Zawody klubowe

Kalendarz imprez

Nazwa Miejsce Data
XXIII Edycja Grand Prix Ursynowa w Pływaniu I MITYNG UCSiR ZOS ul. Hirszfelda 11, Warszawa 12.01.2019 sobota - sędziowie godz.10.00
American School of Warsaw Konstacin-Jeziorna Plywalnia ASofWarsow 01-02.02.2019
XIV ZAWODY W PŁYWANIU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCHO PUCHAR DYREKTORA SSP 10 i SG 27 Warszawa OSiR Śródmieście 26-27.02.2019
Od Młodzika Do Olimpijczyka TRZECIE ELIMINACJE W SEZONIE 2018/2019 CRS WUM Warszawa ul.Trojdena 2C 02.03.2019 II BLOKI
XXIII Edycja Grand Prix Ursynowa w Pływaniu II MINTYNG UCSiR ZOS ul. Hirszfelda 11, Warszawa 02.03.2019 sobota - sędziowie godz.10.00
Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Warszawa CSiR UW ul.Banacha 2A 03.03.2019
Otwarte Mistrzostwa Konstacina w Pływaniu Pływalnia CKR Sp zo.o., ul Gąsiorowskiego 12/14, Konstancin Jeziorna 10.03.2019
XXIII Edycja Grand Prix Ursynowa w Pływaniu III MITYNG UCSiR ZOS ul. Hirszfelda 11, Warszawa 16.03.2019 sobota - sędziowie godz.10.00
Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Warszawa CSiR UW ul.Banacha 2A 17.03.2019
LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży - Etap Dzielnicowy pływalnia BOS przy ul. Światowida 56 26.03.2019
MISTRZOSTW DZIELNICY BIELANY m. st. WARSZAWY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU dziewcząt i chłopców w roku szkolnym 2018/ 2019 Warszawa CRS Bielany ul.Lindego 20 27.03.2019
MISTRZOSTWA DZIELNICY BIELANY m. st. WARSZAWY Młodzieży W PŁYWANIU dziewcząt i chłopców w roku szkolnym 2018/ 2019 Warszawa CRS Bielany ul.Lindego 20 27.03.2019
Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną CRS Warszawa ul. J.Conrada 6 04.04.2019
Od Młodzika Do Olimpijczyka CZWARTE ELIMINACJE W SEZONIE 2018/2019 Warszawianka - Wodny Park 06.04.2019
XXIII Edycja Grand Prix Ursynowa w Pływaniu IV MITYNG UCSiR ZOS ul. Hirszfelda 11, Warszawa 13.04.2019 sobota - sędziowie godz.10.00
II Międzynarodowy Mityng Pływacki Dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej Warszawa OSiR Śródmieście 13-14.04.19
Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Warszawa CSiR UW 09.05.2019
XXIII Edycja Grand Prix Ursynowa w Pływaniu V MITYNG UCSiR ZOS ul. Hirszfelda 11, Warszawa 11.05.2019 sobota - sędziowie godz.10.00
Od Młodzika Do Olimpijczyka PIĄTE ELIMINACJE W SEZONIE 2018/2019 Warszawianka - Wodny Park 11.05.2019
Finały Wojewódzkie Pływania Młodzież Ożarów GOSiR 15.05.2019
Zawody pływackie dla przedszkolaków - Foki na Start UCSiR - Pływalnia Koncertowa,ul. Koncertowa 4 25.05.2019 sobota - sędziowie godz.10.00
III Ogólnopolskie Zawody Pływackie o puchar URSUSAPod patronatem Burmistrz Ursusa Pana Bogdana Olesińskiego OSiR m.st. Warszawy Pływalnia SKALARul. Sosnkowskiego 3, 02-495 Warszawa 25.05.2019
Otwarte Letnie Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Młodzików i Juniorów o puchar Przewodniczącego Rady Mokotowskiej Fundacji Warszawianka –Wodny Park Warszawianka - Wodny Park 31.05. - 01.06.2019
Zawody pływackie klas II Szkół Podstawowych UCSiR - Pływalnia Koncertowa,ul. Koncertowa 4 04.06.2019 wtorek - sędziowie godz.09.30
XXIII Edycja Grand Prix Ursynowa w Pływaniu FINAŁ UCSiR ZOS ul. Hirszfelda 11, Warszawa 08.06.2019 sobota - sędziowie godz.10.00
Od Młodzika Do Olimpijczyka WIELKI FINAŁ SEZONU 2018/2019 Warszawianka - Wodny Park 08.06.2019
II OTWARTE ZAWODY PŁYWACKIE o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Warka Kryta Pływalnia \"Olimpic\" Warka, ul. Warszawska 45 08.06.2019
BIELAŃSKIE ZAWODY PŁYWACKIEDLA NAJMŁODSZYCH CRS Bielany ul. Lindego 20 09.06.2019
XII Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo Pływalnia OSiR ,,Pingwin”, Warszawa Bemowo, ul. Oławska 3a 09.06.2019
Zawodów Pływackich OSiR Ursus 2019 r. dla dzieci w wieku 4 – 17 lat OSiR Ursus ul.Sosnkowskiego 3 16.06.2019 zawody godz. 09.00
Zawody pływackie dla przedszkolaków - Foki na start UCSiR - Pływalnia Koncertowa,ul. Koncertowa 4 16.11.2019 sobota - sędziowie godz.10.00
GRAND PRIX PIASECZNA w pływaniu 2019 PŁYWALNIA GOSiR Piaseczno, ul.Gen.Wł.Sikorskiego 20, 05-500 Piaseczno 22.06.2019