Monthly Archives: Luty 2014

HOLOGRAMY I LICENCJE NA 2014 ROK

  • -

Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki informuję , że są już dostępne znaczki hologramowe na 2014 rok dla zawodników nowych i zarejestrowanych. Cena znaczka – hologramu i licencji pozostały bez zmian: hologram – 10,00 zł licencja – 25,00 zł. Opłaty można dokonać..

więcej

WARUNKI STARTU I DOPUSZCZENIE DO ZAWODÓW

  • -

Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki przypomina, że zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Pływackiego-Komisji Certyfikacji, każdy zawodnik startujący na zawodach organizowanych przez W-MOZP oraz jego patronatem musi posiadać: AKTUALNĄ LICENCJĘ ZAWODNIKA PŁYWANIA i OPŁACONY HOLOGRAM AKTUALIZUJĄCY NA DANY ROK STARTOWY. Niedotrzymanie , któregoś..

więcej

KALENDARZ ZAWODÓW PŁYWACKICH

  • -

Informujemy ,że w związku z brakiem końcowej rekomendacji do dofinansowania przez Biuro Sportu m st.Warszawy zawodów pływackich zaplanowanych na rok 2014 zmianie może ulec Kalendarz Zawodów W-MOZP. Zmiay będą dotyczyły miejsc zawodów (OSiR-ów) wcześniej zaplanowonych. Prosimy o bierzącą kontrolę KALENDARZA...

więcej

ADRES I KONTAKT Z W-MOZP

  • -

Wszelką korespondencję oraz faktury prosimy kierować na nasz adres do korespondencji: W-MOZP 05-270 Marki ul.Słowackiego 7 Prosimy o nie wysyłanie żadnej korespondencji na adres siedziby tj.Warszawa ul.Grażyny 13/15 Korespondencje  i pisma można także przesyłać na adres e-mailowy: wmozp@wp.pl a także..

więcej

Instytucje wspierające

Newsletter