Młodziki

Aktualizacja dn. 18.04.2018r.

Kobiety

Lp Imię Nazwisko Rocznik Klub Klasa Trener
1 Aleksandra Klusek 2005 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 095/14 Wojciech Kobylarczyk
2 Wiktoria Szok 2005 062/14 - Międzyszkolny Klub Sportowy OCHOTA, adres: 02-396 Warszawa ul.Geodetów 1
3 Zofia Sobczak 2006 022/14 - Uczniowski Klub Sportowy JAGIELLONKA, adres: 03-721 Warszawa ul.Jagiellońska 7
4 Karolina Apanas 2005 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/13 W. Kobylarczyk
5 Maria Wysocka 2005 041/14 - Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy, adres: 00-625 Warszawa ul.Polna 7a II/13 Stefan Tuszyński
6 Wiktoria Pracz 2006 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11
7 Pola Wolska 2005 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/13 W. Kobylarczyk
8 Karina Wilanowska 2006 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 W. Kobylarczyk
9 Aleksandra Gruszczyńska 2006 100/14 - Międzyszkolny Klub Pływacki „Warszawianka”, 02-786 Warszawa ul. Związku Walki Młodych 10 Stanisław Zawarski
10 Maja Krawczyk 2005 004/14 - Białołęcki Uczniowski Klub Sportowy, adres: 03-185 Warszawa, ul. Erazma z Zakroczymia 15
11 Alicja Milczarek 2006 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 Mirosław Małkiewicz
12 Aniela Staroń 2006 023/14 - Uczniowski Klub Sportowy ŻOLIBORZ, adres: 01-647 Warszawa ul.Potocka 1 Joanna Gołębiowska
13 Aleksandra Biegańska 2006 029/14 - Uczniowski Klub Sportowy VICTORIA, adres: 05-420 Józefów ul.Długa 44
14 Zofia Janaszek-Seydlitz 2006 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 Mirosław Małkiewicz
15 Lena Drynkowska 2006 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11
16 Olga Szlendak 2006 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 Mirosław Małkiewicz

Kobiety - rezerwowi

Lp Imię Nazwisko Rocznik Klub Klasa Trener
1 Laura Olkowska 2005 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 II/13 M. Małkiewicz

Mężczyźni

Lp Imię Nazwisko Rocznik Klub Klasa Trener
1 Oskar Trydulski 2005 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4
2 Michał Pawłowski 2005 077/14 - Uczniowski Klub Sportowy V Łomianki, adres: 05-092 Łomianki ul.Staszica 2 II/13 Maciej Kacer
3 Cezary Kosobudzki 2005 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/13 Łukasz Drynkowski
4 Marek Zawadzki 2005 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/13 Łukasz Drynkowski
5 Eryk Czeredys 2005 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/13 W. Kobylarczyk
6 Wiktor Miłkowski 2005 041/14 - Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy, adres: 00-625 Warszawa ul.Polna 7a II/13 Stefan Tuszyński
7 Maciej Olewniczak 2005 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/13 W. Kobylarczyk
8 Błażej Dybek 2005 099/14 - Uczniowski Klub Sportowy „FALA NIEPORĘT”, 05-126 Nieporęt, ul. Koncertowa 4, Stanisławów Pierwszy
9 Igor Czarnecki 2005 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 Mirosław Małkiewicz
10 Wiktor Tkacz 2005 064/14 - Młodzieżowy Klub Sportowy PIASECZNO, adres: 05-500 Piaseczno ul.Geodetów 176 II/13 G. Turczyński
11 Stanisław Kozłowski 2005 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/13 W. Kobylarczyk
12 Kacper Majewski 2006 022/14 - Uczniowski Klub Sportowy JAGIELLONKA, adres: 03-721 Warszawa ul.Jagiellońska 7
13 Antoni Fronczak 2006 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 W. Kobylarczyk
14 Rafał Mienicki 2006 041/14 - Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy, adres: 00-625 Warszawa ul.Polna 7a
15 Aleksander Styś 2006 022/14 - Uczniowski Klub Sportowy JAGIELLONKA, adres: 03-721 Warszawa ul.Jagiellońska 7 Aneta Bugaj
16 Filip Topp 2006 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11
17 Maciej Szuter 2005 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4
18 Radosław Rytelewski 2006 004/14 - Białołęcki Uczniowski Klub Sportowy, adres: 03-185 Warszawa, ul. Erazma z Zakroczymia 15
19 Jan Lucow 2006 100/14 - Międzyszkolny Klub Pływacki „Warszawianka”, 02-786 Warszawa ul. Związku Walki Młodych 10 Stanisław Zawarski
20 Jan Brzóska 2006 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11
21 Stanisław Czajka 2006 004/14 - Białołęcki Uczniowski Klub Sportowy, adres: 03-185 Warszawa, ul. Erazma z Zakroczymia 15
22 Paweł Kucharczyk 2005 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 Wojciech Kobylarczyk

Mężczyźni - rezerwowi

Lp Imię Nazwisko Rocznik Klub Klasa Trener
1 Eryk Wenerski 2005 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4
2 Mateusz Handzlik 2006 100/14 - Międzyszkolny Klub Pływacki „Warszawianka”, 02-786 Warszawa ul. Związku Walki Młodych 10 Stanisław Zawarski
3 Jan Bucki 2006 004/14 - Białołęcki Uczniowski Klub Sportowy, adres: 03-185 Warszawa, ul. Erazma z Zakroczymia 15
4 Kamil Szporak 2006 075/14 - Klub Sportowy Ostrołęckie Stowarzyszenie Pływackie SQUATINA, adres: 07-410 Ostrołęka ul.Łęczysk 10/14 m 26 Maja, Leszek Bieżuńscy