Młodziki

Aktualizacja dn. 16.04.2019r.

Kobiety

Lp Imię Nazwisko Rocznik Klub Klasa Trener
1 Klaudia Jagodzińska 2006 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 Marcin Koszuta, Kuba Smolec
2 Zofia Sobczak 2006 022/14 - Uczniowski Klub Sportowy JAGIELLONKA, adres: 03-721 Warszawa ul.Jagiellońska 7 Stankiewicz Robert/ Planeta Klaudia
3 Antonina Maciejewska 2007 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/12 Magdalena Wiesiołek
4 Milena Jaworska 2007 098/14 - Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Sportowy FENIX Ożarów Mazowiecki, 05-850 Ożarów Mazowiecki ul. Szkolna 2 II/12 Marek Wyrębkowski
5 Natalia Brojanowska 2007 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/12 Damian Rychlica
6 Karolina Oraszek 2007 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/12 Magdalena Wiesiołek
7 Urszula Paśk 2006 041/14 - Uczniowski Klub Sportowy 48 Warszawa Śródmieście, adres: 00-574 Warszawa ul.Stefani Sempołowskiej 4 (zmiana z: Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy, adres: 00-625 Warszawa ul.Polna 7a) II/13 Stefan Tuszyński
8 Lilianna Wójcik-Młochowska 2007 004/14 - Białołęcki Uczniowski Klub Sportowy, adres: 03-185 Warszawa, ul. Erazma z Zakroczymia 15 II/12 Dorota Chylak
9 Pola Michalska 2007 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/12 Magdalena Wiesiołek
10 Karolina Adamczyk 2006 010/14 - Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Sportowy 1 Ożarów Mazowiecki, adres: 05-850 Ożarów Mazowiecki ul.Szkolna 2A II/13 Rafał Jagoda
11 Maja Kołodziejczyk 2007 085/14 - Uczniowski Klub Sportowy WILANÓW, adres:02-998 Warszawa ul.Zakamarek 39D II/12 Mariusz Winogrodzki
12 Wiktoria Rojek 2007 074/14 - Uczniowski Klub Sportowy MANTA Warszawa Włochy, adres: 02-172 Warszawa ul.Gładka 18 II/12 Paweł Chojnowski
13 Anna Bonecka 2007 100/14 - Międzyszkolny Klub Pływacki „Warszawianka”, 02-786 Warszawa ul. Związku Walki Młodych 10 II/12 Stanisław Zawarski
14 Karina Wilanowska 2006 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 W. Kobylarczyk
15 Aleksandra Gruszczyńska 2006 100/14 - Międzyszkolny Klub Pływacki „Warszawianka”, 02-786 Warszawa ul. Związku Walki Młodych 10 Stanisław Zawarski
16 Antonina Sobczak 2007 100/14 - Międzyszkolny Klub Pływacki „Warszawianka”, 02-786 Warszawa ul. Związku Walki Młodych 10 II/12 Stanisław Zawarski
17 Aniela Staroń 2006 023/14 - Uczniowski Klub Sportowy ŻOLIBORZ, adres: 01-647 Warszawa ul.Potocka 1 Joanna Gołębiowska
18 Aleksandra Biegańska 2006 029/14 - Uczniowski Klub Sportowy VICTORIA, adres: 05-420 Józefów ul.Długa 44 Igor Jarzemski
19 Zofia Janaszek-Seydlitz 2006 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 Mirosław Małkiewicz
20 Lena Drynkowska 2006 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 Marcin Koszuta, Kuba Smolec
21 Zofia Taraszkiewicz 2007 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/12 Magdalena Wiesiołek
22 Dominika Ścibiorek 2007 103/14 - Międzyszkolny Klub Sportowy „JAGIELLONKA”, 03-721 Warszawa ul.Jagiellońska 7 II/12 Robert Stankiewicz/Klaudia Płaneta

Kobiety - rezerwowi

Brak danych

Mężczyźni

Lp Imię Nazwisko Rocznik Klub Klasa Trener
1 Krzysztof Cygański 2007 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 II/12 Piotr Wysocki
2 Jan Eromin 2007 004/14 - Białołęcki Uczniowski Klub Sportowy, adres: 03-185 Warszawa, ul. Erazma z Zakroczymia 15 II/12 Dorota Chylak
3 Stanisław Romer 2007 100/14 - Międzyszkolny Klub Pływacki „Warszawianka”, 02-786 Warszawa ul. Związku Walki Młodych 10 II/12 Stanisław Zawarski
4 Szymon Królik 2007 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/12 Magdalena Wiesiołek
5 Michał Szczepaniak 2007 041/14 - Uczniowski Klub Sportowy 48 Warszawa Śródmieście, adres: 00-574 Warszawa ul.Stefani Sempołowskiej 4 (zmiana z: Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy, adres: 00-625 Warszawa ul.Polna 7a) II/12 Stefan Tuszyński
6 Aleksander Obłuski 2007 045/14 - Uczniowski Klub Sportowy TRZYSTA SIÓDEMKA, adres: 02-762 Warszawa ul.Barcelońska 8 II/12 Krzysztof Ilczyszyn
7 Oskar Ślesik 2007 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/12 Damian Rychlica
8 Jakub Wiśniewski 2007 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/12 Damian Rychlica
9 Jakub Jabłoński 2007 004/14 - Białołęcki Uczniowski Klub Sportowy, adres: 03-185 Warszawa, ul. Erazma z Zakroczymia 15 II/12 Dorota Chylak
10 Iwo Kozłowski 2007 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 II/12 Magdalena Wiesiołek
11 Kacper Cur 2007 052/14 - GIM 92 Ursynów, adres: 02-787 Warszawa ul.Koncertowa 4 II/12 Piotr Wysocki
12 Tomasz Łukawski 2007 041/14 - Uczniowski Klub Sportowy 48 Warszawa Śródmieście, adres: 00-574 Warszawa ul.Stefani Sempołowskiej 4 (zmiana z: Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy, adres: 00-625 Warszawa ul.Polna 7a) II/12 Stefan Tuszyński
13 Stanisław Ciechanowski 2007 045/14 - Uczniowski Klub Sportowy TRZYSTA SIÓDEMKA, adres: 02-762 Warszawa ul.Barcelońska 8 II/12 Krzysztof Ilczyszyn
14 Jerzy Laryś 2006 056/14 - Integracyjny Klub Sportowy MUSZELKA, adres: 03-329 Warszawa ul.Balkonowa 2/4 II/13 Grzegorz Olędzki
15 Mikołaj Miłkowski 2007 041/14 - Uczniowski Klub Sportowy 48 Warszawa Śródmieście, adres: 00-574 Warszawa ul.Stefani Sempołowskiej 4 (zmiana z: Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy, adres: 00-625 Warszawa ul.Polna 7a) II/12 Stefan Tuszyński
16 Jakub Dublewski 2007 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/12 Damian Rychlica
17 Antoni Fronczak 2006 095/14 - Uczniowski Klub Pływacki POLONIA WARSZAWA, 00-232 Warszawa ul. Ciasna 13 W. Kobylarczyk
18 Rafał Mienicki 2006 041/14 - Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy, adres: 00-625 Warszawa ul.Polna 7a Stefan Tuszyński
19 Aleksander Styś 2006 022/14 - Uczniowski Klub Sportowy JAGIELLONKA, adres: 03-721 Warszawa ul.Jagiellońska 7 Stankiewicz Robert/ Planeta Klaudia
20 Filip Topp 2006 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 Damian Rychlica
21 Bartłomiej Gawenda 2006 041/14 - Uczniowski Klub Sportowy 48 Warszawa Śródmieście, adres: 00-574 Warszawa ul.Stefani Sempołowskiej 4 (zmiana z: Śródmiejski Uczniowski Klub Sportowy, adres: 00-625 Warszawa ul.Polna 7a) II/13 Stefan Tuszyński
22 Jakub Bachanek 2006 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/13 Damian Rychlica
23 Jan Lucow 2006 100/14 - Międzyszkolny Klub Pływacki „Warszawianka”, 02-786 Warszawa ul. Związku Walki Młodych 10 Stanisław Zawarski
24 Jan Brzóska 2006 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 Marcin Koszuta, Kuba Smolec
25 Kacper Dubiniak 2006 100/14 - Międzyszkolny Klub Pływacki „Warszawianka”, 02-786 Warszawa ul. Związku Walki Młodych 10 II/13
26 Piotr Oktabowicz 2006 032/14 - Uczniowski Klub Sportowy OLIMPIC Warka, adres: 05-660 Warka ul.Zawadzkiego 5 II/13 Piotr Witan
27 Jakub Szymanek 2006 051/04 - Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany, adres: 01-957 Warszawa ul.Szegedyńska 11 II/13 Damian Rychlica

Mężczyźni - rezerwowi

Brak danych