Nr  1. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  5. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  9. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  10. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  11. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  1. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  5. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  9. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  10. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  11. Mężczyzn, 800m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  14. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  18. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  19. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  20. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  14. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  18. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  19. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  20. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  23. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  25. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  26. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  27. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  31. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  23. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  25. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  26. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  27. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  31. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 400m dowolny  Open


ARENA GRAND PRIX PUCHAR POLSKI
Warszawa, 6. - 7.4.2019


Konkurencja 1
06.04.2019 - 9:00
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.URBAŃSKA, Patrycja05MKS Jedynka Łódź5:26.13544
50m:
100m:
34.38
1:15.35
34.38
40.97
150m:
200m:
1:57.31
2:39.09
41.96
41.78
250m:
300m:
3:25.63
4:12.47
46.54
46.84
350m:
400m:
4:50.06
5:26.13
37.59
36.07
2.MARCINKOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź5:32.17515
50m:
100m:
38.23
1:22.76
38.23
44.53
150m:
200m:
2:04.50
2:45.63
41.74
41.13
250m:
300m:
3:34.52
4:22.89
48.89
48.37
350m:
400m:
4:58.11
5:32.17
35.22
34.06
3.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno5:42.33471
50m:
100m:
35.94
1:19.69
35.94
43.75
150m:
200m:
2:02.30
2:44.32
42.61
42.02
250m:
300m:
3:35.69
4:26.53
51.37
50.84
350m:
400m:
5:05.57
5:42.33
39.04
36.76
4.KOWAL, Magdalena05MUKS Wodnik Łask6:00.69402
50m:
100m:
39.83
1:27.00
39.83
47.17
150m:
200m:
2:14.90
3:01.46
47.90
46.56
250m:
300m:
3:51.99
4:42.60
50.53
50.61
350m:
400m:
5:23.61
6:00.69
41.01
37.08
5.MATWIN, Julia05UKS ,,Delfinek'' Częstochowa6:25.49329
50m:
100m:
39.16
1:28.08
39.16
48.92
150m:
200m:
2:18.70
3:08.13
50.62
49.43
250m:
300m:
4:05.63
5:03.12
57.50
57.49
350m:
400m:
5:45.38
6:25.49
42.26
40.11

15 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun5:00.94693
50m:
100m:
30.98
1:06.99
30.98
36.01
150m:
200m:
1:47.65
2:25.99
40.66
38.34
250m:
300m:
3:09.87
3:53.52
43.88
43.65
350m:
400m:
4:27.86
5:00.94
34.34
33.08
2.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:18.65584
50m:
100m:
33.15
1:11.77
33.15
38.62
150m:
200m:
1:53.99
2:35.56
42.22
41.57
250m:
300m:
3:19.91
4:05.38
44.35
45.47
350m:
400m:
4:42.61
5:18.65
37.23
36.04
3.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:28.42533
50m:
100m:
32.88
1:11.87
32.88
38.99
150m:
200m:
1:55.21
2:36.38
43.34
41.17
250m:
300m:
3:24.51
4:13.27
48.13
48.76
350m:
400m:
4:51.81
5:28.42
38.54
36.61

16 lat

1.NOWAK, Maja03AZS AWF Warszawa5:15.64600
50m:
100m:
33.32
1:11.32
33.32
38.00
150m:
200m:
1:51.22
2:29.77
39.90
38.55
250m:
300m:
3:16.97
4:04.43
47.20
47.46
350m:
400m:
4:41.34
5:15.64
36.91
34.30
2.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:21.45568
50m:
100m:
33.18
1:12.16
33.18
38.98
150m:
200m:
1:50.74
2:29.60
38.58
38.86
250m:
300m:
3:18.98
4:10.54
49.38
51.56
350m:
400m:
4:46.43
5:21.45
35.89
35.02
3.STERNICZUK, Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:25.40548
50m:
100m:
33.18
1:12.82
33.18
39.64
150m:
200m:
1:57.33
2:39.38
44.51
42.05
250m:
300m:
3:26.34
4:12.07
46.96
45.73
350m:
400m:

5:25.40
4.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin5:35.08502
50m:
100m:
34.84
1:15.95
34.84
41.11
150m:
200m:
1:59.12
2:42.21
43.17
43.09
250m:
300m:
3:31.14
4:20.53
48.93
49.39
350m:
400m:
4:58.24
5:35.08
37.71
36.84

17 - 18 lat

1.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:21.51568
50m:
100m:
32.50
1:10.23
32.50
37.73
150m:
200m:
1:51.96
2:33.94
41.73
41.98
250m:
300m:
3:20.02
4:07.17
46.08
47.15
350m:
400m:
4:44.53
5:21.51
37.36
36.98
2.KUPIS, Aleksandra02MKP Szczecin5:21.73567
50m:
100m:
33.80
1:13.23
33.80
39.43
150m:
200m:
1:54.63
2:34.70
41.40
40.07
250m:
300m:
3:22.57
4:10.57
47.87
48.00
350m:
400m:
4:46.83
5:21.73
36.26
34.90
3.ŚRODA, Dominika02MKP Szczecin5:31.51518
50m:
100m:
33.52
1:12.22
33.52
38.70
150m:
200m:
1:58.60
2:44.91
46.38
46.31
250m:
300m:
3:33.59
4:20.99
48.68
47.40
350m:
400m:
4:57.23
5:31.51
36.24
34.28

Open

1.ŻUKOWSKA, Paula93KU AZS UMCS Lublin4:55.33733
50m:
100m:
31.95
1:07.14
31.95
35.19
150m:
200m:
1:46.53
2:23.72
39.39
37.19
250m:
300m:
3:06.86
3:49.71
43.14
42.85
350m:
400m:
4:23.42
4:55.33
33.71
31.91
2.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun5:00.94693
50m:
100m:
30.98
1:06.99
30.98
36.01
150m:
200m:
1:47.65
2:25.99
40.66
38.34
250m:
300m:
3:09.87
3:53.52
43.88
43.65
350m:
400m:
4:27.86
5:00.94
34.34
33.08
3.NOWAK, Maja03AZS AWF Warszawa5:15.64600
50m:
100m:
33.32
1:11.32
33.32
38.00
150m:
200m:
1:51.22
2:29.77
39.90
38.55
250m:
300m:
3:16.97
4:04.43
47.20
47.46
350m:
400m:
4:41.34
5:15.64
36.91
34.30
4.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin5:18.04587
50m:
100m:
33.42
1:13.61
33.42
40.19
150m:
200m:
1:54.88
2:34.42
41.27
39.54
250m:
300m:
3:22.34
4:08.51
47.92
46.17
350m:
400m:
4:44.01
5:18.04
35.50
34.03
5.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:18.65584
50m:
100m:
33.15
1:11.77
33.15
38.62
150m:
200m:
1:53.99
2:35.56
42.22
41.57
250m:
300m:
3:19.91
4:05.38
44.35
45.47
350m:
400m:
4:42.61
5:18.65
37.23
36.04
6.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:21.45568
50m:
100m:
33.18
1:12.16
33.18
38.98
150m:
200m:
1:50.74
2:29.60
38.58
38.86
250m:
300m:
3:18.98
4:10.54
49.38
51.56
350m:
400m:
4:46.43
5:21.45
35.89
35.02
7.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:21.51568
50m:
100m:
32.50
1:10.23
32.50
37.73
150m:
200m:
1:51.96
2:33.94
41.73
41.98
250m:
300m:
3:20.02
4:07.17
46.08
47.15
350m:
400m:
4:44.53
5:21.51
37.36
36.98
8.KUPIS, Aleksandra02MKP Szczecin5:21.73567
50m:
100m:
33.80
1:13.23
33.80
39.43
150m:
200m:
1:54.63
2:34.70
41.40
40.07
250m:
300m:
3:22.57
4:10.57
47.87
48.00
350m:
400m:
4:46.83
5:21.73
36.26
34.90
9.STERNICZUK, Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:25.40548
50m:
100m:
33.18
1:12.82
33.18
39.64
150m:
200m:
1:57.33
2:39.38
44.51
42.05
250m:
300m:
3:26.34
4:12.07
46.96
45.73
350m:
400m:

5:25.40
10.URBAŃSKA, Patrycja05MKS Jedynka Łódź5:26.13544
50m:
100m:
34.38
1:15.35
34.38
40.97
150m:
200m:
1:57.31
2:39.09
41.96
41.78
250m:
300m:
3:25.63
4:12.47
46.54
46.84
350m:
400m:
4:50.06
5:26.13
37.59
36.07
11.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:28.42533
50m:
100m:
32.88
1:11.87
32.88
38.99
150m:
200m:
1:55.21
2:36.38
43.34
41.17
250m:
300m:
3:24.51
4:13.27
48.13
48.76
350m:
400m:
4:51.81
5:28.42
38.54
36.61
12.ŚRODA, Dominika02MKP Szczecin5:31.51518
50m:
100m:
33.52
1:12.22
33.52
38.70
150m:
200m:
1:58.60
2:44.91
46.38
46.31
250m:
300m:
3:33.59
4:20.99
48.68
47.40
350m:
400m:
4:57.23
5:31.51
36.24
34.28
13.MARCINKOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź5:32.17515
50m:
100m:
38.23
1:22.76
38.23
44.53
150m:
200m:
2:04.50
2:45.63
41.74
41.13
250m:
300m:
3:34.52
4:22.89
48.89
48.37
350m:
400m:
4:58.11
5:32.17
35.22
34.06
14.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin5:35.08502
50m:
100m:
34.84
1:15.95
34.84
41.11
150m:
200m:
1:59.12
2:42.21
43.17
43.09
250m:
300m:
3:31.14
4:20.53
48.93
49.39
350m:
400m:
4:58.24
5:35.08
37.71
36.84
15.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno5:42.33471
50m:
100m:
35.94
1:19.69
35.94
43.75
150m:
200m:
2:02.30
2:44.32
42.61
42.02
250m:
300m:
3:35.69
4:26.53
51.37
50.84
350m:
400m:
5:05.57
5:42.33
39.04
36.76
16.KOWAL, Magdalena05MUKS Wodnik Łask6:00.69402
50m:
100m:
39.83
1:27.00
39.83
47.17
150m:
200m:
2:14.90
3:01.46
47.90
46.56
250m:
300m:
3:51.99
4:42.60
50.53
50.61
350m:
400m:
5:23.61
6:00.69
41.01
37.08
17.MATWIN, Julia05UKS ,,Delfinek'' Częstochowa6:25.49329
50m:
100m:
39.16
1:28.08
39.16
48.92
150m:
200m:
2:18.70
3:08.13
50.62
49.43
250m:
300m:
4:05.63
5:03.12
57.50
57.49
350m:
400m:
5:45.38
6:25.49
42.26
40.11


<< TOP >>
Konkurencja 2
06.04.2019 - 9:13
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.POGODA, Krzysztof05MKS Jedynka Łódź5:02.95521
50m:
100m:
33.17
1:10.78
33.17
37.61
150m:
200m:
1:48.74
2:25.84
37.96
37.10
250m:
300m:
3:09.89
3:54.14
44.05
44.25
350m:
400m:
4:29.59
5:02.95
35.45
33.36
2.PŁOSZKA, Kacper05MKS Jedynka Łódź5:03.31519
50m:
100m:
30.48
1:05.80
30.48
35.32
150m:
200m:
1:47.59
2:27.06
41.79
39.47
250m:
300m:
3:13.64
3:58.26
46.58
44.62
350m:
400m:
4:31.87
5:03.31
33.61
31.44
3.NOWACKI, Błażej05UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs5:09.08491
50m:
100m:
31.76
1:10.26
31.76
38.50
150m:
200m:
1:49.53
2:27.49
39.27
37.96
250m:
300m:
3:14.22
4:00.45
46.73
46.23
350m:
400m:
4:35.56
5:09.08
35.11
33.52
4.MOCHNAL, Kacper05MKS Jedynka Łódź5:13.16472
50m:
100m:
31.85
1:08.80
31.85
36.95
150m:
200m:
1:49.53
2:29.47
40.73
39.94
250m:
300m:
3:14.81
4:01.15
45.34
46.34
350m:
400m:
4:37.41
5:13.16
36.26
35.75
5.JARCZEWSKI, Franciszek05UKS 190 Łódź5:21.89434
50m:
100m:
32.61
1:10.91
32.61
38.30
150m:
200m:
1:51.72
2:31.33
40.81
39.61
250m:
300m:
3:19.28
4:07.14
47.95
47.86
350m:
400m:
4:44.61
5:21.89
37.47
37.28
6.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn5:22.07433
50m:
100m:
33.67
1:13.19
33.67
39.52
150m:
200m:
1:56.18
2:37.54
42.99
41.36
250m:
300m:
3:26.38
4:15.65
48.84
49.27
350m:
400m:
4:49.89
5:22.07
34.24
32.18
7.PAWŁOWSKI, Michał05UKS "V" Łomianki5:22.62431
50m:
100m:
32.61
1:13.31
32.61
40.70
150m:
200m:
1:56.95
2:41.19
43.64
44.24
250m:
300m:
3:27.66
4:14.06
46.47
46.40
350m:
400m:
4:49.30
5:22.62
35.24
33.32
8.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa5:28.76408
50m:
100m:
32.95
1:10.77
32.95
37.82
150m:
200m:
1:52.96
2:34.71
42.19
41.75
250m:
300m:
3:25.32
4:16.53
50.61
51.21
350m:
400m:
4:52.06
5:28.76
35.53
36.70
9.CHINIEWICZ, Filip05IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:48.61342
50m:
100m:
35.19
1:15.29
35.19
40.10
150m:
200m:
2:01.89
2:46.74
46.60
44.85
250m:
300m:
3:38.42
4:30.87
51.68
52.45
350m:
400m:
5:10.16
5:48.61
39.29
38.45
DYSKW.WOŹNIAK, Piotr05MTP Kormoran Olsztyn5:33.12
K6 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion.
50m:
100m:
33.51
1:13.67
33.51
40.16
150m:
200m:
1:57.44
2:39.95
43.77
42.51
250m:
300m:
3:29.94
4:20.82
49.99
50.88
350m:
400m:
4:57.66
5:33.12
36.84
35.46

15 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:43.00639
50m:
100m:
28.44
1:01.80
28.44
33.36
150m:
200m:
1:36.65
2:11.36
34.85
34.71
250m:
300m:
2:54.86
3:39.07
43.50
44.21
350m:
400m:
4:11.43
4:43.00
32.36
31.57
2.KONARSKI, Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:46.12618
50m:
100m:
29.53
1:03.84
29.53
34.31
150m:
200m:
1:39.86
2:16.21
36.02
36.35
250m:
300m:
2:56.91
3:39.15
40.70
42.24
350m:
400m:
4:13.36
4:46.12
34.21
32.76
3.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:48.54603
50m:
100m:
28.65
1:01.92
28.65
33.27
150m:
200m:
1:38.79
2:14.11
36.87
35.32
250m:
300m:
2:58.00
3:42.33
43.89
44.33
350m:
400m:
4:15.99
4:48.54
33.66
32.55
4.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:02.40524
50m:
100m:
30.44
1:06.01
30.44
35.57
150m:
200m:
1:45.43
2:25.30
39.42
39.87
250m:
300m:
3:06.72
3:50.93
41.42
44.21
350m:
400m:
4:28.01
5:02.40
37.08
34.39
5.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:03.84516
50m:
100m:
31.32
1:07.19
31.32
35.87
150m:
200m:
1:47.82
2:26.19
40.63
38.37
250m:
300m:
3:11.37
3:57.02
45.18
45.65
350m:
400m:
4:31.71
5:03.84
34.69
32.13
6.JĘDRYKA, Nikodem04MKS Jedynka Łódź5:11.15481
50m:
100m:
32.49
1:09.55
32.49
37.06
150m:
200m:
1:53.20
2:34.83
43.65
41.63
250m:
300m:
3:18.88
4:03.37
44.05
44.49
350m:
400m:
4:37.91
5:11.15
34.54
33.24
7.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:19.51444
50m:
100m:
31.61
1:09.46
31.61
37.85
150m:
200m:
1:50.98
2:31.83
41.52
40.85
250m:
300m:
3:16.89
4:03.39
45.06
46.50
350m:
400m:
4:41.00
5:19.51
37.61
38.51
8.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy5:19.73443
50m:
100m:
30.38
1:07.72
30.38
37.34
150m:
200m:
1:51.15
2:34.11
43.43
42.96
250m:
300m:
3:18.97
4:05.43
44.86
46.46
350m:
400m:
4:44.29
5:19.73
38.86
35.44
9.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn5:23.72427
50m:
100m:
35.08
1:18.24
35.08
43.16
150m:
200m:
1:58.78
2:38.53
40.54
39.75
250m:
300m:
3:24.79
4:11.73
46.26
46.94
350m:
400m:
4:48.55
5:23.72
36.82
35.17
10.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź5:38.82372
50m:
100m:
35.23
1:14.60
35.23
39.37
150m:
200m:
1:56.46
2:37.77
41.86
41.31
250m:
300m:
3:29.79
4:23.69
52.02
53.90
350m:
400m:
5:01.96
5:38.82
38.27
36.86
11.SOBCZAK, Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn5:52.21331
50m:
100m:
38.60
1:26.11
38.60
47.51
150m:
200m:
2:11.33
2:53.07
45.22
41.74
250m:
300m:
3:43.55
4:34.32
50.48
50.77
350m:
400m:
5:13.64
5:52.21
39.32
38.57

16 lat

1.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn4:52.75577
50m:
100m:
30.07
1:04.84
30.07
34.77
150m:
200m:
1:43.16
2:20.76
38.32
37.60
250m:
300m:
3:02.96
3:46.37
42.20
43.41
350m:
400m:
4:20.61
4:52.75
34.24
32.14
2.KORONA, Kacper03MKP Szczecin4:55.82560
50m:
100m:
30.02
1:04.79
30.02
34.77
150m:
200m:
1:42.29
2:20.06
37.50
37.77
250m:
300m:
3:02.70
3:47.24
42.64
44.54
350m:
400m:
4:21.99
4:55.82
34.75
33.83
3.GĄSTAŁ, Jan03Mokotowski UKP Warszawianka- W5:01.29530
50m:
100m:
28.89
1:03.77
28.89
34.88
150m:
200m:
1:42.83
2:20.97
39.06
38.14
250m:
300m:
3:06.20
3:52.04
45.23
45.84
350m:
400m:
4:27.85
5:01.29
35.81
33.44
4.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:01.77527
50m:
100m:
30.51
1:05.67
30.51
35.16
150m:
200m:
1:43.98
2:22.24
38.31
38.26
250m:
300m:
3:08.31
3:53.90
46.07
45.59
350m:
400m:
4:28.11
5:01.77
34.21
33.66
5.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk5:11.48479
50m:
100m:
31.71
1:12.75
31.71
41.04
150m:
200m:
1:54.12
2:34.76
41.37
40.64
250m:
300m:
3:16.44
3:58.25
41.68
41.81
350m:
400m:
4:35.61
5:11.48
37.36
35.87

17 - 18 lat

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa4:41.26651
50m:
100m:
26.81
59.25
26.81
32.44
150m:
200m:
1:35.83
2:12.99
36.58
37.16
250m:
300m:
2:53.63
3:36.85
40.64
43.22
350m:
400m:
4:09.35
4:41.26
32.50
31.91
2.GUZY, Marcel01DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob4:44.26631
50m:
100m:
29.92
1:03.60
29.92
33.68
150m:
200m:
1:40.51
2:17.27
36.91
36.76
250m:
300m:
2:56.96
3:36.96
39.69
40.00
350m:
400m:
4:10.49
4:44.26
33.53
33.77
3.GRZYBOWSKI, Artur01MKP Szczecin4:52.04582
50m:
100m:
28.95
1:02.40
28.95
33.45
150m:
200m:
1:41.10
2:19.02
38.70
37.92
250m:
300m:
3:02.17
3:47.21
43.15
45.04
350m:
400m:
4:20.77
4:52.04
33.56
31.27
4.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy4:57.80548
50m:
100m:
31.22
1:06.96
31.22
35.74
150m:
200m:
1:45.83
2:23.04
38.87
37.21
250m:
300m:
3:07.96
3:52.82
44.92
44.86
350m:
400m:
4:26.36
4:57.80
33.54
31.44
5.BOBORYK, Wojciech02KS Delfin Gdynia4:59.15541
50m:
100m:
29.89
1:04.32
29.89
34.43
150m:
200m:
1:43.18
2:21.46
38.86
38.28
250m:
300m:
3:04.96
3:48.75
43.50
43.79
350m:
400m:
4:24.34
4:59.15
35.59
34.81
6.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''5:05.08510
50m:
100m:
30.72
1:07.13
30.72
36.41
150m:
200m:
1:47.43
2:26.46
40.30
39.03
250m:
300m:
3:10.76
3:56.37
44.30
45.61
350m:
400m:
4:30.87
5:05.08
34.50
34.21
7.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:12.22476
50m:
100m:
32.88
1:12.25
32.88
39.37
150m:
200m:
1:50.96
2:29.71
38.71
38.75
250m:
300m:
3:14.75
4:00.05
45.04
45.30
350m:
400m:
4:36.74
5:12.22
36.69
35.48

Open

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa4:41.26651
50m:
100m:
26.81
59.25
26.81
32.44
150m:
200m:
1:35.83
2:12.99
36.58
37.16
250m:
300m:
2:53.63
3:36.85
40.64
43.22
350m:
400m:
4:09.35
4:41.26
32.50
31.91
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:43.00639
50m:
100m:
28.44
1:01.80
28.44
33.36
150m:
200m:
1:36.65
2:11.36
34.85
34.71
250m:
300m:
2:54.86
3:39.07
43.50
44.21
350m:
400m:
4:11.43
4:43.00
32.36
31.57
3.GUZY, Marcel01DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob4:44.26631
50m:
100m:
29.92
1:03.60
29.92
33.68
150m:
200m:
1:40.51
2:17.27
36.91
36.76
250m:
300m:
2:56.96
3:36.96
39.69
40.00
350m:
400m:
4:10.49
4:44.26
33.53
33.77
4.KONARSKI, Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:46.12618
50m:
100m:
29.53
1:03.84
29.53
34.31
150m:
200m:
1:39.86
2:16.21
36.02
36.35
250m:
300m:
2:56.91
3:39.15
40.70
42.24
350m:
400m:
4:13.36
4:46.12
34.21
32.76
5.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:48.54603
50m:
100m:
28.65
1:01.92
28.65
33.27
150m:
200m:
1:38.79
2:14.11
36.87
35.32
250m:
300m:
2:58.00
3:42.33
43.89
44.33
350m:
400m:
4:15.99
4:48.54
33.66
32.55
6.GRZYBOWSKI, Artur01MKP Szczecin4:52.04582
50m:
100m:
28.95
1:02.40
28.95
33.45
150m:
200m:
1:41.10
2:19.02
38.70
37.92
250m:
300m:
3:02.17
3:47.21
43.15
45.04
350m:
400m:
4:20.77
4:52.04
33.56
31.27
7.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn4:52.75577
50m:
100m:
30.07
1:04.84
30.07
34.77
150m:
200m:
1:43.16
2:20.76
38.32
37.60
250m:
300m:
3:02.96
3:46.37
42.20
43.41
350m:
400m:
4:20.61
4:52.75
34.24
32.14
8.KORONA, Kacper03MKP Szczecin4:55.82560
50m:
100m:
30.02
1:04.79
30.02
34.77
150m:
200m:
1:42.29
2:20.06
37.50
37.77
250m:
300m:
3:02.70
3:47.24
42.64
44.54
350m:
400m:
4:21.99
4:55.82
34.75
33.83
9.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy4:57.80548
50m:
100m:
31.22
1:06.96
31.22
35.74
150m:
200m:
1:45.83
2:23.04
38.87
37.21
250m:
300m:
3:07.96
3:52.82
44.92
44.86
350m:
400m:
4:26.36
4:57.80
33.54
31.44
10.BOBORYK, Wojciech02KS Delfin Gdynia4:59.15541
50m:
100m:
29.89
1:04.32
29.89
34.43
150m:
200m:
1:43.18
2:21.46
38.86
38.28
250m:
300m:
3:04.96
3:48.75
43.50
43.79
350m:
400m:
4:24.34
4:59.15
35.59
34.81
11.GĄSTAŁ, Jan03Mokotowski UKP Warszawianka- W5:01.29530
50m:
100m:
28.89
1:03.77
28.89
34.88
150m:
200m:
1:42.83
2:20.97
39.06
38.14
250m:
300m:
3:06.20
3:52.04
45.23
45.84
350m:
400m:
4:27.85
5:01.29
35.81
33.44
12.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:01.77527
50m:
100m:
30.51
1:05.67
30.51
35.16
150m:
200m:
1:43.98
2:22.24
38.31
38.26
250m:
300m:
3:08.31
3:53.90
46.07
45.59
350m:
400m:
4:28.11
5:01.77
34.21
33.66
13.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:02.40524
50m:
100m:
30.44
1:06.01
30.44
35.57
150m:
200m:
1:45.43
2:25.30
39.42
39.87
250m:
300m:
3:06.72
3:50.93
41.42
44.21
350m:
400m:
4:28.01
5:02.40
37.08
34.39
14.POGODA, Krzysztof05MKS Jedynka Łódź5:02.95521
50m:
100m:
33.17
1:10.78
33.17
37.61
150m:
200m:
1:48.74
2:25.84
37.96
37.10
250m:
300m:
3:09.89
3:54.14
44.05
44.25
350m:
400m:
4:29.59
5:02.95
35.45
33.36
15.PŁOSZKA, Kacper05MKS Jedynka Łódź5:03.31519
50m:
100m:
30.48
1:05.80
30.48
35.32
150m:
200m:
1:47.59
2:27.06
41.79
39.47
250m:
300m:
3:13.64
3:58.26
46.58
44.62
350m:
400m:
4:31.87
5:03.31
33.61
31.44
16.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:03.84516
50m:
100m:
31.32
1:07.19
31.32
35.87
150m:
200m:
1:47.82
2:26.19
40.63
38.37
250m:
300m:
3:11.37
3:57.02
45.18
45.65
350m:
400m:
4:31.71
5:03.84
34.69
32.13
17.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''5:05.08510
50m:
100m:
30.72
1:07.13
30.72
36.41
150m:
200m:
1:47.43
2:26.46
40.30
39.03
250m:
300m:
3:10.76
3:56.37
44.30
45.61
350m:
400m:
4:30.87
5:05.08
34.50
34.21
18.NOWACKI, Błażej05UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs5:09.08491
50m:
100m:
31.76
1:10.26
31.76
38.50
150m:
200m:
1:49.53
2:27.49
39.27
37.96
250m:
300m:
3:14.22
4:00.45
46.73
46.23
350m:
400m:
4:35.56
5:09.08
35.11
33.52
19.JĘDRYKA, Nikodem04MKS Jedynka Łódź5:11.15481
50m:
100m:
32.49
1:09.55
32.49
37.06
150m:
200m:
1:53.20
2:34.83
43.65
41.63
250m:
300m:
3:18.88
4:03.37
44.05
44.49
350m:
400m:
4:37.91
5:11.15
34.54
33.24
20.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk5:11.48479
50m:
100m:
31.71
1:12.75
31.71
41.04
150m:
200m:
1:54.12
2:34.76
41.37
40.64
250m:
300m:
3:16.44
3:58.25
41.68
41.81
350m:
400m:
4:35.61
5:11.48
37.36
35.87
21.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:12.22476
50m:
100m:
32.88
1:12.25
32.88
39.37
150m:
200m:
1:50.96
2:29.71
38.71
38.75
250m:
300m:
3:14.75
4:00.05
45.04
45.30
350m:
400m:
4:36.74
5:12.22
36.69
35.48
22.MOCHNAL, Kacper05MKS Jedynka Łódź5:13.16472
50m:
100m:
31.85
1:08.80
31.85
36.95
150m:
200m:
1:49.53
2:29.47
40.73
39.94
250m:
300m:
3:14.81
4:01.15
45.34
46.34
350m:
400m:
4:37.41
5:13.16
36.26
35.75
23.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:19.51444
50m:
100m:
31.61
1:09.46
31.61
37.85
150m:
200m:
1:50.98
2:31.83
41.52
40.85
250m:
300m:
3:16.89
4:03.39
45.06
46.50
350m:
400m:
4:41.00
5:19.51
37.61
38.51
24.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy5:19.73443
50m:
100m:
30.38
1:07.72
30.38
37.34
150m:
200m:
1:51.15
2:34.11
43.43
42.96
250m:
300m:
3:18.97
4:05.43
44.86
46.46
350m:
400m:
4:44.29
5:19.73
38.86
35.44
25.JARCZEWSKI, Franciszek05UKS 190 Łódź5:21.89434
50m:
100m:
32.61
1:10.91
32.61
38.30
150m:
200m:
1:51.72
2:31.33
40.81
39.61
250m:
300m:
3:19.28
4:07.14
47.95
47.86
350m:
400m:
4:44.61
5:21.89
37.47
37.28
26.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn5:22.07433
50m:
100m:
33.67
1:13.19
33.67
39.52
150m:
200m:
1:56.18
2:37.54
42.99
41.36
250m:
300m:
3:26.38
4:15.65
48.84
49.27
350m:
400m:
4:49.89
5:22.07
34.24
32.18
27.PAWŁOWSKI, Michał05UKS "V" Łomianki5:22.62431
50m:
100m:
32.61
1:13.31
32.61
40.70
150m:
200m:
1:56.95
2:41.19
43.64
44.24
250m:
300m:
3:27.66
4:14.06
46.47
46.40
350m:
400m:
4:49.30
5:22.62
35.24
33.32
28.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn5:23.72427
50m:
100m:
35.08
1:18.24
35.08
43.16
150m:
200m:
1:58.78
2:38.53
40.54
39.75
250m:
300m:
3:24.79
4:11.73
46.26
46.94
350m:
400m:
4:48.55
5:23.72
36.82
35.17
29.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa5:28.76408
50m:
100m:
32.95
1:10.77
32.95
37.82
150m:
200m:
1:52.96
2:34.71
42.19
41.75
250m:
300m:
3:25.32
4:16.53
50.61
51.21
350m:
400m:
4:52.06
5:28.76
35.53
36.70
30.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź5:38.82372
50m:
100m:
35.23
1:14.60
35.23
39.37
150m:
200m:
1:56.46
2:37.77
41.86
41.31
250m:
300m:
3:29.79
4:23.69
52.02
53.90
350m:
400m:
5:01.96
5:38.82
38.27
36.86
31.CHINIEWICZ, Filip05IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:48.61342
50m:
100m:
35.19
1:15.29
35.19
40.10
150m:
200m:
2:01.89
2:46.74
46.60
44.85
250m:
300m:
3:38.42
4:30.87
51.68
52.45
350m:
400m:
5:10.16
5:48.61
39.29
38.45
32.SOBCZAK, Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn5:52.21331
50m:
100m:
38.60
1:26.11
38.60
47.51
150m:
200m:
2:11.33
2:53.07
45.22
41.74
250m:
300m:
3:43.55
4:34.32
50.48
50.77
350m:
400m:
5:13.64
5:52.21
39.32
38.57
DYSKW.WOŹNIAK, Piotr05MTP Kormoran Olsztyn5:33.12
K6 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion.
50m:
100m:
33.51
1:13.67
33.51
40.16
150m:
200m:
1:57.44
2:39.95
43.77
42.51
250m:
300m:
3:29.94
4:20.82
49.99
50.88
350m:
400m:
4:57.66
5:33.12
36.84
35.46


<< TOP >>
Konkurencja 3
06.04.2019 - 9:31
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS Siódemka Gdynia27.72622
2.WYSOCKA, Maria05UKS 48 Warszawa27.94608
3.MAREK, Amelia05BOSiR Brzesko28.33583
4.STAWICKA, Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.69561
5.MAKSYMOWICZ, Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa29.09538
6.GROMEK, Zuzanna05UKS ,,Victoria Józefów''29.10538
7.GAWEDZKA, Natalia05UKS MOS Ełk29.23531
8.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP ,,Polonia Warszawa''29.34525
9.KOSSOWSKA, Julita05UKS 190 Łódź29.50516
10.KRAWCZYK, Maja05UKS 48 Warszawa29.57512
11.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno29.61510
12.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy29.68507
13.GRABISZEWSKA, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''29.70506
14.MROCZEK, Magda05Malborskie WOPR29.90496
15.ROZBICKA, Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa29.91495
16.SUJKOWSKA, Roksana05MTP Kormoran Olsztyn30.00491
17.MODLIŃSKA, Marta05Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn30.01490
18.KIERUZEL, Martyna05MKS Jedynka Łódź30.10486
19.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok30.19481
20.TOFIL, Emilia05KS Delfin Gdynia30.24479
21.ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszków30.46469
22.SMOLEŃ, Patrycja05BOSiR Brzesko30.52466
23.ŚRUTWA, Wiktoria05MKS Piaseczno30.69458
24.WOLSKA, Pola05UKP ,,Polonia Warszawa''30.74456
25.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP ,,Marlin''30.76455
26.OLECKA, Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.01444
27.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''31.12440
28.DADEJ, Julia05BOSiR Brzesko31.32431
29.GRZEGORCZYK, Maja05UKS MOS Ełk31.34430
30.MASŁOWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn31.37429
31.KACZANOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź31.74414
32.MAKSYMOWICZ, Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa31.90408
33.MIERZEJEWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn32.26395
34.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno32.50386
35.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS Wodnik Łask33.09366
36.PAWELEC, Oliwia05UKS Siódemka Gdynia33.26360
37.SOSZYŃSKA, Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn38.12239

15 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun27.42643
2.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość27.49638
3.MIZIK, Julia04UKS Manta Warszawa Włochy27.88611
4.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA28.10597
5.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin29.29527
6.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.64509
7.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock29.67507
8.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''29.79501
9.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa29.84499
AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa29.84499
11.ROMANIUK, Matylda04UKS WAWER Warszawa29.86498
12.BRACH, Oliwia04BOSiR Brzesko29.88497
13.BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.03489
14.NOWAK, Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.86451
15.KRUPIŃSKA, Lila04MTP Kormoran Olsztyn31.31432
16.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask31.37429
17.WRÓBLEWSKA, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość32.18397
18.RYKOWSKA, Zofia04St. Lok. SALOS Cortile Kielce32.29393
19.ZAKRZEWSKA, Oliwia04UKS Ostrobramska33.27360
20.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź38.93224

16 lat

1.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno26.60704
2.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica26.74693
3.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.41643
4.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.80617
5.GARBARCZYK, Weronika03MKP Szczecin28.17593
6.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa28.67562
7.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.68562
8.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa28.73559
9.MROŻEWSKA, Anna03UKP ,,Polonia Warszawa''29.10538
10.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn29.12537
11.ŁABAJ, Zuzanna03MTP Kormoran Olsztyn29.52515
12.BOGUSZ, Kaja03BUKS Warszawa29.57512
13.DĄBKOWSKA, Aleksandra03KP MZOS Płock29.78502
14.CHĄCIAK, Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.97492
15.AUGUŚCIAK, Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków30.18482
16.GORZEŃ, Marta03Uks Cityzen30.34474
17.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club30.43470
18.MACHNICKA, Alicja03KP MZOS Płock30.46469
19.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa31.07442

17 - 18 lat

1.JURCZYK, Karolina01MKS Dziewiątka Dzierżoniów26.42719
2.WOŹNIAK, Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa26.92679
3.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''27.35648
4.ZAWADZKA, Hanna02UKS G-8 Bielany Warszawa27.88611
5.SKOWROŃSKA, Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.14595
6.WARDAK, Maria02MKP Szczecin28.25588
7.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa28.29585
8.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy28.34582
9.MIELCZAREK, Sandra02UKS G-8 Bielany Warszawa28.46575
10.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.53571
11.JANIK, Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica28.61566
12.KUKIEŁKA, Liliana02St. Szkoła Pływania ,,Orka''29.41521
13.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''30.12485
14.TRYBUCH, Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''30.23480
15.JASZCZUK, Ewa02MTP Kormoran Olsztyn31.24434
16.REZNER, Julia02UKS Kapry-Armexim Pruszków33.46354

Open

1.JURCZYK, Karolina01MKS Dziewiątka Dzierżoniów26.42719
2.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno26.60704
3.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica26.74693
4.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin26.88682
5.WOŹNIAK, Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa26.92679
6.FRYCKOWSKA, Natalia99MKP Szczecin27.14663
7.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''27.35648
8.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.41643
9.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun27.42643
10.DOMŻALSKA, Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg27.48639
11.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość27.49638
12.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz27.70623
13.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS Siódemka Gdynia27.72622
14.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin27.75620
15.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.80617
16.ZAWADZKA, Hanna02UKS G-8 Bielany Warszawa27.88611
MIZIK, Julia04UKS Manta Warszawa Włochy27.88611
18.WYSOCKA, Maria05UKS 48 Warszawa27.94608
19.SKIBCZAK, Natalia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.99604
20.KLONOWSKA, Julia00UKS G-8 Bielany Warszawa28.03602
21.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA28.10597
22.SKOWROŃSKA, Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.14595
23.GARBARCZYK, Weronika03MKP Szczecin28.17593
24.WARDAK, Maria02MKP Szczecin28.25588
25.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa28.29585
26.MAREK, Amelia05BOSiR Brzesko28.33583
27.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy28.34582
28.MIELCZAREK, Sandra02UKS G-8 Bielany Warszawa28.46575
29.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.53571
30.JANIK, Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica28.61566
31.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa28.67562
32.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.68562
33.STAWICKA, Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.69561
34.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa28.73559
35.BARYŁA, Julia00MKP Szczecin29.05540
36.MAKSYMOWICZ, Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa29.09538
37.MROŻEWSKA, Anna03UKP ,,Polonia Warszawa''29.10538
GROMEK, Zuzanna05UKS ,,Victoria Józefów''29.10538
39.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn29.12537
40.GAWEDZKA, Natalia05UKS MOS Ełk29.23531
41.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin29.29527
42.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP ,,Polonia Warszawa''29.34525
43.KUKIEŁKA, Liliana02St. Szkoła Pływania ,,Orka''29.41521
44.KOSSOWSKA, Julita05UKS 190 Łódź29.50516
45.ŁABAJ, Zuzanna03MTP Kormoran Olsztyn29.52515
46.BOGUSZ, Kaja03BUKS Warszawa29.57512
KRAWCZYK, Maja05UKS 48 Warszawa29.57512
48.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno29.61510
49.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.64509
50.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock29.67507
51.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy29.68507
52.GRABISZEWSKA, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''29.70506
53.DĄBKOWSKA, Aleksandra03KP MZOS Płock29.78502
54.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''29.79501
55.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa29.84499
AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa29.84499
57.ROMANIUK, Matylda04UKS WAWER Warszawa29.86498
58.BRACH, Oliwia04BOSiR Brzesko29.88497
59.MROCZEK, Magda05Malborskie WOPR29.90496
60.ROZBICKA, Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa29.91495
61.CHĄCIAK, Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.97492
62.SUJKOWSKA, Roksana05MTP Kormoran Olsztyn30.00491
63.MODLIŃSKA, Marta05Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn30.01490
64.BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.03489
65.KIERUZEL, Martyna05MKS Jedynka Łódź30.10486
66.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''30.12485
67.AUGUŚCIAK, Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków30.18482
68.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok30.19481
69.TRYBUCH, Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''30.23480
70.TOFIL, Emilia05KS Delfin Gdynia30.24479
71.GORZEŃ, Marta03Uks Cityzen30.34474
72.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club30.43470
73.MACHNICKA, Alicja03KP MZOS Płock30.46469
ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszków30.46469
75.SMOLEŃ, Patrycja05BOSiR Brzesko30.52466
76.ŚRUTWA, Wiktoria05MKS Piaseczno30.69458
77.WOLSKA, Pola05UKP ,,Polonia Warszawa''30.74456
78.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP ,,Marlin''30.76455
79.NOWAK, Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.86451
80.OLECKA, Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.01444
81.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa31.07442
82.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''31.12440
83.JASZCZUK, Ewa02MTP Kormoran Olsztyn31.24434
84.KRUPIŃSKA, Lila04MTP Kormoran Olsztyn31.31432
85.DADEJ, Julia05BOSiR Brzesko31.32431
86.GRZEGORCZYK, Maja05UKS MOS Ełk31.34430
87.MASŁOWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn31.37429
SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask31.37429
89.KACZANOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź31.74414
90.MAKSYMOWICZ, Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa31.90408
91.WRÓBLEWSKA, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość32.18397
92.MIERZEJEWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn32.26395
93.RYKOWSKA, Zofia04St. Lok. SALOS Cortile Kielce32.29393
94.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno32.50386
95.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS Wodnik Łask33.09366
96.PAWELEC, Oliwia05UKS Siódemka Gdynia33.26360
97.ZAKRZEWSKA, Oliwia04UKS Ostrobramska33.27360
98.REZNER, Julia02UKS Kapry-Armexim Pruszków33.46354
99.SOSZYŃSKA, Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn38.12239
100.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź38.93224


<< TOP >>
Konkurencja 4
06.04.2019 - 9:37
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.ZDYBEL, Adam05KS Delfin Gdynia26.02518
2.BULIŃSKI, Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa26.39497
3.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno26.49491
4.PAWŁOWSKI, Michał05UKS "V" Łomianki26.57487
5.CHUPKA, Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.65483
6.RÓŻYCKI, Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.70480
7.PRZYBYSZ, Krzysztof05UKS MOS Ełk26.77476
8.KRUMPLEWSKI, Gracjan05TP Skalar Słupsk26.85472
9.TRYKACZ, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn27.26451
10.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka27.68431
11.GIBUŁA, Patryk05BOSiR Brzesko27.75427
12.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy27.93419
13.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa28.16409
14.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk28.20407
15.SZCZĘSNY, Stanisław05UKS "V" Łomianki28.21407
16.RUDZKI, Jakub05MKS Jedynka Łódź28.22406
17.WENERSKI, Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''28.28404
18.BORECKI, Kasper05UKS 48 Warszawa28.52394
19.KURZYK, Gracjan05MKS Jedynka Łódź28.59391
20.TRYDULSKI, Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.62389
21.CZARNECKI, Igor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.73385
22.ARENT, Artur05MKS Jedynka Łódź28.74385
23.OSEŁKOWSKI, Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn28.81382
24.GOŁYŃSKI, Michał05UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.11370
25.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn29.13369
26.TYRKA, Igor05MTP Kormoran Olsztyn29.45357
27.NIEWIADOMSKI, Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn29.54354
JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszków29.54354
29.SIENKIEWICZ, Ignacy05IKS Konstancin29.65350
30.REZNER, Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszków29.68349
31.JARCZEWSKI, Franciszek05UKS 190 Łódź29.87343
32.WASIAK, Szymon05UKS 190 Łódź29.88342
33.KUBICKI, Karol05MTP Kormoran Olsztyn30.07336
34.IGNATOWICZ, Maciej05MTP Kormoran Olsztyn30.64317
35.NOWACKI, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn30.94308
36.SULKOWSKI, Oskar05MTP Kormoran Olsztyn31.55291
37.SOBOCIŃSKI, Jakub05UKS MOS Ełk32.93256

15 lat

1.TOMASZEWSKI, Aleks04UKS Tri-Team Rumia25.39558
2.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź25.64542
3.MYŚLIWIEC, Bartosz04MKP Szczecin25.84529
4.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki25.85529
5.STACHURSKI, Jerzy04KP MZOS Płock25.93524
6.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.42495
7.WARZOCHA, Gustaw04Uks Cityzen26.43495
8.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia26.47492
9.SKIERNIEWSKI, Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA26.50491
10.WICIAK, Radosław04UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.80474
11.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa26.85472
12.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa26.88470
13.KRASOWSKI, Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia26.89470
14.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.93468
SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04UKS Tri-Team Rumia26.93468
16.BARAŃSKI, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA26.94467
17.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.98465
18.IWANKOWSKI, Hubert04UKP ,,Polonia Warszawa''27.12458
19.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź27.15456
20.KRACZKOWSKI, Tomasz04Starachowicki Klub Pływacki BA27.44442
21.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków27.58435
22.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa27.61434
23.WYPCHŁO, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA27.62433
24.ŁAGOŹNY, Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość27.80425
25.JAROSZ, Kacper04KP MZOS Płock28.00416
26.SUCHODOLSKI, Hubert04KP Delfin Inowrocław28.16409
27.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka28.25405
28.GÓRECKI, Kamil04KP MZOS Płock28.26405
29.RÓŻALSKI, Marcin04St. Lok. SALOS Cortile Kielce28.40399
30.JONOWSKI, Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''28.73385
31.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn29.26364
32.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa29.52355
33.PUPKA, Filip04Uks Cityzen30.39325
34.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.55320
35.SZYŁAŃSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn31.35296
36.SOBCZAK, Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn31.70287

16 lat

1.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki24.73604
2.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''25.36560
3.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa25.59545
4.BARCZYK, Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa25.71537
5.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin25.73536
6.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa25.77534
7.GĄSTAŁ, Jan03Mokotowski UKP Warszawianka- W25.94523
8.KARPIŃSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa26.04517
9.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa26.13512
10.GORRA, Mikołaj03MKP Szczecin26.19508
11.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn26.24506
12.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz26.33500
13.KULS, Jan03KP Delfin Inowrocław26.49491
14.ILCEWICZ, Hubert03UKS ,,Victoria Józefów''26.53489
15.PAWLAK, Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej26.74478
16.LEWANDOWSKI, Oliwier03KP MZOS Płock26.82473
17.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa26.89470
18.LEWANDOWSKI, Damian03KP MZOS Płock27.01463
19.KOPROWSKI, Aleksander03Uks Cityzen27.07460
20.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W27.20454
21.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.22453
22.JASIŃSKI, Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź27.26451
23.NIEDZIAŁEK, Michał03MTP Kormoran Olsztyn27.92420
24.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz28.03415
25.PRUS, Mikołaj03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn29.95340
26.MARCINKOWSKI, Maciej03MKS Jedynka Łódź30.25330
27.LUBIŃSKI, Adrian03UKS WAWER Warszawa31.51292

17 - 18 lat

1.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa23.34719
2.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa23.76681
3.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa23.84674
4.LESZEGA, Szymon01KS Delfin Gdynia24.39630
5.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa24.45625
6.WARZOCHA, Albert01Uks Cityzen24.48623
7.CIARCZYŃSKI, Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''24.58615
8.MOŚCICKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa24.61613
9.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków24.91591
10.MIELNICZUK, Bartosz01Mokotowski UKP Warszawianka- W24.98586
11.KRYŚ, Jarosław02MKP Szczecin25.04582
BIAŁECKI, Jan02Mokotowski UKP Warszawianka- W25.04582
13.KRZYKAŁA, Emil01KP AVIA Świdnik25.13576
14.PUZIO, Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań25.24568
15.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa25.31563
16.WRÓBLEWSKI, Kamil02UKS ''ORKA'' Lubań25.34561
17.KOLAŃCZYK, Kacper02MKP Szczecin25.39558
18.ALEKSANDER, Jakub02MKP Szczecin25.42556
19.KUSIŃSKI, Aleksy02MKS Jedynka Łódź25.46553
20.NOWOTNY, Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa25.48552
21.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki25.51550
PAJĄK, Bartosz01UKS G-8 Bielany Warszawa25.51550
23.KUREK, Jakub01MKP Szczecin25.68539
24.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa25.69539
25.URBAŃSKI, Michał01KS Delfin Gdynia25.70538
26.KOWALCZYK, Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa25.76534
27.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa25.82531
28.SZERMUSZYN, Hubert02MKS BARRACUDA Białystok25.98521
29.CHYRCHAŁA, Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość26.11513
30.SENKOWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa26.12513
31.ZUBIK, Stanisław01UKP ,,Polonia Warszawa''26.14511
32.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02MKP Szczecin26.27504
33.DWYER, Vincent John02Mokotowski UKP Warszawianka- W26.29503
34.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.31501
35.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa26.36499
36.GÓRAL, Mateusz02MKP Szczecin26.52490
37.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.57487
38.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks ,,Pingwiny''26.66482
39.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''26.74478
40.RUTKIEWICZ, Jakub01St. Szkoła Pływania ,,Orka''26.87471
41.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy26.92468
42.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa27.14457
43.ROWIŃSKI, Aleksander01Mokotowski UKP Warszawianka- W27.36446
44.SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa27.61434
45.JAKUBCZYK, Patryk01St. Szkoła Pływania ,,Orka''27.77426
46.LIK, Kacper02MKS Jedynka Łódź27.88421
47.RACZYŃSKI, Adrian02MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa27.98417
48.STWORZYJANEK, Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''28.02415
49.KUCHARSKI, Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków28.04414
50.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa28.06413
51.HORBATY, Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.79383

Open

1.JURASZEK, Paweł94MKS Dziewiątka Dzierżoniów22.10847
2.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa23.34719
3.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa23.76681
4.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa23.84674
5.PYTLARCZYK, Szymon00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.17647
6.POLEWKA, Tomasz94AZS AWF Katowice24.24641
7.LESZEGA, Szymon01KS Delfin Gdynia24.39630
8.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa24.45625
9.WARZOCHA, Albert01Uks Cityzen24.48623
10.BUKHOVETS, Oleksandr99UKS G-8 Bielany Warszawa24.51620
FRANKE, Paweł99UKS G-8 Bielany Warszawa24.51620
12.BARTOSIEWICZ, Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa24.52620
13.CIARCZYŃSKI, Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''24.58615
14.MOŚCICKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa24.61613
15.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki24.73604
16.KACZOROWSKI, Jakub97UKS G-8 Bielany Warszawa24.78600
17.SAFROŃCZYK, Piotr88Klub Sportowy Mako24.90592
18.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków24.91591
19.MIELNICZUK, Bartosz01Mokotowski UKP Warszawianka- W24.98586
20.KRYŚ, Jarosław02MKP Szczecin25.04582
BIAŁECKI, Jan02Mokotowski UKP Warszawianka- W25.04582
22.GRZYBOWSKI, Miłosz00UKS ,,Polonez'' Wyszków25.08579
23.MŁYNARCZYK, Piotr99MKP Szczecin25.11577
24.KRZYKAŁA, Emil01KP AVIA Świdnik25.13576
25.RYBAK, Konrad98UKS ,,Victoria Józefów''25.23569
26.PUZIO, Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań25.24568
27.KĘDZIA, Wiktor00MKP Szczecin25.31563
CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa25.31563
29.WRÓBLEWSKI, Kamil02UKS ''ORKA'' Lubań25.34561
30.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''25.36560
31.KOLAŃCZYK, Kacper02MKP Szczecin25.39558
TOMASZEWSKI, Aleks04UKS Tri-Team Rumia25.39558
33.ALEKSANDER, Jakub02MKP Szczecin25.42556
34.KUSIŃSKI, Aleksy02MKS Jedynka Łódź25.46553
35.NOWOTNY, Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa25.48552
36.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki25.51550
PAJĄK, Bartosz01UKS G-8 Bielany Warszawa25.51550
38.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa25.59545
39.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź25.64542
40.SZUSTAK, Hubert99UKS GOS Raszyn25.66541
41.KUREK, Jakub01MKP Szczecin25.68539
42.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa25.69539
43.URBAŃSKI, Michał01KS Delfin Gdynia25.70538
44.BARCZYK, Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa25.71537
45.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin25.73536
46.KOWALCZYK, Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa25.76534
47.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa25.77534
48.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa25.82531
49.MYŚLIWIEC, Bartosz04MKP Szczecin25.84529
50.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki25.85529
51.STACHURSKI, Jerzy04KP MZOS Płock25.93524
52.GĄSTAŁ, Jan03Mokotowski UKP Warszawianka- W25.94523
53.SZERMUSZYN, Hubert02MKS BARRACUDA Białystok25.98521
54.RZETELSKI, Kamil96Wojewódzkie Zrzeszenie Sportow26.01519
55.ZDYBEL, Adam05KS Delfin Gdynia26.02518
56.KARPIŃSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa26.04517
57.CHYRCHAŁA, Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość26.11513
58.SENKOWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa26.12513
59.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa26.13512
60.ZUBIK, Stanisław01UKP ,,Polonia Warszawa''26.14511
61.SZYMAŃSKI, Maciej80Warsaw Masters Team26.16510
62.GORRA, Mikołaj03MKP Szczecin26.19508
63.RĘBAS, Igor89AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk26.20508
64.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn26.24506
65.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02MKP Szczecin26.27504
66.DWYER, Vincent John02Mokotowski UKP Warszawianka- W26.29503
67.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.31501
68.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz26.33500
69.PAKUŁA, Mateusz00KU AZS Politechniki Łódzkiej26.35499
70.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa26.36499
71.BULIŃSKI, Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa26.39497
72.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska26.40496
73.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.42495
74.WARZOCHA, Gustaw04Uks Cityzen26.43495
75.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia26.47492
76.KULS, Jan03KP Delfin Inowrocław26.49491
TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno26.49491
78.SKIERNIEWSKI, Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA26.50491
79.MITRUS, Paweł00UKS G-8 Bielany Warszawa26.51490
80.GÓRAL, Mateusz02MKP Szczecin26.52490
81.ILCEWICZ, Hubert03UKS ,,Victoria Józefów''26.53489
82.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.57487
PAWŁOWSKI, Michał05UKS "V" Łomianki26.57487
84.CHUPKA, Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.65483
85.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks ,,Pingwiny''26.66482
86.RÓŻYCKI, Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.70480
87.PAWLAK, Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej26.74478
SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''26.74478
89.PRZYBYSZ, Krzysztof05UKS MOS Ełk26.77476
90.WICIAK, Radosław04UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.80474
91.LEWANDOWSKI, Oliwier03KP MZOS Płock26.82473
92.KRUMPLEWSKI, Gracjan05TP Skalar Słupsk26.85472
WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa26.85472
94.RUTKIEWICZ, Jakub01St. Szkoła Pływania ,,Orka''26.87471
95.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa26.88470
96.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa26.89470
KRASOWSKI, Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia26.89470
98.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy26.92468
99.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.93468
SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04UKS Tri-Team Rumia26.93468
101.BARAŃSKI, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA26.94467
102.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.98465
103.LEWANDOWSKI, Damian03KP MZOS Płock27.01463
104.KOPROWSKI, Aleksander03Uks Cityzen27.07460
105.IWANKOWSKI, Hubert04UKP ,,Polonia Warszawa''27.12458
106.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa27.14457
107.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź27.15456
108.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W27.20454
109.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.22453
110.JASIŃSKI, Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź27.26451
TRYKACZ, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn27.26451
112.ROWIŃSKI, Aleksander01Mokotowski UKP Warszawianka- W27.36446
113.MAKOWSKI, Wojciech92UKS G-8 Bielany Warszawa27.40444
114.KRACZKOWSKI, Tomasz04Starachowicki Klub Pływacki BA27.44442
115.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków27.58435
116.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa27.61434
SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa27.61434
118.WYPCHŁO, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA27.62433
119.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka27.68431
120.GIBUŁA, Patryk05BOSiR Brzesko27.75427
121.JAKUBCZYK, Patryk01St. Szkoła Pływania ,,Orka''27.77426
122.ŁAGOŹNY, Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość27.80425
123.LIK, Kacper02MKS Jedynka Łódź27.88421
124.NIEDZIAŁEK, Michał03MTP Kormoran Olsztyn27.92420
125.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy27.93419
126.RACZYŃSKI, Adrian02MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa27.98417
127.JAROSZ, Kacper04KP MZOS Płock28.00416
128.STWORZYJANEK, Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''28.02415
129.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz28.03415
130.KUCHARSKI, Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków28.04414
131.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa28.06413
132.SUCHODOLSKI, Hubert04KP Delfin Inowrocław28.16409
BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa28.16409
134.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk28.20407
135.SZCZĘSNY, Stanisław05UKS "V" Łomianki28.21407
136.RUDZKI, Jakub05MKS Jedynka Łódź28.22406
137.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka28.25405
138.GÓRECKI, Kamil04KP MZOS Płock28.26405
139.WENERSKI, Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''28.28404
140.RÓŻALSKI, Marcin04St. Lok. SALOS Cortile Kielce28.40399
141.GOLUS, Michał97MKS Wodnik Radom28.52394
BORECKI, Kasper05UKS 48 Warszawa28.52394
143.KURZYK, Gracjan05MKS Jedynka Łódź28.59391
144.TRYDULSKI, Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.62389
145.JONOWSKI, Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''28.73385
CZARNECKI, Igor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.73385
147.ARENT, Artur05MKS Jedynka Łódź28.74385
148.HORBATY, Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.79383
149.OSEŁKOWSKI, Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn28.81382
150.GOŁYŃSKI, Michał05UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.11370
151.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn29.13369
152.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn29.26364
153.TYRKA, Igor05MTP Kormoran Olsztyn29.45357
154.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa29.52355
155.NIEWIADOMSKI, Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn29.54354
JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszków29.54354
157.SIENKIEWICZ, Ignacy05IKS Konstancin29.65350
158.REZNER, Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszków29.68349
159.JARCZEWSKI, Franciszek05UKS 190 Łódź29.87343
160.WASIAK, Szymon05UKS 190 Łódź29.88342
161.PRUS, Mikołaj03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn29.95340
162.KUBICKI, Karol05MTP Kormoran Olsztyn30.07336
163.MARCINKOWSKI, Maciej03MKS Jedynka Łódź30.25330
164.PUPKA, Filip04Uks Cityzen30.39325
165.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.55320
166.IGNATOWICZ, Maciej05MTP Kormoran Olsztyn30.64317
167.NOWACKI, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn30.94308
168.SZYŁAŃSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn31.35296
169.LUBIŃSKI, Adrian03UKS WAWER Warszawa31.51292
170.SULKOWSKI, Oskar05MTP Kormoran Olsztyn31.55291
171.SOBCZAK, Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn31.70287
172.SOBOCIŃSKI, Jakub05UKS MOS Ełk32.93256


<< TOP >>
Konkurencja 5
06.04.2019 - 9:42
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.PIECHOWICZ, Karolina05KS Płetwal Szczytno2:47.7657036.8743.8643.3043.73
2.KRASZEWSKA, Martyna05MTP Kormoran Olsztyn2:50.2554538.6443.8043.8943.92
3.SZPACZYŃSKA, Liliana05Malborskie WOPR2:52.7352237.9344.8146.1743.82
4.STAWICKA, Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:53.2751737.8044.7445.0345.70
5.URBAŃSKA, Patrycja05MKS Jedynka Łódź2:55.1350139.9244.9345.4644.82
6.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno2:56.0949340.1244.7746.7544.45
7.PAWLIK, Natalia05St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:58.6747140.6645.6146.6945.71
8.PARADOWSKA, Julia05UKS ,,Victoria Józefów''2:59.1046840.6545.2346.4146.81
9.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno2:59.2046740.7945.7646.7445.91
10.ROZBICKA, Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa3:02.2444439.1046.6647.5648.92
11.KOWAL, Magdalena05MUKS Wodnik Łask3:06.5341443.0248.6948.4046.42
12.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''3:10.9438643.1549.3149.2749.21

15 lat

1.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:42.8462336.8942.0142.2841.66
2.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:49.2955437.8243.1043.8244.55
3.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:49.4955237.2943.4044.1044.70
4.PAĆKO, Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:51.6853238.8044.5444.8343.51
5.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź2:51.9852939.8644.1743.8544.10
6.HAR, Zofia04MKS Piaseczno2:53.6451438.6044.7845.4544.81
7.WRONA, Magdalena04MKS Jedynka Łódź2:59.6146440.0546.7347.4445.39
8.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin3:00.2645941.3745.6146.6946.59
9.NOWAK, Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:04.8742640.8547.1548.1748.70

16 lat

1.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:43.9661037.7541.1441.9843.09
2.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club2:59.1046839.9445.8747.6645.63
DYSKW.OLECH, Cecylia03UKS 48 Warszawa2:55.2838.6344.1946.7745.69
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

17 - 18 lat

1.RUTKOWSKA, Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:36.4670237.3641.0338.6939.38
2.PRZYBYSZ, Olga01UKS ''ORKA'' Lubań2:39.1666736.2640.1640.9041.84
3.ZIENTARSKA, Karolina02UKS G-8 Bielany Warszawa2:48.0656737.6543.3343.7743.31
4.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:49.3055437.8943.2744.5143.63
5.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''2:54.3850738.8143.6645.6646.25
6.PRUSIK, Kamila02MKP Szczecin2:56.9448539.4645.5546.1845.75

Open

1.WIKIEŁ, Angelika98SP ,,Narew'' w Ostrołęce2:34.9972335.8539.4640.1439.54
2.RUTKOWSKA, Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:36.4670237.3641.0338.6939.38
3.PRZYBYSZ, Olga01UKS ''ORKA'' Lubań2:39.1666736.2640.1640.9041.84
4.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:42.8462336.8942.0142.2841.66
5.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:43.9661037.7541.1441.9843.09
6.PIECHOWICZ, Karolina05KS Płetwal Szczytno2:47.7657036.8743.8643.3043.73
7.ZIENTARSKA, Karolina02UKS G-8 Bielany Warszawa2:48.0656737.6543.3343.7743.31
8.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:49.2955437.8243.1043.8244.55
9.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:49.3055437.8943.2744.5143.63
10.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:49.4955237.2943.4044.1044.70
11.KRASZEWSKA, Martyna05MTP Kormoran Olsztyn2:50.2554538.6443.8043.8943.92
12.PAĆKO, Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:51.6853238.8044.5444.8343.51
13.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź2:51.9852939.8644.1743.8544.10
14.SZPACZYŃSKA, Liliana05Malborskie WOPR2:52.7352237.9344.8146.1743.82
15.STAWICKA, Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:53.2751737.8044.7445.0345.70
16.HAR, Zofia04MKS Piaseczno2:53.6451438.6044.7845.4544.81
17.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''2:54.3850738.8143.6645.6646.25
18.URBAŃSKA, Patrycja05MKS Jedynka Łódź2:55.1350139.9244.9345.4644.82
19.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno2:56.0949340.1244.7746.7544.45
20.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin2:56.4149040.0546.0746.4343.86
21.PRUSIK, Kamila02MKP Szczecin2:56.9448539.4645.5546.1845.75
22.PAWLIK, Natalia05St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:58.6747140.6645.6146.6945.71
23.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club2:59.1046839.9445.8747.6645.63
PARADOWSKA, Julia05UKS ,,Victoria Józefów''2:59.1046840.6545.2346.4146.81
25.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno2:59.2046740.7945.7646.7445.91
26.WRONA, Magdalena04MKS Jedynka Łódź2:59.6146440.0546.7347.4445.39
27.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin3:00.2645941.3745.6146.6946.59
28.ROZBICKA, Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa3:02.2444439.1046.6647.5648.92
29.NOWAK, Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:04.8742640.8547.1548.1748.70
30.KOWAL, Magdalena05MUKS Wodnik Łask3:06.5341443.0248.6948.4046.42
31.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''3:10.9438643.1549.3149.2749.21
DYSKW.OLECH, Cecylia03UKS 48 Warszawa2:55.2838.6344.1946.7745.69
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).


<< TOP >>
Konkurencja 6
06.04.2019 - 9:56
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.ARENT, Artur05MKS Jedynka Łódź2:40.6948936.4941.8242.3440.04
2.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt2:42.9746935.6141.8941.6643.81
3.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka2:47.3843336.3142.4644.1544.46
4.JURASZEK, Jakub05UKS Fala Nieporęt2:49.7441538.0343.1844.2744.26
5.MIŁKOWSKI, Wiktor05UKS 48 Warszawa2:50.9840637.5543.5444.6145.28
6.BIELECKI, Sambor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:55.6237540.4446.2444.8744.07
7.REGNOWSKI, Kajetan05UKS Swim Team Wilanów2:57.6436238.8145.1547.7345.95
8.SULKOWSKI, Oskar05MTP Kormoran Olsztyn2:58.6935640.6645.4546.3946.19
9.CZARNECKI, Igor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:04.2232538.8947.4949.6848.16
10.NIEWIADOMSKI, Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn3:06.4931339.4445.9949.3751.69

15 lat

1.KONARSKI, Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:31.1258833.5338.9839.1339.48
2.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:31.6658234.6339.0338.8639.14
3.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.9256834.3639.4239.5939.55
4.KRACZKOWSKI, Tomasz04Starachowicki Klub Pływacki BA2:35.3854134.6540.4541.0239.26
5.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki2:35.5054034.7839.8840.8140.03
6.SZTENDEL, Kacper04MKS Jedynka Łódź2:36.0553434.8540.3440.7540.11
7.GÓRECKI, Kamil04KP MZOS Płock2:39.0150535.8640.2241.2541.68
8.ŁAGOŹNY, Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:45.0045235.6041.1743.3844.85
9.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy2:49.8341434.9444.1447.2343.52
10.SUCHODOLSKI, Hubert04KP Delfin Inowrocław2:50.2041237.8644.5744.6543.12
11.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź2:56.6236840.3046.6645.6144.05
12.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn3:00.7234441.2846.1147.0246.31

16 lat

1.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:27.4063432.9037.1038.7338.67
2.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk2:36.1553335.0039.7840.4540.92
3.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn2:43.4546536.8642.5841.8142.20

17 - 18 lat

1.GUZY, Marcel01DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob2:25.8765433.6337.3537.4037.49
2.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:29.3561033.3639.0138.2738.71
3.ŁUKASIK, Mikołaj02WKS Śląsk Wrocław2:30.6559433.4539.1138.7339.36
4.SZCZEPANOWSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:33.5356134.3939.3339.5240.29
5.ROGULIN, Bogdan01UKS G-8 Bielany Warszawa2:37.2452234.7940.4141.1440.90
6.GREBER, Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.6149934.0140.0641.7043.84
7.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa2:52.5939534.9041.9546.4649.28
DYSKW.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:35.8833.1240.6542.6839.43
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

Open

1.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.1066534.6338.2935.7636.42
2.GUZY, Marcel01DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob2:25.8765433.6337.3537.4037.49
3.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:27.4063432.9037.1038.7338.67
4.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:29.3561033.3639.0138.2738.71
5.WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98MKP Szczecin2:30.3059834.4038.7438.5538.61
6.ŁUKASIK, Mikołaj02WKS Śląsk Wrocław2:30.6559433.4539.1138.7339.36
7.KONARSKI, Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:31.1258833.5338.9839.1339.48
8.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:31.6658234.6339.0338.8639.14
9.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.9256834.3639.4239.5939.55
10.SZCZEPANOWSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:33.5356134.3939.3339.5240.29
11.KRACZKOWSKI, Tomasz04Starachowicki Klub Pływacki BA2:35.3854134.6540.4541.0239.26
12.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki2:35.5054034.7839.8840.8140.03
13.SZTENDEL, Kacper04MKS Jedynka Łódź2:36.0553434.8540.3440.7540.11
14.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk2:36.1553335.0039.7840.4540.92
15.ROGULIN, Bogdan01UKS G-8 Bielany Warszawa2:37.2452234.7940.4141.1440.90
16.GÓRECKI, Kamil04KP MZOS Płock2:39.0150535.8640.2241.2541.68
17.GREBER, Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.6149934.0140.0641.7043.84
18.ARENT, Artur05MKS Jedynka Łódź2:40.6948936.4941.8242.3440.04
19.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt2:42.9746935.6141.8941.6643.81
20.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn2:43.4546536.8642.5841.8142.20
21.ŁAGOŹNY, Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:45.0045235.6041.1743.3844.85
22.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka2:47.3843336.3142.4644.1544.46
23.JURASZEK, Jakub05UKS Fala Nieporęt2:49.7441538.0343.1844.2744.26
24.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy2:49.8341434.9444.1447.2343.52
25.SUCHODOLSKI, Hubert04KP Delfin Inowrocław2:50.2041237.8644.5744.6543.12
26.MIŁKOWSKI, Wiktor05UKS 48 Warszawa2:50.9840637.5543.5444.6145.28
27.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa2:52.5939534.9041.9546.4649.28
28.BIELECKI, Sambor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:55.6237540.4446.2444.8744.07
29.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź2:56.6236840.3046.6645.6144.05
30.REGNOWSKI, Kajetan05UKS Swim Team Wilanów2:57.6436238.8145.1547.7345.95
31.SULKOWSKI, Oskar05MTP Kormoran Olsztyn2:58.6935640.6645.4546.3946.19
32.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn3:00.7234441.2846.1147.0246.31
33.CZARNECKI, Igor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:04.2232538.8947.4949.6848.16
34.NIEWIADOMSKI, Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn3:06.4931339.4445.9949.3751.69
DYSKW.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:35.8833.1240.6542.6839.43
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).


<< TOP >>
Konkurencja 7
06.04.2019 - 10:11
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.MAREK, Amelia05BOSiR Brzesko1:05.5660630.4935.07
2.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:11.8446032.8538.99
3.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:12.3245133.7938.53
4.OLECKA, Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.7944233.1339.66
5.KOSSOWSKA, Julita05UKS 190 Łódź1:13.5043033.1640.34
6.DADEJ, Julia05BOSiR Brzesko1:14.0342034.5639.47
7.WOLANIN, Klaudia05Malborskie WOPR1:14.2741633.4040.87
8.GAWEDZKA, Natalia05UKS MOS Ełk1:14.5841134.3540.23
9.GROMEK, Zuzanna05UKS ,,Victoria Józefów''1:16.9837433.7243.26
10.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno1:17.4936734.4543.04
11.MODLIŃSKA, Marta05Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn1:17.8636134.0743.79
12.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:17.8936135.4442.45
13.WOLSKA, Pola05UKP ,,Polonia Warszawa''1:19.0134634.7744.24
14.MAKSYMOWICZ, Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.3931636.1545.24
15.MATWIN, Julia05UKS ,,Delfinek'' Częstochowa1:26.6226239.2147.41
DYSKW.KACZANOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź1:19.3734.4144.96
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

15 lat

1.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:08.8452332.2536.59
2.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock1:10.6648432.6737.99
3.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:10.8048132.9837.82
4.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.0943732.2040.89
5.WRÓBLEWSKA, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:13.6542734.0139.64
6.POTEMKA, Justyna04MKS Jedynka Łódź1:14.6241134.1140.51
7.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:16.3438333.3942.95
8.KRUPIŃSKA, Lila04MTP Kormoran Olsztyn1:18.7634936.8741.89

16 lat

1.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.4966729.7933.70
2.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs1:04.3264130.1734.15
3.PISKORSKA, Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica1:05.9059630.6035.30
4.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.5657931.9834.58
5.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.1456430.6736.47
KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.1456431.6035.54
7.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa1:09.3651132.3037.06
8.MACIOŁA, Maja03AZS AWF Warszawa1:13.2243533.8139.41
CHĄCIAK, Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:13.2243533.6439.58
10.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:14.2741633.8440.43

17 - 18 lat

1.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:04.0864829.1334.95
2.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:05.90596
3.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew1:06.3358530.5735.76
4.ZAWADZKA, Hanna02UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.6352831.5137.12
5.SKOWROŃSKA, Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:08.9152131.5437.37
6.HAŁAWCZAK, Marcelina02MKP Szczecin1:08.9852032.1536.83
7.MARSZAŁEK, Magdalena01MKP Szczecin1:09.5050831.5637.94
8.WARDAK, Maria02MKP Szczecin1:11.3946933.1238.27
9.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:15.8939033.8542.04

Open

1.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.4966729.7933.70
2.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:04.0864829.1334.95
3.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs1:04.3264130.1734.15
4.MAREK, Amelia05BOSiR Brzesko1:05.5660630.4935.07
5.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:05.90596
PISKORSKA, Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica1:05.9059630.6035.30
7.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew1:06.3358530.5735.76
8.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.5657931.9834.58
9.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.1456430.6736.47
KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.1456431.6035.54
11.ZAWADZKA, Hanna02UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.6352831.5137.12
12.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:08.8452332.2536.59
13.SKOWROŃSKA, Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:08.9152131.5437.37
14.HAŁAWCZAK, Marcelina02MKP Szczecin1:08.9852032.1536.83
15.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa1:09.3651132.3037.06
16.MARSZAŁEK, Magdalena01MKP Szczecin1:09.5050831.5637.94
17.KLONOWSKA, Julia00UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.8550132.2537.60
18.JABŁOŃSKA, Oliwia97Wojewódzkie Zrzeszenie Sportow1:10.2549233.5736.68
19.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock1:10.6648432.6737.99
20.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:10.8048132.9837.82
21.WARDAK, Maria02MKP Szczecin1:11.3946933.1238.27
22.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:11.8446032.8538.99
23.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:12.3245133.7938.53
24.OLECKA, Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.7944233.1339.66
25.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.0943732.2040.89
26.MACIOŁA, Maja03AZS AWF Warszawa1:13.2243533.8139.41
CHĄCIAK, Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:13.2243533.6439.58
28.KOSSOWSKA, Julita05UKS 190 Łódź1:13.5043033.1640.34
29.WRÓBLEWSKA, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:13.6542734.0139.64
30.DADEJ, Julia05BOSiR Brzesko1:14.0342034.5639.47
31.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:14.2741633.8440.43
WOLANIN, Klaudia05Malborskie WOPR1:14.2741633.4040.87
33.GAWEDZKA, Natalia05UKS MOS Ełk1:14.5841134.3540.23
34.POTEMKA, Justyna04MKS Jedynka Łódź1:14.6241134.1140.51
35.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:15.8939033.8542.04
36.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:16.3438333.3942.95
37.GROMEK, Zuzanna05UKS ,,Victoria Józefów''1:16.9837433.7243.26
38.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno1:17.4936734.4543.04
39.MODLIŃSKA, Marta05Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn1:17.8636134.0743.79
40.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:17.8936135.4442.45
41.KRUPIŃSKA, Lila04MTP Kormoran Olsztyn1:18.7634936.8741.89
42.WOLSKA, Pola05UKP ,,Polonia Warszawa''1:19.0134634.7744.24
43.MAKSYMOWICZ, Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.3931636.1545.24
44.MATWIN, Julia05UKS ,,Delfinek'' Częstochowa1:26.6226239.2147.41
DYSKW.KACZANOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź1:19.3734.4144.96
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 8
06.04.2019 - 10:20
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.ZDYBEL, Adam05KS Delfin Gdynia1:02.4150829.1633.25
2.GIBUŁA, Patryk05BOSiR Brzesko1:02.5150629.0233.49
3.PŁOSZKA, Kacper05MKS Jedynka Łódź1:03.4048529.4133.99
4.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy1:05.2444530.1735.07
5.BANASIAK, Michał05MKS Jedynka Łódź1:05.4544130.3835.07
6.TRYKACZ, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn1:06.3442330.3036.04
7.PRZYBYSZ, Krzysztof05UKS MOS Ełk1:07.0341030.6736.36
8.MOCHNAL, Kacper05MKS Jedynka Łódź1:07.6339931.6036.03
9.GOŁYŃSKI, Michał05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:10.2735634.1036.17
10.WENERSKI, Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''1:10.7234931.8338.89
11.POGODA, Krzysztof05MKS Jedynka Łódź1:10.8834733.1337.75
12.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn1:10.9434633.3937.55
13.KURZYK, Gracjan05MKS Jedynka Łódź1:12.4732433.6738.80
14.CHINIEWICZ, Filip05IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:16.1028035.0341.07
15.BIELECKI, Sambor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:20.0624035.0345.03

15 lat

1.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:00.1156927.3632.75
2.TOMASZEWSKI, Aleks04UKS Tri-Team Rumia1:00.5155828.2632.25
3.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź1:01.1554028.5232.63
4.GRZECZA, Michał04TP Skalar Słupsk1:01.2753728.4032.87
5.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź1:01.9651928.8333.13
6.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki1:02.4850628.4334.05
7.MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia1:02.9349628.0934.84
8.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:03.0449328.8834.16
9.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:03.0849229.7933.29
10.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:03.5948029.9033.69
11.WARZOCHA, Gustaw04Uks Cityzen1:04.1546829.3634.79
12.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź1:04.4046230.2734.13
13.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:04.4246229.5634.86
14.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa1:04.9845029.6035.38
15.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:05.6143730.1235.49
16.GRABOWSKI, Jakub04KP MZOS Płock1:05.7643430.1835.58
17.SKIERNIEWSKI, Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA1:05.9443130.0235.92
18.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:06.5741930.8735.70
19.KOŁBUŚ, Jakub04Uks ,,Pingwiny''1:07.3740432.1035.27
20.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.7238130.9937.73
21.WYPCHŁO, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA1:09.4436930.7238.72
22.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn1:10.1435832.6137.53
23.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:10.2935631.3538.94
24.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:11.2834131.3339.95
25.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź1:12.0433033.4738.57
26.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.6432233.2039.44
27.WROBLEWSKI, Konrad04Uks ,,Pingwiny''1:16.2627833.0943.17
28.SZYŁAŃSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn1:22.6021938.1644.44
29.SOBCZAK, Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn1:25.8819539.7146.17

16 lat

1.ĆWIEK, Wiktor03UKS G-8 Bielany Warszawa57.4865127.1630.32
2.KORONA, Kacper03MKP Szczecin58.6461327.4431.20
3.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W1:00.9354628.0932.84
4.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.7350027.9334.80
5.BARCZYK, Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.8149928.2834.53
6.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:03.0849228.7234.36
7.KULS, Jan03KP Delfin Inowrocław1:04.0647029.6234.44
8.CYBULSKI, Jakub03UKS Tri-Team Rumia1:04.1246929.9634.16
9.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn1:04.3746330.0334.34
10.JASIŃSKI, Jakub03MKS Jedynka Łódź1:04.4846131.5132.97
11.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin1:05.4044230.4134.99
12.MALINOWSKI, Jakub03MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:08.0939131.4336.66
13.MARCINKOWSKI, Maciej03MKS Jedynka Łódź1:12.0133132.4239.59
14.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz1:12.5632332.4640.10

17 - 18 lat

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa55.5572126.4329.12
2.KRYŚ, Jarosław02MKP Szczecin57.7764126.4431.33
3.TŁOMAK, Andrzej01St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz58.6461326.6531.99
4.BARUSIŃSKI, Kordian01UKS G-8 Bielany Warszawa59.1659727.6431.52
5.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki59.8757627.5332.34
6.KOLAŃCZYK, Kacper02MKP Szczecin1:00.0057227.5732.43
7.ZAREMBA, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.1156928.4031.71
8.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02MKP Szczecin1:00.1456828.1631.98
9.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.2556527.5232.73
10.NOWOTNY, Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.3856127.5632.82
11.GUZY, Marcel01DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob1:00.8454928.9631.88
12.KUSIŃSKI, Aleksy02MKS Jedynka Łódź1:01.4653228.8432.62
13.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks ,,Pingwiny''1:01.5453028.5532.99
14.GÓRAL, Mateusz02MKP Szczecin1:01.7852428.3733.41
15.NALEŹNIK, Jakub01MKP Szczecin1:02.2051328.8533.35
16.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.4750728.4434.03
17.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź1:03.6747929.5534.12
18.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:04.9645129.9934.97
19.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.2642529.6136.65
20.KOWALSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:06.5341930.4436.09
21.KUCHARSKI, Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków1:07.9239430.3137.61

Open

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa55.5572126.4329.12
2.BARTOSIEWICZ, Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa56.0470226.1929.85
3.ĆWIEK, Wiktor03UKS G-8 Bielany Warszawa57.4865127.1630.32
4.KRYŚ, Jarosław02MKP Szczecin57.7764126.4431.33
5.KORONA, Kacper03MKP Szczecin58.6461327.4431.20
TŁOMAK, Andrzej01St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz58.6461326.6531.99
7.BARUSIŃSKI, Kordian01UKS G-8 Bielany Warszawa59.1659727.6431.52
8.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki59.8757627.5332.34
9.KOLAŃCZYK, Kacper02MKP Szczecin1:00.0057227.5732.43
10.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:00.1156927.3632.75
ZAREMBA, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.1156928.4031.71
12.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02MKP Szczecin1:00.1456828.1631.98
13.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.2556527.5232.73
14.NOWOTNY, Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.3856127.5632.82
15.TOMASZEWSKI, Aleks04UKS Tri-Team Rumia1:00.5155828.2632.25
16.GUZY, Marcel01DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob1:00.8454928.9631.88
17.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W1:00.9354628.0932.84
18.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska1:01.1454127.8833.26
19.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź1:01.1554028.5232.63
20.GRZECZA, Michał04TP Skalar Słupsk1:01.2753728.4032.87
21.KUSIŃSKI, Aleksy02MKS Jedynka Łódź1:01.4653228.8432.62
22.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks ,,Pingwiny''1:01.5453028.5532.99
23.GÓRAL, Mateusz02MKP Szczecin1:01.7852428.3733.41
24.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź1:01.9651928.8333.13
25.NALEŹNIK, Jakub01MKP Szczecin1:02.2051328.8533.35
26.ZDYBEL, Adam05KS Delfin Gdynia1:02.4150829.1633.25
27.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.4750728.4434.03
28.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki1:02.4850628.4334.05
29.GIBUŁA, Patryk05BOSiR Brzesko1:02.5150629.0233.49
30.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.7350027.9334.80
31.BARCZYK, Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.8149928.2834.53
32.MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia1:02.9349628.0934.84
33.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:03.0449328.8834.16
34.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:03.0849229.7933.29
GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:03.0849228.7234.36
36.PŁOSZKA, Kacper05MKS Jedynka Łódź1:03.4048529.4133.99
37.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:03.5948029.9033.69
38.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź1:03.6747929.5534.12
39.KULS, Jan03KP Delfin Inowrocław1:04.0647029.6234.44
40.CYBULSKI, Jakub03UKS Tri-Team Rumia1:04.1246929.9634.16
41.WARZOCHA, Gustaw04Uks Cityzen1:04.1546829.3634.79
42.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn1:04.3746330.0334.34
43.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź1:04.4046230.2734.13
44.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:04.4246229.5634.86
45.JASIŃSKI, Jakub03MKS Jedynka Łódź1:04.4846131.5132.97
46.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:04.9645129.9934.97
47.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa1:04.9845029.6035.38
48.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy1:05.2444530.1735.07
49.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin1:05.4044230.4134.99
50.BANASIAK, Michał05MKS Jedynka Łódź1:05.4544130.3835.07
51.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:05.6143730.1235.49
52.GRABOWSKI, Jakub04KP MZOS Płock1:05.7643430.1835.58
53.SKIERNIEWSKI, Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA1:05.9443130.0235.92
54.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.2642529.6136.65
55.TRYKACZ, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn1:06.3442330.3036.04
56.KOWALSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:06.5341930.4436.09
57.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:06.5741930.8735.70
58.PRZYBYSZ, Krzysztof05UKS MOS Ełk1:07.0341030.6736.36
59.KOŁBUŚ, Jakub04Uks ,,Pingwiny''1:07.3740432.1035.27
60.MOCHNAL, Kacper05MKS Jedynka Łódź1:07.6339931.6036.03
61.GOLUS, Michał97MKS Wodnik Radom1:07.7339731.5336.20
62.KUCHARSKI, Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków1:07.9239430.3137.61
63.MALINOWSKI, Jakub03MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:08.0939131.4336.66
64.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.7238130.9937.73
65.WYPCHŁO, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA1:09.4436930.7238.72
66.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn1:10.1435832.6137.53
67.GOŁYŃSKI, Michał05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:10.2735634.1036.17
68.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:10.2935631.3538.94
69.WENERSKI, Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''1:10.7234931.8338.89
70.POGODA, Krzysztof05MKS Jedynka Łódź1:10.8834733.1337.75
71.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn1:10.9434633.3937.55
72.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:11.2834131.3339.95
73.MARCINKOWSKI, Maciej03MKS Jedynka Łódź1:12.0133132.4239.59
74.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź1:12.0433033.4738.57
75.KURZYK, Gracjan05MKS Jedynka Łódź1:12.4732433.6738.80
76.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz1:12.5632332.4640.10
77.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.6432233.2039.44
78.CHINIEWICZ, Filip05IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:16.1028035.0341.07
79.WROBLEWSKI, Konrad04Uks ,,Pingwiny''1:16.2627833.0943.17
80.BIELECKI, Sambor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:20.0624035.0345.03
81.SZYŁAŃSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn1:22.6021938.1644.44
82.SOBCZAK, Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn1:25.8819539.7146.17
NIE UK.POLEWKA, Tomasz94AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 9
06.04.2019 - 10:28
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.WYSOCKA, Maria05UKS 48 Warszawa31.46636
2.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk32.14596
3.KRAWCZYK, Maja05UKS 48 Warszawa32.49577
4.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP ,,Marlin''32.80561
5.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS Siódemka Gdynia32.81561
6.WALENTYNOWICZ, Nadia05Malborskie WOPR32.90556
7.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok33.15543
8.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy33.42530
9.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP ,,Polonia Warszawa''34.05501
10.SMOLEŃ, Patrycja05BOSiR Brzesko34.38487
11.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok34.39487
12.GRABISZEWSKA, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''34.53481
13.TOFIL, Emilia05KS Delfin Gdynia34.60478
14.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno34.64476
15.PAWLIK, Natalia05St. Lok. SALOS Cortile Kielce34.86467
16.GAWEDZKA, Natalia05UKS MOS Ełk35.09458
17.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno35.41446
18.ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszków35.58439
19.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt35.94426
20.TRZASKA, Alicja05Uczniowski Klub Sportowy Delfi36.21417
21.GRZEGORCZYK, Maja05UKS MOS Ełk36.28414
22.KACZANOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź36.53406
23.MASŁOWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn36.65402
24.MENTRYKA, Gabriela05MTP Kormoran Olsztyn36.98391
25.MIERZEJEWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn37.22384
26.SIEJAK, Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn38.05359
27.PAWELEC, Oliwia05UKS Siódemka Gdynia39.73315
28.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS Wodnik Łask39.80314
29.SOSZYŃSKA, Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn44.84219

15 lat

1.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA31.82615
2.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość32.54575
3.BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.62570
4.KRUZEROWSKA, Zofia04MKS Jedynka Łódź32.76563
5.STANECKA, Hanna04Starachowicki Klub Pływacki BA32.80561
6.ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04MKS Trójka Łódź32.88557
7.WRONA, Magdalena04MKS Jedynka Łódź33.57523
8.ROMANIUK, Matylda04UKS WAWER Warszawa34.58479
9.ZAKRZEWSKA, Oliwia04UKS Ostrobramska36.90394
10.RYKOWSKA, Zofia04St. Lok. SALOS Cortile Kielce38.30352
11.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask38.69342

16 lat

1.MROŻEWSKA, Anna03UKP ,,Polonia Warszawa''31.41639
2.PISKORSKA, Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica31.53632
3.KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.22592
4.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa32.37584
5.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa32.89556
6.MACIOŁA, Maja03AZS AWF Warszawa33.47528
7.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn35.23453
8.GORZEŃ, Marta03Uks Cityzen35.33449
9.ŁABAJ, Zuzanna03MTP Kormoran Olsztyn35.87429
10.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa35.93427

17 - 18 lat

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa30.12725
2.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy30.46701
3.WOŹNIAK, Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa31.27648
4.KUPIS, Aleksandra02MKP Szczecin31.33644
5.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka31.90610
6.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa32.12597
7.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.10499
8.JANIK, Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica35.30450
9.REZNER, Julia02UKS Kapry-Armexim Pruszków39.08331

Open

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa30.12725
2.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy30.46701
3.FRYCKOWSKA, Natalia99MKP Szczecin31.21651
4.WOŹNIAK, Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa31.27648
5.KUPIS, Aleksandra02MKP Szczecin31.33644
6.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin31.37641
7.MROŻEWSKA, Anna03UKP ,,Polonia Warszawa''31.41639
8.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz31.44637
9.WYSOCKA, Maria05UKS 48 Warszawa31.46636
10.PISKORSKA, Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica31.53632
11.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA31.82615
12.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka31.90610
13.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa32.12597
14.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk32.14596
15.KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.22592
16.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa32.37584
17.KRAWCZYK, Maja05UKS 48 Warszawa32.49577
18.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość32.54575
19.BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.62570
20.KRUZEROWSKA, Zofia04MKS Jedynka Łódź32.76563
21.STANECKA, Hanna04Starachowicki Klub Pływacki BA32.80561
ZIELIŃSKA, Hanna05UKP ,,Marlin''32.80561
23.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS Siódemka Gdynia32.81561
24.ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04MKS Trójka Łódź32.88557
25.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa32.89556
26.WALENTYNOWICZ, Nadia05Malborskie WOPR32.90556
27.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok33.15543
28.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy33.42530
29.MACIOŁA, Maja03AZS AWF Warszawa33.47528
30.WRONA, Magdalena04MKS Jedynka Łódź33.57523
31.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP ,,Polonia Warszawa''34.05501
32.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.10499
33.SMOLEŃ, Patrycja05BOSiR Brzesko34.38487
34.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok34.39487
35.GRABISZEWSKA, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''34.53481
36.ROMANIUK, Matylda04UKS WAWER Warszawa34.58479
37.TOFIL, Emilia05KS Delfin Gdynia34.60478
38.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno34.64476
39.PAWLIK, Natalia05St. Lok. SALOS Cortile Kielce34.86467
40.GAWEDZKA, Natalia05UKS MOS Ełk35.09458
41.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn35.23453
42.JANIK, Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica35.30450
43.GORZEŃ, Marta03Uks Cityzen35.33449
44.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno35.41446
45.ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszków35.58439
46.ŁABAJ, Zuzanna03MTP Kormoran Olsztyn35.87429
47.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa35.93427
48.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt35.94426
49.TRZASKA, Alicja05Uczniowski Klub Sportowy Delfi36.21417
50.GRZEGORCZYK, Maja05UKS MOS Ełk36.28414
51.KACZANOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź36.53406
52.MASŁOWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn36.65402
53.ZAKRZEWSKA, Oliwia04UKS Ostrobramska36.90394
54.MENTRYKA, Gabriela05MTP Kormoran Olsztyn36.98391
55.MIERZEJEWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn37.22384
56.SIEJAK, Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn38.05359
57.RYKOWSKA, Zofia04St. Lok. SALOS Cortile Kielce38.30352
58.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask38.69342
59.REZNER, Julia02UKS Kapry-Armexim Pruszków39.08331
60.PAWELEC, Oliwia05UKS Siódemka Gdynia39.73315
61.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS Wodnik Łask39.80314
62.SOSZYŃSKA, Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn44.84219


<< TOP >>
Konkurencja 10
06.04.2019 - 10:35
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno30.13505
2.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk31.12458
3.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno31.24453
4.CHUPKA, Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.45444
TRYDULSKI, Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.45444
6.PRZYBYSZ, Krzysztof05UKS MOS Ełk31.51441
7.RÓŻYCKI, Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.52441
8.SZEWCZYK, Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''31.91425
9.KRUMPLEWSKI, Gracjan05TP Skalar Słupsk32.13416
10.ZABAGŁO, Filip05Uczniowski Klub Sportowy Delfi32.71394
11.SZCZĘSNY, Stanisław05UKS "V" Łomianki33.13380
12.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa33.44369
13.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn33.65362
14.WASIAK, Szymon05UKS 190 Łódź34.01351
15.RUDZKI, Jakub05MKS Jedynka Łódź34.16346
JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszków34.16346
17.NOWACKI, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn35.73303
18.IGNATOWICZ, Maciej05MTP Kormoran Olsztyn36.48284
19.TYRKA, Igor05MTP Kormoran Olsztyn37.03272
20.WISKI, Adrian05MTP Kormoran Olsztyn38.89235
21.SOBOCIŃSKI, Jakub05UKS MOS Ełk40.02215
22.SZURYŃSKI, Piotr05Malborskie WOPR41.69190

15 lat

1.MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia29.51537
2.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia30.01511
3.BARAŃSKI, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA30.08507
4.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.19502
5.KOŁBUŚ, Jakub04Uks ,,Pingwiny''30.70477
6.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa32.06419
7.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa32.09418
8.WROBLEWSKI, Konrad04Uks ,,Pingwiny''32.14416
9.KUROWSKI, Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.32.54401
10.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn34.42339
11.SZYŁAŃSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn37.18268

16 lat

1.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa28.08624
2.JASIŃSKI, Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź31.24453
3.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.45444
4.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz31.68434
5.PRUS, Mikołaj03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn35.89299

17 - 18 lat

1.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa26.24765
2.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa26.61733
3.MOŚCICKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.70726
4.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa27.23684
5.WARZOCHA, Albert01Uks Cityzen28.32608
6.PUZIO, Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań28.56593
7.CEPUCHOWICZ, Jakub02UKS ''ORKA'' Lubań28.58592
8.SZERMUSZYN, Hubert02MKS BARRACUDA Białystok28.66587
9.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków28.77580
10.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa28.98567
11.BŁAŃSKI, Piotr01KS Delfin Gdynia29.05563
12.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa29.48539
13.SZABLAK, Franciszek02Mokotowski UKP Warszawianka- W29.59533
14.KUREK, Jakub01MKP Szczecin29.81521
15.ALEKSANDER, Jakub02MKP Szczecin30.15504
16.RACZYŃSKI, Adrian02MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa30.79473
17.SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa31.06461
18.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.23453
19.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa31.44444
20.CIARCZYŃSKI, Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''31.58438

Open

1.BUGDOL, Rafał95AZS AWF Katowice26.13774
2.POLEWKA, Tomasz94AZS AWF Katowice26.18770
3.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa26.24765
4.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa26.61733
5.MŁYNARCZYK, Karol00UKS G-8 Bielany Warszawa26.64731
6.FRANKE, Paweł99UKS G-8 Bielany Warszawa26.69727
7.MOŚCICKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.70726
8.KĘDZIA, Wiktor00MKP Szczecin27.19687
9.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa27.23684
10.GRZYBOWSKI, Miłosz00UKS ,,Polonez'' Wyszków27.79644
11.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa28.08624
12.WARZOCHA, Albert01Uks Cityzen28.32608
13.PUZIO, Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań28.56593
14.CEPUCHOWICZ, Jakub02UKS ''ORKA'' Lubań28.58592
15.SZERMUSZYN, Hubert02MKS BARRACUDA Białystok28.66587
16.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków28.77580
17.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa28.98567
18.BŁAŃSKI, Piotr01KS Delfin Gdynia29.05563
19.SZYMAŃSKI, Maciej80Warsaw Masters Team29.47540
20.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa29.48539
21.MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia29.51537
22.SZABLAK, Franciszek02Mokotowski UKP Warszawianka- W29.59533
23.KUREK, Jakub01MKP Szczecin29.81521
24.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia30.01511
25.BARAŃSKI, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA30.08507
26.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno30.13505
27.ALEKSANDER, Jakub02MKP Szczecin30.15504
28.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.19502
29.KOŁBUŚ, Jakub04Uks ,,Pingwiny''30.70477
30.RACZYŃSKI, Adrian02MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa30.79473
31.SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa31.06461
32.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk31.12458
33.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.23453
34.JASIŃSKI, Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź31.24453
SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno31.24453
36.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa31.44444
37.CHUPKA, Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.45444
TRYDULSKI, Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.45444
GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.45444
40.PRZYBYSZ, Krzysztof05UKS MOS Ełk31.51441
41.RÓŻYCKI, Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.52441
42.CIARCZYŃSKI, Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''31.58438
43.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz31.68434
44.SZEWCZYK, Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''31.91425
45.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa32.06419
46.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa32.09418
47.KRUMPLEWSKI, Gracjan05TP Skalar Słupsk32.13416
48.WROBLEWSKI, Konrad04Uks ,,Pingwiny''32.14416
49.KUROWSKI, Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.32.54401
50.ZABAGŁO, Filip05Uczniowski Klub Sportowy Delfi32.71394
51.SZCZĘSNY, Stanisław05UKS "V" Łomianki33.13380
52.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa33.44369
53.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn33.65362
54.WASIAK, Szymon05UKS 190 Łódź34.01351
55.RUDZKI, Jakub05MKS Jedynka Łódź34.16346
JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszków34.16346
57.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn34.42339
58.NOWACKI, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn35.73303
59.PRUS, Mikołaj03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn35.89299
60.IGNATOWICZ, Maciej05MTP Kormoran Olsztyn36.48284
61.TYRKA, Igor05MTP Kormoran Olsztyn37.03272
62.SZYŁAŃSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn37.18268
63.WISKI, Adrian05MTP Kormoran Olsztyn38.89235
64.SOBOCIŃSKI, Jakub05UKS MOS Ełk40.02215
65.SZURYŃSKI, Piotr05Malborskie WOPR41.69190


<< TOP >>
Konkurencja 11
06.04.2019 - 10:41
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn9:08.00561
100m:
200m:
1:03.94
2:13.15
1:03.94
1:09.21
300m:
400m:
3:22.32
4:32.21
1:09.17
1:09.89
500m:
600m:
5:41.36
6:50.85
1:09.15
1:09.49
700m:
800m:
8:00.53
9:08.00
1:09.68
1:07.47
2.NOWACKI, Błażej05UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs9:31.27495
100m:
200m:
1:07.03
2:19.34
1:07.03
1:12.31
300m:
400m:
3:31.93
4:43.80
1:12.59
1:11.87
500m:
600m:
5:55.83
7:08.19
1:12.03
1:12.36
700m:
800m:
8:20.28
9:31.27
1:12.09
1:10.99
3.GRAPENTYN, Jakub05Malborskie WOPR9:40.52472
100m:
200m:
1:03.98
2:15.05
1:03.98
1:11.07
300m:
400m:
3:28.68
4:43.05
1:13.63
1:14.37
500m:
600m:
5:57.79
7:12.82
1:14.74
1:15.03
700m:
800m:
8:26.34
9:40.52
1:13.52
1:14.18
4.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy9:43.72464
100m:
200m:
1:06.91
2:20.65
1:06.91
1:13.74
300m:
400m:
3:35.12
4:48.88
1:14.47
1:13.76
500m:
600m:
6:03.63
7:18.87
1:14.75
1:15.24
700m:
800m:
8:32.61
9:43.72
1:13.74
1:11.11
5.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa9:47.26456
100m:
200m:
1:09.24
2:22.69
1:09.24
1:13.45
300m:
400m:
3:37.85
4:53.46
1:15.16
1:15.61
500m:
600m:
6:08.47
7:22.83
1:15.01
1:14.36
700m:
800m:
8:36.85
9:47.26
1:14.02
1:10.41
6.WOŹNIAK, Piotr05MTP Kormoran Olsztyn10:02.64422
100m:
200m:
1:12.45
2:28.90
1:12.45
1:16.45
300m:
400m:
3:45.92
5:02.46
1:17.02
1:16.54
500m:
600m:
6:19.37
7:35.50
1:16.91
1:16.13
700m:
800m:
8:52.40
10:02.64
1:16.90
1:10.24
7.WENERSKI, Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''10:20.32387
100m:
200m:
1:11.28
2:29.51
1:11.28
1:18.23
300m:
400m:
3:48.35
5:07.62
1:18.84
1:19.27
500m:
600m:
6:27.53
7:46.94
1:19.91
1:19.41
700m:
800m:
9:04.65
10:20.32
1:17.71
1:15.67

15 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:33.96680
100m:
200m:
1:00.60
2:04.52
1:00.60
1:03.92
300m:
400m:
3:08.94
4:13.96
1:04.42
1:05.02
500m:
600m:
5:19.29
6:25.25
1:05.33
1:05.96
700m:
800m:
7:30.34
8:33.96
1:05.09
1:03.62
2.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:54.37605
100m:
200m:
1:03.12
2:09.50
1:03.12
1:06.38
300m:
400m:
3:16.07
4:23.29
1:06.57
1:07.22
500m:
600m:
5:30.81
6:38.79
1:07.52
1:07.98
700m:
800m:
7:47.12
8:54.37
1:08.33
1:07.25
3.JĘDRYKA, Nikodem04MKS Jedynka Łódź9:07.58562
100m:
200m:
1:05.20
2:14.60
1:05.20
1:09.40
300m:
400m:
3:24.37
4:33.40
1:09.77
1:09.03
500m:
600m:
5:42.98
6:52.21
1:09.58
1:09.23
700m:
800m:
8:00.91
9:07.58
1:08.70
1:06.67
4.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź9:10.09555
100m:
200m:
1:04.02
2:13.43
1:04.02
1:09.41
300m:
400m:
3:23.23
4:32.69
1:09.80
1:09.46
500m:
600m:
5:42.31
6:52.67
1:09.62
1:10.36
700m:
800m:
8:02.13
9:10.09
1:09.46
1:07.96
5.MYŚLIWIEC, Bartosz04MKP Szczecin9:17.85532
100m:
200m:
1:04.07
2:15.06
1:04.07
1:10.99
300m:
400m:
3:26.24
4:38.12
1:11.18
1:11.88
500m:
600m:
5:49.85
7:00.90
1:11.73
1:11.05
700m:
800m:
8:12.97
9:17.85
1:12.07
1:04.88
6.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki9:17.90532
100m:
200m:
1:04.59
2:13.92
1:04.59
1:09.33
300m:
400m:
3:23.98
4:34.66
1:10.06
1:10.68
500m:
600m:
5:46.34
6:57.92
1:11.68
1:11.58
700m:
800m:
8:09.18
9:17.90
1:11.26
1:08.72
7.KUROWSKI, Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:17.92532
100m:
200m:
1:05.43
2:15.55
1:05.43
1:10.12
300m:
400m:
3:25.78
4:37.01
1:10.23
1:11.23
500m:
600m:
5:48.13
6:59.59
1:11.12
1:11.46
700m:
800m:
8:10.21
9:17.92
1:10.62
1:07.71
8.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki9:19.90526
100m:
200m:
1:05.56
2:16.24
1:05.56
1:10.68
300m:
400m:
3:27.70
4:39.59
1:11.46
1:11.89
500m:
600m:
5:50.89
7:02.50
1:11.30
1:11.61
700m:
800m:
8:14.10
9:19.90
1:11.60
1:05.80
9.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn9:40.35472
100m:
200m:
1:08.87
2:22.92
1:08.87
1:14.05
300m:
400m:
3:36.45
4:50.12
1:13.53
1:13.67
500m:
600m:
6:03.74
7:17.05
1:13.62
1:13.31
700m:
800m:
8:30.27
9:40.35
1:13.22
1:10.08
10.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn9:42.30468
100m:
200m:
1:10.04
2:23.52
1:10.04
1:13.48
300m:
400m:
3:36.94
4:51.23
1:13.42
1:14.29
500m:
600m:
6:04.98
7:18.85
1:13.75
1:13.87
700m:
800m:
8:31.72
9:42.30
1:12.87
1:10.58
11.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa9:57.72432
100m:
200m:
1:09.38
2:24.09
1:09.38
1:14.71
300m:
400m:
3:39.99
4:55.99
1:15.90
1:16.00
500m:
600m:
6:12.17
7:28.82
1:16.18
1:16.65
700m:
800m:
8:45.54
9:57.72
1:16.72
1:12.18
12.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy10:13.71399
100m:
200m:
1:08.89
2:25.13
1:08.89
1:16.24
300m:
400m:
3:44.49
5:03.48
1:19.36
1:18.99
500m:
600m:
6:24.15
7:44.71
1:20.67
1:20.56
700m:
800m:
9:04.51
10:13.71
1:19.80
1:09.20
13.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki10:18.69390
100m:
200m:
1:08.04
2:22.17
1:08.04
1:14.13
300m:
400m:
3:39.88
4:59.43
1:17.71
1:19.55
500m:
600m:
6:19.32
7:40.35
1:19.89
1:21.03
700m:
800m:
9:02.10
10:18.69
1:21.75
1:16.59

16 lat

1.TRYLSKI, Wiktor03UKS Tri-Team Rumia8:39.61658
100m:
200m:
59.91
2:04.34
59.91
1:04.43
300m:
400m:
3:10.00
4:16.01
1:05.66
1:06.01
500m:
600m:
5:22.50
6:29.20
1:06.49
1:06.70
700m:
800m:
7:35.63
8:39.61
1:06.43
1:03.98
2.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn8:54.64604
100m:
200m:
1:04.09
2:10.86
1:04.09
1:06.77
300m:
400m:
3:18.27
4:26.31
1:07.41
1:08.04
500m:
600m:
5:34.58
6:42.32
1:08.27
1:07.74
700m:
800m:
7:49.42
8:54.64
1:07.10
1:05.22
3.NIEDZIAŁEK, Michał03MTP Kormoran Olsztyn8:55.68601
100m:
200m:
1:04.14
2:11.11
1:04.14
1:06.97
300m:
400m:
3:18.56
4:26.45
1:07.45
1:07.89
500m:
600m:
5:34.79
6:42.68
1:08.34
1:07.89
700m:
800m:
7:49.94
8:55.68
1:07.26
1:05.74
4.LEWANDOWSKI, Oliwier03KP MZOS Płock9:02.07580
100m:
200m:
1:03.13
2:11.01
1:03.13
1:07.88
300m:
400m:
3:19.52
4:27.73
1:08.51
1:08.21
500m:
600m:
5:36.29
6:44.75
1:08.56
1:08.46
700m:
800m:
7:53.72
9:02.07
1:08.97
1:08.35
5.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''9:02.88577
100m:
200m:
1:04.29
2:13.57
1:04.29
1:09.28
300m:
400m:
3:22.99
4:32.05
1:09.42
1:09.06
500m:
600m:
5:41.03
6:49.40
1:08.98
1:08.37
700m:
800m:
7:57.30
9:02.88
1:07.90
1:05.58
6.MALINOWSKI, Jakub03MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:03.95574
100m:
200m:
1:03.76
2:13.22
1:03.76
1:09.46
300m:
400m:
3:22.94
4:32.33
1:09.72
1:09.39
500m:
600m:
5:41.03
6:49.09
1:08.70
1:08.06
700m:
800m:
7:57.22
9:03.95
1:08.13
1:06.73
7.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:04.27573
100m:
200m:
1:03.60
2:10.35
1:03.60
1:06.75
300m:
400m:
3:18.04
4:26.58
1:07.69
1:08.54
500m:
600m:
5:36.28
6:46.47
1:09.70
1:10.19
700m:
800m:
7:56.16
9:04.27
1:09.69
1:08.11
8.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:05.11570
100m:
200m:
1:03.48
2:10.63
1:03.48
1:07.15
300m:
400m:
3:18.66
4:26.73
1:08.03
1:08.07
500m:
600m:
5:35.71
6:45.57
1:08.98
1:09.86
700m:
800m:
7:55.84
9:05.11
1:10.27
1:09.27
9.JASIŃSKI, Jakub03MKS Jedynka Łódź9:10.29554
100m:
200m:
1:06.55
2:15.22
1:06.55
1:08.67
300m:
400m:
3:23.50
4:32.62
1:08.28
1:09.12
500m:
600m:
5:42.44
6:53.21
1:09.82
1:10.77
700m:
800m:
8:02.58
9:10.29
1:09.37
1:07.71
10.CYBULSKI, Jakub03UKS Tri-Team Rumia9:22.25519
100m:
200m:
1:06.29
2:18.47
1:06.29
1:12.18
300m:
400m:
3:31.10
4:42.91
1:12.63
1:11.81
500m:
600m:
5:54.32
7:04.91
1:11.41
1:10.59
700m:
800m:
8:15.08
9:22.25
1:10.17
1:07.17
11.PAWLAK, Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej9:51.92445
100m:
200m:
1:08.43
2:22.52
1:08.43
1:14.09
300m:
400m:
3:36.80
4:51.56
1:14.28
1:14.76
500m:
600m:
6:07.78
7:24.39
1:16.22
1:16.61
700m:
800m:
8:39.76
9:51.92
1:15.37
1:12.16

17 - 18 lat

1.KLISZ, Krystian02MKP Szczecin8:38.73662
100m:
200m:
1:02.10
2:06.62
1:02.10
1:04.52
300m:
400m:
3:11.91
4:17.40
1:05.29
1:05.49
500m:
600m:
5:22.87
6:28.24
1:05.47
1:05.37
700m:
800m:
7:33.96
8:38.73
1:05.72
1:04.77
2.GŁUSZKOWSKI, Mateusz01Uks Cityzen8:41.51651
100m:
200m:
1:01.11
2:06.76
1:01.11
1:05.65
300m:
400m:
3:12.01
4:17.59
1:05.25
1:05.58
500m:
600m:
5:23.54
6:29.81
1:05.95
1:06.27
700m:
800m:
7:36.26
8:41.51
1:06.45
1:05.25
3.WODYŃSKI, Bartosz02KU AZS Politechniki Łódzkiej8:45.44637
100m:
200m:
1:01.30
2:06.09
1:01.30
1:04.79
300m:
400m:
3:11.78
4:18.46
1:05.69
1:06.68
500m:
600m:
5:24.88
6:31.64
1:06.42
1:06.76
700m:
800m:
7:39.64
8:45.44
1:08.00
1:05.80
4.LIK, Kacper02MKS Jedynka Łódź8:48.93624
100m:
200m:
1:03.09
2:09.58
1:03.09
1:06.49
300m:
400m:
3:16.32
4:21.99
1:06.74
1:05.67
500m:
600m:
5:29.18
6:36.25
1:07.19
1:07.07
700m:
800m:
7:43.36
8:48.93
1:07.11
1:05.57
5.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy8:49.38622
100m:
200m:
1:01.68
2:07.17
1:01.68
1:05.49
300m:
400m:
3:13.48
4:20.96
1:06.31
1:07.48
500m:
600m:
5:29.49
6:37.67
1:08.53
1:08.18
700m:
800m:
7:45.02
8:49.38
1:07.35
1:04.36
6.MICHALSKI, Wojciech01MKP Szczecin8:52.04613
100m:
200m:
1:04.53
2:12.23
1:04.53
1:07.70
300m:
400m:
3:19.29
4:26.35
1:07.06
1:07.06
500m:
600m:
5:33.60
6:40.59
1:07.25
1:06.99
700m:
800m:
7:47.42
8:52.04
1:06.83
1:04.62
7.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:54.17606
100m:
200m:
1:02.09
2:07.75
1:02.09
1:05.66
300m:
400m:
3:14.90
4:22.59
1:07.15
1:07.69
500m:
600m:
5:30.69
6:39.16
1:08.10
1:08.47
700m:
800m:
7:47.32
8:54.17
1:08.16
1:06.85
8.CHYRCHAŁA, Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość9:05.53569
100m:
200m:
1:03.94
2:12.00
1:03.94
1:08.06
300m:
400m:
3:19.97
4:29.11
1:07.97
1:09.14
500m:
600m:
5:37.95
6:47.66
1:08.84
1:09.71
700m:
800m:
7:57.59
9:05.53
1:09.93
1:07.94
9.SENKOWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa9:06.91564
100m:
200m:
1:01.91
2:09.09
1:01.91
1:07.18
300m:
400m:
3:18.35
4:27.91
1:09.26
1:09.56
500m:
600m:
5:37.84
6:48.97
1:09.93
1:11.13
700m:
800m:
7:59.41
9:06.91
1:10.44
1:07.50
10.RĄPAŁA, Tomasz02UKS GOS Raszyn9:07.94561
100m:
200m:
1:03.95
2:11.52
1:03.95
1:07.57
300m:
400m:
3:19.47
4:28.26
1:07.95
1:08.79
500m:
600m:
5:37.33
6:47.76
1:09.07
1:10.43
700m:
800m:
7:58.69
9:07.94
1:10.93
1:09.25
11.SZCZEPANOWSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:08.84559
100m:
200m:
1:05.04
2:15.20
1:05.04
1:10.16
300m:
400m:
3:24.95
4:35.40
1:09.75
1:10.45
500m:
600m:
5:44.94
6:55.67
1:09.54
1:10.73
700m:
800m:
8:04.76
9:08.84
1:09.09
1:04.08
12.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź9:11.51550
100m:
200m:
1:04.85
2:14.69
1:04.85
1:09.84
300m:
400m:
3:24.39
4:34.07
1:09.70
1:09.68
500m:
600m:
5:44.74
6:54.88
1:10.67
1:10.14
700m:
800m:
8:04.19
9:11.51
1:09.31
1:07.32
13.KOWALSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:17.71532
100m:
200m:
1:05.45
2:16.21
1:05.45
1:10.76
300m:
400m:
3:27.54
4:39.05
1:11.33
1:11.51
500m:
600m:
5:50.99
7:01.75
1:11.94
1:10.76
700m:
800m:
8:10.56
9:17.71
1:08.81
1:07.15
14.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki9:52.16445
100m:
200m:
1:09.50
2:24.09
1:09.50
1:14.59
300m:
400m:
3:38.67
4:52.73
1:14.58
1:14.06
500m:
600m:
6:08.45
7:23.68
1:15.72
1:15.23
700m:
800m:
8:40.43
9:52.16
1:16.75
1:11.73

Open

1.KLICH, Kacper94KU AZS UMCS Lublin8:24.00721
100m:
200m:
1:00.43
2:02.98
1:00.43
1:02.55
300m:
400m:
3:05.89
4:09.25
1:02.91
1:03.36
500m:
600m:
5:13.31
6:17.30
1:04.06
1:03.99
700m:
800m:
7:21.72
8:24.00
1:04.42
1:02.28
2.KIEŁCZEWSKI, Amadeusz00MKP Szczecin8:31.96688
100m:
200m:
59.38
2:02.90
59.38
1:03.52
300m:
400m:
3:07.65
4:13.34
1:04.75
1:05.69
500m:
600m:
5:19.99
6:26.09
1:06.65
1:06.10
700m:
800m:
7:32.04
8:31.96
1:05.95
59.92
3.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:33.96680
100m:
200m:
1:00.60
2:04.52
1:00.60
1:03.92
300m:
400m:
3:08.94
4:13.96
1:04.42
1:05.02
500m:
600m:
5:19.29
6:25.25
1:05.33
1:05.96
700m:
800m:
7:30.34
8:33.96
1:05.09
1:03.62
4.KLISZ, Krystian02MKP Szczecin8:38.73662
100m:
200m:
1:02.10
2:06.62
1:02.10
1:04.52
300m:
400m:
3:11.91
4:17.40
1:05.29
1:05.49
500m:
600m:
5:22.87
6:28.24
1:05.47
1:05.37
700m:
800m:
7:33.96
8:38.73
1:05.72
1:04.77
5.TRYLSKI, Wiktor03UKS Tri-Team Rumia8:39.61658
100m:
200m:
59.91
2:04.34
59.91
1:04.43
300m:
400m:
3:10.00
4:16.01
1:05.66
1:06.01
500m:
600m:
5:22.50
6:29.20
1:06.49
1:06.70
700m:
800m:
7:35.63
8:39.61
1:06.43
1:03.98
6.GŁUSZKOWSKI, Mateusz01Uks Cityzen8:41.51651
100m:
200m:
1:01.11
2:06.76
1:01.11
1:05.65
300m:
400m:
3:12.01
4:17.59
1:05.25
1:05.58
500m:
600m:
5:23.54
6:29.81
1:05.95
1:06.27
700m:
800m:
7:36.26
8:41.51
1:06.45
1:05.25
7.WODYŃSKI, Bartosz02KU AZS Politechniki Łódzkiej8:45.44637
100m:
200m:
1:01.30
2:06.09
1:01.30
1:04.79
300m:
400m:
3:11.78
4:18.46
1:05.69
1:06.68
500m:
600m:
5:24.88
6:31.64
1:06.42
1:06.76
700m:
800m:
7:39.64
8:45.44
1:08.00
1:05.80
8.LIK, Kacper02MKS Jedynka Łódź8:48.93624
100m:
200m:
1:03.09
2:09.58
1:03.09
1:06.49
300m:
400m:
3:16.32
4:21.99
1:06.74
1:05.67
500m:
600m:
5:29.18
6:36.25
1:07.19
1:07.07
700m:
800m:
7:43.36
8:48.93
1:07.11
1:05.57
9.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy8:49.38622
100m:
200m:
1:01.68
2:07.17
1:01.68
1:05.49
300m:
400m:
3:13.48
4:20.96
1:06.31
1:07.48
500m:
600m:
5:29.49
6:37.67
1:08.53
1:08.18
700m:
800m:
7:45.02
8:49.38
1:07.35
1:04.36
10.MICHALSKI, Wojciech01MKP Szczecin8:52.04613
100m:
200m:
1:04.53
2:12.23
1:04.53
1:07.70
300m:
400m:
3:19.29
4:26.35
1:07.06
1:07.06
500m:
600m:
5:33.60
6:40.59
1:07.25
1:06.99
700m:
800m:
7:47.42
8:52.04
1:06.83
1:04.62
11.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:54.17606
100m:
200m:
1:02.09
2:07.75
1:02.09
1:05.66
300m:
400m:
3:14.90
4:22.59
1:07.15
1:07.69
500m:
600m:
5:30.69
6:39.16
1:08.10
1:08.47
700m:
800m:
7:47.32
8:54.17
1:08.16
1:06.85
12.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:54.37605
100m:
200m:
1:03.12
2:09.50
1:03.12
1:06.38
300m:
400m:
3:16.07
4:23.29
1:06.57
1:07.22
500m:
600m:
5:30.81
6:38.79
1:07.52
1:07.98
700m:
800m:
7:47.12
8:54.37
1:08.33
1:07.25
13.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn8:54.64604
100m:
200m:
1:04.09
2:10.86
1:04.09
1:06.77
300m:
400m:
3:18.27
4:26.31
1:07.41
1:08.04
500m:
600m:
5:34.58
6:42.32
1:08.27
1:07.74
700m:
800m:
7:49.42
8:54.64
1:07.10
1:05.22
14.NIEDZIAŁEK, Michał03MTP Kormoran Olsztyn8:55.68601
100m:
200m:
1:04.14
2:11.11
1:04.14
1:06.97
300m:
400m:
3:18.56
4:26.45
1:07.45
1:07.89
500m:
600m:
5:34.79
6:42.68
1:08.34
1:07.89
700m:
800m:
7:49.94
8:55.68
1:07.26
1:05.74
15.LEWANDOWSKI, Oliwier03KP MZOS Płock9:02.07580
100m:
200m:
1:03.13
2:11.01
1:03.13
1:07.88
300m:
400m:
3:19.52
4:27.73
1:08.51
1:08.21
500m:
600m:
5:36.29
6:44.75
1:08.56
1:08.46
700m:
800m:
7:53.72
9:02.07
1:08.97
1:08.35
16.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''9:02.88577
100m:
200m:
1:04.29
2:13.57
1:04.29
1:09.28
300m:
400m:
3:22.99
4:32.05
1:09.42
1:09.06
500m:
600m:
5:41.03
6:49.40
1:08.98
1:08.37
700m:
800m:
7:57.30
9:02.88
1:07.90
1:05.58
17.MALINOWSKI, Jakub03MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:03.95574
100m:
200m:
1:03.76
2:13.22
1:03.76
1:09.46
300m:
400m:
3:22.94
4:32.33
1:09.72
1:09.39
500m:
600m:
5:41.03
6:49.09
1:08.70
1:08.06
700m:
800m:
7:57.22
9:03.95
1:08.13
1:06.73
18.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:04.27573
100m:
200m:
1:03.60
2:10.35
1:03.60
1:06.75
300m:
400m:
3:18.04
4:26.58
1:07.69
1:08.54
500m:
600m:
5:36.28
6:46.47
1:09.70
1:10.19
700m:
800m:
7:56.16
9:04.27
1:09.69
1:08.11
19.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:05.11570
100m:
200m:
1:03.48
2:10.63
1:03.48
1:07.15
300m:
400m:
3:18.66
4:26.73
1:08.03
1:08.07
500m:
600m:
5:35.71
6:45.57
1:08.98
1:09.86
700m:
800m:
7:55.84
9:05.11
1:10.27
1:09.27
20.CHYRCHAŁA, Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość9:05.53569
100m:
200m:
1:03.94
2:12.00
1:03.94
1:08.06
300m:
400m:
3:19.97
4:29.11
1:07.97
1:09.14
500m:
600m:
5:37.95
6:47.66
1:08.84
1:09.71
700m:
800m:
7:57.59
9:05.53
1:09.93
1:07.94
21.SENKOWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa9:06.91564
100m:
200m:
1:01.91
2:09.09
1:01.91
1:07.18
300m:
400m:
3:18.35
4:27.91
1:09.26
1:09.56
500m:
600m:
5:37.84
6:48.97
1:09.93
1:11.13
700m:
800m:
7:59.41
9:06.91
1:10.44
1:07.50
22.JĘDRYKA, Nikodem04MKS Jedynka Łódź9:07.58562
100m:
200m:
1:05.20
2:14.60
1:05.20
1:09.40
300m:
400m:
3:24.37
4:33.40
1:09.77
1:09.03
500m:
600m:
5:42.98
6:52.21
1:09.58
1:09.23
700m:
800m:
8:00.91
9:07.58
1:08.70
1:06.67
23.RĄPAŁA, Tomasz02UKS GOS Raszyn9:07.94561
100m:
200m:
1:03.95
2:11.52
1:03.95
1:07.57
300m:
400m:
3:19.47
4:28.26
1:07.95
1:08.79
500m:
600m:
5:37.33
6:47.76
1:09.07
1:10.43
700m:
800m:
7:58.69
9:07.94
1:10.93
1:09.25
24.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn9:08.00561
100m:
200m:
1:03.94
2:13.15
1:03.94
1:09.21
300m:
400m:
3:22.32
4:32.21
1:09.17
1:09.89
500m:
600m:
5:41.36
6:50.85
1:09.15
1:09.49
700m:
800m:
8:00.53
9:08.00
1:09.68
1:07.47
25.SZCZEPANOWSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:08.84559
100m:
200m:
1:05.04
2:15.20
1:05.04
1:10.16
300m:
400m:
3:24.95
4:35.40
1:09.75
1:10.45
500m:
600m:
5:44.94
6:55.67
1:09.54
1:10.73
700m:
800m:
8:04.76
9:08.84
1:09.09
1:04.08
26.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź9:10.09555
100m:
200m:
1:04.02
2:13.43
1:04.02
1:09.41
300m:
400m:
3:23.23
4:32.69
1:09.80
1:09.46
500m:
600m:
5:42.31
6:52.67
1:09.62
1:10.36
700m:
800m:
8:02.13
9:10.09
1:09.46
1:07.96
27.JASIŃSKI, Jakub03MKS Jedynka Łódź9:10.29554
100m:
200m:
1:06.55
2:15.22
1:06.55
1:08.67
300m:
400m:
3:23.50
4:32.62
1:08.28
1:09.12
500m:
600m:
5:42.44
6:53.21
1:09.82
1:10.77
700m:
800m:
8:02.58
9:10.29
1:09.37
1:07.71
28.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź9:11.51550
100m:
200m:
1:04.85
2:14.69
1:04.85
1:09.84
300m:
400m:
3:24.39
4:34.07
1:09.70
1:09.68
500m:
600m:
5:44.74
6:54.88
1:10.67
1:10.14
700m:
800m:
8:04.19
9:11.51
1:09.31
1:07.32
29.KOWALSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:17.71532
100m:
200m:
1:05.45
2:16.21
1:05.45
1:10.76
300m:
400m:
3:27.54
4:39.05
1:11.33
1:11.51
500m:
600m:
5:50.99
7:01.75
1:11.94
1:10.76
700m:
800m:
8:10.56
9:17.71
1:08.81
1:07.15
30.MYŚLIWIEC, Bartosz04MKP Szczecin9:17.85532
100m:
200m:
1:04.07
2:15.06
1:04.07
1:10.99
300m:
400m:
3:26.24
4:38.12
1:11.18
1:11.88
500m:
600m:
5:49.85
7:00.90
1:11.73
1:11.05
700m:
800m:
8:12.97
9:17.85
1:12.07
1:04.88
31.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki9:17.90532
100m:
200m:
1:04.59
2:13.92
1:04.59
1:09.33
300m:
400m:
3:23.98
4:34.66
1:10.06
1:10.68
500m:
600m:
5:46.34
6:57.92
1:11.68
1:11.58
700m:
800m:
8:09.18
9:17.90
1:11.26
1:08.72
32.KUROWSKI, Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:17.92532
100m:
200m:
1:05.43
2:15.55
1:05.43
1:10.12
300m:
400m:
3:25.78
4:37.01
1:10.23
1:11.23
500m:
600m:
5:48.13
6:59.59
1:11.12
1:11.46
700m:
800m:
8:10.21
9:17.92
1:10.62
1:07.71
33.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki9:19.90526
100m:
200m:
1:05.56
2:16.24
1:05.56
1:10.68
300m:
400m:
3:27.70
4:39.59
1:11.46
1:11.89
500m:
600m:
5:50.89
7:02.50
1:11.30
1:11.61
700m:
800m:
8:14.10
9:19.90
1:11.60
1:05.80
34.CYBULSKI, Jakub03UKS Tri-Team Rumia9:22.25519
100m:
200m:
1:06.29
2:18.47
1:06.29
1:12.18
300m:
400m:
3:31.10
4:42.91
1:12.63
1:11.81
500m:
600m:
5:54.32
7:04.91
1:11.41
1:10.59
700m:
800m:
8:15.08
9:22.25
1:10.17
1:07.17
35.NOWACKI, Błażej05UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs9:31.27495
100m:
200m:
1:07.03
2:19.34
1:07.03
1:12.31
300m:
400m:
3:31.93
4:43.80
1:12.59
1:11.87
500m:
600m:
5:55.83
7:08.19
1:12.03
1:12.36
700m:
800m:
8:20.28
9:31.27
1:12.09
1:10.99
36.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn9:40.35472
100m:
200m:
1:08.87
2:22.92
1:08.87
1:14.05
300m:
400m:
3:36.45
4:50.12
1:13.53
1:13.67
500m:
600m:
6:03.74
7:17.05
1:13.62
1:13.31
700m:
800m:
8:30.27
9:40.35
1:13.22
1:10.08
37.GRAPENTYN, Jakub05Malborskie WOPR9:40.52472
100m:
200m:
1:03.98
2:15.05
1:03.98
1:11.07
300m:
400m:
3:28.68
4:43.05
1:13.63
1:14.37
500m:
600m:
5:57.79
7:12.82
1:14.74
1:15.03
700m:
800m:
8:26.34
9:40.52
1:13.52
1:14.18
38.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn9:42.30468
100m:
200m:
1:10.04
2:23.52
1:10.04
1:13.48
300m:
400m:
3:36.94
4:51.23
1:13.42
1:14.29
500m:
600m:
6:04.98
7:18.85
1:13.75
1:13.87
700m:
800m:
8:31.72
9:42.30
1:12.87
1:10.58
39.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy9:43.72464
100m:
200m:
1:06.91
2:20.65
1:06.91
1:13.74
300m:
400m:
3:35.12
4:48.88
1:14.47
1:13.76
500m:
600m:
6:03.63
7:18.87
1:14.75
1:15.24
700m:
800m:
8:32.61
9:43.72
1:13.74
1:11.11
40.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa9:47.26456
100m:
200m:
1:09.24
2:22.69
1:09.24
1:13.45
300m:
400m:
3:37.85
4:53.46
1:15.16
1:15.61
500m:
600m:
6:08.47
7:22.83
1:15.01
1:14.36
700m:
800m:
8:36.85
9:47.26
1:14.02
1:10.41
41.PAWLAK, Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej9:51.92445
100m:
200m:
1:08.43
2:22.52
1:08.43
1:14.09
300m:
400m:
3:36.80
4:51.56
1:14.28
1:14.76
500m:
600m:
6:07.78
7:24.39
1:16.22
1:16.61
700m:
800m:
8:39.76
9:51.92
1:15.37
1:12.16
42.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki9:52.16445
100m:
200m:
1:09.50
2:24.09
1:09.50
1:14.59
300m:
400m:
3:38.67
4:52.73
1:14.58
1:14.06
500m:
600m:
6:08.45
7:23.68
1:15.72
1:15.23
700m:
800m:
8:40.43
9:52.16
1:16.75
1:11.73
43.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa9:57.72432
100m:
200m:
1:09.38
2:24.09
1:09.38
1:14.71
300m:
400m:
3:39.99
4:55.99
1:15.90
1:16.00
500m:
600m:
6:12.17
7:28.82
1:16.18
1:16.65
700m:
800m:
8:45.54
9:57.72
1:16.72
1:12.18
44.WOŹNIAK, Piotr05MTP Kormoran Olsztyn10:02.64422
100m:
200m:
1:12.45
2:28.90
1:12.45
1:16.45
300m:
400m:
3:45.92
5:02.46
1:17.02
1:16.54
500m:
600m:
6:19.37
7:35.50
1:16.91
1:16.13
700m:
800m:
8:52.40
10:02.64
1:16.90
1:10.24
45.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy10:13.71399
100m:
200m:
1:08.89
2:25.13
1:08.89
1:16.24
300m:
400m:
3:44.49
5:03.48
1:19.36
1:18.99
500m:
600m:
6:24.15
7:44.71
1:20.67
1:20.56
700m:
800m:
9:04.51
10:13.71
1:19.80
1:09.20
46.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki10:18.69390
100m:
200m:
1:08.04
2:22.17
1:08.04
1:14.13
300m:
400m:
3:39.88
4:59.43
1:17.71
1:19.55
500m:
600m:
6:19.32
7:40.35
1:19.89
1:21.03
700m:
800m:
9:02.10
10:18.69
1:21.75
1:16.59
47.WENERSKI, Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''10:20.32387
100m:
200m:
1:11.28
2:29.51
1:11.28
1:18.23
300m:
400m:
3:48.35
5:07.62
1:18.84
1:19.27
500m:
600m:
6:27.53
7:46.94
1:19.91
1:19.41
700m:
800m:
9:04.65
10:20.32
1:17.71
1:15.67


<< TOP >>
Konkurencja 1
06.04.2019 - 11:10
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.URBAŃSKA, Patrycja05MKS Jedynka Łódź5:26.13544
50m:
100m:
34.38
1:15.35
34.38
40.97
150m:
200m:
1:57.31
2:39.09
41.96
41.78
250m:
300m:
3:25.63
4:12.47
46.54
46.84
350m:
400m:
4:50.06
5:26.13
37.59
36.07
2.MARCINKOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź5:32.17515
50m:
100m:
38.23
1:22.76
38.23
44.53
150m:
200m:
2:04.50
2:45.63
41.74
41.13
250m:
300m:
3:34.52
4:22.89
48.89
48.37
350m:
400m:
4:58.11
5:32.17
35.22
34.06
3.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno5:42.33471
50m:
100m:
35.94
1:19.69
35.94
43.75
150m:
200m:
2:02.30
2:44.32
42.61
42.02
250m:
300m:
3:35.69
4:26.53
51.37
50.84
350m:
400m:
5:05.57
5:42.33
39.04
36.76
4.KOWAL, Magdalena05MUKS Wodnik Łask6:00.69402
50m:
100m:
39.83
1:27.00
39.83
47.17
150m:
200m:
2:14.90
3:01.46
47.90
46.56
250m:
300m:
3:51.99
4:42.60
50.53
50.61
350m:
400m:
5:23.61
6:00.69
41.01
37.08
5.MATWIN, Julia05UKS ,,Delfinek'' Częstochowa6:25.49329
50m:
100m:
39.16
1:28.08
39.16
48.92
150m:
200m:
2:18.70
3:08.13
50.62
49.43
250m:
300m:
4:05.63
5:03.12
57.50
57.49
350m:
400m:
5:45.38
6:25.49
42.26
40.11

15 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun5:00.94693
50m:
100m:
30.98
1:06.99
30.98
36.01
150m:
200m:
1:47.65
2:25.99
40.66
38.34
250m:
300m:
3:09.87
3:53.52
43.88
43.65
350m:
400m:
4:27.86
5:00.94
34.34
33.08
2.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:18.65584
50m:
100m:
33.15
1:11.77
33.15
38.62
150m:
200m:
1:53.99
2:35.56
42.22
41.57
250m:
300m:
3:19.91
4:05.38
44.35
45.47
350m:
400m:
4:42.61
5:18.65
37.23
36.04
3.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:28.42533
50m:
100m:
32.88
1:11.87
32.88
38.99
150m:
200m:
1:55.21
2:36.38
43.34
41.17
250m:
300m:
3:24.51
4:13.27
48.13
48.76
350m:
400m:
4:51.81
5:28.42
38.54
36.61

16 lat

1.NOWAK, Maja03AZS AWF Warszawa5:15.64600
50m:
100m:
33.32
1:11.32
33.32
38.00
150m:
200m:
1:51.22
2:29.77
39.90
38.55
250m:
300m:
3:16.97
4:04.43
47.20
47.46
350m:
400m:
4:41.34
5:15.64
36.91
34.30
2.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:21.45568
50m:
100m:
33.18
1:12.16
33.18
38.98
150m:
200m:
1:50.74
2:29.60
38.58
38.86
250m:
300m:
3:18.98
4:10.54
49.38
51.56
350m:
400m:
4:46.43
5:21.45
35.89
35.02
3.STERNICZUK, Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:25.40548
50m:
100m:
33.18
1:12.82
33.18
39.64
150m:
200m:
1:57.33
2:39.38
44.51
42.05
250m:
300m:
3:26.34
4:12.07
46.96
45.73
350m:
400m:

5:25.40
4.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin5:35.08502
50m:
100m:
34.84
1:15.95
34.84
41.11
150m:
200m:
1:59.12
2:42.21
43.17
43.09
250m:
300m:
3:31.14
4:20.53
48.93
49.39
350m:
400m:
4:58.24
5:35.08
37.71
36.84

17 - 18 lat

1.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:21.51568
50m:
100m:
32.50
1:10.23
32.50
37.73
150m:
200m:
1:51.96
2:33.94
41.73
41.98
250m:
300m:
3:20.02
4:07.17
46.08
47.15
350m:
400m:
4:44.53
5:21.51
37.36
36.98
2.KUPIS, Aleksandra02MKP Szczecin5:21.73567
50m:
100m:
33.80
1:13.23
33.80
39.43
150m:
200m:
1:54.63
2:34.70
41.40
40.07
250m:
300m:
3:22.57
4:10.57
47.87
48.00
350m:
400m:
4:46.83
5:21.73
36.26
34.90
3.ŚRODA, Dominika02MKP Szczecin5:31.51518
50m:
100m:
33.52
1:12.22
33.52
38.70
150m:
200m:
1:58.60
2:44.91
46.38
46.31
250m:
300m:
3:33.59
4:20.99
48.68
47.40
350m:
400m:
4:57.23
5:31.51
36.24
34.28

Open

1.ŻUKOWSKA, Paula93KU AZS UMCS Lublin4:55.33733
50m:
100m:
31.95
1:07.14
31.95
35.19
150m:
200m:
1:46.53
2:23.72
39.39
37.19
250m:
300m:
3:06.86
3:49.71
43.14
42.85
350m:
400m:
4:23.42
4:55.33
33.71
31.91
2.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun5:00.94693
50m:
100m:
30.98
1:06.99
30.98
36.01
150m:
200m:
1:47.65
2:25.99
40.66
38.34
250m:
300m:
3:09.87
3:53.52
43.88
43.65
350m:
400m:
4:27.86
5:00.94
34.34
33.08
3.NOWAK, Maja03AZS AWF Warszawa5:15.64600
50m:
100m:
33.32
1:11.32
33.32
38.00
150m:
200m:
1:51.22
2:29.77
39.90
38.55
250m:
300m:
3:16.97
4:04.43
47.20
47.46
350m:
400m:
4:41.34
5:15.64
36.91
34.30
4.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin5:18.04587
50m:
100m:
33.42
1:13.61
33.42
40.19
150m:
200m:
1:54.88
2:34.42
41.27
39.54
250m:
300m:
3:22.34
4:08.51
47.92
46.17
350m:
400m:
4:44.01
5:18.04
35.50
34.03
5.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:18.65584
50m:
100m:
33.15
1:11.77
33.15
38.62
150m:
200m:
1:53.99
2:35.56
42.22
41.57
250m:
300m:
3:19.91
4:05.38
44.35
45.47
350m:
400m:
4:42.61
5:18.65
37.23
36.04
6.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:21.45568
50m:
100m:
33.18
1:12.16
33.18
38.98
150m:
200m:
1:50.74
2:29.60
38.58
38.86
250m:
300m:
3:18.98
4:10.54
49.38
51.56
350m:
400m:
4:46.43
5:21.45
35.89
35.02
7.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:21.51568
50m:
100m:
32.50
1:10.23
32.50
37.73
150m:
200m:
1:51.96
2:33.94
41.73
41.98
250m:
300m:
3:20.02
4:07.17
46.08
47.15
350m:
400m:
4:44.53
5:21.51
37.36
36.98
8.KUPIS, Aleksandra02MKP Szczecin5:21.73567
50m:
100m:
33.80
1:13.23
33.80
39.43
150m:
200m:
1:54.63
2:34.70
41.40
40.07
250m:
300m:
3:22.57
4:10.57
47.87
48.00
350m:
400m:
4:46.83
5:21.73
36.26
34.90
9.STERNICZUK, Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:25.40548
50m:
100m:
33.18
1:12.82
33.18
39.64
150m:
200m:
1:57.33
2:39.38
44.51
42.05
250m:
300m:
3:26.34
4:12.07
46.96
45.73
350m:
400m:

5:25.40
10.URBAŃSKA, Patrycja05MKS Jedynka Łódź5:26.13544
50m:
100m:
34.38
1:15.35
34.38
40.97
150m:
200m:
1:57.31
2:39.09
41.96
41.78
250m:
300m:
3:25.63
4:12.47
46.54
46.84
350m:
400m:
4:50.06
5:26.13
37.59
36.07
11.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:28.42533
50m:
100m:
32.88
1:11.87
32.88
38.99
150m:
200m:
1:55.21
2:36.38
43.34
41.17
250m:
300m:
3:24.51
4:13.27
48.13
48.76
350m:
400m:
4:51.81
5:28.42
38.54
36.61
12.ŚRODA, Dominika02MKP Szczecin5:31.51518
50m:
100m:
33.52
1:12.22
33.52
38.70
150m:
200m:
1:58.60
2:44.91
46.38
46.31
250m:
300m:
3:33.59
4:20.99
48.68
47.40
350m:
400m:
4:57.23
5:31.51
36.24
34.28
13.MARCINKOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź5:32.17515
50m:
100m:
38.23
1:22.76
38.23
44.53
150m:
200m:
2:04.50
2:45.63
41.74
41.13
250m:
300m:
3:34.52
4:22.89
48.89
48.37
350m:
400m:
4:58.11
5:32.17
35.22
34.06
14.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin5:35.08502
50m:
100m:
34.84
1:15.95
34.84
41.11
150m:
200m:
1:59.12
2:42.21
43.17
43.09
250m:
300m:
3:31.14
4:20.53
48.93
49.39
350m:
400m:
4:58.24
5:35.08
37.71
36.84
15.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno5:42.33471
50m:
100m:
35.94
1:19.69
35.94
43.75
150m:
200m:
2:02.30
2:44.32
42.61
42.02
250m:
300m:
3:35.69
4:26.53
51.37
50.84
350m:
400m:
5:05.57
5:42.33
39.04
36.76
16.KOWAL, Magdalena05MUKS Wodnik Łask6:00.69402
50m:
100m:
39.83
1:27.00
39.83
47.17
150m:
200m:
2:14.90
3:01.46
47.90
46.56
250m:
300m:
3:51.99
4:42.60
50.53
50.61
350m:
400m:
5:23.61
6:00.69
41.01
37.08
17.MATWIN, Julia05UKS ,,Delfinek'' Częstochowa6:25.49329
50m:
100m:
39.16
1:28.08
39.16
48.92
150m:
200m:
2:18.70
3:08.13
50.62
49.43
250m:
300m:
4:05.63
5:03.12
57.50
57.49
350m:
400m:
5:45.38
6:25.49
42.26
40.11


<< TOP >>
Konkurencja 2
06.04.2019 - 11:10
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.POGODA, Krzysztof05MKS Jedynka Łódź5:02.95521
50m:
100m:
33.17
1:10.78
33.17
37.61
150m:
200m:
1:48.74
2:25.84
37.96
37.10
250m:
300m:
3:09.89
3:54.14
44.05
44.25
350m:
400m:
4:29.59
5:02.95
35.45
33.36
2.PŁOSZKA, Kacper05MKS Jedynka Łódź5:03.31519
50m:
100m:
30.48
1:05.80
30.48
35.32
150m:
200m:
1:47.59
2:27.06
41.79
39.47
250m:
300m:
3:13.64
3:58.26
46.58
44.62
350m:
400m:
4:31.87
5:03.31
33.61
31.44
3.NOWACKI, Błażej05UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs5:09.08491
50m:
100m:
31.76
1:10.26
31.76
38.50
150m:
200m:
1:49.53
2:27.49
39.27
37.96
250m:
300m:
3:14.22
4:00.45
46.73
46.23
350m:
400m:
4:35.56
5:09.08
35.11
33.52
4.MOCHNAL, Kacper05MKS Jedynka Łódź5:13.16472
50m:
100m:
31.85
1:08.80
31.85
36.95
150m:
200m:
1:49.53
2:29.47
40.73
39.94
250m:
300m:
3:14.81
4:01.15
45.34
46.34
350m:
400m:
4:37.41
5:13.16
36.26
35.75
5.JARCZEWSKI, Franciszek05UKS 190 Łódź5:21.89434
50m:
100m:
32.61
1:10.91
32.61
38.30
150m:
200m:
1:51.72
2:31.33
40.81
39.61
250m:
300m:
3:19.28
4:07.14
47.95
47.86
350m:
400m:
4:44.61
5:21.89
37.47
37.28
6.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn5:22.07433
50m:
100m:
33.67
1:13.19
33.67
39.52
150m:
200m:
1:56.18
2:37.54
42.99
41.36
250m:
300m:
3:26.38
4:15.65
48.84
49.27
350m:
400m:
4:49.89
5:22.07
34.24
32.18
7.PAWŁOWSKI, Michał05UKS "V" Łomianki5:22.62431
50m:
100m:
32.61
1:13.31
32.61
40.70
150m:
200m:
1:56.95
2:41.19
43.64
44.24
250m:
300m:
3:27.66
4:14.06
46.47
46.40
350m:
400m:
4:49.30
5:22.62
35.24
33.32
8.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa5:28.76408
50m:
100m:
32.95
1:10.77
32.95
37.82
150m:
200m:
1:52.96
2:34.71
42.19
41.75
250m:
300m:
3:25.32
4:16.53
50.61
51.21
350m:
400m:
4:52.06
5:28.76
35.53
36.70
9.CHINIEWICZ, Filip05IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:48.61342
50m:
100m:
35.19
1:15.29
35.19
40.10
150m:
200m:
2:01.89
2:46.74
46.60
44.85
250m:
300m:
3:38.42
4:30.87
51.68
52.45
350m:
400m:
5:10.16
5:48.61
39.29
38.45
DYSKW.WOŹNIAK, Piotr05MTP Kormoran Olsztyn5:33.12
K6 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion.
50m:
100m:
33.51
1:13.67
33.51
40.16
150m:
200m:
1:57.44
2:39.95
43.77
42.51
250m:
300m:
3:29.94
4:20.82
49.99
50.88
350m:
400m:
4:57.66
5:33.12
36.84
35.46

15 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:43.00639
50m:
100m:
28.44
1:01.80
28.44
33.36
150m:
200m:
1:36.65
2:11.36
34.85
34.71
250m:
300m:
2:54.86
3:39.07
43.50
44.21
350m:
400m:
4:11.43
4:43.00
32.36
31.57
2.KONARSKI, Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:46.12618
50m:
100m:
29.53
1:03.84
29.53
34.31
150m:
200m:
1:39.86
2:16.21
36.02
36.35
250m:
300m:
2:56.91
3:39.15
40.70
42.24
350m:
400m:
4:13.36
4:46.12
34.21
32.76
3.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:48.54603
50m:
100m:
28.65
1:01.92
28.65
33.27
150m:
200m:
1:38.79
2:14.11
36.87
35.32
250m:
300m:
2:58.00
3:42.33
43.89
44.33
350m:
400m:
4:15.99
4:48.54
33.66
32.55
4.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:02.40524
50m:
100m:
30.44
1:06.01
30.44
35.57
150m:
200m:
1:45.43
2:25.30
39.42
39.87
250m:
300m:
3:06.72
3:50.93
41.42
44.21
350m:
400m:
4:28.01
5:02.40
37.08
34.39
5.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:03.84516
50m:
100m:
31.32
1:07.19
31.32
35.87
150m:
200m:
1:47.82
2:26.19
40.63
38.37
250m:
300m:
3:11.37
3:57.02
45.18
45.65
350m:
400m:
4:31.71
5:03.84
34.69
32.13
6.JĘDRYKA, Nikodem04MKS Jedynka Łódź5:11.15481
50m:
100m:
32.49
1:09.55
32.49
37.06
150m:
200m:
1:53.20
2:34.83
43.65
41.63
250m:
300m:
3:18.88
4:03.37
44.05
44.49
350m:
400m:
4:37.91
5:11.15
34.54
33.24
7.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:19.51444
50m:
100m:
31.61
1:09.46
31.61
37.85
150m:
200m:
1:50.98
2:31.83
41.52
40.85
250m:
300m:
3:16.89
4:03.39
45.06
46.50
350m:
400m:
4:41.00
5:19.51
37.61
38.51
8.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy5:19.73443
50m:
100m:
30.38
1:07.72
30.38
37.34
150m:
200m:
1:51.15
2:34.11
43.43
42.96
250m:
300m:
3:18.97
4:05.43
44.86
46.46
350m:
400m:
4:44.29
5:19.73
38.86
35.44
9.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn5:23.72427
50m:
100m:
35.08
1:18.24
35.08
43.16
150m:
200m:
1:58.78
2:38.53
40.54
39.75
250m:
300m:
3:24.79
4:11.73
46.26
46.94
350m:
400m:
4:48.55
5:23.72
36.82
35.17
10.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź5:38.82372
50m:
100m:
35.23
1:14.60
35.23
39.37
150m:
200m:
1:56.46
2:37.77
41.86
41.31
250m:
300m:
3:29.79
4:23.69
52.02
53.90
350m:
400m:
5:01.96
5:38.82
38.27
36.86
11.SOBCZAK, Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn5:52.21331
50m:
100m:
38.60
1:26.11
38.60
47.51
150m:
200m:
2:11.33
2:53.07
45.22
41.74
250m:
300m:
3:43.55
4:34.32
50.48
50.77
350m:
400m:
5:13.64
5:52.21
39.32
38.57

16 lat

1.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn4:52.75577
50m:
100m:
30.07
1:04.84
30.07
34.77
150m:
200m:
1:43.16
2:20.76
38.32
37.60
250m:
300m:
3:02.96
3:46.37
42.20
43.41
350m:
400m:
4:20.61
4:52.75
34.24
32.14
2.KORONA, Kacper03MKP Szczecin4:55.82560
50m:
100m:
30.02
1:04.79
30.02
34.77
150m:
200m:
1:42.29
2:20.06
37.50
37.77
250m:
300m:
3:02.70
3:47.24
42.64
44.54
350m:
400m:
4:21.99
4:55.82
34.75
33.83
3.GĄSTAŁ, Jan03Mokotowski UKP Warszawianka- W5:01.29530
50m:
100m:
28.89
1:03.77
28.89
34.88
150m:
200m:
1:42.83
2:20.97
39.06
38.14
250m:
300m:
3:06.20
3:52.04
45.23
45.84
350m:
400m:
4:27.85
5:01.29
35.81
33.44
4.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:01.77527
50m:
100m:
30.51
1:05.67
30.51
35.16
150m:
200m:
1:43.98
2:22.24
38.31
38.26
250m:
300m:
3:08.31
3:53.90
46.07
45.59
350m:
400m:
4:28.11
5:01.77
34.21
33.66
5.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk5:11.48479
50m:
100m:
31.71
1:12.75
31.71
41.04
150m:
200m:
1:54.12
2:34.76
41.37
40.64
250m:
300m:
3:16.44
3:58.25
41.68
41.81
350m:
400m:
4:35.61
5:11.48
37.36
35.87

17 - 18 lat

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa4:41.26651
50m:
100m:
26.81
59.25
26.81
32.44
150m:
200m:
1:35.83
2:12.99
36.58
37.16
250m:
300m:
2:53.63
3:36.85
40.64
43.22
350m:
400m:
4:09.35
4:41.26
32.50
31.91
2.GUZY, Marcel01DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob4:44.26631
50m:
100m:
29.92
1:03.60
29.92
33.68
150m:
200m:
1:40.51
2:17.27
36.91
36.76
250m:
300m:
2:56.96
3:36.96
39.69
40.00
350m:
400m:
4:10.49
4:44.26
33.53
33.77
3.GRZYBOWSKI, Artur01MKP Szczecin4:52.04582
50m:
100m:
28.95
1:02.40
28.95
33.45
150m:
200m:
1:41.10
2:19.02
38.70
37.92
250m:
300m:
3:02.17
3:47.21
43.15
45.04
350m:
400m:
4:20.77
4:52.04
33.56
31.27
4.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy4:57.80548
50m:
100m:
31.22
1:06.96
31.22
35.74
150m:
200m:
1:45.83
2:23.04
38.87
37.21
250m:
300m:
3:07.96
3:52.82
44.92
44.86
350m:
400m:
4:26.36
4:57.80
33.54
31.44
5.BOBORYK, Wojciech02KS Delfin Gdynia4:59.15541
50m:
100m:
29.89
1:04.32
29.89
34.43
150m:
200m:
1:43.18
2:21.46
38.86
38.28
250m:
300m:
3:04.96
3:48.75
43.50
43.79
350m:
400m:
4:24.34
4:59.15
35.59
34.81
6.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''5:05.08510
50m:
100m:
30.72
1:07.13
30.72
36.41
150m:
200m:
1:47.43
2:26.46
40.30
39.03
250m:
300m:
3:10.76
3:56.37
44.30
45.61
350m:
400m:
4:30.87
5:05.08
34.50
34.21
7.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:12.22476
50m:
100m:
32.88
1:12.25
32.88
39.37
150m:
200m:
1:50.96
2:29.71
38.71
38.75
250m:
300m:
3:14.75
4:00.05
45.04
45.30
350m:
400m:
4:36.74
5:12.22
36.69
35.48

Open

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa4:41.26651
50m:
100m:
26.81
59.25
26.81
32.44
150m:
200m:
1:35.83
2:12.99
36.58
37.16
250m:
300m:
2:53.63
3:36.85
40.64
43.22
350m:
400m:
4:09.35
4:41.26
32.50
31.91
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:43.00639
50m:
100m:
28.44
1:01.80
28.44
33.36
150m:
200m:
1:36.65
2:11.36
34.85
34.71
250m:
300m:
2:54.86
3:39.07
43.50
44.21
350m:
400m:
4:11.43
4:43.00
32.36
31.57
3.GUZY, Marcel01DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob4:44.26631
50m:
100m:
29.92
1:03.60
29.92
33.68
150m:
200m:
1:40.51
2:17.27
36.91
36.76
250m:
300m:
2:56.96
3:36.96
39.69
40.00
350m:
400m:
4:10.49
4:44.26
33.53
33.77
4.KONARSKI, Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:46.12618
50m:
100m:
29.53
1:03.84
29.53
34.31
150m:
200m:
1:39.86
2:16.21
36.02
36.35
250m:
300m:
2:56.91
3:39.15
40.70
42.24
350m:
400m:
4:13.36
4:46.12
34.21
32.76
5.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:48.54603
50m:
100m:
28.65
1:01.92
28.65
33.27
150m:
200m:
1:38.79
2:14.11
36.87
35.32
250m:
300m:
2:58.00
3:42.33
43.89
44.33
350m:
400m:
4:15.99
4:48.54
33.66
32.55
6.GRZYBOWSKI, Artur01MKP Szczecin4:52.04582
50m:
100m:
28.95
1:02.40
28.95
33.45
150m:
200m:
1:41.10
2:19.02
38.70
37.92
250m:
300m:
3:02.17
3:47.21
43.15
45.04
350m:
400m:
4:20.77
4:52.04
33.56
31.27
7.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn4:52.75577
50m:
100m:
30.07
1:04.84
30.07
34.77
150m:
200m:
1:43.16
2:20.76
38.32
37.60
250m:
300m:
3:02.96
3:46.37
42.20
43.41
350m:
400m:
4:20.61
4:52.75
34.24
32.14
8.KORONA, Kacper03MKP Szczecin4:55.82560
50m:
100m:
30.02
1:04.79
30.02
34.77
150m:
200m:
1:42.29
2:20.06
37.50
37.77
250m:
300m:
3:02.70
3:47.24
42.64
44.54
350m:
400m:
4:21.99
4:55.82
34.75
33.83
9.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy4:57.80548
50m:
100m:
31.22
1:06.96
31.22
35.74
150m:
200m:
1:45.83
2:23.04
38.87
37.21
250m:
300m:
3:07.96
3:52.82
44.92
44.86
350m:
400m:
4:26.36
4:57.80
33.54
31.44
10.BOBORYK, Wojciech02KS Delfin Gdynia4:59.15541
50m:
100m:
29.89
1:04.32
29.89
34.43
150m:
200m:
1:43.18
2:21.46
38.86
38.28
250m:
300m:
3:04.96
3:48.75
43.50
43.79
350m:
400m:
4:24.34
4:59.15
35.59
34.81
11.GĄSTAŁ, Jan03Mokotowski UKP Warszawianka- W5:01.29530
50m:
100m:
28.89
1:03.77
28.89
34.88
150m:
200m:
1:42.83
2:20.97
39.06
38.14
250m:
300m:
3:06.20
3:52.04
45.23
45.84
350m:
400m:
4:27.85
5:01.29
35.81
33.44
12.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:01.77527
50m:
100m:
30.51
1:05.67
30.51
35.16
150m:
200m:
1:43.98
2:22.24
38.31
38.26
250m:
300m:
3:08.31
3:53.90
46.07
45.59
350m:
400m:
4:28.11
5:01.77
34.21
33.66
13.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:02.40524
50m:
100m:
30.44
1:06.01
30.44
35.57
150m:
200m:
1:45.43
2:25.30
39.42
39.87
250m:
300m:
3:06.72
3:50.93
41.42
44.21
350m:
400m:
4:28.01
5:02.40
37.08
34.39
14.POGODA, Krzysztof05MKS Jedynka Łódź5:02.95521
50m:
100m:
33.17
1:10.78
33.17
37.61
150m:
200m:
1:48.74
2:25.84
37.96
37.10
250m:
300m:
3:09.89
3:54.14
44.05
44.25
350m:
400m:
4:29.59
5:02.95
35.45
33.36
15.PŁOSZKA, Kacper05MKS Jedynka Łódź5:03.31519
50m:
100m:
30.48
1:05.80
30.48
35.32
150m:
200m:
1:47.59
2:27.06
41.79
39.47
250m:
300m:
3:13.64
3:58.26
46.58
44.62
350m:
400m:
4:31.87
5:03.31
33.61
31.44
16.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:03.84516
50m:
100m:
31.32
1:07.19
31.32
35.87
150m:
200m:
1:47.82
2:26.19
40.63
38.37
250m:
300m:
3:11.37
3:57.02
45.18
45.65
350m:
400m:
4:31.71
5:03.84
34.69
32.13
17.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''5:05.08510
50m:
100m:
30.72
1:07.13
30.72
36.41
150m:
200m:
1:47.43
2:26.46
40.30
39.03
250m:
300m:
3:10.76
3:56.37
44.30
45.61
350m:
400m:
4:30.87
5:05.08
34.50
34.21
18.NOWACKI, Błażej05UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs5:09.08491
50m:
100m:
31.76
1:10.26
31.76
38.50
150m:
200m:
1:49.53
2:27.49
39.27
37.96
250m:
300m:
3:14.22
4:00.45
46.73
46.23
350m:
400m:
4:35.56
5:09.08
35.11
33.52
19.JĘDRYKA, Nikodem04MKS Jedynka Łódź5:11.15481
50m:
100m:
32.49
1:09.55
32.49
37.06
150m:
200m:
1:53.20
2:34.83
43.65
41.63
250m:
300m:
3:18.88
4:03.37
44.05
44.49
350m:
400m:
4:37.91
5:11.15
34.54
33.24
20.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk5:11.48479
50m:
100m:
31.71
1:12.75
31.71
41.04
150m:
200m:
1:54.12
2:34.76
41.37
40.64
250m:
300m:
3:16.44
3:58.25
41.68
41.81
350m:
400m:
4:35.61
5:11.48
37.36
35.87
21.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:12.22476
50m:
100m:
32.88
1:12.25
32.88
39.37
150m:
200m:
1:50.96
2:29.71
38.71
38.75
250m:
300m:
3:14.75
4:00.05
45.04
45.30
350m:
400m:
4:36.74
5:12.22
36.69
35.48
22.MOCHNAL, Kacper05MKS Jedynka Łódź5:13.16472
50m:
100m:
31.85
1:08.80
31.85
36.95
150m:
200m:
1:49.53
2:29.47
40.73
39.94
250m:
300m:
3:14.81
4:01.15
45.34
46.34
350m:
400m:
4:37.41
5:13.16
36.26
35.75
23.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz5:19.51444
50m:
100m:
31.61
1:09.46
31.61
37.85
150m:
200m:
1:50.98
2:31.83
41.52
40.85
250m:
300m:
3:16.89
4:03.39
45.06
46.50
350m:
400m:
4:41.00
5:19.51
37.61
38.51
24.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy5:19.73443
50m:
100m:
30.38
1:07.72
30.38
37.34
150m:
200m:
1:51.15
2:34.11
43.43
42.96
250m:
300m:
3:18.97
4:05.43
44.86
46.46
350m:
400m:
4:44.29
5:19.73
38.86
35.44
25.JARCZEWSKI, Franciszek05UKS 190 Łódź5:21.89434
50m:
100m:
32.61
1:10.91
32.61
38.30
150m:
200m:
1:51.72
2:31.33
40.81
39.61
250m:
300m:
3:19.28
4:07.14
47.95
47.86
350m:
400m:
4:44.61
5:21.89
37.47
37.28
26.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn5:22.07433
50m:
100m:
33.67
1:13.19
33.67
39.52
150m:
200m:
1:56.18
2:37.54
42.99
41.36
250m:
300m:
3:26.38
4:15.65
48.84
49.27
350m:
400m:
4:49.89
5:22.07
34.24
32.18
27.PAWŁOWSKI, Michał05UKS "V" Łomianki5:22.62431
50m:
100m:
32.61
1:13.31
32.61
40.70
150m:
200m:
1:56.95
2:41.19
43.64
44.24
250m:
300m:
3:27.66
4:14.06
46.47
46.40
350m:
400m:
4:49.30
5:22.62
35.24
33.32
28.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn5:23.72427
50m:
100m:
35.08
1:18.24
35.08
43.16
150m:
200m:
1:58.78
2:38.53
40.54
39.75
250m:
300m:
3:24.79
4:11.73
46.26
46.94
350m:
400m:
4:48.55
5:23.72
36.82
35.17
29.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa5:28.76408
50m:
100m:
32.95
1:10.77
32.95
37.82
150m:
200m:
1:52.96
2:34.71
42.19
41.75
250m:
300m:
3:25.32
4:16.53
50.61
51.21
350m:
400m:
4:52.06
5:28.76
35.53
36.70
30.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź5:38.82372
50m:
100m:
35.23
1:14.60
35.23
39.37
150m:
200m:
1:56.46
2:37.77
41.86
41.31
250m:
300m:
3:29.79
4:23.69
52.02
53.90
350m:
400m:
5:01.96
5:38.82
38.27
36.86
31.CHINIEWICZ, Filip05IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:48.61342
50m:
100m:
35.19
1:15.29
35.19
40.10
150m:
200m:
2:01.89
2:46.74
46.60
44.85
250m:
300m:
3:38.42
4:30.87
51.68
52.45
350m:
400m:
5:10.16
5:48.61
39.29
38.45
32.SOBCZAK, Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn5:52.21331
50m:
100m:
38.60
1:26.11
38.60
47.51
150m:
200m:
2:11.33
2:53.07
45.22
41.74
250m:
300m:
3:43.55
4:34.32
50.48
50.77
350m:
400m:
5:13.64
5:52.21
39.32
38.57
DYSKW.WOŹNIAK, Piotr05MTP Kormoran Olsztyn5:33.12
K6 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion.
50m:
100m:
33.51
1:13.67
33.51
40.16
150m:
200m:
1:57.44
2:39.95
43.77
42.51
250m:
300m:
3:29.94
4:20.82
49.99
50.88
350m:
400m:
4:57.66
5:33.12
36.84
35.46


<< TOP >>
Konkurencja 3
06.04.2019 - 11:17
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS Siódemka Gdynia27.72622
2.WYSOCKA, Maria05UKS 48 Warszawa27.94608
3.MAREK, Amelia05BOSiR Brzesko28.33583
4.STAWICKA, Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.69561
5.MAKSYMOWICZ, Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa29.09538
6.GROMEK, Zuzanna05UKS ,,Victoria Józefów''29.10538
7.GAWEDZKA, Natalia05UKS MOS Ełk29.23531
8.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP ,,Polonia Warszawa''29.34525
9.KOSSOWSKA, Julita05UKS 190 Łódź29.50516
10.KRAWCZYK, Maja05UKS 48 Warszawa29.57512
11.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno29.61510
12.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy29.68507
13.GRABISZEWSKA, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''29.70506
14.MROCZEK, Magda05Malborskie WOPR29.90496
15.ROZBICKA, Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa29.91495
16.SUJKOWSKA, Roksana05MTP Kormoran Olsztyn30.00491
17.MODLIŃSKA, Marta05Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn30.01490
18.KIERUZEL, Martyna05MKS Jedynka Łódź30.10486
19.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok30.19481
20.TOFIL, Emilia05KS Delfin Gdynia30.24479
21.ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszków30.46469
22.SMOLEŃ, Patrycja05BOSiR Brzesko30.52466
23.ŚRUTWA, Wiktoria05MKS Piaseczno30.69458
24.WOLSKA, Pola05UKP ,,Polonia Warszawa''30.74456
25.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP ,,Marlin''30.76455
26.OLECKA, Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.01444
27.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''31.12440
28.DADEJ, Julia05BOSiR Brzesko31.32431
29.GRZEGORCZYK, Maja05UKS MOS Ełk31.34430
30.MASŁOWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn31.37429
31.KACZANOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź31.74414
32.MAKSYMOWICZ, Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa31.90408
33.MIERZEJEWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn32.26395
34.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno32.50386
35.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS Wodnik Łask33.09366
36.PAWELEC, Oliwia05UKS Siódemka Gdynia33.26360
37.SOSZYŃSKA, Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn38.12239

15 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun27.42643
2.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość27.49638
3.MIZIK, Julia04UKS Manta Warszawa Włochy27.88611
4.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA28.10597
5.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin29.29527
6.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.64509
7.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock29.67507
8.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''29.79501
9.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa29.84499
AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa29.84499
11.ROMANIUK, Matylda04UKS WAWER Warszawa29.86498
12.BRACH, Oliwia04BOSiR Brzesko29.88497
13.BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.03489
14.NOWAK, Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.86451
15.KRUPIŃSKA, Lila04MTP Kormoran Olsztyn31.31432
16.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask31.37429
17.WRÓBLEWSKA, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość32.18397
18.RYKOWSKA, Zofia04St. Lok. SALOS Cortile Kielce32.29393
19.ZAKRZEWSKA, Oliwia04UKS Ostrobramska33.27360
20.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź38.93224

16 lat

1.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno26.60704
2.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica26.74693
3.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.41643
4.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.80617
5.GARBARCZYK, Weronika03MKP Szczecin28.17593
6.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa28.67562
7.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.68562
8.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa28.73559
9.MROŻEWSKA, Anna03UKP ,,Polonia Warszawa''29.10538
10.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn29.12537
11.ŁABAJ, Zuzanna03MTP Kormoran Olsztyn29.52515
12.BOGUSZ, Kaja03BUKS Warszawa29.57512
13.DĄBKOWSKA, Aleksandra03KP MZOS Płock29.78502
14.CHĄCIAK, Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.97492
15.AUGUŚCIAK, Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków30.18482
16.GORZEŃ, Marta03Uks Cityzen30.34474
17.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club30.43470
18.MACHNICKA, Alicja03KP MZOS Płock30.46469
19.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa31.07442

17 - 18 lat

1.JURCZYK, Karolina01MKS Dziewiątka Dzierżoniów26.42719
2.WOŹNIAK, Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa26.92679
3.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''27.35648
4.ZAWADZKA, Hanna02UKS G-8 Bielany Warszawa27.88611
5.SKOWROŃSKA, Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.14595
6.WARDAK, Maria02MKP Szczecin28.25588
7.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa28.29585
8.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy28.34582
9.MIELCZAREK, Sandra02UKS G-8 Bielany Warszawa28.46575
10.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.53571
11.JANIK, Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica28.61566
12.KUKIEŁKA, Liliana02St. Szkoła Pływania ,,Orka''29.41521
13.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''30.12485
14.TRYBUCH, Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''30.23480
15.JASZCZUK, Ewa02MTP Kormoran Olsztyn31.24434
16.REZNER, Julia02UKS Kapry-Armexim Pruszków33.46354

Open

1.JURCZYK, Karolina01MKS Dziewiątka Dzierżoniów26.42719
2.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno26.60704
3.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica26.74693
4.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin26.88682
5.WOŹNIAK, Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa26.92679
6.FRYCKOWSKA, Natalia99MKP Szczecin27.14663
7.DEKONINCK, Laura02UKP ,,Polonia Warszawa''27.35648
8.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.41643
9.GUŚĆ, Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun27.42643
10.DOMŻALSKA, Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg27.48639
11.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość27.49638
12.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz27.70623
13.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS Siódemka Gdynia27.72622
14.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin27.75620
15.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.80617
16.ZAWADZKA, Hanna02UKS G-8 Bielany Warszawa27.88611
MIZIK, Julia04UKS Manta Warszawa Włochy27.88611
18.WYSOCKA, Maria05UKS 48 Warszawa27.94608
19.SKIBCZAK, Natalia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.99604
20.KLONOWSKA, Julia00UKS G-8 Bielany Warszawa28.03602
21.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA28.10597
22.SKOWROŃSKA, Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.14595
23.GARBARCZYK, Weronika03MKP Szczecin28.17593
24.WARDAK, Maria02MKP Szczecin28.25588
25.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa28.29585
26.MAREK, Amelia05BOSiR Brzesko28.33583
27.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy28.34582
28.MIELCZAREK, Sandra02UKS G-8 Bielany Warszawa28.46575
29.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.53571
30.JANIK, Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica28.61566
31.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa28.67562
32.ROZBERG, Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.68562
33.STAWICKA, Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.69561
34.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa28.73559
35.BARYŁA, Julia00MKP Szczecin29.05540
36.MAKSYMOWICZ, Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa29.09538
37.MROŻEWSKA, Anna03UKP ,,Polonia Warszawa''29.10538
GROMEK, Zuzanna05UKS ,,Victoria Józefów''29.10538
39.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn29.12537
40.GAWEDZKA, Natalia05UKS MOS Ełk29.23531
41.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin29.29527
42.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP ,,Polonia Warszawa''29.34525
43.KUKIEŁKA, Liliana02St. Szkoła Pływania ,,Orka''29.41521
44.KOSSOWSKA, Julita05UKS 190 Łódź29.50516
45.ŁABAJ, Zuzanna03MTP Kormoran Olsztyn29.52515
46.BOGUSZ, Kaja03BUKS Warszawa29.57512
KRAWCZYK, Maja05UKS 48 Warszawa29.57512
48.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno29.61510
49.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.64509
50.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock29.67507
51.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy29.68507
52.GRABISZEWSKA, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''29.70506
53.DĄBKOWSKA, Aleksandra03KP MZOS Płock29.78502
54.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''29.79501
55.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa29.84499
AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa29.84499
57.ROMANIUK, Matylda04UKS WAWER Warszawa29.86498
58.BRACH, Oliwia04BOSiR Brzesko29.88497
59.MROCZEK, Magda05Malborskie WOPR29.90496
60.ROZBICKA, Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa29.91495
61.CHĄCIAK, Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.97492
62.SUJKOWSKA, Roksana05MTP Kormoran Olsztyn30.00491
63.MODLIŃSKA, Marta05Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn30.01490
64.BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.03489
65.KIERUZEL, Martyna05MKS Jedynka Łódź30.10486
66.JANUSZKA, Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''30.12485
67.AUGUŚCIAK, Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków30.18482
68.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok30.19481
69.TRYBUCH, Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''30.23480
70.TOFIL, Emilia05KS Delfin Gdynia30.24479
71.GORZEŃ, Marta03Uks Cityzen30.34474
72.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club30.43470
73.MACHNICKA, Alicja03KP MZOS Płock30.46469
ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszków30.46469
75.SMOLEŃ, Patrycja05BOSiR Brzesko30.52466
76.ŚRUTWA, Wiktoria05MKS Piaseczno30.69458
77.WOLSKA, Pola05UKP ,,Polonia Warszawa''30.74456
78.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP ,,Marlin''30.76455
79.NOWAK, Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.86451
80.OLECKA, Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.01444
81.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa31.07442
82.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''31.12440
83.JASZCZUK, Ewa02MTP Kormoran Olsztyn31.24434
84.KRUPIŃSKA, Lila04MTP Kormoran Olsztyn31.31432
85.DADEJ, Julia05BOSiR Brzesko31.32431
86.GRZEGORCZYK, Maja05UKS MOS Ełk31.34430
87.MASŁOWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn31.37429
SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask31.37429
89.KACZANOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź31.74414
90.MAKSYMOWICZ, Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa31.90408
91.WRÓBLEWSKA, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość32.18397
92.MIERZEJEWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn32.26395
93.RYKOWSKA, Zofia04St. Lok. SALOS Cortile Kielce32.29393
94.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno32.50386
95.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS Wodnik Łask33.09366
96.PAWELEC, Oliwia05UKS Siódemka Gdynia33.26360
97.ZAKRZEWSKA, Oliwia04UKS Ostrobramska33.27360
98.REZNER, Julia02UKS Kapry-Armexim Pruszków33.46354
99.SOSZYŃSKA, Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn38.12239
100.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź38.93224


<< TOP >>
Konkurencja 4
06.04.2019 - 11:24
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.ZDYBEL, Adam05KS Delfin Gdynia26.02518
2.BULIŃSKI, Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa26.39497
3.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno26.49491
4.PAWŁOWSKI, Michał05UKS "V" Łomianki26.57487
5.CHUPKA, Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.65483
6.RÓŻYCKI, Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.70480
7.PRZYBYSZ, Krzysztof05UKS MOS Ełk26.77476
8.KRUMPLEWSKI, Gracjan05TP Skalar Słupsk26.85472
9.TRYKACZ, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn27.26451
10.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka27.68431
11.GIBUŁA, Patryk05BOSiR Brzesko27.75427
12.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy27.93419
13.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa28.16409
14.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk28.20407
15.SZCZĘSNY, Stanisław05UKS "V" Łomianki28.21407
16.RUDZKI, Jakub05MKS Jedynka Łódź28.22406
17.WENERSKI, Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''28.28404
18.BORECKI, Kasper05UKS 48 Warszawa28.52394
19.KURZYK, Gracjan05MKS Jedynka Łódź28.59391
20.TRYDULSKI, Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.62389
21.CZARNECKI, Igor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.73385
22.ARENT, Artur05MKS Jedynka Łódź28.74385
23.OSEŁKOWSKI, Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn28.81382
24.GOŁYŃSKI, Michał05UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.11370
25.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn29.13369
26.TYRKA, Igor05MTP Kormoran Olsztyn29.45357
27.NIEWIADOMSKI, Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn29.54354
JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszków29.54354
29.SIENKIEWICZ, Ignacy05IKS Konstancin29.65350
30.REZNER, Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszków29.68349
31.JARCZEWSKI, Franciszek05UKS 190 Łódź29.87343
32.WASIAK, Szymon05UKS 190 Łódź29.88342
33.KUBICKI, Karol05MTP Kormoran Olsztyn30.07336
34.IGNATOWICZ, Maciej05MTP Kormoran Olsztyn30.64317
35.NOWACKI, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn30.94308
36.SULKOWSKI, Oskar05MTP Kormoran Olsztyn31.55291
37.SOBOCIŃSKI, Jakub05UKS MOS Ełk32.93256

15 lat

1.TOMASZEWSKI, Aleks04UKS Tri-Team Rumia25.39558
2.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź25.64542
3.MYŚLIWIEC, Bartosz04MKP Szczecin25.84529
4.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki25.85529
5.STACHURSKI, Jerzy04KP MZOS Płock25.93524
6.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.42495
7.WARZOCHA, Gustaw04Uks Cityzen26.43495
8.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia26.47492
9.SKIERNIEWSKI, Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA26.50491
10.WICIAK, Radosław04UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.80474
11.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa26.85472
12.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa26.88470
13.KRASOWSKI, Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia26.89470
14.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.93468
SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04UKS Tri-Team Rumia26.93468
16.BARAŃSKI, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA26.94467
17.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.98465
18.IWANKOWSKI, Hubert04UKP ,,Polonia Warszawa''27.12458
19.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź27.15456
20.KRACZKOWSKI, Tomasz04Starachowicki Klub Pływacki BA27.44442
21.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków27.58435
22.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa27.61434
23.WYPCHŁO, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA27.62433
24.ŁAGOŹNY, Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość27.80425
25.JAROSZ, Kacper04KP MZOS Płock28.00416
26.SUCHODOLSKI, Hubert04KP Delfin Inowrocław28.16409
27.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka28.25405
28.GÓRECKI, Kamil04KP MZOS Płock28.26405
29.RÓŻALSKI, Marcin04St. Lok. SALOS Cortile Kielce28.40399
30.JONOWSKI, Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''28.73385
31.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn29.26364
32.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa29.52355
33.PUPKA, Filip04Uks Cityzen30.39325
34.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.55320
35.SZYŁAŃSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn31.35296
36.SOBCZAK, Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn31.70287

16 lat

1.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki24.73604
2.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''25.36560
3.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa25.59545
4.BARCZYK, Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa25.71537
5.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin25.73536
6.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa25.77534
7.GĄSTAŁ, Jan03Mokotowski UKP Warszawianka- W25.94523
8.KARPIŃSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa26.04517
9.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa26.13512
10.GORRA, Mikołaj03MKP Szczecin26.19508
11.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn26.24506
12.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz26.33500
13.KULS, Jan03KP Delfin Inowrocław26.49491
14.ILCEWICZ, Hubert03UKS ,,Victoria Józefów''26.53489
15.PAWLAK, Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej26.74478
16.LEWANDOWSKI, Oliwier03KP MZOS Płock26.82473
17.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa26.89470
18.LEWANDOWSKI, Damian03KP MZOS Płock27.01463
19.KOPROWSKI, Aleksander03Uks Cityzen27.07460
20.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W27.20454
21.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.22453
22.JASIŃSKI, Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź27.26451
23.NIEDZIAŁEK, Michał03MTP Kormoran Olsztyn27.92420
24.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz28.03415
25.PRUS, Mikołaj03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn29.95340
26.MARCINKOWSKI, Maciej03MKS Jedynka Łódź30.25330
27.LUBIŃSKI, Adrian03UKS WAWER Warszawa31.51292

17 - 18 lat

1.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa23.34719
2.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa23.76681
3.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa23.84674
4.LESZEGA, Szymon01KS Delfin Gdynia24.39630
5.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa24.45625
6.WARZOCHA, Albert01Uks Cityzen24.48623
7.CIARCZYŃSKI, Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''24.58615
8.MOŚCICKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa24.61613
9.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków24.91591
10.MIELNICZUK, Bartosz01Mokotowski UKP Warszawianka- W24.98586
11.KRYŚ, Jarosław02MKP Szczecin25.04582
BIAŁECKI, Jan02Mokotowski UKP Warszawianka- W25.04582
13.KRZYKAŁA, Emil01KP AVIA Świdnik25.13576
14.PUZIO, Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań25.24568
15.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa25.31563
16.WRÓBLEWSKI, Kamil02UKS ''ORKA'' Lubań25.34561
17.KOLAŃCZYK, Kacper02MKP Szczecin25.39558
18.ALEKSANDER, Jakub02MKP Szczecin25.42556
19.KUSIŃSKI, Aleksy02MKS Jedynka Łódź25.46553
20.NOWOTNY, Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa25.48552
21.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki25.51550
PAJĄK, Bartosz01UKS G-8 Bielany Warszawa25.51550
23.KUREK, Jakub01MKP Szczecin25.68539
24.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa25.69539
25.URBAŃSKI, Michał01KS Delfin Gdynia25.70538
26.KOWALCZYK, Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa25.76534
27.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa25.82531
28.SZERMUSZYN, Hubert02MKS BARRACUDA Białystok25.98521
29.CHYRCHAŁA, Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość26.11513
30.SENKOWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa26.12513
31.ZUBIK, Stanisław01UKP ,,Polonia Warszawa''26.14511
32.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02MKP Szczecin26.27504
33.DWYER, Vincent John02Mokotowski UKP Warszawianka- W26.29503
34.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.31501
35.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa26.36499
36.GÓRAL, Mateusz02MKP Szczecin26.52490
37.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.57487
38.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks ,,Pingwiny''26.66482
39.SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''26.74478
40.RUTKIEWICZ, Jakub01St. Szkoła Pływania ,,Orka''26.87471
41.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy26.92468
42.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa27.14457
43.ROWIŃSKI, Aleksander01Mokotowski UKP Warszawianka- W27.36446
44.SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa27.61434
45.JAKUBCZYK, Patryk01St. Szkoła Pływania ,,Orka''27.77426
46.LIK, Kacper02MKS Jedynka Łódź27.88421
47.RACZYŃSKI, Adrian02MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa27.98417
48.STWORZYJANEK, Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''28.02415
49.KUCHARSKI, Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków28.04414
50.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa28.06413
51.HORBATY, Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.79383

Open

1.JURASZEK, Paweł94MKS Dziewiątka Dzierżoniów22.10847
2.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa23.34719
3.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa23.76681
4.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa23.84674
5.PYTLARCZYK, Szymon00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.17647
6.POLEWKA, Tomasz94AZS AWF Katowice24.24641
7.LESZEGA, Szymon01KS Delfin Gdynia24.39630
8.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa24.45625
9.WARZOCHA, Albert01Uks Cityzen24.48623
10.BUKHOVETS, Oleksandr99UKS G-8 Bielany Warszawa24.51620
FRANKE, Paweł99UKS G-8 Bielany Warszawa24.51620
12.BARTOSIEWICZ, Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa24.52620
13.CIARCZYŃSKI, Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''24.58615
14.MOŚCICKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa24.61613
15.ROMANOWSKI, Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki24.73604
16.KACZOROWSKI, Jakub97UKS G-8 Bielany Warszawa24.78600
17.SAFROŃCZYK, Piotr88Klub Sportowy Mako24.90592
18.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków24.91591
19.MIELNICZUK, Bartosz01Mokotowski UKP Warszawianka- W24.98586
20.KRYŚ, Jarosław02MKP Szczecin25.04582
BIAŁECKI, Jan02Mokotowski UKP Warszawianka- W25.04582
22.GRZYBOWSKI, Miłosz00UKS ,,Polonez'' Wyszków25.08579
23.MŁYNARCZYK, Piotr99MKP Szczecin25.11577
24.KRZYKAŁA, Emil01KP AVIA Świdnik25.13576
25.RYBAK, Konrad98UKS ,,Victoria Józefów''25.23569
26.PUZIO, Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań25.24568
27.KĘDZIA, Wiktor00MKP Szczecin25.31563
CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa25.31563
29.WRÓBLEWSKI, Kamil02UKS ''ORKA'' Lubań25.34561
30.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''25.36560
31.KOLAŃCZYK, Kacper02MKP Szczecin25.39558
TOMASZEWSKI, Aleks04UKS Tri-Team Rumia25.39558
33.ALEKSANDER, Jakub02MKP Szczecin25.42556
34.KUSIŃSKI, Aleksy02MKS Jedynka Łódź25.46553
35.NOWOTNY, Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa25.48552
36.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki25.51550
PAJĄK, Bartosz01UKS G-8 Bielany Warszawa25.51550
38.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa25.59545
39.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź25.64542
40.SZUSTAK, Hubert99UKS GOS Raszyn25.66541
41.KUREK, Jakub01MKP Szczecin25.68539
42.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa25.69539
43.URBAŃSKI, Michał01KS Delfin Gdynia25.70538
44.BARCZYK, Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa25.71537
45.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin25.73536
46.KOWALCZYK, Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa25.76534
47.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa25.77534
48.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa25.82531
49.MYŚLIWIEC, Bartosz04MKP Szczecin25.84529
50.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki25.85529
51.STACHURSKI, Jerzy04KP MZOS Płock25.93524
52.GĄSTAŁ, Jan03Mokotowski UKP Warszawianka- W25.94523
53.SZERMUSZYN, Hubert02MKS BARRACUDA Białystok25.98521
54.RZETELSKI, Kamil96Wojewódzkie Zrzeszenie Sportow26.01519
55.ZDYBEL, Adam05KS Delfin Gdynia26.02518
56.KARPIŃSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa26.04517
57.CHYRCHAŁA, Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość26.11513
58.SENKOWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa26.12513
59.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa26.13512
60.ZUBIK, Stanisław01UKP ,,Polonia Warszawa''26.14511
61.SZYMAŃSKI, Maciej80Warsaw Masters Team26.16510
62.GORRA, Mikołaj03MKP Szczecin26.19508
63.RĘBAS, Igor89AZS  KU Uniwersytetu Warszawsk26.20508
64.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn26.24506
65.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02MKP Szczecin26.27504
66.DWYER, Vincent John02Mokotowski UKP Warszawianka- W26.29503
67.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.31501
68.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz26.33500
69.PAKUŁA, Mateusz00KU AZS Politechniki Łódzkiej26.35499
70.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa26.36499
71.BULIŃSKI, Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa26.39497
72.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska26.40496
73.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.42495
74.WARZOCHA, Gustaw04Uks Cityzen26.43495
75.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia26.47492
76.KULS, Jan03KP Delfin Inowrocław26.49491
TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno26.49491
78.SKIERNIEWSKI, Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA26.50491
79.MITRUS, Paweł00UKS G-8 Bielany Warszawa26.51490
80.GÓRAL, Mateusz02MKP Szczecin26.52490
81.ILCEWICZ, Hubert03UKS ,,Victoria Józefów''26.53489
82.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.57487
PAWŁOWSKI, Michał05UKS "V" Łomianki26.57487
84.CHUPKA, Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.65483
85.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks ,,Pingwiny''26.66482
86.RÓŻYCKI, Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.70480
87.PAWLAK, Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej26.74478
SOBÓL, Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''26.74478
89.PRZYBYSZ, Krzysztof05UKS MOS Ełk26.77476
90.WICIAK, Radosław04UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.80474
91.LEWANDOWSKI, Oliwier03KP MZOS Płock26.82473
92.KRUMPLEWSKI, Gracjan05TP Skalar Słupsk26.85472
WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa26.85472
94.RUTKIEWICZ, Jakub01St. Szkoła Pływania ,,Orka''26.87471
95.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa26.88470
96.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa26.89470
KRASOWSKI, Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia26.89470
98.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy26.92468
99.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.93468
SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI, Julian04UKS Tri-Team Rumia26.93468
101.BARAŃSKI, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA26.94467
102.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.98465
103.LEWANDOWSKI, Damian03KP MZOS Płock27.01463
104.KOPROWSKI, Aleksander03Uks Cityzen27.07460
105.IWANKOWSKI, Hubert04UKP ,,Polonia Warszawa''27.12458
106.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa27.14457
107.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź27.15456
108.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W27.20454
109.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.22453
110.JASIŃSKI, Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź27.26451
TRYKACZ, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn27.26451
112.ROWIŃSKI, Aleksander01Mokotowski UKP Warszawianka- W27.36446
113.MAKOWSKI, Wojciech92UKS G-8 Bielany Warszawa27.40444
114.KRACZKOWSKI, Tomasz04Starachowicki Klub Pływacki BA27.44442
115.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków27.58435
116.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa27.61434
SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa27.61434
118.WYPCHŁO, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA27.62433
119.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka27.68431
120.GIBUŁA, Patryk05BOSiR Brzesko27.75427
121.JAKUBCZYK, Patryk01St. Szkoła Pływania ,,Orka''27.77426
122.ŁAGOŹNY, Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość27.80425
123.LIK, Kacper02MKS Jedynka Łódź27.88421
124.NIEDZIAŁEK, Michał03MTP Kormoran Olsztyn27.92420
125.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy27.93419
126.RACZYŃSKI, Adrian02MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa27.98417
127.JAROSZ, Kacper04KP MZOS Płock28.00416
128.STWORZYJANEK, Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''28.02415
129.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz28.03415
130.KUCHARSKI, Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków28.04414
131.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa28.06413
132.SUCHODOLSKI, Hubert04KP Delfin Inowrocław28.16409
BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa28.16409
134.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk28.20407
135.SZCZĘSNY, Stanisław05UKS "V" Łomianki28.21407
136.RUDZKI, Jakub05MKS Jedynka Łódź28.22406
137.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka28.25405
138.GÓRECKI, Kamil04KP MZOS Płock28.26405
139.WENERSKI, Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''28.28404
140.RÓŻALSKI, Marcin04St. Lok. SALOS Cortile Kielce28.40399
141.GOLUS, Michał97MKS Wodnik Radom28.52394
BORECKI, Kasper05UKS 48 Warszawa28.52394
143.KURZYK, Gracjan05MKS Jedynka Łódź28.59391
144.TRYDULSKI, Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.62389
145.JONOWSKI, Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''28.73385
CZARNECKI, Igor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.73385
147.ARENT, Artur05MKS Jedynka Łódź28.74385
148.HORBATY, Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.79383
149.OSEŁKOWSKI, Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn28.81382
150.GOŁYŃSKI, Michał05UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.11370
151.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn29.13369
152.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn29.26364
153.TYRKA, Igor05MTP Kormoran Olsztyn29.45357
154.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa29.52355
155.NIEWIADOMSKI, Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn29.54354
JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszków29.54354
157.SIENKIEWICZ, Ignacy05IKS Konstancin29.65350
158.REZNER, Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszków29.68349
159.JARCZEWSKI, Franciszek05UKS 190 Łódź29.87343
160.WASIAK, Szymon05UKS 190 Łódź29.88342
161.PRUS, Mikołaj03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn29.95340
162.KUBICKI, Karol05MTP Kormoran Olsztyn30.07336
163.MARCINKOWSKI, Maciej03MKS Jedynka Łódź30.25330
164.PUPKA, Filip04Uks Cityzen30.39325
165.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.55320
166.IGNATOWICZ, Maciej05MTP Kormoran Olsztyn30.64317
167.NOWACKI, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn30.94308
168.SZYŁAŃSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn31.35296
169.LUBIŃSKI, Adrian03UKS WAWER Warszawa31.51292
170.SULKOWSKI, Oskar05MTP Kormoran Olsztyn31.55291
171.SOBCZAK, Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn31.70287
172.SOBOCIŃSKI, Jakub05UKS MOS Ełk32.93256


<< TOP >>
Konkurencja 5
06.04.2019 - 11:37
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.PIECHOWICZ, Karolina05KS Płetwal Szczytno2:47.7657036.8743.8643.3043.73
2.KRASZEWSKA, Martyna05MTP Kormoran Olsztyn2:50.2554538.6443.8043.8943.92
3.SZPACZYŃSKA, Liliana05Malborskie WOPR2:52.7352237.9344.8146.1743.82
4.STAWICKA, Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:53.2751737.8044.7445.0345.70
5.URBAŃSKA, Patrycja05MKS Jedynka Łódź2:55.1350139.9244.9345.4644.82
6.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno2:56.0949340.1244.7746.7544.45
7.PAWLIK, Natalia05St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:58.6747140.6645.6146.6945.71
8.PARADOWSKA, Julia05UKS ,,Victoria Józefów''2:59.1046840.6545.2346.4146.81
9.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno2:59.2046740.7945.7646.7445.91
10.ROZBICKA, Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa3:02.2444439.1046.6647.5648.92
11.KOWAL, Magdalena05MUKS Wodnik Łask3:06.5341443.0248.6948.4046.42
12.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''3:10.9438643.1549.3149.2749.21

15 lat

1.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:42.8462336.8942.0142.2841.66
2.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:49.2955437.8243.1043.8244.55
3.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:49.4955237.2943.4044.1044.70
4.PAĆKO, Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:51.6853238.8044.5444.8343.51
5.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź2:51.9852939.8644.1743.8544.10
6.HAR, Zofia04MKS Piaseczno2:53.6451438.6044.7845.4544.81
7.WRONA, Magdalena04MKS Jedynka Łódź2:59.6146440.0546.7347.4445.39
8.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin3:00.2645941.3745.6146.6946.59
9.NOWAK, Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:04.8742640.8547.1548.1748.70

16 lat

1.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:43.9661037.7541.1441.9843.09
2.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club2:59.1046839.9445.8747.6645.63
DYSKW.OLECH, Cecylia03UKS 48 Warszawa2:55.2838.6344.1946.7745.69
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

17 - 18 lat

1.RUTKOWSKA, Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:36.4670237.3641.0338.6939.38
2.PRZYBYSZ, Olga01UKS ''ORKA'' Lubań2:39.1666736.2640.1640.9041.84
3.ZIENTARSKA, Karolina02UKS G-8 Bielany Warszawa2:48.0656737.6543.3343.7743.31
4.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:49.3055437.8943.2744.5143.63
5.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''2:54.3850738.8143.6645.6646.25
6.PRUSIK, Kamila02MKP Szczecin2:56.9448539.4645.5546.1845.75

Open

1.WIKIEŁ, Angelika98SP ,,Narew'' w Ostrołęce2:34.9972335.8539.4640.1439.54
2.RUTKOWSKA, Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:36.4670237.3641.0338.6939.38
3.PRZYBYSZ, Olga01UKS ''ORKA'' Lubań2:39.1666736.2640.1640.9041.84
4.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:42.8462336.8942.0142.2841.66
5.OBAJTEK, Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:43.9661037.7541.1441.9843.09
6.PIECHOWICZ, Karolina05KS Płetwal Szczytno2:47.7657036.8743.8643.3043.73
7.ZIENTARSKA, Karolina02UKS G-8 Bielany Warszawa2:48.0656737.6543.3343.7743.31
8.BEDNARZ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:49.2955437.8243.1043.8244.55
9.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:49.3055437.8943.2744.5143.63
10.STRZĄDAŁA, Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:49.4955237.2943.4044.1044.70
11.KRASZEWSKA, Martyna05MTP Kormoran Olsztyn2:50.2554538.6443.8043.8943.92
12.PAĆKO, Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:51.6853238.8044.5444.8343.51
13.GOMUŁKA, Natalia04UKS 190 Łódź2:51.9852939.8644.1743.8544.10
14.SZPACZYŃSKA, Liliana05Malborskie WOPR2:52.7352237.9344.8146.1743.82
15.STAWICKA, Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:53.2751737.8044.7445.0345.70
16.HAR, Zofia04MKS Piaseczno2:53.6451438.6044.7845.4544.81
17.JASIORSKA, Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''2:54.3850738.8143.6645.6646.25
18.URBAŃSKA, Patrycja05MKS Jedynka Łódź2:55.1350139.9244.9345.4644.82
19.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno2:56.0949340.1244.7746.7544.45
20.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin2:56.4149040.0546.0746.4343.86
21.PRUSIK, Kamila02MKP Szczecin2:56.9448539.4645.5546.1845.75
22.PAWLIK, Natalia05St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:58.6747140.6645.6146.6945.71
23.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club2:59.1046839.9445.8747.6645.63
PARADOWSKA, Julia05UKS ,,Victoria Józefów''2:59.1046840.6545.2346.4146.81
25.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno2:59.2046740.7945.7646.7445.91
26.WRONA, Magdalena04MKS Jedynka Łódź2:59.6146440.0546.7347.4445.39
27.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin3:00.2645941.3745.6146.6946.59
28.ROZBICKA, Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa3:02.2444439.1046.6647.5648.92
29.NOWAK, Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:04.8742640.8547.1548.1748.70
30.KOWAL, Magdalena05MUKS Wodnik Łask3:06.5341443.0248.6948.4046.42
31.PABISIAK, Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''3:10.9438643.1549.3149.2749.21
DYSKW.OLECH, Cecylia03UKS 48 Warszawa2:55.2838.6344.1946.7745.69
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).


<< TOP >>
Konkurencja 6
06.04.2019 - 11:37
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.ARENT, Artur05MKS Jedynka Łódź2:40.6948936.4941.8242.3440.04
2.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt2:42.9746935.6141.8941.6643.81
3.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka2:47.3843336.3142.4644.1544.46
4.JURASZEK, Jakub05UKS Fala Nieporęt2:49.7441538.0343.1844.2744.26
5.MIŁKOWSKI, Wiktor05UKS 48 Warszawa2:50.9840637.5543.5444.6145.28
6.BIELECKI, Sambor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:55.6237540.4446.2444.8744.07
7.REGNOWSKI, Kajetan05UKS Swim Team Wilanów2:57.6436238.8145.1547.7345.95
8.SULKOWSKI, Oskar05MTP Kormoran Olsztyn2:58.6935640.6645.4546.3946.19
9.CZARNECKI, Igor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:04.2232538.8947.4949.6848.16
10.NIEWIADOMSKI, Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn3:06.4931339.4445.9949.3751.69

15 lat

1.KONARSKI, Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:31.1258833.5338.9839.1339.48
2.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:31.6658234.6339.0338.8639.14
3.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.9256834.3639.4239.5939.55
4.KRACZKOWSKI, Tomasz04Starachowicki Klub Pływacki BA2:35.3854134.6540.4541.0239.26
5.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki2:35.5054034.7839.8840.8140.03
6.SZTENDEL, Kacper04MKS Jedynka Łódź2:36.0553434.8540.3440.7540.11
7.GÓRECKI, Kamil04KP MZOS Płock2:39.0150535.8640.2241.2541.68
8.ŁAGOŹNY, Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:45.0045235.6041.1743.3844.85
9.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy2:49.8341434.9444.1447.2343.52
10.SUCHODOLSKI, Hubert04KP Delfin Inowrocław2:50.2041237.8644.5744.6543.12
11.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź2:56.6236840.3046.6645.6144.05
12.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn3:00.7234441.2846.1147.0246.31

16 lat

1.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:27.4063432.9037.1038.7338.67
2.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk2:36.1553335.0039.7840.4540.92
3.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn2:43.4546536.8642.5841.8142.20

17 - 18 lat

1.GUZY, Marcel01DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob2:25.8765433.6337.3537.4037.49
2.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:29.3561033.3639.0138.2738.71
3.ŁUKASIK, Mikołaj02WKS Śląsk Wrocław2:30.6559433.4539.1138.7339.36
4.SZCZEPANOWSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:33.5356134.3939.3339.5240.29
5.ROGULIN, Bogdan01UKS G-8 Bielany Warszawa2:37.2452234.7940.4141.1440.90
6.GREBER, Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.6149934.0140.0641.7043.84
7.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa2:52.5939534.9041.9546.4649.28
DYSKW.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:35.8833.1240.6542.6839.43
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

Open

1.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.1066534.6338.2935.7636.42
2.GUZY, Marcel01DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob2:25.8765433.6337.3537.4037.49
3.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:27.4063432.9037.1038.7338.67
4.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:29.3561033.3639.0138.2738.71
5.WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98MKP Szczecin2:30.3059834.4038.7438.5538.61
6.ŁUKASIK, Mikołaj02WKS Śląsk Wrocław2:30.6559433.4539.1138.7339.36
7.KONARSKI, Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:31.1258833.5338.9839.1339.48
8.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:31.6658234.6339.0338.8639.14
9.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.9256834.3639.4239.5939.55
10.SZCZEPANOWSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:33.5356134.3939.3339.5240.29
11.KRACZKOWSKI, Tomasz04Starachowicki Klub Pływacki BA2:35.3854134.6540.4541.0239.26
12.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki2:35.5054034.7839.8840.8140.03
13.SZTENDEL, Kacper04MKS Jedynka Łódź2:36.0553434.8540.3440.7540.11
14.OLEJNIK, Adam03TP Skalar Słupsk2:36.1553335.0039.7840.4540.92
15.ROGULIN, Bogdan01UKS G-8 Bielany Warszawa2:37.2452234.7940.4141.1440.90
16.GÓRECKI, Kamil04KP MZOS Płock2:39.0150535.8640.2241.2541.68
17.GREBER, Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.6149934.0140.0641.7043.84
18.ARENT, Artur05MKS Jedynka Łódź2:40.6948936.4941.8242.3440.04
19.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt2:42.9746935.6141.8941.6643.81
20.SZELĄG, Dawid03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn2:43.4546536.8642.5841.8142.20
21.ŁAGOŹNY, Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:45.0045235.6041.1743.3844.85
22.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka2:47.3843336.3142.4644.1544.46
23.JURASZEK, Jakub05UKS Fala Nieporęt2:49.7441538.0343.1844.2744.26
24.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy2:49.8341434.9444.1447.2343.52
25.SUCHODOLSKI, Hubert04KP Delfin Inowrocław2:50.2041237.8644.5744.6543.12
26.MIŁKOWSKI, Wiktor05UKS 48 Warszawa2:50.9840637.5543.5444.6145.28
27.RYTTER, Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa2:52.5939534.9041.9546.4649.28
28.BIELECKI, Sambor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:55.6237540.4446.2444.8744.07
29.WALAS, Jan04MKS Trójka Łódź2:56.6236840.3046.6645.6144.05
30.REGNOWSKI, Kajetan05UKS Swim Team Wilanów2:57.6436238.8145.1547.7345.95
31.SULKOWSKI, Oskar05MTP Kormoran Olsztyn2:58.6935640.6645.4546.3946.19
32.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn3:00.7234441.2846.1147.0246.31
33.CZARNECKI, Igor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:04.2232538.8947.4949.6848.16
34.NIEWIADOMSKI, Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn3:06.4931339.4445.9949.3751.69
DYSKW.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:35.8833.1240.6542.6839.43
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).


<< TOP >>
Konkurencja 7
06.04.2019 - 11:37
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.MAREK, Amelia05BOSiR Brzesko1:05.5660630.4935.07
2.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:11.8446032.8538.99
3.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:12.3245133.7938.53
4.OLECKA, Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.7944233.1339.66
5.KOSSOWSKA, Julita05UKS 190 Łódź1:13.5043033.1640.34
6.DADEJ, Julia05BOSiR Brzesko1:14.0342034.5639.47
7.WOLANIN, Klaudia05Malborskie WOPR1:14.2741633.4040.87
8.GAWEDZKA, Natalia05UKS MOS Ełk1:14.5841134.3540.23
9.GROMEK, Zuzanna05UKS ,,Victoria Józefów''1:16.9837433.7243.26
10.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno1:17.4936734.4543.04
11.MODLIŃSKA, Marta05Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn1:17.8636134.0743.79
12.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:17.8936135.4442.45
13.WOLSKA, Pola05UKP ,,Polonia Warszawa''1:19.0134634.7744.24
14.MAKSYMOWICZ, Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.3931636.1545.24
15.MATWIN, Julia05UKS ,,Delfinek'' Częstochowa1:26.6226239.2147.41
DYSKW.KACZANOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź1:19.3734.4144.96
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

15 lat

1.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:08.8452332.2536.59
2.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock1:10.6648432.6737.99
3.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:10.8048132.9837.82
4.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.0943732.2040.89
5.WRÓBLEWSKA, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:13.6542734.0139.64
6.POTEMKA, Justyna04MKS Jedynka Łódź1:14.6241134.1140.51
7.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:16.3438333.3942.95
8.KRUPIŃSKA, Lila04MTP Kormoran Olsztyn1:18.7634936.8741.89

16 lat

1.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.4966729.7933.70
2.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs1:04.3264130.1734.15
3.PISKORSKA, Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica1:05.9059630.6035.30
4.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.5657931.9834.58
5.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.1456430.6736.47
KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.1456431.6035.54
7.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa1:09.3651132.3037.06
8.MACIOŁA, Maja03AZS AWF Warszawa1:13.2243533.8139.41
CHĄCIAK, Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:13.2243533.6439.58
10.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:14.2741633.8440.43

17 - 18 lat

1.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:04.0864829.1334.95
2.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:05.90596
3.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew1:06.3358530.5735.76
4.ZAWADZKA, Hanna02UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.6352831.5137.12
5.SKOWROŃSKA, Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:08.9152131.5437.37
6.HAŁAWCZAK, Marcelina02MKP Szczecin1:08.9852032.1536.83
7.MARSZAŁEK, Magdalena01MKP Szczecin1:09.5050831.5637.94
8.WARDAK, Maria02MKP Szczecin1:11.3946933.1238.27
9.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:15.8939033.8542.04

Open

1.HERBREDER, Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.4966729.7933.70
2.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:04.0864829.1334.95
3.URBAN, Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs1:04.3264130.1734.15
4.MAREK, Amelia05BOSiR Brzesko1:05.5660630.4935.07
5.MICIAK, Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:05.90596
PISKORSKA, Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica1:05.9059630.6035.30
7.KUCHTA, Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew1:06.3358530.5735.76
8.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.5657931.9834.58
9.KAWKA, Nina03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.1456430.6736.47
KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.1456431.6035.54
11.ZAWADZKA, Hanna02UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.6352831.5137.12
12.SIOMA, Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:08.8452332.2536.59
13.SKOWROŃSKA, Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:08.9152131.5437.37
14.HAŁAWCZAK, Marcelina02MKP Szczecin1:08.9852032.1536.83
15.DOPART, Marcelina03AZS AWF Warszawa1:09.3651132.3037.06
16.MARSZAŁEK, Magdalena01MKP Szczecin1:09.5050831.5637.94
17.KLONOWSKA, Julia00UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.8550132.2537.60
18.JABŁOŃSKA, Oliwia97Wojewódzkie Zrzeszenie Sportow1:10.2549233.5736.68
19.WUSZTER, Iga04KP MZOS Płock1:10.6648432.6737.99
20.MALINOŚ, Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:10.8048132.9837.82
21.WARDAK, Maria02MKP Szczecin1:11.3946933.1238.27
22.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:11.8446032.8538.99
23.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:12.3245133.7938.53
24.OLECKA, Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.7944233.1339.66
25.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.0943732.2040.89
26.MACIOŁA, Maja03AZS AWF Warszawa1:13.2243533.8139.41
CHĄCIAK, Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:13.2243533.6439.58
28.KOSSOWSKA, Julita05UKS 190 Łódź1:13.5043033.1640.34
29.WRÓBLEWSKA, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:13.6542734.0139.64
30.DADEJ, Julia05BOSiR Brzesko1:14.0342034.5639.47
31.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:14.2741633.8440.43
WOLANIN, Klaudia05Malborskie WOPR1:14.2741633.4040.87
33.GAWEDZKA, Natalia05UKS MOS Ełk1:14.5841134.3540.23
34.POTEMKA, Justyna04MKS Jedynka Łódź1:14.6241134.1140.51
35.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:15.8939033.8542.04
36.WOŚ, Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:16.3438333.3942.95
37.GROMEK, Zuzanna05UKS ,,Victoria Józefów''1:16.9837433.7243.26
38.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno1:17.4936734.4543.04
39.MODLIŃSKA, Marta05Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn1:17.8636134.0743.79
40.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:17.8936135.4442.45
41.KRUPIŃSKA, Lila04MTP Kormoran Olsztyn1:18.7634936.8741.89
42.WOLSKA, Pola05UKP ,,Polonia Warszawa''1:19.0134634.7744.24
43.MAKSYMOWICZ, Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.3931636.1545.24
44.MATWIN, Julia05UKS ,,Delfinek'' Częstochowa1:26.6226239.2147.41
DYSKW.KACZANOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź1:19.3734.4144.96
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 8
06.04.2019 - 11:37
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.ZDYBEL, Adam05KS Delfin Gdynia1:02.4150829.1633.25
2.GIBUŁA, Patryk05BOSiR Brzesko1:02.5150629.0233.49
3.PŁOSZKA, Kacper05MKS Jedynka Łódź1:03.4048529.4133.99
4.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy1:05.2444530.1735.07
5.BANASIAK, Michał05MKS Jedynka Łódź1:05.4544130.3835.07
6.TRYKACZ, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn1:06.3442330.3036.04
7.PRZYBYSZ, Krzysztof05UKS MOS Ełk1:07.0341030.6736.36
8.MOCHNAL, Kacper05MKS Jedynka Łódź1:07.6339931.6036.03
9.GOŁYŃSKI, Michał05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:10.2735634.1036.17
10.WENERSKI, Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''1:10.7234931.8338.89
11.POGODA, Krzysztof05MKS Jedynka Łódź1:10.8834733.1337.75
12.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn1:10.9434633.3937.55
13.KURZYK, Gracjan05MKS Jedynka Łódź1:12.4732433.6738.80
14.CHINIEWICZ, Filip05IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:16.1028035.0341.07
15.BIELECKI, Sambor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:20.0624035.0345.03

15 lat

1.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:00.1156927.3632.75
2.TOMASZEWSKI, Aleks04UKS Tri-Team Rumia1:00.5155828.2632.25
3.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź1:01.1554028.5232.63
4.GRZECZA, Michał04TP Skalar Słupsk1:01.2753728.4032.87
5.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź1:01.9651928.8333.13
6.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki1:02.4850628.4334.05
7.MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia1:02.9349628.0934.84
8.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:03.0449328.8834.16
9.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:03.0849229.7933.29
10.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:03.5948029.9033.69
11.WARZOCHA, Gustaw04Uks Cityzen1:04.1546829.3634.79
12.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź1:04.4046230.2734.13
13.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:04.4246229.5634.86
14.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa1:04.9845029.6035.38
15.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:05.6143730.1235.49
16.GRABOWSKI, Jakub04KP MZOS Płock1:05.7643430.1835.58
17.SKIERNIEWSKI, Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA1:05.9443130.0235.92
18.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:06.5741930.8735.70
19.KOŁBUŚ, Jakub04Uks ,,Pingwiny''1:07.3740432.1035.27
20.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.7238130.9937.73
21.WYPCHŁO, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA1:09.4436930.7238.72
22.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn1:10.1435832.6137.53
23.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:10.2935631.3538.94
24.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:11.2834131.3339.95
25.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź1:12.0433033.4738.57
26.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.6432233.2039.44
27.WROBLEWSKI, Konrad04Uks ,,Pingwiny''1:16.2627833.0943.17
28.SZYŁAŃSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn1:22.6021938.1644.44
29.SOBCZAK, Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn1:25.8819539.7146.17

16 lat

1.ĆWIEK, Wiktor03UKS G-8 Bielany Warszawa57.4865127.1630.32
2.KORONA, Kacper03MKP Szczecin58.6461327.4431.20
3.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W1:00.9354628.0932.84
4.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.7350027.9334.80
5.BARCZYK, Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.8149928.2834.53
6.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:03.0849228.7234.36
7.KULS, Jan03KP Delfin Inowrocław1:04.0647029.6234.44
8.CYBULSKI, Jakub03UKS Tri-Team Rumia1:04.1246929.9634.16
9.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn1:04.3746330.0334.34
10.JASIŃSKI, Jakub03MKS Jedynka Łódź1:04.4846131.5132.97
11.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin1:05.4044230.4134.99
12.MALINOWSKI, Jakub03MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:08.0939131.4336.66
13.MARCINKOWSKI, Maciej03MKS Jedynka Łódź1:12.0133132.4239.59
14.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz1:12.5632332.4640.10

17 - 18 lat

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa55.5572126.4329.12
2.KRYŚ, Jarosław02MKP Szczecin57.7764126.4431.33
3.TŁOMAK, Andrzej01St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz58.6461326.6531.99
4.BARUSIŃSKI, Kordian01UKS G-8 Bielany Warszawa59.1659727.6431.52
5.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki59.8757627.5332.34
6.KOLAŃCZYK, Kacper02MKP Szczecin1:00.0057227.5732.43
7.ZAREMBA, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.1156928.4031.71
8.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02MKP Szczecin1:00.1456828.1631.98
9.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.2556527.5232.73
10.NOWOTNY, Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.3856127.5632.82
11.GUZY, Marcel01DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob1:00.8454928.9631.88
12.KUSIŃSKI, Aleksy02MKS Jedynka Łódź1:01.4653228.8432.62
13.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks ,,Pingwiny''1:01.5453028.5532.99
14.GÓRAL, Mateusz02MKP Szczecin1:01.7852428.3733.41
15.NALEŹNIK, Jakub01MKP Szczecin1:02.2051328.8533.35
16.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.4750728.4434.03
17.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź1:03.6747929.5534.12
18.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:04.9645129.9934.97
19.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.2642529.6136.65
20.KOWALSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:06.5341930.4436.09
21.KUCHARSKI, Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków1:07.9239430.3137.61

Open

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa55.5572126.4329.12
2.BARTOSIEWICZ, Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa56.0470226.1929.85
3.ĆWIEK, Wiktor03UKS G-8 Bielany Warszawa57.4865127.1630.32
4.KRYŚ, Jarosław02MKP Szczecin57.7764126.4431.33
5.KORONA, Kacper03MKP Szczecin58.6461327.4431.20
TŁOMAK, Andrzej01St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz58.6461326.6531.99
7.BARUSIŃSKI, Kordian01UKS G-8 Bielany Warszawa59.1659727.6431.52
8.WALENCIAK, Aleksander02UKS "V" Łomianki59.8757627.5332.34
9.KOLAŃCZYK, Kacper02MKP Szczecin1:00.0057227.5732.43
10.CHMIELEWSKI, Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:00.1156927.3632.75
ZAREMBA, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.1156928.4031.71
12.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02MKP Szczecin1:00.1456828.1631.98
13.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.2556527.5232.73
14.NOWOTNY, Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.3856127.5632.82
15.TOMASZEWSKI, Aleks04UKS Tri-Team Rumia1:00.5155828.2632.25
16.GUZY, Marcel01DOKiS Sekcja Pływacka Vega Dob1:00.8454928.9631.88
17.NOSARZEWSKI, Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W1:00.9354628.0932.84
18.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska1:01.1454127.8833.26
19.OLCZAK, Kacper04MKS Trójka Łódź1:01.1554028.5232.63
20.GRZECZA, Michał04TP Skalar Słupsk1:01.2753728.4032.87
21.KUSIŃSKI, Aleksy02MKS Jedynka Łódź1:01.4653228.8432.62
22.PAWŁOWSKI, Bogusław02Uks ,,Pingwiny''1:01.5453028.5532.99
23.GÓRAL, Mateusz02MKP Szczecin1:01.7852428.3733.41
24.LAMECKI, Nikodem04MKS Trójka Łódź1:01.9651928.8333.13
25.NALEŹNIK, Jakub01MKP Szczecin1:02.2051328.8533.35
26.ZDYBEL, Adam05KS Delfin Gdynia1:02.4150829.1633.25
27.RUTA, Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.4750728.4434.03
28.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki1:02.4850628.4334.05
29.GIBUŁA, Patryk05BOSiR Brzesko1:02.5150629.0233.49
30.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.7350027.9334.80
31.BARCZYK, Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.8149928.2834.53
32.MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia1:02.9349628.0934.84
33.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:03.0449328.8834.16
34.KORONKIEWICZ, Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:03.0849229.7933.29
GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:03.0849228.7234.36
36.PŁOSZKA, Kacper05MKS Jedynka Łódź1:03.4048529.4133.99
37.ŚLASKI, Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:03.5948029.9033.69
38.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź1:03.6747929.5534.12
39.KULS, Jan03KP Delfin Inowrocław1:04.0647029.6234.44
40.CYBULSKI, Jakub03UKS Tri-Team Rumia1:04.1246929.9634.16
41.WARZOCHA, Gustaw04Uks Cityzen1:04.1546829.3634.79
42.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn1:04.3746330.0334.34
43.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź1:04.4046230.2734.13
44.OSZCZAK, Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:04.4246229.5634.86
45.JASIŃSKI, Jakub03MKS Jedynka Łódź1:04.4846131.5132.97
46.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:04.9645129.9934.97
47.KORDOWSKI, Tymoteusz04BUKS Warszawa1:04.9845029.6035.38
48.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy1:05.2444530.1735.07
49.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin1:05.4044230.4134.99
50.BANASIAK, Michał05MKS Jedynka Łódź1:05.4544130.3835.07
51.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:05.6143730.1235.49
52.GRABOWSKI, Jakub04KP MZOS Płock1:05.7643430.1835.58
53.SKIERNIEWSKI, Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA1:05.9443130.0235.92
54.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.2642529.6136.65
55.TRYKACZ, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn1:06.3442330.3036.04
56.KOWALSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:06.5341930.4436.09
57.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:06.5741930.8735.70
58.PRZYBYSZ, Krzysztof05UKS MOS Ełk1:07.0341030.6736.36
59.KOŁBUŚ, Jakub04Uks ,,Pingwiny''1:07.3740432.1035.27
60.MOCHNAL, Kacper05MKS Jedynka Łódź1:07.6339931.6036.03
61.GOLUS, Michał97MKS Wodnik Radom1:07.7339731.5336.20
62.KUCHARSKI, Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków1:07.9239430.3137.61
63.MALINOWSKI, Jakub03MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:08.0939131.4336.66
64.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.7238130.9937.73
65.WYPCHŁO, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA1:09.4436930.7238.72
66.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn1:10.1435832.6137.53
67.GOŁYŃSKI, Michał05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:10.2735634.1036.17
68.PISKOR, Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:10.2935631.3538.94
69.WENERSKI, Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''1:10.7234931.8338.89
70.POGODA, Krzysztof05MKS Jedynka Łódź1:10.8834733.1337.75
71.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn1:10.9434633.3937.55
72.GOŁĘBIOWSKI, Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:11.2834131.3339.95
73.MARCINKOWSKI, Maciej03MKS Jedynka Łódź1:12.0133132.4239.59
74.KRYSIAK, Kacper04MKS Trójka Łódź1:12.0433033.4738.57
75.KURZYK, Gracjan05MKS Jedynka Łódź1:12.4732433.6738.80
76.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz1:12.5632332.4640.10
77.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.6432233.2039.44
78.CHINIEWICZ, Filip05IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:16.1028035.0341.07
79.WROBLEWSKI, Konrad04Uks ,,Pingwiny''1:16.2627833.0943.17
80.BIELECKI, Sambor05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:20.0624035.0345.03
81.SZYŁAŃSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn1:22.6021938.1644.44
82.SOBCZAK, Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn1:25.8819539.7146.17
NIE UK.POLEWKA, Tomasz94AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 9
06.04.2019 - 11:45
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.WYSOCKA, Maria05UKS 48 Warszawa31.46636
2.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk32.14596
3.KRAWCZYK, Maja05UKS 48 Warszawa32.49577
4.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP ,,Marlin''32.80561
5.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS Siódemka Gdynia32.81561
6.WALENTYNOWICZ, Nadia05Malborskie WOPR32.90556
7.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok33.15543
8.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy33.42530
9.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP ,,Polonia Warszawa''34.05501
10.SMOLEŃ, Patrycja05BOSiR Brzesko34.38487
11.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok34.39487
12.GRABISZEWSKA, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''34.53481
13.TOFIL, Emilia05KS Delfin Gdynia34.60478
14.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno34.64476
15.PAWLIK, Natalia05St. Lok. SALOS Cortile Kielce34.86467
16.GAWEDZKA, Natalia05UKS MOS Ełk35.09458
17.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno35.41446
18.ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszków35.58439
19.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt35.94426
20.TRZASKA, Alicja05Uczniowski Klub Sportowy Delfi36.21417
21.GRZEGORCZYK, Maja05UKS MOS Ełk36.28414
22.KACZANOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź36.53406
23.MASŁOWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn36.65402
24.MENTRYKA, Gabriela05MTP Kormoran Olsztyn36.98391
25.MIERZEJEWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn37.22384
26.SIEJAK, Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn38.05359
27.PAWELEC, Oliwia05UKS Siódemka Gdynia39.73315
28.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS Wodnik Łask39.80314
29.SOSZYŃSKA, Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn44.84219

15 lat

1.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA31.82615
2.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość32.54575
3.BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.62570
4.KRUZEROWSKA, Zofia04MKS Jedynka Łódź32.76563
5.STANECKA, Hanna04Starachowicki Klub Pływacki BA32.80561
6.ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04MKS Trójka Łódź32.88557
7.WRONA, Magdalena04MKS Jedynka Łódź33.57523
8.ROMANIUK, Matylda04UKS WAWER Warszawa34.58479
9.ZAKRZEWSKA, Oliwia04UKS Ostrobramska36.90394
10.RYKOWSKA, Zofia04St. Lok. SALOS Cortile Kielce38.30352
11.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask38.69342

16 lat

1.MROŻEWSKA, Anna03UKP ,,Polonia Warszawa''31.41639
2.PISKORSKA, Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica31.53632
3.KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.22592
4.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa32.37584
5.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa32.89556
6.MACIOŁA, Maja03AZS AWF Warszawa33.47528
7.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn35.23453
8.GORZEŃ, Marta03Uks Cityzen35.33449
9.ŁABAJ, Zuzanna03MTP Kormoran Olsztyn35.87429
10.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa35.93427

17 - 18 lat

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa30.12725
2.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy30.46701
3.WOŹNIAK, Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa31.27648
4.KUPIS, Aleksandra02MKP Szczecin31.33644
5.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka31.90610
6.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa32.12597
7.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.10499
8.JANIK, Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica35.30450
9.REZNER, Julia02UKS Kapry-Armexim Pruszków39.08331

Open

1.HERASIMOWICZ, Zuzanna02AZS AWF Warszawa30.12725
2.JUC, Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy30.46701
3.FRYCKOWSKA, Natalia99MKP Szczecin31.21651
4.WOŹNIAK, Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa31.27648
5.KUPIS, Aleksandra02MKP Szczecin31.33644
6.ROGOWSKA, Katarzyna00MKP Szczecin31.37641
7.MROŻEWSKA, Anna03UKP ,,Polonia Warszawa''31.41639
8.WRZOSEK, Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz31.44637
9.WYSOCKA, Maria05UKS 48 Warszawa31.46636
10.PISKORSKA, Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica31.53632
11.LATAŁA, Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA31.82615
12.CIEPLAK, Aleksandra01UKS Olimpic Warka31.90610
13.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa32.12597
14.PALICKA, Wiktoria05TP Skalar Słupsk32.14596
15.KOZIŃSKA, Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.22592
16.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa32.37584
17.KRAWCZYK, Maja05UKS 48 Warszawa32.49577
18.MALEC, Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość32.54575
19.BIDNIK, Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.62570
20.KRUZEROWSKA, Zofia04MKS Jedynka Łódź32.76563
21.STANECKA, Hanna04Starachowicki Klub Pływacki BA32.80561
ZIELIŃSKA, Hanna05UKP ,,Marlin''32.80561
23.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS Siódemka Gdynia32.81561
24.ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04MKS Trójka Łódź32.88557
25.ZIEMACKA, Julia03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa32.89556
26.WALENTYNOWICZ, Nadia05Malborskie WOPR32.90556
27.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok33.15543
28.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy33.42530
29.MACIOŁA, Maja03AZS AWF Warszawa33.47528
30.WRONA, Magdalena04MKS Jedynka Łódź33.57523
31.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP ,,Polonia Warszawa''34.05501
32.BIDNIK, Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.10499
33.SMOLEŃ, Patrycja05BOSiR Brzesko34.38487
34.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok34.39487
35.GRABISZEWSKA, Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''34.53481
36.ROMANIUK, Matylda04UKS WAWER Warszawa34.58479
37.TOFIL, Emilia05KS Delfin Gdynia34.60478
38.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno34.64476
39.PAWLIK, Natalia05St. Lok. SALOS Cortile Kielce34.86467
40.GAWEDZKA, Natalia05UKS MOS Ełk35.09458
41.ZMIERCZAK, Natalia03MTP Kormoran Olsztyn35.23453
42.JANIK, Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica35.30450
43.GORZEŃ, Marta03Uks Cityzen35.33449
44.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno35.41446
45.ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszków35.58439
46.ŁABAJ, Zuzanna03MTP Kormoran Olsztyn35.87429
47.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa35.93427
48.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt35.94426
49.TRZASKA, Alicja05Uczniowski Klub Sportowy Delfi36.21417
50.GRZEGORCZYK, Maja05UKS MOS Ełk36.28414
51.KACZANOWSKA, Maja05MKS Jedynka Łódź36.53406
52.MASŁOWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn36.65402
53.ZAKRZEWSKA, Oliwia04UKS Ostrobramska36.90394
54.MENTRYKA, Gabriela05MTP Kormoran Olsztyn36.98391
55.MIERZEJEWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn37.22384
56.SIEJAK, Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn38.05359
57.RYKOWSKA, Zofia04St. Lok. SALOS Cortile Kielce38.30352
58.SYSIO, Zuzanna04MUKS Wodnik Łask38.69342
59.REZNER, Julia02UKS Kapry-Armexim Pruszków39.08331
60.PAWELEC, Oliwia05UKS Siódemka Gdynia39.73315
61.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS Wodnik Łask39.80314
62.SOSZYŃSKA, Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn44.84219


<< TOP >>
Konkurencja 10
06.04.2019 - 11:48
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno30.13505
2.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk31.12458
3.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno31.24453
4.CHUPKA, Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.45444
TRYDULSKI, Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.45444
6.PRZYBYSZ, Krzysztof05UKS MOS Ełk31.51441
7.RÓŻYCKI, Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.52441
8.SZEWCZYK, Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''31.91425
9.KRUMPLEWSKI, Gracjan05TP Skalar Słupsk32.13416
10.ZABAGŁO, Filip05Uczniowski Klub Sportowy Delfi32.71394
11.SZCZĘSNY, Stanisław05UKS "V" Łomianki33.13380
12.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa33.44369
13.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn33.65362
14.WASIAK, Szymon05UKS 190 Łódź34.01351
15.RUDZKI, Jakub05MKS Jedynka Łódź34.16346
JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszków34.16346
17.NOWACKI, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn35.73303
18.IGNATOWICZ, Maciej05MTP Kormoran Olsztyn36.48284
19.TYRKA, Igor05MTP Kormoran Olsztyn37.03272
20.WISKI, Adrian05MTP Kormoran Olsztyn38.89235
21.SOBOCIŃSKI, Jakub05UKS MOS Ełk40.02215
22.SZURYŃSKI, Piotr05Malborskie WOPR41.69190

15 lat

1.MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia29.51537
2.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia30.01511
3.BARAŃSKI, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA30.08507
4.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.19502
5.KOŁBUŚ, Jakub04Uks ,,Pingwiny''30.70477
6.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa32.06419
7.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa32.09418
8.WROBLEWSKI, Konrad04Uks ,,Pingwiny''32.14416
9.KUROWSKI, Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.32.54401
10.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn34.42339
11.SZYŁAŃSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn37.18268

16 lat

1.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa28.08624
2.JASIŃSKI, Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź31.24453
3.GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.45444
4.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz31.68434
5.PRUS, Mikołaj03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn35.89299

17 - 18 lat

1.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa26.24765
2.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa26.61733
3.MOŚCICKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.70726
4.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa27.23684
5.WARZOCHA, Albert01Uks Cityzen28.32608
6.PUZIO, Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań28.56593
7.CEPUCHOWICZ, Jakub02UKS ''ORKA'' Lubań28.58592
8.SZERMUSZYN, Hubert02MKS BARRACUDA Białystok28.66587
9.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków28.77580
10.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa28.98567
11.BŁAŃSKI, Piotr01KS Delfin Gdynia29.05563
12.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa29.48539
13.SZABLAK, Franciszek02Mokotowski UKP Warszawianka- W29.59533
14.KUREK, Jakub01MKP Szczecin29.81521
15.ALEKSANDER, Jakub02MKP Szczecin30.15504
16.RACZYŃSKI, Adrian02MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa30.79473
17.SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa31.06461
18.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.23453
19.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa31.44444
20.CIARCZYŃSKI, Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''31.58438

Open

1.BUGDOL, Rafał95AZS AWF Katowice26.13774
2.POLEWKA, Tomasz94AZS AWF Katowice26.18770
3.RADZISZEWSKI, Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa26.24765
4.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa26.61733
5.MŁYNARCZYK, Karol00UKS G-8 Bielany Warszawa26.64731
6.FRANKE, Paweł99UKS G-8 Bielany Warszawa26.69727
7.MOŚCICKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.70726
8.KĘDZIA, Wiktor00MKP Szczecin27.19687
9.PIOTROWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa27.23684
10.GRZYBOWSKI, Miłosz00UKS ,,Polonez'' Wyszków27.79644
11.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa28.08624
12.WARZOCHA, Albert01Uks Cityzen28.32608
13.PUZIO, Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań28.56593
14.CEPUCHOWICZ, Jakub02UKS ''ORKA'' Lubań28.58592
15.SZERMUSZYN, Hubert02MKS BARRACUDA Białystok28.66587
16.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków28.77580
17.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa28.98567
18.BŁAŃSKI, Piotr01KS Delfin Gdynia29.05563
19.SZYMAŃSKI, Maciej80Warsaw Masters Team29.47540
20.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa29.48539
21.MUSIŃSKI, Kacper04UKS Tri-Team Rumia29.51537
22.SZABLAK, Franciszek02Mokotowski UKP Warszawianka- W29.59533
23.KUREK, Jakub01MKP Szczecin29.81521
24.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia30.01511
25.BARAŃSKI, Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA30.08507
26.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno30.13505
27.ALEKSANDER, Jakub02MKP Szczecin30.15504
28.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.19502
29.KOŁBUŚ, Jakub04Uks ,,Pingwiny''30.70477
30.RACZYŃSKI, Adrian02MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa30.79473
31.SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa31.06461
32.PLAGA, Dawid05TP Skalar Słupsk31.12458
33.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.23453
34.JASIŃSKI, Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź31.24453
SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno31.24453
36.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa31.44444
37.CHUPKA, Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.45444
TRYDULSKI, Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.45444
GĄSIOROWSKI, Michał03UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.45444
40.PRZYBYSZ, Krzysztof05UKS MOS Ełk31.51441
41.RÓŻYCKI, Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.52441
42.CIARCZYŃSKI, Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''31.58438
43.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz31.68434
44.SZEWCZYK, Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''31.91425
45.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa32.06419
46.BERNER, Szymon04BUKS Warszawa32.09418
47.KRUMPLEWSKI, Gracjan05TP Skalar Słupsk32.13416
48.WROBLEWSKI, Konrad04Uks ,,Pingwiny''32.14416
49.KUROWSKI, Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.32.54401
50.ZABAGŁO, Filip05Uczniowski Klub Sportowy Delfi32.71394
51.SZCZĘSNY, Stanisław05UKS "V" Łomianki33.13380
52.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa33.44369
53.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn33.65362
54.WASIAK, Szymon05UKS 190 Łódź34.01351
55.RUDZKI, Jakub05MKS Jedynka Łódź34.16346
JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszków34.16346
57.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn34.42339
58.NOWACKI, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn35.73303
59.PRUS, Mikołaj03Sekcja Pływacka Meduza Pajęczn35.89299
60.IGNATOWICZ, Maciej05MTP Kormoran Olsztyn36.48284
61.TYRKA, Igor05MTP Kormoran Olsztyn37.03272
62.SZYŁAŃSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn37.18268
63.WISKI, Adrian05MTP Kormoran Olsztyn38.89235
64.SOBOCIŃSKI, Jakub05UKS MOS Ełk40.02215
65.SZURYŃSKI, Piotr05Malborskie WOPR41.69190


<< TOP >>
Konkurencja 11
06.04.2019 - 11:51
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.DOMALEWSKI, Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn9:08.00561
100m:
200m:
1:03.94
2:13.15
1:03.94
1:09.21
300m:
400m:
3:22.32
4:32.21
1:09.17
1:09.89
500m:
600m:
5:41.36
6:50.85
1:09.15
1:09.49
700m:
800m:
8:00.53
9:08.00
1:09.68
1:07.47
2.NOWACKI, Błażej05UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdańs9:31.27495
100m:
200m:
1:07.03
2:19.34
1:07.03
1:12.31
300m:
400m:
3:31.93
4:43.80
1:12.59
1:11.87
500m:
600m:
5:55.83
7:08.19
1:12.03
1:12.36
700m:
800m:
8:20.28
9:31.27
1:12.09
1:10.99
3.GRAPENTYN, Jakub05Malborskie WOPR9:40.52472
100m:
200m:
1:03.98
2:15.05
1:03.98
1:11.07
300m:
400m:
3:28.68
4:43.05
1:13.63
1:14.37
500m:
600m:
5:57.79
7:12.82
1:14.74
1:15.03
700m:
800m:
8:26.34
9:40.52
1:13.52
1:14.18
4.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy9:43.72464
100m:
200m:
1:06.91
2:20.65
1:06.91
1:13.74
300m:
400m:
3:35.12
4:48.88
1:14.47
1:13.76
500m:
600m:
6:03.63
7:18.87
1:14.75
1:15.24
700m:
800m:
8:32.61
9:43.72
1:13.74
1:11.11
5.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa9:47.26456
100m:
200m:
1:09.24
2:22.69
1:09.24
1:13.45
300m:
400m:
3:37.85
4:53.46
1:15.16
1:15.61
500m:
600m:
6:08.47
7:22.83
1:15.01
1:14.36
700m:
800m:
8:36.85
9:47.26
1:14.02
1:10.41
6.WOŹNIAK, Piotr05MTP Kormoran Olsztyn10:02.64422
100m:
200m:
1:12.45
2:28.90
1:12.45
1:16.45
300m:
400m:
3:45.92
5:02.46
1:17.02
1:16.54
500m:
600m:
6:19.37
7:35.50
1:16.91
1:16.13
700m:
800m:
8:52.40
10:02.64
1:16.90
1:10.24
7.WENERSKI, Eryk05UKP ,,Polonia Warszawa''10:20.32387
100m:
200m:
1:11.28
2:29.51
1:11.28
1:18.23
300m:
400m:
3:48.35
5:07.62
1:18.84
1:19.27
500m:
600m:
6:27.53
7:46.94
1:19.91
1:19.41
700m:
800m:
9:04.65
10:20.32
1:17.71
1:15.67

15 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:33.96680
100m:
200m:
1:00.60
2:04.52
1:00.60
1:03.92
300m:
400m:
3:08.94
4:13.96
1:04.42
1:05.02
500m:
600m:
5:19.29
6:25.25
1:05.33
1:05.96
700m:
800m:
7:30.34
8:33.96
1:05.09
1:03.62
2.BEDNAREK, Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:54.37605
100m:
200m:
1:03.12
2:09.50
1:03.12
1:06.38
300m:
400m:
3:16.07
4:23.29
1:06.57
1:07.22
500m:
600m:
5:30.81
6:38.79
1:07.52
1:07.98
700m:
800m:
7:47.12
8:54.37
1:08.33
1:07.25
3.JĘDRYKA, Nikodem04MKS Jedynka Łódź9:07.58562
100m:
200m:
1:05.20
2:14.60
1:05.20
1:09.40
300m:
400m:
3:24.37
4:33.40
1:09.77
1:09.03
500m:
600m:
5:42.98
6:52.21
1:09.58
1:09.23
700m:
800m:
8:00.91
9:07.58
1:08.70
1:06.67
4.KLIMCZAK, Kacper04MKS Jedynka Łódź9:10.09555
100m:
200m:
1:04.02
2:13.43
1:04.02
1:09.41
300m:
400m:
3:23.23
4:32.69
1:09.80
1:09.46
500m:
600m:
5:42.31
6:52.67
1:09.62
1:10.36
700m:
800m:
8:02.13
9:10.09
1:09.46
1:07.96
5.MYŚLIWIEC, Bartosz04MKP Szczecin9:17.85532
100m:
200m:
1:04.07
2:15.06
1:04.07
1:10.99
300m:
400m:
3:26.24
4:38.12
1:11.18
1:11.88
500m:
600m:
5:49.85
7:00.90
1:11.73
1:11.05
700m:
800m:
8:12.97
9:17.85
1:12.07
1:04.88
6.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS "V" Łomianki9:17.90532
100m:
200m:
1:04.59
2:13.92
1:04.59
1:09.33
300m:
400m:
3:23.98
4:34.66
1:10.06
1:10.68
500m:
600m:
5:46.34
6:57.92
1:11.68
1:11.58
700m:
800m:
8:09.18
9:17.90
1:11.26
1:08.72
7.KUROWSKI, Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:17.92532
100m:
200m:
1:05.43
2:15.55
1:05.43
1:10.12
300m:
400m:
3:25.78
4:37.01
1:10.23
1:11.23
500m:
600m:
5:48.13
6:59.59
1:11.12
1:11.46
700m:
800m:
8:10.21
9:17.92
1:10.62
1:07.71
8.RAFAŁ, Kacper04UKS "V" Łomianki9:19.90526
100m:
200m:
1:05.56
2:16.24
1:05.56
1:10.68
300m:
400m:
3:27.70
4:39.59
1:11.46
1:11.89
500m:
600m:
5:50.89
7:02.50
1:11.30
1:11.61
700m:
800m:
8:14.10
9:19.90
1:11.60
1:05.80
9.KOZŁOWSKI, Konrad04MTP Kormoran Olsztyn9:40.35472
100m:
200m:
1:08.87
2:22.92
1:08.87
1:14.05
300m:
400m:
3:36.45
4:50.12
1:13.53
1:13.67
500m:
600m:
6:03.74
7:17.05
1:13.62
1:13.31
700m:
800m:
8:30.27
9:40.35
1:13.22
1:10.08
10.GRABOWSKI, Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn9:42.30468
100m:
200m:
1:10.04
2:23.52
1:10.04
1:13.48
300m:
400m:
3:36.94
4:51.23
1:13.42
1:14.29
500m:
600m:
6:04.98
7:18.85
1:13.75
1:13.87
700m:
800m:
8:31.72
9:42.30
1:12.87
1:10.58
11.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa9:57.72432
100m:
200m:
1:09.38
2:24.09
1:09.38
1:14.71
300m:
400m:
3:39.99
4:55.99
1:15.90
1:16.00
500m:
600m:
6:12.17
7:28.82
1:16.18
1:16.65
700m:
800m:
8:45.54
9:57.72
1:16.72
1:12.18
12.KOZIEŃSKI, Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy10:13.71399
100m:
200m:
1:08.89
2:25.13
1:08.89
1:16.24
300m:
400m:
3:44.49
5:03.48
1:19.36
1:18.99
500m:
600m:
6:24.15
7:44.71
1:20.67
1:20.56
700m:
800m:
9:04.51
10:13.71
1:19.80
1:09.20
13.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki10:18.69390
100m:
200m:
1:08.04
2:22.17
1:08.04
1:14.13
300m:
400m:
3:39.88
4:59.43
1:17.71
1:19.55
500m:
600m:
6:19.32
7:40.35
1:19.89
1:21.03
700m:
800m:
9:02.10
10:18.69
1:21.75
1:16.59

16 lat

1.TRYLSKI, Wiktor03UKS Tri-Team Rumia8:39.61658
100m:
200m:
59.91
2:04.34
59.91
1:04.43
300m:
400m:
3:10.00
4:16.01
1:05.66
1:06.01
500m:
600m:
5:22.50
6:29.20
1:06.49
1:06.70
700m:
800m:
7:35.63
8:39.61
1:06.43
1:03.98
2.KAPAŁA, Szymon03MTP Kormoran Olsztyn8:54.64604
100m:
200m:
1:04.09
2:10.86
1:04.09
1:06.77
300m:
400m:
3:18.27
4:26.31
1:07.41
1:08.04
500m:
600m:
5:34.58
6:42.32
1:08.27
1:07.74
700m:
800m:
7:49.42
8:54.64
1:07.10
1:05.22
3.NIEDZIAŁEK, Michał03MTP Kormoran Olsztyn8:55.68601
100m:
200m:
1:04.14
2:11.11
1:04.14
1:06.97
300m:
400m:
3:18.56
4:26.45
1:07.45
1:07.89
500m:
600m:
5:34.79
6:42.68
1:08.34
1:07.89
700m:
800m:
7:49.94
8:55.68
1:07.26
1:05.74
4.LEWANDOWSKI, Oliwier03KP MZOS Płock9:02.07580
100m:
200m:
1:03.13
2:11.01
1:03.13
1:07.88
300m:
400m:
3:19.52
4:27.73
1:08.51
1:08.21
500m:
600m:
5:36.29
6:44.75
1:08.56
1:08.46
700m:
800m:
7:53.72
9:02.07
1:08.97
1:08.35
5.PASZKOWSKI, Konstanty03UKS ,,GIM 92 Ursynów''9:02.88577
100m:
200m:
1:04.29
2:13.57
1:04.29
1:09.28
300m:
400m:
3:22.99
4:32.05
1:09.42
1:09.06
500m:
600m:
5:41.03
6:49.40
1:08.98
1:08.37
700m:
800m:
7:57.30
9:02.88
1:07.90
1:05.58
6.MALINOWSKI, Jakub03MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:03.95574
100m:
200m:
1:03.76
2:13.22
1:03.76
1:09.46
300m:
400m:
3:22.94
4:32.33
1:09.72
1:09.39
500m:
600m:
5:41.03
6:49.09
1:08.70
1:08.06
700m:
800m:
7:57.22
9:03.95
1:08.13
1:06.73
7.ROGUSKI, Mateusz03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:04.27573
100m:
200m:
1:03.60
2:10.35
1:03.60
1:06.75
300m:
400m:
3:18.04
4:26.58
1:07.69
1:08.54
500m:
600m:
5:36.28
6:46.47
1:09.70
1:10.19
700m:
800m:
7:56.16
9:04.27
1:09.69
1:08.11
8.RODKIEWICZ, Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:05.11570
100m:
200m:
1:03.48
2:10.63
1:03.48
1:07.15
300m:
400m:
3:18.66
4:26.73
1:08.03
1:08.07
500m:
600m:
5:35.71
6:45.57
1:08.98
1:09.86
700m:
800m:
7:55.84
9:05.11
1:10.27
1:09.27
9.JASIŃSKI, Jakub03MKS Jedynka Łódź9:10.29554
100m:
200m:
1:06.55
2:15.22
1:06.55
1:08.67
300m:
400m:
3:23.50
4:32.62
1:08.28
1:09.12
500m:
600m:
5:42.44
6:53.21
1:09.82
1:10.77
700m:
800m:
8:02.58
9:10.29
1:09.37
1:07.71
10.CYBULSKI, Jakub03UKS Tri-Team Rumia9:22.25519
100m:
200m:
1:06.29
2:18.47
1:06.29
1:12.18
300m:
400m:
3:31.10
4:42.91
1:12.63
1:11.81
500m:
600m:
5:54.32
7:04.91
1:11.41
1:10.59
700m:
800m:
8:15.08
9:22.25
1:10.17
1:07.17
11.PAWLAK, Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej9:51.92445
100m:
200m:
1:08.43
2:22.52
1:08.43
1:14.09
300m:
400m:
3:36.80
4:51.56
1:14.28
1:14.76
500m:
600m:
6:07.78
7:24.39
1:16.22
1:16.61
700m:
800m:
8:39.76
9:51.92
1:15.37
1:12.16

17 - 18 lat

1.KLISZ, Krystian02MKP Szczecin8:38.73662
100m:
200m:
1:02.10
2:06.62
1:02.10
1:04.52
300m:
400m:
3:11.91
4:17.40
1:05.29
1:05.49
500m:
600m:
5:22.87
6:28.24
1:05.47
1:05.37
700m:
800m:
7:33.96
8:38.73
1:05.72
1:04.77
2.GŁUSZKOWSKI, Mateusz01Uks Cityzen8:41.51651
100m:
200m:
1:01.11
2:06.76
1:01.11
1:05.65
300m:
400m:
3:12.01
4:17.59
1:05.25
1:05.58
500m:
600m:
5:23.54
6:29.81
1:05.95
1:06.27
700m:
800m:
7:36.26
8:41.51
1:06.45
1:05.25
3.WODYŃSKI, Bartosz02KU AZS Politechniki Łódzkiej8:45.44637
100m:
200m:
1:01.30
2:06.09
1:01.30
1:04.79
300m:
400m:
3:11.78
4:18.46
1:05.69
1:06.68
500m:
600m:
5:24.88
6:31.64
1:06.42
1:06.76
700m:
800m:
7:39.64
8:45.44
1:08.00
1:05.80
4.LIK, Kacper02MKS Jedynka Łódź8:48.93624
100m:
200m:
1:03.09
2:09.58
1:03.09
1:06.49
300m:
400m:
3:16.32
4:21.99
1:06.74
1:05.67
500m:
600m:
5:29.18
6:36.25
1:07.19
1:07.07
700m:
800m:
7:43.36
8:48.93
1:07.11
1:05.57
5.KONCKI, Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy8:49.38622
100m:
200m:
1:01.68
2:07.17
1:01.68
1:05.49
300m:
400m:
3:13.48
4:20.96
1:06.31
1:07.48
500m:
600m:
5:29.49
6:37.67
1:08.53
1:08.18
700m:
800m:
7:45.02
8:49.38
1:07.35
1:04.36
6.MICHALSKI, Wojciech01MKP Szczecin8:52.04613
100m:
200m:
1:04.53
2:12.23
1:04.53
1:07.70
300m:
400m:
3:19.29
4:26.35
1:07.06
1:07.06
500m:
600m:
5:33.60
6:40.59
1:07.25
1:06.99
700m:
800m:
7:47.42
8:52.04
1:06.83
1:04.62
7.DOŁOWY, Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:54.17606
100m:
200m:
1:02.09
2:07.75
1:02.09
1:05.66
300m:
400m:
3:14.90
4:22.59
1:07.15
1:07.69
500m:
600m:
5:30.69
6:39.16
1:08.10
1:08.47
700m:
800m:
7:47.32
8:54.17
1:08.16
1:06.85
8.CHYRCHAŁA, Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość9:05.53569
100m:
200m:
1:03.94
2:12.00
1:03.94
1:08.06
300m:
400m:
3:19.97
4:29.11
1:07.97
1:09.14
500m:
600m:
5:37.95
6:47.66
1:08.84
1:09.71
700m:
800m:
7:57.59
9:05.53
1:09.93
1:07.94
9.SENKOWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa9:06.91564
100m:
200m:
1:01.91
2:09.09
1:01.91
1:07.18
300m:
400m:
3:18.35
4:27.91
1:09.26
1:09.56
500m:
600m:
5:37.84
6:48.97
1:09.93
1:11.13
700m:
800m:
7:59.41
9:06.91
1:10.44
1:07.50
10.RĄPAŁA, Tomasz02UKS GOS Raszyn9:07.94561
100m:
200m:
1:03.95
2:11.52
1:03.95
1:07.57
300m:
400m:
3:19.47
4:28.26
1:07.95
1:08.79
500m:
600m:
5:37.33
6:47.76
1:09.07
1:10.43
700m:
800m:
7:58.69
9:07.94
1:10.93
1:09.25
11.SZCZEPANOWSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:08.84559
100m:
200m:
1:05.04
2:15.20
1:05.04
1:10.16
300m:
400m:
3:24.95
4:35.40
1:09.75
1:10.45
500m:
600m:
5:44.94
6:55.67
1:09.54
1:10.73
700m:
800m:
8:04.76
9:08.84
1:09.09
1:04.08
12.KRYSIAK, Michał01MKS Trójka Łódź9:11.51550
100m:
200m:
1:04.85
2:14.69
1:04.85
1:09.84
300m:
400m:
3:24.39
4:34.07
1:09.70
1:09.68
500m:
600m:
5:44.74
6:54.88
1:10.67
1:10.14
700m:
800m:
8:04.19
9:11.51
1:09.31
1:07.32
13.KOWALSKI, Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:17.71532
100m:
200m:
1:05.45
2:16.21
1:05.45
1:10.76
300m:
400m: