Nr  1. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  5. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  9. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  10. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  11. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  1. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  5. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  9. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  10. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  11. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  14. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  18. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  19. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  20. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  14. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  18. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  19. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  20. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  23. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  25. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  26. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  27. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  31. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  23. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  25. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  26. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  27. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  31. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 400m dowolny  Open


ARENA  GRAND PRIX PUCHAR POLSKI  -   FINAŁ  
Warszawa, 12. - 13.5.2018


Konkurencja 1
12.05.2018 - 9:00
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''5:07.32651
50m:
100m:
32.81
1:10.70
32.81
37.89
150m:
200m:
1:49.41
2:27.11
38.71
37.70
250m:
300m:
3:12.60
3:59.76
45.49
47.16
350m:
400m:
4:33.55
5:07.32
33.79
33.77
2.RYDYŃSKA, Marianna04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ5:13.46613
50m:
100m:
31.85
1:08.97
31.85
37.12
150m:
200m:
1:47.74
2:25.88
38.77
38.14
250m:
300m:
3:12.52
4:00.20
46.64
47.68
350m:
400m:
4:37.19
5:13.46
36.99
36.27
3.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa5:23.80556
50m:
100m:
35.18
1:15.66
35.18
40.48
150m:
200m:
1:58.13
2:41.08
42.47
42.95
250m:
300m:
3:25.63
4:12.12
44.55
46.49
350m:
400m:
4:49.19
5:23.80
37.07
34.61
4.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP-149 Łódź5:25.42548
50m:
100m:
33.96
1:13.51
33.96
39.55
150m:
200m:
1:55.46
2:36.98
41.95
41.52
250m:
300m:
3:24.63
4:12.53
47.65
47.90
350m:
400m:
4:49.57
5:25.42
37.04
35.85
5.MIZIK, Julia04MKS Ochota Warszawa5:25.58547
50m:
100m:
36.39
1:16.61
36.39
40.22
150m:
200m:
1:57.17
2:37.33
40.56
40.16
250m:
300m:
3:24.48
4:12.61
47.15
48.13
350m:
400m:
4:49.96
5:25.58
37.35
35.62
6.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:25.80546
50m:
100m:
35.29
1:17.11
35.29
41.82
150m:
200m:
1:58.92
2:40.69
41.81
41.77
250m:
300m:
3:25.91
4:12.22
45.22
46.31
350m:
400m:
4:49.26
5:25.80
37.04
36.54
7.WRZESIŃSKA, Wiktoria04UKS 190 Łódź5:27.26539
50m:
100m:
35.71
1:16.59
35.71
40.88
150m:
200m:
2:01.20
2:43.03
44.61
41.83
250m:
300m:
3:28.09
4:15.16
45.06
47.07
350m:
400m:
4:51.75
5:27.26
36.59
35.51
8.KESLER, Katarzyna04MKS Ochota Warszawa5:30.53523
50m:
100m:
34.05
1:15.35
34.05
41.30
150m:
200m:
1:57.61
2:38.63
42.26
41.02
250m:
300m:
3:25.69
4:13.33
47.06
47.64
350m:
400m:
4:52.62
5:30.53
39.29
37.91
9.MACIASZCZYK, Wiktoria04UKS SP-149 Łódź5:30.95521
50m:
100m:
34.88
1:14.46
34.88
39.58
150m:
200m:
1:56.26
2:36.76
41.80
40.50
250m:
300m:
3:24.59
4:12.69
47.83
48.10
350m:
400m:
4:52.70
5:30.95
40.01
38.25
10.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:35.28501
50m:
100m:
35.96
1:18.13
35.96
42.17
150m:
200m:
2:01.65
2:43.34
43.52
41.69
250m:
300m:
3:29.34
4:15.97
46.00
46.63
350m:
400m:
4:56.28
5:35.28
40.31
39.00
11.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS Wodnik Łask5:35.83498
50m:
100m:
33.50
1:14.18
33.50
40.68
150m:
200m:
1:58.83
2:42.63
44.65
43.80
250m:
300m:
3:29.50
4:17.29
46.87
47.79
350m:
400m:
4:57.70
5:35.83
40.41
38.13
12.WITEK, Oliwia04UKS SP-149 Łódź5:39.18484
50m:
100m:
35.33
1:16.68
35.33
41.35
150m:
200m:
2:01.61
2:44.00
44.93
42.39
250m:
300m:
3:31.53
4:21.13
47.53
49.60
350m:
400m:
5:01.06
5:39.18
39.93
38.12
13.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:47.65449
50m:
100m:
36.34
1:18.23
36.34
41.89
150m:
200m:
2:03.25
2:46.41
45.02
43.16
250m:
300m:
3:38.33
4:29.39
51.92
51.06
350m:
400m:
5:09.43
5:47.65
40.04
38.22

15 lat

1.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:05.65661
50m:
100m:
32.08
1:08.51
32.08
36.43
150m:
200m:
1:48.62
2:28.28
40.11
39.66
250m:
300m:
3:10.91
3:54.70
42.63
43.79
350m:
400m:
4:30.91
5:05.65
36.21
34.74
2.CYNARSKA, Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''5:09.39638
50m:
100m:
33.92
1:11.82
33.92
37.90
150m:
200m:
1:51.75
2:31.11
39.93
39.36
250m:
300m:
3:16.40
4:00.18
45.29
43.78
350m:
400m:
4:35.45
5:09.39
35.27
33.94
3.CYNARSKA, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''5:12.18621
50m:
100m:
33.58
1:12.33
33.58
38.75
150m:
200m:
1:50.53
2:28.39
38.20
37.86
250m:
300m:
3:13.82
4:00.37
45.43
46.55
350m:
400m:
4:36.93
5:12.18
36.56
35.25
4.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP-149 Łódź5:15.89599
50m:
100m:
34.36
1:14.13
34.36
39.77
150m:
200m:
1:55.35
2:34.65
41.22
39.30
250m:
300m:
3:20.11
4:05.50
45.46
45.39
350m:
400m:
4:41.19
5:15.89
35.69
34.70
5.NOWAK, Maja03MKS Ochota Warszawa5:15.94599
50m:
100m:
32.75
1:11.18
32.75
38.43
150m:
200m:
1:51.15
2:29.49
39.97
38.34
250m:
300m:
3:16.37
4:03.13
46.88
46.76
350m:
400m:
4:40.22
5:15.94
37.09
35.72
6.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin5:21.79567
50m:
100m:
32.46
1:11.57
32.46
39.11
150m:
200m:
1:52.73
2:32.98
41.16
40.25
250m:
300m:
3:20.11
4:07.43
47.13
47.32
350m:
400m:
4:45.28
5:21.79
37.85
36.51
7.NEUBAUER, Paulina03UKS ,,Dwójka'' Tczew5:22.36564
50m:
100m:
34.96
1:16.19
34.96
41.23
150m:
200m:
1:59.43
2:39.86
43.24
40.43
250m:
300m:
3:26.64
4:12.47
46.78
45.83
350m:
400m:
4:48.03
5:22.36
35.56
34.33
8.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:30.49523
50m:
100m:
35.21
1:16.34
35.21
41.13
150m:
200m:
1:56.47
2:35.17
40.13
38.70
250m:
300m:
3:27.08
4:18.58
51.91
51.50
350m:
400m:
4:55.34
5:30.49
36.76
35.15
9.KOSTRZEWSKA, Maria03UKS 190 Łódź5:31.82517
50m:
100m:
35.28
1:16.80
35.28
41.52
150m:
200m:
2:00.16
2:43.26
43.36
43.10
250m:
300m:
3:30.92
4:18.46
47.66
47.54
350m:
400m:
4:56.30
5:31.82
37.84
35.52
10.BADZIAN, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''5:33.01511
50m:
100m:
31.85
1:09.81
31.85
37.96
150m:
200m:
1:53.53
2:35.99
43.72
42.46
250m:
300m:
3:25.36
4:15.09
49.37
49.73
350m:
400m:
4:54.71
5:33.01
39.62
38.30
11.DOPART, Marcelina03ULKS ,,Wodny Świat''5:34.21506
50m:
100m:
33.73
1:13.43
33.73
39.70
150m:
200m:
1:56.54
2:38.36
43.11
41.82
250m:
300m:
3:26.44
4:16.64
48.08
50.20
350m:
400m:
4:56.42
5:34.21
39.78
37.79

16 lat

1.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin5:08.91641
50m:
100m:
34.07
1:12.23
34.07
38.16
150m:
200m:
1:51.20
2:28.93
38.97
37.73
250m:
300m:
3:13.45
3:57.91
44.52
44.46
350m:
400m:
4:34.35
5:08.91
36.44
34.56
2.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:09.71636
50m:
100m:
32.03
1:08.45
32.03
36.42
150m:
200m:
1:49.50
2:30.47
41.05
40.97
250m:
300m:
3:13.94
3:58.43
43.47
44.49
350m:
400m:
4:34.12
5:09.71
35.69
35.59
3.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew5:10.82629
50m:
100m:
32.13
1:09.80
32.13
37.67
150m:
200m:
1:50.61
2:30.09
40.81
39.48
250m:
300m:
3:15.55
4:00.55
45.46
45.00
350m:
400m:
4:36.90
5:10.82
36.35
33.92
4.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''5:26.22544
50m:
100m:
33.47
1:14.41
33.47
40.94
150m:
200m:
1:58.57
2:40.95
44.16
42.38
250m:
300m:
3:27.90
4:14.59
46.95
46.69
350m:
400m:
4:51.11
5:26.22
36.52
35.11

17 - 18 lat

1.RUTKOWSKA, Agnieszka01TP Skalar Słupsk4:59.62702
50m:
100m:
33.58
1:11.72
33.58
38.14
150m:
200m:
1:50.67
2:28.95
38.95
38.28
250m:
300m:
3:08.95
3:49.81
40.00
40.86
350m:
400m:
4:24.87
4:59.62
35.06
34.75

Open

1.ŻUKOWSKA, Paula93AZS AWF Katowice4:52.37756
50m:
100m:
31.18
1:06.01
31.18
34.83
150m:
200m:
1:43.64
2:20.28
37.63
36.64
250m:
300m:
3:03.79
3:46.06
43.51
42.27
350m:
400m:
4:20.37
4:52.37
34.31
32.00
2.RUTKOWSKA, Agnieszka01TP Skalar Słupsk4:59.62702
50m:
100m:
33.58
1:11.72
33.58
38.14
150m:
200m:
1:50.67
2:28.95
38.95
38.28
250m:
300m:
3:08.95
3:49.81
40.00
40.86
350m:
400m:
4:24.87
4:59.62
35.06
34.75
3.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:05.65661
50m:
100m:
32.08
1:08.51
32.08
36.43
150m:
200m:
1:48.62
2:28.28
40.11
39.66
250m:
300m:
3:10.91
3:54.70
42.63
43.79
350m:
400m:
4:30.91
5:05.65
36.21
34.74
4.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''5:07.32651
50m:
100m:
32.81
1:10.70
32.81
37.89
150m:
200m:
1:49.41
2:27.11
38.71
37.70
250m:
300m:
3:12.60
3:59.76
45.49
47.16
350m:
400m:
4:33.55
5:07.32
33.79
33.77
5.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin5:08.91641
50m:
100m:
34.07
1:12.23
34.07
38.16
150m:
200m:
1:51.20
2:28.93
38.97
37.73
250m:
300m:
3:13.45
3:57.91
44.52
44.46
350m:
400m:
4:34.35
5:08.91
36.44
34.56
6.CYNARSKA, Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''5:09.39638
50m:
100m:
33.92
1:11.82
33.92
37.90
150m:
200m:
1:51.75
2:31.11
39.93
39.36
250m:
300m:
3:16.40
4:00.18
45.29
43.78
350m:
400m:
4:35.45
5:09.39
35.27
33.94
7.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:09.71636
50m:
100m:
32.03
1:08.45
32.03
36.42
150m:
200m:
1:49.50
2:30.47
41.05
40.97
250m:
300m:
3:13.94
3:58.43
43.47
44.49
350m:
400m:
4:34.12
5:09.71
35.69
35.59
8.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew5:10.82629
50m:
100m:
32.13
1:09.80
32.13
37.67
150m:
200m:
1:50.61
2:30.09
40.81
39.48
250m:
300m:
3:15.55
4:00.55
45.46
45.00
350m:
400m:
4:36.90
5:10.82
36.35
33.92
9.CYNARSKA, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''5:12.18621
50m:
100m:
33.58
1:12.33
33.58
38.75
150m:
200m:
1:50.53
2:28.39
38.20
37.86
250m:
300m:
3:13.82
4:00.37
45.43
46.55
350m:
400m:
4:36.93
5:12.18
36.56
35.25
10.RYDYŃSKA, Marianna04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ5:13.46613
50m:
100m:
31.85
1:08.97
31.85
37.12
150m:
200m:
1:47.74
2:25.88
38.77
38.14
250m:
300m:
3:12.52
4:00.20
46.64
47.68
350m:
400m:
4:37.19
5:13.46
36.99
36.27
11.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP-149 Łódź5:15.89599
50m:
100m:
34.36
1:14.13
34.36
39.77
150m:
200m:
1:55.35
2:34.65
41.22
39.30
250m:
300m:
3:20.11
4:05.50
45.46
45.39
350m:
400m:
4:41.19
5:15.89
35.69
34.70
12.NOWAK, Maja03MKS Ochota Warszawa5:15.94599
50m:
100m:
32.75
1:11.18
32.75
38.43
150m:
200m:
1:51.15
2:29.49
39.97
38.34
250m:
300m:
3:16.37
4:03.13
46.88
46.76
350m:
400m:
4:40.22
5:15.94
37.09
35.72
13.MENDYK, Adrianna98MKS Wodnik Radom5:16.72594
50m:
100m:
32.80
1:10.98
32.80
38.18
150m:
200m:
1:51.00
2:31.02
40.02
40.02
250m:
300m:
3:16.02
4:02.15
45.00
46.13
350m:
400m:
4:39.68
5:16.72
37.53
37.04
14.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin5:21.79567
50m:
100m:
32.46
1:11.57
32.46
39.11
150m:
200m:
1:52.73
2:32.98
41.16
40.25
250m:
300m:
3:20.11
4:07.43
47.13
47.32
350m:
400m:
4:45.28
5:21.79
37.85
36.51
15.NEUBAUER, Paulina03UKS ,,Dwójka'' Tczew5:22.36564
50m:
100m:
34.96
1:16.19
34.96
41.23
150m:
200m:
1:59.43
2:39.86
43.24
40.43
250m:
300m:
3:26.64
4:12.47
46.78
45.83
350m:
400m:
4:48.03
5:22.36
35.56
34.33
16.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa5:23.80556
50m:
100m:
35.18
1:15.66
35.18
40.48
150m:
200m:
1:58.13
2:41.08
42.47
42.95
250m:
300m:
3:25.63
4:12.12
44.55
46.49
350m:
400m:
4:49.19
5:23.80
37.07
34.61
17.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP-149 Łódź5:25.42548
50m:
100m:
33.96
1:13.51
33.96
39.55
150m:
200m:
1:55.46
2:36.98
41.95
41.52
250m:
300m:
3:24.63
4:12.53
47.65
47.90
350m:
400m:
4:49.57
5:25.42
37.04
35.85
18.MIZIK, Julia04MKS Ochota Warszawa5:25.58547
50m:
100m:
36.39
1:16.61
36.39
40.22
150m:
200m:
1:57.17
2:37.33
40.56
40.16
250m:
300m:
3:24.48
4:12.61
47.15
48.13
350m:
400m:
4:49.96
5:25.58
37.35
35.62
19.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:25.80546
50m:
100m:
35.29
1:17.11
35.29
41.82
150m:
200m:
1:58.92
2:40.69
41.81
41.77
250m:
300m:
3:25.91
4:12.22
45.22
46.31
350m:
400m:
4:49.26
5:25.80
37.04
36.54
20.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''5:26.22544
50m:
100m:
33.47
1:14.41
33.47
40.94
150m:
200m:
1:58.57
2:40.95
44.16
42.38
250m:
300m:
3:27.90
4:14.59
46.95
46.69
350m:
400m:
4:51.11
5:26.22
36.52
35.11
21.WRZESIŃSKA, Wiktoria04UKS 190 Łódź5:27.26539
50m:
100m:
35.71
1:16.59
35.71
40.88
150m:
200m:
2:01.20
2:43.03
44.61
41.83
250m:
300m:
3:28.09
4:15.16
45.06
47.07
350m:
400m:
4:51.75
5:27.26
36.59
35.51
22.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:30.49523
50m:
100m:
35.21
1:16.34
35.21
41.13
150m:
200m:
1:56.47
2:35.17
40.13
38.70
250m:
300m:
3:27.08
4:18.58
51.91
51.50
350m:
400m:
4:55.34
5:30.49
36.76
35.15
23.KESLER, Katarzyna04MKS Ochota Warszawa5:30.53523
50m:
100m:
34.05
1:15.35
34.05
41.30
150m:
200m:
1:57.61
2:38.63
42.26
41.02
250m:
300m:
3:25.69
4:13.33
47.06
47.64
350m:
400m:
4:52.62
5:30.53
39.29
37.91
24.MACIASZCZYK, Wiktoria04UKS SP-149 Łódź5:30.95521
50m:
100m:
34.88
1:14.46
34.88
39.58
150m:
200m:
1:56.26
2:36.76
41.80
40.50
250m:
300m:
3:24.59
4:12.69
47.83
48.10
350m:
400m:
4:52.70
5:30.95
40.01
38.25
25.KOSTRZEWSKA, Maria03UKS 190 Łódź5:31.82517
50m:
100m:
35.28
1:16.80
35.28
41.52
150m:
200m:
2:00.16
2:43.26
43.36
43.10
250m:
300m:
3:30.92
4:18.46
47.66
47.54
350m:
400m:
4:56.30
5:31.82
37.84
35.52
26.BADZIAN, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''5:33.01511
50m:
100m:
31.85
1:09.81
31.85
37.96
150m:
200m:
1:53.53
2:35.99
43.72
42.46
250m:
300m:
3:25.36
4:15.09
49.37
49.73
350m:
400m:
4:54.71
5:33.01
39.62
38.30
27.DOPART, Marcelina03ULKS ,,Wodny Świat''5:34.21506
50m:
100m:
33.73
1:13.43
33.73
39.70
150m:
200m:
1:56.54
2:38.36
43.11
41.82
250m:
300m:
3:26.44
4:16.64
48.08
50.20
350m:
400m:
4:56.42
5:34.21
39.78
37.79
28.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:35.28501
50m:
100m:
35.96
1:18.13
35.96
42.17
150m:
200m:
2:01.65
2:43.34
43.52
41.69
250m:
300m:
3:29.34
4:15.97
46.00
46.63
350m:
400m:
4:56.28
5:35.28
40.31
39.00
29.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS Wodnik Łask5:35.83498
50m:
100m:
33.50
1:14.18
33.50
40.68
150m:
200m:
1:58.83
2:42.63
44.65
43.80
250m:
300m:
3:29.50
4:17.29
46.87
47.79
350m:
400m:
4:57.70
5:35.83
40.41
38.13
30.WITEK, Oliwia04UKS SP-149 Łódź5:39.18484
50m:
100m:
35.33
1:16.68
35.33
41.35
150m:
200m:
2:01.61
2:44.00
44.93
42.39
250m:
300m:
3:31.53
4:21.13
47.53
49.60
350m:
400m:
5:01.06
5:39.18
39.93
38.12
31.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:47.65449
50m:
100m:
36.34
1:18.23
36.34
41.89
150m:
200m:
2:03.25
2:46.41
45.02
43.16
250m:
300m:
3:38.33
4:29.39
51.92
51.06
350m:
400m:
5:09.43
5:47.65
40.04
38.22


<< TOP >>
Konkurencja 2
12.05.2018 - 9:19
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:47.55609
50m:
100m:
30.37
1:02.83
30.37
32.46
150m:
200m:
1:38.90
2:14.05
36.07
35.15
250m:
300m:
2:58.19
3:43.58
44.14
45.39
350m:
400m:
4:16.02
4:47.55
32.44
31.53
2.MATUSZEWSKI, Krzysztof04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ4:50.05594
50m:
100m:
29.25
1:03.61
29.25
34.36
150m:
200m:
1:43.55
2:22.00
39.94
38.45
250m:
300m:
3:03.30
3:45.52
41.30
42.22
350m:
400m:
4:18.43
4:50.05
32.91
31.62
3.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:58.90542
50m:
100m:
30.15
1:06.24
30.15
36.09
150m:
200m:
1:41.90
2:18.17
35.66
36.27
250m:
300m:
3:06.74
3:53.99
48.57
47.25
350m:
400m:
4:26.15
4:58.90
32.16
32.75
4.GOŁACKI, Sergiusz04UKS 190 Łódź5:04.64512
50m:
100m:
30.73
1:06.73
30.73
36.00
150m:
200m:
1:47.47
2:26.50
40.74
39.03
250m:
300m:
3:12.38
3:57.84
45.88
45.46
350m:
400m:
4:31.90
5:04.64
34.06
32.74
5.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa5:07.39499
50m:
100m:
31.59
1:08.63
31.59
37.04
150m:
200m:
1:51.26
2:32.58
42.63
41.32
250m:
300m:
3:15.90
4:01.09
43.32
45.19
350m:
400m:
4:34.99
5:07.39
33.90
32.40
6.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa5:07.41499
50m:
100m:
31.99
1:10.10
31.99
38.11
150m:
200m:
1:51.90
2:32.38
41.80
40.48
250m:
300m:
3:16.10
4:00.46
43.72
44.36
350m:
400m:
4:34.13
5:07.41
33.67
33.28
7.ZUZANIUK, Igor04KS OLIMPIA Lublin5:12.02477
50m:
100m:
32.23
1:11.49
32.23
39.26
150m:
200m:
1:52.35
2:31.32
40.86
38.97
250m:
300m:
3:14.37
3:58.72
43.05
44.35
350m:
400m:
4:35.60
5:12.02
36.88
36.42
8.SKIBIAK, Hubert04UKS 190 Łódź5:12.41475
50m:
100m:
33.54
1:13.19
33.54
39.65
150m:
200m:
1:52.20
2:30.21
39.01
38.01
250m:
300m:
3:17.82
4:05.51
47.61
47.69
350m:
400m:
4:39.02
5:12.41
33.51
33.39
9.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin5:14.10467
50m:
100m:
32.73
1:12.76
32.73
40.03
150m:
200m:
1:53.90
2:33.95
41.14
40.05
250m:
300m:
3:16.37
4:00.29
42.42
43.92
350m:
400m:
4:38.13
5:14.10
37.84
35.97
10.TARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa5:18.44448
50m:
100m:
34.05
1:13.68
34.05
39.63
150m:
200m:
1:55.80
2:36.52
42.12
40.72
250m:
300m:
3:19.44
4:02.74
42.92
43.30
350m:
400m:
4:41.31
5:18.44
38.57
37.13
11.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:21.52436
50m:
100m:
33.10
1:11.81
33.10
38.71
150m:
200m:
1:52.77
2:32.69
40.96
39.92
250m:
300m:
3:21.23
4:10.76
48.54
49.53
350m:
400m:
4:46.63
5:21.52
35.87
34.89
12.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa5:25.66419
50m:
100m:
34.65
1:15.59
34.65
40.94
150m:
200m:
1:56.15
2:37.10
40.56
40.95
250m:
300m:
3:24.44
4:12.08
47.34
47.64
350m:
400m:
4:48.69
5:25.66
36.61
36.97
13.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:26.70415
50m:
100m:
32.19
1:10.47
32.19
38.28
150m:
200m:
1:53.14
2:34.12
42.67
40.98
250m:
300m:
3:21.25
4:09.60
47.13
48.35
350m:
400m:
4:49.48
5:26.70
39.88
37.22

15 lat

1.LABICH, Wiktor03MKS Trójka Łódź4:51.98582
50m:
100m:
30.86
1:06.07
30.86
35.21
150m:
200m:
1:43.88
2:21.56
37.81
37.68
250m:
300m:
3:02.05
3:43.75
40.49
41.70
350m:
400m:
4:18.34
4:51.98
34.59
33.64
2.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:01.37529
50m:
100m:
31.87
1:07.58
31.87
35.71
150m:
200m:
1:46.28
2:24.64
38.70
38.36
250m:
300m:
3:09.87
3:54.00
45.23
44.13
350m:
400m:
4:28.08
5:01.37
34.08
33.29
3.PRZYBYSZ, Mateusz03BUKS Warszawa5:02.35524
50m:
100m:
30.89
1:06.43
30.89
35.54
150m:
200m:
1:44.51
2:22.75
38.08
38.24
250m:
300m:
3:07.92
3:53.41
45.17
45.49
350m:
400m:
4:28.91
5:02.35
35.50
33.44
4.COLEMAN, Alan03MKS Jedynka Łódź5:02.87521
50m:
100m:
31.62
1:08.68
31.62
37.06
150m:
200m:
1:46.76
2:24.30
38.08
37.54
250m:
300m:
3:08.99
3:54.67
44.69
45.68
350m:
400m:
4:29.91
5:02.87
35.24
32.96
5.ZARYCHTA, Marcel03KS OLIMPIA Lublin5:05.86506
50m:
100m:
30.73
1:05.80
30.73
35.07
150m:
200m:
1:45.21
2:24.07
39.41
38.86
250m:
300m:
3:10.70
3:56.84
46.63
46.14
350m:
400m:
4:31.42
5:05.86
34.58
34.44
6.JELIŃSKI, Marcel03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ5:07.04500
50m:
100m:
30.37
1:05.08
30.37
34.71
150m:
200m:
1:45.53
2:25.10
40.45
39.57
250m:
300m:
3:11.42
3:58.89
46.32
47.47
350m:
400m:
4:33.83
5:07.04
34.94
33.21
7.SOBIECH, Szymon03UKS SP-149 Łódź5:09.79487
50m:
100m:
31.67
1:10.08
31.67
38.41
150m:
200m:
1:48.41
2:26.63
38.33
38.22
250m:
300m:
3:11.83
3:59.29
45.20
47.46
350m:
400m:
4:34.41
5:09.79
35.12
35.38
8.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa5:13.64469
50m:
100m:
32.35
1:10.83
32.35
38.48
150m:
200m:
1:52.80
2:32.94
41.97
40.14
250m:
300m:
3:15.77
4:00.34
42.83
44.57
350m:
400m:
4:36.96
5:13.64
36.62
36.68
DYSKW.MICHALAK, Piotr03MKS Ochota Warszawa5:18.09
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
50m:
100m:
31.58
1:07.41
31.58
35.83
150m:
200m:
1:48.73
2:29.44
41.32
40.71
250m:
300m:
3:17.04
4:05.39
47.60
48.35
350m:
400m:
4:41.94
5:18.09
36.55
36.15

16 lat

1.ZDZIEBŁO, Piotr02UKS Salmo Żory4:40.58656
50m:
100m:
29.29
1:02.50
29.29
33.21
150m:
200m:
1:39.34
2:15.14
36.84
35.80
250m:
300m:
2:56.34
3:36.50
41.20
40.16
350m:
400m:
4:08.81
4:40.58
32.31
31.77
2.JAŚKIEWICZ, Adrian02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:44.93626
50m:
100m:
29.27
1:01.88
29.27
32.61
150m:
200m:
1:38.00
2:15.22
36.12
37.22
250m:
300m:
2:58.12
3:41.51
42.90
43.39
350m:
400m:
4:13.40
4:44.93
31.89
31.53
3.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP-149 Łódź4:55.93559
50m:
100m:
30.34
1:07.00
30.34
36.66
150m:
200m:
1:45.14
2:21.25
38.14
36.11
250m:
300m:
3:04.98
3:48.80
43.73
43.82
350m:
400m:
4:23.73
4:55.93
34.93
32.20
4.BOBORYK, Wojciech02KS Delfin Gdynia4:56.86554
50m:
100m:
31.59
1:08.38
31.59
36.79
150m:
200m:
1:47.78
2:25.98
39.40
38.20
250m:
300m:
3:07.62
3:50.20
41.64
42.58
350m:
400m:
4:23.86
4:56.86
33.66
33.00
5.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP-149 Łódź4:59.05542
50m:
100m:
31.60
1:08.69
31.60
37.09
150m:
200m:
1:49.36
2:28.04
40.67
38.68
250m:
300m:
3:11.36
3:56.10
43.32
44.74
350m:
400m:
4:27.91
4:59.05
31.81
31.14
6.RACZYŃSKI, Adrian02UKS Jagiellonka Warszawa5:00.06536
50m:
100m:
29.03
1:03.21
29.03
34.18
150m:
200m:
1:42.27
2:19.77
39.06
37.50
250m:
300m:
3:04.78
3:50.38
45.01
45.60
350m:
400m:
4:26.28
5:00.06
35.90
33.78
7.RUTA, Kamil02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:03.55518
50m:
100m:
31.87
1:07.97
31.87
36.10
150m:
200m:
1:46.48
2:25.85
38.51
39.37
250m:
300m:
3:09.82
3:54.72
43.97
44.90
350m:
400m:
4:29.45
5:03.55
34.73
34.10
8.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:08.64493
50m:
100m:
32.80
1:09.12
32.80
36.32
150m:
200m:
1:48.99
2:27.52
39.87
38.53
250m:
300m:
3:14.71
4:02.52
47.19
47.81
350m:
400m:
4:36.22
5:08.64
33.70
32.42
9.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice5:16.69456
50m:
100m:
31.95
1:09.82
31.95
37.87
150m:
200m:
1:51.59
2:31.86
41.77
40.27
250m:
300m:
3:19.28
4:05.47
47.42
46.19
350m:
400m:
4:42.06
5:16.69
36.59
34.63

17 - 18 lat

1.KUCZAK, Adam00TP Zielona Góra4:35.29694
50m:
100m:
28.90
1:01.72
28.90
32.82
150m:
200m:
1:37.31
2:11.79
35.59
34.48
250m:
300m:
2:51.90
3:32.84
40.11
40.94
350m:
400m:
4:04.24
4:35.29
31.40
31.05
2.SACHA, Kamil01WKS Śląsk Wrocław4:35.48693
50m:
100m:
28.96
1:01.52
28.96
32.56
150m:
200m:
1:37.75
2:13.49
36.23
35.74
250m:
300m:
2:53.23
3:33.76
39.74
40.53
350m:
400m:
4:04.86
4:35.48
31.10
30.62
3.ZAREMBA, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa4:46.40617
50m:
100m:
29.49
1:03.20
29.49
33.71
150m:
200m:
1:41.28
2:18.41
38.08
37.13
250m:
300m:
2:58.36
3:39.60
39.95
41.24
350m:
400m:
4:13.75
4:46.40
34.15
32.65
4.JÓŹKÓW, Cezary01WKS Śląsk Wrocław4:54.16569
50m:
100m:
30.16
1:04.86
30.16
34.70
150m:
200m:
1:44.25
2:22.38
39.39
38.13
250m:
300m:
3:03.92
3:46.28
41.54
42.36
350m:
400m:
4:20.66
4:54.16
34.38
33.50
5.WOŹNIAK, Kamil01KS ,,Wisła'' Puławy4:56.91553
50m:
100m:
30.43
1:06.02
30.43
35.59
150m:
200m:
1:46.24
2:25.69
40.22
39.45
250m:
300m:
3:08.53
3:51.43
42.84
42.90
350m:
400m:
4:25.47
4:56.91
34.04
31.44
6.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy4:58.20546
50m:
100m:
31.17
1:07.27
31.17
36.10
150m:
200m:
1:47.00
2:24.48
39.73
37.48
250m:
300m:
3:08.52
3:51.62
44.04
43.10
350m:
400m:
4:25.91
4:58.20
34.29
32.29
DYSKW.CHYCZEWSKI, Oliwer00MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:58.29
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
50m:
100m:
29.99
1:05.27
29.99
35.28
150m:
200m:
1:44.71
2:23.15
39.44
38.44
250m:
300m:
3:07.37
3:50.42
44.22
43.05
350m:
400m:
4:25.32
4:58.29
34.90
32.97

Open

1.KUCZAK, Adam00TP Zielona Góra4:35.29694
50m:
100m:
28.90
1:01.72
28.90
32.82
150m:
200m:
1:37.31
2:11.79
35.59
34.48
250m:
300m:
2:51.90
3:32.84
40.11
40.94
350m:
400m:
4:04.24
4:35.29
31.40
31.05
2.SACHA, Kamil01WKS Śląsk Wrocław4:35.48693
50m:
100m:
28.96
1:01.52
28.96
32.56
150m:
200m:
1:37.75
2:13.49
36.23
35.74
250m:
300m:
2:53.23
3:33.76
39.74
40.53
350m:
400m:
4:04.86
4:35.48
31.10
30.62
3.ZDZIEBŁO, Piotr02UKS Salmo Żory4:40.58656
50m:
100m:
29.29
1:02.50
29.29
33.21
150m:
200m:
1:39.34
2:15.14
36.84
35.80
250m:
300m:
2:56.34
3:36.50
41.20
40.16
350m:
400m:
4:08.81
4:40.58
32.31
31.77
4.JAŚKIEWICZ, Adrian02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:44.93626
50m:
100m:
29.27
1:01.88
29.27
32.61
150m:
200m:
1:38.00
2:15.22
36.12
37.22
250m:
300m:
2:58.12
3:41.51
42.90
43.39
350m:
400m:
4:13.40
4:44.93
31.89
31.53
5.ZAREMBA, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa4:46.40617
50m:
100m:
29.49
1:03.20
29.49
33.71
150m:
200m:
1:41.28
2:18.41
38.08
37.13
250m:
300m:
2:58.36
3:39.60
39.95
41.24
350m:
400m:
4:13.75
4:46.40
34.15
32.65
6.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:47.55609
50m:
100m:
30.37
1:02.83
30.37
32.46
150m:
200m:
1:38.90
2:14.05
36.07
35.15
250m:
300m:
2:58.19
3:43.58
44.14
45.39
350m:
400m:
4:16.02
4:47.55
32.44
31.53
7.MATUSZEWSKI, Krzysztof04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ4:50.05594
50m:
100m:
29.25
1:03.61
29.25
34.36
150m:
200m:
1:43.55
2:22.00
39.94
38.45
250m:
300m:
3:03.30
3:45.52
41.30
42.22
350m:
400m:
4:18.43
4:50.05
32.91
31.62
8.LABICH, Wiktor03MKS Trójka Łódź4:51.98582
50m:
100m:
30.86
1:06.07
30.86
35.21
150m:
200m:
1:43.88
2:21.56
37.81
37.68
250m:
300m:
3:02.05
3:43.75
40.49
41.70
350m:
400m:
4:18.34
4:51.98
34.59
33.64
9.JÓŹKÓW, Cezary01WKS Śląsk Wrocław4:54.16569
50m:
100m:
30.16
1:04.86
30.16
34.70
150m:
200m:
1:44.25
2:22.38
39.39
38.13
250m:
300m:
3:03.92
3:46.28
41.54
42.36
350m:
400m:
4:20.66
4:54.16
34.38
33.50
10.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP-149 Łódź4:55.93559
50m:
100m:
30.34
1:07.00
30.34
36.66
150m:
200m:
1:45.14
2:21.25
38.14
36.11
250m:
300m:
3:04.98
3:48.80
43.73
43.82
350m:
400m:
4:23.73
4:55.93
34.93
32.20
11.BOBORYK, Wojciech02KS Delfin Gdynia4:56.86554
50m:
100m:
31.59
1:08.38
31.59
36.79
150m:
200m:
1:47.78
2:25.98
39.40
38.20
250m:
300m:
3:07.62
3:50.20
41.64
42.58
350m:
400m:
4:23.86
4:56.86
33.66
33.00
12.WOŹNIAK, Kamil01KS ,,Wisła'' Puławy4:56.91553
50m:
100m:
30.43
1:06.02
30.43
35.59
150m:
200m:
1:46.24
2:25.69
40.22
39.45
250m:
300m:
3:08.53
3:51.43
42.84
42.90
350m:
400m:
4:25.47
4:56.91
34.04
31.44
13.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy4:58.20546
50m:
100m:
31.17
1:07.27
31.17
36.10
150m:
200m:
1:47.00
2:24.48
39.73
37.48
250m:
300m:
3:08.52
3:51.62
44.04
43.10
350m:
400m:
4:25.91
4:58.20
34.29
32.29
14.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:58.90542
50m:
100m:
30.15
1:06.24
30.15
36.09
150m:
200m:
1:41.90
2:18.17
35.66
36.27
250m:
300m:
3:06.74
3:53.99
48.57
47.25
350m:
400m:
4:26.15
4:58.90
32.16
32.75
15.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP-149 Łódź4:59.05542
50m:
100m:
31.60
1:08.69
31.60
37.09
150m:
200m:
1:49.36
2:28.04
40.67
38.68
250m:
300m:
3:11.36
3:56.10
43.32
44.74
350m:
400m:
4:27.91
4:59.05
31.81
31.14
16.RACZYŃSKI, Adrian02UKS Jagiellonka Warszawa5:00.06536
50m:
100m:
29.03
1:03.21
29.03
34.18
150m:
200m:
1:42.27
2:19.77
39.06
37.50
250m:
300m:
3:04.78
3:50.38
45.01
45.60
350m:
400m:
4:26.28
5:00.06
35.90
33.78
17.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:01.37529
50m:
100m:
31.87
1:07.58
31.87
35.71
150m:
200m:
1:46.28
2:24.64
38.70
38.36
250m:
300m:
3:09.87
3:54.00
45.23
44.13
350m:
400m:
4:28.08
5:01.37
34.08
33.29
18.PRZYBYSZ, Mateusz03BUKS Warszawa5:02.35524
50m:
100m:
30.89
1:06.43
30.89
35.54
150m:
200m:
1:44.51
2:22.75
38.08
38.24
250m:
300m:
3:07.92
3:53.41
45.17
45.49
350m:
400m:
4:28.91
5:02.35
35.50
33.44
19.COLEMAN, Alan03MKS Jedynka Łódź5:02.87521
50m:
100m:
31.62
1:08.68
31.62
37.06
150m:
200m:
1:46.76
2:24.30
38.08
37.54
250m:
300m:
3:08.99
3:54.67
44.69
45.68
350m:
400m:
4:29.91
5:02.87
35.24
32.96
20.RUTA, Kamil02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:03.55518
50m:
100m:
31.87
1:07.97
31.87
36.10
150m:
200m:
1:46.48
2:25.85
38.51
39.37
250m:
300m:
3:09.82
3:54.72
43.97
44.90
350m:
400m:
4:29.45
5:03.55
34.73
34.10
21.GOŁACKI, Sergiusz04UKS 190 Łódź5:04.64512
50m:
100m:
30.73
1:06.73
30.73
36.00
150m:
200m:
1:47.47
2:26.50
40.74
39.03
250m:
300m:
3:12.38
3:57.84
45.88
45.46
350m:
400m:
4:31.90
5:04.64
34.06
32.74
22.ZARYCHTA, Marcel03KS OLIMPIA Lublin5:05.86506
50m:
100m:
30.73
1:05.80
30.73
35.07
150m:
200m:
1:45.21
2:24.07
39.41
38.86
250m:
300m:
3:10.70
3:56.84
46.63
46.14
350m:
400m:
4:31.42
5:05.86
34.58
34.44
23.JELIŃSKI, Marcel03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ5:07.04500
50m:
100m:
30.37
1:05.08
30.37
34.71
150m:
200m:
1:45.53
2:25.10
40.45
39.57
250m:
300m:
3:11.42
3:58.89
46.32
47.47
350m:
400m:
4:33.83
5:07.04
34.94
33.21
24.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa5:07.39499
50m:
100m:
31.59
1:08.63
31.59
37.04
150m:
200m:
1:51.26
2:32.58
42.63
41.32
250m:
300m:
3:15.90
4:01.09
43.32
45.19
350m:
400m:
4:34.99
5:07.39
33.90
32.40
25.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa5:07.41499
50m:
100m:
31.99
1:10.10
31.99
38.11
150m:
200m:
1:51.90
2:32.38
41.80
40.48
250m:
300m:
3:16.10
4:00.46
43.72
44.36
350m:
400m:
4:34.13
5:07.41
33.67
33.28
26.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:08.64493
50m:
100m:
32.80
1:09.12
32.80
36.32
150m:
200m:
1:48.99
2:27.52
39.87
38.53
250m:
300m:
3:14.71
4:02.52
47.19
47.81
350m:
400m:
4:36.22
5:08.64
33.70
32.42
27.SOBIECH, Szymon03UKS SP-149 Łódź5:09.79487
50m:
100m:
31.67
1:10.08
31.67
38.41
150m:
200m:
1:48.41
2:26.63
38.33
38.22
250m:
300m:
3:11.83
3:59.29
45.20
47.46
350m:
400m:
4:34.41
5:09.79
35.12
35.38
28.ZUZANIUK, Igor04KS OLIMPIA Lublin5:12.02477
50m:
100m:
32.23
1:11.49
32.23
39.26
150m:
200m:
1:52.35
2:31.32
40.86
38.97
250m:
300m:
3:14.37
3:58.72
43.05
44.35
350m:
400m:
4:35.60
5:12.02
36.88
36.42
29.SKIBIAK, Hubert04UKS 190 Łódź5:12.41475
50m:
100m:
33.54
1:13.19
33.54
39.65
150m:
200m:
1:52.20
2:30.21
39.01
38.01
250m:
300m:
3:17.82
4:05.51
47.61
47.69
350m:
400m:
4:39.02
5:12.41
33.51
33.39
30.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa5:13.64469
50m:
100m:
32.35
1:10.83
32.35
38.48
150m:
200m:
1:52.80
2:32.94
41.97
40.14
250m:
300m:
3:15.77
4:00.34
42.83
44.57
350m:
400m:
4:36.96
5:13.64
36.62
36.68
31.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin5:14.10467
50m:
100m:
32.73
1:12.76
32.73
40.03
150m:
200m:
1:53.90
2:33.95
41.14
40.05
250m:
300m:
3:16.37
4:00.29
42.42
43.92
350m:
400m:
4:38.13
5:14.10
37.84
35.97
32.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice5:16.69456
50m:
100m:
31.95
1:09.82
31.95
37.87
150m:
200m:
1:51.59
2:31.86
41.77
40.27
250m:
300m:
3:19.28
4:05.47
47.42
46.19
350m:
400m:
4:42.06
5:16.69
36.59
34.63
33.TARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa5:18.44448
50m:
100m:
34.05
1:13.68
34.05
39.63
150m:
200m:
1:55.80
2:36.52
42.12
40.72
250m:
300m:
3:19.44
4:02.74
42.92
43.30
350m:
400m:
4:41.31
5:18.44
38.57
37.13
34.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:21.52436
50m:
100m:
33.10
1:11.81
33.10
38.71
150m:
200m:
1:52.77
2:32.69
40.96
39.92
250m:
300m:
3:21.23
4:10.76
48.54
49.53
350m:
400m:
4:46.63
5:21.52
35.87
34.89
35.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa5:25.66419
50m:
100m:
34.65
1:15.59
34.65
40.94
150m:
200m:
1:56.15
2:37.10
40.56
40.95
250m:
300m:
3:24.44
4:12.08
47.34
47.64
350m:
400m:
4:48.69
5:25.66
36.61
36.97
36.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:26.70415
50m:
100m:
32.19
1:10.47
32.19
38.28
150m:
200m:
1:53.14
2:34.12
42.67
40.98
250m:
300m:
3:21.25
4:09.60
47.13
48.35
350m:
400m:
4:49.48
5:26.70
39.88
37.22
DYSKW.CHYCZEWSKI, Oliwer00MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:58.29
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
50m:
100m:
29.99
1:05.27
29.99
35.28
150m:
200m:
1:44.71
2:23.15
39.44
38.44
250m:
300m:
3:07.37
3:50.42
44.22
43.05
350m:
400m:
4:25.32
4:58.29
34.90
32.97
DYSKW.MICHALAK, Piotr03MKS Ochota Warszawa5:18.09
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
50m:
100m:
31.58
1:07.41
31.58
35.83
150m:
200m:
1:48.73
2:29.44
41.32
40.71
250m:
300m:
3:17.04
4:05.39
47.60
48.35
350m:
400m:
4:41.94
5:18.09
36.55
36.15


<< TOP >>
Konkurencja 3
12.05.2018 - 9:36
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun27.98610
2.POZNACHOWSKA, Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''28.10602
3.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin28.15599
4.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość28.18597
5.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa28.43581
6.SZUPER, Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość28.58572
7.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''28.68566
8.MIZIK, Julia04MKS Ochota Warszawa28.89554
9.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.90553
10.FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS28.92552
11.ŁYSIO, Julia04MKS Trójka Łódź29.79505
12.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa29.88500
13.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa29.89500
14.ROGOWICZ, Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka30.01494
15.BRYWCZYŃSKA, Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.36477
16.MAKIŁA, Marianna04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''30.41475
17.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa30.53469
18.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock30.54469
19.RUCIŃSKA, Inga04UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.60466
20.CYGAN, Julia04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ30.70461
21.KIERSNOWSKA, Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin30.85455
22.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask31.51427
23.KLIMCZAK, Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.80415
24.KUCHARSKA, Marta04UKS 307 Warszawa31.84413
25.ZDROJEWSKA, Maja04Grudziądzki KP ,,Orka''31.86413
26.KOWALCZYK, Gabriela04MKS Trójka Łódź31.88412
27.GADZIŃSKA, Emilia04UKS Jagiellonka Warszawa32.02407
28.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP-149 Łódź32.03406
29.SUSKIEWICZ, Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.11403
DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa32.11403
31.REGULSKA, Zuzanna04UKS Olimpic Warka32.13402
32.GUDŹ, Maja04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun32.17401
33.WEPS, Maja04Stowarzyszenie Klub Pływacki L32.21399
34.PETERA, Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki32.96373
35.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź33.35360
36.HODUR, Paulina04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz33.85344
37.CELEJEWSKA, Olga04UKS Olimpic Warka33.86344
DYSKW.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa30.18
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

15 lat

1.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno26.96681
2.BUSZKA, Kornelia03UKP ,,Polonia Warszawa''27.00678
3.DĄBROWSKA, Wiktoria03UKP ,,Polonia Warszawa''27.60635
4.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs28.26592
5.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.27591
6.WRÓBEL, Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''28.30589
7.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt28.32588
8.WIECZOREK, Marika03KS OLIMPIA Lublin28.52576
MROŻEWSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.52576
10.ANCYPO, Agnieszka03UKS OMEGA Sokółka28.60571
11.GARBARCZYK, Weronika03MKP Szczecin28.66567
12.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.71564
13.KAMIŃSKA, Anna03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ28.74562
14.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa28.86555
15.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łódź29.02546
16.OSINIAK, Iga03KS OLIMPIA Lublin29.04545
17.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek29.10542
18.SOŁONIEWICZ, Julia03UKS OMEGA Sokółka29.26533
19.ADAMSKA, Julia03Śródmiejski UKS29.66512
20.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa29.89500
21.ADAMSKA, Maria03Śródmiejski UKS30.00494
22.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz30.07491
23.KARBOWSKA, Julia03UKS ,,Victoria Józefów''30.08490
24.LIWOWSKA, Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.22484
25.KWIATKOWSKA, Zuzanna03MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.24483
26.DĄBKOWSKA, Aleksandra03KP MZOS Płock30.31479
27.ŻERAŃSKA, Urszula03BUKS Warszawa30.45473
28.GŁAZIK, Dominika03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ30.63464
29.HAŁADYN, Karolina03UKS 190 Łódź30.71461
30.GÓRSKA, Eliza03MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.80457
31.KOCZYK, Aleksandra03UKS Żoliborz30.95450
32.MILEWSKA, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa31.62422
33.BANASIAK, Oliwia03UKP ,,Polonia Warszawa''31.66421
34.KACPERSKA, Laura03UKP ,,Polonia Warszawa''31.71419
35.BUJNOWICZA, Laura03UKS Piątka Konstantynów Łódzki32.00407
36.SADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz32.15402
37.MARCINIAK, Maria03MKS Ochota Warszawa32.43391

16 lat

1.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa27.95611
2.MIELCZAREK, Sandra02UKS G-8 Bielany Warszawa28.04606
3.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''28.06604
4.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''28.08603
5.SKIBIAK, Klaudia02UKS 190 Łódź28.38584
6.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.73563
7.ROSIŃSKA, Karolina02Grudziądzki KP ,,Orka''28.76561
8.HERASIMOWICZ, Zuzanna02Dwójka Morena Gdańsk28.97549
9.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin29.10542
10.BIAŁAS, Aniela02UKP ,,Polonia Warszawa''29.18537
11.TOMKIEL, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''29.25533
12.JAWORSKA, Maja02KP MZOS Płock29.38526
13.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS 190 Łódź30.13488
14.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany Warszawa30.16487
15.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targówek30.43474
16.SZREDZIŃSKA, Matylda02UKP ,,Polonia Warszawa''30.91452

17 - 18 lat

1.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin27.17666
2.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka27.34653
3.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz27.44646
4.WALZ, Kornelia00UKS Nawa Skierniewice27.74625
5.SKIBCZAK, Natalia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.82620
6.KLONOWSKA, Julia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.90615
7.MAZURKIEWICZ, Barbara01MKS Piaseczno28.14599
8.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin28.15599
ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice28.15599
10.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin28.74562
11.ROMANIK, Aleksandra00MKS Polonia Warszawa28.78560
12.GOTOWSKA, Weronika00UKS G-8 Bielany Warszawa29.25533
13.KROMOLICKA, Wiktoria00KS Warta Poznań29.41525
14.BŁAJET, Oliwia00KS Warta Poznań29.57516
15.BARYŁA, Julia00MKP Szczecin30.21484
16.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa30.40475
17.MAKSIM, Matylda00AZS AWFiS Gdańsk30.41475
18.BIEGAŁA, Klaudia01MKS Trójka Łódź35.02311
DYSKW.GÓRSKA, Julia00Mokotowski UKP Warszawianka- W28.34
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

Open

1.DOWGIERT, Anna90KS Warta Poznań25.79779
2.FRYCKOWSKA, Natalia99MKP Szczecin26.85690
3.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno26.96681
4.BUSZKA, Kornelia03UKP ,,Polonia Warszawa''27.00678
5.NASKRĘT, Agata98MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz27.15667
6.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin27.17666
7.CIEŚLAK, Joanna96KS Warta Poznań27.33654
8.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka27.34653
9.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz27.44646
10.DĄBROWSKA, Wiktoria03UKP ,,Polonia Warszawa''27.60635
11.WALZ, Kornelia00UKS Nawa Skierniewice27.74625
12.SKIBCZAK, Natalia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.82620
13.ROGOWSKA, Paulina98St. Lok. SALOS Cortile Kielce27.88616
14.KLONOWSKA, Julia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.90615
15.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa27.95611
16.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun27.98610
17.MIELCZAREK, Sandra02UKS G-8 Bielany Warszawa28.04606
18.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''28.06604
19.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''28.08603
20.POZNACHOWSKA, Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''28.10602
21.MAZURKIEWICZ, Barbara01MKS Piaseczno28.14599
22.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin28.15599
KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin28.15599
ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice28.15599
25.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość28.18597
26.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs28.26592
27.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.27591
28.WRÓBEL, Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''28.30589
29.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt28.32588
30.SAJECKA, Zofia98Stowarzyszenie Pływackie ,,SWI28.36585
31.SKIBIAK, Klaudia02UKS 190 Łódź28.38584
32.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa28.43581
33.WIECZOREK, Marika03KS OLIMPIA Lublin28.52576
MROŻEWSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.52576
35.SZUPER, Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość28.58572
36.ANCYPO, Agnieszka03UKS OMEGA Sokółka28.60571
37.GARBARCZYK, Weronika03MKP Szczecin28.66567
38.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''28.68566
39.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.71564
40.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.73563
41.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin28.74562
KAMIŃSKA, Anna03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ28.74562
43.ROSIŃSKA, Karolina02Grudziądzki KP ,,Orka''28.76561
44.ROMANIK, Aleksandra00MKS Polonia Warszawa28.78560
45.MENDAK, Joanna89Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy28.82558
46.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa28.86555
47.MIZIK, Julia04MKS Ochota Warszawa28.89554
48.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.90553
49.FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS28.92552
50.HERASIMOWICZ, Zuzanna02Dwójka Morena Gdańsk28.97549
51.SUCHECKA, Katarzyna99UKS Ostrobramska28.99548
52.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łódź29.02546
53.OSINIAK, Iga03KS OLIMPIA Lublin29.04545
54.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin29.10542
WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek29.10542
56.BIAŁAS, Aniela02UKP ,,Polonia Warszawa''29.18537
57.TOMKIEL, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''29.25533
GOTOWSKA, Weronika00UKS G-8 Bielany Warszawa29.25533
59.SOŁONIEWICZ, Julia03UKS OMEGA Sokółka29.26533
60.JAWORSKA, Maja02KP MZOS Płock29.38526
61.KROMOLICKA, Wiktoria00KS Warta Poznań29.41525
62.WIKIEŁ, Angelika98SP ,,Narew'' w Ostrołęce29.43524
63.BŁAJET, Oliwia00KS Warta Poznań29.57516
64.ADAMSKA, Julia03Śródmiejski UKS29.66512
65.ŁYSIO, Julia04MKS Trójka Łódź29.79505
66.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa29.88500
67.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa29.89500
SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa29.89500
69.ADAMSKA, Maria03Śródmiejski UKS30.00494
70.ROGOWICZ, Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka30.01494
71.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz30.07491
72.KARBOWSKA, Julia03UKS ,,Victoria Józefów''30.08490
73.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS 190 Łódź30.13488
74.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany Warszawa30.16487
75.BARYŁA, Julia00MKP Szczecin30.21484
76.LIWOWSKA, Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.22484
77.KWIATKOWSKA, Zuzanna03MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.24483
78.DĄBKOWSKA, Aleksandra03KP MZOS Płock30.31479
79.BRYWCZYŃSKA, Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.36477
80.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa30.40475
81.MAKSIM, Matylda00AZS AWFiS Gdańsk30.41475
MAKIŁA, Marianna04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''30.41475
83.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targówek30.43474
84.ŻERAŃSKA, Urszula03BUKS Warszawa30.45473
85.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa30.53469
86.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock30.54469
87.RUCIŃSKA, Inga04UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.60466
88.GŁAZIK, Dominika03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ30.63464
89.CYGAN, Julia04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ30.70461
90.HAŁADYN, Karolina03UKS 190 Łódź30.71461
91.GÓRSKA, Eliza03MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.80457
92.KIERSNOWSKA, Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin30.85455
93.SZREDZIŃSKA, Matylda02UKP ,,Polonia Warszawa''30.91452
94.KOCZYK, Aleksandra03UKS Żoliborz30.95450
95.MAZUR, Maja98AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk31.21439
96.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask31.51427
97.MILEWSKA, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa31.62422
98.BANASIAK, Oliwia03UKP ,,Polonia Warszawa''31.66421
99.KACPERSKA, Laura03UKP ,,Polonia Warszawa''31.71419
100.KLIMCZAK, Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.80415
101.KUCHARSKA, Marta04UKS 307 Warszawa31.84413
102.ZDROJEWSKA, Maja04Grudziądzki KP ,,Orka''31.86413
103.KOWALCZYK, Gabriela04MKS Trójka Łódź31.88412
104.BUJNOWICZA, Laura03UKS Piątka Konstantynów Łódzki32.00407
105.GADZIŃSKA, Emilia04UKS Jagiellonka Warszawa32.02407
106.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP-149 Łódź32.03406
107.SUSKIEWICZ, Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.11403
DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa32.11403
109.REGULSKA, Zuzanna04UKS Olimpic Warka32.13402
110.SADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz32.15402
111.GUDŹ, Maja04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun32.17401
112.WEPS, Maja04Stowarzyszenie Klub Pływacki L32.21399
113.MARCINIAK, Martyna97AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk32.43391
MARCINIAK, Maria03MKS Ochota Warszawa32.43391
115.PETERA, Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki32.96373
116.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź33.35360
117.HODUR, Paulina04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz33.85344
118.CELEJEWSKA, Olga04UKS Olimpic Warka33.86344
119.KOTT, Aleksandra96AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk34.87315
120.BIEGAŁA, Klaudia01MKS Trójka Łódź35.02311
DYSKW.GÓRSKA, Julia00Mokotowski UKP Warszawianka- W28.34
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa30.18
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 4
12.05.2018 - 9:42
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa26.00520
2.HRYNIEWICKI, Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.83473
3.SZEWCZYK, Maciej04MKS Jedynka Łódź26.90469
4.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź26.97466
5.KOPROWSKI, Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz27.15456
6.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa27.17455
7.ZUBRZYCKI, Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy27.35446
8.STACHURSKI, Jerzy04KP MZOS Płock27.36446
9.MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia27.43442
10.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS Jagiellonka Warszawa27.50439
11.KRASOWSKI, Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia27.61434
12.PIEKARZ, Adrian04MUKS Wodnik Łask27.76427
13.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa27.79425
14.WICIAK, Radosław04KS Płetwal Szczytno28.05414
15.STRZELECKI, Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz28.10412
16.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz28.12411
17.CHOROSZEWSKI, Iwo04KS Płetwal Szczytno28.15409
18.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa28.17408
19.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''28.22406
20.JĘDRYCH, Krzysztof04KS Posnania Poznań28.30403
21.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki28.35401
22.MŁYNARCZYK, Mateusz04UKS 190 Łódź28.38399
23.BANASIK, Samuel04IKS Konstancin28.53393
24.WOŹNIAK, Antoni04UKS 307 Warszawa28.56392
25.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targówek28.62389
26.KAŁUSOWSKI, Gracjan04MKS Trójka Łódź28.81382
27.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka28.85380
28.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki28.86380
29.ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.95376
30.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź29.00374
31.WOJEWSKI, Igor04UKS Tri-Team Rumia29.03373
32.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.20367
33.PIEKUŚ, Michał04Śródmiejski UKS29.24365
34.KURDELSKI, Filip04Stowarzyszenie Klub Pływacki L29.31363
35.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04Stowarzyszenie Pływackie ,,SWI29.45357
36.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa29.50356
37.LITEWSKI, Mikołaj04UKS 307 Warszawa29.53355
38.MAJKOWSKI, Aleksander04UKS 307 Warszawa29.70348
39.ŁYSONIEWSKI, Oskar04MKS Trójka Łódź29.79345
40.PIŁAT, Maciej04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''30.97307
41.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź31.26299
DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa31.26299
43.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS "V" Łomianki31.35296
44.LEWANDOWSKI, Kacper04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.43294
45.KRAS, Bruno04IKS Konstancin32.13275
46.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź32.35270
DYSKW.PIECHOTA, Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.02
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

15 lat

1.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki25.63543
2.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa25.67540
3.WŁOCH, Jakub03KS Posnania Poznań25.73536
4.ĆWIEK, Wiktor03BUKS Warszawa25.80532
5.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS Jagiellonka Warszawa25.94523
6.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn26.31501
7.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica26.37498
8.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź26.48492
9.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.49491
10.KOWALCZYK, Piotr03UKP ,,Polonia Warszawa''26.50491
11.PANASIUK, Mateusz03MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.52490
12.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa26.59486
13.MATUSZYŃSKI, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa26.68481
14.HNATYK, Damian03Dwójka Morena Gdańsk26.77476
15.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targówek26.98465
16.SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.10459
17.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa27.26451
18.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa27.38445
19.MICHAŁOWSKI, Eryk03UKS OMEGA Sokółka27.45442
20.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz27.62433
21.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice27.68431
22.OLENDER, Miłosz03KP Totis Viribus Świebodzin27.69430
23.SKIBA, Jakub03UKP ,,Polonia Warszawa''27.72429
24.KRUPIŃSKI, Wojciech03KS Posnania Poznań27.78426
25.ILCEWICZ, Hubert03UKS ,,Victoria Józefów''27.92420
LEŚNIEWSKI, Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.92420
27.MACIOSZEK, Maksymilian03MKS Ochota Warszawa27.93419
28.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W27.97417
29.JELIŃSKI, Marcel03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ28.07413
30.WOŹNY, Oskar03UKS ,, Aquastacja Gdańsk''28.13410
31.SOKOŁOWSKI, Fabian03Dwójka Morena Gdańsk28.16409
32.KRAJEWSKI, Mateusz03Stowarzyszenie Szkoła Pływania28.45397
33.STRASZYŃSKI, Kacper03MKS Trójka Łódź28.56392
34.GAWIŃSKI, Oscar03KS Neptun Świdnica28.95376
35.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.06372
36.CYBULSKI, Jakub03UKS Tri-Team Rumia29.13369
37.BRZEZIŃSKI, Rafał03Śródmiejski UKS29.25365
38.ROWIŃSKI, Dominik03Mokotowski UKP Warszawianka- W29.81345
39.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz30.25330
40.AUGUŚCIŃSKI, Mateusz03MKS Trójka Łódź31.13303

16 lat

1.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa24.60614
2.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa25.49552
3.ŁUKASIK, Mikołaj02UKS Jagiellonka Warszawa25.97521
4.CHYRCHAŁA, Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość26.02518
5.BIELAS, Jakub02UKS Ruch Grudziądz26.03518
6.KOWALCZYK, Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa26.07515
7.JĘDRYS, Igor02Mokotowski UKP Warszawianka- W26.20508
DUDKIEWICZ, Kacper02UKP ,,Polonia Warszawa''26.20508
GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa26.20508
10.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki26.40496
11.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS ,,Skalar'' Warszawa26.71479
12.CYBULSKI, Cyprian02UKS Piątka Konstantynów Łódzki26.98465
13.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa27.01463
14.GUMIŃSKI, Igor02Dwójka Morena Gdańsk27.06461
15.JACUŃSKI, Maciej02Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.07460
16.KOWALCZYK, Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''27.08460
17.MIKOŚ, Dawid02MKS Trójka Łódź27.10459
18.SZABLAK, Franciszek02Stowarzyszenie Klub Pływacki L27.13457
19.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.25451
20.MUSIŃSKI, Mikołaj02Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.28450
21.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa27.40444
22.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.45442
23.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''27.46441
24.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targówek27.55437
25.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''27.58435
26.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS ,,Victoria Józefów''27.65432
27.SZYMANOWSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.73428
28.BURCZYŃSKI, Piotr02UKP ,,Polonia Warszawa''28.30403
29.WENCEL, Adrian02UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.82381
30.HORBATY, Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.89379

17 - 18 lat

1.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa23.81677
2.PYTLARCZYK, Szymon00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.05657
3.SŁOWIK, Rafał00UKS G-8 Bielany Warszawa24.07655
4.DOMAŃSKI, Gracjan00MKP Szczecin24.32635
5.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa24.50621
6.GUZIOR, Maciej00WKS Śląsk Wrocław24.70606
7.BALCERAK, Jakub00MKS Trójka Łódź24.74603
8.GĘBKA, Olaf00MKP Szczecin24.78600
SMOLIŃSKI, Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz24.78600
10.WOŹNIAK, Maciej00UKS 190 Łódź24.82597
11.JEMIELITA, Oskar01MPKS Orka Ciechanów24.84596
12.LESZEGA, Szymon01KS Delfin Gdynia24.90592
13.CIARCZYŃSKI, Janusz01Stowarzyszenie Szkoła Pływania24.97587
14.KAŁUSOWSKI, Jan00MKS Trójka Łódź25.08579
15.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin25.14575
16.SZCZECIŃSKI, Robert00MKS Polonia Warszawa25.23569
17.DEREZIŃSKI, Szymon01MKS Polonia Warszawa25.25567
18.WAŚKO, Adam00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz25.30564
19.MIELNICZUK, Bartosz01Stowarzyszenie Klub Pływacki L25.35561
20.ROMANIEC, Szymon00KS Delfin Gdynia25.46553
21.GREBER, Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa25.58546
22.KOZŁOWSKI, Kamil00Stowarzyszenie Klub Pływacki L25.66541
23.SUROWIECKI, Wojciech01KS Neptun Świdnica25.71537
24.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa25.77534
25.HANO, Grzegorz00WKS Śląsk Wrocław25.85529
26.REJNIAK, Mateusz01MPKS Orka Ciechanów25.86528
27.SURDYK, Patryk00MKP Szczecin25.92524
28.ŁANCZKOWSKI, Dominik01MKP Szczecin25.96522
29.PAWLACZYK, Patryk00UKS 190 Łódź26.00520
30.GIRUL, Radosław01WKS Śląsk Wrocław26.09514
31.WIATR, Wojciech01KS Warta Poznań26.11513
32.BRODOWSKI, Bartosz00UKS Nawa Skierniewice26.14511
33.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS Nawa Skierniewice26.22507
34.KOWALSKI, Maxymilian00MPKS Orka Ciechanów26.25505
35.JĘDRZEJEWSKI, Mateusz00Mokotowski UKP Warszawianka- W26.32501
36.DOMINIAK, Kacper00WKS Śląsk Wrocław26.43495
37.DŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanów26.54489
38.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.65483
39.URBANIAK, Sebastian01KS Warta Poznań26.67481
40.SULIGA, Jeremi00UKP ,,Polonia Warszawa''26.97466
41.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska27.12458
42.GRZEMSKI, Kamil01KS Warta Poznań27.20454
43.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa27.24452
44.DADOS, Aleksander01KS ,,Wisła'' Puławy27.28450
45.ROWIŃSKI, Aleksander01Mokotowski UKP Warszawianka- W27.44442
46.KULCZYCKI, Patryk01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.51439
47.RUTKIEWICZ, Jakub01Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.55437
48.JAKUBCZYK, Patryk01Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.63433
49.RATAJCZAK, Mateusz01KS Posnania Poznań28.25405
50.PIOTROWICZ, Kamil00MKS Trójka Łódź30.84311
DYSKW.BIELSKI, Kacper01KS Delfin Gdynia
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

Open

1.CZERNIAK, Konrad89KU AZS UMCS Lublin22.70781
2.OSTROWSKI, Karol99MKP Szczecin23.13738
3.MAJCHRZAK, Kacper92KS Warta Poznań23.15736
4.KSIĄŻEK, Jakub98MKP Szczecin23.30722
5.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G-8 Bielany Warszawa23.49705
6.BUGDOL, Rafał95AZS AWF Katowice23.58697
7.GAWRYSIAK, Przemysław92LKS ,,OMEGA'' Kleszczów23.68688
8.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa23.81677
9.PYTLARCZYK, Szymon00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.05657
10.KOLCZYŃSKI, Stanisław97Stowarzyszenie Klub Pływacki L24.07655
SŁOWIK, Rafał00UKS G-8 Bielany Warszawa24.07655
12.DOMAŃSKI, Gracjan00MKP Szczecin24.32635
13.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa24.50621
14.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa24.60614
15.GUZIOR, Maciej00WKS Śląsk Wrocław24.70606
DOBRZYŃSKI, Tomasz98UKS G-8 Bielany Warszawa24.70606
17.BALCERAK, Jakub00MKS Trójka Łódź24.74603
18.PUZAN, Yauheni95AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk24.78600
GĘBKA, Olaf00MKP Szczecin24.78600
SMOLIŃSKI, Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz24.78600
21.WOŹNIAK, Maciej00UKS 190 Łódź24.82597
22.JEMIELITA, Oskar01MPKS Orka Ciechanów24.84596
23.LESZEGA, Szymon01KS Delfin Gdynia24.90592
24.MŁYNARCZYK, Piotr99MKP Szczecin24.93590
25.WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98MKP Szczecin24.97587
CIARCZYŃSKI, Janusz01Stowarzyszenie Szkoła Pływania24.97587
27.KAŁUSOWSKI, Jan00MKS Trójka Łódź25.08579
28.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin25.14575
29.AMPULSKI, Remigiusz98KP Totis Viribus Świebodzin25.17573
30.SAWCZUK, Oskar98KU AZS Politechniki Łódzkiej25.19571
31.SZCZECIŃSKI, Robert00MKS Polonia Warszawa25.23569
32.DEREZIŃSKI, Szymon01MKS Polonia Warszawa25.25567
33.KACZOROWSKI, Jakub97UKS G-8 Bielany Warszawa25.27566
34.MANFREDI, Luca91AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk25.28565
35.WAŚKO, Adam00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz25.30564
36.MIELNICZUK, Bartosz01Stowarzyszenie Klub Pływacki L25.35561
37.ROMANIEC, Szymon00KS Delfin Gdynia25.46553
38.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa25.49552
39.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław25.56547
40.GREBER, Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa25.58546
41.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki25.63543
42.KOZŁOWSKI, Kamil00Stowarzyszenie Klub Pływacki L25.66541
43.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa25.67540
44.SUROWIECKI, Wojciech01KS Neptun Świdnica25.71537
45.WŁOCH, Jakub03KS Posnania Poznań25.73536
46.RĘBAS, Igor89AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk25.76534
47.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa25.77534
48.ĆWIEK, Wiktor03BUKS Warszawa25.80532
49.HANO, Grzegorz00WKS Śląsk Wrocław25.85529
50.REJNIAK, Mateusz01MPKS Orka Ciechanów25.86528
51.SURDYK, Patryk00MKP Szczecin25.92524
52.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS Jagiellonka Warszawa25.94523
53.ŁANCZKOWSKI, Dominik01MKP Szczecin25.96522
54.ŁUKASIK, Mikołaj02UKS Jagiellonka Warszawa25.97521
55.PAWLACZYK, Patryk00UKS 190 Łódź26.00520
SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa26.00520
57.CHYRCHAŁA, Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość26.02518
58.BIELAS, Jakub02UKS Ruch Grudziądz26.03518
59.KOWALCZYK, Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa26.07515
60.GIRUL, Radosław01WKS Śląsk Wrocław26.09514
61.WIATR, Wojciech01KS Warta Poznań26.11513
62.BRODOWSKI, Bartosz00UKS Nawa Skierniewice26.14511
63.JĘDRYS, Igor02Mokotowski UKP Warszawianka- W26.20508
DUDKIEWICZ, Kacper02UKP ,,Polonia Warszawa''26.20508
GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa26.20508
66.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS Nawa Skierniewice26.22507
67.KOWALSKI, Maxymilian00MPKS Orka Ciechanów26.25505
68.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn26.31501
69.JĘDRZEJEWSKI, Mateusz00Mokotowski UKP Warszawianka- W26.32501
70.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica26.37498
71.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki26.40496
72.DOMINIAK, Kacper00WKS Śląsk Wrocław26.43495
73.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź26.48492
74.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.49491
75.KOWALCZYK, Piotr03UKP ,,Polonia Warszawa''26.50491
76.PANASIUK, Mateusz03MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.52490
77.DŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanów26.54489
78.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa26.59486
79.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.65483
80.URBANIAK, Sebastian01KS Warta Poznań26.67481
81.MATUSZYŃSKI, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa26.68481
82.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS ,,Skalar'' Warszawa26.71479
83.HNATYK, Damian03Dwójka Morena Gdańsk26.77476
84.HRYNIEWICKI, Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.83473
85.DĘBSKI, Szymon99UKS Nawa Skierniewice26.88470
86.SZEWCZYK, Maciej04MKS Jedynka Łódź26.90469
87.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź26.97466
SULIGA, Jeremi00UKP ,,Polonia Warszawa''26.97466
89.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targówek26.98465
CYBULSKI, Cyprian02UKS Piątka Konstantynów Łódzki26.98465
91.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa27.01463
92.GUMIŃSKI, Igor02Dwójka Morena Gdańsk27.06461
93.JACUŃSKI, Maciej02Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.07460
94.KOWALCZYK, Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''27.08460
95.MIKOŚ, Dawid02MKS Trójka Łódź27.10459
SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.10459
97.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska27.12458
98.SZABLAK, Franciszek02Stowarzyszenie Klub Pływacki L27.13457
99.KOPROWSKI, Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz27.15456
100.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa27.17455
101.GRZEMSKI, Kamil01KS Warta Poznań27.20454
102.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa27.24452
103.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.25451
104.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa27.26451
105.DADOS, Aleksander01KS ,,Wisła'' Puławy27.28450
MUSIŃSKI, Mikołaj02Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.28450
107.ZUBRZYCKI, Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy27.35446
108.STACHURSKI, Jerzy04KP MZOS Płock27.36446
109.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa27.38445
110.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa27.40444
111.MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia27.43442
112.ROWIŃSKI, Aleksander01Mokotowski UKP Warszawianka- W27.44442
113.MICHAŁOWSKI, Eryk03UKS OMEGA Sokółka27.45442
MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.45442
115.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''27.46441
116.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS Jagiellonka Warszawa27.50439
117.KULCZYCKI, Patryk01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.51439
118.RUTKIEWICZ, Jakub01Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.55437
PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targówek27.55437
120.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''27.58435
121.KRASOWSKI, Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia27.61434
122.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz27.62433
123.JAKUBCZYK, Patryk01Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.63433
124.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS ,,Victoria Józefów''27.65432
125.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice27.68431
126.OLENDER, Miłosz03KP Totis Viribus Świebodzin27.69430
127.SKIBA, Jakub03UKP ,,Polonia Warszawa''27.72429
128.SZYMANOWSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.73428
129.PIEKARZ, Adrian04MUKS Wodnik Łask27.76427
130.KRUPIŃSKI, Wojciech03KS Posnania Poznań27.78426
131.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa27.79425
132.ILCEWICZ, Hubert03UKS ,,Victoria Józefów''27.92420
LEŚNIEWSKI, Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.92420
134.MACIOSZEK, Maksymilian03MKS Ochota Warszawa27.93419
135.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W27.97417
136.WICIAK, Radosław04KS Płetwal Szczytno28.05414
137.JELIŃSKI, Marcel03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ28.07413
138.STRZELECKI, Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz28.10412
139.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz28.12411
140.WOŹNY, Oskar03UKS ,, Aquastacja Gdańsk''28.13410
141.CHOROSZEWSKI, Iwo04KS Płetwal Szczytno28.15409
142.SOKOŁOWSKI, Fabian03Dwójka Morena Gdańsk28.16409
143.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa28.17408
144.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''28.22406
145.ŻERAŃSKI, Przemysław99BUKS Warszawa28.25405
RATAJCZAK, Mateusz01KS Posnania Poznań28.25405
147.JĘDRYCH, Krzysztof04KS Posnania Poznań28.30403
BURCZYŃSKI, Piotr02UKP ,,Polonia Warszawa''28.30403
149.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki28.35401
150.MŁYNARCZYK, Mateusz04UKS 190 Łódź28.38399
151.KRAJEWSKI, Mateusz03Stowarzyszenie Szkoła Pływania28.45397
152.BANASIK, Samuel04IKS Konstancin28.53393
153.STRASZYŃSKI, Kacper03MKS Trójka Łódź28.56392
WOŹNIAK, Antoni04UKS 307 Warszawa28.56392
155.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targówek28.62389
156.KAŁUSOWSKI, Gracjan04MKS Trójka Łódź28.81382
157.WENCEL, Adrian02UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.82381
158.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka28.85380
159.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki28.86380
160.HORBATY, Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.89379
161.GAWIŃSKI, Oscar03KS Neptun Świdnica28.95376
ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.95376
163.GOLUS, Michał97MKS Wodnik Radom28.99375
164.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź29.00374
165.WOJEWSKI, Igor04UKS Tri-Team Rumia29.03373
166.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.06372
167.CYBULSKI, Jakub03UKS Tri-Team Rumia29.13369
168.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.20367
169.PIEKUŚ, Michał04Śródmiejski UKS29.24365
170.BRZEZIŃSKI, Rafał03Śródmiejski UKS29.25365
171.KURDELSKI, Filip04Stowarzyszenie Klub Pływacki L29.31363
172.GODLEWSKI, Rafał96AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk29.36361
173.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04Stowarzyszenie Pływackie ,,SWI29.45357
174.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa29.50356
175.LITEWSKI, Mikołaj04UKS 307 Warszawa29.53355
176.MAJKOWSKI, Aleksander04UKS 307 Warszawa29.70348
177.ŁYSONIEWSKI, Oskar04MKS Trójka Łódź29.79345
178.ROWIŃSKI, Dominik03Mokotowski UKP Warszawianka- W29.81345
179.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz30.25330
180.PIOTROWICZ, Kamil00MKS Trójka Łódź30.84311
181.PIŁAT, Maciej04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''30.97307
182.AUGUŚCIŃSKI, Mateusz03MKS Trójka Łódź31.13303
183.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź31.26299
DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa31.26299
185.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS "V" Łomianki31.35296
186.LEWANDOWSKI, Kacper04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.43294
187.KRAS, Bruno04IKS Konstancin32.13275
188.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź32.35270
DYSKW.BIELSKI, Kacper01KS Delfin Gdynia
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.PIECHOTA, Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.02
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 5
12.05.2018 - 9:47
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:48.9655838.3842.8744.0643.65
2.POTIOPA, Karolina04MKS Ochota Warszawa2:49.1155637.7944.0344.1543.14
3.KOWALCZYK, Gabriela04MKS Trójka Łódź2:51.9052939.2044.0845.3243.30
4.HAR, Zofia04MKS Piaseczno2:53.3851638.8945.5943.9045.00
5.GUDŹ, Maja04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:54.7050440.3545.0645.6243.67
6.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:56.3849039.0145.6245.7446.01
7.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:56.6248839.3846.0045.4745.77
8.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź2:58.0047741.0645.4446.6044.90
9.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP-149 Łódź3:05.2142342.9547.7948.1646.31
DYSKW.PAĆKO, Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:56.2040.9946.1746.1042.94
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.GADZIŃSKA, Emilia04UKS Jagiellonka Warszawa3:00.6041.9245.5746.8946.22
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

15 lat

1.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:38.9067036.6141.5040.5640.23
2.RUSSEK, Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.3962836.1740.6442.7342.85
3.CYNARSKA, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''2:45.9458938.4142.4443.2041.89
4.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek2:49.0155738.6343.9543.6242.81
5.KAMIŃSKA, Anna03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ2:49.6655137.0142.5046.4143.74
6.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS2:50.2654538.9943.6344.5143.13
7.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS Wodnik Łask2:50.8553937.8143.8345.4243.79
8.ZYCH, Natalia03MKS Wodnik Radom2:52.6052337.6543.4145.6545.89
9.MARJAŃSKA, Agata03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ2:54.1250938.6743.9945.5545.91
10.DOPART, Marcelina03ULKS ,,Wodny Świat''2:54.5050640.0744.6145.0944.73
11.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa2:56.8348640.2645.1346.7644.68
12.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP-149 Łódź2:58.4547341.2246.9146.3843.94
13.NEUBAUER, Paulina03UKS ,,Dwójka'' Tczew2:59.4646542.3146.1245.9045.13
DYSKW.CYNARSKA, Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.6339.0841.4342.2039.92
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

16 lat

1.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''2:43.3161837.8840.0942.2343.11
2.ZIENTARSKA, Karolina02IKS Konstancin2:47.5157237.7043.0243.8142.98
3.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew2:51.6953138.9144.9445.0842.76
4.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:56.7648738.5646.0745.2346.90
5.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS Nawa Skierniewice3:24.0231645.2052.0952.5854.15

17 - 18 lat

1.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa2:36.4770234.3340.4841.1540.51
2.RUTKOWSKA, Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:36.7969836.5840.1140.3139.79
3.TOMASZEK, Aleksandra00MKS Polonia Warszawa2:42.6362536.7641.2741.8042.80
4.KOZANECKA, Katarzyna01KS Posnania Poznań2:45.4959337.4642.1943.0242.82
5.WIKIEŁ, Żaklina00SP ,,Narew'' w Ostrołęce2:50.7554039.0142.6343.6245.49
6.BIEGAŁA, Klaudia01MKS Trójka Łódź2:52.4952438.8844.4545.3343.83

Open

1.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa2:36.4770234.3340.4841.1540.51
2.RUTKOWSKA, Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:36.7969836.5840.1140.3139.79
3.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:38.9067036.6141.5040.5640.23
4.WIKIEŁ, Angelika98SP ,,Narew'' w Ostrołęce2:39.9465736.9640.8540.8541.28
5.RUSSEK, Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.3962836.1740.6442.7342.85
6.TOMASZEK, Aleksandra00MKS Polonia Warszawa2:42.6362536.7641.2741.8042.80
7.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''2:43.3161837.8840.0942.2343.11
8.CIEŚLAK, Katarzyna94KS Posnania Poznań2:45.0959837.7641.6142.7143.01
9.KOZANECKA, Katarzyna01KS Posnania Poznań2:45.4959337.4642.1943.0242.82
10.CYNARSKA, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''2:45.9458938.4142.4443.2041.89
11.ZIENTARSKA, Karolina02IKS Konstancin2:47.5157237.7043.0243.8142.98
12.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:48.9655838.3842.8744.0643.65
13.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek2:49.0155738.6343.9543.6242.81
14.POTIOPA, Karolina04MKS Ochota Warszawa2:49.1155637.7944.0344.1543.14
15.KAMIŃSKA, Anna03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ2:49.6655137.0142.5046.4143.74
16.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS2:50.2654538.9943.6344.5143.13
17.WIKIEŁ, Żaklina00SP ,,Narew'' w Ostrołęce2:50.7554039.0142.6343.6245.49
18.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS Wodnik Łask2:50.8553937.8143.8345.4243.79
19.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew2:51.6953138.9144.9445.0842.76
20.KOWALCZYK, Gabriela04MKS Trójka Łódź2:51.9052939.2044.0845.3243.30
21.BIEGAŁA, Klaudia01MKS Trójka Łódź2:52.4952438.8844.4545.3343.83
22.ZYCH, Natalia03MKS Wodnik Radom2:52.6052337.6543.4145.6545.89
23.HAR, Zofia04MKS Piaseczno2:53.3851638.8945.5943.9045.00
24.MARJAŃSKA, Agata03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ2:54.1250938.6743.9945.5545.91
25.DOPART, Marcelina03ULKS ,,Wodny Świat''2:54.5050640.0744.6145.0944.73
26.GUDŹ, Maja04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:54.7050440.3545.0645.6243.67
27.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:56.3849039.0145.6245.7446.01
28.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:56.6248839.3846.0045.4745.77
29.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:56.7648738.5646.0745.2346.90
30.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa2:56.8348640.2645.1346.7644.68
31.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź2:58.0047741.0645.4446.6044.90
32.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP-149 Łódź2:58.4547341.2246.9146.3843.94
33.NEUBAUER, Paulina03UKS ,,Dwójka'' Tczew2:59.4646542.3146.1245.9045.13
34.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP-149 Łódź3:05.2142342.9547.7948.1646.31
35.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS Nawa Skierniewice3:24.0231645.2052.0952.5854.15
DYSKW.CYNARSKA, Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.6339.0841.4342.2039.92
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
DYSKW.PAĆKO, Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:56.2040.9946.1746.1042.94
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.GADZIŃSKA, Emilia04UKS Jagiellonka Warszawa3:00.6041.9245.5746.8946.22
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).


<< TOP >>
Konkurencja 6
12.05.2018 - 10:04
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.SZTENDEL, Kacper04MKS Jedynka Łódź2:37.3652536.1640.8540.9639.39
2.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:39.4750536.6040.3741.3041.20
3.GÓRECKI, Kamil04KP MZOS Płock2:40.8349236.6341.2542.0540.90
4.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy2:40.8649235.6040.8541.6542.76
5.WIERCIŃSKI, Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:41.4048736.5941.9442.8340.04
6.ŁAGOŹNY, Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:41.4648636.1741.1342.1741.99
7.TARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa2:44.0646336.6742.9143.3041.18
8.ZUZANIUK, Igor04KS OLIMPIA Lublin2:44.7145838.3643.6741.6341.05
9.ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:45.0845538.4941.3742.5742.65
10.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:51.5040638.6044.2545.0843.57
11.WOJEWSKI, Igor04UKS Tri-Team Rumia2:53.7239039.7443.5447.2243.22
12.MAJKOWSKI, Aleksander04UKS 307 Warszawa2:53.9538939.6744.1645.2944.83
13.JONOWSKI, Michał04Stowarzyszenie Szkoła Pływania2:55.1538138.6844.0346.5145.93
14.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź2:57.7836439.7346.8946.8144.35
15.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS "V" Łomianki3:16.5926940.6249.9952.9153.07
DYSKW.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:42.8935.9641.4643.0642.41
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

15 lat

1.SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:30.6259932.7840.1440.5037.20
2.SKRZYPEK, Piotr03Śródmiejski UKS2:38.2651636.5240.9440.9939.81
3.MICHAŁOWSKI, Eryk03UKS OMEGA Sokółka2:40.1049935.9441.0641.7041.40
4.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:41.4748636.5543.1240.5741.23
5.MACIOSZEK, Maksymilian03MKS Ochota Warszawa2:45.0945536.5342.5343.0542.98
6.MARKOWSKI, Kacper03UKP ,,Polonia Warszawa''2:47.1043936.1241.7644.4644.76
7.PRAGA, Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:55.0738138.3543.4746.6146.64
DYSKW.JACHIMOWICZ, Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.2234.3840.3043.1544.39
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
DYSKW.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:51.0138.8344.4744.3843.33
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

16 lat

1.GREGORCZYK, Jan02UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.3952535.5440.5341.6039.72
2.STWORZYJANEK, Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''2:39.1850735.0641.0040.7242.40
3.CZAJKA, Marcel02UKP ,,Polonia Warszawa''2:45.5445136.2242.3643.8543.11
4.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:46.6744235.9043.3244.9442.51
5.BIEGAŃSKI, Marcin02UKP ,,Polonia Warszawa''2:57.2036838.7046.5547.2244.73

17 - 18 lat

1.KŁOSIŃSKI, Alan00MKS Jedynka Łódź2:22.4670832.0636.3636.6037.44
2.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa2:24.9967232.2737.2536.5738.90
3.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów2:25.0667132.2236.4137.6138.82
4.KARNIK, Kacper01MKS Wodnik Radom2:25.7466132.7737.7537.4037.82
5.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:31.4958933.7939.0039.3939.31
6.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin2:33.0257134.6439.6240.5638.20
7.ŁOCHIŃSKI, Jan01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:34.7655232.6539.5940.5242.00
8.ROGULIN, Bogdan01Stowarzyszenie Klub Pływacki L2:39.6550334.4241.1341.8942.21
9.SULIGA, Jeremi00UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.1248035.6341.8843.8440.77
10.KRASZEWSKI, Daniel01UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.1648035.3541.3842.5142.92
11.ŁANCZKOWSKI, Dominik01MKP Szczecin2:46.7944135.3242.1644.7744.54

Open

1.ROGUSKI, Bartłomiej93AZS AWF Warszawa2:15.9581531.1834.7334.3635.68
2.TOKARSKI, Krzysztof96AZS AWF Katowice2:20.4174031.7935.7036.7436.18
3.STOLARSKI, Marcin96KS Warta Poznań2:20.7473431.5436.1136.5436.55
4.KUSTO, Robert98AZS AWF Warszawa2:22.4070931.7836.4037.1537.07
5.KŁOSIŃSKI, Alan00MKS Jedynka Łódź2:22.4670832.0636.3636.6037.44
6.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa2:24.9967232.2737.2536.5738.90
7.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów2:25.0667132.2236.4137.6138.82
8.KARNIK, Kacper01MKS Wodnik Radom2:25.7466132.7737.7537.4037.82
9.SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:30.6259932.7840.1440.5037.20
10.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:31.4958933.7939.0039.3939.31
11.VOLODIN, Hryhorii99Mokotowski UKP Warszawianka- W2:31.6858734.1039.3939.1439.05
12.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin2:33.0257134.6439.6240.5638.20
13.MISIARZ, Adrian98Mokotowski UKP Warszawianka- W2:34.2855734.6839.0040.4140.19
14.ŁOCHIŃSKI, Jan01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:34.7655232.6539.5940.5242.00
15.SZTENDEL, Kacper04MKS Jedynka Łódź2:37.3652536.1640.8540.9639.39
16.GREGORCZYK, Jan02UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.3952535.5440.5341.6039.72
17.SKRZYPEK, Piotr03Śródmiejski UKS2:38.2651636.5240.9440.9939.81
18.STWORZYJANEK, Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''2:39.1850735.0641.0040.7242.40
19.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:39.4750536.6040.3741.3041.20
20.ROGULIN, Bogdan01Stowarzyszenie Klub Pływacki L2:39.6550334.4241.1341.8942.21
21.MICHAŁOWSKI, Eryk03UKS OMEGA Sokółka2:40.1049935.9441.0641.7041.40
22.GÓRECKI, Kamil04KP MZOS Płock2:40.8349236.6341.2542.0540.90
23.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy2:40.8649235.6040.8541.6542.76
24.WIERCIŃSKI, Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:41.4048736.5941.9442.8340.04
25.ŁAGOŹNY, Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:41.4648636.1741.1342.1741.99
26.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:41.4748636.5543.1240.5741.23
27.SULIGA, Jeremi00UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.1248035.6341.8843.8440.77
28.KRASZEWSKI, Daniel01UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.1648035.3541.3842.5142.92
29.TARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa2:44.0646336.6742.9143.3041.18
30.ZUZANIUK, Igor04KS OLIMPIA Lublin2:44.7145838.3643.6741.6341.05
31.ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:45.0845538.4941.3742.5742.65
32.MACIOSZEK, Maksymilian03MKS Ochota Warszawa2:45.0945536.5342.5343.0542.98
33.CZAJKA, Marcel02UKP ,,Polonia Warszawa''2:45.5445136.2242.3643.8543.11
34.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:46.6744235.9043.3244.9442.51
35.ŁANCZKOWSKI, Dominik01MKP Szczecin2:46.7944135.3242.1644.7744.54
36.MARKOWSKI, Kacper03UKP ,,Polonia Warszawa''2:47.1043936.1241.7644.4644.76
37.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:51.5040638.6044.2545.0843.57
38.WOJEWSKI, Igor04UKS Tri-Team Rumia2:53.7239039.7443.5447.2243.22
39.MAJKOWSKI, Aleksander04UKS 307 Warszawa2:53.9538939.6744.1645.2944.83
40.PRAGA, Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:55.0738138.3543.4746.6146.64
41.JONOWSKI, Michał04Stowarzyszenie Szkoła Pływania2:55.1538138.6844.0346.5145.93
42.BIEGAŃSKI, Marcin02UKP ,,Polonia Warszawa''2:57.2036838.7046.5547.2244.73
43.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź2:57.7836439.7346.8946.8144.35
44.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS "V" Łomianki3:16.5926940.6249.9952.9153.07
DYSKW.JACHIMOWICZ, Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.2234.3840.3043.1544.39
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
DYSKW.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:42.8935.9641.4643.0642.41
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
DYSKW.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:51.0138.8344.4744.3843.33
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).


<< TOP >>
Konkurencja 7
12.05.2018 - 10:21
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.POZNACHOWSKA, Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.8457131.1935.65
2.RYDYŃSKA, Marianna04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ1:07.8454631.9235.92
3.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin1:10.1249532.7937.33
4.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:10.1749433.0537.12
5.POTIOPA, Karolina04MKS Ochota Warszawa1:10.7748133.6637.11
6.SZUPER, Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:10.8048131.7439.06
7.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''1:11.1047533.1437.96
8.ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04MKS Trójka Łódź1:11.1747333.0038.17
9.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica1:11.2247233.4137.81
10.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.7846132.2339.55
11.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS1:12.3645034.5037.86
12.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.8944032.9539.94
13.CYGAN, Julia04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ1:13.9042335.1938.71
14.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:14.9440534.0440.90
15.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa1:15.8539134.0741.78
16.FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS1:15.9838935.1340.85
17.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock1:17.1037234.6942.41
18.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:17.8036236.6341.17
19.HAŁADYN, Kamila04KU AZS Politechniki Łódzkiej1:18.5735236.1342.44
20.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP-149 Łódź1:25.1627636.2648.90

15 lat

1.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs1:05.4460930.5234.92
2.MURAWSKA, Maria03UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.6860230.0535.63
3.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:06.8557130.9335.92
4.RUSSEK, Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.4055731.0136.39
5.BADZIAN, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.5355431.2736.26
6.WRÓBEL, Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.6555131.5236.13
7.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.7654831.9035.86
8.STERNICZUK, Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:09.7150431.8037.91
9.JASKUŁOWSKA, Zofia03IKS Konstancin1:09.8550131.6338.22
10.ANCYPO, Agnieszka03UKS OMEGA Sokółka1:10.5748532.2538.32
11.JUREK, Michalina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:10.6048532.9437.66
12.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS Wodnik Łask1:11.8945934.8137.08
13.KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.6044633.0839.52
14.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.9643933.7039.26
15.SOŁONIEWICZ, Julia03UKS OMEGA Sokółka1:13.4943034.1339.36
16.KOSTRZEWSKA, Maria03UKS 190 Łódź1:13.5642934.7638.80
17.KACPERSKA, Laura03UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.4041434.1940.21
18.CHĄCIAK, Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:14.8940633.8141.08
19.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łódź1:15.2640034.1241.14
20.ADAMSKA, Maria03Śródmiejski UKS1:16.5538035.6640.89
21.KOCZYK, Aleksandra03UKS Żoliborz1:17.0037434.9242.08
22.BOGUSZ, Kaja03BUKS Warszawa1:18.8034935.2143.59
23.BUJNOWICZA, Laura03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:34.9419941.3353.61

16 lat

1.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS 190 Łódź1:06.1758931.8334.34
2.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:07.8954532.8735.02
3.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy1:08.3153531.7836.53
4.MIELCZAREK, Sandra02UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.3853431.0137.37
5.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:11.4546832.4239.03
6.BIAŁAS, Aniela02UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.9843933.1039.88
7.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS Nawa Skierniewice1:13.4543033.6039.85
8.SZREDZIŃSKA, Matylda02UKP ,,Polonia Warszawa''1:20.9532136.2744.68

17 - 18 lat

1.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:03.7066029.7733.93
2.MAZURKIEWICZ, Barbara01MKS Piaseczno1:04.3963930.0834.31
3.WOŹNIAK, Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.5360629.6535.88
4.SOLAK, Anna00KP MZOS Płock1:05.7360130.8234.91
5.WĘGRZYNOWSKA, Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław1:06.5357930.6835.85
6.GOTOWSKA, Weronika00UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.7157530.8135.90

Open

1.DOWGIERT, Anna90KS Warta Poznań1:01.0075227.9133.09
2.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:03.7066029.7733.93
3.CIEŚLAK, Joanna96KS Warta Poznań1:03.8965430.1633.73
4.MAZURKIEWICZ, Barbara01MKS Piaseczno1:04.3963930.0834.31
5.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs1:05.4460930.5234.92
6.WOŹNIAK, Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.5360629.6535.88
7.MURAWSKA, Maria03UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.6860230.0535.63
8.SOLAK, Anna00KP MZOS Płock1:05.7360130.8234.91
9.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS 190 Łódź1:06.1758931.8334.34
10.WĘGRZYNOWSKA, Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław1:06.5357930.6835.85
11.GOTOWSKA, Weronika00UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.7157530.8135.90
12.SZKARŁAT, Julia98AZS AWF Katowice1:06.7757330.2136.56
13.POZNACHOWSKA, Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.8457131.1935.65
14.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:06.8557130.9335.92
15.RUSSEK, Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.4055731.0136.39
16.BADZIAN, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.5355431.2736.26
17.WRÓBEL, Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.6555131.5236.13
18.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.7654831.9035.86
19.RYDYŃSKA, Marianna04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ1:07.8454631.9235.92
20.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:07.8954532.8735.02
21.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy1:08.3153531.7836.53
22.MIELCZAREK, Sandra02UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.3853431.0137.37
23.STERNICZUK, Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:09.7150431.8037.91
24.JASKUŁOWSKA, Zofia03IKS Konstancin1:09.8550131.6338.22
25.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin1:10.1249532.7937.33
26.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:10.1749433.0537.12
27.ANCYPO, Agnieszka03UKS OMEGA Sokółka1:10.5748532.2538.32
28.JUREK, Michalina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:10.6048532.9437.66
29.POTIOPA, Karolina04MKS Ochota Warszawa1:10.7748133.6637.11
30.SZUPER, Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:10.8048131.7439.06
31.JABŁOŃSKA, Oliwia97Wojewódzkie Zrzeszenie Sportow1:10.8747933.3437.53
32.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''1:11.1047533.1437.96
33.ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04MKS Trójka Łódź1:11.1747333.0038.17
34.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica1:11.2247233.4137.81
35.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''1:11.4546832.4239.03
36.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.7846132.2339.55
37.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS Wodnik Łask1:11.8945934.8137.08
38.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS1:12.3645034.5037.86
39.KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.6044633.0839.52
40.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.8944032.9539.94
41.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.9643933.7039.26
42.BIAŁAS, Aniela02UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.9843933.1039.88
43.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS Nawa Skierniewice1:13.4543033.6039.85
44.SOŁONIEWICZ, Julia03UKS OMEGA Sokółka1:13.4943034.1339.36
45.KOSTRZEWSKA, Maria03UKS 190 Łódź1:13.5642934.7638.80
46.CYGAN, Julia04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ1:13.9042335.1938.71
47.KACPERSKA, Laura03UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.4041434.1940.21
48.CHĄCIAK, Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:14.8940633.8141.08
49.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:14.9440534.0440.90
50.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łódź1:15.2640034.1241.14
51.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa1:15.8539134.0741.78
52.FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS1:15.9838935.1340.85
53.ADAMSKA, Maria03Śródmiejski UKS1:16.5538035.6640.89
54.KOCZYK, Aleksandra03UKS Żoliborz1:17.0037434.9242.08
55.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock1:17.1037234.6942.41
56.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:17.8036236.6341.17
57.HAŁADYN, Kamila04KU AZS Politechniki Łódzkiej1:18.5735236.1342.44
58.BOGUSZ, Kaja03BUKS Warszawa1:18.8034935.2143.59
59.SZREDZIŃSKA, Matylda02UKP ,,Polonia Warszawa''1:20.9532136.2744.68
60.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP-149 Łódź1:25.1627636.2648.90
61.BUJNOWICZA, Laura03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:34.9419941.3353.61


<< TOP >>
Konkurencja 8
12.05.2018 - 10:30
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy59.2259528.4030.82
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:00.7055228.2232.48
3.GRZECZA, Michał04TP Skalar Słupsk1:02.4750728.9233.55
4.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź1:02.5650529.6032.96
5.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS Jagiellonka Warszawa1:03.5548130.4033.15
6.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy1:04.1746729.4734.70
7.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:05.2244530.3034.92
8.PIEKARZ, Adrian04MUKS Wodnik Łask1:05.2544529.9535.30
GOŁACKI, Sergiusz04UKS 190 Łódź1:05.2544530.2235.03
10.MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia1:05.7443530.0335.71
11.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targówek1:05.9143131.2834.63
12.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS SP-149 Łódź1:06.0142930.1335.88
13.KOPROWSKI, Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:06.1242729.6836.44
14.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.9741130.7936.18
15.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:06.9941131.5535.44
16.STRZELECKI, Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:07.1740832.0735.10
17.ŻYRO, Ignacy04UKS 307 Warszawa1:07.3040530.9636.34
18.HRYNIEWICKI, Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:08.0539231.2836.77
19.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź1:08.7238131.8336.89
20.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''1:08.9737631.4237.55
21.CHOROSZEWSKI, Iwo04KS Płetwal Szczytno1:09.1637332.3736.79
22.MŁYNARCZYK, Mateusz04UKS 190 Łódź1:09.5336731.9237.61
23.BANASIK, Samuel04IKS Konstancin1:09.9236132.0637.86
24.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa1:10.3135532.4037.91
25.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:10.5235230.9839.54
26.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:10.7934834.5136.28
27.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:10.9234633.9936.93
28.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.9934532.5538.44
29.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka1:11.2234233.3437.88
30.KURDELSKI, Filip04Stowarzyszenie Klub Pływacki L1:11.3034133.5637.74
31.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź1:11.6333633.1538.48
32.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.2932732.5039.79
33.WOŹNIAK, Antoni04UKS 307 Warszawa1:12.3132732.7039.61
34.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.5132432.8739.64
35.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:12.7732033.0639.71
36.LITEWSKI, Mikołaj04UKS 307 Warszawa1:13.3731334.8338.54
37.JĘDRYCH, Krzysztof04KS Posnania Poznań1:15.0829235.7339.35
38.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.7828435.0540.73
39.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.1827934.8041.38

15 lat

1.ĆWIEK, Wiktor03BUKS Warszawa58.5861527.6130.97
2.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice1:00.8454928.1332.71
3.KORONA, Kacper03MKP Szczecin1:01.0054428.3632.64
4.ZUBIK, Jan03UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.2453827.6833.56
5.WIŚNIEWSKI, Mikołaj03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ1:01.3453528.3233.02
6.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS Jagiellonka Warszawa1:01.3653528.7432.62
7.GĄSTAŁ, Jan03Mokotowski UKP Warszawianka- W1:02.3251028.6133.71
8.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W1:02.4850629.4633.02
9.LABICH, Wiktor03MKS Trójka Łódź1:03.9647230.0733.89
10.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:04.4346229.6534.78
11.MICHALAK, Piotr03MKS Ochota Warszawa1:04.5445929.8534.69
12.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:06.0942831.5734.52
13.PANASIUK, Mateusz03MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:06.1642630.7435.42
14.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.0641031.4835.58
15.CYBULSKI, Jakub03UKS Tri-Team Rumia1:07.9239432.2535.67
16.MARZEC, Milan03UKS ,, Aquastacja Gdańsk''1:08.9337731.3737.56
17.LENCZEWSKI, Piotr03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:09.3437032.2237.12
18.SOKOŁOWSKI, Fabian03Dwójka Morena Gdańsk1:11.0234532.9038.12
19.WŁOCH, Jakub03KS Posnania Poznań1:11.6933531.6040.09
20.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz1:15.5828634.6040.98

16 lat

1.ZDZIEBŁO, Piotr02UKS Salmo Żory59.0260127.9131.11
2.JAŚKIEWICZ, Adrian02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:00.0956929.0631.03
3.PAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.4256029.2931.13
4.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.0354327.4833.55
5.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS ,,Skalar'' Warszawa1:02.8249828.6134.21
6.BOBORYK, Wojciech02KS Delfin Gdynia1:03.0249429.1533.87
7.KOWALCZYK, Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.2348929.1134.12
8.SZABLAK, Franciszek02Stowarzyszenie Klub Pływacki L1:03.8847429.9433.94
9.DUDKIEWICZ, Kacper02UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.9047329.4434.46
10.ABD EL RAZEK, Jakub02Mokotowski UKP Warszawianka- W1:04.2146729.8234.39
11.GREGORCZYK, Jan02UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.2246630.5633.66
12.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.4646130.3534.11
13.BURCZYŃSKI, Piotr02UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.9645131.3933.57
14.BIELAS, Jakub02UKS Ruch Grudziądz1:05.7243530.2235.50
15.MIKOŚ, Dawid02MKS Trójka Łódź1:05.7443530.9934.75
16.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:06.0942829.7436.35
17.SZYMANOWSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:06.5741930.5935.98
18.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki1:06.7841531.2635.52
19.JAROSZEWSKI, Łukasz02UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.4338531.6836.75
20.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:09.2137232.3836.83
21.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice1:09.5436732.2837.26
22.RUTA, Kamil02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:09.9736031.6038.37

17 - 18 lat

1.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów56.5668326.3330.23
2.BUTKIEWICZ, Cezary00UKS G-8 Bielany Warszawa56.9666926.7130.25
3.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław57.2066026.6730.53
4.FIKS, Krzysztof00UKS 190 Łódź57.5664827.2930.27
5.DEJNEŻENKO, Daniel00MKS Polonia Warszawa57.6664527.0230.64
6.NOWOTNY, Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa58.3162327.0531.26
7.BŁAŃSKI, Piotr01KS Delfin Gdynia58.5161726.9331.58
8.MITRUS, Paweł00UKS G-8 Bielany Warszawa58.6761227.1531.52
9.WARDAWA, Filip01UKS G-8 Bielany Warszawa58.9560326.5432.41
10.BRODOWSKI, Bartosz00UKS Nawa Skierniewice59.5358627.1732.36
11.TŁOMAK, Andrzej01St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz59.6258327.3032.32
12.WAŚKO, Adam00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz59.6758227.6432.03
13.BARUSIŃSKI, Kordian01UKS G-8 Bielany Warszawa59.7457928.3731.37
14.ZAREMBA, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.5555728.2932.26
15.SMOLIŃSKI, Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:00.6455426.1834.46
16.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS Nawa Skierniewice1:00.9454627.3333.61
17.CIARCZYŃSKI, Janusz01Stowarzyszenie Szkoła Pływania1:00.9854528.2732.71
18.CHYCZEWSKI, Oliwer00MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:01.4353328.7532.68
19.WOŹNIAK, Kamil01KS ,,Wisła'' Puławy1:02.0251828.8333.19
20.WNUK, Jakub01KS Posnania Poznań1:03.9047329.3834.52
21.DADOS, Aleksander01KS ,,Wisła'' Puławy1:04.8945229.7735.12
22.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź1:05.3644230.1735.19
23.URBANIAK, Sebastian01KS Warta Poznań1:06.1142731.1234.99
24.ŁOCHIŃSKI, Jan01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:09.1937331.8637.33

Open

1.CZERNIAK, Konrad89KU AZS UMCS Lublin52.6884524.6927.99
2.CHUDY, Michał97KS Warta Poznań54.0278424.9429.08
3.CHRZANOWSKI, Damian98WKS Śląsk Wrocław55.0074325.6029.40
4.DOBRZYŃSKI, Tomasz98UKS G-8 Bielany Warszawa56.2869326.2130.07
5.OPALSKI, Marcin93Mokotowski UKP Warszawianka- W56.4968526.4930.00
6.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów56.5668326.3330.23
7.PRZYBYŁA, Kacper98AZS AWF Katowice56.7067826.1930.51
8.BUTKIEWICZ, Cezary00UKS G-8 Bielany Warszawa56.9666926.7130.25
9.PUZAN, Yauheni95AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk57.0466626.2030.84
10.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław57.2066026.6730.53
11.FIKS, Krzysztof00UKS 190 Łódź57.5664827.2930.27
12.DEJNEŻENKO, Daniel00MKS Polonia Warszawa57.6664527.0230.64
13.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław58.1862727.4030.78
14.NOWOTNY, Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa58.3162327.0531.26
15.BŁAŃSKI, Piotr01KS Delfin Gdynia58.5161726.9331.58
16.ĆWIEK, Wiktor03BUKS Warszawa58.5861527.6130.97
17.MITRUS, Paweł00UKS G-8 Bielany Warszawa58.6761227.1531.52
18.JURA, Maciej96WKS Śląsk Wrocław58.7461027.1031.64
19.DĘBSKI, Szymon99UKS Nawa Skierniewice58.9560327.4531.50
WARDAWA, Filip01UKS G-8 Bielany Warszawa58.9560326.5432.41
21.ZDZIEBŁO, Piotr02UKS Salmo Żory59.0260127.9131.11
22.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy59.2259528.4030.82
23.BRODOWSKI, Bartosz00UKS Nawa Skierniewice59.5358627.1732.36
24.TŁOMAK, Andrzej01St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz59.6258327.3032.32
25.WAŚKO, Adam00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz59.6758227.6432.03
26.BARUSIŃSKI, Kordian01UKS G-8 Bielany Warszawa59.7457928.3731.37
27.JAŚKIEWICZ, Adrian02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:00.0956929.0631.03
28.PAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.4256029.2931.13
29.ZAREMBA, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.5555728.2932.26
30.SMOLIŃSKI, Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:00.6455426.1834.46
31.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:00.7055228.2232.48
32.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice1:00.8454928.1332.71
33.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS Nawa Skierniewice1:00.9454627.3333.61
34.CIARCZYŃSKI, Janusz01Stowarzyszenie Szkoła Pływania1:00.9854528.2732.71
35.KORONA, Kacper03MKP Szczecin1:01.0054428.3632.64
36.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.0354327.4833.55
37.ZUBIK, Jan03UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.2453827.6833.56
38.WIŚNIEWSKI, Mikołaj03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ1:01.3453528.3233.02
39.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS Jagiellonka Warszawa1:01.3653528.7432.62
40.CHYCZEWSKI, Oliwer00MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:01.4353328.7532.68
41.WOŹNIAK, Kamil01KS ,,Wisła'' Puławy1:02.0251828.8333.19
42.GĄSTAŁ, Jan03Mokotowski UKP Warszawianka- W1:02.3251028.6133.71
43.GRZECZA, Michał04TP Skalar Słupsk1:02.4750728.9233.55
44.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W1:02.4850629.4633.02
45.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź1:02.5650529.6032.96
46.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS ,,Skalar'' Warszawa1:02.8249828.6134.21
47.BOBORYK, Wojciech02KS Delfin Gdynia1:03.0249429.1533.87
48.KOWALCZYK, Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.2348929.1134.12
49.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS Jagiellonka Warszawa1:03.5548130.4033.15
50.SZABLAK, Franciszek02Stowarzyszenie Klub Pływacki L1:03.8847429.9433.94
51.WNUK, Jakub01KS Posnania Poznań1:03.9047329.3834.52
DUDKIEWICZ, Kacper02UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.9047329.4434.46
53.LABICH, Wiktor03MKS Trójka Łódź1:03.9647230.0733.89
54.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy1:04.1746729.4734.70
55.ABD EL RAZEK, Jakub02Mokotowski UKP Warszawianka- W1:04.2146729.8234.39
56.GREGORCZYK, Jan02UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.2246630.5633.66
57.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:04.4346229.6534.78
58.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.4646130.3534.11
59.MICHALAK, Piotr03MKS Ochota Warszawa1:04.5445929.8534.69
60.DADOS, Aleksander01KS ,,Wisła'' Puławy1:04.8945229.7735.12
61.BURCZYŃSKI, Piotr02UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.9645131.3933.57
62.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:05.2244530.3034.92
63.PIEKARZ, Adrian04MUKS Wodnik Łask1:05.2544529.9535.30
GOŁACKI, Sergiusz04UKS 190 Łódź1:05.2544530.2235.03
65.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź1:05.3644230.1735.19
66.BIELAS, Jakub02UKS Ruch Grudziądz1:05.7243530.2235.50
67.MIKOŚ, Dawid02MKS Trójka Łódź1:05.7443530.9934.75
MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia1:05.7443530.0335.71
69.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targówek1:05.9143131.2834.63
70.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS SP-149 Łódź1:06.0142930.1335.88
71.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:06.0942831.5734.52
JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:06.0942829.7436.35
73.URBANIAK, Sebastian01KS Warta Poznań1:06.1142731.1234.99
74.KOPROWSKI, Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:06.1242729.6836.44
75.PANASIUK, Mateusz03MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:06.1642630.7435.42
76.SZYMANOWSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:06.5741930.5935.98
77.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki1:06.7841531.2635.52
78.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.9741130.7936.18
79.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:06.9941131.5535.44
80.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.0641031.4835.58
81.STRZELECKI, Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:07.1740832.0735.10
82.ŻYRO, Ignacy04UKS 307 Warszawa1:07.3040530.9636.34
83.CYBULSKI, Jakub03UKS Tri-Team Rumia1:07.9239432.2535.67
84.HRYNIEWICKI, Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:08.0539231.2836.77
85.JAROSZEWSKI, Łukasz02UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.4338531.6836.75
86.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź1:08.7238131.8336.89
87.MARZEC, Milan03UKS ,, Aquastacja Gdańsk''1:08.9337731.3737.56
88.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''1:08.9737631.4237.55
89.CHOROSZEWSKI, Iwo04KS Płetwal Szczytno1:09.1637332.3736.79
90.ŁOCHIŃSKI, Jan01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:09.1937331.8637.33
91.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:09.2137232.3836.83
92.LENCZEWSKI, Piotr03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:09.3437032.2237.12
93.MŁYNARCZYK, Mateusz04UKS 190 Łódź1:09.5336731.9237.61
94.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice1:09.5436732.2837.26
95.BANASIK, Samuel04IKS Konstancin1:09.9236132.0637.86
96.RUTA, Kamil02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:09.9736031.6038.37
97.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa1:10.3135532.4037.91
98.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:10.5235230.9839.54
99.GOLUS, Michał97MKS Wodnik Radom1:10.7334932.4338.30
100.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:10.7934834.5136.28
101.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:10.9234633.9936.93
102.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.9934532.5538.44
103.SOKOŁOWSKI, Fabian03Dwójka Morena Gdańsk1:11.0234532.9038.12
104.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka1:11.2234233.3437.88
105.KURDELSKI, Filip04Stowarzyszenie Klub Pływacki L1:11.3034133.5637.74
106.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź1:11.6333633.1538.48
107.WŁOCH, Jakub03KS Posnania Poznań1:11.6933531.6040.09
108.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.2932732.5039.79
109.WOŹNIAK, Antoni04UKS 307 Warszawa1:12.3132732.7039.61
110.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.5132432.8739.64
111.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:12.7732033.0639.71
112.LITEWSKI, Mikołaj04UKS 307 Warszawa1:13.3731334.8338.54
113.JĘDRYCH, Krzysztof04KS Posnania Poznań1:15.0829235.7339.35
114.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz1:15.5828634.6040.98
115.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.7828435.0540.73
116.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.1827934.8041.38


<< TOP >>
Konkurencja 9
12.05.2018 - 10:38
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''31.41639
2.SZUPER, Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość32.85558
3.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość33.66519
4.MACIASZCZYK, Wiktoria04UKS SP-149 Łódź34.14497
5.KESLER, Katarzyna04MKS Ochota Warszawa34.36488
6.ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04MKS Trójka Łódź34.48483
7.KRUZEROWSKA, Zofia04MKS Jedynka Łódź34.64476
8.ZDROJEWSKA, Maja04Grudziądzki KP ,,Orka''34.66475
TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno34.66475
10.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość34.90466
11.MAKIŁA, Marianna04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''34.96463
12.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa35.24452
13.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa35.30450
14.RUCIŃSKA, Inga04UKS Piątka Konstantynów Łódzki35.31450
15.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''35.38447
16.ŁYSIO, Julia04MKS Trójka Łódź35.44445
17.WEPS, Maja04Stowarzyszenie Klub Pływacki L36.49407
18.ROGOWICZ, Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka36.70400
19.KIERSNOWSKA, Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin37.48376
20.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź39.55320
21.HODUR, Paulina04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz41.26282

15 lat

1.BUSZKA, Kornelia03UKP ,,Polonia Warszawa''30.50698
2.MROŻEWSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.74619
3.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.77617
4.MURAWSKA, Maria03UKP ,,Polonia Warszawa''32.29588
5.DĄBROWSKA, Wiktoria03UKP ,,Polonia Warszawa''32.40582
6.GÓRSKA, Eliza03MKP Wodnik Bielsk Podlaski32.57573
7.NOWAK, Maja03MKS Ochota Warszawa32.69567
8.OSINIAK, Iga03KS OLIMPIA Lublin32.76563
9.MARJAŃSKA, Agata03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ33.15543
10.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.34534
11.FRYSIAK, Zuzanna03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ33.48527
12.ZYCH, Natalia03MKS Wodnik Radom33.54525
13.WRÓBEL, Martyna03MKS Piaseczno33.55524
14.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa33.74515
15.ADAMSKA, Julia03Śródmiejski UKS33.98505
16.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa34.06501
17.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.24493
18.GŁAZIK, Dominika03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ34.29491
19.KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.39487
20.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz34.45484
21.ANCYPO, Agnieszka03UKS OMEGA Sokółka34.56480
22.MILEWSKA, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa34.78470
23.HAŁADYN, Karolina03UKS 190 Łódź34.85468
24.STERNICZUK, Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.92465
25.MARCINIAK, Maria03MKS Ochota Warszawa35.26451
26.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno35.31450
27.KWIATKOWSKA, Zuzanna03MKP Wodnik Bielsk Podlaski36.54406
28.SADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz38.20355
29.LIWOWSKA, Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki39.43323

16 lat

1.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''30.98666
2.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa31.12657
3.PICHOLA, Weronika02MKS Piaseczno31.42638
4.HERASIMOWICZ, Zuzanna02Dwójka Morena Gdańsk31.67623
5.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''32.09599
6.ROSIŃSKA, Karolina02Grudziądzki KP ,,Orka''32.64569
7.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany Warszawa32.97552
8.TOMKIEL, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''33.33535

17 - 18 lat

1.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy30.25715
2.GÓRECKA, Weronika00AZS AWF Warszawa30.43703
3.ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice31.53632
4.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz31.62626
5.WIŚNIEWSKA, Oliwia01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej31.74619
6.SOLAK, Anna00KP MZOS Płock32.14596
7.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka32.28589
8.WALZ, Kornelia00UKS Nawa Skierniewice32.31587
9.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin32.44580
10.GAWROŃSKA, Zoe00MKP Szczecin32.82560
11.BORYS, Anna00MKS Polonia Warszawa33.18542
12.KROMOLICKA, Wiktoria00KS Warta Poznań33.85510

Open

1.NASKRĘT, Agata98MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz29.53769
2.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy30.25715
3.GÓRECKA, Weronika00AZS AWF Warszawa30.43703
4.BUSZKA, Kornelia03UKP ,,Polonia Warszawa''30.50698
5.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''30.98666
6.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa31.12657
7.FRYCKOWSKA, Natalia99MKP Szczecin31.14656
8.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''31.41639
9.PICHOLA, Weronika02MKS Piaseczno31.42638
10.ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice31.53632
11.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz31.62626
12.HERASIMOWICZ, Zuzanna02Dwójka Morena Gdańsk31.67623
13.WIŚNIEWSKA, Oliwia01CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej31.74619
MROŻEWSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.74619
15.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.77617
16.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''32.09599
17.SOLAK, Anna00KP MZOS Płock32.14596
18.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka32.28589
19.MURAWSKA, Maria03UKP ,,Polonia Warszawa''32.29588
20.WALZ, Kornelia00UKS Nawa Skierniewice32.31587
21.DĄBROWSKA, Wiktoria03UKP ,,Polonia Warszawa''32.40582
22.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin32.44580
SZKARŁAT, Julia98AZS AWF Katowice32.44580
SAJECKA, Zofia98Stowarzyszenie Pływackie ,,SWI32.44580
25.GÓRSKA, Eliza03MKP Wodnik Bielsk Podlaski32.57573
26.ROSIŃSKA, Karolina02Grudziądzki KP ,,Orka''32.64569
27.SUCHECKA, Katarzyna99UKS Ostrobramska32.67568
28.NOWAK, Maja03MKS Ochota Warszawa32.69567
29.OSINIAK, Iga03KS OLIMPIA Lublin32.76563
30.GAWROŃSKA, Zoe00MKP Szczecin32.82560
31.SZUPER, Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość32.85558
32.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany Warszawa32.97552
33.MARJAŃSKA, Agata03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ33.15543
34.BORYS, Anna00MKS Polonia Warszawa33.18542
35.TOMKIEL, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''33.33535
36.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.34534
37.FRYSIAK, Zuzanna03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ33.48527
38.ZYCH, Natalia03MKS Wodnik Radom33.54525
39.WRÓBEL, Martyna03MKS Piaseczno33.55524
40.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość33.66519
41.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa33.74515
42.KROMOLICKA, Wiktoria00KS Warta Poznań33.85510
43.ADAMSKA, Julia03Śródmiejski UKS33.98505
44.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa34.06501
45.MACIASZCZYK, Wiktoria04UKS SP-149 Łódź34.14497
46.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.24493
47.GŁAZIK, Dominika03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ34.29491
48.KESLER, Katarzyna04MKS Ochota Warszawa34.36488
49.KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.39487
50.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz34.45484
51.ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04MKS Trójka Łódź34.48483
52.ANCYPO, Agnieszka03UKS OMEGA Sokółka34.56480
53.KRUZEROWSKA, Zofia04MKS Jedynka Łódź34.64476
54.ZDROJEWSKA, Maja04Grudziądzki KP ,,Orka''34.66475
TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno34.66475
56.MILEWSKA, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa34.78470
57.HAŁADYN, Karolina03UKS 190 Łódź34.85468
58.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość34.90466
59.STERNICZUK, Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.92465
60.MAKIŁA, Marianna04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''34.96463
61.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa35.24452
62.MARCINIAK, Maria03MKS Ochota Warszawa35.26451
63.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa35.30450
64.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno35.31450
RUCIŃSKA, Inga04UKS Piątka Konstantynów Łódzki35.31450
66.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''35.38447
67.ŁYSIO, Julia04MKS Trójka Łódź35.44445
68.WEPS, Maja04Stowarzyszenie Klub Pływacki L36.49407
69.KWIATKOWSKA, Zuzanna03MKP Wodnik Bielsk Podlaski36.54406
70.ROGOWICZ, Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka36.70400
71.KIERSNOWSKA, Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin37.48376
72.SADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz38.20355
73.LIWOWSKA, Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki39.43323
74.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź39.55320
75.BERENT, Małgorzata97AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk39.64318
76.HODUR, Paulina04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz41.26282
77.KOTT, Aleksandra96AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk44.08231


<< TOP >>
Konkurencja 10
12.05.2018 - 10:44
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa28.54597
2.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy28.65590
3.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa30.15506
4.OLSZEWSKI, Jakub04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ30.30499
5.SZEWCZYK, Maciej04MKS Jedynka Łódź30.36496
6.PIEKARZ, Adrian04MUKS Wodnik Łask30.54487
7.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa31.28453
8.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS SP-149 Łódź33.41372
9.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz33.49369
10.SKIBIAK, Hubert04UKS 190 Łódź33.60366
11.ŁYSONIEWSKI, Oskar04MKS Trójka Łódź33.63365
12.JONOWSKI, Michał04Stowarzyszenie Szkoła Pływania33.81359
13.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.06351
14.BANASIK, Samuel04IKS Konstancin34.20347
15.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''34.73331
16.PIECHOTA, Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki35.22318
17.WICIAK, Radosław04KS Płetwal Szczytno35.43312
18.LEWANDOWSKI, Kacper04UKS Piątka Konstantynów Łódzki36.91276
19.PIŁAT, Maciej04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''37.43264
20.KRAS, Bruno04IKS Konstancin37.69259

15 lat

1.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa28.94573
2.KOWALCZYK, Piotr03UKP ,,Polonia Warszawa''29.26554
3.ZUBIK, Jan03UKP ,,Polonia Warszawa''29.59536
4.ZARYCHTA, Marcel03KS OLIMPIA Lublin29.95517
5.COLEMAN, Alan03MKS Jedynka Łódź29.96516
6.HNATYK, Damian03Dwójka Morena Gdańsk30.42493
7.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa30.64482
8.MATUSZYŃSKI, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa31.16459
9.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa31.43447
10.KARPIŃSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa31.60440
11.SKIBA, Jakub03UKP ,,Polonia Warszawa''31.85430
12.SOBIECH, Szymon03UKS SP-149 Łódź32.19416
13.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.66398
14.STRASZYŃSKI, Kacper03MKS Trójka Łódź32.90390
15.AUGUŚCIŃSKI, Mateusz03MKS Trójka Łódź33.09383
16.WOŹNY, Oskar03UKS ,, Aquastacja Gdańsk''33.48370
17.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz33.50369
18.KRAJEWSKI, Mateusz03Stowarzyszenie Szkoła Pływania34.07351

16 lat

1.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa26.56741
2.RYBIŃSKI, Filip02Stowarzyszenie Szkoła Pływania28.62592
3.RACZYŃSKI, Adrian02UKS Jagiellonka Warszawa28.81580
4.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP-149 Łódź29.09564
5.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP-149 Łódź29.50541
6.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa29.71529
7.GUMIŃSKI, Igor02Dwójka Morena Gdańsk29.89520
8.ABD EL RAZEK, Jakub02Mokotowski UKP Warszawianka- W30.00514
9.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS ,,Victoria Józefów''30.43493
10.KOWALCZYK, Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa30.58485
11.PAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany Warszawa31.27454
12.JAROSZEWSKI, Łukasz02UKP ,,Polonia Warszawa''31.98424
13.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.08420
CHYRCHAŁA, Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość32.08420
DYSKW.WENCEL, Adrian02UKS Piątka Konstantynów Łódzki32.96
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

17 - 18 lat

1.MŁYNARCZYK, Karol00UKS G-8 Bielany Warszawa26.43752
2.SŁOWIK, Rafał00UKS G-8 Bielany Warszawa26.48748
3.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław27.09698
4.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa27.23688
5.BALCERAK, Jakub00MKS Trójka Łódź28.21618
6.BŁAŃSKI, Piotr01KS Delfin Gdynia28.42605
7.ROMANIEC, Szymon00KS Delfin Gdynia28.70587
8.DOMAŃSKI, Gracjan00MKP Szczecin28.80581
9.WIATR, Wojciech01KS Warta Poznań28.93573
10.GĘBKA, Olaf00MKP Szczecin29.59536
11.GALICKI, Bartosz01BUKS Warszawa29.70530
12.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa30.10509
13.KAŁUSOWSKI, Jan00MKS Trójka Łódź30.55487
14.BIELSKI, Kacper01KS Delfin Gdynia30.69480
15.KOWALSKI, Maxymilian00MPKS Orka Ciechanów30.80475
16.SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa31.07463
17.WNUK, Jakub01KS Posnania Poznań31.17458
18.REJNIAK, Mateusz01MPKS Orka Ciechanów31.66437

Open

1.BUGDOL, Rafał95AZS AWF Katowice25.86803
2.STOKOWSKI, Kacper99UKS G-8 Bielany Warszawa25.88801
3.KAWĘCKI, Radosław91AZS AWF Warszawa26.42753
4.MŁYNARCZYK, Karol00UKS G-8 Bielany Warszawa26.43752
5.SŁOWIK, Rafał00UKS G-8 Bielany Warszawa26.48748
6.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa26.56741
7.OSTROWSKI, Karol99MKP Szczecin26.79722
8.KOLCZYŃSKI, Stanisław97Stowarzyszenie Klub Pływacki L27.09698
KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław27.09698
10.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa27.23688
11.BALCERAK, Jakub00MKS Trójka Łódź28.21618
12.BŁAŃSKI, Piotr01KS Delfin Gdynia28.42605
13.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa28.54597
14.RYBIŃSKI, Filip02Stowarzyszenie Szkoła Pływania28.62592
15.KOSIŃSKI, Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy28.65590
16.ROMANIEC, Szymon00KS Delfin Gdynia28.70587
17.SAWCZUK, Oskar98KU AZS Politechniki Łódzkiej28.73585
18.DOMAŃSKI, Gracjan00MKP Szczecin28.80581
19.RACZYŃSKI, Adrian02UKS Jagiellonka Warszawa28.81580
20.WIATR, Wojciech01KS Warta Poznań28.93573
21.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa28.94573
22.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP-149 Łódź29.09564
23.KOWALCZYK, Piotr03UKP ,,Polonia Warszawa''29.26554
24.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP-149 Łódź29.50541
25.GĘBKA, Olaf00MKP Szczecin29.59536
ZUBIK, Jan03UKP ,,Polonia Warszawa''29.59536
27.GALICKI, Bartosz01BUKS Warszawa29.70530
28.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa29.71529
29.GUMIŃSKI, Igor02Dwójka Morena Gdańsk29.89520
30.ZARYCHTA, Marcel03KS OLIMPIA Lublin29.95517
31.COLEMAN, Alan03MKS Jedynka Łódź29.96516
32.ABD EL RAZEK, Jakub02Mokotowski UKP Warszawianka- W30.00514
33.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa30.10509
34.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa30.15506
35.OLSZEWSKI, Jakub04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ30.30499
36.SZEWCZYK, Maciej04MKS Jedynka Łódź30.36496
37.HNATYK, Damian03Dwójka Morena Gdańsk30.42493
38.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS ,,Victoria Józefów''30.43493
39.PIEKARZ, Adrian04MUKS Wodnik Łask30.54487
40.KAŁUSOWSKI, Jan00MKS Trójka Łódź30.55487
41.KOWALCZYK, Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa30.58485
42.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa30.64482
43.BIELSKI, Kacper01KS Delfin Gdynia30.69480
44.KOWALSKI, Maxymilian00MPKS Orka Ciechanów30.80475
45.SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa31.07463
46.MATUSZYŃSKI, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa31.16459
47.WNUK, Jakub01KS Posnania Poznań31.17458
48.PAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany Warszawa31.27454
49.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa31.28453
50.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa31.43447
51.ŻERAŃSKI, Przemysław99BUKS Warszawa31.47445
52.KARPIŃSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa31.60440
53.REJNIAK, Mateusz01MPKS Orka Ciechanów31.66437
54.SKIBA, Jakub03UKP ,,Polonia Warszawa''31.85430
55.JAROSZEWSKI, Łukasz02UKP ,,Polonia Warszawa''31.98424
56.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.08420
CHYRCHAŁA, Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość32.08420
58.SOBIECH, Szymon03UKS SP-149 Łódź32.19416
59.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.66398
60.STRASZYŃSKI, Kacper03MKS Trójka Łódź32.90390
61.AUGUŚCIŃSKI, Mateusz03MKS Trójka Łódź33.09383
62.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS SP-149 Łódź33.41372
63.WOŹNY, Oskar03UKS ,, Aquastacja Gdańsk''33.48370
64.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz33.49369
65.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz33.50369
66.SKIBIAK, Hubert04UKS 190 Łódź33.60366
67.ŁYSONIEWSKI, Oskar04MKS Trójka Łódź33.63365
68.JONOWSKI, Michał04Stowarzyszenie Szkoła Pływania33.81359
69.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.06351
70.KRAJEWSKI, Mateusz03Stowarzyszenie Szkoła Pływania34.07351
71.BANASIK, Samuel04IKS Konstancin34.20347
72.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''34.73331
73.PIECHOTA, Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki35.22318
74.WICIAK, Radosław04KS Płetwal Szczytno35.43312
75.LEWANDOWSKI, Kacper04UKS Piątka Konstantynów Łódzki36.91276
76.PIŁAT, Maciej04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''37.43264
77.KRAS, Bruno04IKS Konstancin37.69259
DYSKW.WENCEL, Adrian02UKS Piątka Konstantynów Łódzki32.96
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 11
12.05.2018 - 10:50
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:34.87677
Rekord Polski 14l l
100m:
200m:
1:01.00
2:05.35
1:01.00
1:04.35
300m:
400m:
3:10.10
4:14.92
1:04.75
1:04.82
500m:
600m:
5:20.33
6:25.77
1:05.41
1:05.44
700m:
800m:
7:31.10
8:34.87
1:05.33
1:03.77
2.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:50.06620
100m:
200m:
1:02.88
2:09.85
1:02.88
1:06.97
300m:
400m:
3:16.53
4:23.99
1:06.68
1:07.46
500m:
600m:
5:31.28
6:38.43
1:07.29
1:07.15
700m:
800m:
7:44.84
8:50.06
1:06.41
1:05.22
3.GOŁACKI, Sergiusz04UKS 190 Łódź9:02.16579
100m:
200m:
1:04.12
2:11.61
1:04.12
1:07.49
300m:
400m:
3:19.58
4:28.20
1:07.97
1:08.62
500m:
600m:
5:36.88
6:45.79
1:08.68
1:08.91
700m:
800m:
7:54.51
9:02.16
1:08.72
1:07.65
4.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:15.40539
100m:
200m:
1:05.84
2:15.06
1:05.84
1:09.22
300m:
400m:
3:24.66
4:34.92
1:09.60
1:10.26
500m:
600m:
5:45.30
6:55.64
1:10.38
1:10.34
700m:
800m:
8:06.78
9:15.40
1:11.14
1:08.62
5.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa9:19.52527
100m:
200m:
1:07.59
2:18.21
1:07.59
1:10.62
300m:
400m:
3:29.34
4:39.61
1:11.13
1:10.27
500m:
600m:
5:50.07
7:00.64
1:10.46
1:10.57
700m:
800m:
8:11.60
9:19.52
1:10.96
1:07.92
6.ZUBRZYCKI, Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy9:26.03509
100m:
200m:
1:05.34
2:17.80
1:05.34
1:12.46
300m:
400m:
3:29.34
4:39.97
1:11.54
1:10.63
500m:
600m:
5:51.81
7:03.80
1:11.84
1:11.99
700m:
800m:
8:16.37
9:26.03
1:12.57
1:09.66
7.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź9:27.65505
100m:
200m:
1:06.52
2:18.10
1:06.52
1:11.58
300m:
400m:
3:30.66
4:43.23
1:12.56
1:12.57
500m:
600m:
5:55.06
7:06.89
1:11.83
1:11.83
700m:
800m:
8:18.82
9:27.65
1:11.93
1:08.83
8.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki9:29.11501
100m:
200m:
1:08.91
2:21.39
1:08.91
1:12.48
300m:
400m:
3:33.20
4:44.90
1:11.81
1:11.70
500m:
600m:
5:57.09
7:09.17
1:12.19
1:12.08
700m:
800m:
8:20.51
9:29.11
1:11.34
1:08.60
9.ŻYRO, Ignacy04UKS 307 Warszawa9:46.29458
100m:
200m:
1:08.00
2:21.95
1:08.00
1:13.95
300m:
400m:
3:35.69
4:50.39
1:13.74
1:14.70
500m:
600m:
6:04.22
7:19.57
1:13.83
1:15.35
700m:
800m:
8:34.30
9:46.29
1:14.73
1:11.99
10.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa9:47.04456
100m:
200m:
1:09.49
2:22.20
1:09.49
1:12.71
300m:
400m:
3:35.62
4:49.48
1:13.42
1:13.86
500m:
600m:
6:03.99
7:18.22
1:14.51
1:14.23
700m:
800m:
8:33.39
9:47.04
1:15.17
1:13.65
11.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź9:47.13456
100m:
200m:
1:09.24
2:23.48
1:09.24
1:14.24
300m:
400m:
3:37.89
4:52.06
1:14.41
1:14.17
500m:
600m:
6:06.44
7:21.14
1:14.38
1:14.70
700m:
800m:
8:35.16
9:47.13
1:14.02
1:11.97
12.JĘDRYCH, Krzysztof04KS Posnania Poznań10:32.75364
100m:
200m:
1:16.35
2:36.51
1:16.35
1:20.16
300m:
400m:
3:55.56
5:16.63
1:19.05
1:21.07
500m:
600m:
6:38.50
7:58.80
1:21.87
1:20.30
700m:
800m:
9:19.51
10:32.75
1:20.71
1:13.24

15 lat

1.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź8:38.66662
100m:
200m:
1:01.33
2:05.96
1:01.33
1:04.63
300m:
400m:
3:11.61
4:16.90
1:05.65
1:05.29
500m:
600m:
5:22.92
6:28.89
1:06.02
1:05.97
700m:
800m:
7:34.81
8:38.66
1:05.92
1:03.85
2.TRYLSKI, Wiktor03UKS Tri-Team Rumia8:49.28623
100m:
200m:
1:03.82
2:10.70
1:03.82
1:06.88
300m:
400m:
3:17.64
4:24.75
1:06.94
1:07.11
500m:
600m:
5:31.77
6:38.45
1:07.02
1:06.68
700m:
800m:
7:44.94
8:49.28
1:06.49
1:04.34
3.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:58.97590
100m:
200m:
1:03.22
2:09.93
1:03.22
1:06.71
300m:
400m:
3:17.24
4:25.11
1:07.31
1:07.87
500m:
600m:
5:32.96
6:41.91
1:07.85
1:08.95
700m:
800m:
7:51.17
8:58.97
1:09.26
1:07.80
4.MALINOWSKI, Wojciech03MKS Jedynka Łódź9:04.53572
100m:
200m:
1:06.18
2:15.63
1:06.18
1:09.45
300m:
400m:
3:25.29
4:35.06
1:09.66
1:09.77
500m:
600m:
5:44.76
6:54.40
1:09.70
1:09.64
700m:
800m:
7:59.53
9:04.53
1:05.13
1:05.00
5.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:08.73559
100m:
200m:
1:04.94
2:13.99
1:04.94
1:09.05
300m:
400m:
3:23.63
4:32.75
1:09.64
1:09.12
500m:
600m:
5:42.29
6:51.26
1:09.54
1:08.97
700m:
800m:
8:00.45
9:08.73
1:09.19
1:08.28
6.KARPIŃSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa9:10.78553
100m:
200m:
1:03.81
2:13.55
1:03.81
1:09.74
300m:
400m:
3:23.44
4:33.97
1:09.89
1:10.53
500m:
600m:
5:45.05
6:55.10
1:11.08
1:10.05
700m:
800m:
8:05.45
9:10.78
1:10.35
1:05.33
7.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki9:19.85526
100m:
200m:
1:04.40
2:14.69
1:04.40
1:10.29
300m:
400m:
3:25.61
4:36.79
1:10.92
1:11.18
500m:
600m:
5:48.79
7:00.59
1:12.00
1:11.80
700m:
800m:
8:12.49
9:19.85
1:11.90
1:07.36
8.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''9:33.22490
100m:
200m:
1:08.49
2:21.80
1:08.49
1:13.31
300m:
400m:
3:35.90
4:49.19
1:14.10
1:13.29
500m:
600m:
6:01.51
7:13.49
1:12.32
1:11.98
700m:
800m:
8:24.74
9:33.22
1:11.25
1:08.48
9.KRUPIŃSKI, Wojciech03KS Posnania Poznań9:36.01483
100m:
200m:
1:07.32
2:20.93
1:07.32
1:13.61
300m:
400m:
3:34.56
4:48.52
1:13.63
1:13.96
500m:
600m:
6:01.69
7:13.94
1:13.17
1:12.25
700m:
800m:
8:26.88
9:36.01
1:12.94
1:09.13
10.LEŚNIEWSKI, Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki10:30.33369
100m:
200m:
1:13.98
2:34.33
1:13.98
1:20.35
300m:
400m:
3:54.90
5:16.34
1:20.57
1:21.44
500m:
600m:
6:37.01
7:56.25
1:20.67
1:19.24
700m:
800m:
9:17.09
10:30.33
1:20.84
1:13.24

16 lat

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:44.81639
100m:
200m:
1:02.14
2:07.97
1:02.14
1:05.83
300m:
400m:
3:14.52
4:21.46
1:06.55
1:06.94
500m:
600m:
5:28.21
6:35.12
1:06.75
1:06.91
700m:
800m:
7:41.22
8:44.81
1:06.10
1:03.59
2.LIK, Kacper02MKS Jedynka Łódź8:57.76594
100m:
200m:
1:02.58
2:09.89
1:02.58
1:07.31
300m:
400m:
3:17.64
4:25.83
1:07.75
1:08.19
500m:
600m:
5:34.02
6:42.52
1:08.19
1:08.50
700m:
800m:
7:51.00
8:57.76
1:08.48
1:06.76
3.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:59.34589
100m:
200m:
1:04.00
2:11.63
1:04.00
1:07.63
300m:
400m:
3:19.91
4:28.19
1:08.28
1:08.28
500m:
600m:
5:36.47
6:45.37
1:08.28
1:08.90
700m:
800m:
7:53.65
8:59.34
1:08.28
1:05.69
4.KNYSZYŃSKI, Maciej02MKS Jedynka Łódź9:01.50582
100m:
200m:
1:04.10
2:12.53
1:04.10
1:08.43
300m:
400m:
3:20.96
4:29.11
1:08.43
1:08.15
500m:
600m:
5:37.49
6:46.03
1:08.38
1:08.54
700m:
800m:
7:54.57
9:01.50
1:08.54
1:06.93
5.RUTA, Kamil02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:06.14567
100m:
200m:
1:04.01
2:12.56
1:04.01
1:08.55
300m:
400m:
3:21.42
4:30.18
1:08.86
1:08.76
500m:
600m:
5:38.97
6:48.20
1:08.79
1:09.23
700m:
800m:
7:57.41
9:06.14
1:09.21
1:08.73
6.RĄPAŁA, Tomasz02UKS GOS Raszyn9:15.05540
100m:
200m:
1:04.30
2:12.58
1:04.30
1:08.28
300m:
400m:
3:22.89
4:33.76
1:10.31
1:10.87
500m:
600m:
5:43.97
6:54.92
1:10.21
1:10.95
700m:
800m:
8:05.23
9:15.05
1:10.31
1:09.82
7.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa9:22.24519
100m:
200m:
1:07.61
2:19.45
1:07.61
1:11.84
300m:
400m:
3:30.72
4:41.98
1:11.27
1:11.26
500m:
600m:
5:53.44
7:04.05
1:11.46
1:10.61
700m:
800m:
8:14.94
9:22.24
1:10.89
1:07.30
8.MALINOWSKI, Paweł02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:26.54508
100m:
200m:
1:06.97
2:19.08
1:06.97
1:12.11
300m:
400m:
3:30.26
4:42.31
1:11.18
1:12.05
500m:
600m:
5:53.65
7:05.70
1:11.34
1:12.05
700m:
800m:
8:17.98
9:26.54
1:12.28
1:08.56
9.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''9:41.52469
100m:
200m:
1:09.25
2:23.72
1:09.25
1:14.47
300m:
400m:
3:37.55
4:52.04
1:13.83
1:14.49
500m:
600m:
6:05.65
7:18.90
1:13.61
1:13.25
700m:
800m:
8:31.39
9:41.52
1:12.49
1:10.13
10.CYBULSKI, Cyprian02UKS Piątka Konstantynów Łódzki9:58.19431
100m:
200m:
1:06.71
2:20.54
1:06.71
1:13.83
300m:
400m:
3:36.40
4:53.66
1:15.86
1:17.26
500m:
600m:
6:07.81
7:26.93
1:14.15
1:19.12
700m:
800m:
8:45.05
9:58.19
1:18.12
1:13.14
11.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki10:05.57416
100m:
200m:
1:07.90
2:22.03
1:07.90
1:14.13
300m:
400m:
3:38.45
4:56.36
1:16.42
1:17.91
500m:
600m:
6:15.35
7:34.87
1:18.99
1:19.52
700m:
800m:
8:52.57
10:05.57
1:17.70
1:13.00

17 - 18 lat

1.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa8:36.65670
100m:
200m:
58.96
2:01.05
58.96
1:02.09
300m:
400m:
3:04.01
4:08.22
1:02.96
1:04.21
500m:
600m:
5:13.71
6:21.77
1:05.49
1:08.06
700m:
800m:
7:30.00
8:36.65
1:08.23
1:06.65
2.URBAŃSKI, Michał01KS Delfin Gdynia8:39.91657
100m:
200m:
1:01.88
2:07.47
1:01.88
1:05.59
300m:
400m:
3:13.67
4:20.02
1:06.20
1:06.35
500m:
600m:
5:25.85
6:31.36
1:05.83
1:05.51
700m:
800m:
7:36.94
8:39.91
1:05.58
1:02.97
3.PAWLACZYK, Patryk00UKS 190 Łódź8:42.69647
100m:
200m:
1:01.31
2:06.77
1:01.31
1:05.46
300m:
400m:
3:13.16
4:19.80
1:06.39
1:06.64
500m:
600m:
5:26.65
6:33.87
1:06.85
1:07.22
700m:
800m:
7:40.67
8:42.69
1:06.80
1:02.02
4.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy8:44.08642
100m:
200m:
1:03.02
2:08.50
1:03.02
1:05.48
300m:
400m:
3:14.57
4:21.08
1:06.07
1:06.51
500m:
600m:
5:27.25
6:33.65
1:06.17
1:06.40
700m:
800m:
7:39.56
8:44.08
1:05.91
1:04.52
5.BUGAŁA, Krzysztof01MKP Szczecin8:48.32626
100m:
200m:
1:02.06
2:08.18
1:02.06
1:06.12
300m:
400m:
3:14.76
4:21.95
1:06.58
1:07.19
500m:
600m:
5:28.81
6:36.05
1:06.86
1:07.24
700m:
800m:
7:43.47
8:48.32
1:07.42
1:04.85
6.RÓJ, Jakub01MKP Szczecin8:52.47612
100m:
200m:
1:02.22
2:08.79
1:02.22
1:06.57
300m:
400m:
3:15.49
4:22.87
1:06.70
1:07.38
500m:
600m:
5:30.82
6:38.97
1:07.95
1:08.15
700m:
800m:
7:46.92
8:52.47
1:07.95
1:05.55
7.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź8:53.94607
100m:
200m:
1:03.40
2:10.36
1:03.40
1:06.96
300m:
400m:
3:17.69
4:25.59
1:07.33
1:07.90
500m:
600m:
5:33.35
6:40.80
1:07.76
1:07.45
700m:
800m:
7:48.42
8:53.94
1:07.62
1:05.52
8.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa9:01.31582
100m:
200m:
1:02.48
2:08.92
1:02.48
1:06.44
300m:
400m:
3:17.02
4:26.34
1:08.10
1:09.32
500m:
600m:
5:36.62
6:46.22
1:10.28
1:09.60
700m:
800m:
7:55.49
9:01.31
1:09.27
1:05.82
9.KULCZYCKI, Patryk01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:02.43579
100m:
200m:
1:02.33
2:10.38
1:02.33
1:08.05
300m:
400m:
3:19.10
4:27.65
1:08.72
1:08.55
500m:
600m:
5:37.17
6:46.92
1:09.52
1:09.75
700m:
800m:
7:56.10
9:02.43
1:09.18
1:06.33
10.GRZYBOWSKI, Artur01MKP Szczecin9:04.76571
100m:
200m:
1:06.61
2:15.86
1:06.61
1:09.25
300m:
400m:
3:24.80
4:33.51
1:08.94
1:08.71
500m:
600m:
5:42.03
6:50.65
1:08.52
1:08.62
700m:
800m:
7:59.24
9:04.76
1:08.59
1:05.52
11.SZWEDZKI, Jakub00MKS Trójka Łódź9:11.97549
100m:
200m:
1:07.16
2:15.22
1:07.16
1:08.06
300m:
400m:
3:25.03
4:34.48
1:09.81
1:09.45
500m:
600m:
5:42.87
6:53.30
1:08.39
1:10.43
700m:
800m:
8:03.52
9:11.97
1:10.22
1:08.45
12.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa9:14.33542
100m:
200m:
1:04.22
2:12.68
1:04.22
1:08.46
300m:
400m:
3:21.47
4:30.35
1:08.79
1:08.88
500m:
600m:
5:40.41
6:51.45
1:10.06
1:11.04
700m:
800m:
8:03.11
9:14.33
1:11.66
1:11.22
13.RATAJCZAK, Mateusz01KS Posnania Poznań9:15.06540
100m:
200m:
1:04.70
2:13.51
1:04.70
1:08.81
300m:
400m:
3:23.25
4:33.73
1:09.74
1:10.48
500m:
600m:
5:44.66
6:55.04
1:10.93
1:10.38
700m:
800m:
8:06.99
9:15.06
1:11.95
1:08.07
14.SENKOWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa9:26.94507
100m:
200m:
1:06.53
2:17.47
1:06.53
1:10.94
300m:
400m:
3:28.77
4:41.33
1:11.30
1:12.56
500m:
600m:
5:53.76
7:06.47
1:12.43
1:12.71
700m:
800m:
8:19.63
9:26.94
1:13.16
1:07.31
15.JĘDRZEJEWSKI, Mateusz00Mokotowski UKP Warszawianka- W9:41.76469
100m:
200m:
1:09.32
2:23.92
1:09.32
1:14.60
300m:
400m:
3:37.92
4:52.16
1:14.00
1:14.24
500m:
600m:
6:05.25
7:19.01
1:13.09
1:13.76
700m:
800m:
8:32.68
9:41.76
1:13.67
1:09.08

Open

1.PIELOWSKI, Krzysztof91KS AZS UWM Olsztyn8:07.38798
100m:
200m:
59.29
2:00.42
59.29
1:01.13
300m:
400m:
3:01.23
4:02.31
1:00.81
1:01.08
500m:
600m:
5:03.90
6:05.72
1:01.59
1:01.82
700m:
800m:
7:07.61
8:07.38
1:01.89
59.77
2.KAŁUŻYŃSKI, Antoni99Mokotowski UKP Warszawianka- W8:21.22733
100m:
200m:
59.55
2:01.85
59.55
1:02.30
300m:
400m:
3:05.13
4:09.23
1:03.28
1:04.10
500m:
600m:
5:13.68
6:17.01
1:04.45
1:03.33
700m:
800m:
7:20.73
8:21.22
1:03.72
1:00.49
3.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:34.87677
Rekord Polski 14l l
100m:
200m:
1:01.00
2:05.35
1:01.00
1:04.35
300m:
400m:
3:10.10
4:14.92
1:04.75
1:04.82
500m:
600m:
5:20.33
6:25.77
1:05.41
1:05.44
700m:
800m:
7:31.10
8:34.87
1:05.33
1:03.77
4.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa8:36.65670
100m:
200m:
58.96
2:01.05
58.96
1:02.09
300m:
400m:
3:04.01
4:08.22
1:02.96
1:04.21
500m:
600m:
5:13.71
6:21.77
1:05.49
1:08.06
700m:
800m:
7:30.00
8:36.65
1:08.23
1:06.65
5.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź8:38.66662
100m:
200m:
1:01.33
2:05.96
1:01.33
1:04.63
300m:
400m:
3:11.61
4:16.90
1:05.65
1:05.29
500m:
600m:
5:22.92
6:28.89
1:06.02
1:05.97
700m:
800m:
7:34.81
8:38.66
1:05.92
1:03.85
6.URBAŃSKI, Michał01KS Delfin Gdynia8:39.91657
100m:
200m:
1:01.88
2:07.47
1:01.88
1:05.59
300m:
400m:
3:13.67
4:20.02
1:06.20
1:06.35
500m:
600m:
5:25.85
6:31.36
1:05.83
1:05.51
700m:
800m:
7:36.94
8:39.91
1:05.58
1:02.97
7.PAWLACZYK, Patryk00UKS 190 Łódź8:42.69647
100m:
200m:
1:01.31
2:06.77
1:01.31
1:05.46
300m:
400m:
3:13.16
4:19.80
1:06.39
1:06.64
500m:
600m:
5:26.65
6:33.87
1:06.85
1:07.22
700m:
800m:
7:40.67
8:42.69
1:06.80
1:02.02
8.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy8:44.08642
100m:
200m:
1:03.02
2:08.50
1:03.02
1:05.48
300m:
400m:
3:14.57
4:21.08
1:06.07
1:06.51
500m:
600m:
5:27.25
6:33.65
1:06.17
1:06.40
700m:
800m:
7:39.56
8:44.08
1:05.91
1:04.52
9.JAŚKIEWICZ, Adrian02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:44.81639
100m:
200m:
1:02.14
2:07.97
1:02.14
1:05.83
300m:
400m:
3:14.52
4:21.46
1:06.55
1:06.94
500m:
600m:
5:28.21
6:35.12
1:06.75
1:06.91
700m:
800m:
7:41.22
8:44.81
1:06.10
1:03.59
10.BUGAŁA, Krzysztof01MKP Szczecin8:48.32626
100m:
200m:
1:02.06
2:08.18
1:02.06
1:06.12
300m:
400m:
3:14.76
4:21.95
1:06.58
1:07.19
500m:
600m:
5:28.81
6:36.05
1:06.86
1:07.24
700m:
800m:
7:43.47
8:48.32
1:07.42
1:04.85
11.TRYLSKI, Wiktor03UKS Tri-Team Rumia8:49.28623
100m:
200m:
1:03.82
2:10.70
1:03.82
1:06.88
300m:
400m:
3:17.64
4:24.75
1:06.94
1:07.11
500m:
600m:
5:31.77
6:38.45
1:07.02
1:06.68
700m:
800m:
7:44.94
8:49.28
1:06.49
1:04.34
12.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:50.06620
100m:
200m:
1:02.88
2:09.85
1:02.88
1:06.97
300m:
400m:
3:16.53
4:23.99
1:06.68
1:07.46
500m:
600m:
5:31.28
6:38.43
1:07.29
1:07.15
700m:
800m:
7:44.84
8:50.06
1:06.41
1:05.22
13.RÓJ, Jakub01MKP Szczecin8:52.47612
100m:
200m:
1:02.22
2:08.79
1:02.22
1:06.57
300m:
400m:
3:15.49
4:22.87
1:06.70
1:07.38
500m:
600m:
5:30.82
6:38.97
1:07.95
1:08.15
700m:
800m:
7:46.92
8:52.47
1:07.95
1:05.55
14.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź8:53.94607
100m:
200m:
1:03.40
2:10.36
1:03.40
1:06.96
300m:
400m:
3:17.69
4:25.59
1:07.33
1:07.90
500m:
600m:
5:33.35
6:40.80
1:07.76
1:07.45
700m:
800m:
7:48.42
8:53.94
1:07.62
1:05.52
15.LIK, Kacper02MKS Jedynka Łódź8:57.76594
100m:
200m:
1:02.58
2:09.89
1:02.58
1:07.31
300m:
400m:
3:17.64
4:25.83
1:07.75
1:08.19
500m:
600m:
5:34.02
6:42.52
1:08.19
1:08.50
700m:
800m:
7:51.00
8:57.76
1:08.48
1:06.76
16.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:58.97590
100m:
200m:
1:03.22
2:09.93
1:03.22
1:06.71
300m:
400m:
3:17.24
4:25.11
1:07.31
1:07.87
500m:
600m:
5:32.96
6:41.91
1:07.85
1:08.95
700m:
800m:
7:51.17
8:58.97
1:09.26
1:07.80
17.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:59.34589
100m:
200m:
1:04.00
2:11.63
1:04.00
1:07.63
300m:
400m:
3:19.91
4:28.19
1:08.28
1:08.28
500m:
600m:
5:36.47
6:45.37
1:08.28
1:08.90
700m:
800m:
7:53.65
8:59.34
1:08.28
1:05.69
18.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa9:01.31582
100m:
200m:
1:02.48
2:08.92
1:02.48
1:06.44
300m:
400m:
3:17.02
4:26.34
1:08.10
1:09.32
500m:
600m:
5:36.62
6:46.22
1:10.28
1:09.60
700m:
800m:
7:55.49
9:01.31
1:09.27
1:05.82
19.KNYSZYŃSKI, Maciej02MKS Jedynka Łódź9:01.50582
100m:
200m:
1:04.10
2:12.53
1:04.10
1:08.43
300m:
400m:
3:20.96
4:29.11
1:08.43
1:08.15
500m:
600m:
5:37.49
6:46.03
1:08.38
1:08.54
700m:
800m:
7:54.57
9:01.50
1:08.54
1:06.93
20.GOŁACKI, Sergiusz04UKS 190 Łódź9:02.16579
100m:
200m:
1:04.12
2:11.61
1:04.12
1:07.49
300m:
400m:
3:19.58
4:28.20
1:07.97
1:08.62
500m:
600m:
5:36.88
6:45.79
1:08.68
1:08.91
700m:
800m:
7:54.51
9:02.16
1:08.72
1:07.65
21.KULCZYCKI, Patryk01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:02.43579
100m:
200m:
1:02.33
2:10.38
1:02.33
1:08.05
300m:
400m:
3:19.10
4:27.65
1:08.72
1:08.55
500m:
600m:
5:37.17
6:46.92
1:09.52
1:09.75
700m:
800m:
7:56.10
9:02.43
1:09.18
1:06.33
22.MALINOWSKI, Wojciech03MKS Jedynka Łódź9:04.53572
100m:
200m:
1:06.18
2:15.63
1:06.18
1:09.45
300m:
400m:
3:25.29
4:35.06
1:09.66
1:09.77
500m:
600m:
5:44.76
6:54.40
1:09.70
1:09.64
700m:
800m:
7:59.53
9:04.53
1:05.13
1:05.00
23.GRZYBOWSKI, Artur01MKP Szczecin9:04.76571
100m:
200m:
1:06.61
2:15.86
1:06.61
1:09.25
300m:
400m:
3:24.80
4:33.51
1:08.94
1:08.71
500m:
600m:
5:42.03
6:50.65
1:08.52
1:08.62
700m:
800m:
7:59.24
9:04.76
1:08.59
1:05.52
24.RUTA, Kamil02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:06.14567
100m:
200m:
1:04.01
2:12.56
1:04.01
1:08.55
300m:
400m:
3:21.42
4:30.18
1:08.86
1:08.76
500m:
600m:
5:38.97
6:48.20
1:08.79
1:09.23
700m:
800m:
7:57.41
9:06.14
1:09.21
1:08.73
25.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:08.73559
100m:
200m:
1:04.94
2:13.99
1:04.94
1:09.05
300m:
400m:
3:23.63
4:32.75
1:09.64
1:09.12
500m:
600m:
5:42.29
6:51.26
1:09.54
1:08.97
700m:
800m:
8:00.45
9:08.73
1:09.19
1:08.28
26.KARPIŃSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa9:10.78553
100m:
200m:
1:03.81
2:13.55
1:03.81
1:09.74
300m:
400m:
3:23.44
4:33.97
1:09.89
1:10.53
500m:
600m:
5:45.05
6:55.10
1:11.08
1:10.05
700m:
800m:
8:05.45
9:10.78
1:10.35
1:05.33
27.SZWEDZKI, Jakub00MKS Trójka Łódź9:11.97549
100m:
200m:
1:07.16
2:15.22
1:07.16
1:08.06
300m:
400m:
3:25.03
4:34.48
1:09.81
1:09.45
500m:
600m:
5:42.87
6:53.30
1:08.39
1:10.43
700m:
800m:
8:03.52
9:11.97
1:10.22
1:08.45
28.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa9:14.33542
100m:
200m:
1:04.22
2:12.68
1:04.22
1:08.46
300m:
400m:
3:21.47
4:30.35
1:08.79
1:08.88
500m:
600m:
5:40.41
6:51.45
1:10.06
1:11.04
700m:
800m:
8:03.11
9:14.33
1:11.66
1:11.22
29.RĄPAŁA, Tomasz02UKS GOS Raszyn9:15.05540
100m:
200m:
1:04.30
2:12.58
1:04.30
1:08.28
300m:
400m:
3:22.89
4:33.76
1:10.31
1:10.87
500m:
600m:
5:43.97
6:54.92
1:10.21
1:10.95
700m:
800m:
8:05.23
9:15.05
1:10.31
1:09.82
30.RATAJCZAK, Mateusz01KS Posnania Poznań9:15.06540
100m:
200m:
1:04.70
2:13.51
1:04.70
1:08.81
300m:
400m:
3:23.25
4:33.73
1:09.74
1:10.48
500m:
600m:
5:44.66
6:55.04
1:10.93
1:10.38
700m:
800m:
8:06.99
9:15.06
1:11.95
1:08.07
31.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:15.40539
100m:
200m:
1:05.84
2:15.06
1:05.84
1:09.22
300m:
400m:
3:24.66
4:34.92
1:09.60
1:10.26
500m:
600m:
5:45.30
6:55.64
1:10.38
1:10.34
700m:
800m:
8:06.78
9:15.40
1:11.14
1:08.62
32.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa9:19.52527
100m:
200m:
1:07.59
2:18.21
1:07.59
1:10.62
300m:
400m:
3:29.34
4:39.61
1:11.13
1:10.27
500m:
600m:
5:50.07
7:00.64
1:10.46
1:10.57
700m:
800m:
8:11.60
9:19.52
1:10.96
1:07.92
33.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki9:19.85526
100m:
200m:
1:04.40
2:14.69
1:04.40
1:10.29
300m:
400m:
3:25.61
4:36.79
1:10.92
1:11.18
500m:
600m:
5:48.79
7:00.59
1:12.00
1:11.80
700m:
800m:
8:12.49
9:19.85
1:11.90
1:07.36
34.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa9:22.24519
100m:
200m:
1:07.61
2:19.45
1:07.61
1:11.84
300m:
400m:
3:30.72
4:41.98
1:11.27
1:11.26
500m:
600m:
5:53.44
7:04.05
1:11.46
1:10.61
700m:
800m:
8:14.94
9:22.24
1:10.89
1:07.30
35.ZUBRZYCKI, Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy9:26.03509
100m:
200m:
1:05.34
2:17.80
1:05.34
1:12.46
300m:
400m:
3:29.34
4:39.97
1:11.54
1:10.63
500m:
600m:
5:51.81
7:03.80
1:11.84
1:11.99
700m:
800m:
8:16.37
9:26.03
1:12.57
1:09.66
36.MALINOWSKI, Paweł02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:26.54508
100m:
200m:
1:06.97
2:19.08
1:06.97
1:12.11
300m:
400m:
3:30.26
4:42.31
1:11.18
1:12.05
500m:
600m:
5:53.65
7:05.70
1:11.34
1:12.05
700m:
800m:
8:17.98
9:26.54
1:12.28
1:08.56
37.SENKOWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa9:26.94507
100m:
200m:
1:06.53
2:17.47
1:06.53
1:10.94
300m:
400m:
3:28.77
4:41.33
1:11.30
1:12.56
500m:
600m:
5:53.76
7:06.47
1:12.43
1:12.71
700m:
800m:
8:19.63
9:26.94
1:13.16
1:07.31
38.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź9:27.65505
100m:
200m:
1:06.52
2:18.10
1:06.52
1:11.58
300m:
400m:
3:30.66
4:43.23
1:12.56
1:12.57
500m:
600m:
5:55.06
7:06.89
1:11.83
1:11.83
700m:
800m:
8:18.82
9:27.65
1:11.93
1:08.83
39.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki9:29.11501
100m:
200m:
1:08.91
2:21.39
1:08.91
1:12.48
300m:
400m:
3:33.20
4:44.90
1:11.81
1:11.70
500m:
600m:
5:57.09
7:09.17
1:12.19
1:12.08
700m:
800m:
8:20.51
9:29.11
1:11.34
1:08.60
40.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''9:33.22490
100m:
200m:
1:08.49
2:21.80
1:08.49
1:13.31
300m:
400m:
3:35.90
4:49.19
1:14.10
1:13.29
500m:
600m:
6:01.51
7:13.49
1:12.32
1:11.98
700m:
800m:
8:24.74
9:33.22
1:11.25
1:08.48
41.KRUPIŃSKI, Wojciech03KS Posnania Poznań9:36.01483
100m:
200m:
1:07.32
2:20.93
1:07.32
1:13.61
300m:
400m:
3:34.56
4:48.52
1:13.63
1:13.96
500m:
600m:
6:01.69
7:13.94
1:13.17
1:12.25
700m:
800m:
8:26.88
9:36.01
1:12.94
1:09.13
42.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''9:41.52469
100m:
200m:
1:09.25
2:23.72
1:09.25
1:14.47
300m:
400m:
3:37.55
4:52.04
1:13.83
1:14.49
500m:
600m:
6:05.65
7:18.90
1:13.61
1:13.25
700m:
800m:
8:31.39
9:41.52
1:12.49
1:10.13
43.JĘDRZEJEWSKI, Mateusz00Mokotowski UKP Warszawianka- W9:41.76469
100m:
200m:
1:09.32
2:23.92
1:09.32
1:14.60
300m:
400m:
3:37.92
4:52.16
1:14.00
1:14.24
500m:
600m:
6:05.25
7:19.01
1:13.09
1:13.76
700m:
800m:
8:32.68
9:41.76
1:13.67
1:09.08
44.ŻYRO, Ignacy04UKS 307 Warszawa9:46.29458
100m:
200m:
1:08.00
2:21.95
1:08.00
1:13.95
300m:
400m:
3:35.69
4:50.39
1:13.74
1:14.70
500m:
600m:
6:04.22
7:19.57
1:13.83
1:15.35
700m:
800m:
8:34.30
9:46.29
1:14.73
1:11.99
45.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa9:47.04456
100m:
200m:
1:09.49
2:22.20
1:09.49
1:12.71
300m:
400m:
3:35.62
4:49.48
1:13.42
1:13.86
500m:
600m:
6:03.99
7:18.22
1:14.51
1:14.23
700m:
800m:
8:33.39
9:47.04
1:15.17
1:13.65
46.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź9:47.13456
100m:
200m:
1:09.24
2:23.48
1:09.24
1:14.24
300m:
400m:
3:37.89
4:52.06
1:14.41
1:14.17
500m:
600m:
6:06.44
7:21.14
1:14.38
1:14.70
700m:
800m:
8:35.16
9:47.13
1:14.02
1:11.97
47.CYBULSKI, Cyprian02UKS Piątka Konstantynów Łódzki9:58.19431
100m:
200m:
1:06.71
2:20.54
1:06.71
1:13.83
300m:
400m:
3:36.40
4:53.66
1:15.86
1:17.26
500m:
600m:
6:07.81
7:26.93
1:14.15
1:19.12
700m:
800m:
8:45.05
9:58.19
1:18.12
1:13.14
48.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki10:05.57416
100m:
200m:
1:07.90
2:22.03
1:07.90
1:14.13
300m:
400m:
3:38.45
4:56.36
1:16.42
1:17.91
500m:
600m:
6:15.35
7:34.87
1:18.99
1:19.52
700m:
800m:
8:52.57
10:05.57
1:17.70
1:13.00
49.LEŚNIEWSKI, Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki10:30.33369
100m:
200m:
1:13.98
2:34.33
1:13.98
1:20.35
300m:
400m:
3:54.90
5:16.34
1:20.57
1:21.44
500m:
600m:
6:37.01
7:56.25
1:20.67
1:19.24
700m:
800m:
9:17.09
10:30.33
1:20.84
1:13.24
50.JĘDRYCH, Krzysztof04KS Posnania Poznań10:32.75364
100m:
200m:
1:16.35
2:36.51
1:16.35
1:20.16
300m:
400m:
3:55.56
5:16.63
1:19.05
1:21.07
500m:
600m:
6:38.50
7:58.80
1:21.87
1:20.30
700m:
800m:
9:19.51
10:32.75
1:20.71
1:13.24


<< TOP >>
Konkurencja 1
12.05.2018 - 11:19
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''5:07.32651
50m:
100m:
32.81
1:10.70
32.81
37.89
150m:
200m:
1:49.41
2:27.11
38.71
37.70
250m:
300m:
3:12.60
3:59.76
45.49
47.16
350m:
400m:
4:33.55
5:07.32
33.79
33.77
2.RYDYŃSKA, Marianna04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ5:13.46613
50m:
100m:
31.85
1:08.97
31.85
37.12
150m:
200m:
1:47.74
2:25.88
38.77
38.14
250m:
300m:
3:12.52
4:00.20
46.64
47.68
350m:
400m:
4:37.19
5:13.46
36.99
36.27
3.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa5:23.80556
50m:
100m:
35.18
1:15.66
35.18
40.48
150m:
200m:
1:58.13
2:41.08
42.47
42.95
250m:
300m:
3:25.63
4:12.12
44.55
46.49
350m:
400m:
4:49.19
5:23.80
37.07
34.61
4.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP-149 Łódź5:25.42548
50m:
100m:
33.96
1:13.51
33.96
39.55
150m:
200m:
1:55.46
2:36.98
41.95
41.52
250m:
300m:
3:24.63
4:12.53
47.65
47.90
350m:
400m:
4:49.57
5:25.42
37.04
35.85
5.MIZIK, Julia04MKS Ochota Warszawa5:25.58547
50m:
100m:
36.39
1:16.61
36.39
40.22
150m:
200m:
1:57.17
2:37.33
40.56
40.16
250m:
300m:
3:24.48
4:12.61
47.15
48.13
350m:
400m:
4:49.96
5:25.58
37.35
35.62
6.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:25.80546
50m:
100m:
35.29
1:17.11
35.29
41.82
150m:
200m:
1:58.92
2:40.69
41.81
41.77
250m:
300m:
3:25.91
4:12.22
45.22
46.31
350m:
400m:
4:49.26
5:25.80
37.04
36.54
7.WRZESIŃSKA, Wiktoria04UKS 190 Łódź5:27.26539
50m:
100m:
35.71
1:16.59
35.71
40.88
150m:
200m:
2:01.20
2:43.03
44.61
41.83
250m:
300m:
3:28.09
4:15.16
45.06
47.07
350m:
400m:
4:51.75
5:27.26
36.59
35.51
8.KESLER, Katarzyna04MKS Ochota Warszawa5:30.53523
50m:
100m:
34.05
1:15.35
34.05
41.30
150m:
200m:
1:57.61
2:38.63
42.26
41.02
250m:
300m:
3:25.69
4:13.33
47.06
47.64
350m:
400m:
4:52.62
5:30.53
39.29
37.91
9.MACIASZCZYK, Wiktoria04UKS SP-149 Łódź5:30.95521
50m:
100m:
34.88
1:14.46
34.88
39.58
150m:
200m:
1:56.26
2:36.76
41.80
40.50
250m:
300m:
3:24.59
4:12.69
47.83
48.10
350m:
400m:
4:52.70
5:30.95
40.01
38.25
10.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:35.28501
50m:
100m:
35.96
1:18.13
35.96
42.17
150m:
200m:
2:01.65
2:43.34
43.52
41.69
250m:
300m:
3:29.34
4:15.97
46.00
46.63
350m:
400m:
4:56.28
5:35.28
40.31
39.00
11.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS Wodnik Łask5:35.83498
50m:
100m:
33.50
1:14.18
33.50
40.68
150m:
200m:
1:58.83
2:42.63
44.65
43.80
250m:
300m:
3:29.50
4:17.29
46.87
47.79
350m:
400m:
4:57.70
5:35.83
40.41
38.13
12.WITEK, Oliwia04UKS SP-149 Łódź5:39.18484
50m:
100m:
35.33
1:16.68
35.33
41.35
150m:
200m:
2:01.61
2:44.00
44.93
42.39
250m:
300m:
3:31.53
4:21.13
47.53
49.60
350m:
400m:
5:01.06
5:39.18
39.93
38.12
13.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:47.65449
50m:
100m:
36.34
1:18.23
36.34
41.89
150m:
200m:
2:03.25
2:46.41
45.02
43.16
250m:
300m:
3:38.33
4:29.39
51.92
51.06
350m:
400m:
5:09.43
5:47.65
40.04
38.22

15 lat

1.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:05.65661
50m:
100m:
32.08
1:08.51
32.08
36.43
150m:
200m:
1:48.62
2:28.28
40.11
39.66
250m:
300m:
3:10.91
3:54.70
42.63
43.79
350m:
400m:
4:30.91
5:05.65
36.21
34.74
2.CYNARSKA, Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''5:09.39638
50m:
100m:
33.92
1:11.82
33.92
37.90
150m:
200m:
1:51.75
2:31.11
39.93
39.36
250m:
300m:
3:16.40
4:00.18
45.29
43.78
350m:
400m:
4:35.45
5:09.39
35.27
33.94
3.CYNARSKA, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''5:12.18621
50m:
100m:
33.58
1:12.33
33.58
38.75
150m:
200m:
1:50.53
2:28.39
38.20
37.86
250m:
300m:
3:13.82
4:00.37
45.43
46.55
350m:
400m:
4:36.93
5:12.18
36.56
35.25
4.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP-149 Łódź5:15.89599
50m:
100m:
34.36
1:14.13
34.36
39.77
150m:
200m:
1:55.35
2:34.65
41.22
39.30
250m:
300m:
3:20.11
4:05.50
45.46
45.39
350m:
400m:
4:41.19
5:15.89
35.69
34.70
5.NOWAK, Maja03MKS Ochota Warszawa5:15.94599
50m:
100m:
32.75
1:11.18
32.75
38.43
150m:
200m:
1:51.15
2:29.49
39.97
38.34
250m:
300m:
3:16.37
4:03.13
46.88
46.76
350m:
400m:
4:40.22
5:15.94
37.09
35.72
6.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin5:21.79567
50m:
100m:
32.46
1:11.57
32.46
39.11
150m:
200m:
1:52.73
2:32.98
41.16
40.25
250m:
300m:
3:20.11
4:07.43
47.13
47.32
350m:
400m:
4:45.28
5:21.79
37.85
36.51
7.NEUBAUER, Paulina03UKS ,,Dwójka'' Tczew5:22.36564
50m:
100m:
34.96
1:16.19
34.96
41.23
150m:
200m:
1:59.43
2:39.86
43.24
40.43
250m:
300m:
3:26.64
4:12.47
46.78
45.83
350m:
400m:
4:48.03
5:22.36
35.56
34.33
8.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:30.49523
50m:
100m:
35.21
1:16.34
35.21
41.13
150m:
200m:
1:56.47
2:35.17
40.13
38.70
250m:
300m:
3:27.08
4:18.58
51.91
51.50
350m:
400m:
4:55.34
5:30.49
36.76
35.15
9.KOSTRZEWSKA, Maria03UKS 190 Łódź5:31.82517
50m:
100m:
35.28
1:16.80
35.28
41.52
150m:
200m:
2:00.16
2:43.26
43.36
43.10
250m:
300m:
3:30.92
4:18.46
47.66
47.54
350m:
400m:
4:56.30
5:31.82
37.84
35.52
10.BADZIAN, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''5:33.01511
50m:
100m:
31.85
1:09.81
31.85
37.96
150m:
200m:
1:53.53
2:35.99
43.72
42.46
250m:
300m:
3:25.36
4:15.09
49.37
49.73
350m:
400m:
4:54.71
5:33.01
39.62
38.30
11.DOPART, Marcelina03ULKS ,,Wodny Świat''5:34.21506
50m:
100m:
33.73
1:13.43
33.73
39.70
150m:
200m:
1:56.54
2:38.36
43.11
41.82
250m:
300m:
3:26.44
4:16.64
48.08
50.20
350m:
400m:
4:56.42
5:34.21
39.78
37.79

16 lat

1.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin5:08.91641
50m:
100m:
34.07
1:12.23
34.07
38.16
150m:
200m:
1:51.20
2:28.93
38.97
37.73
250m:
300m:
3:13.45
3:57.91
44.52
44.46
350m:
400m:
4:34.35
5:08.91
36.44
34.56
2.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:09.71636
50m:
100m:
32.03
1:08.45
32.03
36.42
150m:
200m:
1:49.50
2:30.47
41.05
40.97
250m:
300m:
3:13.94
3:58.43
43.47
44.49
350m:
400m:
4:34.12
5:09.71
35.69
35.59
3.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew5:10.82629
50m:
100m:
32.13
1:09.80
32.13
37.67
150m:
200m:
1:50.61
2:30.09
40.81
39.48
250m:
300m:
3:15.55
4:00.55
45.46
45.00
350m:
400m:
4:36.90
5:10.82
36.35
33.92
4.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''5:26.22544
50m:
100m:
33.47
1:14.41
33.47
40.94
150m:
200m:
1:58.57
2:40.95
44.16
42.38
250m:
300m:
3:27.90
4:14.59
46.95
46.69
350m:
400m:
4:51.11
5:26.22
36.52
35.11

17 - 18 lat

1.RUTKOWSKA, Agnieszka01TP Skalar Słupsk4:59.62702
50m:
100m:
33.58
1:11.72
33.58
38.14
150m:
200m:
1:50.67
2:28.95
38.95
38.28
250m:
300m:
3:08.95
3:49.81
40.00
40.86
350m:
400m:
4:24.87
4:59.62
35.06
34.75

Open

1.ŻUKOWSKA, Paula93AZS AWF Katowice4:52.37756
50m:
100m:
31.18
1:06.01
31.18
34.83
150m:
200m:
1:43.64
2:20.28
37.63
36.64
250m:
300m:
3:03.79
3:46.06
43.51
42.27
350m:
400m:
4:20.37
4:52.37
34.31
32.00
2.RUTKOWSKA, Agnieszka01TP Skalar Słupsk4:59.62702
50m:
100m:
33.58
1:11.72
33.58
38.14
150m:
200m:
1:50.67
2:28.95
38.95
38.28
250m:
300m:
3:08.95
3:49.81
40.00
40.86
350m:
400m:
4:24.87
4:59.62
35.06
34.75
3.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:05.65661
50m:
100m:
32.08
1:08.51
32.08
36.43
150m:
200m:
1:48.62
2:28.28
40.11
39.66
250m:
300m:
3:10.91
3:54.70
42.63
43.79
350m:
400m:
4:30.91
5:05.65
36.21
34.74
4.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''5:07.32651
50m:
100m:
32.81
1:10.70
32.81
37.89
150m:
200m:
1:49.41
2:27.11
38.71
37.70
250m:
300m:
3:12.60
3:59.76
45.49
47.16
350m:
400m:
4:33.55
5:07.32
33.79
33.77
5.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin5:08.91641
50m:
100m:
34.07
1:12.23
34.07
38.16
150m:
200m:
1:51.20
2:28.93
38.97
37.73
250m:
300m:
3:13.45
3:57.91
44.52
44.46
350m:
400m:
4:34.35
5:08.91
36.44
34.56
6.CYNARSKA, Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''5:09.39638
50m:
100m:
33.92
1:11.82
33.92
37.90
150m:
200m:
1:51.75
2:31.11
39.93
39.36
250m:
300m:
3:16.40
4:00.18
45.29
43.78
350m:
400m:
4:35.45
5:09.39
35.27
33.94
7.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:09.71636
50m:
100m:
32.03
1:08.45
32.03
36.42
150m:
200m:
1:49.50
2:30.47
41.05
40.97
250m:
300m:
3:13.94
3:58.43
43.47
44.49
350m:
400m:
4:34.12
5:09.71
35.69
35.59
8.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew5:10.82629
50m:
100m:
32.13
1:09.80
32.13
37.67
150m:
200m:
1:50.61
2:30.09
40.81
39.48
250m:
300m:
3:15.55
4:00.55
45.46
45.00
350m:
400m:
4:36.90
5:10.82
36.35
33.92
9.CYNARSKA, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''5:12.18621
50m:
100m:
33.58
1:12.33
33.58
38.75
150m:
200m:
1:50.53
2:28.39
38.20
37.86
250m:
300m:
3:13.82
4:00.37
45.43
46.55
350m:
400m:
4:36.93
5:12.18
36.56
35.25
10.RYDYŃSKA, Marianna04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ5:13.46613
50m:
100m:
31.85
1:08.97
31.85
37.12
150m:
200m:
1:47.74
2:25.88
38.77
38.14
250m:
300m:
3:12.52
4:00.20
46.64
47.68
350m:
400m:
4:37.19
5:13.46
36.99
36.27
11.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP-149 Łódź5:15.89599
50m:
100m:
34.36
1:14.13
34.36
39.77
150m:
200m:
1:55.35
2:34.65
41.22
39.30
250m:
300m:
3:20.11
4:05.50
45.46
45.39
350m:
400m:
4:41.19
5:15.89
35.69
34.70
12.NOWAK, Maja03MKS Ochota Warszawa5:15.94599
50m:
100m:
32.75
1:11.18
32.75
38.43
150m:
200m:
1:51.15
2:29.49
39.97
38.34
250m:
300m:
3:16.37
4:03.13
46.88
46.76
350m:
400m:
4:40.22
5:15.94
37.09
35.72
13.MENDYK, Adrianna98MKS Wodnik Radom5:16.72594
50m:
100m:
32.80
1:10.98
32.80
38.18
150m:
200m:
1:51.00
2:31.02
40.02
40.02
250m:
300m:
3:16.02
4:02.15
45.00
46.13
350m:
400m:
4:39.68
5:16.72
37.53
37.04
14.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin5:21.79567
50m:
100m:
32.46
1:11.57
32.46
39.11
150m:
200m:
1:52.73
2:32.98
41.16
40.25
250m:
300m:
3:20.11
4:07.43
47.13
47.32
350m:
400m:
4:45.28
5:21.79
37.85
36.51
15.NEUBAUER, Paulina03UKS ,,Dwójka'' Tczew5:22.36564
50m:
100m:
34.96
1:16.19
34.96
41.23
150m:
200m:
1:59.43
2:39.86
43.24
40.43
250m:
300m:
3:26.64
4:12.47
46.78
45.83
350m:
400m:
4:48.03
5:22.36
35.56
34.33
16.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa5:23.80556
50m:
100m:
35.18
1:15.66
35.18
40.48
150m:
200m:
1:58.13
2:41.08
42.47
42.95
250m:
300m:
3:25.63
4:12.12
44.55
46.49
350m:
400m:
4:49.19
5:23.80
37.07
34.61
17.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP-149 Łódź5:25.42548
50m:
100m:
33.96
1:13.51
33.96
39.55
150m:
200m:
1:55.46
2:36.98
41.95
41.52
250m:
300m:
3:24.63
4:12.53
47.65
47.90
350m:
400m:
4:49.57
5:25.42
37.04
35.85
18.MIZIK, Julia04MKS Ochota Warszawa5:25.58547
50m:
100m:
36.39
1:16.61
36.39
40.22
150m:
200m:
1:57.17
2:37.33
40.56
40.16
250m:
300m:
3:24.48
4:12.61
47.15
48.13
350m:
400m:
4:49.96
5:25.58
37.35
35.62
19.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:25.80546
50m:
100m:
35.29
1:17.11
35.29
41.82
150m:
200m:
1:58.92
2:40.69
41.81
41.77
250m:
300m:
3:25.91
4:12.22
45.22
46.31
350m:
400m:
4:49.26
5:25.80
37.04
36.54
20.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''5:26.22544
50m:
100m:
33.47
1:14.41
33.47
40.94
150m:
200m:
1:58.57
2:40.95
44.16
42.38
250m:
300m:
3:27.90
4:14.59
46.95
46.69
350m:
400m:
4:51.11
5:26.22
36.52
35.11
21.WRZESIŃSKA, Wiktoria04UKS 190 Łódź5:27.26539
50m:
100m:
35.71
1:16.59
35.71
40.88
150m:
200m:
2:01.20
2:43.03
44.61
41.83
250m:
300m:
3:28.09
4:15.16
45.06
47.07
350m:
400m:
4:51.75
5:27.26
36.59
35.51
22.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:30.49523
50m:
100m:
35.21
1:16.34
35.21
41.13
150m:
200m:
1:56.47
2:35.17
40.13
38.70
250m:
300m:
3:27.08
4:18.58
51.91
51.50
350m:
400m:
4:55.34
5:30.49
36.76
35.15
23.KESLER, Katarzyna04MKS Ochota Warszawa5:30.53523
50m:
100m:
34.05
1:15.35
34.05
41.30
150m:
200m:
1:57.61
2:38.63
42.26
41.02
250m:
300m:
3:25.69
4:13.33
47.06
47.64
350m:
400m:
4:52.62
5:30.53
39.29
37.91
24.MACIASZCZYK, Wiktoria04UKS SP-149 Łódź5:30.95521
50m:
100m:
34.88
1:14.46
34.88
39.58
150m:
200m:
1:56.26
2:36.76
41.80
40.50
250m:
300m:
3:24.59
4:12.69
47.83
48.10
350m:
400m:
4:52.70
5:30.95
40.01
38.25
25.KOSTRZEWSKA, Maria03UKS 190 Łódź5:31.82517
50m:
100m:
35.28
1:16.80
35.28
41.52
150m:
200m:
2:00.16
2:43.26
43.36
43.10
250m:
300m:
3:30.92
4:18.46
47.66
47.54
350m:
400m:
4:56.30
5:31.82
37.84
35.52
26.BADZIAN, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''5:33.01511
50m:
100m:
31.85
1:09.81
31.85
37.96
150m:
200m:
1:53.53
2:35.99
43.72
42.46
250m:
300m:
3:25.36
4:15.09
49.37
49.73
350m:
400m:
4:54.71
5:33.01
39.62
38.30
27.DOPART, Marcelina03ULKS ,,Wodny Świat''5:34.21506
50m:
100m:
33.73
1:13.43
33.73
39.70
150m:
200m:
1:56.54
2:38.36
43.11
41.82
250m:
300m:
3:26.44
4:16.64
48.08
50.20
350m:
400m:
4:56.42
5:34.21
39.78
37.79
28.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:35.28501
50m:
100m:
35.96
1:18.13
35.96
42.17
150m:
200m:
2:01.65
2:43.34
43.52
41.69
250m:
300m:
3:29.34
4:15.97
46.00
46.63
350m:
400m:
4:56.28
5:35.28
40.31
39.00
29.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS Wodnik Łask5:35.83498
50m:
100m:
33.50
1:14.18
33.50
40.68
150m:
200m:
1:58.83
2:42.63
44.65
43.80
250m:
300m:
3:29.50
4:17.29
46.87
47.79
350m:
400m:
4:57.70
5:35.83
40.41
38.13
30.WITEK, Oliwia04UKS SP-149 Łódź5:39.18484
50m:
100m:
35.33
1:16.68
35.33
41.35
150m:
200m:
2:01.61
2:44.00
44.93
42.39
250m:
300m:
3:31.53
4:21.13
47.53
49.60
350m:
400m:
5:01.06
5:39.18
39.93
38.12
31.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:47.65449
50m:
100m:
36.34
1:18.23
36.34
41.89
150m:
200m:
2:03.25
2:46.41
45.02
43.16
250m:
300m:
3:38.33
4:29.39
51.92
51.06
350m:
400m:
5:09.43
5:47.65
40.04
38.22


<< TOP >>
Konkurencja 2
12.05.2018 - 11:26
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:47.55609
50m:
100m:
30.37
1:02.83
30.37
32.46
150m:
200m:
1:38.90
2:14.05
36.07
35.15
250m:
300m:
2:58.19
3:43.58
44.14
45.39
350m:
400m:
4:16.02
4:47.55
32.44
31.53
2.MATUSZEWSKI, Krzysztof04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ4:50.05594
50m:
100m:
29.25
1:03.61
29.25
34.36
150m:
200m:
1:43.55
2:22.00
39.94
38.45
250m:
300m:
3:03.30
3:45.52
41.30
42.22
350m:
400m:
4:18.43
4:50.05
32.91
31.62
3.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:58.90542
50m:
100m:
30.15
1:06.24
30.15
36.09
150m:
200m:
1:41.90
2:18.17
35.66
36.27
250m:
300m:
3:06.74
3:53.99
48.57
47.25
350m:
400m:
4:26.15
4:58.90
32.16
32.75
4.GOŁACKI, Sergiusz04UKS 190 Łódź5:04.64512
50m:
100m:
30.73
1:06.73
30.73
36.00
150m:
200m:
1:47.47
2:26.50
40.74
39.03
250m:
300m:
3:12.38
3:57.84
45.88
45.46
350m:
400m:
4:31.90
5:04.64
34.06
32.74
5.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa5:07.39499
50m:
100m:
31.59
1:08.63
31.59
37.04
150m:
200m:
1:51.26
2:32.58
42.63
41.32
250m:
300m:
3:15.90
4:01.09
43.32
45.19
350m:
400m:
4:34.99
5:07.39
33.90
32.40
6.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa5:07.41499
50m:
100m:
31.99
1:10.10
31.99
38.11
150m:
200m:
1:51.90
2:32.38
41.80
40.48
250m:
300m:
3:16.10
4:00.46
43.72
44.36
350m:
400m:
4:34.13
5:07.41
33.67
33.28
7.ZUZANIUK, Igor04KS OLIMPIA Lublin5:12.02477
50m:
100m:
32.23
1:11.49
32.23
39.26
150m:
200m:
1:52.35
2:31.32
40.86
38.97
250m:
300m:
3:14.37
3:58.72
43.05
44.35
350m:
400m:
4:35.60
5:12.02
36.88
36.42
8.SKIBIAK, Hubert04UKS 190 Łódź5:12.41475
50m:
100m:
33.54
1:13.19
33.54
39.65
150m:
200m:
1:52.20
2:30.21
39.01
38.01
250m:
300m:
3:17.82
4:05.51
47.61
47.69
350m:
400m:
4:39.02
5:12.41
33.51
33.39
9.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin5:14.10467
50m:
100m:
32.73
1:12.76
32.73
40.03
150m:
200m:
1:53.90
2:33.95
41.14
40.05
250m:
300m:
3:16.37
4:00.29
42.42
43.92
350m:
400m:
4:38.13
5:14.10
37.84
35.97
10.TARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa5:18.44448
50m:
100m:
34.05
1:13.68
34.05
39.63
150m:
200m:
1:55.80
2:36.52
42.12
40.72
250m:
300m:
3:19.44
4:02.74
42.92
43.30
350m:
400m:
4:41.31
5:18.44
38.57
37.13
11.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:21.52436
50m:
100m:
33.10
1:11.81
33.10
38.71
150m:
200m:
1:52.77
2:32.69
40.96
39.92
250m:
300m:
3:21.23
4:10.76
48.54
49.53
350m:
400m:
4:46.63
5:21.52
35.87
34.89
12.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa5:25.66419
50m:
100m:
34.65
1:15.59
34.65
40.94
150m:
200m:
1:56.15
2:37.10
40.56
40.95
250m:
300m:
3:24.44
4:12.08
47.34
47.64
350m:
400m:
4:48.69
5:25.66
36.61
36.97
13.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:26.70415
50m:
100m:
32.19
1:10.47
32.19
38.28
150m:
200m:
1:53.14
2:34.12
42.67
40.98
250m:
300m:
3:21.25
4:09.60
47.13
48.35
350m:
400m:
4:49.48
5:26.70
39.88
37.22

15 lat

1.LABICH, Wiktor03MKS Trójka Łódź4:51.98582
50m:
100m:
30.86
1:06.07
30.86
35.21
150m:
200m:
1:43.88
2:21.56
37.81
37.68
250m:
300m:
3:02.05
3:43.75
40.49
41.70
350m:
400m:
4:18.34
4:51.98
34.59
33.64
2.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:01.37529
50m:
100m:
31.87
1:07.58
31.87
35.71
150m:
200m:
1:46.28
2:24.64
38.70
38.36
250m:
300m:
3:09.87
3:54.00
45.23
44.13
350m:
400m:
4:28.08
5:01.37
34.08
33.29
3.PRZYBYSZ, Mateusz03BUKS Warszawa5:02.35524
50m:
100m:
30.89
1:06.43
30.89
35.54
150m:
200m:
1:44.51
2:22.75
38.08
38.24
250m:
300m:
3:07.92
3:53.41
45.17
45.49
350m:
400m:
4:28.91
5:02.35
35.50
33.44
4.COLEMAN, Alan03MKS Jedynka Łódź5:02.87521
50m:
100m:
31.62
1:08.68
31.62
37.06
150m:
200m:
1:46.76
2:24.30
38.08
37.54
250m:
300m:
3:08.99
3:54.67
44.69
45.68
350m:
400m:
4:29.91
5:02.87
35.24
32.96
5.ZARYCHTA, Marcel03KS OLIMPIA Lublin5:05.86506
50m:
100m:
30.73
1:05.80
30.73
35.07
150m:
200m:
1:45.21
2:24.07
39.41
38.86
250m:
300m:
3:10.70
3:56.84
46.63
46.14
350m:
400m:
4:31.42
5:05.86
34.58
34.44
6.JELIŃSKI, Marcel03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ5:07.04500
50m:
100m:
30.37
1:05.08
30.37
34.71
150m:
200m:
1:45.53
2:25.10
40.45
39.57
250m:
300m:
3:11.42
3:58.89
46.32
47.47
350m:
400m:
4:33.83
5:07.04
34.94
33.21
7.SOBIECH, Szymon03UKS SP-149 Łódź5:09.79487
50m:
100m:
31.67
1:10.08
31.67
38.41
150m:
200m:
1:48.41
2:26.63
38.33
38.22
250m:
300m:
3:11.83
3:59.29
45.20
47.46
350m:
400m:
4:34.41
5:09.79
35.12
35.38
8.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa5:13.64469
50m:
100m:
32.35
1:10.83
32.35
38.48
150m:
200m:
1:52.80
2:32.94
41.97
40.14
250m:
300m:
3:15.77
4:00.34
42.83
44.57
350m:
400m:
4:36.96
5:13.64
36.62
36.68
DYSKW.MICHALAK, Piotr03MKS Ochota Warszawa5:18.09
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
50m:
100m:
31.58
1:07.41
31.58
35.83
150m:
200m:
1:48.73
2:29.44
41.32
40.71
250m:
300m:
3:17.04
4:05.39
47.60
48.35
350m:
400m:
4:41.94
5:18.09
36.55
36.15

16 lat

1.ZDZIEBŁO, Piotr02UKS Salmo Żory4:40.58656
50m:
100m:
29.29
1:02.50
29.29
33.21
150m:
200m:
1:39.34
2:15.14
36.84
35.80
250m:
300m:
2:56.34
3:36.50
41.20
40.16
350m:
400m:
4:08.81
4:40.58
32.31
31.77
2.JAŚKIEWICZ, Adrian02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:44.93626
50m:
100m:
29.27
1:01.88
29.27
32.61
150m:
200m:
1:38.00
2:15.22
36.12
37.22
250m:
300m:
2:58.12
3:41.51
42.90
43.39
350m:
400m:
4:13.40
4:44.93
31.89
31.53
3.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP-149 Łódź4:55.93559
50m:
100m:
30.34
1:07.00
30.34
36.66
150m:
200m:
1:45.14
2:21.25
38.14
36.11
250m:
300m:
3:04.98
3:48.80
43.73
43.82
350m:
400m:
4:23.73
4:55.93
34.93
32.20
4.BOBORYK, Wojciech02KS Delfin Gdynia4:56.86554
50m:
100m:
31.59
1:08.38
31.59
36.79
150m:
200m:
1:47.78
2:25.98
39.40
38.20
250m:
300m:
3:07.62
3:50.20
41.64
42.58
350m:
400m:
4:23.86
4:56.86
33.66
33.00
5.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP-149 Łódź4:59.05542
50m:
100m:
31.60
1:08.69
31.60
37.09
150m:
200m:
1:49.36
2:28.04
40.67
38.68
250m:
300m:
3:11.36
3:56.10
43.32
44.74
350m:
400m:
4:27.91
4:59.05
31.81
31.14
6.RACZYŃSKI, Adrian02UKS Jagiellonka Warszawa5:00.06536
50m:
100m:
29.03
1:03.21
29.03
34.18
150m:
200m:
1:42.27
2:19.77
39.06
37.50
250m:
300m:
3:04.78
3:50.38
45.01
45.60
350m:
400m:
4:26.28
5:00.06
35.90
33.78
7.RUTA, Kamil02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:03.55518
50m:
100m:
31.87
1:07.97
31.87
36.10
150m:
200m:
1:46.48
2:25.85
38.51
39.37
250m:
300m:
3:09.82
3:54.72
43.97
44.90
350m:
400m:
4:29.45
5:03.55
34.73
34.10
8.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:08.64493
50m:
100m:
32.80
1:09.12
32.80
36.32
150m:
200m:
1:48.99
2:27.52
39.87
38.53
250m:
300m:
3:14.71
4:02.52
47.19
47.81
350m:
400m:
4:36.22
5:08.64
33.70
32.42
9.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice5:16.69456
50m:
100m:
31.95
1:09.82
31.95
37.87
150m:
200m:
1:51.59
2:31.86
41.77
40.27
250m:
300m:
3:19.28
4:05.47
47.42
46.19
350m:
400m:
4:42.06
5:16.69
36.59
34.63

17 - 18 lat

1.KUCZAK, Adam00TP Zielona Góra4:35.29694
50m:
100m:
28.90
1:01.72
28.90
32.82
150m:
200m:
1:37.31
2:11.79
35.59
34.48
250m:
300m:
2:51.90
3:32.84
40.11
40.94
350m:
400m:
4:04.24
4:35.29
31.40
31.05
2.SACHA, Kamil01WKS Śląsk Wrocław4:35.48693
50m:
100m:
28.96
1:01.52
28.96
32.56
150m:
200m:
1:37.75
2:13.49
36.23
35.74
250m:
300m:
2:53.23
3:33.76
39.74
40.53
350m:
400m:
4:04.86
4:35.48
31.10
30.62
3.ZAREMBA, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa4:46.40617
50m:
100m:
29.49
1:03.20
29.49
33.71
150m:
200m:
1:41.28
2:18.41
38.08
37.13
250m:
300m:
2:58.36
3:39.60
39.95
41.24
350m:
400m:
4:13.75
4:46.40
34.15
32.65
4.JÓŹKÓW, Cezary01WKS Śląsk Wrocław4:54.16569
50m:
100m:
30.16
1:04.86
30.16
34.70
150m:
200m:
1:44.25
2:22.38
39.39
38.13
250m:
300m:
3:03.92
3:46.28
41.54
42.36
350m:
400m:
4:20.66
4:54.16
34.38
33.50
5.WOŹNIAK, Kamil01KS ,,Wisła'' Puławy4:56.91553
50m:
100m:
30.43
1:06.02
30.43
35.59
150m:
200m:
1:46.24
2:25.69
40.22
39.45
250m:
300m:
3:08.53
3:51.43
42.84
42.90
350m:
400m:
4:25.47
4:56.91
34.04
31.44
6.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy4:58.20546
50m:
100m:
31.17
1:07.27
31.17
36.10
150m:
200m:
1:47.00
2:24.48
39.73
37.48
250m:
300m:
3:08.52
3:51.62
44.04
43.10
350m:
400m:
4:25.91
4:58.20
34.29
32.29
DYSKW.CHYCZEWSKI, Oliwer00MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:58.29
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
50m:
100m:
29.99
1:05.27
29.99
35.28
150m:
200m:
1:44.71
2:23.15
39.44
38.44
250m:
300m:
3:07.37
3:50.42
44.22
43.05
350m:
400m:
4:25.32
4:58.29
34.90
32.97

Open

1.KUCZAK, Adam00TP Zielona Góra4:35.29694
50m:
100m:
28.90
1:01.72
28.90
32.82
150m:
200m:
1:37.31
2:11.79
35.59
34.48
250m:
300m:
2:51.90
3:32.84
40.11
40.94
350m:
400m:
4:04.24
4:35.29
31.40
31.05
2.SACHA, Kamil01WKS Śląsk Wrocław4:35.48693
50m:
100m:
28.96
1:01.52
28.96
32.56
150m:
200m:
1:37.75
2:13.49
36.23
35.74
250m:
300m:
2:53.23
3:33.76
39.74
40.53
350m:
400m:
4:04.86
4:35.48
31.10
30.62
3.ZDZIEBŁO, Piotr02UKS Salmo Żory4:40.58656
50m:
100m:
29.29
1:02.50
29.29
33.21
150m:
200m:
1:39.34
2:15.14
36.84
35.80
250m:
300m:
2:56.34
3:36.50
41.20
40.16
350m:
400m:
4:08.81
4:40.58
32.31
31.77
4.JAŚKIEWICZ, Adrian02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:44.93626
50m:
100m:
29.27
1:01.88
29.27
32.61
150m:
200m:
1:38.00
2:15.22
36.12
37.22
250m:
300m:
2:58.12
3:41.51
42.90
43.39
350m:
400m:
4:13.40
4:44.93
31.89
31.53
5.ZAREMBA, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa4:46.40617
50m:
100m:
29.49
1:03.20
29.49
33.71
150m:
200m:
1:41.28
2:18.41
38.08
37.13
250m:
300m:
2:58.36
3:39.60
39.95
41.24
350m:
400m:
4:13.75
4:46.40
34.15
32.65
6.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:47.55609
50m:
100m:
30.37
1:02.83
30.37
32.46
150m:
200m:
1:38.90
2:14.05
36.07
35.15
250m:
300m:
2:58.19
3:43.58
44.14
45.39
350m:
400m:
4:16.02
4:47.55
32.44
31.53
7.MATUSZEWSKI, Krzysztof04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ4:50.05594
50m:
100m:
29.25
1:03.61
29.25
34.36
150m:
200m:
1:43.55
2:22.00
39.94
38.45
250m:
300m:
3:03.30
3:45.52
41.30
42.22
350m:
400m:
4:18.43
4:50.05
32.91
31.62
8.LABICH, Wiktor03MKS Trójka Łódź4:51.98582
50m:
100m:
30.86
1:06.07
30.86
35.21
150m:
200m:
1:43.88
2:21.56
37.81
37.68
250m:
300m:
3:02.05
3:43.75
40.49
41.70
350m:
400m:
4:18.34
4:51.98
34.59
33.64
9.JÓŹKÓW, Cezary01WKS Śląsk Wrocław4:54.16569
50m:
100m:
30.16
1:04.86
30.16
34.70
150m:
200m:
1:44.25
2:22.38
39.39
38.13
250m:
300m:
3:03.92
3:46.28
41.54
42.36
350m:
400m:
4:20.66
4:54.16
34.38
33.50
10.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP-149 Łódź4:55.93559
50m:
100m:
30.34
1:07.00
30.34
36.66
150m:
200m:
1:45.14
2:21.25
38.14
36.11
250m:
300m:
3:04.98
3:48.80
43.73
43.82
350m:
400m:
4:23.73
4:55.93
34.93
32.20
11.BOBORYK, Wojciech02KS Delfin Gdynia4:56.86554
50m:
100m:
31.59
1:08.38
31.59
36.79
150m:
200m:
1:47.78
2:25.98
39.40
38.20
250m:
300m:
3:07.62
3:50.20
41.64
42.58
350m:
400m:
4:23.86
4:56.86
33.66
33.00
12.WOŹNIAK, Kamil01KS ,,Wisła'' Puławy4:56.91553
50m:
100m:
30.43
1:06.02
30.43
35.59
150m:
200m:
1:46.24
2:25.69
40.22
39.45
250m:
300m:
3:08.53
3:51.43
42.84
42.90
350m:
400m:
4:25.47
4:56.91
34.04
31.44
13.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy4:58.20546
50m:
100m:
31.17
1:07.27
31.17
36.10
150m:
200m:
1:47.00
2:24.48
39.73
37.48
250m:
300m:
3:08.52
3:51.62
44.04
43.10
350m:
400m:
4:25.91
4:58.20
34.29
32.29
14.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:58.90542
50m:
100m:
30.15
1:06.24
30.15
36.09
150m:
200m:
1:41.90
2:18.17
35.66
36.27
250m:
300m:
3:06.74
3:53.99
48.57
47.25
350m:
400m:
4:26.15
4:58.90
32.16
32.75
15.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP-149 Łódź4:59.05542
50m:
100m:
31.60
1:08.69
31.60
37.09
150m:
200m:
1:49.36
2:28.04
40.67
38.68
250m:
300m:
3:11.36
3:56.10
43.32
44.74
350m:
400m:
4:27.91
4:59.05
31.81
31.14
16.RACZYŃSKI, Adrian02UKS Jagiellonka Warszawa5:00.06536
50m:
100m:
29.03
1:03.21
29.03
34.18
150m:
200m:
1:42.27
2:19.77
39.06
37.50
250m:
300m:
3:04.78
3:50.38
45.01
45.60
350m:
400m:
4:26.28
5:00.06
35.90
33.78
17.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:01.37529
50m:
100m:
31.87
1:07.58
31.87
35.71
150m:
200m:
1:46.28
2:24.64
38.70
38.36
250m:
300m:
3:09.87
3:54.00
45.23
44.13
350m:
400m:
4:28.08
5:01.37
34.08
33.29
18.PRZYBYSZ, Mateusz03BUKS Warszawa5:02.35524
50m:
100m:
30.89
1:06.43
30.89
35.54
150m:
200m:
1:44.51
2:22.75
38.08
38.24
250m:
300m:
3:07.92
3:53.41
45.17
45.49
350m:
400m:
4:28.91
5:02.35
35.50
33.44
19.COLEMAN, Alan03MKS Jedynka Łódź5:02.87521
50m:
100m:
31.62
1:08.68
31.62
37.06
150m:
200m:
1:46.76
2:24.30
38.08
37.54
250m:
300m:
3:08.99
3:54.67
44.69
45.68
350m:
400m:
4:29.91
5:02.87
35.24
32.96
20.RUTA, Kamil02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:03.55518
50m:
100m:
31.87
1:07.97
31.87
36.10
150m:
200m:
1:46.48
2:25.85
38.51
39.37
250m:
300m:
3:09.82
3:54.72
43.97
44.90
350m:
400m:
4:29.45
5:03.55
34.73
34.10
21.GOŁACKI, Sergiusz04UKS 190 Łódź5:04.64512
50m:
100m:
30.73
1:06.73
30.73
36.00
150m:
200m:
1:47.47
2:26.50
40.74
39.03
250m:
300m:
3:12.38
3:57.84
45.88
45.46
350m:
400m:
4:31.90
5:04.64
34.06
32.74
22.ZARYCHTA, Marcel03KS OLIMPIA Lublin5:05.86506
50m:
100m:
30.73
1:05.80
30.73
35.07
150m:
200m:
1:45.21
2:24.07
39.41
38.86
250m:
300m:
3:10.70
3:56.84
46.63
46.14
350m:
400m:
4:31.42
5:05.86
34.58
34.44
23.JELIŃSKI, Marcel03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ5:07.04500
50m:
100m:
30.37
1:05.08
30.37
34.71
150m:
200m:
1:45.53
2:25.10
40.45
39.57
250m:
300m:
3:11.42
3:58.89
46.32
47.47
350m:
400m:
4:33.83
5:07.04
34.94
33.21
24.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa5:07.39499
50m:
100m:
31.59
1:08.63
31.59
37.04
150m:
200m:
1:51.26
2:32.58
42.63
41.32
250m:
300m:
3:15.90
4:01.09
43.32
45.19
350m:
400m:
4:34.99
5:07.39
33.90
32.40
25.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa5:07.41499
50m:
100m:
31.99
1:10.10
31.99
38.11
150m:
200m:
1:51.90
2:32.38
41.80
40.48
250m:
300m:
3:16.10
4:00.46
43.72
44.36
350m:
400m:
4:34.13
5:07.41
33.67
33.28
26.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:08.64493
50m:
100m:
32.80
1:09.12
32.80
36.32
150m:
200m:
1:48.99
2:27.52
39.87
38.53
250m:
300m:
3:14.71
4:02.52
47.19
47.81
350m:
400m:
4:36.22
5:08.64
33.70
32.42
27.SOBIECH, Szymon03UKS SP-149 Łódź5:09.79487
50m:
100m:
31.67
1:10.08
31.67
38.41
150m:
200m:
1:48.41
2:26.63
38.33
38.22
250m:
300m:
3:11.83
3:59.29
45.20
47.46
350m:
400m:
4:34.41
5:09.79
35.12
35.38
28.ZUZANIUK, Igor04KS OLIMPIA Lublin5:12.02477
50m:
100m:
32.23
1:11.49
32.23
39.26
150m:
200m:
1:52.35
2:31.32
40.86
38.97
250m:
300m:
3:14.37
3:58.72
43.05
44.35
350m:
400m:
4:35.60
5:12.02
36.88
36.42
29.SKIBIAK, Hubert04UKS 190 Łódź5:12.41475
50m:
100m:
33.54
1:13.19
33.54
39.65
150m:
200m:
1:52.20
2:30.21
39.01
38.01
250m:
300m:
3:17.82
4:05.51
47.61
47.69
350m:
400m:
4:39.02
5:12.41
33.51
33.39
30.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa5:13.64469
50m:
100m:
32.35
1:10.83
32.35
38.48
150m:
200m:
1:52.80
2:32.94
41.97
40.14
250m:
300m:
3:15.77
4:00.34
42.83
44.57
350m:
400m:
4:36.96
5:13.64
36.62
36.68
31.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin5:14.10467
50m:
100m:
32.73
1:12.76
32.73
40.03
150m:
200m:
1:53.90
2:33.95
41.14
40.05
250m:
300m:
3:16.37
4:00.29
42.42
43.92
350m:
400m:
4:38.13
5:14.10
37.84
35.97
32.KALISIAK, Norbert02UKS Nawa Skierniewice5:16.69456
50m:
100m:
31.95
1:09.82
31.95
37.87
150m:
200m:
1:51.59
2:31.86
41.77
40.27
250m:
300m:
3:19.28
4:05.47
47.42
46.19
350m:
400m:
4:42.06
5:16.69
36.59
34.63
33.TARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa5:18.44448
50m:
100m:
34.05
1:13.68
34.05
39.63
150m:
200m:
1:55.80
2:36.52
42.12
40.72
250m:
300m:
3:19.44
4:02.74
42.92
43.30
350m:
400m:
4:41.31
5:18.44
38.57
37.13
34.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:21.52436
50m:
100m:
33.10
1:11.81
33.10
38.71
150m:
200m:
1:52.77
2:32.69
40.96
39.92
250m:
300m:
3:21.23
4:10.76
48.54
49.53
350m:
400m:
4:46.63
5:21.52
35.87
34.89
35.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa5:25.66419
50m:
100m:
34.65
1:15.59
34.65
40.94
150m:
200m:
1:56.15
2:37.10
40.56
40.95
250m:
300m:
3:24.44
4:12.08
47.34
47.64
350m:
400m:
4:48.69
5:25.66
36.61
36.97
36.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:26.70415
50m:
100m:
32.19
1:10.47
32.19
38.28
150m:
200m:
1:53.14
2:34.12
42.67
40.98
250m:
300m:
3:21.25
4:09.60
47.13
48.35
350m:
400m:
4:49.48
5:26.70
39.88
37.22
DYSKW.CHYCZEWSKI, Oliwer00MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:58.29
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
50m:
100m:
29.99
1:05.27
29.99
35.28
150m:
200m:
1:44.71
2:23.15
39.44
38.44
250m:
300m:
3:07.37
3:50.42
44.22
43.05
350m:
400m:
4:25.32
4:58.29
34.90
32.97
DYSKW.MICHALAK, Piotr03MKS Ochota Warszawa5:18.09
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
50m:
100m:
31.58
1:07.41
31.58
35.83
150m:
200m:
1:48.73
2:29.44
41.32
40.71
250m:
300m:
3:17.04
4:05.39
47.60
48.35
350m:
400m:
4:41.94
5:18.09
36.55
36.15


<< TOP >>
Konkurencja 3
12.05.2018 - 11:33
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun27.98610
2.POZNACHOWSKA, Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''28.10602
3.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin28.15599
4.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość28.18597
5.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa28.43581
6.SZUPER, Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość28.58572
7.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''28.68566
8.MIZIK, Julia04MKS Ochota Warszawa28.89554
9.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.90553
10.FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS28.92552
11.ŁYSIO, Julia04MKS Trójka Łódź29.79505
12.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa29.88500
13.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa29.89500
14.ROGOWICZ, Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka30.01494
15.BRYWCZYŃSKA, Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.36477
16.MAKIŁA, Marianna04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''30.41475
17.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa30.53469
18.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock30.54469
19.RUCIŃSKA, Inga04UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.60466
20.CYGAN, Julia04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ30.70461
21.KIERSNOWSKA, Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin30.85455
22.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask31.51427
23.KLIMCZAK, Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.80415
24.KUCHARSKA, Marta04UKS 307 Warszawa31.84413
25.ZDROJEWSKA, Maja04Grudziądzki KP ,,Orka''31.86413
26.KOWALCZYK, Gabriela04MKS Trójka Łódź31.88412
27.GADZIŃSKA, Emilia04UKS Jagiellonka Warszawa32.02407
28.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP-149 Łódź32.03406
29.SUSKIEWICZ, Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.11403
DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa32.11403
31.REGULSKA, Zuzanna04UKS Olimpic Warka32.13402
32.GUDŹ, Maja04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun32.17401
33.WEPS, Maja04Stowarzyszenie Klub Pływacki L32.21399
34.PETERA, Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki32.96373
35.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź33.35360
36.HODUR, Paulina04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz33.85344
37.CELEJEWSKA, Olga04UKS Olimpic Warka33.86344
DYSKW.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa30.18
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

15 lat

1.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno26.96681
2.BUSZKA, Kornelia03UKP ,,Polonia Warszawa''27.00678
3.DĄBROWSKA, Wiktoria03UKP ,,Polonia Warszawa''27.60635
4.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs28.26592
5.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.27591
6.WRÓBEL, Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''28.30589
7.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt28.32588
8.WIECZOREK, Marika03KS OLIMPIA Lublin28.52576
MROŻEWSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.52576
10.ANCYPO, Agnieszka03UKS OMEGA Sokółka28.60571
11.GARBARCZYK, Weronika03MKP Szczecin28.66567
12.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.71564
13.KAMIŃSKA, Anna03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ28.74562
14.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa28.86555
15.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łódź29.02546
16.OSINIAK, Iga03KS OLIMPIA Lublin29.04545
17.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek29.10542
18.SOŁONIEWICZ, Julia03UKS OMEGA Sokółka29.26533
19.ADAMSKA, Julia03Śródmiejski UKS29.66512
20.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa29.89500
21.ADAMSKA, Maria03Śródmiejski UKS30.00494
22.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz30.07491
23.KARBOWSKA, Julia03UKS ,,Victoria Józefów''30.08490
24.LIWOWSKA, Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.22484
25.KWIATKOWSKA, Zuzanna03MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.24483
26.DĄBKOWSKA, Aleksandra03KP MZOS Płock30.31479
27.ŻERAŃSKA, Urszula03BUKS Warszawa30.45473
28.GŁAZIK, Dominika03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ30.63464
29.HAŁADYN, Karolina03UKS 190 Łódź30.71461
30.GÓRSKA, Eliza03MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.80457
31.KOCZYK, Aleksandra03UKS Żoliborz30.95450
32.MILEWSKA, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa31.62422
33.BANASIAK, Oliwia03UKP ,,Polonia Warszawa''31.66421
34.KACPERSKA, Laura03UKP ,,Polonia Warszawa''31.71419
35.BUJNOWICZA, Laura03UKS Piątka Konstantynów Łódzki32.00407
36.SADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz32.15402
37.MARCINIAK, Maria03MKS Ochota Warszawa32.43391

16 lat

1.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa27.95611
2.MIELCZAREK, Sandra02UKS G-8 Bielany Warszawa28.04606
3.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''28.06604
4.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''28.08603
5.SKIBIAK, Klaudia02UKS 190 Łódź28.38584
6.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.73563
7.ROSIŃSKA, Karolina02Grudziądzki KP ,,Orka''28.76561
8.HERASIMOWICZ, Zuzanna02Dwójka Morena Gdańsk28.97549
9.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin29.10542
10.BIAŁAS, Aniela02UKP ,,Polonia Warszawa''29.18537
11.TOMKIEL, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''29.25533
12.JAWORSKA, Maja02KP MZOS Płock29.38526
13.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS 190 Łódź30.13488
14.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany Warszawa30.16487
15.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targówek30.43474
16.SZREDZIŃSKA, Matylda02UKP ,,Polonia Warszawa''30.91452

17 - 18 lat

1.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin27.17666
2.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka27.34653
3.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz27.44646
4.WALZ, Kornelia00UKS Nawa Skierniewice27.74625
5.SKIBCZAK, Natalia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.82620
6.KLONOWSKA, Julia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.90615
7.MAZURKIEWICZ, Barbara01MKS Piaseczno28.14599
8.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin28.15599
ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice28.15599
10.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin28.74562
11.ROMANIK, Aleksandra00MKS Polonia Warszawa28.78560
12.GOTOWSKA, Weronika00UKS G-8 Bielany Warszawa29.25533
13.KROMOLICKA, Wiktoria00KS Warta Poznań29.41525
14.BŁAJET, Oliwia00KS Warta Poznań29.57516
15.BARYŁA, Julia00MKP Szczecin30.21484
16.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa30.40475
17.MAKSIM, Matylda00AZS AWFiS Gdańsk30.41475
18.BIEGAŁA, Klaudia01MKS Trójka Łódź35.02311
DYSKW.GÓRSKA, Julia00Mokotowski UKP Warszawianka- W28.34
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

Open

1.DOWGIERT, Anna90KS Warta Poznań25.79779
2.FRYCKOWSKA, Natalia99MKP Szczecin26.85690
3.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno26.96681
4.BUSZKA, Kornelia03UKP ,,Polonia Warszawa''27.00678
5.NASKRĘT, Agata98MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz27.15667
6.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin27.17666
7.CIEŚLAK, Joanna96KS Warta Poznań27.33654
8.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka27.34653
9.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz27.44646
10.DĄBROWSKA, Wiktoria03UKP ,,Polonia Warszawa''27.60635
11.WALZ, Kornelia00UKS Nawa Skierniewice27.74625
12.SKIBCZAK, Natalia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.82620
13.ROGOWSKA, Paulina98St. Lok. SALOS Cortile Kielce27.88616
14.KLONOWSKA, Julia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.90615
15.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa27.95611
16.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun27.98610
17.MIELCZAREK, Sandra02UKS G-8 Bielany Warszawa28.04606
18.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''28.06604
19.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''28.08603
20.POZNACHOWSKA, Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''28.10602
21.MAZURKIEWICZ, Barbara01MKS Piaseczno28.14599
22.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin28.15599
KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin28.15599
ULICKA, Alicja01UKS Nawa Skierniewice28.15599
25.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość28.18597
26.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs28.26592
27.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.27591
28.WRÓBEL, Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''28.30589
29.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt28.32588
30.SAJECKA, Zofia98Stowarzyszenie Pływackie ,,SWI28.36585
31.SKIBIAK, Klaudia02UKS 190 Łódź28.38584
32.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa28.43581
33.WIECZOREK, Marika03KS OLIMPIA Lublin28.52576
MROŻEWSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.52576
35.SZUPER, Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość28.58572
36.ANCYPO, Agnieszka03UKS OMEGA Sokółka28.60571
37.GARBARCZYK, Weronika03MKP Szczecin28.66567
38.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''28.68566
39.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.71564
40.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.73563
41.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin28.74562
KAMIŃSKA, Anna03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ28.74562
43.ROSIŃSKA, Karolina02Grudziądzki KP ,,Orka''28.76561
44.ROMANIK, Aleksandra00MKS Polonia Warszawa28.78560
45.MENDAK, Joanna89Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy28.82558
46.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa28.86555
47.MIZIK, Julia04MKS Ochota Warszawa28.89554
48.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.90553
49.FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS28.92552
50.HERASIMOWICZ, Zuzanna02Dwójka Morena Gdańsk28.97549
51.SUCHECKA, Katarzyna99UKS Ostrobramska28.99548
52.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łódź29.02546
53.OSINIAK, Iga03KS OLIMPIA Lublin29.04545
54.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin29.10542
WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek29.10542
56.BIAŁAS, Aniela02UKP ,,Polonia Warszawa''29.18537
57.TOMKIEL, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''29.25533
GOTOWSKA, Weronika00UKS G-8 Bielany Warszawa29.25533
59.SOŁONIEWICZ, Julia03UKS OMEGA Sokółka29.26533
60.JAWORSKA, Maja02KP MZOS Płock29.38526
61.KROMOLICKA, Wiktoria00KS Warta Poznań29.41525
62.WIKIEŁ, Angelika98SP ,,Narew'' w Ostrołęce29.43524
63.BŁAJET, Oliwia00KS Warta Poznań29.57516
64.ADAMSKA, Julia03Śródmiejski UKS29.66512
65.ŁYSIO, Julia04MKS Trójka Łódź29.79505
66.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa29.88500
67.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa29.89500
SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa29.89500
69.ADAMSKA, Maria03Śródmiejski UKS30.00494
70.ROGOWICZ, Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka30.01494
71.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz30.07491
72.KARBOWSKA, Julia03UKS ,,Victoria Józefów''30.08490
73.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS 190 Łódź30.13488
74.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany Warszawa30.16487
75.BARYŁA, Julia00MKP Szczecin30.21484
76.LIWOWSKA, Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.22484
77.KWIATKOWSKA, Zuzanna03MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.24483
78.DĄBKOWSKA, Aleksandra03KP MZOS Płock30.31479
79.BRYWCZYŃSKA, Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.36477
80.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa30.40475
81.MAKSIM, Matylda00AZS AWFiS Gdańsk30.41475
MAKIŁA, Marianna04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''30.41475
83.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targówek30.43474
84.ŻERAŃSKA, Urszula03BUKS Warszawa30.45473
85.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa30.53469
86.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock30.54469
87.RUCIŃSKA, Inga04UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.60466
88.GŁAZIK, Dominika03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ30.63464
89.CYGAN, Julia04MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ30.70461
90.HAŁADYN, Karolina03UKS 190 Łódź30.71461
91.GÓRSKA, Eliza03MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.80457
92.KIERSNOWSKA, Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin30.85455
93.SZREDZIŃSKA, Matylda02UKP ,,Polonia Warszawa''30.91452
94.KOCZYK, Aleksandra03UKS Żoliborz30.95450
95.MAZUR, Maja98AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk31.21439
96.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask31.51427
97.MILEWSKA, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa31.62422
98.BANASIAK, Oliwia03UKP ,,Polonia Warszawa''31.66421
99.KACPERSKA, Laura03UKP ,,Polonia Warszawa''31.71419
100.KLIMCZAK, Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.80415
101.KUCHARSKA, Marta04UKS 307 Warszawa31.84413
102.ZDROJEWSKA, Maja04Grudziądzki KP ,,Orka''31.86413
103.KOWALCZYK, Gabriela04MKS Trójka Łódź31.88412
104.BUJNOWICZA, Laura03UKS Piątka Konstantynów Łódzki32.00407
105.GADZIŃSKA, Emilia04UKS Jagiellonka Warszawa32.02407
106.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP-149 Łódź32.03406
107.SUSKIEWICZ, Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.11403
DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa32.11403
109.REGULSKA, Zuzanna04UKS Olimpic Warka32.13402
110.SADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz32.15402
111.GUDŹ, Maja04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun32.17401
112.WEPS, Maja04Stowarzyszenie Klub Pływacki L32.21399
113.MARCINIAK, Martyna97AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk32.43391
MARCINIAK, Maria03MKS Ochota Warszawa32.43391
115.PETERA, Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki32.96373
116.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź33.35360
117.HODUR, Paulina04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz33.85344
118.CELEJEWSKA, Olga04UKS Olimpic Warka33.86344
119.KOTT, Aleksandra96AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk34.87315
120.BIEGAŁA, Klaudia01MKS Trójka Łódź35.02311
DYSKW.GÓRSKA, Julia00Mokotowski UKP Warszawianka- W28.34
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa30.18
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 4
12.05.2018 - 11:41
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa26.00520
2.HRYNIEWICKI, Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.83473
3.SZEWCZYK, Maciej04MKS Jedynka Łódź26.90469
4.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź26.97466
5.KOPROWSKI, Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz27.15456
6.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa27.17455
7.ZUBRZYCKI, Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy27.35446
8.STACHURSKI, Jerzy04KP MZOS Płock27.36446
9.MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia27.43442
10.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS Jagiellonka Warszawa27.50439
11.KRASOWSKI, Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia27.61434
12.PIEKARZ, Adrian04MUKS Wodnik Łask27.76427
13.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa27.79425
14.WICIAK, Radosław04KS Płetwal Szczytno28.05414
15.STRZELECKI, Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz28.10412
16.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz28.12411
17.CHOROSZEWSKI, Iwo04KS Płetwal Szczytno28.15409
18.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa28.17408
19.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''28.22406
20.JĘDRYCH, Krzysztof04KS Posnania Poznań28.30403
21.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki28.35401
22.MŁYNARCZYK, Mateusz04UKS 190 Łódź28.38399
23.BANASIK, Samuel04IKS Konstancin28.53393
24.WOŹNIAK, Antoni04UKS 307 Warszawa28.56392
25.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targówek28.62389
26.KAŁUSOWSKI, Gracjan04MKS Trójka Łódź28.81382
27.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka28.85380
28.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki28.86380
29.ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.95376
30.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź29.00374
31.WOJEWSKI, Igor04UKS Tri-Team Rumia29.03373
32.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.20367
33.PIEKUŚ, Michał04Śródmiejski UKS29.24365
34.KURDELSKI, Filip04Stowarzyszenie Klub Pływacki L29.31363
35.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04Stowarzyszenie Pływackie ,,SWI29.45357
36.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa29.50356
37.LITEWSKI, Mikołaj04UKS 307 Warszawa29.53355
38.MAJKOWSKI, Aleksander04UKS 307 Warszawa29.70348
39.ŁYSONIEWSKI, Oskar04MKS Trójka Łódź29.79345
40.PIŁAT, Maciej04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''30.97307
41.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź31.26299
DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa31.26299
43.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS "V" Łomianki31.35296
44.LEWANDOWSKI, Kacper04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.43294
45.KRAS, Bruno04IKS Konstancin32.13275
46.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź32.35270
DYSKW.PIECHOTA, Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.02
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

15 lat

1.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki25.63543
2.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa25.67540
3.WŁOCH, Jakub03KS Posnania Poznań25.73536
4.ĆWIEK, Wiktor03BUKS Warszawa25.80532
5.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS Jagiellonka Warszawa25.94523
6.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn26.31501
7.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica26.37498
8.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź26.48492
9.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.49491
10.KOWALCZYK, Piotr03UKP ,,Polonia Warszawa''26.50491
11.PANASIUK, Mateusz03MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.52490
12.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa26.59486
13.MATUSZYŃSKI, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa26.68481
14.HNATYK, Damian03Dwójka Morena Gdańsk26.77476
15.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targówek26.98465
16.SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.10459
17.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa27.26451
18.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa27.38445
19.MICHAŁOWSKI, Eryk03UKS OMEGA Sokółka27.45442
20.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz27.62433
21.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice27.68431
22.OLENDER, Miłosz03KP Totis Viribus Świebodzin27.69430
23.SKIBA, Jakub03UKP ,,Polonia Warszawa''27.72429
24.KRUPIŃSKI, Wojciech03KS Posnania Poznań27.78426
25.ILCEWICZ, Hubert03UKS ,,Victoria Józefów''27.92420
LEŚNIEWSKI, Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.92420
27.MACIOSZEK, Maksymilian03MKS Ochota Warszawa27.93419
28.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W27.97417
29.JELIŃSKI, Marcel03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ28.07413
30.WOŹNY, Oskar03UKS ,, Aquastacja Gdańsk''28.13410
31.SOKOŁOWSKI, Fabian03Dwójka Morena Gdańsk28.16409
32.KRAJEWSKI, Mateusz03Stowarzyszenie Szkoła Pływania28.45397
33.STRASZYŃSKI, Kacper03MKS Trójka Łódź28.56392
34.GAWIŃSKI, Oscar03KS Neptun Świdnica28.95376
35.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.06372
36.CYBULSKI, Jakub03UKS Tri-Team Rumia29.13369
37.BRZEZIŃSKI, Rafał03Śródmiejski UKS29.25365
38.ROWIŃSKI, Dominik03Mokotowski UKP Warszawianka- W29.81345
39.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz30.25330
40.AUGUŚCIŃSKI, Mateusz03MKS Trójka Łódź31.13303

16 lat

1.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa24.60614
2.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa25.49552
3.ŁUKASIK, Mikołaj02UKS Jagiellonka Warszawa25.97521
4.CHYRCHAŁA, Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość26.02518
5.BIELAS, Jakub02UKS Ruch Grudziądz26.03518
6.KOWALCZYK, Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa26.07515
7.JĘDRYS, Igor02Mokotowski UKP Warszawianka- W26.20508
DUDKIEWICZ, Kacper02UKP ,,Polonia Warszawa''26.20508
GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa26.20508
10.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki26.40496
11.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS ,,Skalar'' Warszawa26.71479
12.CYBULSKI, Cyprian02UKS Piątka Konstantynów Łódzki26.98465
13.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa27.01463
14.GUMIŃSKI, Igor02Dwójka Morena Gdańsk27.06461
15.JACUŃSKI, Maciej02Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.07460
16.KOWALCZYK, Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''27.08460
17.MIKOŚ, Dawid02MKS Trójka Łódź27.10459
18.SZABLAK, Franciszek02Stowarzyszenie Klub Pływacki L27.13457
19.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.25451
20.MUSIŃSKI, Mikołaj02Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.28450
21.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa27.40444
22.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.45442
23.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''27.46441
24.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targówek27.55437
25.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''27.58435
26.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS ,,Victoria Józefów''27.65432
27.SZYMANOWSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.73428
28.BURCZYŃSKI, Piotr02UKP ,,Polonia Warszawa''28.30403
29.WENCEL, Adrian02UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.82381
30.HORBATY, Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.89379

17 - 18 lat

1.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa23.81677
2.PYTLARCZYK, Szymon00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.05657
3.SŁOWIK, Rafał00UKS G-8 Bielany Warszawa24.07655
4.DOMAŃSKI, Gracjan00MKP Szczecin24.32635
5.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa24.50621
6.GUZIOR, Maciej00WKS Śląsk Wrocław24.70606
7.BALCERAK, Jakub00MKS Trójka Łódź24.74603
8.GĘBKA, Olaf00MKP Szczecin24.78600
SMOLIŃSKI, Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz24.78600
10.WOŹNIAK, Maciej00UKS 190 Łódź24.82597
11.JEMIELITA, Oskar01MPKS Orka Ciechanów24.84596
12.LESZEGA, Szymon01KS Delfin Gdynia24.90592
13.CIARCZYŃSKI, Janusz01Stowarzyszenie Szkoła Pływania24.97587
14.KAŁUSOWSKI, Jan00MKS Trójka Łódź25.08579
15.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin25.14575
16.SZCZECIŃSKI, Robert00MKS Polonia Warszawa25.23569
17.DEREZIŃSKI, Szymon01MKS Polonia Warszawa25.25567
18.WAŚKO, Adam00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz25.30564
19.MIELNICZUK, Bartosz01Stowarzyszenie Klub Pływacki L25.35561
20.ROMANIEC, Szymon00KS Delfin Gdynia25.46553
21.GREBER, Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa25.58546
22.KOZŁOWSKI, Kamil00Stowarzyszenie Klub Pływacki L25.66541
23.SUROWIECKI, Wojciech01KS Neptun Świdnica25.71537
24.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa25.77534
25.HANO, Grzegorz00WKS Śląsk Wrocław25.85529
26.REJNIAK, Mateusz01MPKS Orka Ciechanów25.86528
27.SURDYK, Patryk00MKP Szczecin25.92524
28.ŁANCZKOWSKI, Dominik01MKP Szczecin25.96522
29.PAWLACZYK, Patryk00UKS 190 Łódź26.00520
30.GIRUL, Radosław01WKS Śląsk Wrocław26.09514
31.WIATR, Wojciech01KS Warta Poznań26.11513
32.BRODOWSKI, Bartosz00UKS Nawa Skierniewice26.14511
33.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS Nawa Skierniewice26.22507
34.KOWALSKI, Maxymilian00MPKS Orka Ciechanów26.25505
35.JĘDRZEJEWSKI, Mateusz00Mokotowski UKP Warszawianka- W26.32501
36.DOMINIAK, Kacper00WKS Śląsk Wrocław26.43495
37.DŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanów26.54489
38.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.65483
39.URBANIAK, Sebastian01KS Warta Poznań26.67481
40.SULIGA, Jeremi00UKP ,,Polonia Warszawa''26.97466
41.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska27.12458
42.GRZEMSKI, Kamil01KS Warta Poznań27.20454
43.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa27.24452
44.DADOS, Aleksander01KS ,,Wisła'' Puławy27.28450
45.ROWIŃSKI, Aleksander01Mokotowski UKP Warszawianka- W27.44442
46.KULCZYCKI, Patryk01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.51439
47.RUTKIEWICZ, Jakub01Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.55437
48.JAKUBCZYK, Patryk01Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.63433
49.RATAJCZAK, Mateusz01KS Posnania Poznań28.25405
50.PIOTROWICZ, Kamil00MKS Trójka Łódź30.84311
DYSKW.BIELSKI, Kacper01KS Delfin Gdynia
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

Open

1.CZERNIAK, Konrad89KU AZS UMCS Lublin22.70781
2.OSTROWSKI, Karol99MKP Szczecin23.13738
3.MAJCHRZAK, Kacper92KS Warta Poznań23.15736
4.KSIĄŻEK, Jakub98MKP Szczecin23.30722
5.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G-8 Bielany Warszawa23.49705
6.BUGDOL, Rafał95AZS AWF Katowice23.58697
7.GAWRYSIAK, Przemysław92LKS ,,OMEGA'' Kleszczów23.68688
8.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa23.81677
9.PYTLARCZYK, Szymon00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.05657
10.KOLCZYŃSKI, Stanisław97Stowarzyszenie Klub Pływacki L24.07655
SŁOWIK, Rafał00UKS G-8 Bielany Warszawa24.07655
12.DOMAŃSKI, Gracjan00MKP Szczecin24.32635
13.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa24.50621
14.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa24.60614
15.GUZIOR, Maciej00WKS Śląsk Wrocław24.70606
DOBRZYŃSKI, Tomasz98UKS G-8 Bielany Warszawa24.70606
17.BALCERAK, Jakub00MKS Trójka Łódź24.74603
18.PUZAN, Yauheni95AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk24.78600
GĘBKA, Olaf00MKP Szczecin24.78600
SMOLIŃSKI, Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz24.78600
21.WOŹNIAK, Maciej00UKS 190 Łódź24.82597
22.JEMIELITA, Oskar01MPKS Orka Ciechanów24.84596
23.LESZEGA, Szymon01KS Delfin Gdynia24.90592
24.MŁYNARCZYK, Piotr99MKP Szczecin24.93590
25.WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98MKP Szczecin24.97587
CIARCZYŃSKI, Janusz01Stowarzyszenie Szkoła Pływania24.97587
27.KAŁUSOWSKI, Jan00MKS Trójka Łódź25.08579
28.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin25.14575
29.AMPULSKI, Remigiusz98KP Totis Viribus Świebodzin25.17573
30.SAWCZUK, Oskar98KU AZS Politechniki Łódzkiej25.19571
31.SZCZECIŃSKI, Robert00MKS Polonia Warszawa25.23569
32.DEREZIŃSKI, Szymon01MKS Polonia Warszawa25.25567
33.KACZOROWSKI, Jakub97UKS G-8 Bielany Warszawa25.27566
34.MANFREDI, Luca91AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk25.28565
35.WAŚKO, Adam00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz25.30564
36.MIELNICZUK, Bartosz01Stowarzyszenie Klub Pływacki L25.35561
37.ROMANIEC, Szymon00KS Delfin Gdynia25.46553
38.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa25.49552
39.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław25.56547
40.GREBER, Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa25.58546
41.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki25.63543
42.KOZŁOWSKI, Kamil00Stowarzyszenie Klub Pływacki L25.66541
43.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa25.67540
44.SUROWIECKI, Wojciech01KS Neptun Świdnica25.71537
45.WŁOCH, Jakub03KS Posnania Poznań25.73536
46.RĘBAS, Igor89AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk25.76534
47.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa25.77534
48.ĆWIEK, Wiktor03BUKS Warszawa25.80532
49.HANO, Grzegorz00WKS Śląsk Wrocław25.85529
50.REJNIAK, Mateusz01MPKS Orka Ciechanów25.86528
51.SURDYK, Patryk00MKP Szczecin25.92524
52.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS Jagiellonka Warszawa25.94523
53.ŁANCZKOWSKI, Dominik01MKP Szczecin25.96522
54.ŁUKASIK, Mikołaj02UKS Jagiellonka Warszawa25.97521
55.PAWLACZYK, Patryk00UKS 190 Łódź26.00520
SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa26.00520
57.CHYRCHAŁA, Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość26.02518
58.BIELAS, Jakub02UKS Ruch Grudziądz26.03518
59.KOWALCZYK, Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa26.07515
60.GIRUL, Radosław01WKS Śląsk Wrocław26.09514
61.WIATR, Wojciech01KS Warta Poznań26.11513
62.BRODOWSKI, Bartosz00UKS Nawa Skierniewice26.14511
63.JĘDRYS, Igor02Mokotowski UKP Warszawianka- W26.20508
DUDKIEWICZ, Kacper02UKP ,,Polonia Warszawa''26.20508
GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa26.20508
66.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS Nawa Skierniewice26.22507
67.KOWALSKI, Maxymilian00MPKS Orka Ciechanów26.25505
68.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn26.31501
69.JĘDRZEJEWSKI, Mateusz00Mokotowski UKP Warszawianka- W26.32501
70.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica26.37498
71.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki26.40496
72.DOMINIAK, Kacper00WKS Śląsk Wrocław26.43495
73.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź26.48492
74.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.49491
75.KOWALCZYK, Piotr03UKP ,,Polonia Warszawa''26.50491
76.PANASIUK, Mateusz03MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.52490
77.DŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanów26.54489
78.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa26.59486
79.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.65483
80.URBANIAK, Sebastian01KS Warta Poznań26.67481
81.MATUSZYŃSKI, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa26.68481
82.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS ,,Skalar'' Warszawa26.71479
83.HNATYK, Damian03Dwójka Morena Gdańsk26.77476
84.HRYNIEWICKI, Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.83473
85.DĘBSKI, Szymon99UKS Nawa Skierniewice26.88470
86.SZEWCZYK, Maciej04MKS Jedynka Łódź26.90469
87.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź26.97466
SULIGA, Jeremi00UKP ,,Polonia Warszawa''26.97466
89.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targówek26.98465
CYBULSKI, Cyprian02UKS Piątka Konstantynów Łódzki26.98465
91.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa27.01463
92.GUMIŃSKI, Igor02Dwójka Morena Gdańsk27.06461
93.JACUŃSKI, Maciej02Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.07460
94.KOWALCZYK, Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''27.08460
95.MIKOŚ, Dawid02MKS Trójka Łódź27.10459
SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.10459
97.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska27.12458
98.SZABLAK, Franciszek02Stowarzyszenie Klub Pływacki L27.13457
99.KOPROWSKI, Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz27.15456
100.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa27.17455
101.GRZEMSKI, Kamil01KS Warta Poznań27.20454
102.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa27.24452
103.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.25451
104.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa27.26451
105.DADOS, Aleksander01KS ,,Wisła'' Puławy27.28450
MUSIŃSKI, Mikołaj02Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.28450
107.ZUBRZYCKI, Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy27.35446
108.STACHURSKI, Jerzy04KP MZOS Płock27.36446
109.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa27.38445
110.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa27.40444
111.MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia27.43442
112.ROWIŃSKI, Aleksander01Mokotowski UKP Warszawianka- W27.44442
113.MICHAŁOWSKI, Eryk03UKS OMEGA Sokółka27.45442
MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.45442
115.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''27.46441
116.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS Jagiellonka Warszawa27.50439
117.KULCZYCKI, Patryk01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.51439
118.RUTKIEWICZ, Jakub01Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.55437
PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targówek27.55437
120.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''27.58435
121.KRASOWSKI, Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia27.61434
122.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz27.62433
123.JAKUBCZYK, Patryk01Stowarzyszenie Szkoła Pływania27.63433
124.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS ,,Victoria Józefów''27.65432
125.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS Nawa Skierniewice27.68431
126.OLENDER, Miłosz03KP Totis Viribus Świebodzin27.69430
127.SKIBA, Jakub03UKP ,,Polonia Warszawa''27.72429
128.SZYMANOWSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.73428
129.PIEKARZ, Adrian04MUKS Wodnik Łask27.76427
130.KRUPIŃSKI, Wojciech03KS Posnania Poznań27.78426
131.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa27.79425
132.ILCEWICZ, Hubert03UKS ,,Victoria Józefów''27.92420
LEŚNIEWSKI, Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.92420
134.MACIOSZEK, Maksymilian03MKS Ochota Warszawa27.93419
135.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W27.97417
136.WICIAK, Radosław04KS Płetwal Szczytno28.05414
137.JELIŃSKI, Marcel03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ28.07413
138.STRZELECKI, Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz28.10412
139.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz28.12411
140.WOŹNY, Oskar03UKS ,, Aquastacja Gdańsk''28.13410
141.CHOROSZEWSKI, Iwo04KS Płetwal Szczytno28.15409
142.SOKOŁOWSKI, Fabian03Dwójka Morena Gdańsk28.16409
143.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa28.17408
144.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''28.22406
145.ŻERAŃSKI, Przemysław99BUKS Warszawa28.25405
RATAJCZAK, Mateusz01KS Posnania Poznań28.25405
147.JĘDRYCH, Krzysztof04KS Posnania Poznań28.30403
BURCZYŃSKI, Piotr02UKP ,,Polonia Warszawa''28.30403
149.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki28.35401
150.MŁYNARCZYK, Mateusz04UKS 190 Łódź28.38399
151.KRAJEWSKI, Mateusz03Stowarzyszenie Szkoła Pływania28.45397
152.BANASIK, Samuel04IKS Konstancin28.53393
153.STRASZYŃSKI, Kacper03MKS Trójka Łódź28.56392
WOŹNIAK, Antoni04UKS 307 Warszawa28.56392
155.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targówek28.62389
156.KAŁUSOWSKI, Gracjan04MKS Trójka Łódź28.81382
157.WENCEL, Adrian02UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.82381
158.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka28.85380
159.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki28.86380
160.HORBATY, Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.89379
161.GAWIŃSKI, Oscar03KS Neptun Świdnica28.95376
ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.95376
163.GOLUS, Michał97MKS Wodnik Radom28.99375
164.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź29.00374
165.WOJEWSKI, Igor04UKS Tri-Team Rumia29.03373
166.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.06372
167.CYBULSKI, Jakub03UKS Tri-Team Rumia29.13369
168.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.20367
169.PIEKUŚ, Michał04Śródmiejski UKS29.24365
170.BRZEZIŃSKI, Rafał03Śródmiejski UKS29.25365
171.KURDELSKI, Filip04Stowarzyszenie Klub Pływacki L29.31363
172.GODLEWSKI, Rafał96AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk29.36361
173.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04Stowarzyszenie Pływackie ,,SWI29.45357
174.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa29.50356
175.LITEWSKI, Mikołaj04UKS 307 Warszawa29.53355
176.MAJKOWSKI, Aleksander04UKS 307 Warszawa29.70348
177.ŁYSONIEWSKI, Oskar04MKS Trójka Łódź29.79345
178.ROWIŃSKI, Dominik03Mokotowski UKP Warszawianka- W29.81345
179.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz30.25330
180.PIOTROWICZ, Kamil00MKS Trójka Łódź30.84311
181.PIŁAT, Maciej04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''30.97307
182.AUGUŚCIŃSKI, Mateusz03MKS Trójka Łódź31.13303
183.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź31.26299
DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa31.26299
185.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS "V" Łomianki31.35296
186.LEWANDOWSKI, Kacper04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.43294
187.KRAS, Bruno04IKS Konstancin32.13275
188.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź32.35270
DYSKW.BIELSKI, Kacper01KS Delfin Gdynia
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.PIECHOTA, Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.02
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 5
12.05.2018 - 11:57
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:48.9655838.3842.8744.0643.65
2.POTIOPA, Karolina04MKS Ochota Warszawa2:49.1155637.7944.0344.1543.14
3.KOWALCZYK, Gabriela04MKS Trójka Łódź2:51.9052939.2044.0845.3243.30
4.HAR, Zofia04MKS Piaseczno2:53.3851638.8945.5943.9045.00
5.GUDŹ, Maja04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:54.7050440.3545.0645.6243.67
6.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:56.3849039.0145.6245.7446.01
7.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:56.6248839.3846.0045.4745.77
8.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź2:58.0047741.0645.4446.6044.90
9.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP-149 Łódź3:05.2142342.9547.7948.1646.31
DYSKW.PAĆKO, Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:56.2040.9946.1746.1042.94
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.GADZIŃSKA, Emilia04UKS Jagiellonka Warszawa3:00.6041.9245.5746.8946.22
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

15 lat

1.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:38.9067036.6141.5040.5640.23
2.RUSSEK, Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.3962836.1740.6442.7342.85
3.CYNARSKA, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''2:45.9458938.4142.4443.2041.89
4.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek2:49.0155738.6343.9543.6242.81
5.KAMIŃSKA, Anna03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ2:49.6655137.0142.5046.4143.74
6.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS2:50.2654538.9943.6344.5143.13
7.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS Wodnik Łask2:50.8553937.8143.8345.4243.79
8.ZYCH, Natalia03MKS Wodnik Radom2:52.6052337.6543.4145.6545.89
9.MARJAŃSKA, Agata03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ2:54.1250938.6743.9945.5545.91
10.DOPART, Marcelina03ULKS ,,Wodny Świat''2:54.5050640.0744.6145.0944.73
11.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa2:56.8348640.2645.1346.7644.68
12.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP-149 Łódź2:58.4547341.2246.9146.3843.94
13.NEUBAUER, Paulina03UKS ,,Dwójka'' Tczew2:59.4646542.3146.1245.9045.13
DYSKW.CYNARSKA, Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.6339.0841.4342.2039.92
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

16 lat

1.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''2:43.3161837.8840.0942.2343.11
2.ZIENTARSKA, Karolina02IKS Konstancin2:47.5157237.7043.0243.8142.98
3.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew2:51.6953138.9144.9445.0842.76
4.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:56.7648738.5646.0745.2346.90
5.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS Nawa Skierniewice3:24.0231645.2052.0952.5854.15

17 - 18 lat

1.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa2:36.4770234.3340.4841.1540.51
2.RUTKOWSKA, Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:36.7969836.5840.1140.3139.79
3.TOMASZEK, Aleksandra00MKS Polonia Warszawa2:42.6362536.7641.2741.8042.80
4.KOZANECKA, Katarzyna01KS Posnania Poznań2:45.4959337.4642.1943.0242.82
5.WIKIEŁ, Żaklina00SP ,,Narew'' w Ostrołęce2:50.7554039.0142.6343.6245.49
6.BIEGAŁA, Klaudia01MKS Trójka Łódź2:52.4952438.8844.4545.3343.83

Open

1.HALLMANN, Weronika00AZS AWF Warszawa2:36.4770234.3340.4841.1540.51
2.RUTKOWSKA, Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:36.7969836.5840.1140.3139.79
3.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:38.9067036.6141.5040.5640.23
4.WIKIEŁ, Angelika98SP ,,Narew'' w Ostrołęce2:39.9465736.9640.8540.8541.28
5.RUSSEK, Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.3962836.1740.6442.7342.85
6.TOMASZEK, Aleksandra00MKS Polonia Warszawa2:42.6362536.7641.2741.8042.80
7.DOBOSZ, Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''2:43.3161837.8840.0942.2343.11
8.CIEŚLAK, Katarzyna94KS Posnania Poznań2:45.0959837.7641.6142.7143.01
9.KOZANECKA, Katarzyna01KS Posnania Poznań2:45.4959337.4642.1943.0242.82
10.CYNARSKA, Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''2:45.9458938.4142.4443.2041.89
11.ZIENTARSKA, Karolina02IKS Konstancin2:47.5157237.7043.0243.8142.98
12.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:48.9655838.3842.8744.0643.65
13.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek2:49.0155738.6343.9543.6242.81
14.POTIOPA, Karolina04MKS Ochota Warszawa2:49.1155637.7944.0344.1543.14
15.KAMIŃSKA, Anna03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ2:49.6655137.0142.5046.4143.74
16.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS2:50.2654538.9943.6344.5143.13
17.WIKIEŁ, Żaklina00SP ,,Narew'' w Ostrołęce2:50.7554039.0142.6343.6245.49
18.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS Wodnik Łask2:50.8553937.8143.8345.4243.79
19.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew2:51.6953138.9144.9445.0842.76
20.KOWALCZYK, Gabriela04MKS Trójka Łódź2:51.9052939.2044.0845.3243.30
21.BIEGAŁA, Klaudia01MKS Trójka Łódź2:52.4952438.8844.4545.3343.83
22.ZYCH, Natalia03MKS Wodnik Radom2:52.6052337.6543.4145.6545.89
23.HAR, Zofia04MKS Piaseczno2:53.3851638.8945.5943.9045.00
24.MARJAŃSKA, Agata03MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ2:54.1250938.6743.9945.5545.91
25.DOPART, Marcelina03ULKS ,,Wodny Świat''2:54.5050640.0744.6145.0944.73
26.GUDŹ, Maja04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:54.7050440.3545.0645.6243.67
27.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:56.3849039.0145.6245.7446.01
28.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:56.6248839.3846.0045.4745.77
29.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:56.7648738.5646.0745.2346.90
30.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa2:56.8348640.2645.1346.7644.68
31.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź2:58.0047741.0645.4446.6044.90
32.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP-149 Łódź2:58.4547341.2246.9146.3843.94
33.NEUBAUER, Paulina03UKS ,,Dwójka'' Tczew2:59.4646542.3146.1245.9045.13
34.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP-149 Łódź3:05.2142342.9547.7948.1646.31
35.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS Nawa Skierniewice3:24.0231645.2052.0952.5854.15
DYSKW.CYNARSKA, Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.6339.0841.4342.2039.92
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
DYSKW.PAĆKO, Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:56.2040.9946.1746.1042.94
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.GADZIŃSKA, Emilia04UKS Jagiellonka Warszawa3:00.6041.9245.5746.8946.22
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).


<< TOP >>
Konkurencja 6
12.05.2018 - 11:57
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.SZTENDEL, Kacper04MKS Jedynka Łódź2:37.3652536.1640.8540.9639.39
2.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:39.4750536.6040.3741.3041.20
3.GÓRECKI, Kamil04KP MZOS Płock2:40.8349236.6341.2542.0540.90
4.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy2:40.8649235.6040.8541.6542.76
5.WIERCIŃSKI, Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:41.4048736.5941.9442.8340.04
6.ŁAGOŹNY, Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:41.4648636.1741.1342.1741.99
7.TARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa2:44.0646336.6742.9143.3041.18
8.ZUZANIUK, Igor04KS OLIMPIA Lublin2:44.7145838.3643.6741.6341.05
9.ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:45.0845538.4941.3742.5742.65
10.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:51.5040638.6044.2545.0843.57
11.WOJEWSKI, Igor04UKS Tri-Team Rumia2:53.7239039.7443.5447.2243.22
12.MAJKOWSKI, Aleksander04UKS 307 Warszawa2:53.9538939.6744.1645.2944.83
13.JONOWSKI, Michał04Stowarzyszenie Szkoła Pływania2:55.1538138.6844.0346.5145.93
14.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź2:57.7836439.7346.8946.8144.35
15.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS "V" Łomianki3:16.5926940.6249.9952.9153.07
DYSKW.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:42.8935.9641.4643.0642.41
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

15 lat

1.SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:30.6259932.7840.1440.5037.20
2.SKRZYPEK, Piotr03Śródmiejski UKS2:38.2651636.5240.9440.9939.81
3.MICHAŁOWSKI, Eryk03UKS OMEGA Sokółka2:40.1049935.9441.0641.7041.40
4.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:41.4748636.5543.1240.5741.23
5.MACIOSZEK, Maksymilian03MKS Ochota Warszawa2:45.0945536.5342.5343.0542.98
6.MARKOWSKI, Kacper03UKP ,,Polonia Warszawa''2:47.1043936.1241.7644.4644.76
7.PRAGA, Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:55.0738138.3543.4746.6146.64
DYSKW.JACHIMOWICZ, Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.2234.3840.3043.1544.39
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
DYSKW.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:51.0138.8344.4744.3843.33
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

16 lat

1.GREGORCZYK, Jan02UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.3952535.5440.5341.6039.72
2.STWORZYJANEK, Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''2:39.1850735.0641.0040.7242.40
3.CZAJKA, Marcel02UKP ,,Polonia Warszawa''2:45.5445136.2242.3643.8543.11
4.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:46.6744235.9043.3244.9442.51
5.BIEGAŃSKI, Marcin02UKP ,,Polonia Warszawa''2:57.2036838.7046.5547.2244.73

17 - 18 lat

1.KŁOSIŃSKI, Alan00MKS Jedynka Łódź2:22.4670832.0636.3636.6037.44
2.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa2:24.9967232.2737.2536.5738.90
3.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów2:25.0667132.2236.4137.6138.82
4.KARNIK, Kacper01MKS Wodnik Radom2:25.7466132.7737.7537.4037.82
5.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:31.4958933.7939.0039.3939.31
6.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin2:33.0257134.6439.6240.5638.20
7.ŁOCHIŃSKI, Jan01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:34.7655232.6539.5940.5242.00
8.ROGULIN, Bogdan01Stowarzyszenie Klub Pływacki L2:39.6550334.4241.1341.8942.21
9.SULIGA, Jeremi00UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.1248035.6341.8843.8440.77
10.KRASZEWSKI, Daniel01UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.1648035.3541.3842.5142.92
11.ŁANCZKOWSKI, Dominik01MKP Szczecin2:46.7944135.3242.1644.7744.54

Open

1.ROGUSKI, Bartłomiej93AZS AWF Warszawa2:15.9581531.1834.7334.3635.68
2.TOKARSKI, Krzysztof96AZS AWF Katowice2:20.4174031.7935.7036.7436.18
3.STOLARSKI, Marcin96KS Warta Poznań2:20.7473431.5436.1136.5436.55
4.KUSTO, Robert98AZS AWF Warszawa2:22.4070931.7836.4037.1537.07
5.KŁOSIŃSKI, Alan00MKS Jedynka Łódź2:22.4670832.0636.3636.6037.44
6.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa2:24.9967232.2737.2536.5738.90
7.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów2:25.0667132.2236.4137.6138.82
8.KARNIK, Kacper01MKS Wodnik Radom2:25.7466132.7737.7537.4037.82
9.SKÓRA, Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:30.6259932.7840.1440.5037.20
10.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:31.4958933.7939.0039.3939.31
11.VOLODIN, Hryhorii99Mokotowski UKP Warszawianka- W2:31.6858734.1039.3939.1439.05
12.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin2:33.0257134.6439.6240.5638.20
13.MISIARZ, Adrian98Mokotowski UKP Warszawianka- W2:34.2855734.6839.0040.4140.19
14.ŁOCHIŃSKI, Jan01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:34.7655232.6539.5940.5242.00
15.SZTENDEL, Kacper04MKS Jedynka Łódź2:37.3652536.1640.8540.9639.39
16.GREGORCZYK, Jan02UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.3952535.5440.5341.6039.72
17.SKRZYPEK, Piotr03Śródmiejski UKS2:38.2651636.5240.9440.9939.81
18.STWORZYJANEK, Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''2:39.1850735.0641.0040.7242.40
19.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:39.4750536.6040.3741.3041.20
20.ROGULIN, Bogdan01Stowarzyszenie Klub Pływacki L2:39.6550334.4241.1341.8942.21
21.MICHAŁOWSKI, Eryk03UKS OMEGA Sokółka2:40.1049935.9441.0641.7041.40
22.GÓRECKI, Kamil04KP MZOS Płock2:40.8349236.6341.2542.0540.90
23.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy2:40.8649235.6040.8541.6542.76
24.WIERCIŃSKI, Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:41.4048736.5941.9442.8340.04
25.ŁAGOŹNY, Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:41.4648636.1741.1342.1741.99
26.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:41.4748636.5543.1240.5741.23
27.