Młodziki

Aktualizacja dn. 28.02.2021r.

Kobiety

Lp Imię Nazwisko Rocznik Klub Klasa Trener
1 Zofia Zalewska 2009 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II-13
2 Aleksandra Kuczmar 2009 062/14 - Międzyszkolny Klub Sportowy OCHOTA, adres: 02-396 Warszawa ul.Geodetów 1 II-13
3 Zuzanna Styś 2009 103/14 - Międzyszkolny Klub Sportowy „JAGIELLONKA”, 03-721 Warszawa ul.Jagiellońska 7 II-13
4 Sonia Trościańczyk 2009 103/14 - Międzyszkolny Klub Sportowy „JAGIELLONKA”, 03-721 Warszawa ul.Jagiellońska 7 II-13
5 Maja Dudkiewicz 2009 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II-13
6 Elżbieta Milancej 2009 023/14 - Uczniowski Klub Sportowy ŻOLIBORZ, adres: 01-647 Warszawa ul.Potocka 1 II-13
7 Barbara Borowiec 2009 074/14 - Uczniowski Klub Sportowy MANTA Warszawa Włochy, adres: 02-172 Warszawa ul.Gładka 18 II-13
8 Łucja Gorzkiewicz 2009 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 II-13
9 Michalina Madrzak 2009 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/13
10 Izabela Nowak 2008 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/14 Tomasz Domżała
11 Alicja Łotowska 2008 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/14 Tomasz Domżała
12 Wiktoria Westfal 2008 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/14
13 Edyta Kowalska 2008 022/14 - Uczniowski Klub Sportowy JAGIELLONKA, adres: 03-721 Warszawa ul.Jagiellońska 7 (działalność sekcji zawieszona) II/14
14 Zofia Kondrasiuk 2008 100/14 - Międzyszkolny Klub Pływacki „Warszawianka”, 02-786 Warszawa ul. Związku Walki Młodych 10 II/14
15 Kinga Kordziak 2008 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/14 Tomasz Domżała
16 Oliwia Mikołajczyk 2008 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/14 Tomasz Domżała
17 Amelia Butryn 2008 122/14 - Klub Sportowy MARLIN MŁAWA , adres: 06-500 Mława ul. Wiśniowa 38 II/14 Tomasz Szczepański
18 Weronika Korczak 2008 103/14 - Międzyszkolny Klub Sportowy „JAGIELLONKA”, 03-721 Warszawa ul.Jagiellońska 7 II/14 K. Klepko
19 Aleksandra Czubik 2008 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/13
20 Maja Lesińska 2009 012/14 - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno, adres: 05-500 Piaseczno ul.Gen.Wł.Sikorskiego 20 (przekształcenie w MKS Piaseczno) II-13
21 Nadia Hutkowska 2009 045/14 - Uczniowski Klub Sportowy TRZYSTA SIÓDEMKA, adres: 02-762 Warszawa ul.Barcelońska 8 II-13
22 Aleksandra Romanowska 2009 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 II-13
23 Zuzanna Burza 2009 012/14 - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno, adres: 05-500 Piaseczno ul.Gen.Wł.Sikorskiego 20 (przekształcenie w MKS Piaseczno) II-13
24 Kaja Tomaszewska 2009 103/14 - Międzyszkolny Klub Sportowy „JAGIELLONKA”, 03-721 Warszawa ul.Jagiellońska 7 II-13
25 Róża Sęczkowska 2008 072/14 - Uczniowski Klub Sportowy POSEJDON, adres: 06-100 Pułtusk ul.New Britain 1 II/14 Mariusz Osica

Kobiety - rezerwowi

Brak danych

Mężczyźni

Lp Imię Nazwisko Rocznik Klub Klasa Trener
1 Mateusz Stawicki 2009 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 II-13
2 Maciej Szczepaniak 2009 041/14 - Uczniowski Klub Sportowy 48 Warszawa Śródmieście, adres: 00-574 Warszawa ul.Stefani Sempołowskiej 4 (zmiana z: Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy, adres: 00-625 Warszawa ul.Polna 7a) II-13
3 Filip Kusztykiewicz 2008 086/14 - Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grójecka NOVUM, adres: 05-600 Grójec ul. Zdrojowa 16E II-14
4 Jakub Gradek 2009 099/14 - Uczniowski Klub Sportowy „FALA NIEPORĘT”, 05-126 Nieporęt, ul. Koncertowa 4, Stanisławów Pierwszy II-13
5 Patryk Kaliszewski 2008 122/14 - Klub Sportowy MARLIN MŁAWA , adres: 06-500 Mława ul. Wiśniowa 38 II-14 Tomasz Szczepański
6 Mateusz Huszcza 2008 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 II/14 M.Pietrych
7 Piotr Tarasiewicz 2009 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II-13
8 Michał Włodarczyk 2009 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II-13
9 Piotr Wiraszka 2009 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 II-13
10 Jakub Krawczyk 2008 100/14 - Międzyszkolny Klub Pływacki „Warszawianka”, 02-786 Warszawa ul. Związku Walki Młodych 10 II/14 Stanisław Zawarski
11 Eryk Osóbka-Morawski 2008 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/14 Andrzej Gozdalik
12 Bartosz Jarecki 2008 041/14 - Uczniowski Klub Sportowy 48 Warszawa Śródmieście, adres: 00-574 Warszawa ul.Stefani Sempołowskiej 4 (zmiana z: Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy, adres: 00-625 Warszawa ul.Polna 7a) II/14
13 Szymon Zgoda 2008 103/14 - Międzyszkolny Klub Sportowy „JAGIELLONKA”, 03-721 Warszawa ul.Jagiellońska 7 II/14
14 Kacper Rozbicki 2008 041/14 - Uczniowski Klub Sportowy 48 Warszawa Śródmieście, adres: 00-574 Warszawa ul.Stefani Sempołowskiej 4 (zmiana z: Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy, adres: 00-625 Warszawa ul.Polna 7a) II/14
15 Tymon Janus 2009 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II-13
16 Arkadiusz Powierza 2009 103/14 - Międzyszkolny Klub Sportowy „JAGIELLONKA”, 03-721 Warszawa ul.Jagiellońska 7
17 Piotr Widła 2008 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/14 Tomasz Domżała
18 Szymon Cieślikowski 2008 045/14 - Uczniowski Klub Sportowy TRZYSTA SIÓDEMKA, adres: 02-762 Warszawa ul.Barcelońska 8 II/14
19 Maciej Czajka 2008 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/14
20 Jan Michałowski 2008 080/14 - Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji, adres: 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul.Sportowa 66 II/14
21 Michał Dobryjanowicz 2008 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/14 Tomasz Domżała
22 Szymon Łubiński 2008 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 II/14
23 Piotr Polkowski 2008 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/14
24 Antoni Bałaban 2008 041/14 - Uczniowski Klub Sportowy 48 Warszawa Śródmieście, adres: 00-574 Warszawa ul.Stefani Sempołowskiej 4 (zmiana z: Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy, adres: 00-625 Warszawa ul.Polna 7a) II/14

Mężczyźni - rezerwowi

Brak danych