Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat – I runda Warszawa, 5. - 6.3.2022 |
Konkurencja 1 05.03.2022 - 9:15 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
12 lat |
1. | STANISŁAWIUK, Maja | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:13.20 | 415 | 33.12 | 40.08 | ||||
2. | KLOC, Hanna | 10 | UKS Fala Nieporęt | 1:16.85 | 358 | 35.66 | 41.19 | ||||
3. | NEUHORN, Diana | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:19.47 | 324 | 37.14 | 42.33 | ||||
4. | SADOWSKA, Zofia | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:19.73 | 321 | 34.82 | 44.91 | ||||
5. | MARKOWSKA, Pola | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:19.85 | 319 | 36.31 | 43.54 | ||||
6. | GAJEWSKA, Karolina | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:20.75 | 309 | 36.45 | 44.30 | ||||
7. | MATOWICKA, Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:20.93 | 307 | 36.43 | 44.50 | ||||
8. | SAWKA, Pola | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:21.50 | 300 | 37.62 | 43.88 | ||||
9. | ZWARDOŃ, Aleksandra | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:22.62 | 288 | 38.45 | 44.17 | ||||
10. | MARCINIAK, Natalia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:23.85 | 276 | 39.22 | 44.63 | ||||
11. | SEBIGULI-MARISHEKOME, Nathalie | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:24.32 | 271 | 38.12 | 46.20 | ||||
12. | STEFAŃSKA, Alicja | 10 | St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki | 1:26.13 | 254 | 39.26 | 46.87 | ||||
13. | KACAŁA, Lena | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:26.56 | 251 | 37.83 | 48.73 | ||||
14. | RZĄSA, Amelia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:27.18 | 245 | 38.36 | 48.82 | ||||
15. | RUCZKOWSKA, Maria | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:27.20 | 245 | 37.60 | 49.60 | ||||
16. | ZYDROŃ, Wiktoria | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:27.82 | 240 | 38.93 | 48.89 | ||||
17. | KOPEĆ, Wiktoria | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:28.40 | 235 | 41.93 | 46.47 | ||||
18. | CIEŚLAK, Antonina | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:32.05 | 208 | 43.59 | 48.46 | ||||
19. | CZERNIGA, Agata | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:33.56 | 198 | 39.55 | 54.01 | ||||
20. | ZARĘBA, Justyna | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:36.70 | 180 | 41.69 | 55.01 | ||||
21. | WASIELEWSKA, Aleksandra | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:36.81 | 179 | 42.02 | 54.79 | ||||
22. | ZYCH, Martyna | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:38.01 | 172 | 44.64 | 53.37 | ||||
23. | NIESŁUCHOWSKA, Gabriela | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:39.15 | 167 | 47.43 | 51.72 | ||||
24. | STANISZEWSKA, Patrycja | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:40.13 | 162 | 43.44 | 56.69 | ||||
25. | MAZURKIEWICZ, Michalina | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:42.11 | 152 | 46.41 | 55.70 | ||||
26. | PAPLIŃSKA, Marianna | 10 | UKS Ostrobramska | 1:45.43 | 138 | 44.57 | 1:00.86 | ||||
27. | CIEŚLAK, Helena | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:48.27 | 128 | 48.41 | 59.86 | ||||
DYSKW. | GRABOWSKA, Emilia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:01.63 | 51.67 | 1:09.96 | |||||
M5 - Pływak nie przeniósł ramion do przodu nad lustrem wody. |
13 lat |
1. | KUCZMAR, Aleksandra | 09 | MKS Ochota Warszawa | 1:09.29 | 489 | 32.33 | 36.96 | |||
2. | DUDKIEWICZ, Maja | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:10.59 | 463 | 32.28 | 38.31 | |||
3. | SZOK, Zuzanna | 09 | MKS Ochota Warszawa | 1:15.93 | 372 | 35.19 | 40.74 | |||
4. | LESIŃSKA, Maja | 09 | MKS Piaseczno | 1:17.06 | 355 | 34.77 | 42.29 | |||
5. | MILANCEJ, Elżbieta | 09 | UKS Żoliborz | 1:17.73 | 346 | 34.87 | 42.86 | |||
6. | LIPKOWSKA, Paulina | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:17.98 | 343 | 36.05 | 41.93 | |||
7. | STYŚ, Zuzanna | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:18.98 | 330 | 37.71 | 41.27 | |||
8. | PIKOŃ, Julia | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:19.93 | 318 | 36.95 | 42.98 | |||
9. | KULECKA, Karolina | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:20.28 | 314 | 37.87 | 42.41 | |||
10. | SZTREKER-WÓJCIK, Iga | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:20.42 | 313 | 39.22 | 41.20 | |||
11. | ŻEBROWSKA, Eliza | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:20.43 | 313 | 37.52 | 42.91 | |||
12. | JABŁOŃSKA, Gabriela | 09 | MKS Piaseczno | 1:21.42 | 301 | 37.33 | 44.09 | |||
13. | GOZDECKA, Natalia | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:21.94 | 296 | 37.21 | 44.73 | |||
14. | SZYNKIEWICZ, Julia | 09 | Klub Pływacki Ciechanów | 1:22.86 | 286 | 36.79 | 46.07 | |||
15. | GODOS, Olga | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:22.98 | 285 | 36.96 | 46.02 | |||
16. | WITKOWSKA, Magdalena | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:23.96 | 275 | 38.23 | 45.73 | |||
17. | RUSIN, Aleksandra | 09 | MKS Piaseczno | 1:24.96 | 265 | 38.01 | 46.95 | |||
18. | KAZANOWSKA, Kaja | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:25.38 | 261 | 39.02 | 46.36 | |||
19. | ŻUREK, Zofia | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:26.49 | 251 | 37.88 | 48.61 | |||
20. | WALKOWSKA, Julia | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:26.71 | 249 | 38.88 | 47.83 | |||
21. | GRONKOWSKA, Aleksandra | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:32.72 | 204 | 39.15 | 53.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 05.03.2022 - 9:22 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
12 lat |
1. | ZAWŁOCKI, Kajetan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:08.08 | 345 | 32.48 | 35.60 | ||||
2. | GRZEGORSKI, Maciej | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:10.25 | 314 | 32.63 | 37.62 | ||||
3. | SZYMAŃSKI, Rafał | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:11.31 | 300 | 32.90 | 38.41 | ||||
4. | POŁOWNIAK, Mateusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:13.64 | 273 | 33.28 | 40.36 | ||||
5. | OSTASZEWSKI, Szymon | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:14.85 | 260 | 34.43 | 40.42 | ||||
6. | KULIK, Konstanty | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:15.53 | 253 | 35.47 | 40.06 | ||||
7. | PIOTROWSKI, Szymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:15.70 | 251 | 35.36 | 40.34 | ||||
8. | KWIATKOWSKI, Jan | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:17.43 | 234 | 35.58 | 41.85 | ||||
9. | GRĄDZIK, Olaf | 10 | Klub Pływacki Ciechanów | 1:19.96 | 213 | 36.55 | 43.41 | ||||
10. | SOBCZAK, Mateusz | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:21.61 | 200 | 37.27 | 44.34 | ||||
11. | WĄSIŃSKI, Dominik | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:23.16 | 189 | 37.51 | 45.65 | ||||
12. | MROZIŃSKI, Kazimierz | 10 | UKS Żoliborz | 1:24.34 | 181 | 36.78 | 47.56 | ||||
13. | CHABORSKI, Igor | 10 | KP Płetwal Mława | 1:27.57 | 162 | 40.20 | 47.37 | ||||
14. | OLSZEWSKI, Wojciech | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:27.82 | 161 | 39.89 | 47.93 | ||||
15. | ZAKOŚCIELNY, Adam | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:29.35 | 152 | 40.33 | 49.02 | ||||
16. | JAKUBOWSKI, Stanisław | 10 | UKS Ostrobramska | 1:29.44 | 152 | 42.92 | 46.52 | ||||
17. | PIECHOWICZ, Andrzej | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:31.42 | 142 | 43.82 | 47.60 | ||||
18. | GIETKA, Jerzy | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:37.88 | 116 | 43.52 | 54.36 | ||||
19. | BUJAK, Tymoteusz | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 1:39.11 | 112 | 44.16 | 54.95 | ||||
20. | ILIEV, Dimitar | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 1:40.28 | 108 | 43.01 | 57.27 | ||||
21. | SOBCZAK, Iwo | 10 | UKS Żoliborz | 1:45.75 | 92 | 47.97 | 57.78 | ||||
22. | SKIBA, Wiktor | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:46.38 | 90 | 45.37 | 1:01.01 | ||||
23. | BALCER, Wojciech | 10 | UKS Żoliborz | 1:47.36 | 88 | 48.20 | 59.16 | ||||
24. | OWCZAREK, Jan | 10 | MKS Piaseczno | 1:49.10 | 83 | 49.12 | 59.98 | ||||
25. | IWANKOWSKI, Norbert | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:57.15 | 67 | 51.73 | 1:05.42 | ||||
26. | SZCZYGIEŁ, Wiktor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:57.37 | 67 | 52.86 | 1:04.51 | ||||
DYSKW. | SKAWIŃSKI, Aleksander | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:17.16 | 35.15 | 42.01 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | MRÓWCZYŃSKI, Bartosz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:19.80 | 37.34 | 42.46 | |||||
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | GUZIAK, Igor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:24.42 | 37.88 | 46.54 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | WODZYŃSKI, Jakub | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:48.58 | 48.10 | 1:00.48 | |||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | TABOR, Aleksander | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:48.98 | 48.31 | 1:00.67 | |||||
M8 - Pływak wykonał ruchy nóg jak do stylu klasycznego - stopy zwrócone na zewnątrz | |||||||||||
DYSKW. | MOSSAKOWSKI, Stanisław | 10 | UKS Ostrobramska | 2:06.54 | 55.41 | 1:11.13 | |||||
M8 - Pływak wykonał ruchy nóg jak do stylu klasycznego - stopy zwrócone na zewnątrz | |||||||||||
NIE UK. | WIŚNIEWSKI, Wiktor | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 38.42 |
13 lat |
1. | TARASIEWICZ, Piotr | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:05.86 | 381 | 30.08 | 35.78 | ||||
2. | POTRZEBOWSKI, Franciszek | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:08.33 | 341 | 31.32 | 37.01 | ||||
3. | DOLOTA, Iwo | 09 | St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki | 1:09.90 | 319 | 32.71 | 37.19 | ||||
4. | STAŃCZYK, Jakub | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:09.92 | 319 | 32.29 | 37.63 | ||||
5. | MELEROWICZ, Antoni | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:11.78 | 294 | 32.70 | 39.08 | ||||
6. | CHMURSKI, Wiktor | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:12.08 | 291 | 32.53 | 39.55 | ||||
7. | BORUC, Przemysław | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:13.14 | 278 | 34.15 | 38.99 | ||||
8. | BANASIUK, Sebastian | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:14.80 | 260 | 34.30 | 40.50 | ||||
9. | SALII, Matviy | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:15.98 | 248 | 34.25 | 41.73 | ||||
10. | JAKUBICKI, Jaromir | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:16.09 | 247 | 34.68 | 41.41 | ||||
11. | KOBYLIŃSKI, Franciszek | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:18.50 | 225 | 34.74 | 43.76 | ||||
12. | BOLEK, Franciszek | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:19.91 | 213 | 36.92 | 42.99 | ||||
13. | KOWALCZYK, Teofil | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:20.86 | 206 | 37.35 | 43.51 | ||||
14. | PŁATEK, Jan | 09 | UKS Żoliborz | 1:22.45 | 194 | 37.58 | 44.87 | ||||
15. | PAŚKO, Antoni | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:24.98 | 177 | 37.01 | 47.97 | ||||
16. | NOWAK, Nikodem | 09 | MKS Piaseczno | 1:25.53 | 174 | 37.98 | 47.55 | ||||
17. | BIAŁEK, Kacper | 09 | UKS Żoliborz | 1:25.81 | 172 | 37.63 | 48.18 | ||||
18. | GRAJKOWSKI, Wojciech | 09 | MKS Piaseczno | 1:26.90 | 166 | 40.11 | 46.79 | ||||
19. | DOMAŃSKI, Franciszek | 09 | MKS Piaseczno | 1:34.76 | 128 | 42.35 | 52.41 | ||||
20. | NOWAK, Jakub | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:54.05 | 73 | 44.04 | 1:10.01 | ||||
DYSKW. | BERENDT, Ksawery | 09 | UKS "V" Łomianki | 1:14.34 | 34.08 | 40.26 | |||||
M1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie. | |||||||||||
DYSKW. | SIECZEK, Bartosz | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:16.38 | 33.93 | 42.45 | |||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | KAZAKIDIS, Błażej | 09 | UKS Ostrobramska | 1:24.74 | 39.64 | 45.10 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | MATUSZEWSKI, Maksymilian | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:39.36 | 41.41 | 57.95 | |||||
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 05.03.2022 - 9:29 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
12 lat |
1. | RACHWALIK, Wiktoria | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:24.21 | 406 | 39.26 | 44.95 | ||||
2. | BORTLISZ, Gabriela | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:24.61 | 400 | 39.69 | 44.92 | ||||
3. | SOBÓTKA, Oliwia | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:27.09 | 367 | 41.76 | 45.33 | ||||
4. | SOBCZAK, Małgorzata | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:28.31 | 352 | 41.63 | 46.68 | ||||
5. | JANGAS, Zofia | 10 | UKS Żoliborz | 1:28.98 | 344 | 41.65 | 47.33 | ||||
6. | FRYSZKOWSKA, Sonia | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:29.38 | 339 | 42.82 | 46.56 | ||||
7. | GAJEWSKA, Karolina | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:29.85 | 334 | 43.13 | 46.72 | ||||
8. | CIBOROWSKA, Anna | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:30.15 | 330 | 42.36 | 47.79 | ||||
9. | NIESZCZERZEWICZ, Matylda | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:30.48 | 327 | 42.26 | 48.22 | ||||
10. | HANDZLIK, Aleksandra | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:31.24 | 319 | 43.80 | 47.44 | ||||
11. | TOBOŁA PERTKIEWICZ, Zofia | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:31.36 | 318 | 43.06 | 48.30 | ||||
12. | SZOTEK, Isabella | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:32.29 | 308 | 44.18 | 48.11 | ||||
13. | SZPAKIEWICZ, Bianka | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:32.32 | 308 | 44.65 | 47.67 | ||||
14. | RZEPECKA, Maria | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:33.88 | 293 | 43.83 | 50.05 | ||||
15. | MARKOWICZ, Amelia | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:34.09 | 291 | 47.35 | 46.74 | ||||
16. | RADEVIČ, Marija | 10 | MKS Ochota Warszawa | 1:34.12 | 290 | 44.74 | 49.38 | ||||
17. | RUCZKOWSKA, Maria | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:34.67 | 285 | 45.77 | 48.90 | ||||
18. | TRAUTZEL, Matylda | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:36.32 | 271 | 46.04 | 50.28 | ||||
19. | SZERSZENOWICZ, Natalia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:36.61 | 268 | 46.28 | 50.33 | ||||
20. | DAMIĘCKA, Blanka | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:36.98 | 265 | 44.09 | 52.89 | ||||
21. | STYKOWSKA, Liwia | 10 | MKS Ochota Warszawa | 1:37.38 | 262 | 45.94 | 51.44 | ||||
22. | KRAJEWSKA, Maja | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:38.54 | 253 | 47.16 | 51.38 | ||||
23. | CZERNIGA, Agata | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:38.73 | 251 | 47.96 | 50.77 | ||||
24. | WASIELEWSKA, Aleksandra | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:39.50 | 246 | 48.22 | 51.28 | ||||
25. | OTULAK, Julia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:40.50 | 238 | 46.82 | 53.68 | ||||
26. | ANIELSKA, Aleksandra | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:41.39 | 232 | 46.97 | 54.42 | ||||
27. | GRABIA, Michalina | 10 | UKS Żoliborz | 1:41.94 | 228 | 46.64 | 55.30 | ||||
28. | KOPYŚ, Hanna | 10 | UKS Żoliborz | 1:41.95 | 228 | 47.90 | 54.05 | ||||
29. | SAWICKA, Gabriela | 10 | KP Płetwal Mława | 1:42.42 | 225 | 48.43 | 53.99 | ||||
30. | SERAFIN, Michalina | 10 | UKS Żoliborz | 1:43.60 | 218 | 47.91 | 55.69 | ||||
31. | ROMANOWSKA, Maria | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:44.58 | 212 | 49.88 | 54.70 | ||||
32. | MAZURKIEWICZ, Michalina | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:45.75 | 205 | 50.30 | 55.45 | ||||
33. | SZULC, Alicja | 10 | KP Płetwal Mława | 1:45.88 | 204 | 51.02 | 54.86 | ||||
34. | PODLEWSKA, Małgorzata | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:46.44 | 201 | 50.45 | 55.99 | ||||
KUKULSKA, Amelia | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:46.44 | 201 | 50.11 | 56.33 | |||||
36. | BOŁDAK, Natasza | 10 | UKS Ostrobramska | 1:46.88 | 198 | 51.73 | 55.15 | ||||
37. | MUSIOŁ, Aniela | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:48.56 | 189 | 51.43 | 57.13 | ||||
38. | GADOWSKA, Monika | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:49.50 | 184 | 50.14 | 59.36 | ||||
39. | WITT, Amelia | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:49.87 | 182 | 49.86 | 1:00.01 | ||||
40. | SZCZEŚNIAK, Zofia | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:50.70 | 178 | 53.10 | 57.60 | ||||
41. | KANCLERZ, Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:52.62 | 169 | 53.55 | 59.07 | ||||
42. | PODLACH, Apolonia | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:55.24 | 158 | 55.24 | 1:00.00 | ||||
43. | PAUL, Natalia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:57.56 | 149 | 52.84 | 1:04.72 | ||||
44. | SZYMANIAK, Alicja | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:57.60 | 149 | 56.85 | 1:00.75 | ||||
45. | RYMARZ, Jagoda | 10 | UKS Żoliborz | 1:57.92 | 147 | 56.77 | 1:01.15 | ||||
46. | KURIATA, Nina | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:58.28 | 146 | 54.43 | 1:03.85 | ||||
47. | KAIUK, Anastasiia | 10 | UKS H2O Warszawa | 2:01.54 | 135 | 57.87 | 1:03.67 | ||||
48. | ANDRUSZKIEWICZ, Zuzanna | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:06.05 | 121 | 59.10 | 1:06.95 | ||||
49. | BEZDITNA, Sofia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:09.97 | 110 | 1:02.88 | 1:07.09 | ||||
DYSKW. | SADOWSKA, Zuzanna | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:36.93 | 46.08 | 50.85 | |||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | SYPEREK, Zofia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:46.33 | 49.77 | 56.56 | |||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | KRÓL, Kaja | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:51.25 | 55.29 | 55.96 | |||||
K10 - Pływak przeniósł dłonie poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach). | |||||||||||
DYSKW. | PELC, Kalina | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:52.34 | 53.14 | 59.20 | |||||
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg. | |||||||||||
DYSKW. | GRABOWSKA, Emilia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:55.98 | 53.46 | 1:02.52 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | BARCIŃSKA, Ida | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:56.51 | 53.40 | 1:03.11 | |||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). |
13 lat |
1. | BOROWIEC, Barbara | 09 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:20.28 | 468 | 37.50 | 42.78 | ||||
2. | MĄDRZAK, Michalina | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:20.56 | 463 | 37.65 | 42.91 | ||||
3. | MILANCEJ, Elżbieta | 09 | UKS Żoliborz | 1:20.59 | 463 | 37.44 | 43.15 | ||||
4. | ZALEWSKA, Zofia | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:22.05 | 439 | 38.64 | 43.41 | ||||
5. | BURZA, Zuzanna | 09 | MKS Piaseczno | 1:23.89 | 410 | 39.37 | 44.52 | ||||
6. | DIPONT-WASILEWSKA, Julia | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:24.52 | 401 | 39.70 | 44.82 | ||||
7. | RESZKO, Lena | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:26.83 | 370 | 40.88 | 45.95 | ||||
8. | ŻEBROWSKA, Eliza | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:28.16 | 353 | 42.81 | 45.35 | ||||
9. | NIKOLAIENKO, Zlatoslawa | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:29.54 | 337 | 41.89 | 47.65 | ||||
10. | KRAŚ, Alicja | 09 | MKS Piaseczno | 1:32.32 | 308 | 44.36 | 47.96 | ||||
11. | RUSIN, Aleksandra | 09 | MKS Piaseczno | 1:33.08 | 300 | 44.19 | 48.89 | ||||
12. | KOZERSKA, Weronika | 09 | UKS Żoliborz | 1:33.62 | 295 | 44.47 | 49.15 | ||||
13. | GOŁĘBIEWSKA, Alicja | 09 | Klub Pływacki Ciechanów | 1:33.71 | 294 | 43.03 | 50.68 | ||||
14. | MAKOWSKA, Natasza | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:34.84 | 284 | 45.16 | 49.68 | ||||
15. | MORYC, Laura | 09 | PSP SWIM Płock | 1:35.18 | 281 | 46.08 | 49.10 | ||||
16. | MOLENDA, Iga | 09 | MKS Piaseczno | 1:35.44 | 278 | 46.18 | 49.26 | ||||
17. | JABŁOŃSKA, Gabriela | 09 | MKS Piaseczno | 1:37.48 | 261 | 45.83 | 51.65 | ||||
18. | PASZKIEWICZ, Alicja | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:37.93 | 258 | 46.45 | 51.48 | ||||
19. | SHVETS, Sofiia | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:39.16 | 248 | 46.01 | 53.15 | ||||
20. | ZABOROWSKA, Maja | 09 | KP Płetwal Mława | 1:39.42 | 246 | 46.55 | 52.87 | ||||
21. | KOPYŚ, Karolina | 09 | UKS Żoliborz | 1:39.45 | 246 | 44.56 | 54.89 | ||||
22. | LIBERSKA, Michalina | 09 | UKS Żoliborz | 1:48.57 | 189 | 50.10 | 58.47 | ||||
23. | AUSIANNIKAVA, Ulyana | 09 | UKS H2O Warszawa | 1:58.61 | 145 | 57.43 | 1:01.18 | ||||
DYSKW. | STYŚ, Zuzanna | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:28.36 | 42.28 | 46.08 | |||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 05.03.2022 - 9:41 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
12 lat |
1. | MRÓWCZYŃSKI, Bartosz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:23.53 | 290 | 40.16 | 43.37 | ||||
2. | URBANEK, Damian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:25.42 | 271 | 40.07 | 45.35 | ||||
3. | YAROSHENKO, Alexander | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:27.72 | 251 | 41.32 | 46.40 | ||||
4. | DUDKOWSKI, Tymoteusz | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:27.77 | 250 | 40.94 | 46.83 | ||||
5. | WĘGRODZKI, Witold | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:29.73 | 234 | 41.51 | 48.22 | ||||
6. | URBAŃSKI, Dariusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:30.69 | 227 | 42.38 | 48.31 | ||||
7. | JAKUBOWSKI, Stanisław | 10 | UKS Ostrobramska | 1:30.83 | 226 | 42.94 | 47.89 | ||||
8. | GRABOWSKI, Wojciech | 10 | UKS Ostrobramska | 1:31.13 | 223 | 43.83 | 47.30 | ||||
9. | UGORSKI, Hubert | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:31.94 | 218 | 42.61 | 49.33 | ||||
10. | SZYMAŃSKI-ZAKĘPSKI, Stanisław | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 1:33.61 | 206 | 43.20 | 50.41 | ||||
11. | PIETRZAK, Marcel | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:33.88 | 204 | 43.89 | 49.99 | ||||
12. | KLYUS, Stepan | 10 | MKS Piaseczno | 1:36.47 | 188 | 45.32 | 51.15 | ||||
13. | GRZELAK, Leonard | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:36.64 | 187 | 46.85 | 49.79 | ||||
14. | KACZMAREK, Stanisław | 10 | UKS Żoliborz | 1:39.12 | 174 | 45.42 | 53.70 | ||||
15. | BIESIADA, Antoni | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:39.45 | 172 | 46.28 | 53.17 | ||||
16. | PARAFINIUK, Bartosz | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:40.26 | 168 | 47.14 | 53.12 | ||||
17. | KUBIAK, Cyprian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:40.34 | 167 | 49.55 | 50.79 | ||||
18. | OLSZEWSKI, Wojciech | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:41.53 | 161 | 47.72 | 53.81 | ||||
19. | PRZYBYTNIAK, Simon | 10 | UKS Żoliborz | 1:41.64 | 161 | 47.75 | 53.89 | ||||
20. | BIEGAŃSKI, Patryk | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:42.34 | 158 | 48.03 | 54.31 | ||||
21. | PORZEZIŃSKI, Franciszek | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:42.40 | 157 | 47.93 | 54.47 | ||||
22. | GOROŃSKI, Antoni | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:43.12 | 154 | 48.66 | 54.46 | ||||
23. | SZYMAŃSKI, Szymon | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:45.07 | 146 | 49.94 | 55.13 | ||||
24. | ZAKOŚCIELNY, Adam | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:45.26 | 145 | 50.42 | 54.84 | ||||
25. | MAJEWSKI, Nikodem | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:45.90 | 142 | 50.72 | 55.18 | ||||
26. | RADŁOWSKI, Mariusz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:45.91 | 142 | 50.19 | 55.72 | ||||
27. | WARDZYŃSKI, Stefan | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:46.68 | 139 | 49.47 | 57.21 | ||||
28. | KRASKIEWICZ, Jan | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:47.83 | 135 | 50.56 | 57.27 | ||||
29. | KWIATKOWSKI, Kajetan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:48.47 | 132 | 52.47 | 56.00 | ||||
30. | PIETRZYK KALBARCZYK, Bartosz | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:48.72 | 131 | 50.86 | 57.86 | ||||
31. | SZMALEC, Gustaw | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:49.56 | 128 | 51.61 | 57.95 | ||||
32. | TYNECKI, Marcel | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:49.57 | 128 | 52.03 | 57.54 | ||||
33. | SMOLNIK, Jan | 10 | MKS Piaseczno | 1:50.23 | 126 | 50.78 | 59.45 | ||||
MACKIEWICZ, Michał | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:50.23 | 126 | 53.31 | 56.92 | |||||
35. | MIKA, Medard | 10 | MKS Piaseczno | 1:50.72 | 124 | 52.96 | 57.76 | ||||
36. | SOBCZAK, Iwo | 10 | UKS Żoliborz | 1:51.85 | 121 | 53.97 | 57.88 | ||||
37. | PSODA, Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:52.17 | 120 | 52.05 | 1:00.12 | ||||
38. | BRZOZOWSKI, Michał | 10 | UKS Żoliborz | 1:52.98 | 117 | 53.35 | 59.63 | ||||
39. | CISZEWSKI, Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 1:53.68 | 115 | 54.14 | 59.54 | ||||
40. | RYZNAR, Jan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:54.02 | 114 | 54.14 | 59.88 | ||||
41. | BRONIECKI, Oliwier | 10 | UKS Żoliborz | 1:54.76 | 112 | 53.98 | 1:00.78 | ||||
42. | MACIOCH, Michał | 10 | UKS Żoliborz | 1:55.48 | 110 | 54.20 | 1:01.28 | ||||
43. | IWASZKIEWICZ, Mikołaj | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:58.56 | 101 | 56.54 | 1:02.02 | ||||
44. | KOSSOWSKI, Filip | 10 | UKS Żoliborz | 2:07.31 | 82 | 1:00.35 | 1:06.96 | ||||
45. | FIGLAREK, Paweł | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:09.45 | 78 | 1:01.23 | 1:08.22 | ||||
DYSKW. | STAMATEL, Goran | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:23.73 | 39.16 | 44.57 | |||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). | |||||||||||
DYSKW. | WIETESKA, Nikodem | 10 | MKS Ochota Warszawa | 1:29.36 | 41.79 | 47.57 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | DIAKITE, Malik | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:40.01 | 46.02 | 53.99 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | TABOR, Aleksander | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:49.72 | 51.45 | 58.27 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | SULIMA - SZULMANIEWICZ, Jan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:51.41 | 52.53 | 58.88 | |||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). | |||||||||||
DYSKW. | OWCZARCZYK, Jan | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:54.21 | 52.78 | 1:01.43 | |||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). | |||||||||||
DYSKW. | WRÓBEL, Franciszek | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:54.29 | 54.96 | 59.33 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | STAWICKI, Jan | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:58.10 | 53.86 | 1:04.24 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | PORAY-ZBROŻEK, Mikołaj | 10 | UKS Żoliborz | 2:06.73 | 59.63 | 1:07.10 | |||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. |
13 lat |
1. | JANUS, Tymon | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:12.88 | 437 | 34.93 | 37.95 | ||||
2. | GRADEK, Jakub | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:14.29 | 413 | 34.48 | 39.81 | ||||
3. | PIGUŁA, Franciszek | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:19.84 | 333 | 38.80 | 41.04 | ||||
4. | CISEK, Antoni | 09 | UKS Żoliborz | 1:22.68 | 299 | 39.10 | 43.58 | ||||
5. | NADOLNY, Jerzy | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:23.00 | 296 | 39.69 | 43.31 | ||||
6. | BANASIUK, Sebastian | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:23.67 | 289 | 39.75 | 43.92 | ||||
7. | PODPORA, Jan | 09 | UKS WAWER Warszawa | 1:24.07 | 285 | 38.11 | 45.96 | ||||
8. | BRYK, Jarosław | 09 | MKS Piaseczno | 1:26.58 | 261 | 40.68 | 45.90 | ||||
9. | SZCZEPANIAK, Maciej | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:27.02 | 257 | 41.35 | 45.67 | ||||
10. | GRAJKOWSKI, Wojciech | 09 | MKS Piaseczno | 1:27.81 | 250 | 41.90 | 45.91 | ||||
11. | GRODNY, Borys | 09 | UKS Żoliborz | 1:28.24 | 246 | 41.55 | 46.69 | ||||
12. | MIRGOS, Piotr | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:29.11 | 239 | 41.75 | 47.36 | ||||
13. | BOLEK, Franciszek | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:29.65 | 235 | 42.49 | 47.16 | ||||
14. | KUCZYŃSKI, Franciszek | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:30.71 | 227 | 43.25 | 47.46 | ||||
15. | CIOŁEK, Dawid | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:30.99 | 224 | 44.02 | 46.97 | ||||
16. | MARKOWSKI, Ignacy | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:31.21 | 223 | 42.24 | 48.97 | ||||
17. | ZAŁĘSKI, Tadeusz | 09 | PSP SWIM Płock | 1:37.43 | 183 | 45.71 | 51.72 | ||||
18. | WIERCIŃSKI, Jakub | 09 | UKS Swim Team Wilanów | 1:40.38 | 167 | 45.82 | 54.56 | ||||
19. | ZDZIENICKI, Teo | 09 | UKS Żoliborz | 1:40.83 | 165 | 47.89 | 52.94 | ||||
20. | KRÓLICA, Leon | 09 | MKS Piaseczno | 1:42.20 | 158 | 46.82 | 55.38 | ||||
21. | MACIOCH, Franciszek | 09 | UKS Żoliborz | 1:43.35 | 153 | 48.02 | 55.33 | ||||
22. | SKŁODOWSKI, Jan | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:44.75 | 147 | 48.90 | 55.85 | ||||
23. | HERMAN, Wiktor | 09 | KP Płetwal Mława | 1:44.92 | 146 | 49.70 | 55.22 | ||||
24. | GIACOBELLI, Daniel | 09 | UKS Żoliborz | 1:45.70 | 143 | 51.10 | 54.60 | ||||
25. | KUCMAN, Bartosz | 09 | KP Płetwal Mława | 1:46.73 | 139 | 50.65 | 56.08 | ||||
26. | MATUSZEWSKI, Maksymilian | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:47.39 | 136 | 50.47 | 56.92 | ||||
27. | PIEŃKOWSKI, Piotr | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:47.77 | 135 | 49.74 | 58.03 | ||||
28. | MALECKI, Michał | 09 | MKS Piaseczno | 1:50.10 | 126 | 50.57 | 59.53 | ||||
29. | TARABASZ, Jan | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:53.30 | 116 | 51.31 | 1:01.99 | ||||
DYSKW. | FURMANEK, Maciej | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:31.30 | 41.79 | 49.51 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | JORDAN-DROWANOWSKI, Mateusz | 09 | UKS Żoliborz | 1:40.10 | 46.59 | 53.51 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | BIERNAT, Mikołaj | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:42.33 | 47.70 | 54.63 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | MACHEL, Patryk | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:43.97 | 49.29 | 54.68 | |||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | PIOTROWSKI, Maksymilian | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:44.44 | 48.62 | 55.82 | |||||
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg. | |||||||||||
DYSKW. | KNAP, Roman | 09 | UKS Żoliborz | 1:46.96 | 48.82 | 58.14 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | KURA, Miłosz | 09 | UKS Żoliborz | 1:54.00 | 49.34 | 1:04.66 | |||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | MICHNIEWICZ, Jarosław | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:12.45 | 1:00.81 | 1:11.64 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 05.03.2022 - 9:59 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
12 lat |
1. | SOBÓTKA, Oliwia | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:30.26 | 495 | 35.45 | 38.70 | 38.00 | 38.11 | ||||
2. | STANISŁAWIUK, Maja | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:35.74 | 445 | 37.38 | 39.99 | 39.77 | 38.60 | ||||
3. | ROKICKA, Gabriela | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:41.39 | 400 | 38.13 | 40.61 | 41.89 | 40.76 | ||||
4. | MARKOWSKA, Pola | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:45.76 | 369 | 40.37 | 41.94 | 42.46 | 40.99 | ||||
5. | KACAŁA, Lena | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:45.90 | 368 | 39.66 | 42.54 | 43.36 | 40.34 | ||||
6. | CIEŚLAK, Antonina | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:46.04 | 367 | 40.53 | 42.32 | 42.58 | 40.61 | ||||
7. | CZECHMAŃSKA, Antonina | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:50.36 | 340 | 40.50 | 43.36 | 44.24 | 42.26 | ||||
8. | SAWKA, Pola | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 2:50.73 | 338 | 39.26 | 43.01 | 44.07 | 44.39 | ||||
9. | JANGAS, Zofia | 10 | UKS Żoliborz | 2:58.02 | 298 | 42.91 | 46.56 | 45.98 | 42.57 | ||||
10. | TOBOŁA PERTKIEWICZ, Zofia | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:58.12 | 297 | 43.92 | 44.96 | 46.04 | 43.20 | ||||
11. | JAŃCZUK, Klara | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:59.07 | 293 | 41.65 | 46.51 | 46.24 | 44.67 | ||||
12. | FRYSZKOWSKA, Sonia | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 3:00.25 | 287 | 42.94 | 46.23 | 47.03 | 44.05 | ||||
13. | BOŁDAK, Natasza | 10 | UKS Ostrobramska | 3:07.10 | 256 | 44.41 | 49.08 | 49.28 | 44.33 | ||||
14. | DAMIĘCKA, Blanka | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:07.41 | 255 | 44.38 | 49.74 | 47.98 | 45.31 | ||||
15. | SERAFIN, Michalina | 10 | UKS Żoliborz | 3:09.70 | 246 | 44.48 | 48.32 | 49.90 | 47.00 | ||||
16. | MUSIOŁ, Aniela | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:09.82 | 246 | 44.99 | 49.76 | 47.84 | 47.23 | ||||
17. | KOWALCZUK, Julia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:09.95 | 245 | 43.21 | 47.40 | 49.83 | 49.51 | ||||
18. | STANISZEWSKA, Patrycja | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:16.97 | 220 | 46.76 | 51.81 | 52.26 | 46.14 | ||||
19. | KANCLERZ, Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:19.42 | 212 | 46.10 | 51.11 | 52.92 | 49.29 | ||||
20. | BARCIŃSKA, Ida | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:21.19 | 206 | 50.52 | 53.24 | 50.99 | 46.44 | ||||
21. | SAWICKA, Gabriela | 10 | KP Płetwal Mława | 3:22.75 | 201 | 49.98 | 51.48 | 52.82 | 48.47 | ||||
22. | SZULC, Alicja | 10 | KP Płetwal Mława | 3:22.80 | 201 | 49.89 | 53.50 | 53.14 | 46.27 | ||||
23. | BĄK, Melania | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:25.60 | 193 | 49.05 | 51.82 | 52.78 | 51.95 | ||||
24. | PODLEWSKA, Małgorzata | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:25.80 | 193 | 48.32 | 51.66 | 53.67 | 52.15 | ||||
25. | KOPEĆ, Wiktoria | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:27.73 | 187 | 50.37 | 55.48 | 53.23 | 48.65 | ||||
26. | KOBUS, Hanna | 10 | UKS Ostrobramska | 3:29.51 | 182 | 48.86 | 53.00 | 55.26 | 52.39 | ||||
27. | BEZDITNA, Sofia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:30.61 | 180 | 48.93 | 54.67 | 53.22 | 53.79 | ||||
28. | ROMANOWSKA, Maria | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:38.19 | 161 | 51.22 | 56.00 | 55.58 | 55.39 | ||||
29. | CIEŚLAK, Helena | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:39.09 | 159 | 52.89 | 55.22 | 56.21 | 54.77 | ||||
30. | KUKULSKA, Amelia | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:40.99 | 155 | 54.03 | 58.24 | 56.71 | 52.01 | ||||
31. | ANIELSKA, Aleksandra | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 3:41.32 | 155 | 49.64 | |||||||
32. | GERASIMOVA, Nicole | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:45.96 | 145 | 51.20 | 57.89 | 59.59 | 57.28 | ||||
33. | KURIATA, Nina | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:52.90 | 133 | 53.98 | 1:00.68 | 1:01.11 | 57.13 | ||||
DYSKW. | RZEPECKA, Maria | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 3:03.35 | 41.73 | 47.46 | 48.28 | 45.88 | |||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. | |||||||||||||
DYSKW. | PAPLIŃSKA, Marianna | 10 | UKS Ostrobramska | 3:15.82 | 45.00 | 50.41 | 52.20 | 48.21 | |||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. | |||||||||||||
DYSKW. | GADOWSKA, Monika | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:38.88 | 52.27 | 54.01 | |||||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. | |||||||||||||
DYSKW. | ANDRUSZKIEWICZ, Zuzanna | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 3:42.95 | 52.80 | 58.20 | 57.24 | 54.71 | |||||
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie). | |||||||||||||
DYSKW. | SYPEREK, Zofia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:49.88 | 1:49.90 | 1:59.98 | |||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). |
13 lat |
1. | DUDKIEWICZ, Maja | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:28.90 | 509 | 35.67 | 38.31 | 38.21 | 36.71 | ||||
2. | BATORY, Helena | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:39.63 | 413 | 38.11 | 41.57 | 40.10 | 39.85 | ||||
3. | MĄDRZAK, Michalina | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:40.43 | 407 | 38.31 | 40.93 | 41.84 | 39.35 | ||||
4. | CHAŁUPKA, Amelia | 09 | MKS Piaseczno | 2:41.17 | 401 | 38.34 | 40.86 | 41.42 | 40.55 | ||||
5. | TOMASZEWSKA, Kaja | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:42.39 | 392 | 37.54 | 41.07 | 42.40 | 41.38 | ||||
6. | BURZA, Zuzanna | 09 | MKS Piaseczno | 2:43.09 | 387 | 38.91 | 41.34 | 41.79 | 41.05 | ||||
7. | SOWIŃSKA, Wiktoria | 09 | Klub Pływacki Ciechanów | 2:43.13 | 387 | 37.04 | 41.96 | 42.40 | 41.73 | ||||
8. | DĄBROWSKA, Hanna | 09 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:43.67 | 383 | 38.37 | 41.38 | 42.35 | 41.57 | ||||
9. | ZALEWSKA, Zofia | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:45.04 | 374 | 37.66 | 41.99 | 43.13 | 42.26 | ||||
10. | SZOK, Zuzanna | 09 | MKS Ochota Warszawa | 2:46.96 | 361 | 40.96 | 43.51 | 42.67 | 39.82 | ||||
11. | GOZDECKA, Natalia | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:51.47 | 333 | 40.70 | 44.62 | 45.32 | 40.83 | ||||
12. | PIKOŃ, Julia | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:52.68 | 326 | 41.01 | 44.68 | 44.99 | 42.00 | ||||
13. | JADOWSKA, Lena | 09 | MKS Piaseczno | 2:53.54 | 321 | 40.37 | 1:29.15 | ||||||
14. | DIPONT-WASILEWSKA, Julia | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:55.63 | 310 | 41.26 | 44.62 | 42.80 | 46.95 | ||||
15. | SZCZEPAŃSKA, Anna | 09 | MKS Piaseczno | 2:56.52 | 305 | 41.14 | 45.64 | 46.81 | 42.93 | ||||
16. | WITKOWSKA, Magdalena | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:57.79 | 299 | 42.56 | 44.37 | 45.71 | 45.15 | ||||
17. | NIKOLAIENKO, Zlatoslawa | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:57.81 | 299 | 41.91 | 44.18 | 46.59 | 45.13 | ||||
18. | ŻUREK, Zofia | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:01.07 | 283 | 40.98 | 45.89 | 49.35 | 44.85 | ||||
19. | NOWACKA, Magdalena | 09 | UKS Żoliborz | 3:05.98 | 261 | 43.52 | 47.46 | 48.87 | 46.13 | ||||
20. | SHVETS, Sofiia | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 3:07.92 | 253 | 43.95 | 48.01 | 48.90 | 47.06 | ||||
21. | KOPYŚ, Karolina | 09 | UKS Żoliborz | 3:09.06 | 248 | 42.17 | 47.54 | 49.79 | 49.56 | ||||
22. | ZABOROWSKA, Maja | 09 | KP Płetwal Mława | 3:09.51 | 247 | 45.34 | 48.56 | 49.96 | 45.65 | ||||
23. | PASZKIEWICZ, Alicja | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:10.73 | 242 | 44.89 | 49.23 | 50.63 | 45.98 | ||||
24. | DUNICZ, Marta | 09 | UKS Ostrobramska | 3:36.45 | 165 | 48.39 | 54.55 | 59.62 | 53.89 | ||||
DYSKW. | GERAŁTOWSKA, Paulina | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:55.49 | 41.70 | 43.70 | 46.20 | 43.89 | |||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 05.03.2022 - 10:14 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
12 lat |
1. | SZYMAŃSKI, Rafał | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:33.72 | 324 | 36.07 | 39.42 | 39.50 | 38.73 | ||||
2. | DAWIDOWICZ, Konrad | 10 | MKS Ochota Warszawa | 2:35.80 | 311 | 37.53 | 39.64 | 40.11 | 38.52 | ||||
3. | KWIATKOWSKI, Jan | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:36.07 | 310 | 36.61 | 39.16 | 40.09 | 40.21 | ||||
4. | MAJEWSKI, Dawid | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:36.34 | 308 | 38.63 | 40.61 | 40.10 | 37.00 | ||||
5. | UGORSKI, Hubert | 10 | UKS 307 Warszawa | 2:40.05 | 287 | 35.44 | 39.76 | 42.47 | 42.38 | ||||
6. | PIOTROWSKI, Szymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:41.75 | 278 | 39.27 | 41.89 | 40.73 | 39.86 | ||||
7. | ZUBAKHIN, Yevgeniy | 10 | Stowarzyszenie MKS "Świt" | 2:41.91 | 277 | 36.52 | 40.80 | 43.80 | 40.79 | ||||
8. | URBAŃSKI, Dariusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:45.35 | 260 | 38.65 | 42.26 | 42.59 | 41.85 | ||||
9. | LINDNER, Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:46.19 | 256 | 39.33 | 43.61 | 42.53 | 40.72 | ||||
10. | STRYCZYŃSKI, Szymon | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:48.86 | 244 | 39.55 | 43.93 | 43.53 | 41.85 | ||||
11. | YAROSHENKO, Alexander | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:49.25 | 243 | 38.87 | 43.96 | 43.69 | 42.73 | ||||
12. | MROZIŃSKI, Kazimierz | 10 | UKS Żoliborz | 2:50.94 | 235 | 40.04 | 42.99 | 44.88 | 43.03 | ||||
13. | KULIK, Konstanty | 10 | UKS 307 Warszawa | 2:51.03 | 235 | 40.32 | 44.43 | 44.99 | 41.29 | ||||
14. | WITKOWSKI, Marcel | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:53.07 | 227 | 42.65 | 45.39 | 43.70 | 41.33 | ||||
15. | CHABORSKI, Igor | 10 | KP Płetwal Mława | 2:55.61 | 217 | 41.77 | 46.91 | 44.91 | 42.02 | ||||
16. | STRADOWSKI, Borys | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:59.73 | 203 | 43.53 | 47.19 | 45.34 | 43.67 | ||||
17. | STAŃCZAK, Tymoteusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:00.68 | 199 | 42.17 | 46.76 | 47.50 | 44.25 | ||||
18. | WIETESKA, Nikodem | 10 | MKS Ochota Warszawa | 3:02.20 | 194 | 44.54 | 46.34 | 46.19 | 45.13 | ||||
19. | RADŁOWSKI, Mariusz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:05.38 | 185 | 45.12 | 47.93 | 48.23 | 44.10 | ||||
20. | PRZYBYTNIAK, Simon | 10 | UKS Żoliborz | 3:07.57 | 178 | 43.63 | 48.25 | 49.22 | 46.47 | ||||
21. | KOŚMIDER, Albert | 10 | UKS Żoliborz | 3:07.61 | 178 | 43.39 | 48.38 | 49.43 | 46.41 | ||||
22. | SADŁOŃ, Ignacy | 10 | UKS WAWER Warszawa | 3:07.67 | 178 | 42.56 | 48.67 | 49.36 | 47.08 | ||||
23. | DUDKOWSKI, Tymoteusz | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:10.15 | 171 | 45.29 | 48.89 | 49.33 | 46.64 | ||||
24. | GRZEGORSKI, Szymon | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 3:11.13 | 168 | 44.33 | 49.52 | 49.53 | 47.75 | ||||
25. | BIEGAŃSKI, Patryk | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:12.40 | 165 | 46.23 | 49.87 | 48.78 | 47.52 | ||||
26. | DIAKITE, Malik | 10 | UKS 307 Warszawa | 3:15.65 | 157 | 46.27 | 50.64 | 50.98 | 47.76 | ||||
27. | JATKOWSKI, Stanisław | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:15.85 | 156 | 45.18 | 51.55 | 51.19 | 47.93 | ||||
28. | MOSSAKOWSKI, Stanisław | 10 | UKS Ostrobramska | 3:19.20 | 149 | 1:37.63 | 47.42 | 54.15 | |||||
29. | ILIEV, Dimitar | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 3:21.02 | 145 | 48.60 | 51.15 | 51.26 | 50.01 | ||||
30. | GOROŃSKI, Antoni | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 3:21.04 | 145 | 48.21 | 52.38 | 51.35 | 49.10 | ||||
31. | DASZCZYŃSKI, Ignacy | 10 | UKS Ostrobramska | 3:24.56 | 137 | 47.14 | 52.13 | 56.44 | 48.85 | ||||
32. | DZIĘCIOŁOWSKI, Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 3:25.04 | 136 | 49.16 | 52.62 | 51.91 | 51.35 | ||||
33. | DUK, Julian | 10 | UKS Żoliborz | 3:25.16 | 136 | 49.45 | 54.20 | 54.42 | 47.09 | ||||
34. | BRONIECKI, Oliwier | 10 | UKS Żoliborz | 3:25.59 | 135 | 49.31 | 53.02 | 51.87 | 51.39 | ||||
35. | GIETKA, Jerzy | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 3:27.08 | 132 | 47.92 | 52.63 | 51.99 | 54.54 | ||||
36. | SZCZYGIEŁ, Wiktor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:29.53 | 128 | 49.56 | 52.54 | 55.06 | 52.37 | ||||
37. | MACIOCH, Michał | 10 | UKS Żoliborz | 3:30.59 | 126 | 48.93 | 54.65 | 56.04 | 50.97 | ||||
38. | STAŃCZYK, Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 3:35.44 | 117 | 50.15 | 54.76 | 57.29 | 53.24 | ||||
39. | KRASKIEWICZ, Jan | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:35.62 | 117 | 49.84 | 54.72 | 58.79 | 52.27 | ||||
40. | STAWICKI, Jan | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 3:47.73 | 99 | 53.38 | 58.40 | 59.84 | 56.11 | ||||
41. | IWASZKIEWICZ, Mikołaj | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:49.90 | 96 | 54.22 | 1:00.49 | 59.04 | 56.15 | ||||
42. | BŁAŻEJCZYK, Mateusz | 10 | UKS Żoliborz | 4:00.49 | 84 | 56.21 | 1:03.51 | 1:02.08 | 58.69 | ||||
DYSKW. | GRABIŃSKI, Tymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:57.83 | 41.42 | 44.98 | 46.99 | 44.44 | |||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). | |||||||||||||
DYSKW. | WIŚNIEWSKI, Wiktor | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:12.02 | 45.46 | 48.60 | 49.92 | 48.04 | |||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. | |||||||||||||
DYSKW. | SPYCHAŁA, Michał | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 3:24.00 | 48.87 | 53.84 | 51.91 | 49.38 | |||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. | |||||||||||||
DYSKW. | PARAFINIUK, Bartosz | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 3:37.83 | 50.51 | 55.49 | 57.08 | 54.75 | |||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu | |||||||||||||
DYSKW. | FIGLAREK, Paweł | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:41.79 | 50.24 | 58.03 | 58.78 | 54.74 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||||||
DYSKW. | PORAY-ZBROŻEK, Mikołaj | 10 | UKS Żoliborz | 3:46.40 | 53.55 | 59.02 | 1:53.83 | ||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). | |||||||||||||
DYSKW. | IWANKOWSKI, Norbert | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:47.11 | 51.50 | 58.29 | 58.80 | 58.52 | |||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. | |||||||||||||
DYSKW. | TAJANOWICZ, Szymon | 10 | UKS Żoliborz | 3:49.61 | 53.42 | 56.13 | 1:00.21 | 59.85 | |||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. | |||||||||||||
NIE UK. | SMOLNIK, Jan | 10 | MKS Piaseczno | 49.34 | 51.46 | 47.91 | |||||||
NIE UK. | PIETRZYK KALBARCZYK, Bartosz | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:00.68 | 1:11.00 | 1:07.51 |
13 lat |
1. | JANUS, Tymon | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:22.24 | 409 | 33.55 | 37.15 | 37.41 | 34.13 | ||||
2. | PIGUŁA, Franciszek | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:28.65 | 358 | 34.59 | 38.71 | 38.82 | 36.53 | ||||
3. | WŁODARCZYK, Michał | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:32.09 | 335 | 35.00 | 38.41 | 40.31 | 38.37 | ||||
4. | ZGODA, Bartosz | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:32.66 | 331 | 36.04 | 39.86 | 39.40 | 37.36 | ||||
5. | PYTEL, Mikołaj | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:35.35 | 314 | 35.07 | 38.96 | 40.44 | 40.88 | ||||
6. | SALII, Matviy | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:35.74 | 312 | 35.56 | 40.16 | 41.33 | 38.69 | ||||
7. | ZABROCKI, Mikołaj | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:36.26 | 308 | 36.88 | 39.87 | 40.39 | 39.12 | ||||
8. | DOLOTA, Iwo | 09 | St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki | 2:36.27 | 308 | 35.67 | 39.10 | 40.49 | 41.01 | ||||
9. | SZCZEPANIAK, Maciej | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:37.80 | 299 | 37.85 | 40.41 | 40.12 | 39.42 | ||||
10. | BERENDT, Ksawery | 09 | UKS "V" Łomianki | 2:38.07 | 298 | 37.87 | 40.56 | 41.13 | 38.51 | ||||
11. | SIECZEK, Bartosz | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:41.22 | 281 | 35.16 | 40.89 | 44.78 | 40.39 | ||||
12. | NADOLNY, Jerzy | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:41.36 | 280 | 37.58 | 41.43 | 41.26 | 41.09 | ||||
13. | DĘBSKI, Antoni | 09 | MKS Piaseczno | 2:44.51 | 264 | 36.59 | 41.56 | 42.67 | 43.69 | ||||
14. | OLSZYCA, Igor | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:44.66 | 263 | 38.90 | 42.30 | 42.39 | 41.07 | ||||
15. | KAZAKIDIS, Błażej | 09 | UKS Ostrobramska | 2:47.41 | 251 | 39.56 | 42.45 | 43.77 | 41.63 | ||||
16. | JAKUBICKI, Jaromir | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:47.81 | 249 | 40.55 | 43.62 | 42.95 | 40.69 | ||||
17. | KOROL, Wiktor | 09 | UKS Żoliborz | 2:48.96 | 244 | 38.90 | 42.88 | 44.08 | 43.10 | ||||
18. | GRODNY, Borys | 09 | UKS Żoliborz | 2:49.73 | 241 | 39.47 | 43.24 | 45.23 | 41.79 | ||||
19. | KORCZYŃSKI, Oliwier | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:50.34 | 238 | 41.67 | 43.70 | 43.59 | 41.38 | ||||
20. | WIDEŁ, Jerzy | 09 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:51.52 | 233 | 40.17 | 44.03 | 44.76 | 42.56 | ||||
21. | SKŁODOWSKI, Jan | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:52.23 | 230 | 40.42 | 44.63 | 44.85 | 42.33 | ||||
22. | CZUPRYN, Aleksander | 09 | KP Płetwal Mława | 2:53.10 | 227 | 40.28 | 45.05 | 45.87 | 41.90 | ||||
23. | PŁATEK, Jan | 09 | UKS Żoliborz | 2:54.00 | 223 | 41.73 | 44.71 | 45.01 | 42.55 | ||||
24. | PAŚKO, Antoni | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:54.93 | 220 | 40.20 | 46.04 | 46.01 | 42.68 | ||||
25. | STUŁKA, Jan | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:55.43 | 218 | 39.56 | 44.28 | 45.64 | 45.95 | ||||
26. | NOWAK, Nikodem | 09 | MKS Piaseczno | 3:00.91 | 199 | 44.78 | 46.87 | 46.24 | 43.02 | ||||
27. | TARABASZ, Jan | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:08.75 | 175 | 43.40 | 47.47 | 49.24 | 48.64 | ||||
28. | KUCMAN, Bartosz | 09 | KP Płetwal Mława | 3:11.53 | 167 | 45.29 | 50.69 | 52.18 | 43.37 | ||||
29. | MIRGOS, Piotr | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:12.69 | 164 | 45.11 | 48.22 | 49.69 | 49.67 | ||||
30. | KOWALCZYK, Leon | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:12.77 | 164 | 43.46 | 49.26 | 50.71 | 49.34 | ||||
31. | PIEŃKOWSKI, Piotr | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:13.09 | 163 | 44.50 | 49.12 | 50.91 | 48.56 | ||||
32. | HERMAN, Wiktor | 09 | KP Płetwal Mława | 3:16.11 | 156 | 44.81 | 51.12 | 52.48 | 47.70 | ||||
33. | FALKOWSKI, Michał | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 3:17.04 | 154 | 44.73 | 48.96 | 50.96 | 52.39 | ||||
34. | MACHEL, Patryk | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:19.91 | 147 | 47.37 | 51.42 | 52.48 | 48.64 | ||||
35. | MALECKI, Michał | 09 | MKS Piaseczno | 3:29.44 | 128 | 47.89 | 54.21 | 54.93 | 52.41 | ||||
36. | PIOTROWSKI, Maksymilian | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:31.01 | 125 | 48.58 | 56.61 | 55.17 | 50.65 | ||||
37. | WYRZYKOWSKI, Jan | 09 | UKS Ostrobramska | 3:34.67 | 119 | 48.74 | 55.94 | 54.52 | 55.47 | ||||
38. | WOJTALEWICZ, Adam | 09 | UKS Swim Team Wilanów | 3:38.05 | 113 | 50.80 | 54.59 | 57.47 | 55.19 | ||||
DYSKW. | MICHNIEWICZ, Jarosław | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 53.78 | 1:00.01 | 1:03.86 | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||||||
DYSKW. | RUTKOWSKI, Bartosz | 09 | St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki | 2:40.16 | 36.54 | 41.10 | 41.85 | 40.67 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 05.03.2022 - 10:43 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
12 lat |
1. | MATOWICKA, Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:06.81 | 443 |
50m: 100m: | 35.97 1:15.28 | 35.97 39.31 | 150m: 200m: | 1:54.88 2:34.11 | 39.60 39.23 | 250m: 300m: | 3:13.26 3:52.96 | 39.15 39.70 | 350m: 400m: | 4:30.93 5:06.81 | 37.97 35.88 |
2. | BORTLISZ, Gabriela | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 5:07.60 | 439 |
50m: 100m: | 34.10 1:11.85 | 34.10 37.75 | 150m: 200m: | 1:51.26 2:31.56 | 39.41 40.30 | 250m: 300m: | 3:11.00 3:50.35 | 39.44 39.35 | 350m: 400m: | 4:30.24 5:07.60 | 39.89 37.36 |
3. | CZECHMAŃSKA, Antonina | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 5:11.00 | 425 |
50m: 100m: | 35.54 1:15.64 | 35.54 40.10 | 150m: 200m: | 1:56.31 2:36.43 | 40.67 40.12 | 250m: 300m: | 3:15.98 3:56.13 | 39.55 40.15 | 350m: 400m: | 4:36.37 5:11.00 | 40.24 34.63 |
4. | NEUHORN, Diana | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:14.55 | 411 |
50m: 100m: | 36.79 1:16.39 | 36.79 39.60 | 150m: 200m: | 1:56.37 2:36.39 | 39.98 40.02 | 250m: 300m: | 3:16.50 3:56.69 | 40.11 40.19 | 350m: 400m: | 4:37.20 5:14.55 | 40.51 37.35 |
5. | ROKICKA, Gabriela | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 5:20.83 | 387 |
50m: 100m: | 35.88 1:16.63 | 35.88 40.75 | 150m: 200m: | 1:58.33 2:39.31 | 41.70 40.98 | 250m: 300m: | 3:20.84 4:02.01 | 41.53 41.17 | 350m: 400m: | 4:40.34 5:20.83 | 38.33 40.49 |
6. | ZYDROŃ, Wiktoria | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 5:23.78 | 377 |
50m: 100m: | 37.14 1:17.34 | 37.14 40.20 | 150m: 200m: | 1:59.77 2:42.50 | 42.43 42.73 | 250m: 300m: | 3:24.47 4:06.21 | 41.97 41.74 | 350m: 400m: | 4:46.44 5:23.78 | 40.23 37.34 |
7. | STYKOWSKA, Liwia | 10 | MKS Ochota Warszawa | 5:29.57 | 357 |
50m: 100m: | 36.20 1:17.68 | 36.20 41.48 | 150m: 200m: | 2:00.05 2:42.56 | 42.37 42.51 | 250m: 300m: | 3:25.53 4:09.02 | 42.97 43.49 | 350m: 400m: | 4:51.09 5:29.57 | 42.07 38.48 |
8. | RZĄSA, Amelia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:34.67 | 341 |
50m: 100m: | 38.26 1:20.18 | 38.26 41.92 | 150m: 200m: | 2:03.42 2:46.47 | 43.24 43.05 | 250m: 300m: | 3:29.79 4:12.85 | 43.32 43.06 | 350m: 400m: | 4:55.06 5:34.67 | 42.21 39.61 |
9. | SADOWSKA, Zofia | 10 | UKS 307 Warszawa | 5:34.76 | 341 |
50m: 100m: | 36.34 1:17.77 | 36.34 41.43 | 150m: 200m: | 2:00.72 2:44.23 | 42.95 43.51 | 250m: 300m: | 3:27.40 4:11.58 | 43.17 44.18 | 350m: 400m: | 4:54.49 5:34.76 | 42.91 40.27 |
10. | SZOTEK, Isabella | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 5:34.90 | 340 |
50m: 100m: | 37.05 1:18.57 | 37.05 41.52 | 150m: 200m: | 2:01.40 2:45.88 | 42.83 44.48 | 250m: 300m: | 3:28.31 4:11.39 | 42.43 43.08 | 350m: 400m: | 4:54.25 5:34.90 | 42.86 40.65 |
11. | RADEVIČ, Marija | 10 | MKS Ochota Warszawa | 5:39.47 | 327 |
50m: 100m: | 37.81 1:19.58 | 37.81 41.77 | 150m: 200m: | 2:02.28 2:46.23 | 42.70 43.95 | 250m: 300m: | 3:29.69 4:13.53 | 43.46 43.84 | 350m: 400m: | 4:57.51 5:39.47 | 43.98 41.96 |
12. | NIESZCZERZEWICZ, Matylda | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:41.25 | 322 |
50m: 100m: | 38.27 1:21.45 | 38.27 43.18 | 150m: 200m: | 2:05.26 2:49.26 | 43.81 44.00 | 250m: 300m: | 3:33.34 4:17.60 | 44.08 44.26 | 350m: 400m: | 5:01.43 5:41.25 | 43.83 39.82 |
13. | CIBOROWSKA, Anna | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 5:42.49 | 318 |
50m: 100m: | 38.99 1:22.78 | 38.99 43.79 | 150m: 200m: | 2:07.33 2:51.25 | 44.55 43.92 | 250m: 300m: | 3:35.55 4:19.48 | 44.30 43.93 | 350m: 400m: | 5:02.24 5:42.49 | 42.76 40.25 |
14. | SZERSZENOWICZ, Natalia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:42.92 | 317 |
50m: 100m: | 39.01 1:22.23 | 39.01 43.22 | 150m: 200m: | 2:06.98 2:49.60 | 44.75 42.62 | 250m: 300m: | 3:33.79 4:18.10 | 44.19 44.31 | 350m: 400m: | 5:01.84 5:42.92 | 43.74 41.08 |
15. | MARCINIAK, Natalia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:44.16 | 313 |
50m: 100m: | 38.68 1:23.17 | 38.68 44.49 | 150m: 200m: | 2:07.03 2:50.82 | 43.86 43.79 | 250m: 300m: | 3:34.92 4:19.88 | 44.10 44.96 | 350m: 400m: | 5:04.09 5:44.16 | 44.21 40.07 |
16. | STEFAŃSKA, Alicja | 10 | St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki | 5:47.32 | 305 |
50m: 100m: | 38.45 1:23.50 | 38.45 45.05 | 150m: 200m: | 2:08.81 2:52.63 | 45.31 43.82 | 250m: 300m: | 3:36.09 4:21.49 | 43.46 45.40 | 350m: 400m: | 5:05.55 5:47.32 | 44.06 41.77 |
17. | ZWARDOŃ, Aleksandra | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:51.09 | 295 |
50m: 100m: | 38.61 1:22.78 | 38.61 44.17 | 150m: 200m: | 2:07.83 2:53.06 | 45.05 45.23 | 250m: 300m: | 3:39.00 4:25.03 | 45.94 46.03 | 350m: 400m: | 5:09.93 5:51.09 | 44.90 41.16 |
18. | MARKOWICZ, Amelia | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 5:52.38 | 292 |
50m: 100m: | 39.84 1:23.30 | 39.84 43.46 | 150m: 200m: | 2:08.13 2:53.28 | 44.83 45.15 | 250m: 300m: | 3:38.84 4:23.45 | 45.56 44.61 | 350m: 400m: | 5:08.39 5:52.38 | 44.94 43.99 |
19. | JAROS, Barbara | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 5:52.47 | 292 |
50m: 100m: | 37.67 1:20.28 | 37.67 42.61 | 150m: 200m: | 2:05.76 2:51.29 | 45.48 45.53 | 250m: 300m: | 3:36.66 4:23.63 | 45.37 46.97 | 350m: 400m: | 5:09.54 5:52.47 | 45.91 42.93 |
20. | OTULAK, Julia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:55.19 | 285 |
50m: 100m: | 38.48 1:22.93 | 38.48 44.45 | 150m: 200m: | 2:08.22 2:54.42 | 45.29 46.20 | 250m: 300m: | 3:39.69 4:25.88 | 45.27 46.19 | 350m: 400m: | 5:10.60 5:55.19 | 44.72 44.59 |
21. | JAŃCZUK, Klara | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:55.20 | 285 |
50m: 100m: | 40.57 1:25.41 | 40.57 44.84 | 150m: 200m: | 2:10.64 2:56.10 | 45.23 45.46 | 250m: 300m: | 3:42.06 4:27.12 | 45.96 45.06 | 350m: 400m: | 5:12.19 5:55.20 | 45.07 43.01 |
22. | HANDZLIK, Aleksandra | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 6:01.12 | 271 |
50m: 100m: | 38.79 1:23.11 | 38.79 44.32 | 150m: 200m: | 2:10.15 2:56.56 | 47.04 46.41 | 250m: 300m: | 3:45.02 4:30.74 | 48.46 45.72 | 350m: 400m: | 5:16.91 6:01.12 | 46.17 44.21 |
23. | SOBCZAK, Małgorzata | 10 | UKS 307 Warszawa | 6:01.37 | 271 |
50m: 100m: | 41.61 1:27.30 | 41.61 45.69 | 150m: 200m: | 2:13.78 3:00.52 | 46.48 46.74 | 250m: 300m: | 3:46.84 4:33.13 | 46.32 46.29 | 350m: 400m: | 5:18.93 6:01.37 | 45.80 42.44 |
24. | ZARĘBA, Justyna | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 6:03.37 | 266 |
50m: 100m: | 40.28 1:27.35 | 40.28 47.07 | 150m: 200m: | 2:14.78 3:01.76 | 47.43 46.98 | 250m: 300m: | 3:48.69 4:35.80 | 46.93 47.11 | 350m: 400m: | 5:22.82 6:03.37 | 47.02 40.55 |
25. | SADOWSKA, Zuzanna | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 6:03.52 | 266 |
50m: 100m: | 41.21 1:26.26 | 41.21 45.05 | 150m: 200m: | 2:11.95 2:59.33 | 45.69 47.38 | 250m: 300m: | 3:46.88 4:34.32 | 47.55 47.44 | 350m: 400m: | 5:21.42 6:03.52 | 47.10 42.10 |
26. | SEBIGULI-MARISHEKOME, Nathalie | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 6:07.21 | 258 |
50m: 100m: | 38.89 1:23.12 | 38.89 44.23 | 150m: 200m: | 2:07.67 2:54.74 | 44.55 47.07 | 250m: 300m: | 3:42.82 4:31.55 | 48.08 48.73 | 350m: 400m: | 5:19.01 6:07.21 | 47.46 48.20 |
27. | KRAJEWSKA, Maja | 10 | UKS 307 Warszawa | 6:07.87 | 257 |
50m: 100m: | 40.68 1:26.94 | 40.68 46.26 | 150m: 200m: | 2:14.90 3:02.64 | 47.96 47.74 | 250m: 300m: | 3:50.64 4:38.14 | 48.00 47.50 | 350m: 400m: | 5:24.67 6:07.87 | 46.53 43.20 |
28. | ZYCH, Martyna | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 6:08.15 | 256 |
50m: 100m: | 41.18 1:27.56 | 41.18 46.38 | 150m: 200m: | 2:14.81 3:01.14 | 47.25 46.33 | 250m: 300m: | 3:46.34 4:32.70 | 45.20 46.36 | 350m: 400m: | 5:16.41 6:08.15 | 43.71 51.74 |
29. | NIESŁUCHOWSKA, Gabriela | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 6:22.63 | 228 |
50m: 100m: | 41.83 1:28.75 | 41.83 46.92 | 150m: 200m: | 2:17.82 3:06.76 | 49.07 48.94 | 250m: 300m: | 3:55.75 4:45.62 | 48.99 49.87 | 350m: 400m: | 5:35.65 6:22.63 | 50.03 46.98 |
30. | KOPYŚ, Hanna | 10 | UKS Żoliborz | 6:24.25 | 225 |
50m: 100m: | 44.96 1:32.91 | 44.96 47.95 | 150m: 200m: | 2:22.00 3:09.91 | 49.09 47.91 | 250m: 300m: | 3:59.77 4:48.94 | 49.86 49.17 | 350m: 400m: | 5:38.41 6:24.25 | 49.47 45.84 |
31. | GRABIA, Michalina | 10 | UKS Żoliborz | 6:28.88 | 217 |
50m: 100m: | 41.25 1:29.97 | 41.25 48.72 | 150m: 200m: | 2:19.14 3:08.52 | 49.17 49.38 | 250m: 300m: | 3:58.99 4:50.96 | 50.47 51.97 | 350m: 400m: | 5:42.68 6:28.88 | 51.72 46.20 |
32. | BĄK, Melania | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 6:37.87 | 203 |
50m: 100m: | 42.51 1:31.90 | 42.51 49.39 | 150m: 200m: | 2:23.17 3:14.38 | 51.27 51.21 | 250m: 300m: | 4:05.97 4:58.81 | 51.59 52.84 | 350m: 400m: | 5:49.56 6:37.87 | 50.75 48.31 |
33. | RYMARZ, Jagoda | 10 | UKS Żoliborz | 6:46.28 | 190 |
50m: 100m: | 42.91 1:33.91 | 42.91 51.00 | 150m: 200m: | 2:25.38 3:17.34 | 51.47 51.96 | 250m: 300m: | 4:10.52 5:01.42 | 53.18 50.90 | 350m: 400m: | 5:50.95 6:46.28 | 49.53 55.33 |
NIE UK. | KOBUS, Hanna | 10 | UKS Ostrobramska |
50m: 100m: | 45.76 1:38.41 | 45.76 52.65 | 150m: 200m: | 2:32.36 3:26.62 | 53.95 54.26 | 250m: 300m: | 350m: 400m: |
13 lat |
1. | KUCZMAR, Aleksandra | 09 | MKS Ochota Warszawa | 4:39.92 | 583 |
50m: 100m: | 31.62 1:06.25 | 31.62 34.63 | 150m: 200m: | 1:41.94 2:17.48 | 35.69 35.54 | 250m: 300m: | 2:53.50 3:29.89 | 36.02 36.39 | 350m: 400m: | 4:05.67 4:39.92 | 35.78 34.25 |
2. | RESZKO, Lena | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 4:46.20 | 546 |
50m: 100m: | 32.15 1:08.08 | 32.15 35.93 | 150m: 200m: | 1:44.78 2:21.46 | 36.70 36.68 | 250m: 300m: | 2:57.68 3:34.24 | 36.22 36.56 | 350m: 400m: | 4:10.62 4:46.20 | 36.38 35.58 |
3. | LIPKOWSKA, Paulina | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 4:59.98 | 474 |
50m: 100m: | 36.32 1:15.22 | 36.32 38.90 | 150m: 200m: | 1:53.38 2:31.84 | 38.16 38.46 | 250m: 300m: | 3:10.18 3:48.05 | 38.34 37.87 | 350m: 400m: | 4:24.43 4:59.98 | 36.38 35.55 |
4. | SOWIŃSKA, Wiktoria | 09 | Klub Pływacki Ciechanów | 5:03.63 | 457 |
50m: 100m: | 34.85 1:13.22 | 34.85 38.37 | 150m: 200m: | 1:52.47 2:30.91 | 39.25 38.44 | 250m: 300m: | 3:09.63 3:48.01 | 38.72 38.38 | 350m: 400m: | 4:27.10 5:03.63 | 39.09 36.53 |
5. | LESIŃSKA, Maja | 09 | MKS Piaseczno | 5:08.21 | 437 |
50m: 100m: | 34.01 1:13.15 | 34.01 39.14 | 150m: 200m: | 1:52.24 2:31.74 | 39.09 39.50 | 250m: 300m: | 3:10.98 3:50.61 | 39.24 39.63 | 350m: 400m: | 4:29.91 5:08.21 | 39.30 38.30 |
6. | CHAŁUPKA, Amelia | 09 | MKS Piaseczno | 5:09.20 | 432 |
50m: 100m: | 35.33 1:14.60 | 35.33 39.27 | 150m: 200m: | 1:54.42 2:34.85 | 39.82 40.43 | 250m: 300m: | 3:14.69 3:54.52 | 39.84 39.83 | 350m: 400m: | 4:32.73 5:09.20 | 38.21 36.47 |
7. | MAKOWSKA, Natasza | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:11.37 | 424 |
50m: 100m: | 34.82 1:13.62 | 34.82 38.80 | 150m: 200m: | 1:52.89 2:32.46 | 39.27 39.57 | 250m: 300m: | 3:12.44 3:52.99 | 39.98 40.55 | 350m: 400m: | 4:33.70 5:11.37 | 40.71 37.67 |
8. | DĄBROWSKA, Hanna | 09 | UKS Manta Warszawa Włochy | 5:11.78 | 422 |
50m: 100m: | 36.59 1:16.97 | 36.59 40.38 | 150m: 200m: | 1:56.38 2:36.65 | 39.41 40.27 | 250m: 300m: | 3:16.30 3:56.01 | 39.65 39.71 | 350m: 400m: | 4:34.57 5:11.78 | 38.56 37.21 |
9. | SZYNKIEWICZ, Julia | 09 | Klub Pływacki Ciechanów | 5:14.05 | 413 |
50m: 100m: | 1:15.22 | 1:15.22 | 150m: 200m: | 1:54.84 2:34.99 | 40.15 | 250m: 300m: | 3:14.91 3:55.29 | 39.92 40.38 | 350m: 400m: | 4:35.89 5:14.05 | 40.60 38.16 |
10. | BATORY, Helena | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:16.43 | 403 |
50m: 100m: | 35.50 1:15.94 | 35.50 40.44 | 150m: 200m: | 1:57.45 2:38.97 | 41.51 41.52 | 250m: 300m: | 3:19.70 4:00.52 | 40.73 40.82 | 350m: 400m: | 4:39.48 5:16.43 | 38.96 36.95 |
11. | SZTREKER-WÓJCIK, Iga | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:18.88 | 394 |
50m: 100m: | 37.75 1:18.56 | 37.75 40.81 | 150m: 200m: | 2:00.13 2:41.37 | 41.57 41.24 | 250m: 300m: | 3:21.91 4:01.79 | 40.54 39.88 | 350m: 400m: | 4:41.13 5:18.88 | 39.34 37.75 |
12. | GOŁĘBIEWSKA, Alicja | 09 | Klub Pływacki Ciechanów | 5:22.55 | 381 |
50m: 100m: | 37.55 1:18.10 | 37.55 40.55 | 150m: 200m: | 1:59.02 2:39.95 | 40.92 40.93 | 250m: 300m: | 3:20.74 4:42.33 | 40.79 1:21.59 | 350m: 400m: | 5:22.55 5:22.55 | 40.22 |
13. | JADOWSKA, Lena | 09 | MKS Piaseczno | 5:26.41 | 368 |
50m: 100m: | 37.49 1:19.18 | 37.49 41.69 | 150m: 200m: | 2:01.46 2:43.25 | 42.28 41.79 | 250m: 300m: | 3:25.62 4:07.26 | 42.37 41.64 | 350m: 400m: | 4:47.62 5:26.41 | 40.36 38.79 |
14. | KULECKA, Karolina | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:27.09 | 365 |
50m: 100m: | 38.38 1:19.91 | 38.38 41.53 | 150m: 200m: | 2:01.15 2:43.12 | 41.24 41.97 | 250m: 300m: | 3:25.04 4:06.51 | 41.92 41.47 | 350m: 400m: | 4:47.67 5:27.09 | 41.16 39.42 |
15. | KAZANOWSKA, Kaja | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:27.56 | 364 |
50m: 100m: | 34.25 1:15.91 | 34.25 41.66 | 150m: 200m: | 1:58.10 2:40.03 | 42.19 41.93 | 250m: 300m: | 3:22.14 4:04.73 | 42.11 42.59 | 350m: 400m: | 4:46.68 5:27.56 | 41.95 40.88 |
16. | BOROWIEC, Barbara | 09 | UKS Manta Warszawa Włochy | 5:30.94 | 353 |
50m: 100m: | 36.70 1:17.77 | 36.70 41.07 | 150m: 200m: | 2:00.38 2:43.48 | 42.61 43.10 | 250m: 300m: | 3:27.18 4:09.99 | 43.70 42.81 | 350m: 400m: | 4:53.00 5:30.94 | 43.01 37.94 |
17. | GRONKOWSKA, Aleksandra | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:36.29 | 336 |
50m: 100m: | 36.22 1:17.64 | 36.22 41.42 | 150m: 200m: | 2:00.70 2:44.07 | 43.06 43.37 | 250m: 300m: | 3:28.14 4:53.98 | 44.07 1:25.84 | 350m: 400m: | 5:36.29 5:36.29 | 42.31 |
18. | MORYC, Laura | 09 | PSP SWIM Płock | 5:41.58 | 321 |
50m: 100m: | 38.18 1:20.74 | 38.18 42.56 | 150m: 200m: | 2:05.24 2:49.80 | 44.50 44.56 | 250m: 300m: | 3:33.99 4:18.03 | 44.19 44.04 | 350m: 400m: | 5:01.23 5:41.58 | 43.20 40.35 |
19. | GODOS, Olga | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 5:44.98 | 311 |
50m: 100m: | 38.44 1:21.21 | 38.44 42.77 | 150m: 200m: | 2:05.55 2:49.96 | 44.34 44.41 | 250m: 300m: | 3:34.68 4:19.25 | 44.72 44.57 | 350m: 400m: | 5:03.60 5:44.98 | 44.35 41.38 |
20. | MOLENDA, Iga | 09 | MKS Piaseczno | 5:45.33 | 310 |
50m: 100m: | 38.01 1:21.71 | 38.01 43.70 | 150m: 200m: | 2:07.02 2:52.09 | 45.31 45.07 | 250m: 300m: | 3:37.03 4:21.64 | 44.94 44.61 | 350m: 400m: | 5:03.91 5:45.33 | 42.27 41.42 |
21. | KOZERSKA, Weronika | 09 | UKS Żoliborz | 5:45.54 | 310 |
50m: 100m: | 38.97 1:22.80 | 38.97 43.83 | 150m: 200m: | 2:06.30 2:50.17 | 43.50 43.87 | 250m: 300m: | 3:34.56 4:19.21 | 44.39 44.65 | 350m: 400m: | 5:03.80 5:45.54 | 44.59 41.74 |
22. | KRAŚ, Alicja | 09 | MKS Piaseczno | 5:55.04 | 286 |
50m: 100m: | 40.39 1:25.04 | 40.39 44.65 | 150m: 200m: | 2:11.14 2:57.21 | 46.10 46.07 | 250m: 300m: | 3:42.92 4:28.70 | 45.71 45.78 | 350m: 400m: | 5:13.09 5:55.04 | 44.39 41.95 |
23. | SZCZEPAŃSKA, Anna | 09 | MKS Piaseczno | 5:58.95 | 276 |
50m: 100m: | 38.80 1:24.23 | 38.80 45.43 | 150m: 200m: | 2:10.91 2:58.40 | 46.68 47.49 | 250m: 300m: | 3:45.33 4:31.67 | 46.93 46.34 | 350m: 400m: | 5:17.48 5:58.95 | 45.81 41.47 |
24. | WALKOWSKA, Julia | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 6:03.14 | 267 |
50m: 100m: | 37.87 1:21.70 | 37.87 43.83 | 150m: 200m: | 2:08.26 2:56.19 | 46.56 47.93 | 250m: 300m: | 3:43.51 4:31.21 | 47.32 47.70 | 350m: 400m: | 5:16.76 6:03.14 | 45.55 46.38 |
25. | LIBERSKA, Michalina | 09 | UKS Żoliborz | 6:06.80 | 259 |
50m: 100m: | 39.25 1:25.12 | 39.25 45.87 | 150m: 200m: | 2:11.88 2:59.39 | 46.76 47.51 | 250m: 300m: | 3:47.34 4:36.63 | 47.95 49.29 | 350m: 400m: | 5:23.70 6:06.80 | 47.07 43.10 |
26. | DUNICZ, Marta | 09 | UKS Ostrobramska | 6:06.95 | 259 |
50m: 100m: | 43.33 1:32.34 | 43.33 49.01 | 150m: 200m: | 2:25.11 3:15.39 | 52.77 50.28 | 250m: 300m: | 4:08.80 5:00.42 | 53.41 51.62 | 350m: 400m: | 5:48.39 6:06.95 | 47.97 18.56 |
27. | NOWACKA, Magdalena | 09 | UKS Żoliborz | 6:07.31 | 258 |
50m: 100m: | 43.68 1:30.40 | 43.68 46.72 | 150m: 200m: | 2:18.72 3:05.99 | 48.32 47.27 | 250m: 300m: | 3:52.12 4:38.41 | 46.13 46.29 | 350m: 400m: | 5:24.50 6:07.31 | 46.09 42.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 05.03.2022 - 11:15 | Chłopców, 400m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
12 lat |
1. | ZAWŁOCKI, Kajetan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 4:53.18 | 379 |
50m: 100m: | 34.87 1:11.85 | 34.87 36.98 | 150m: 200m: | 1:48.85 2:26.50 | 37.00 37.65 | 250m: 300m: | 3:03.92 3:41.00 | 37.42 37.08 | 350m: 400m: | 4:17.34 4:53.18 | 36.34 35.84 |
2. | GRZEGORSKI, Maciej | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 4:56.15 | 368 |
50m: 100m: | 32.34 1:08.79 | 32.34 36.45 | 150m: 200m: | 1:46.37 2:24.23 | 37.58 37.86 | 250m: 300m: | 3:02.21 3:39.55 | 37.98 37.34 | 350m: 400m: | 4:16.05 4:56.15 | 36.50 40.10 |
3. | DAWIDOWICZ, Konrad | 10 | MKS Ochota Warszawa | 5:01.00 | 350 |
50m: 100m: | 34.44 1:12.06 | 34.44 37.62 | 150m: 200m: | 1:49.74 2:27.82 | 37.68 38.08 | 250m: 300m: | 3:05.63 3:44.43 | 37.81 38.80 | 350m: 400m: | 4:23.35 5:01.00 | 38.92 37.65 |
4. | PIETRZAK, Marcel | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 5:05.85 | 334 |
50m: 100m: | 33.57 1:11.86 | 33.57 38.29 | 150m: 200m: | 1:51.33 2:30.92 | 39.47 39.59 | 250m: 300m: | 3:10.41 3:49.52 | 39.49 39.11 | 350m: 400m: | 4:29.07 5:05.85 | 39.55 36.78 |
5. | MAJEWSKI, Dawid | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:07.07 | 330 |
50m: 100m: | 34.72 1:14.39 | 34.72 39.67 | 150m: 200m: | 1:54.67 2:34.32 | 40.28 39.65 | 250m: 300m: | 3:13.67 3:53.16 | 39.35 39.49 | 350m: 400m: | 4:31.75 5:07.07 | 38.59 35.32 |
6. | OSTASZEWSKI, Szymon | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 5:07.76 | 328 |
50m: 100m: | 34.52 1:13.69 | 34.52 39.17 | 150m: 200m: | 1:53.14 2:33.41 | 39.45 40.27 | 250m: 300m: | 3:13.13 3:53.04 | 39.72 39.91 | 350m: 400m: | 4:31.29 5:07.76 | 38.25 36.47 |
7. | ZUBAKHIN, Yevgeniy | 10 | Stowarzyszenie MKS "Świt" | 5:15.41 | 304 |
50m: 100m: | 34.91 1:15.84 | 34.91 40.93 | 150m: 200m: | 1:56.52 2:36.39 | 40.68 39.87 | 250m: 300m: | 3:15.85 3:56.81 | 39.46 40.96 | 350m: 400m: | 4:36.34 5:15.41 | 39.53 39.07 |
8. | POŁOWNIAK, Mateusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:18.55 | 295 |
50m: 100m: | 34.85 1:16.62 | 34.85 41.77 | 150m: 200m: | 1:58.17 2:40.77 | 41.55 42.60 | 250m: 300m: | 3:21.54 4:02.37 | 40.77 40.83 | 350m: 400m: | 4:41.40 5:18.55 | 39.03 37.15 |
9. | GRĄDZIK, Olaf | 10 | Klub Pływacki Ciechanów | 5:22.73 | 284 |
50m: 100m: | 35.21 1:14.88 | 35.21 39.67 | 150m: 200m: | 1:56.02 2:38.38 | 41.14 42.36 | 250m: 300m: | 3:20.78 4:03.09 | 42.40 42.31 | 350m: 400m: | 4:45.36 5:22.73 | 42.27 37.37 |
10. | STRYCZYŃSKI, Szymon | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:23.44 | 282 |
50m: 100m: | 36.07 1:16.78 | 36.07 40.71 | 150m: 200m: | 1:58.55 2:40.10 | 41.77 41.55 | 250m: 300m: | 3:21.49 4:02.07 | 41.39 40.58 | 350m: 400m: | 4:40.62 5:23.44 | 38.55 42.82 |
11. | URBANEK, Damian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:27.50 | 272 |
50m: 100m: | 37.46 1:21.50 | 37.46 44.04 | 150m: 200m: | 2:05.61 2:46.75 | 44.11 41.14 | 250m: 300m: | 3:28.69 4:10.38 | 41.94 41.69 | 350m: 400m: | 4:49.65 5:27.50 | 39.27 37.85 |
12. | MAJEWSKI, Nikodem | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:27.83 | 271 |
50m: 100m: | 37.16 1:18.92 | 37.16 41.76 | 150m: 200m: | 2:00.06 2:42.84 | 41.14 42.78 | 250m: 300m: | 3:25.55 4:07.88 | 42.71 42.33 | 350m: 400m: | 4:49.30 5:27.83 | 41.42 38.53 |
13. | LINDNER, Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:30.95 | 263 |
50m: 100m: | 37.22 1:18.93 | 37.22 41.71 | 150m: 200m: | 2:00.66 2:42.87 | 41.73 42.21 | 250m: 300m: | 3:24.74 4:08.32 | 41.87 43.58 | 350m: 400m: | 4:50.45 5:30.95 | 42.13 40.50 |
14. | GRABIŃSKI, Tymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:38.32 | 246 |
50m: 100m: | 38.56 1:21.22 | 38.56 42.66 | 150m: 200m: | 2:05.16 2:49.91 | 43.94 44.75 | 250m: 300m: | 3:33.03 4:17.08 | 43.12 44.05 | 350m: 400m: | 4:59.94 5:38.32 | 42.86 38.38 |
15. | SADŁOŃ, Ignacy | 10 | UKS WAWER Warszawa | 5:39.58 | 244 |
50m: 100m: | 37.38 1:19.37 | 37.38 41.99 | 150m: 200m: | 2:03.99 2:48.02 | 44.62 44.03 | 250m: 300m: | 3:32.27 4:16.64 | 44.25 44.37 | 350m: 400m: | 4:59.08 5:39.58 | 42.44 40.50 |
16. | GUZIAK, Igor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:44.93 | 232 |
50m: 100m: | 39.74 1:23.42 | 39.74 43.68 | 150m: 200m: | 2:07.86 2:52.09 | 44.44 44.23 | 250m: 300m: | 3:36.58 4:21.72 | 44.49 45.14 | 350m: 400m: | 5:04.92 5:44.93 | 43.20 40.01 |
17. | STAMATEL, Goran | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:45.84 | 231 |
50m: 100m: | 37.90 1:21.28 | 37.90 43.38 | 150m: 200m: | 2:06.97 2:53.20 | 45.69 46.23 | 250m: 300m: | 3:36.83 4:23.14 | 43.63 46.31 | 350m: 400m: | 5:07.67 5:45.84 | 44.53 38.17 |
18. | PIECHOWICZ, Andrzej | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 5:46.63 | 229 |
50m: 100m: | 39.57 1:24.05 | 39.57 44.48 | 150m: 200m: | 2:08.08 2:52.50 | 44.03 44.42 | 250m: 300m: | 3:36.39 4:21.18 | 43.89 44.79 | 350m: 400m: | 5:05.74 5:46.63 | 44.56 40.89 |
19. | WĄSIŃSKI, Dominik | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 5:46.92 | 229 |
50m: 100m: | 38.38 1:22.47 | 38.38 44.09 | 150m: 200m: | 2:05.85 2:51.15 | 43.38 45.30 | 250m: 300m: | 3:35.47 4:19.33 | 44.32 43.86 | 350m: 400m: | 5:03.38 5:46.92 | 44.05 43.54 |
20. | WĘGRODZKI, Witold | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:49.39 | 224 |
50m: 100m: | 38.68 1:23.88 | 38.68 45.20 | 150m: 200m: | 2:10.26 2:56.22 | 46.38 45.96 | 250m: 300m: | 3:40.88 4:25.50 | 44.66 44.62 | 350m: 400m: | 5:08.92 5:49.39 | 43.42 40.47 |
21. | PORZEZIŃSKI, Franciszek | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 5:52.79 | 217 |
50m: 100m: | 40.26 1:25.31 | 40.26 45.05 | 150m: 200m: | 2:10.85 2:56.47 | 45.54 45.62 | 250m: 300m: | 3:43.07 4:27.77 | 46.60 44.70 | 350m: 400m: | 5:11.74 5:52.79 | 43.97 41.05 |
22. | SOBCZAK, Mateusz | 10 | UKS 307 Warszawa | 5:53.10 | 217 |
50m: 100m: | 38.01 1:23.14 | 38.01 45.13 | 150m: 200m: | 2:09.09 2:54.22 | 45.95 45.13 | 250m: 300m: | 3:38.69 4:24.97 | 44.47 46.28 | 350m: 400m: | 5:09.91 5:53.10 | 44.94 43.19 |
23. | GRABOWSKI, Wojciech | 10 | UKS Ostrobramska | 5:53.40 | 216 |
50m: 100m: | 39.04 1:23.58 | 39.04 44.54 | 150m: 200m: | 2:07.94 2:54.55 | 44.36 46.61 | 250m: 300m: | 3:40.82 4:26.47 | 46.27 45.65 | 350m: 400m: | 5:11.88 5:53.40 | 45.41 41.52 |
24. | KOŚMIDER, Albert | 10 | UKS Żoliborz | 5:56.99 | 210 |
50m: 100m: | 37.93 1:22.08 | 37.93 44.15 | 150m: 200m: | 2:08.09 2:55.10 | 46.01 47.01 | 250m: 300m: | 3:41.34 4:28.02 | 46.24 46.68 | 350m: 400m: | 5:14.88 5:56.99 | 46.86 42.11 |
25. | STAŃCZAK, Tymoteusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:57.71 | 208 |
50m: 100m: | 41.66 1:29.02 | 41.66 47.36 | 150m: 200m: | 2:13.58 2:58.63 | 44.56 45.05 | 250m: 300m: | 3:44.48 4:29.13 | 45.85 44.65 | 350m: 400m: | 5:14.07 5:57.71 | 44.94 43.64 |
26. | KACZMAREK, Stanisław | 10 | UKS Żoliborz | 6:00.11 | 204 |
50m: 100m: | 40.30 1:26.00 | 40.30 45.70 | 150m: 200m: | 2:12.50 2:59.21 | 46.50 46.71 | 250m: 300m: | 3:44.89 4:30.59 | 45.68 45.70 | 350m: 400m: | 5:15.65 6:00.11 | 45.06 44.46 |
27. | BIESIADA, Antoni | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 6:03.09 | 199 |
50m: 100m: | 40.26 1:25.88 | 40.26 45.62 | 150m: 200m: | 2:12.63 2:58.40 | 46.75 45.77 | 250m: 300m: | 3:45.08 4:32.51 | 46.68 47.43 | 350m: 400m: | 5:18.37 6:03.09 | 45.86 44.72 |
28. | DASZCZYŃSKI, Ignacy | 10 | UKS Ostrobramska | 6:04.70 | 197 |
50m: 100m: | 43.75 1:31.87 | 43.75 48.12 | 150m: 200m: | 2:23.78 3:15.04 | 51.91 51.26 | 250m: 300m: | 4:06.12 4:56.87 | 51.08 50.75 | 350m: 400m: | 5:46.12 6:04.70 | 49.25 18.58 |
29. | SKIBA, Wiktor | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 6:09.07 | 190 |
50m: 100m: | 41.15 1:27.71 | 41.15 46.56 | 150m: 200m: | 2:15.36 3:03.53 | 47.65 48.17 | 250m: 300m: | 3:52.18 4:39.75 | 48.65 47.57 | 350m: 400m: | 5:27.60 6:09.07 | 47.85 41.47 |
30. | SULIMA - SZULMANIEWICZ, Jan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 6:11.59 | 186 |
50m: 100m: | 39.89 1:26.17 | 39.89 46.28 | 150m: 200m: | 2:13.56 3:02.26 | 47.39 48.70 | 250m: 300m: | 4:40.99 5:27.91 | 1:38.73 46.92 | 350m: 400m: | 6:11.59 6:11.59 | 43.68 |
31. | BUJAK, Tymoteusz | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 6:13.75 | 183 |
50m: 100m: | 41.21 1:28.41 | 41.21 47.20 | 150m: 200m: | 2:15.97 3:04.95 | 47.56 48.98 | 250m: 300m: | 3:51.76 4:40.31 | 46.81 48.55 | 350m: 400m: | 5:28.37 6:13.75 | 48.06 45.38 |
32. | SZYMAŃSKI-ZAKĘPSKI, Stanisław | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 6:20.42 | 173 |
50m: 100m: | 37.23 1:22.77 | 37.23 45.54 | 150m: 200m: | 2:12.14 3:01.91 | 49.37 49.77 | 250m: 300m: | 3:51.67 4:42.92 | 49.76 51.25 | 350m: 400m: | 5:34.33 6:20.42 | 51.41 46.09 |
33. | WODZYŃSKI, Jakub | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 6:27.62 | 164 |
50m: 100m: | 41.57 2:18.56 | 41.57 1:36.99 | 150m: 200m: | 3:08.64 | 250m: 300m: | 4:00.81 | 52.17 | 350m: 400m: | 5:41.74 6:27.62 | 45.88 |
34. | OWCZARCZYK, Jan | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 6:28.31 | 163 |
50m: 100m: | 42.44 1:31.15 | 42.44 48.71 | 150m: 200m: | 2:22.26 3:11.37 | 51.11 49.11 | 250m: 300m: | 4:01.74 4:52.29 | 50.37 50.55 | 350m: 400m: | 5:42.43 6:28.31 | 50.14 45.88 |
35. | GRZEGORSKI, Szymon | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 6:30.91 | 160 |
50m: 100m: | 40.53 1:30.85 | 40.53 50.32 | 150m: 200m: | 2:21.10 3:11.36 | 50.25 50.26 | 250m: 300m: | 4:02.15 4:50.67 | 50.79 48.52 | 350m: 400m: | 5:37.22 6:30.91 | 46.55 53.69 |
36. | GRZELAK, Leonard | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 6:37.62 | 152 |
50m: 100m: | 42.80 1:31.98 | 42.80 49.18 | 150m: 200m: | 2:21.84 3:12.20 | 49.86 50.36 | 250m: 300m: | 4:04.58 4:56.87 | 52.38 52.29 | 350m: 400m: | 5:48.12 6:37.62 | 51.25 49.50 |
37. | BALCER, Wojciech | 10 | UKS Żoliborz | 6:43.77 | 145 |
50m: 100m: | 43.55 1:33.92 | 43.55 50.37 | 150m: 200m: | 2:26.29 3:18.31 | 52.37 52.02 | 250m: 300m: | 4:09.35 5:04.32 | 51.04 54.97 | 350m: 400m: | 5:53.75 6:43.77 | 49.43 50.02 |
38. | DZIĘCIOŁOWSKI, Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 6:54.11 | 134 |
50m: 100m: | 50.60 1:46.77 | 50.60 56.17 | 150m: 200m: | 2:40.22 3:34.35 | 53.45 54.13 | 250m: 300m: | 4:26.76 5:17.53 | 52.41 50.77 | 350m: 400m: | 6:08.21 6:54.11 | 50.68 45.90 |
39. | SZYMAŃSKI, Szymon | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 7:01.47 | 127 |
50m: 100m: | 43.78 1:34.27 | 43.78 50.49 | 150m: 200m: | 2:28.14 3:23.31 | 53.87 55.17 | 250m: 300m: | 4:18.53 5:14.50 | 55.22 55.97 | 350m: 400m: | 6:10.55 7:01.47 | 56.05 50.92 |
40. | CISZEWSKI, Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 7:15.22 | 115 |
50m: 100m: | 45.85 1:40.20 | 45.85 54.35 | 150m: 200m: | 2:36.29 3:33.04 | 56.09 56.75 | 250m: 300m: | 4:31.22 5:33.16 | 58.18 1:01.94 | 350m: 400m: | 6:30.24 7:15.22 | 57.08 44.98 |
41. | STAŃCZYK, Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 7:19.84 | 112 |
50m: 100m: | 46.61 1:39.19 | 46.61 52.58 | 150m: 200m: | 2:33.46 3:30.05 | 54.27 56.59 | 250m: 300m: | 4:26.34 5:22.20 | 56.29 55.86 | 350m: 400m: | 6:19.67 7:19.84 | 57.47 1:00.17 |
DYSKW. | SKAWIŃSKI, Aleksander | 10 | UKS 307 Warszawa | 5:15.50 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu |
50m: 100m: | 34.57 1:14.34 | 34.57 39.77 | 150m: 200m: | 1:55.21 2:35.65 | 40.87 40.44 | 250m: 300m: | 3:15.78 3:56.00 | 40.13 40.22 | 350m: 400m: | 4:36.30 5:15.50 | 40.30 39.20 |
DYSKW. | TYNECKI, Marcel | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 6:30.87 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu |
50m: 100m: | 41.48 1:30.32 | 41.48 48.84 | 150m: 200m: | 2:22.19 3:13.58 | 51.87 51.39 | 250m: 300m: | 4:05.24 4:57.34 | 51.66 52.10 | 350m: 400m: | 5:47.56 6:30.87 | 50.22 43.31 |
NIE UK. | SPYCHAŁA, Michał | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy |
50m: 100m: | 44.76 1:36.16 | 44.76 51.40 | 150m: 200m: | 2:28.84 3:22.70 | 52.68 53.86 | 250m: 300m: | 4:17.87 5:12.96 | 55.17 55.09 | 350m: 400m: | 6:05.56 | 52.60 |
13 lat |
1. | TARASIEWICZ, Piotr | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 4:34.47 | 462 |
50m: 100m: | 31.25 1:05.79 | 31.25 34.54 | 150m: 200m: | 1:40.98 2:16.37 | 35.19 35.39 | 250m: 300m: | 2:50.99 3:25.78 | 34.62 34.79 | 350m: 400m: | 4:00.96 4:34.47 | 35.18 33.51 |
2. | WŁODARCZYK, Michał | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 4:41.28 | 429 |
50m: 100m: | 32.59 1:08.04 | 32.59 35.45 | 150m: 200m: | 1:43.57 2:19.24 | 35.53 35.67 | 250m: 300m: | 2:55.23 3:32.15 | 35.99 36.92 | 350m: 400m: | 4:05.42 4:41.28 | 33.27 35.86 |
3. | POTRZEBOWSKI, Franciszek | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 4:49.70 | 393 |
50m: 100m: | 31.50 1:45.65 | 31.50 1:14.15 | 150m: 200m: | 3:00.39 | 250m: 300m: | 3:38.95 | 350m: 400m: | 4:15.25 4:49.70 | 36.30 34.45 |
4. | CIOŁEK, Dawid | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 4:49.79 | 392 |
50m: 100m: | 31.52 1:06.18 | 31.52 34.66 | 150m: 200m: | 1:42.43 2:19.52 | 36.25 37.09 | 250m: 300m: | 2:57.55 3:36.00 | 38.03 38.45 | 350m: 400m: | 4:13.11 4:49.79 | 37.11 36.68 |
5. | ZABROCKI, Mikołaj | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 4:50.52 | 389 |
50m: 100m: | 31.64 1:07.58 | 31.64 35.94 | 150m: 200m: | 1:44.70 2:21.64 | 37.12 36.94 | 250m: 300m: | 2:59.62 3:37.04 | 37.98 37.42 | 350m: 400m: | 4:14.50 4:50.52 | 37.46 36.02 |
6. | STAŃCZYK, Jakub | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 4:51.11 | 387 |
50m: 100m: | 32.74 1:08.40 | 32.74 35.66 | 150m: 200m: | 1:45.88 2:23.75 | 37.48 37.87 | 250m: 300m: | 3:01.53 3:39.39 | 37.78 37.86 | 350m: 400m: | 4:17.03 4:51.11 | 37.64 34.08 |
7. | MELEROWICZ, Antoni | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 4:55.45 | 370 |
50m: 100m: | 32.17 1:07.55 | 32.17 35.38 | 150m: 200m: | 1:44.74 2:23.00 | 37.19 38.26 | 250m: 300m: | 3:01.47 3:39.69 | 38.47 38.22 | 350m: 400m: | 4:19.16 4:55.45 | 39.47 36.29 |
8. | BORUC, Przemysław | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 4:57.61 | 362 |
50m: 100m: | 33.47 1:09.93 | 33.47 36.46 | 150m: 200m: | 1:47.75 2:26.63 | 37.82 38.88 | 250m: 300m: | 3:05.23 3:43.95 | 38.60 38.72 | 350m: 400m: | 4:21.96 4:57.61 | 38.01 35.65 |
9. | RUTKOWSKI, Bartosz | 09 | St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki | 5:02.15 | 346 |
50m: 100m: | 32.73 1:10.49 | 32.73 37.76 | 150m: 200m: | 1:48.63 2:27.36 | 38.14 38.73 | 250m: 300m: | 3:05.94 3:44.48 | 38.58 38.54 | 350m: 400m: | 4:23.42 5:02.15 | 38.94 38.73 |
10. | OLSZYCA, Igor | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:05.09 | 336 |
50m: 100m: | 34.00 1:12.43 | 34.00 38.43 | 150m: 200m: | 1:51.37 2:30.44 | 38.94 39.07 | 250m: 300m: | 3:09.74 3:49.08 | 39.30 39.34 | 350m: 400m: | 4:28.37 5:05.09 | 39.29 36.72 |
11. | KUCZYŃSKI, Franciszek | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 5:08.01 | 327 |
50m: 100m: | 34.62 1:12.37 | 34.62 37.75 | 150m: 200m: | 1:51.36 2:30.94 | 38.99 39.58 | 250m: 300m: | 3:10.49 3:50.22 | 39.55 39.73 | 350m: 400m: | 4:30.53 5:08.01 | 40.31 37.48 |
12. | CHMURSKI, Wiktor | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 5:08.35 | 326 |
50m: 100m: | 33.23 1:11.25 | 33.23 38.02 | 150m: 200m: | 1:49.95 2:30.51 | 38.70 40.56 | 250m: 300m: | 3:10.83 3:50.51 | 40.32 39.68 | 350m: 400m: | 4:30.24 5:08.35 | 39.73 38.11 |
13. | ZGODA, Bartosz | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:11.56 | 316 |
50m: 100m: | 35.18 1:15.13 | 35.18 39.95 | 150m: 200m: | 1:55.70 2:35.64 | 40.57 39.94 | 250m: 300m: | 3:15.56 3:55.14 | 39.92 39.58 | 350m: 400m: | 4:33.95 5:11.56 | 38.81 37.61 |
14. | DĘBSKI, Antoni | 09 | MKS Piaseczno | 5:12.81 | 312 |
50m: 100m: | 34.15 1:12.33 | 34.15 38.18 | 150m: 200m: | 1:51.24 2:30.13 | 38.91 38.89 | 250m: 300m: | 3:08.71 3:47.83 | 38.58 39.12 | 350m: 400m: | 4:26.08 5:12.81 | 38.25 46.73 |
15. | CISEK, Antoni | 09 | UKS Żoliborz | 5:13.52 | 310 |
50m: 100m: | 34.36 1:13.70 | 34.36 39.34 | 150m: 200m: | 1:53.93 2:33.75 | 40.23 39.82 | 250m: 300m: | 3:13.94 3:54.43 | 40.19 40.49 | 350m: 400m: | 4:34.56 5:13.52 | 40.13 38.96 |
16. | ZAŁĘSKI, Tadeusz | 09 | PSP SWIM Płock | 5:15.38 | 304 |
50m: 100m: | 34.40 1:13.96 | 34.40 39.56 | 150m: 200m: | 1:54.97 2:35.09 | 41.01 40.12 | 250m: 300m: | 3:15.68 3:56.42 | 40.59 40.74 | 350m: 400m: | 4:37.09 5:15.38 | 40.67 38.29 |
17. | KOBYLIŃSKI, Franciszek | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:16.55 | 301 |
50m: 100m: | 33.36 1:11.67 | 33.36 38.31 | 150m: 200m: | 1:52.32 2:33.26 | 40.65 40.94 | 250m: 300m: | 3:13.68 3:55.33 | 40.42 41.65 | 350m: 400m: | 4:37.65 5:16.55 | 42.32 38.90 |
18. | KOROL, Wiktor | 09 | UKS Żoliborz | 5:19.87 | 292 |
50m: 100m: | 35.59 1:15.80 | 35.59 40.21 | 150m: 200m: | 1:56.59 2:37.26 | 40.79 40.67 | 250m: 300m: | 3:17.50 3:58.73 | 40.24 41.23 | 350m: 400m: | 4:39.95 5:19.87 | 41.22 39.92 |
19. | BRYK, Jarosław | 09 | MKS Piaseczno | 5:23.57 | 282 |
50m: 100m: | 36.96 1:17.50 | 36.96 40.54 | 150m: 200m: | 1:58.09 2:40.39 | 40.59 42.30 | 250m: 300m: | 3:21.91 4:03.53 | 41.52 41.62 | 350m: 400m: | 4:44.71 5:23.57 | 41.18 38.86 |
20. | KOWALCZYK, Teofil | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 5:27.72 | 271 |
50m: 100m: | 35.96 1:16.66 | 35.96 40.70 | 150m: 200m: | 1:57.42 2:39.19 | 40.76 41.77 | 250m: 300m: | 3:21.35 4:04.22 | 42.16 42.87 | 350m: 400m: | 4:47.18 5:27.72 | 42.96 40.54 |
21. | PYTEL, Mikołaj | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 5:31.57 | 262 |
50m: 100m: | 34.16 1:13.54 | 34.16 39.38 | 150m: 200m: | 1:54.95 2:37.04 | 41.41 42.09 | 250m: 300m: | 3:19.60 4:03.66 | 42.56 44.06 | 350m: 400m: | 4:47.79 5:31.57 | 44.13 43.78 |
22. | WIDEŁ, Jerzy | 09 | UKS Manta Warszawa Włochy | 5:34.70 | 255 |
50m: 100m: | 36.61 1:17.82 | 36.61 41.21 | 150m: 200m: | 2:00.54 2:44.37 | 42.72 43.83 | 250m: 300m: | 3:27.74 4:10.74 | 43.37 43.00 | 350m: 400m: | 4:54.36 5:34.70 | 43.62 40.34 |
23. | JORDAN-DROWANOWSKI, Mateusz | 09 | UKS Żoliborz | 5:38.68 | 246 |
50m: 100m: | 37.20 1:19.05 | 37.20 41.85 | 150m: 200m: | 2:02.37 2:46.00 | 43.32 43.63 | 250m: 300m: | 3:30.12 4:14.65 | 44.12 44.53 | 350m: 400m: | 4:57.40 5:38.68 | 42.75 41.28 |
24. | PODPORA, Jan | 09 | UKS WAWER Warszawa | 5:39.30 | 244 |
50m: 100m: | 38.83 2:05.55 | 38.83 1:26.72 | 150m: 200m: | 2:48.15 | 42.60 | 250m: 300m: | 3:31.79 4:16.56 | 44.77 | 350m: 400m: | 4:58.64 5:39.30 | 42.08 40.66 |
25. | MARKOWSKI, Ignacy | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:40.34 | 242 |
50m: 100m: | 38.05 1:21.43 | 38.05 43.38 | 150m: 200m: | 2:05.02 2:47.88 | 43.59 42.86 | 250m: 300m: | 3:31.94 4:16.14 | 44.06 44.20 | 350m: 400m: | 4:59.87 5:40.34 | 43.73 40.47 |
26. | KORCZYŃSKI, Oliwier | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 5:40.69 | 241 |
50m: 100m: | 37.48 1:19.74 | 37.48 42.26 | 150m: 200m: | 2:04.49 2:49.00 | 44.75 44.51 | 250m: 300m: | 3:32.91 4:17.11 | 43.91 44.20 | 350m: 400m: | 5:00.85 5:40.69 | 43.74 39.84 |
27. | DOMAŃSKI, Franciszek | 09 | MKS Piaseczno | 5:42.87 | 237 |
50m: 100m: | 38.07 1:21.55 | 38.07 43.48 | 150m: 200m: | 2:04.91 2:48.88 | 43.36 43.97 | 250m: 300m: | 3:32.81 4:16.85 | 43.93 44.04 | 350m: 400m: | 5:00.19 5:42.87 | 43.34 42.68 |
28. | BIAŁEK, Kacper | 09 | UKS Żoliborz | 5:47.14 | 228 |
50m: 100m: | 40.92 1:24.06 | 40.92 43.14 | 150m: 200m: | 2:08.91 2:52.59 | 44.85 43.68 | 250m: 300m: | 3:37.68 4:21.52 | 45.09 43.84 | 350m: 400m: | 5:05.25 5:47.14 | 43.73 41.89 |
29. | WIERCIŃSKI, Jakub | 09 | UKS Swim Team Wilanów | 5:50.44 | 222 |
50m: 100m: | 37.91 1:20.92 | 37.91 43.01 | 150m: 200m: | 2:05.87 2:51.65 | 44.95 45.78 | 250m: 300m: | 3:37.12 4:22.94 | 45.47 45.82 | 350m: 400m: | 5:08.91 5:50.44 | 45.97 41.53 |
30. | KRÓLICA, Leon | 09 | MKS Piaseczno | 5:51.35 | 220 |
50m: 100m: | 37.24 1:19.65 | 37.24 42.41 | 150m: 200m: | 2:04.89 2:51.39 | 45.24 46.50 | 250m: 300m: | 3:38.82 4:24.76 | 47.43 45.94 | 350m: 400m: | 5:09.18 5:51.35 | 44.42 42.17 |
31. | FURMANEK, Maciej | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 5:55.27 | 213 |
50m: 100m: | 37.70 1:21.79 | 37.70 44.09 | 150m: 200m: | 2:07.14 2:53.06 | 45.35 45.92 | 250m: 300m: | 3:39.23 4:25.87 | 46.17 46.64 | 350m: 400m: | 5:12.28 5:55.27 | 46.41 42.99 |
32. | KOWALCZYK, Leon | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 5:56.04 | 211 |
50m: 100m: | 37.19 1:20.49 | 37.19 43.30 | 150m: 200m: | 2:06.22 2:54.13 | 45.73 47.91 | 250m: 300m: | 3:39.11 4:24.87 | 44.98 45.76 | 350m: 400m: | 5:11.55 5:56.04 | 46.68 44.49 |
33. | ZDZIENICKI, Teo | 09 | UKS Żoliborz | 5:57.44 | 209 |
50m: 100m: | 39.96 1:25.24 | 39.96 45.28 | 150m: 200m: | 2:11.39 2:57.11 | 46.15 45.72 | 250m: 300m: | 3:43.83 4:29.55 | 46.72 45.72 | 350m: 400m: | 5:15.37 5:57.44 | 45.82 42.07 |
34. | CZUPRYN, Aleksander | 09 | KP Płetwal Mława | 6:00.06 | 204 |
50m: 100m: | 40.94 2:13.59 | 40.94 1:32.65 | 150m: 200m: | 2:59.03 | 45.44 | 250m: 300m: | 3:46.55 4:33.15 | 46.60 | 350m: 400m: | 5:19.09 6:00.06 | 45.94 40.97 |
35. | MACIOCH, Franciszek | 09 | UKS Żoliborz | 6:25.55 | 166 |
50m: 100m: | 42.34 1:30.79 | 42.34 48.45 | 150m: 200m: | 2:21.07 3:11.21 | 50.28 50.14 | 250m: 300m: | 4:01.98 4:53.24 | 50.77 51.26 | 350m: 400m: | 5:43.42 6:25.55 | 50.18 42.13 |
36. | FALKOWSKI, Michał | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 6:30.30 | 160 |
50m: 100m: | 41.90 1:29.75 | 41.90 47.85 | 150m: 200m: | 2:19.96 3:11.75 | 50.21 51.79 | 250m: 300m: | 4:01.67 4:52.82 | 49.92 51.15 | 350m: 400m: | 5:42.33 6:30.30 | 49.51 47.97 |
37. | WYRZYKOWSKI, Jan | 09 | UKS Ostrobramska | 6:46.11 | 142 |
50m: 100m: | 42.10 1:32.31 | 42.10 50.21 | 150m: 200m: | 2:24.95 3:17.31 | 52.64 52.36 | 250m: 300m: | 4:10.53 5:05.02 | 53.22 54.49 | 350m: 400m: | 5:52.93 6:46.11 | 47.91 53.18 |
NIE UK. | WOJTALEWICZ, Adam | 09 | UKS Swim Team Wilanów |
50m: 100m: | 46.10 1:43.95 | 46.10 57.85 | 150m: 200m: | 2:45.90 3:52.41 | 1:01.95 1:06.51 | 250m: 300m: | 4:57.17 6:01.05 | 1:04.76 1:03.88 | 350m: 400m: | 6:52.03 | 50.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 05.03.2022 - 11:55 | 4 x 50m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
12 lat |
1. | UKS G-8 Bielany Warszawa 1 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:12.60 | 382 |
, , | 33.90 36.60 | , , | 30.59 31.51 |
2. | UKS G-8 Bielany Warszawa 2 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:16.06 | 353 |
, , | 36.21 37.69 | , , | 31.56 30.60 |
3. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:17.21 | 344 |
, , | 33.84 40.53 | , , | 32.04 30.80 |
4. | UKS Manta Warszawa Włochy 1 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:19.91 | 325 |
CZECHMAŃSKA, Antonina PIETRZAK, Marcel | 10 10 | 36.02 42.35 | GRZEGORSKI, Maciej ROKICKA, Gabriela | 10 10 | 30.57 30.97 |
5. | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | 2:20.23 | 323 |
, , | 34.23 41.70 | , , | 34.15 30.15 |
6. | UKS ,,Skalar'' Warszawa 1 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:21.14 | 316 |
, , | 35.72 41.80 | , , | 32.56 31.06 |
7. | MKP ,,Warszawianka'' 1 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:22.58 | 307 |
, , | 36.89 40.29 | , , | 33.94 31.46 |
8. | UKS G-8 Bielany Warszawa 3 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:27.42 | 278 |
, , | 38.21 39.81 | , , | 37.40 32.00 |
9. | UKS ,,Victoria Józefów'' 1 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 2:28.54 | 271 |
, , | 35.95 43.22 | , , | 35.44 33.93 |
10. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 5 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:28.77 | 270 |
STAMATEL, Goran DUDKOWSKI, Tymoteusz | 10 10 | 37.40 40.08 | RUCZKOWSKA, Maria GUZIAK, Igor | 10 10 | 36.65 34.64 |
11. | UKS Żoliborz 3 | UKS Żoliborz | 2:29.38 | 267 |
, , | 40.11 40.94 | , , | 35.35 32.98 |
12. | Buks 1 | Buks | 2:31.86 | 254 |
BORUCKA, Hanna WŁODKOWSKI, Bartosz | 10 10 | 37.55 42.93 | WÓJCIK MŁOCHOWSKI, Bartosz DYBALSKI, Filip | 10 10 | 38.19 33.19 |
13. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 3 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:32.46 | 251 |
, , | 37.41 44.30 | , , | 38.31 32.44 |
14. | UKS 307 Warszawa 2 | UKS 307 Warszawa | 2:32.61 | 250 |
, , | 41.81 43.84 | , , | 34.44 32.52 |
15. | UKS H2O Warszawa 1 | UKS H2O Warszawa | 2:36.59 | 232 |
, , | 40.70 44.56 | , , | 34.29 37.04 |
16. | UKS G-8 Bielany Warszawa 4 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:37.90 | 226 |
, , | 40.63 44.24 | , , | 39.76 33.27 |
17. | UKS G-8 Bielany Warszawa 5 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:39.32 | 220 |
, , | 40.65 45.44 | , , | 39.15 34.08 |
18. | MKP ,,Warszawianka'' 2 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:41.27 | 212 |
, , | 44.44 39.62 | , , | 39.25 37.96 |
19. | UKS Manta Warszawa Włochy 2 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:42.20 | 208 |
SPYCHAŁA, Michał SZOTEK, Isabella | 10 10 | 42.95 43.81 | ZARĘBA, Justyna GRZEGORSKI, Szymon | 10 10 | 39.86 35.58 |
20. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 4 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:42.61 | 207 |
, , | 40.19 50.08 | , , | 37.67 34.67 |
21. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 6 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:42.99 | 205 |
STANISZEWSKA, Patrycja TABOR, Aleksander | 10 10 | 41.88 49.06 | CZERNIGA, Agata OTULAK, Julia | 10 10 | 36.37 35.68 |
22. | MKP ,,Warszawianka'' 3 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:44.23 | 201 |
, , | 42.86 45.03 | , , | 40.06 36.28 |
23. | UKS Żoliborz 4 | UKS Żoliborz | 2:44.77 | 199 |
, , | 38.29 43.81 | , , | 47.23 35.44 |
24. | UKS Kapry-Armexim Pruszków 2 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:50.57 | 179 |
, , | 46.50 49.92 | , , | 38.74 35.41 |
25. | UKS Kapry-Armexim Pruszków 3 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:56.32 | 162 |
, , | 47.44 48.90 | , , | 42.52 37.46 |
26. | UKS H2O Warszawa 2 | UKS H2O Warszawa | 2:57.07 | 160 |
, , | 45.51 51.94 | , , | 42.54 37.08 |
27. | Uks ,,Pingwiny'' 1 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:58.18 | 157 |
ANDRUSZKIEWICZ, Zuzanna STAWICKI, Jan | 10 10 | 47.22 53.56 | TOBOŁA PERTKIEWICZ, Zofia GOROŃSKI, Antoni | 10 10 | 41.58 35.82 |
28. | Buks 2 | Buks | 3:02.66 | 146 |
BERNARD, Mateusz KITA, Zuzanna | 10 10 | 46.47 51.66 | NIEMIROWSKA, Julia WIĘCKOWSKA, Maja | 10 10 | 46.16 38.37 |
DYSKW. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 2 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:23.11 | ||||||
K2 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową po rozpoczęciu ruchu dłoni do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie. |
, , | 35.08 41.53 | , , | 34.89 31.61 |
DYSKW. | UKS Ostrobramska 1 | UKS Ostrobramska | 2:31.45 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
, , | 39.15 40.33 | , , | 40.00 31.97 |
DYSKW. | MKP ,,Warszawianka'' 4 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:54.54 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
, , | 47.32 46.93 | , , | 43.19 37.10 |
DYSKW. | MKS Piaseczno 4 | MKS Piaseczno | 3:01.84 | ||||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). |
SMOLNIK, Jan MIKA, Medard | 10 10 | 45.66 52.07 | OWCZAREK, Jan KLYUS, Stepan | 10 10 | 47.18 36.93 |
DYSKW. | MKP ,,Warszawianka'' 5 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:06.10 | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu |
, , | 50.81 50.32 | , , | 44.73 40.24 |
13 lat |
1. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:03.53 | 472 |
JANUS, Tymon TARASIEWICZ, Piotr | 09 09 | 30.62 33.80 | WŁODARCZYK, Michał GRADEK, Jakub | 09 09 | 30.90 28.21 |
2. | UKS G-8 Bielany Warszawa 6 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:09.76 | 407 |
, , | 32.57 36.07 | , , | 32.29 28.83 |
3. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 2 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:10.63 | 399 |
DUDKIEWICZ, Maja ZALEWSKA, Zofia | 09 09 | 32.32 37.98 | POTRZEBOWSKI, Franciszek STAŃCZYK, Jakub | 09 09 | 31.41 28.92 |
4. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 3 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:15.82 | 355 |
BATORY, Helena NADOLNY, Jerzy | 09 09 | 35.45 37.77 | BANASIUK, Sebastian RESZKO, Lena | 09 09 | 33.04 29.56 |
5. | MKS Piaseczno 1 | MKS Piaseczno | 2:16.49 | 350 |
LESIŃSKA, Maja BRYK, Jarosław | 09 09 | 34.41 39.30 | JABŁOŃSKA, Gabriela GRAJKOWSKI, Wojciech | 09 09 | 33.40 29.38 |
6. | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | 2:17.71 | 341 |
, , | 36.70 38.39 | , , | 32.63 29.99 |
7. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 5 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:18.37 | 336 |
, , | 34.75 40.84 | , , | 33.10 29.68 |
8. | UKS G-8 Bielany Warszawa 8 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:21.76 | 312 |
, , | 36.08 38.39 | , , | 36.89 30.40 |
9. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 4 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:23.39 | 302 |
SIECZEK, Bartosz ŻEBROWSKA, Eliza | 09 09 | 35.34 39.82 | BOLEK, Franciszek OLSZYCA, Igor | 09 09 | 36.51 31.72 |
10. | Uks ,,Pingwiny'' 2 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:24.01 | 298 |
SKŁODOWSKI, Jan FURMANEK, Maciej | 09 09 | 36.18 40.84 | GOZDECKA, Natalia KORCZYŃSKI, Oliwier | 09 09 | 35.32 31.67 |
11. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 6 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:24.31 | 296 |
, , | 35.71 42.02 | , , | 34.27 32.31 |
12. | MKS Piaseczno 2 | MKS Piaseczno | 2:25.52 | 289 |
CHAŁUPKA, Amelia KRAŚ, Alicja | 09 09 | 36.15 42.37 | RUSIN, Aleksandra JADOWSKA, Lena | 09 09 | 35.00 32.00 |
13. | UKS Kapry-Armexim Pruszków 1 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:26.58 | 282 |
, , | 34.08 48.98 | , , | 22.19 41.33 |
14. | MKS Piaseczno 3 | MKS Piaseczno | 2:29.20 | 268 |
SZCZEPAŃSKA, Anna MOLENDA, Iga | 09 09 | 36.94 43.26 | NOWAK, Nikodem DĘBSKI, Antoni | 09 09 | 37.30 31.70 |
15. | UKS Żoliborz 2 | UKS Żoliborz | 2:31.68 | 255 |
, , | 37.80 42.68 | , , | 36.74 34.46 |
DYSKW. | UKS G-8 Bielany Warszawa 7 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:15.09 | ||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu |
, , | 33.16 37.76 | , , | 34.30 29.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 06.03.2022 - 9:17 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
12 lat |
1. | BORTLISZ, Gabriela | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:02.51 | 519 | 30.69 | 31.82 | ||||
2. | SOBÓTKA, Oliwia | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:02.66 | 515 | 30.36 | 32.30 | ||||
3. | STANISŁAWIUK, Maja | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:05.89 | 443 | 31.44 | 34.45 | ||||
4. | MATOWICKA, Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:07.08 | 420 | 32.24 | 34.84 | ||||
5. | ROKICKA, Gabriela | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:07.69 | 409 | 32.70 | 34.99 | ||||
6. | RACHWALIK, Wiktoria | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:08.27 | 398 | 32.65 | 35.62 | ||||
7. | NEUHORN, Diana | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:08.38 | 396 | 33.00 | 35.38 | ||||
8. | ZYDROŃ, Wiktoria | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:08.67 | 391 | 33.10 | 35.57 | ||||
9. | CZECHMAŃSKA, Antonina | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:09.36 | 380 | 34.09 | 35.27 | ||||
10. | SADOWSKA, Zofia | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:09.41 | 379 | 32.85 | 36.56 | ||||
11. | MARKOWSKA, Pola | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:09.48 | 378 | 33.19 | 36.29 | ||||
12. | ZWARDOŃ, Aleksandra | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:11.86 | 341 | 34.55 | 37.31 | ||||
13. | SZPAKIEWICZ, Bianka | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:12.01 | 339 | 35.41 | 36.60 | ||||
14. | STYKOWSKA, Liwia | 10 | MKS Ochota Warszawa | 1:12.45 | 333 | 34.91 | 37.54 | ||||
15. | RZĄSA, Amelia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:13.44 | 320 | 35.60 | 37.84 | ||||
16. | SEBIGULI-MARISHEKOME, Nathalie | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:14.26 | 309 | 35.72 | 38.54 | ||||
17. | SADOWSKA, Zuzanna | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:14.57 | 305 | 37.22 | 37.35 | ||||
18. | MARCINIAK, Natalia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:14.60 | 305 | 35.87 | 38.73 | ||||
19. | JAROS, Barbara | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:14.73 | 304 | 35.61 | 39.12 | ||||
20. | SOBCZAK, Małgorzata | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:14.81 | 303 | 36.04 | 38.77 | ||||
21. | STEFAŃSKA, Alicja | 10 | St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki | 1:15.12 | 299 | 35.88 | 39.24 | ||||
22. | SERAFIN, Michalina | 10 | UKS Żoliborz | 1:15.36 | 296 | 35.89 | 39.47 | ||||
23. | JAŃCZUK, Klara | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:15.38 | 296 | 36.12 | 39.26 | ||||
24. | RADEVIČ, Marija | 10 | MKS Ochota Warszawa | 1:15.77 | 291 | 35.66 | 40.11 | ||||
25. | SZERSZENOWICZ, Natalia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:16.06 | 288 | 35.83 | 40.23 | ||||
26. | ZARĘBA, Justyna | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:16.14 | 287 | 35.19 | 40.95 | ||||
27. | KRAJEWSKA, Maja | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:16.33 | 285 | 36.01 | 40.32 | ||||
28. | OTULAK, Julia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:17.03 | 277 | 36.20 | 40.83 | ||||
29. | KRYSTMAN, Kaja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:17.21 | 275 | 35.75 | 41.46 | ||||
30. | MUSIOŁ, Aniela | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:17.23 | 275 | 36.83 | 40.40 | ||||
RZEPECKA, Maria | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:17.23 | 275 | 35.74 | 41.49 | |||||
32. | CZERNIGA, Agata | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:17.24 | 275 | 36.99 | 40.25 | ||||
33. | CIEŚLAK, Antonina | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:17.50 | 272 | 38.38 | 39.12 | ||||
34. | PAPLIŃSKA, Marianna | 10 | UKS Ostrobramska | 1:17.76 | 269 | 36.50 | 41.26 | ||||
35. | TRAUTZEL, Matylda | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:18.44 | 262 | 37.95 | 40.49 | ||||
36. | NIESŁUCHOWSKA, Gabriela | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:18.66 | 260 | 36.55 | 42.11 | ||||
BOŁDAK, Natasza | 10 | UKS Ostrobramska | 1:18.66 | 260 | 39.48 | 39.18 | |||||
38. | MARKOWICZ, Amelia | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:19.14 | 255 | 38.48 | 40.66 | ||||
39. | KOPYŚ, Hanna | 10 | UKS Żoliborz | 1:19.49 | 252 | 38.48 | 41.01 | ||||
40. | MALASZEWSKA, Maja | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:19.73 | 250 | 37.36 | 42.37 | ||||
41. | KOPEĆ, Wiktoria | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:19.93 | 248 | 39.55 | 40.38 | ||||
42. | KOWALCZUK, Julia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:20.04 | 247 | 36.46 | 43.58 | ||||
43. | PODLEWSKA, Małgorzata | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:20.28 | 245 | 37.52 | 42.76 | ||||
44. | MAZURKIEWICZ, Michalina | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:20.47 | 243 | 37.14 | 43.33 | ||||
45. | GRABIA, Michalina | 10 | UKS Żoliborz | 1:20.82 | 240 | 37.49 | 43.33 | ||||
46. | ZYCH, Martyna | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:21.20 | 236 | 38.65 | 42.55 | ||||
47. | SZULC, Alicja | 10 | KP Płetwal Mława | 1:21.53 | 234 | 39.29 | 42.24 | ||||
48. | HANDZLIK, Aleksandra | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:22.28 | 227 | 39.44 | 42.84 | ||||
49. | BĄK, Melania | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:22.29 | 227 | 38.02 | 44.27 | ||||
50. | CIEŚLAK, Helena | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:23.31 | 219 | 39.70 | 43.61 | ||||
51. | SAWICKA, Gabriela | 10 | KP Płetwal Mława | 1:25.56 | 202 | 41.23 | 44.33 | ||||
52. | GERASIMOVA, Nicole | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:26.41 | 196 | 38.97 | 47.44 | ||||
53. | KRÓL, Kaja | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:26.89 | 193 | 41.69 | 45.20 | ||||
54. | SZCZEŚNIAK, Zofia | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:27.38 | 190 | 42.76 | 44.62 | ||||
55. | STANISZEWSKA, Patrycja | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:27.57 | 188 | 41.83 | 45.74 | ||||
56. | PELC, Kalina | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:27.99 | 186 | 42.69 | 45.30 | ||||
57. | KANCLERZ, Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:28.14 | 185 | 42.09 | 46.05 | ||||
58. | WITT, Amelia | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:28.47 | 183 | 40.97 | 47.50 | ||||
59. | PAUL, Natalia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:29.14 | 179 | 42.32 | 46.82 | ||||
60. | SYPEREK, Zofia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:31.12 | 167 | 42.83 | 48.29 | ||||
61. | GADOWSKA, Monika | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:31.89 | 163 | 42.28 | 49.61 | ||||
62. | ROMANOWSKA, Maria | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:32.09 | 162 | 43.51 | 48.58 | ||||
63. | RYMARZ, Jagoda | 10 | UKS Żoliborz | 1:32.20 | 161 | 43.14 | 49.06 | ||||
64. | KOBUS, Hanna | 10 | UKS Ostrobramska | 1:33.00 | 157 | 44.49 | 48.51 | ||||
65. | KUKULSKA, Amelia | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:33.94 | 153 | 45.20 | 48.74 | ||||
66. | SZYMANIAK, Alicja | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:35.47 | 145 | 45.99 | 49.48 | ||||
67. | KURIATA, Nina | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:36.28 | 142 | 43.75 | 52.53 | ||||
68. | GRABOWSKA, Emilia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:36.34 | 141 | 43.33 | 53.01 | ||||
69. | PODLACH, Apolonia | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:38.33 | 133 | 47.10 | 51.23 | ||||
70. | KAIUK, Anastasiia | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:38.72 | 131 | 45.83 | 52.89 | ||||
71. | BEZDITNA, Sofia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:39.38 | 129 | 45.42 | 53.96 | ||||
72. | ANDRUSZKIEWICZ, Zuzanna | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:41.14 | 122 | 47.15 | 53.99 | ||||
DYSKW. | BARCIŃSKA, Ida | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:27.02 | 43.19 | 43.83 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu |
13 lat |
1. | RESZKO, Lena | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:03.71 | 490 | 30.28 | 33.43 | |||
2. | LESIŃSKA, Maja | 09 | MKS Piaseczno | 1:03.80 | 488 | 30.26 | 33.54 | |||
3. | SZTREKER-WÓJCIK, Iga | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:04.04 | 483 | 31.77 | 32.27 | |||
4. | BIENIECKA, Maja | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:04.80 | 466 | 31.17 | 33.63 | |||
5. | LIPKOWSKA, Paulina | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:05.79 | 445 | 31.68 | 34.11 | |||
6. | BATORY, Helena | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:07.49 | 412 | 32.74 | 34.75 | |||
7. | SZYNKIEWICZ, Julia | 09 | Klub Pływacki Ciechanów | 1:08.03 | 403 | 32.74 | 35.29 | |||
8. | KAZANOWSKA, Kaja | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:08.53 | 394 | 32.24 | 36.29 | |||
9. | JABŁOŃSKA, Gabriela | 09 | MKS Piaseczno | 1:08.56 | 393 | 33.02 | 35.54 | |||
10. | KULECKA, Karolina | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:08.61 | 392 | 33.44 | 35.17 | |||
11. | GOZDECKA, Natalia | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:08.73 | 390 | 32.27 | 36.46 | |||
12. | SZOK, Zuzanna | 09 | MKS Ochota Warszawa | 1:09.64 | 375 | 34.01 | 35.63 | |||
JADOWSKA, Lena | 09 | MKS Piaseczno | 1:09.64 | 375 | 33.37 | 36.27 | ||||
14. | DĄBROWSKA, Hanna | 09 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:09.79 | 373 | 33.59 | 36.20 | |||
15. | BŁACHNIO, Natasza | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:09.85 | 372 | 34.10 | 35.75 | |||
16. | MAKOWSKA, Natasza | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:10.04 | 369 | 33.71 | 36.33 | |||
17. | PIKOŃ, Julia | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:10.29 | 365 | 33.53 | 36.76 | |||
18. | NIKOLAIENKO, Zlatoslawa | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:10.48 | 362 | 34.62 | 35.86 | |||
19. | WALKOWSKA, Julia | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:12.84 | 328 | 34.85 | 37.99 | |||
20. | GRONKOWSKA, Aleksandra | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:13.31 | 322 | 34.95 | 38.36 | |||
21. | MORYC, Laura | 09 | PSP SWIM Płock | 1:13.43 | 320 | 34.86 | 38.57 | |||
22. | ŻUREK, Zofia | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:13.59 | 318 | 35.65 | 37.94 | |||
23. | KOPYŚ, Karolina | 09 | UKS Żoliborz | 1:13.60 | 318 | 34.96 | 38.64 | |||
24. | SZCZEPAŃSKA, Anna | 09 | MKS Piaseczno | 1:13.61 | 318 | 34.51 | 39.10 | |||
25. | MOLENDA, Iga | 09 | MKS Piaseczno | 1:14.68 | 304 | 35.95 | 38.73 | |||
26. | PASZKIEWICZ, Alicja | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:15.32 | 296 | 36.46 | 38.86 | |||
27. | NOWACKA, Magdalena | 09 | UKS Żoliborz | 1:16.81 | 279 | 36.43 | 40.38 | |||
28. | SHVETS, Sofiia | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:17.58 | 271 | 36.28 | 41.30 | |||
29. | ZABOROWSKA, Maja | 09 | KP Płetwal Mława | 1:18.87 | 258 | 37.71 | 41.16 | |||
30. | LIBERSKA, Michalina | 09 | UKS Żoliborz | 1:19.84 | 249 | 37.66 | 42.18 | |||
31. | DUNICZ, Marta | 09 | UKS Ostrobramska | 1:22.06 | 229 | 39.38 | 42.68 | |||
32. | AUSIANNIKAVA, Ulyana | 09 | UKS H2O Warszawa | 1:24.98 | 206 | 40.44 | 44.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 06.03.2022 - 9:29 | Chłopców, 100m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
12 lat |
1. | GRZEGORSKI, Maciej | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:03.71 | 350 | 30.24 | 33.47 | |||
2. | ZAWŁOCKI, Kajetan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:04.01 | 346 | 31.23 | 32.78 | |||
3. | MAJEWSKI, Dawid | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:05.40 | 324 | 31.51 | 33.89 | |||
4. | KWIATKOWSKI, Jan | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:05.79 | 318 | 31.56 | 34.23 | |||
5. | POŁOWNIAK, Mateusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:06.92 | 302 | 31.14 | 35.78 | |||
6. | URBANEK, Damian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:07.31 | 297 | 32.49 | 34.82 | |||
7. | GRĄDZIK, Olaf | 10 | Klub Pływacki Ciechanów | 1:07.51 | 294 | 32.89 | 34.62 | |||
8. | PIETRZAK, Marcel | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:08.01 | 288 | 32.80 | 35.21 | |||
9. | PIOTROWSKI, Szymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:08.63 | 280 | 32.78 | 35.85 | |||
10. | DAWIDOWICZ, Konrad | 10 | MKS Ochota Warszawa | 1:08.67 | 280 | 33.49 | 35.18 | |||
11. | KULIK, Konstanty | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:08.83 | 278 | 33.31 | 35.52 | |||
12. | OSTASZEWSKI, Szymon | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:09.16 | 274 | 32.98 | 36.18 | |||
13. | SKAWIŃSKI, Aleksander | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:09.25 | 273 | 33.32 | 35.93 | |||
14. | ZUBAKHIN, Yevgeniy | 10 | Stowarzyszenie MKS "Świt" | 1:09.26 | 273 | 33.64 | 35.62 | |||
15. | MROZIŃSKI, Kazimierz | 10 | UKS Żoliborz | 1:10.15 | 262 | 33.93 | 36.22 | |||
16. | STRYCZYŃSKI, Szymon | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:10.49 | 259 | 33.85 | 36.64 | |||
17. | CHABORSKI, Igor | 10 | KP Płetwal Mława | 1:10.63 | 257 | 34.40 | 36.23 | |||
18. | SADŁOŃ, Ignacy | 10 | UKS WAWER Warszawa | 1:11.51 | 248 | 33.95 | 37.56 | |||
19. | JAKUBOWSKI, Stanisław | 10 | UKS Ostrobramska | 1:11.86 | 244 | 35.51 | 36.35 | |||
20. | GRABIŃSKI, Tymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:11.97 | 243 | 34.83 | 37.14 | |||
21. | SOBCZAK, Mateusz | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:12.02 | 242 | 33.79 | 38.23 | |||
22. | LINDNER, Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:12.41 | 239 | 34.29 | 38.12 | |||
23. | MRÓWKA, Tymon | 10 | MKS Piaseczno | 1:12.64 | 236 | 35.70 | 36.94 | |||
24. | GUZIAK, Igor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:13.34 | 230 | 35.19 | 38.15 | |||
25. | WIŚNIEWSKI, Wiktor | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:14.38 | 220 | 35.31 | 39.07 | |||
26. | GRABOWSKI, Wojciech | 10 | UKS Ostrobramska | 1:14.54 | 219 | 36.26 | 38.28 | |||
27. | WITKOWSKI, Marcel | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:14.65 | 218 | 36.72 | 37.93 | |||
28. | RADŁOWSKI, Mariusz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:14.74 | 217 | 35.88 | 38.86 | |||
29. | MAJEWSKI, Nikodem | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:15.40 | 211 | 35.21 | 40.19 | |||
KOŚMIDER, Albert | 10 | UKS Żoliborz | 1:15.40 | 211 | 36.26 | 39.14 | ||||
31. | ZAKOŚCIELNY, Adam | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:16.03 | 206 | 35.94 | 40.09 | |||
32. | ILIEV, Dimitar | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 1:16.17 | 205 | 36.40 | 39.77 | |||
33. | SKIBA, Wiktor | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:16.86 | 199 | 36.94 | 39.92 | |||
34. | KLYUS, Stepan | 10 | MKS Piaseczno | 1:17.05 | 198 | 36.92 | 40.13 | |||
35. | SMOLNIK, Jan | 10 | MKS Piaseczno | 1:17.37 | 195 | 36.84 | 40.53 | |||
JATKOWSKI, Stanisław | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:17.37 | 195 | 36.17 | 41.20 | ||||
37. | DIAKITE, Malik | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:17.46 | 195 | 35.70 | 41.76 | |||
DASZCZYŃSKI, Ignacy | 10 | UKS Ostrobramska | 1:17.46 | 195 | 36.64 | 40.82 | ||||
39. | BIEGAŃSKI, Patryk | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:17.53 | 194 | 35.88 | 41.65 | |||
40. | SULIMA - SZULMANIEWICZ, Jan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:17.88 | 192 | 38.25 | 39.63 | |||
41. | GRZEGORSKI, Szymon | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:17.99 | 191 | 36.37 | 41.62 | |||
42. | SOBCZAK, Iwo | 10 | UKS Żoliborz | 1:18.78 | 185 | 36.49 | 42.29 | |||
43. | PRZYBYTNIAK, Simon | 10 | UKS Żoliborz | 1:18.87 | 184 | 37.14 | 41.73 | |||
44. | WOŹNIAK, Szymon | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:19.56 | 180 | 37.55 | 42.01 | |||
45. | CELEJEWSKI, Mikołaj | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 1:20.17 | 176 | 38.54 | 41.63 | |||
46. | GIETKA, Jerzy | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:20.30 | 175 | 38.33 | 41.97 | |||
47. | GOROŃSKI, Antoni | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:21.10 | 170 | 38.53 | 42.57 | |||
48. | TYNECKI, Marcel | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:21.32 | 168 | 38.29 | 43.03 | |||
49. | SPOCZYŃSKI, Maciej | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:21.47 | 167 | 38.33 | 43.14 | |||
WODZYŃSKI, Jakub | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:21.47 | 167 | 39.50 | 41.97 | ||||
51. | PIECHOWICZ, Andrzej | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:21.84 | 165 | 39.85 | 41.99 | |||
52. | KWIATKOWSKI, Kajetan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:22.18 | 163 | 38.76 | 43.42 | |||
53. | OLSZEWSKI, Wojciech | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:22.39 | 162 | 38.75 | 43.64 | |||
54. | BRONIECKI, Oliwier | 10 | UKS Żoliborz | 1:22.73 | 160 | 38.36 | 44.37 | |||
55. | STRADOWSKI, Borys | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:23.60 | 155 | 38.84 | 44.76 | |||
56. | DUK, Julian | 10 | UKS Żoliborz | 1:23.62 | 155 | 40.76 | 42.86 | |||
57. | WARDZYŃSKI, Stefan | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:23.90 | 153 | 39.74 | 44.16 | |||
58. | IWANKOWSKI, Norbert | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:24.04 | 152 | 39.84 | 44.20 | |||
59. | MOSSAKOWSKI, Stanisław | 10 | UKS Ostrobramska | 1:24.81 | 148 | 40.37 | 44.44 | |||
60. | KRASKIEWICZ, Jan | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:24.83 | 148 | 39.61 | 45.22 | |||
61. | OWCZAREK, Jan | 10 | MKS Piaseczno | 1:25.13 | 147 | 39.97 | 45.16 | |||
62. | SZCZYGIEŁ, Wiktor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:25.31 | 146 | 41.14 | 44.17 | |||
63. | TABOR, Aleksander | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:25.46 | 145 | 40.33 | 45.13 | |||
64. | MIKA, Medard | 10 | MKS Piaseczno | 1:25.57 | 144 | 41.58 | 43.99 | |||
65. | SPYCHAŁA, Michał | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:25.67 | 144 | 40.57 | 45.10 | |||
66. | GRZELAK, Leonard | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:25.84 | 143 | 41.24 | 44.60 | |||
67. | SZYMAŃSKI, Szymon | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:25.94 | 142 | 40.29 | 45.65 | |||
68. | BRZOZOWSKI, Michał | 10 | UKS Żoliborz | 1:25.96 | 142 | 41.25 | 44.71 | |||
69. | SZMALEC, Gustaw | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:26.26 | 141 | 40.50 | 45.76 | |||
70. | RYZNAR, Jan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:26.67 | 139 | 41.97 | 44.70 | |||
71. | BALCER, Wojciech | 10 | UKS Żoliborz | 1:27.13 | 137 | 40.35 | 46.78 | |||
72. | OWCZARCZYK, Jan | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:27.42 | 135 | 40.73 | 46.69 | |||
73. | DZIĘCIOŁOWSKI, Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 1:27.68 | 134 | 42.75 | 44.93 | |||
74. | MACKIEWICZ, Michał | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:28.78 | 129 | 43.57 | 45.21 | |||
75. | STAŃCZYK, Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 1:29.43 | 126 | 41.66 | 47.77 | |||
76. | SZCZECHURA, Eryk | 10 | UKS Żoliborz | 1:30.32 | 123 | 40.54 | 49.78 | |||
77. | TAJANOWICZ, Szymon | 10 | UKS Żoliborz | 1:30.42 | 122 | 42.58 | 47.84 | |||
78. | MACIOCH, Michał | 10 | UKS Żoliborz | 1:31.35 | 119 | 41.55 | 49.80 | |||
79. | PSODA, Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:31.58 | 118 | 42.50 | 49.08 | |||
80. | CISZEWSKI, Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 1:34.70 | 106 | 43.09 | 51.61 | |||
81. | WRÓBEL, Franciszek | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:34.79 | 106 | 45.44 | 49.35 | |||
82. | IWASZKIEWICZ, Mikołaj | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:36.56 | 100 | 44.82 | 51.74 | |||
83. | BŁAŻEJCZYK, Mateusz | 10 | UKS Żoliborz | 1:41.13 | 87 | 46.10 | 55.03 | |||
84. | KOSSOWSKI, Filip | 10 | UKS Żoliborz | 1:58.55 | 54 | 52.19 | 1:06.36 |
13 lat |
1. | CHMURSKI, Wiktor | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 59.23 | 436 | 28.24 | 30.99 | ||||
2. | WŁODARCZYK, Michał | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 59.39 | 433 | 28.58 | 30.81 | ||||
3. | MELEROWICZ, Antoni | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:01.15 | 396 | 29.45 | 31.70 | ||||
4. | BORUC, Przemysław | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:02.00 | 380 | 29.60 | 32.40 | ||||
5. | POTRZEBOWSKI, Franciszek | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:02.67 | 368 | 30.20 | 32.47 | ||||
6. | STAŃCZYK, Jakub | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:02.87 | 365 | 30.29 | 32.58 | ||||
7. | DOLOTA, Iwo | 09 | St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki | 1:02.92 | 364 | 30.10 | 32.82 | ||||
8. | KOBYLIŃSKI, Franciszek | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:03.96 | 346 | 29.89 | 34.07 | ||||
9. | RUTKOWSKI, Bartosz | 09 | St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki | 1:04.06 | 345 | 30.65 | 33.41 | ||||
10. | CIOŁEK, Dawid | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:04.34 | 340 | 31.34 | 33.00 | ||||
11. | JAKUBICKI, Jaromir | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:05.66 | 320 | 31.85 | 33.81 | ||||
12. | NADOLNY, Jerzy | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:06.10 | 314 | 31.75 | 34.35 | ||||
BERENDT, Ksawery | 09 | UKS "V" Łomianki | 1:06.10 | 314 | 31.42 | 34.68 | |||||
14. | ZGODA, Bartosz | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:06.59 | 307 | 32.19 | 34.40 | ||||
15. | PODPORA, Jan | 09 | UKS WAWER Warszawa | 1:06.60 | 307 | 31.71 | 34.89 | ||||
16. | CISEK, Antoni | 09 | UKS Żoliborz | 1:06.84 | 303 | 31.67 | 35.17 | ||||
17. | KORCZYŃSKI, Oliwier | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:07.25 | 298 | 32.88 | 34.37 | ||||
18. | KOROL, Wiktor | 09 | UKS Żoliborz | 1:07.63 | 293 | 31.95 | 35.68 | ||||
19. | DĘBSKI, Antoni | 09 | MKS Piaseczno | 1:07.72 | 292 | 32.30 | 35.42 | ||||
20. | OLSZYCA, Igor | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:08.03 | 288 | 32.34 | 35.69 | ||||
21. | SIECZEK, Bartosz | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:08.36 | 284 | 32.92 | 35.44 | ||||
22. | KUCZYŃSKI, Franciszek | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:08.62 | 280 | 32.98 | 35.64 | ||||
23. | GRODNY, Borys | 09 | UKS Żoliborz | 1:08.70 | 279 | 31.86 | 36.84 | ||||
24. | BOLEK, Franciszek | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:08.80 | 278 | 32.98 | 35.82 | ||||
25. | KOWALCZYK, Teofil | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:08.84 | 278 | 33.07 | 35.77 | ||||
26. | STUŁKA, Jan | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:08.98 | 276 | 32.21 | 36.77 | ||||
27. | ZAŁĘSKI, Tadeusz | 09 | PSP SWIM Płock | 1:09.43 | 271 | 33.40 | 36.03 | ||||
28. | PŁATEK, Jan | 09 | UKS Żoliborz | 1:09.47 | 270 | 33.09 | 36.38 | ||||
29. | KAZAKIDIS, Błażej | 09 | UKS Ostrobramska | 1:10.02 | 264 | 33.99 | 36.03 | ||||
30. | WIDEŁ, Jerzy | 09 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:10.57 | 258 | 33.94 | 36.63 | ||||
31. | PAŚKO, Antoni | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:10.60 | 257 | 33.23 | 37.37 | ||||
32. | SKŁODOWSKI, Jan | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:10.61 | 257 | 34.31 | 36.30 | ||||
33. | JORDAN-DROWANOWSKI, Mateusz | 09 | UKS Żoliborz | 1:12.61 | 237 | 35.10 | 37.51 | ||||
34. | NOWAK, Nikodem | 09 | MKS Piaseczno | 1:13.14 | 231 | 35.12 | 38.02 | ||||
35. | WIERCIŃSKI, Jakub | 09 | UKS Swim Team Wilanów | 1:13.34 | 230 | 35.56 | 37.78 | ||||
36. | KRÓLICA, Leon | 09 | MKS Piaseczno | 1:13.99 | 224 | 34.99 | 39.00 | ||||
37. | KOWALCZYK, Leon | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:14.11 | 222 | 34.96 | 39.15 | ||||
38. | MIRGOS, Piotr | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:14.12 | 222 | 34.77 | 39.35 | ||||
39. | FURMANEK, Maciej | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:15.13 | 214 | 35.72 | 39.41 | ||||
40. | DOMAŃSKI, Franciszek | 09 | MKS Piaseczno | 1:16.01 | 206 | 36.25 | 39.76 | ||||
41. | CZUPRYN, Aleksander | 09 | KP Płetwal Mława | 1:16.22 | 204 | 35.80 | 40.42 | ||||
42. | HERMAN, Wiktor | 09 | KP Płetwal Mława | 1:16.24 | 204 | 35.98 | 40.26 | ||||
43. | TARABASZ, Jan | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:17.39 | 195 | 35.94 | 41.45 | ||||
44. | ZDZIENICKI, Teo | 09 | UKS Żoliborz | 1:17.81 | 192 | 37.05 | 40.76 | ||||
45. | KUCMAN, Bartosz | 09 | KP Płetwal Mława | 1:18.00 | 191 | 37.24 | 40.76 | ||||
46. | MACIOCH, Franciszek | 09 | UKS Żoliborz | 1:18.20 | 189 | 36.83 | 41.37 | ||||
47. | BIERNAT, Mikołaj | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:19.82 | 178 | 38.68 | 41.14 | ||||
48. | PIEŃKOWSKI, Piotr | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:20.34 | 175 | 38.03 | 42.31 | ||||
49. | GIACOBELLI, Daniel | 09 | UKS Żoliborz | 1:20.97 | 170 | 39.07 | 41.90 | ||||
50. | PIOTROWSKI, Maksymilian | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:22.22 | 163 | 39.10 | 43.12 | ||||
51. | FALKOWSKI, Michał | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:22.45 | 161 | 37.76 | 44.69 | ||||
52. | WYRZYKOWSKI, Jan | 09 | UKS Ostrobramska | 1:22.66 | 160 | 39.89 | 42.77 | ||||
53. | RASZKA, Wiktor | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:23.81 | 154 | 39.41 | 44.40 | ||||
54. | MACHEL, Patryk | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:23.87 | 153 | 40.01 | 43.86 | ||||
55. | KNAP, Roman | 09 | UKS Żoliborz | 1:27.96 | 133 | 41.90 | 46.06 | ||||
56. | NOWAK, Jakub | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:28.95 | 128 | 41.92 | 47.03 | ||||
57. | WOJTALEWICZ, Adam | 09 | UKS Swim Team Wilanów | 1:30.30 | 123 | 41.91 | 48.39 | ||||
58. | MALECKI, Michał | 09 | MKS Piaseczno | 1:30.53 | 122 | 41.52 | 49.01 | ||||
59. | KURA, Miłosz | 09 | UKS Żoliborz | 1:33.66 | 110 | 41.08 | 52.58 | ||||
60. | MICHNIEWICZ, Jarosław | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:44.49 | 79 | 51.09 | 53.40 | ||||
DYSKW. | ZABROCKI, Mikołaj | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 30.30 | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 06.03.2022 - 9:44 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
12 lat |
1. | RACHWALIK, Wiktoria | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:08.37 | 364 | 44.15 | 50.82 | 47.59 | 45.81 | |||
2. | GAJEWSKA, Karolina | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:08.41 | 364 | 44.89 | 48.43 | 47.98 | 47.11 | |||
3. | NIESZCZERZEWICZ, Matylda | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:09.33 | 359 | 42.40 | 47.72 | 50.11 | 49.10 | |||
4. | FRYSZKOWSKA, Sonia | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 3:09.68 | 357 | 44.36 | 48.76 | 49.13 | 47.43 | |||
5. | MARKOWICZ, Amelia | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 3:11.66 | 346 | 44.45 | 48.93 | 49.25 | 49.03 | |||
6. | CIBOROWSKA, Anna | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:12.80 | 340 | 43.90 | 49.28 | 50.50 | 49.12 | |||
7. | TOBOŁA PERTKIEWICZ, Zofia | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 3:15.62 | 325 | 44.50 | 50.90 | 50.09 | 50.13 | |||
8. | RADEVIČ, Marija | 10 | MKS Ochota Warszawa | 3:16.79 | 319 | 46.01 | 49.76 | 50.49 | 50.53 | |||
KRYSTMAN, Kaja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:16.79 | 319 | 44.66 | 50.13 | 51.77 | 50.23 | ||||
10. | SZOTEK, Isabella | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 3:17.34 | 317 | 44.65 | 51.58 | 51.85 | 49.26 | |||
11. | RUCZKOWSKA, Maria | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:17.69 | 315 | 43.31 | 49.36 | 54.04 | 50.98 | |||
12. | JANGAS, Zofia | 10 | UKS Żoliborz | 3:19.01 | 309 | 45.21 | 51.35 | 52.43 | 50.02 | |||
13. | SOBCZAK, Małgorzata | 10 | UKS 307 Warszawa | 3:20.53 | 302 | 45.51 | 51.76 | 52.90 | 50.36 | |||
14. | DAMIĘCKA, Blanka | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:20.89 | 300 | 46.43 | 53.11 | 51.87 | 49.48 | |||
15. | STYKOWSKA, Liwia | 10 | MKS Ochota Warszawa | 3:24.43 | 285 | 47.01 | 52.33 | 52.30 | 52.79 | |||
16. | HANDZLIK, Aleksandra | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:24.47 | 285 | 45.75 | 52.20 | 54.76 | 51.76 | |||
17. | WASIELEWSKA, Aleksandra | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:30.06 | 262 | 48.87 | 54.78 | 55.02 | 51.39 | |||
18. | SADOWSKA, Zuzanna | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:30.53 | 261 | 47.26 | 53.47 | 55.55 | 54.25 | |||
19. | KRAJEWSKA, Maja | 10 | UKS 307 Warszawa | 3:32.48 | 254 | 48.84 | 56.04 | 55.51 | 52.09 | |||
20. | CZERNIGA, Agata | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:33.84 | 249 | 48.14 | 54.91 | 55.82 | 54.97 | |||
21. | ROMANOWSKA, Maria | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:39.59 | 230 | 48.88 | 58.13 | 58.00 | 54.58 | |||
22. | KOPYŚ, Hanna | 10 | UKS Żoliborz | 3:40.46 | 227 | 49.36 | 55.64 | 57.73 | 57.73 | |||
23. | SAWICKA, Gabriela | 10 | KP Płetwal Mława | 3:40.78 | 226 | 50.11 | 56.84 | 58.31 | 55.52 | |||
24. | OTULAK, Julia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:40.80 | 226 | 50.32 | 56.16 | 58.14 | 56.18 | |||
25. | SZARLIK, Eliza | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:44.09 | 216 | 51.79 | 57.06 | 57.64 | 57.60 | |||
26. | SOBOWIEC, Lena | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 3:44.52 | 215 | 50.16 | 57.23 | 57.95 | 59.18 | |||
27. | SYPEREK, Zofia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:45.39 | 212 | 53.07 | 57.17 | 58.78 | 56.37 | |||
28. | GRABIA, Michalina | 10 | UKS Żoliborz | 3:45.80 | 211 | 52.90 | 58.14 | 58.70 | 56.06 | |||
29. | KUKULSKA, Amelia | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:47.05 | 208 | 51.91 | 59.67 | 59.33 | 56.14 | |||
30. | RYMARZ, Jagoda | 10 | UKS Żoliborz | 3:59.75 | 176 | 55.52 | 1:01.35 | 1:00.41 | 1:02.47 | |||
31. | PAUL, Natalia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 4:15.79 | 145 | 56.24 | 1:05.79 | 1:08.17 | 1:05.59 |
13 lat |
1. | KUCZMAR, Aleksandra | 09 | MKS Ochota Warszawa | 2:51.90 | 479 | 39.24 | 44.25 | 44.11 | 44.30 | |||
2. | MILANCEJ, Elżbieta | 09 | UKS Żoliborz | 2:52.63 | 473 | 37.94 | 43.88 | 45.11 | 45.70 | |||
3. | BOROWIEC, Barbara | 09 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:54.21 | 460 | 38.53 | 44.12 | 45.53 | 46.03 | |||
4. | ZALEWSKA, Zofia | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:59.51 | 421 | 39.40 | 44.44 | 48.45 | 47.22 | |||
5. | BURZA, Zuzanna | 09 | MKS Piaseczno | 3:00.54 | 414 | 40.56 | 46.58 | 47.44 | 45.96 | |||
6. | STYŚ, Zuzanna | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:01.46 | 407 | 40.77 | 47.09 | 46.75 | 46.85 | |||
7. | ŻEBROWSKA, Eliza | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:03.33 | 395 | 42.58 | 47.10 | 47.36 | 46.29 | |||
8. | DIPONT-WASILEWSKA, Julia | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:07.02 | 372 | 43.18 | 47.74 | 48.24 | 47.86 | |||
9. | KRAŚ, Alicja | 09 | MKS Piaseczno | 3:15.28 | 327 | 45.49 | 50.08 | 51.09 | 48.62 | |||
10. | GOŁĘBIEWSKA, Alicja | 09 | Klub Pływacki Ciechanów | 3:15.32 | 327 | 45.65 | 51.08 | 49.08 | 49.51 | |||
11. | RUSIN, Aleksandra | 09 | MKS Piaseczno | 3:16.21 | 322 | 43.26 | 50.39 | 51.92 | 50.64 | |||
12. | MOLENDA, Iga | 09 | MKS Piaseczno | 3:19.23 | 308 | 47.22 | 51.33 | 51.80 | 48.88 | |||
13. | NIKOLAIENKO, Zlatoslawa | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:19.89 | 305 | 43.89 | 49.97 | 51.97 | 54.06 | |||
14. | KOZERSKA, Weronika | 09 | UKS Żoliborz | 3:21.13 | 299 | 46.52 | 51.12 | 51.63 | 51.86 | |||
15. | MAKOWSKA, Natasza | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:21.49 | 297 | 46.68 | 51.60 | 52.39 | 50.82 | |||
16. | GODOS, Olga | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:25.51 | 280 | 47.38 | 52.57 | 53.48 | 52.08 | |||
17. | MORYC, Laura | 09 | PSP SWIM Płock | 3:28.90 | 267 | 48.79 | 54.30 | 53.35 | 52.46 | |||
18. | ZABOROWSKA, Maja | 09 | KP Płetwal Mława | 3:38.38 | 233 | 48.66 | 56.47 | 58.44 | 54.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 06.03.2022 - 10:01 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
12 lat |
1. | MRÓWCZYŃSKI, Bartosz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:56.31 | 316 | 40.01 | 46.14 | 46.00 | 44.16 | ||||
2. | STAMATEL, Goran | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:03.20 | 282 | 41.08 | 47.72 | 48.43 | 45.97 | ||||
3. | URBANEK, Damian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:04.19 | 277 | 41.50 | 47.71 | 49.21 | 45.77 | ||||
4. | WĘGRODZKI, Witold | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:07.52 | 263 | 41.94 | 48.71 | 49.72 | 47.15 | ||||
5. | DUDKOWSKI, Tymoteusz | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:09.03 | 256 | 42.06 | 48.26 | 49.46 | 49.25 | ||||
6. | WIETESKA, Nikodem | 10 | MKS Ochota Warszawa | 3:09.24 | 256 | 43.64 | 47.78 | 49.20 | 48.62 | ||||
7. | JAKUBOWSKI, Stanisław | 10 | UKS Ostrobramska | 3:10.75 | 249 | 44.72 | 49.35 | 49.15 | 47.53 | ||||
8. | URBAŃSKI, Dariusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:11.99 | 245 | 43.58 | 48.98 | 49.98 | 49.45 | ||||
9. | MRÓWKA, Tymon | 10 | MKS Piaseczno | 3:16.82 | 227 | 45.44 | 50.82 | 51.34 | 49.22 | ||||
10. | GRZELAK, Leonard | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:18.66 | 221 | 47.22 | 51.08 | 51.18 | 49.18 | ||||
11. | GRABOWSKI, Wojciech | 10 | UKS Ostrobramska | 3:18.70 | 221 | 45.91 | 52.61 | 51.19 | 48.99 | ||||
12. | KUBIAK, Cyprian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:22.15 | 210 | 48.10 | 54.37 | 51.15 | 48.53 | ||||
13. | STAŃCZAK, Tymoteusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:23.26 | 206 | 46.39 | 53.78 | 51.79 | 51.30 | ||||
14. | KLYUS, Stepan | 10 | MKS Piaseczno | 3:28.08 | 192 | 46.21 | 53.26 | 54.45 | 54.16 | ||||
15. | SZYMAŃSKI-ZAKĘPSKI, Stanisław | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 3:30.98 | 184 | 45.87 | 55.22 | 57.39 | 52.50 | ||||
16. | PARAFINIUK, Bartosz | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 3:32.35 | 181 | 47.77 | 53.70 | 55.97 | 54.91 | ||||
17. | KACZMAREK, Stanisław | 10 | UKS Żoliborz | 3:32.89 | 179 | 45.03 | 54.85 | 57.65 | 55.36 | ||||
18. | PORZEZIŃSKI, Franciszek | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 3:34.97 | 174 | 50.34 | 55.03 | 55.25 | 54.35 | ||||
19. | GOROŃSKI, Antoni | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 3:39.03 | 165 | 50.71 | 56.68 | 56.83 | 54.81 | ||||
20. | SZYMAŃSKI, Szymon | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 3:40.55 | 161 | 51.52 | 56.12 | 56.69 | 56.22 | ||||
21. | RADŁOWSKI, Mariusz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:41.01 | 160 | 50.66 | 57.55 | 56.91 | 55.89 | ||||
22. | KRASKIEWICZ, Jan | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:48.89 | 144 | 52.83 | 1:00.48 | 1:00.28 | 55.30 | ||||
23. | WARDZYŃSKI, Stefan | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:49.79 | 142 | 53.16 | 59.33 | 59.25 | 58.05 | ||||
24. | PIETRZYK KALBARCZYK, Bartosz | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:50.17 | 142 | 52.48 | 58.92 | 1:00.96 | 57.81 | ||||
25. | SOBCZAK, Iwo | 10 | UKS Żoliborz | 3:53.05 | 137 | 56.81 | 1:01.13 | 58.22 | 56.89 | ||||
26. | MACIOCH, Michał | 10 | UKS Żoliborz | 4:01.80 | 122 | 52.97 | 1:02.27 | 1:03.42 | 1:03.14 | ||||
27. | PORAY-ZBROŻEK, Mikołaj | 10 | UKS Żoliborz | 4:30.80 | 87 | 1:00.82 | 1:09.75 | 1:09.39 | 1:10.84 | ||||
DYSKW. | YAROSHENKO, Alexander | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:03.92 | 41.28 | 47.50 | 48.25 | 46.89 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||||
DYSKW. | BIESIADA, Antoni | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:33.29 | 47.87 | 55.37 | 56.53 | 53.52 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||||
DYSKW. | CISZEWSKI, Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 3:46.15 | 51.90 | 58.80 | 57.85 | 57.60 | |||||
K2 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową po rozpoczęciu ruchu dłoni do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie. | |||||||||||||
DYSKW. | WODZYŃSKI, Jakub | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 4:13.40 | 56.98 | 1:05.36 | 1:05.29 | 1:05.77 | |||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). | |||||||||||||
DYSKW. | FIGLAREK, Paweł | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 4:39.36 | 1:01.92 | 1:11.80 | 1:14.70 | 1:10.94 | |||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. |
13 lat |
1. | TARASIEWICZ, Piotr | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:36.89 | 449 | 35.82 | 40.07 | 40.49 | 40.51 | ||||
2. | JANUS, Tymon | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:40.46 | 419 | 36.95 | 41.48 | 41.96 | 40.07 | ||||
3. | GRADEK, Jakub | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:43.01 | 400 | 37.29 | 42.51 | 41.72 | 41.49 | ||||
4. | PIGUŁA, Franciszek | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:54.64 | 325 | 40.20 | 46.20 | 46.26 | 41.98 | ||||
5. | CISEK, Antoni | 09 | UKS Żoliborz | 3:01.11 | 292 | 40.73 | 46.67 | 47.39 | 46.32 | ||||
6. | BRYK, Jarosław | 09 | MKS Piaseczno | 3:01.46 | 290 | 40.72 | 45.99 | 47.75 | 47.00 | ||||
7. | BANASIUK, Sebastian | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:01.82 | 288 | 40.57 | 48.42 | 46.94 | 45.89 | ||||
8. | SZCZEPANIAK, Maciej | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 3:01.99 | 287 | 41.20 | 46.74 | 47.31 | 46.74 | ||||
9. | GRAJKOWSKI, Wojciech | 09 | MKS Piaseczno | 3:12.27 | 244 | 43.52 | 49.16 | 50.25 | 49.34 | ||||
10. | MARKOWSKI, Ignacy | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:12.50 | 243 | 43.76 | 49.81 | 50.84 | 48.09 | ||||
11. | PODPORA, Jan | 09 | UKS WAWER Warszawa | 3:13.18 | 240 | 46.09 | 48.94 | 50.74 | 47.41 | ||||
12. | FURMANEK, Maciej | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 3:22.80 | 208 | 45.89 | 52.65 | 53.69 | 50.57 | ||||
13. | JORDAN-DROWANOWSKI, Mateusz | 09 | UKS Żoliborz | 3:33.39 | 178 | 50.21 | 54.16 | 55.71 | 53.31 | ||||
14. | BIERNAT, Mikołaj | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:38.77 | 165 | 48.37 | 56.86 | 58.47 | 55.07 | ||||
15. | MACIOCH, Franciszek | 09 | UKS Żoliborz | 3:39.42 | 164 | 49.18 | 58.77 | 58.01 | 53.46 | ||||
16. | HERMAN, Wiktor | 09 | KP Płetwal Mława | 3:41.12 | 160 | 52.27 | 55.27 | 57.11 | 56.47 | ||||
17. | KUCMAN, Bartosz | 09 | KP Płetwal Mława | 3:51.66 | 139 | 52.28 | 1:01.22 | 59.48 | 58.68 | ||||
18. | MALECKI, Michał | 09 | MKS Piaseczno | 4:01.41 | 123 | 55.38 | 1:02.19 | 1:01.22 | 1:02.62 | ||||
DYSKW. | MIRGOS, Piotr | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:18.33 | 44.57 | 48.79 | 53.62 | 51.35 | |||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||||
DYSKW. | ZDZIENICKI, Teo | 09 | UKS Żoliborz | 3:32.67 | 50.00 | 55.75 | 54.62 | 52.30 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||||||
DYSKW. | MATUSZEWSKI, Maksymilian | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:46.95 | 52.19 | 58.36 | 58.66 | 57.74 | |||||
K2 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową po rozpoczęciu ruchu dłoni do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie. | |||||||||||||
DYSKW. | KNAP, Roman | 09 | UKS Żoliborz | 3:51.39 | 52.52 | 58.92 | 1:00.20 | 59.75 | |||||
K2 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową po rozpoczęciu ruchu dłoni do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie. |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 06.03.2022 - 10:22 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
12 lat |
1. | BORTLISZ, Gabriela | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:14.57 | 398 | 35.98 | 38.59 | ||||
2. | KACAŁA, Lena | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:15.11 | 390 | 36.41 | 38.70 | ||||
3. | MARKOWSKA, Pola | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:15.39 | 385 | 37.78 | 37.61 | ||||
4. | ROKICKA, Gabriela | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:16.29 | 372 | 37.48 | 38.81 | ||||
5. | SAWKA, Pola | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:17.79 | 351 | 38.02 | 39.77 | ||||
6. | CIEŚLAK, Antonina | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:18.90 | 336 | 1:18.90 | |||||
7. | CZECHMAŃSKA, Antonina | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:19.00 | 335 | 39.34 | 39.66 | ||||
8. | SZPAKIEWICZ, Bianka | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:20.63 | 315 | 40.00 | 40.63 | ||||
9. | JANGAS, Zofia | 10 | UKS Żoliborz | 1:22.14 | 298 | 41.22 | 40.92 | ||||
10. | SEBIGULI-MARISHEKOME, Nathalie | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:22.90 | 290 | 40.17 | 42.73 | ||||
11. | JAŃCZUK, Klara | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:23.13 | 287 | 40.27 | 42.86 | ||||
12. | SZERSZENOWICZ, Natalia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:24.59 | 273 | 41.77 | 42.82 | ||||
13. | RZEPECKA, Maria | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:25.14 | 267 | 40.72 | 44.42 | ||||
14. | BOŁDAK, Natasza | 10 | UKS Ostrobramska | 1:26.08 | 259 | 43.76 | 42.32 | ||||
15. | STEFAŃSKA, Alicja | 10 | St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki | 1:26.50 | 255 | 41.29 | 45.21 | ||||
16. | DAMIĘCKA, Blanka | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:27.03 | 250 | 42.97 | 44.06 | ||||
17. | SERAFIN, Michalina | 10 | UKS Żoliborz | 1:27.18 | 249 | 42.53 | 44.65 | ||||
18. | MUSIOŁ, Aniela | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:28.14 | 241 | 43.42 | 44.72 | ||||
19. | KOWALCZUK, Julia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:29.02 | 234 | 43.44 | 45.58 | ||||
20. | TRAUTZEL, Matylda | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:29.58 | 230 | 44.27 | 45.31 | ||||
21. | PAPLIŃSKA, Marianna | 10 | UKS Ostrobramska | 1:30.07 | 226 | 43.04 | 47.03 | ||||
22. | KANCLERZ, Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:31.32 | 217 | 44.57 | 46.75 | ||||
23. | ZARĘBA, Justyna | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:31.36 | 216 | 45.19 | 46.17 | ||||
24. | SZARLIK, Eliza | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:34.00 | 199 | 45.98 | 48.02 | ||||
25. | STANISZEWSKA, Patrycja | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:34.04 | 198 | 46.08 | 47.96 | ||||
26. | BARCIŃSKA, Ida | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:34.42 | 196 | 46.63 | 47.79 | ||||
27. | PODLEWSKA, Małgorzata | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:34.57 | 195 | 45.67 | 48.90 | ||||
28. | MALASZEWSKA, Maja | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:36.48 | 184 | 47.12 | 49.36 | ||||
29. | BĄK, Melania | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:37.03 | 181 | 47.32 | 49.71 | ||||
30. | KRÓL, Kaja | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:37.45 | 178 | 47.93 | 49.52 | ||||
31. | BEZDITNA, Sofia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:38.32 | 174 | 47.95 | 50.37 | ||||
32. | KOBUS, Hanna | 10 | UKS Ostrobramska | 1:39.39 | 168 | 47.52 | 51.87 | ||||
33. | KAIUK, Anastasiia | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:40.51 | 162 | 48.72 | 51.79 | ||||
34. | CIEŚLAK, Helena | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:41.00 | 160 | 49.30 | 51.70 | ||||
35. | PELC, Kalina | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:41.26 | 159 | 48.58 | 52.68 | ||||
36. | GADOWSKA, Monika | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:42.83 | 152 | 50.37 | 52.46 | ||||
37. | SZCZEŚNIAK, Zofia | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:43.05 | 151 | 51.22 | 51.83 | ||||
38. | ANDRUSZKIEWICZ, Zuzanna | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:43.72 | 148 | 50.62 | 53.10 | ||||
39. | SZYMANIAK, Alicja | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:45.86 | 139 | 52.09 | 53.77 | ||||
40. | SOBOWIEC, Lena | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:46.20 | 138 | 50.27 | 55.93 | ||||
41. | GERASIMOVA, Nicole | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:49.01 | 127 | 50.66 | 58.35 | ||||
42. | KURIATA, Nina | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:49.18 | 127 | 53.29 | 55.89 | ||||
43. | PODLACH, Apolonia | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:51.08 | 120 | 55.50 | 55.58 | ||||
DYSKW. | WITT, Amelia | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:43.62 | 49.36 | 54.26 | |||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. | |||||||||||
DYSKW. | GRABOWSKA, Emilia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:48.38 | 52.22 | 56.16 | |||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. |
13 lat |
1. | DUDKIEWICZ, Maja | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:09.44 | 493 | 33.92 | 35.52 | |||
2. | RESZKO, Lena | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:13.31 | 419 | 36.00 | 37.31 | |||
3. | BATORY, Helena | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:14.10 | 406 | 36.48 | 37.62 | |||
4. | LESIŃSKA, Maja | 09 | MKS Piaseczno | 1:14.32 | 402 | 35.70 | 38.62 | |||
5. | DĄBROWSKA, Hanna | 09 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:15.44 | 385 | 36.65 | 38.79 | |||
6. | SOWIŃSKA, Wiktoria | 09 | Klub Pływacki Ciechanów | 1:15.67 | 381 | 36.77 | 38.90 | |||
7. | TOMASZEWSKA, Kaja | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:15.99 | 376 | 36.76 | 39.23 | |||
8. | CHAŁUPKA, Amelia | 09 | MKS Piaseczno | 1:16.02 | 376 | 37.32 | 38.70 | |||
9. | SZYNKIEWICZ, Julia | 09 | Klub Pływacki Ciechanów | 1:16.61 | 367 | 37.54 | 39.07 | |||
10. | DIPONT-WASILEWSKA, Julia | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:17.22 | 359 | 36.97 | 40.25 | |||
11. | GOZDECKA, Natalia | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:18.26 | 345 | 37.76 | 40.50 | |||
12. | SZOK, Zuzanna | 09 | MKS Ochota Warszawa | 1:18.92 | 336 | 39.03 | 39.89 | |||
13. | WITKOWSKA, Magdalena | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:19.67 | 327 | 38.99 | 40.68 | |||
14. | PIKOŃ, Julia | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:19.95 | 323 | 39.15 | 40.80 | |||
15. | RUSIN, Aleksandra | 09 | MKS Piaseczno | 1:20.55 | 316 | 38.22 | 42.33 | |||
16. | SZCZEPAŃSKA, Anna | 09 | MKS Piaseczno | 1:21.16 | 309 | 38.91 | 42.25 | |||
17. | BŁACHNIO, Natasza | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:21.84 | 301 | 40.11 | 41.73 | |||
18. | JADOWSKA, Lena | 09 | MKS Piaseczno | 1:22.89 | 290 | 40.11 | 42.78 | |||
19. | ŻUREK, Zofia | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:23.86 | 280 | 40.46 | 43.40 | |||
20. | GRONKOWSKA, Aleksandra | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:24.22 | 276 | 39.86 | 44.36 | |||
21. | SHVETS, Sofiia | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:25.12 | 268 | 41.70 | 43.42 | |||
22. | GERAŁTOWSKA, Paulina | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:25.90 | 260 | 41.64 | 44.26 | |||
23. | PASZKIEWICZ, Alicja | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:26.72 | 253 | 43.46 | 43.26 | |||
24. | NOWACKA, Magdalena | 09 | UKS Żoliborz | 1:27.45 | 247 | 43.07 | 44.38 | |||
25. | LIBERSKA, Michalina | 09 | UKS Żoliborz | 1:32.69 | 207 | 45.09 | 47.60 | |||
26. | DUNICZ, Marta | 09 | UKS Ostrobramska | 1:35.34 | 190 | 45.64 | 49.70 | |||
27. | AUSIANNIKAVA, Ulyana | 09 | UKS H2O Warszawa | 1:42.18 | 155 | 49.37 | 52.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 06.03.2022 - 10:31 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
12 lat |
1. | SZYMAŃSKI, Rafał | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:09.89 | 330 | 33.63 | 36.26 | |||
2. | MAJEWSKI, Dawid | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:12.31 | 298 | 35.12 | 37.19 | |||
3. | ZUBAKHIN, Yevgeniy | 10 | Stowarzyszenie MKS "Świt" | 1:13.07 | 289 | 35.72 | 37.35 | |||
4. | PIOTROWSKI, Szymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:13.32 | 286 | 35.40 | 37.92 | |||
5. | UGORSKI, Hubert | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:13.72 | 281 | 34.41 | 39.31 | |||
6. | KWIATKOWSKI, Jan | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:13.76 | 281 | 35.95 | 37.81 | |||
7. | DAWIDOWICZ, Konrad | 10 | MKS Ochota Warszawa | 1:13.88 | 279 | 36.56 | 37.32 | |||
8. | URBAŃSKI, Dariusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:15.76 | 259 | 36.62 | 39.14 | |||
9. | PIETRZAK, Marcel | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:17.78 | 239 | 38.16 | 39.62 | |||
10. | MROZIŃSKI, Kazimierz | 10 | UKS Żoliborz | 1:18.11 | 236 | 39.21 | 38.90 | |||
11. | YAROSHENKO, Alexander | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:18.19 | 236 | 38.18 | 40.01 | |||
12. | LINDNER, Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:18.59 | 232 | 38.41 | 40.18 | |||
13. | WITKOWSKI, Marcel | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:19.49 | 224 | 39.13 | 40.36 | |||
14. | GRĄDZIK, Olaf | 10 | Klub Pływacki Ciechanów | 1:20.57 | 215 | 39.52 | 41.05 | |||
15. | GRABIŃSKI, Tymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:23.95 | 190 | 40.93 | 43.02 | |||
16. | WĄSIŃSKI, Dominik | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:25.30 | 181 | 40.69 | 44.61 | |||
17. | STRADOWSKI, Borys | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:25.40 | 181 | 41.29 | 44.11 | |||
18. | PORZEZIŃSKI, Franciszek | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:25.90 | 178 | 42.71 | 43.19 | |||
19. | BUJAK, Tymoteusz | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 1:26.18 | 176 | 41.32 | 44.86 | |||
20. | PRZYBYTNIAK, Simon | 10 | UKS Żoliborz | 1:26.30 | 175 | 41.72 | 44.58 | |||
21. | KOŚMIDER, Albert | 10 | UKS Żoliborz | 1:26.41 | 174 | 42.46 | 43.95 | |||
22. | STAŃCZAK, Tymoteusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:26.87 | 172 | 42.81 | 44.06 | |||
23. | WIETESKA, Nikodem | 10 | MKS Ochota Warszawa | 1:26.88 | 172 | 42.41 | 44.47 | |||
24. | SADŁOŃ, Ignacy | 10 | UKS WAWER Warszawa | 1:27.05 | 171 | 41.62 | 45.43 | |||
25. | DIAKITE, Malik | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:27.38 | 169 | 42.88 | 44.50 | |||
26. | SPOCZYŃSKI, Maciej | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:28.23 | 164 | 42.38 | 45.85 | |||
27. | WOŹNIAK, Szymon | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:28.37 | 163 | 43.65 | 44.72 | |||
28. | WIŚNIEWSKI, Wiktor | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:28.84 | 160 | 42.46 | 46.38 | |||
29. | BIEGAŃSKI, Patryk | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:29.60 | 156 | 42.39 | 47.21 | |||
30. | KUBIAK, Cyprian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:29.94 | 155 | 43.80 | 46.14 | |||
31. | DUDKOWSKI, Tymoteusz | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:30.11 | 154 | 44.67 | 45.44 | |||
32. | SZMALEC, Gustaw | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:30.37 | 152 | 43.63 | 46.74 | |||
33. | MOSSAKOWSKI, Stanisław | 10 | UKS Ostrobramska | 1:31.62 | 146 | 1:31.62 | ||||
34. | DASZCZYŃSKI, Ignacy | 10 | UKS Ostrobramska | 1:32.70 | 141 | 43.47 | 49.23 | |||
35. | CELEJEWSKI, Mikołaj | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 1:32.86 | 140 | 45.44 | 47.42 | |||
36. | GRZEGORSKI, Szymon | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:33.01 | 140 | 44.70 | 48.31 | |||
37. | SMOLNIK, Jan | 10 | MKS Piaseczno | 1:33.72 | 137 | 46.18 | 47.54 | |||
38. | JATKOWSKI, Stanisław | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:34.07 | 135 | 46.56 | 47.51 | |||
39. | DZIĘCIOŁOWSKI, Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 1:34.20 | 135 | 47.35 | 46.85 | |||
40. | SPYCHAŁA, Michał | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:34.30 | 134 | 45.08 | 49.22 | |||
41. | DUK, Julian | 10 | UKS Żoliborz | 1:34.68 | 133 | 45.84 | 48.84 | |||
42. | KWIATKOWSKI, Kajetan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:34.70 | 132 | 45.34 | 49.36 | |||
43. | GIETKA, Jerzy | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 1:34.94 | 131 | 46.32 | 48.62 | |||
44. | TYNECKI, Marcel | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:35.13 | 131 | 46.81 | 48.32 | |||
45. | RYZNAR, Jan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:36.63 | 125 | 49.04 | 47.59 | |||
46. | SZCZYGIEŁ, Wiktor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:36.64 | 125 | 48.11 | 48.53 | |||
47. | BRONIECKI, Oliwier | 10 | UKS Żoliborz | 1:36.82 | 124 | 47.88 | 48.94 | |||
48. | OWCZARCZYK, Jan | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:37.35 | 122 | 47.14 | 50.21 | |||
49. | MACKIEWICZ, Michał | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:38.96 | 116 | 49.90 | 49.06 | |||
50. | STAŃCZYK, Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 1:39.38 | 115 | 47.75 | 51.63 | |||
51. | IWASZKIEWICZ, Mikołaj | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:40.34 | 111 | 48.95 | 51.39 | |||
52. | TAJANOWICZ, Szymon | 10 | UKS Żoliborz | 1:41.43 | 108 | 51.81 | 49.62 | |||
53. | PORAY-ZBROŻEK, Mikołaj | 10 | UKS Żoliborz | 1:41.47 | 108 | 49.72 | 51.75 | |||
54. | FIGLAREK, Paweł | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:43.09 | 103 | 50.59 | 52.50 | |||
55. | BRZOZOWSKI, Michał | 10 | UKS Żoliborz | 1:43.96 | 100 | 49.50 | 54.46 | |||
56. | BALCER, Wojciech | 10 | UKS Żoliborz | 1:44.11 | 100 | 51.13 | 52.98 | |||
57. | IWANKOWSKI, Norbert | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:45.00 | 97 | 51.40 | 53.60 | |||
58. | SZCZECHURA, Eryk | 10 | UKS Żoliborz | 1:46.06 | 94 | 50.78 | 55.28 | |||
59. | BŁAŻEJCZYK, Mateusz | 10 | UKS Żoliborz | 1:53.69 | 76 | 55.44 | 58.25 | |||
60. | KOSSOWSKI, Filip | 10 | UKS Żoliborz | 1:58.09 | 68 | 58.47 | 59.62 | |||
61. | PIETRZYK KALBARCZYK, Bartosz | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:16.48 | 44 | 1:03.54 | 1:12.94 |
13 lat |
1. | JANUS, Tymon | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:05.15 | 408 | 31.41 | 33.74 | ||||
2. | WŁODARCZYK, Michał | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:06.09 | 391 | 32.10 | 33.99 | ||||
3. | PIGUŁA, Franciszek | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:07.21 | 371 | 32.38 | 34.83 | ||||
4. | PYTEL, Mikołaj | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:09.45 | 337 | 33.45 | 36.00 | ||||
5. | DOLOTA, Iwo | 09 | St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki | 1:09.74 | 332 | 33.36 | 36.38 | ||||
6. | ZGODA, Bartosz | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:10.46 | 322 | 34.66 | 35.80 | ||||
7. | SALII, Matviy | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:10.71 | 319 | 34.27 | 36.44 | ||||
8. | BERENDT, Ksawery | 09 | UKS "V" Łomianki | 1:11.76 | 305 | 34.29 | 37.47 | ||||
9. | RUTKOWSKI, Bartosz | 09 | St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki | 1:13.97 | 278 | 36.09 | 37.88 | ||||
10. | SIECZEK, Bartosz | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:14.08 | 277 | 35.24 | 38.84 | ||||
11. | GRODNY, Borys | 09 | UKS Żoliborz | 1:16.63 | 250 | 37.16 | 39.47 | ||||
12. | JAKUBICKI, Jaromir | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:16.91 | 248 | 38.11 | 38.80 | ||||
13. | DĘBSKI, Antoni | 09 | MKS Piaseczno | 1:17.21 | 245 | 37.44 | 39.77 | ||||
14. | ZABROCKI, Mikołaj | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:17.23 | 245 | 37.53 | 39.70 | ||||
15. | KORCZYŃSKI, Oliwier | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:17.51 | 242 | 38.62 | 38.89 | ||||
16. | KUCZYŃSKI, Franciszek | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:17.65 | 241 | 37.76 | 39.89 | ||||
17. | STUŁKA, Jan | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:17.90 | 238 | 37.01 | 40.89 | ||||
18. | KOROL, Wiktor | 09 | UKS Żoliborz | 1:19.04 | 228 | 37.49 | 41.55 | ||||
19. | OLSZYCA, Igor | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:19.18 | 227 | 38.27 | 40.91 | ||||
20. | WIDEŁ, Jerzy | 09 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:19.83 | 221 | 38.86 | 40.97 | ||||
21. | SKŁODOWSKI, Jan | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:20.14 | 219 | 39.26 | 40.88 | ||||
22. | PAŚKO, Antoni | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:20.78 | 214 | 38.59 | 42.19 | ||||
23. | KOWALCZYK, Teofil | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:21.23 | 210 | 40.64 | 40.59 | ||||
24. | CZUPRYN, Aleksander | 09 | KP Płetwal Mława | 1:22.04 | 204 | 39.98 | 42.06 | ||||
25. | NOWAK, Nikodem | 09 | MKS Piaseczno | 1:25.47 | 180 | 42.11 | 43.36 | ||||
26. | PIEŃKOWSKI, Piotr | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:27.71 | 167 | 42.42 | 45.29 | ||||
27. | WIERCIŃSKI, Jakub | 09 | UKS Swim Team Wilanów | 1:28.00 | 165 | 43.44 | 44.56 | ||||
28. | KOWALCZYK, Leon | 09 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:28.17 | 164 | 41.63 | 46.54 | ||||
29. | TARABASZ, Jan | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:29.74 | 156 | 42.75 | 46.99 | ||||
30. | KRÓLICA, Leon | 09 | MKS Piaseczno | 1:31.27 | 148 | 44.58 | 46.69 | ||||
31. | FALKOWSKI, Michał | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:32.62 | 142 | 46.48 | 46.14 | ||||
32. | RASZKA, Wiktor | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:36.47 | 125 | 46.84 | 49.63 | ||||
33. | MACHEL, Patryk | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:36.71 | 124 | 47.68 | 49.03 | ||||
34. | GIACOBELLI, Daniel | 09 | UKS Żoliborz | 1:38.66 | 117 | 48.09 | 50.57 | ||||
35. | PIOTROWSKI, Maksymilian | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:38.82 | 116 | 47.90 | 50.92 | ||||
36. | NOWAK, Jakub | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:39.39 | 114 | 48.47 | 50.92 | ||||
37. | WYRZYKOWSKI, Jan | 09 | UKS Ostrobramska | 1:40.13 | 112 | 49.62 | 50.51 | ||||
38. | WOJTALEWICZ, Adam | 09 | UKS Swim Team Wilanów | 1:42.92 | 103 | 49.79 | 53.13 | ||||
DYSKW. | MICHNIEWICZ, Jarosław | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:56.21 | 55.78 | 1:00.43 | |||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 06.03.2022 - 10:46 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
12 lat |
1. | STANISŁAWIUK, Maja | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:38.28 | 456 | 33.59 | 40.48 | 48.43 | 35.78 | ||||
2. | NEUHORN, Diana | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:47.57 | 384 | 35.98 | 44.13 | 50.03 | 37.43 | ||||
3. | MATOWICKA, Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:48.01 | 381 | 37.61 | 43.79 | 48.04 | 38.57 | ||||
4. | KACAŁA, Lena | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:50.90 | 362 | 38.70 | 43.44 | 48.89 | 39.87 | ||||
5. | GAJEWSKA, Karolina | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:51.12 | 361 | 37.87 | 44.48 | 49.25 | 39.52 | ||||
6. | ZYDROŃ, Wiktoria | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:52.74 | 351 | 38.44 | 44.39 | 52.33 | 37.58 | ||||
7. | SADOWSKA, Zofia | 10 | UKS 307 Warszawa | 2:52.85 | 350 | 36.23 | 46.65 | 51.13 | 38.84 | ||||
8. | SAWKA, Pola | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 2:53.40 | 347 | 39.86 | 43.36 | 51.57 | 38.61 | ||||
9. | FRYSZKOWSKA, Sonia | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 2:54.55 | 340 | 38.72 | 45.83 | 50.04 | 39.96 | ||||
10. | TOBOŁA PERTKIEWICZ, Zofia | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:57.37 | 324 | 41.38 | 45.82 | 51.41 | 38.76 | ||||
11. | CIBOROWSKA, Anna | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:57.94 | 321 | 39.82 | 45.70 | 50.61 | 41.81 | ||||
12. | BORUCKA, Hanna | 10 | Buks | 2:58.62 | 317 | 38.98 | 45.58 | 55.86 | 38.20 | ||||
13. | MARCINIAK, Natalia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:59.55 | 312 | 37.37 | 45.47 | 53.45 | 43.26 | ||||
14. | SZOTEK, Isabella | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:59.78 | 311 | 42.10 | 45.07 | 51.77 | 40.84 | ||||
15. | ZWARDOŃ, Aleksandra | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:02.51 | 297 | 38.36 | 49.67 | 53.41 | 41.07 | ||||
16. | RUCZKOWSKA, Maria | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:05.75 | 282 | 38.23 | 52.62 | 51.19 | 43.71 | ||||
17. | NIESZCZERZEWICZ, Matylda | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:05.96 | 281 | 43.97 | 48.86 | 51.05 | 42.08 | ||||
18. | JAROS, Barbara | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 3:10.35 | 262 | 41.96 | 48.82 | 56.02 | 43.55 | ||||
19. | WASIELEWSKA, Aleksandra | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:15.31 | 242 | 44.28 | 49.90 | 55.42 | 45.71 | ||||
20. | ZYCH, Martyna | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:16.93 | 236 | 45.60 | 47.34 | 59.29 | 44.70 | ||||
21. | SZULC, Alicja | 10 | KP Płetwal Mława | 3:18.24 | 232 | 47.51 | 52.02 | 55.76 | 42.95 | ||||
22. | MAZURKIEWICZ, Michalina | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:18.44 | 231 | 46.29 | 48.07 | 57.51 | 46.57 | ||||
23. | KOPEĆ, Wiktoria | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:18.55 | 231 | 42.71 | 54.18 | 58.67 | 42.99 | ||||
24. | NIESŁUCHOWSKA, Gabriela | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:20.77 | 223 | 42.53 | 54.49 | 57.39 | 46.36 | ||||
DYSKW. | SOBÓTKA, Oliwia | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:36.88 | 33.46 | 38.75 | 48.72 | 35.95 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||||||
DYSKW. | RZĄSA, Amelia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:00.43 | 41.09 | 44.98 | 53.74 | 40.62 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. |
13 lat |
1. | KUCZMAR, Aleksandra | 09 | MKS Ochota Warszawa | 2:31.59 | 519 | 31.83 | 35.07 | |||||
2. | DUDKIEWICZ, Maja | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:32.91 | 506 | 33.93 | 38.94 | 45.13 | 34.91 | |||
3. | BIENIECKA, Maja | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:41.35 | 430 | 35.29 | 42.07 | 46.74 | 37.25 | |||
4. | LIPKOWSKA, Paulina | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:42.27 | 423 | 34.74 | 40.35 | 51.26 | 35.92 | |||
5. | STYŚ, Zuzanna | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:42.73 | 419 | 34.74 | 41.00 | 49.59 | 37.40 | |||
6. | MILANCEJ, Elżbieta | 09 | UKS Żoliborz | 2:43.37 | 415 | 34.28 | 43.41 | 45.89 | 39.79 | |||
7. | ZALEWSKA, Zofia | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:44.06 | 409 | 36.53 | 44.23 | 44.92 | 38.38 | |||
8. | BOROWIEC, Barbara | 09 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:45.81 | 396 | 36.93 | 43.96 | 44.60 | 40.32 | |||
9. | BURZA, Zuzanna | 09 | MKS Piaseczno | 2:45.94 | 396 | 36.13 | 42.99 | 47.94 | 38.88 | |||
10. | SOWIŃSKA, Wiktoria | 09 | Klub Pływacki Ciechanów | 2:46.40 | 392 | 36.75 | 42.66 | 49.93 | 37.06 | |||
11. | SZTREKER-WÓJCIK, Iga | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:46.96 | 388 | 36.95 | 43.83 | 51.32 | 34.86 | |||
12. | CHAŁUPKA, Amelia | 09 | MKS Piaseczno | 2:47.97 | 381 | 37.26 | 42.11 | 50.50 | 38.10 | |||
13. | KULECKA, Karolina | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:50.33 | 366 | 36.56 | 45.03 | 49.97 | 38.77 | |||
14. | WITKOWSKA, Magdalena | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:51.25 | 360 | 37.62 | 44.47 | 50.91 | 38.25 | |||
15. | ŻEBROWSKA, Eliza | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:51.91 | 356 | 38.94 | 44.55 | 47.64 | 40.78 | |||
16. | JABŁOŃSKA, Gabriela | 09 | MKS Piaseczno | 2:55.16 | 336 | 37.50 | 46.48 | 51.57 | 39.61 | |||
17. | GOŁĘBIEWSKA, Alicja | 09 | Klub Pływacki Ciechanów | 2:56.01 | 331 | 40.35 | 45.31 | 51.56 | 38.79 | |||
18. | KAZANOWSKA, Kaja | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:57.04 | 326 | 36.51 | 45.40 | 54.62 | 40.51 | |||
19. | WALKOWSKA, Julia | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:00.47 | 307 | 39.66 | 45.07 | 54.58 | 41.16 | |||
20. | GODOS, Olga | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:01.05 | 304 | 36.46 | 48.98 | 55.63 | 39.98 | |||
21. | KOZERSKA, Weronika | 09 | UKS Żoliborz | 3:01.71 | 301 | 41.24 | 47.80 | 51.87 | 40.80 | |||
22. | KRAŚ, Alicja | 09 | MKS Piaseczno | 3:04.53 | 287 | 44.26 | 47.42 | 50.52 | 42.33 | |||
23. | KOPYŚ, Karolina | 09 | UKS Żoliborz | 3:09.86 | 264 | 38.92 | 48.58 | 59.27 | 43.09 | |||
24. | GERAŁTOWSKA, Paulina | 09 | Uks ,,Pingwiny'' | 3:17.36 | 235 | 44.88 | 46.35 | 59.88 | 46.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 06.03.2022 - 11:01 | Chłopców, 200m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
12 lat |
1. | ZAWŁOCKI, Kajetan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:34.97 | 354 | 32.86 | 41.17 | 46.15 | 34.79 | ||||
2. | SZYMAŃSKI, Rafał | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:35.23 | 352 | 32.43 | 39.35 | 47.76 | 35.69 | ||||
3. | GRZEGORSKI, Maciej | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:37.32 | 338 | 33.38 | 41.75 | 46.56 | 35.63 | ||||
4. | OSTASZEWSKI, Szymon | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:41.63 | 312 | 33.76 | 42.99 | 47.33 | 37.55 | ||||
5. | POŁOWNIAK, Mateusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:44.13 | 298 | 34.21 | 41.00 | 49.66 | 39.26 | ||||
6. | MRÓWCZYŃSKI, Bartosz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:44.19 | 297 | 37.37 | 42.81 | 46.10 | 37.91 | ||||
7. | SKAWIŃSKI, Aleksander | 10 | UKS 307 Warszawa | 2:46.91 | 283 | 35.68 | 42.83 | 49.89 | 38.51 | ||||
8. | STAMATEL, Goran | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:53.19 | 253 | 36.23 | 46.52 | 51.01 | 39.43 | ||||
9. | KULIK, Konstanty | 10 | UKS 307 Warszawa | 2:53.25 | 253 | 35.23 | 44.79 | 53.22 | 40.01 | ||||
10. | UGORSKI, Hubert | 10 | UKS 307 Warszawa | 2:54.59 | 247 | 36.85 | 41.17 | 54.32 | 42.25 | ||||
11. | WĄSIŃSKI, Dominik | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:58.31 | 232 | 37.26 | 47.21 | 52.13 | 41.71 | ||||
12. | STRYCZYŃSKI, Szymon | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:59.23 | 228 | 41.36 | 43.22 | 55.70 | 38.95 | ||||
13. | CHABORSKI, Igor | 10 | KP Płetwal Mława | 3:01.26 | 221 | 40.17 | 46.06 | 54.62 | 40.41 | ||||
14. | GUZIAK, Igor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:04.52 | 209 | 37.99 | 48.62 | 57.09 | 40.82 | ||||
15. | ZAKOŚCIELNY, Adam | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:06.43 | 203 | 43.78 | 47.89 | 55.84 | 38.92 | ||||
16. | MRÓWKA, Tymon | 10 | MKS Piaseczno | 3:10.77 | 189 | 46.69 | 52.89 | 52.54 | 38.65 | ||||
17. | ILIEV, Dimitar | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 3:12.69 | 184 | 44.31 | 50.97 | 56.57 | 40.84 | ||||
18. | BIESIADA, Antoni | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:12.98 | 183 | 45.23 | 51.77 | 54.47 | 41.51 | ||||
19. | KACZMAREK, Stanisław | 10 | UKS Żoliborz | 3:13.60 | 181 | 43.07 | 51.54 | 57.00 | 41.99 | ||||
20. | PIECHOWICZ, Andrzej | 10 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:13.90 | 180 | 42.54 | 51.20 | 58.57 | 41.59 | ||||
21. | SULIMA - SZULMANIEWICZ, Jan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:15.67 | 175 | 44.19 | 50.06 | 1:00.03 | 41.39 | ||||
22. | KLYUS, Stepan | 10 | MKS Piaseczno | 3:16.65 | 173 | 45.15 | 53.94 | 53.96 | 43.60 | ||||
23. | SZYMAŃSKI-ZAKĘPSKI, Stanisław | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 3:17.67 | 170 | 42.62 | 54.90 | 55.42 | 44.73 | ||||
24. | MAJEWSKI, Nikodem | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:18.52 | 168 | 45.01 | 51.81 | 1:00.98 | 40.72 | ||||
25. | SKIBA, Wiktor | 10 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 3:23.11 | 157 | 45.02 | 53.37 | 1:01.43 | 43.29 | ||||
26. | PARAFINIUK, Bartosz | 10 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 3:24.12 | 154 | 46.91 | 54.93 | 55.90 | 46.38 | ||||
27. | SMOLNIK, Jan | 10 | MKS Piaseczno | 3:24.37 | 154 | 47.03 | 53.14 | 58.13 | 46.07 | ||||
28. | OWCZAREK, Jan | 10 | MKS Piaseczno | 3:38.30 | 126 | 49.44 | 58.43 | 1:04.94 | 45.49 | ||||
29. | MIKA, Medard | 10 | MKS Piaseczno | 3:38.95 | 125 | 52.46 | 55.69 | 1:02.00 | 48.80 | ||||
DYSKW. | WĘGRODZKI, Witold | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:55.84 | 39.25 | 46.38 | 50.06 | 40.15 | |||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. | |||||||||||||
DYSKW. | SOBCZAK, Mateusz | 10 | UKS 307 Warszawa | 2:57.69 | 36.18 | 47.57 | 52.86 | 41.08 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||||
DYSKW. | BUJAK, Tymoteusz | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 3:20.55 | 45.61 | 47.93 | 1:02.28 | 44.73 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||||
DYSKW. | TABOR, Aleksander | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:25.24 | 48.37 | 53.51 | 57.06 | 46.30 | |||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. | |||||||||||||
DYSKW. | OLSZEWSKI, Wojciech | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:29.47 | 43.09 | 49.58 | 58.25 | 58.55 | |||||
M8 - Pływak wykonał ruchy nóg jak do stylu klasycznego - stopy zwrócone na zewnątrz |
13 lat |
1. | TARASIEWICZ, Piotr | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:22.66 | 453 | 31.49 | 38.32 | 40.56 | 32.29 | |||
2. | POTRZEBOWSKI, Franciszek | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:32.43 | 372 | 31.64 | 41.42 | 44.17 | 35.20 | |||
3. | MELEROWICZ, Antoni | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:37.17 | 339 | 31.99 | 40.80 | 48.35 | 36.03 | |||
4. | STAŃCZYK, Jakub | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:37.24 | 338 | 33.30 | 43.01 | 47.24 | 33.69 | |||
5. | CHMURSKI, Wiktor | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:38.68 | 329 | 33.38 | 40.74 | 47.48 | 37.08 | |||
6. | GRADEK, Jakub | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:39.02 | 327 | 35.56 | 43.95 | 41.59 | 37.92 | |||
7. | BORUC, Przemysław | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:43.53 | 301 | 33.01 | 41.34 | 53.81 | 35.37 | |||
8. | BANASIUK, Sebastian | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:44.30 | 297 | 34.98 | 43.39 | 47.28 | 38.65 | |||
9. | SZCZEPANIAK, Maciej | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:44.42 | 296 | 34.68 | 42.82 | 47.68 | 39.24 | |||
10. | SALII, Matviy | 09 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:46.32 | 286 | 34.85 | 39.09 | 54.75 | 37.63 | |||
11. | PYTEL, Mikołaj | 09 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:46.50 | 285 | 37.39 | 39.85 | 51.40 | 37.86 | |||
12. | CIOŁEK, Dawid | 09 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:49.48 | 270 | 41.60 | 42.81 | 49.59 | 35.48 | |||
13. | BOLEK, Franciszek | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:49.69 | 269 | 37.80 | 45.15 | 48.95 | 37.79 | |||
14. | PŁATEK, Jan | 09 | UKS Żoliborz | 2:51.07 | 263 | 38.83 | 43.89 | 50.02 | 38.33 | |||
15. | BRYK, Jarosław | 09 | MKS Piaseczno | 2:52.98 | 254 | 40.15 | 47.52 | 45.79 | 39.52 | |||
16. | KAZAKIDIS, Błażej | 09 | UKS Ostrobramska | 2:53.57 | 251 | 39.05 | 42.94 | 54.06 | 37.52 | |||
17. | GRAJKOWSKI, Wojciech | 09 | MKS Piaseczno | 2:54.00 | 250 | 39.75 | 46.47 | 51.05 | 36.73 | |||
18. | ZAŁĘSKI, Tadeusz | 09 | PSP SWIM Płock | 2:57.48 | 235 | 42.06 | 45.80 | 52.41 | 37.21 | |||
19. | MARKOWSKI, Ignacy | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:58.77 | 230 | 41.72 | 48.13 | 48.06 | 40.86 | |||
20. | MATUSZEWSKI, Maksymilian | 09 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:06.55 | 202 | 41.23 | 45.74 | 58.55 | 41.03 | |||
21. | DOMAŃSKI, Franciszek | 09 | MKS Piaseczno | 3:06.60 | 202 | 41.73 | 48.31 | 57.45 | 39.11 | |||
NIE UK. | NADOLNY, Jerzy | 09 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 34.95 | 42.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 06.03.2022 - 11:24 | 4 x 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2021 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
12 lat |
1. | UKS G-8 Bielany Warszawa 1 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:01.07 | 382 |
, , | 29.70 30.12 | , , | 30.49 30.76 |
2. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:02.01 | 373 |
, , | 29.78 30.14 | , , | 31.22 30.87 |
3. | UKS Manta Warszawa Włochy 1 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:02.86 | 366 |
GRZEGORSKI, Maciej CZECHMAŃSKA, Antonina | 10 10 | 29.20 31.31 | ROKICKA, Gabriela PIETRZAK, Marcel | 10 10 | 30.87 31.48 |
4. | UKS G-8 Bielany Warszawa 2 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:05.73 | 341 |
, , | 30.30 31.16 | , , | 32.25 32.02 |
5. | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | 2:05.88 | 340 |
, , | 30.44 32.70 | , , | 32.00 30.74 |
6. | UKS ,,Skalar'' Warszawa 1 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:06.55 | 334 |
, , | 30.33 31.79 | , , | 33.69 30.74 |
7. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 2 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:07.91 | 324 |
, , | 32.30 32.14 | , , | 31.71 31.76 |
8. | MKP ,,Warszawianka'' 2 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:10.01 | 308 |
, , | 29.35 33.52 | , , | 34.46 32.68 |
9. | UKS Żoliborz 4 | UKS Żoliborz | 2:10.36 | 306 |
, , | 32.41 33.59 | , , | 33.09 31.27 |
10. | UKS G-8 Bielany Warszawa 4 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:11.97 | 295 |
, , | 32.74 33.28 | , , | 33.56 32.39 |
11. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 5 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:13.39 | 286 |
STAMATEL, Goran DUDKOWSKI, Tymoteusz | 10 10 | 31.57 34.25 | RUCZKOWSKA, Maria GUZIAK, Igor | 10 10 | 34.10 33.47 |
12. | Buks 1 | Buks | 2:14.94 | 276 |
WŁODKOWSKI, Bartosz WÓJCIK MŁOCHOWSKI, Bartosz | 10 10 | 32.99 36.66 | BORUCKA, Hanna DYBALSKI, Filip | 10 10 | 32.57 32.72 |
13. | UKS Ostrobramska 1 | UKS Ostrobramska | 2:15.17 | 274 |
, , | 33.81 34.55 | , , | 34.98 31.83 |
14. | UKS G-8 Bielany Warszawa 5 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:15.28 | 274 |
, , | 33.45 33.90 | , , | 34.19 33.74 |
15. | UKS ,,Victoria Józefów'' 1 | UKS ,,Victoria Józefów'' | 2:15.34 | 273 |
, , | 31.93 35.83 | , , | 34.08 33.50 |
16. | UKS Manta Warszawa Włochy 2 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:19.03 | 252 |
SPYCHAŁA, Michał ZARĘBA, Justyna | 10 10 | 36.33 33.93 | GRZEGORSKI, Szymon SZOTEK, Isabella | 10 10 | 35.04 33.73 |
17. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 4 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:20.43 | 245 |
, , | 35.28 36.96 | , , | 34.49 33.70 |
18. | UKS Żoliborz 5 | UKS Żoliborz | 2:21.01 | 242 |
, , | 37.09 35.45 | , , | 35.76 32.71 |
19. | UKS Swim Team Wilanów 1 | UKS Swim Team Wilanów | 2:23.64 | 229 |
, , | 35.66 37.82 | , , | 35.51 34.65 |
20. | UKS Kapry-Armexim Pruszków 3 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:25.24 | 221 |
, , | 37.14 36.68 | , , | 35.88 35.54 |
21. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 6 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:25.27 | 221 |
OTULAK, Julia CZERNIGA, Agata | 10 10 | 34.56 34.35 | WARDZYŃSKI, Stefan IWANKOWSKI, Norbert | 10 10 | 37.65 38.71 |
22. | MKP ,,Warszawianka'' 3 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:25.55 | 220 |
, , | 36.10 37.47 | , , | 35.95 36.03 |
23. | MKP ,,Warszawianka'' 4 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:25.86 | 218 |
, , | 36.57 36.94 | , , | 35.13 37.22 |
24. | UKS ,,Skalar'' Warszawa 2 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:26.11 | 217 |
, , | 35.94 40.31 | , , | 33.78 36.08 |
25. | UKS H2O Warszawa 1 | UKS H2O Warszawa | 2:26.48 | 216 |
, , | 33.52 35.76 | , , | 40.51 36.69 |
26. | MKS Piaseczno 4 | MKS Piaseczno | 2:26.64 | 215 |
MRÓWKA, Tymon KLYUS, Stepan | 10 10 | 31.81 35.91 | SMOLNIK, Jan MIKA, Medard | 10 10 | 39.10 39.82 |
27. | UKS Żoliborz 6 | UKS Żoliborz | 2:31.72 | 194 |
, , | 35.13 41.46 | , , | 37.32 37.81 |
28. | UKS H2O Warszawa 2 | UKS H2O Warszawa | 2:35.98 | 178 |
, , | 39.17 38.34 | , , | 39.07 39.40 |
29. | MKP ,,Warszawianka'' 5 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:36.26 | 177 |
, , | 39.57 41.92 | , , | 38.79 35.98 |
30. | UKS Kapry-Armexim Pruszków 2 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:39.85 | 166 |
, , | 42.81 37.51 | , , | 43.48 36.05 |
31. | UKS Żoliborz 7 | UKS Żoliborz | 2:41.72 | 160 |
, , | 37.35 38.57 | , , | 41.15 44.65 |
32. | UKS Żoliborz 8 | UKS Żoliborz | 2:53.34 | 130 |
, , | 39.87 41.06 | , , | 40.90 51.51 |
DYSKW. | UKS 307 Warszawa 2 | UKS 307 Warszawa | 2:13.23 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
, , | 33.63 33.94 | , , | 33.95 31.71 |
DYSKW. | UKS G-8 Bielany Warszawa 3 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:13.70 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
, , | 32.91 32.83 | , , | 33.44 34.52 |
DYSKW. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 3 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:17.06 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
, , | 33.26 34.01 | , , | 35.33 34.46 |
DYSKW. | Buks 2 | Buks | 2:36.88 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
WIĘCKOWSKA, Maja BERNARD, Mateusz | 10 10 | 36.73 40.57 | KITA, Zuzanna KROGULSKI, Bartosz | 10 10 |
DYSKW. | MKP ,,Warszawianka'' 6 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:44.48 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
, , | 40.60 44.35 | , , | 39.87 39.66 |
13 lat |
1. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:51.14 | 494 |
JANUS, Tymon TARASIEWICZ, Piotr | 09 09 | 27.19 27.25 | WŁODARCZYK, Michał GRADEK, Jakub | 09 09 | 27.99 28.71 |
2. | UKS G-8 Bielany Warszawa 6 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:55.36 | 442 |
, , | 28.16 28.52 | , , | 28.89 29.79 |
3. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 2 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:56.26 | 432 |
RESZKO, Lena DUDKIEWICZ, Maja | 09 09 | 29.50 29.33 | STAŃCZYK, Jakub POTRZEBOWSKI, Franciszek | 09 09 | 29.27 28.16 |
4. | MKS Piaseczno 1 | MKS Piaseczno | 2:00.69 | 386 |
LESIŃSKA, Maja JABŁOŃSKA, Gabriela | 09 09 | 29.10 31.16 | DĘBSKI, Antoni GRAJKOWSKI, Wojciech | 09 09 | 30.90 29.53 |
5. | UKS G-8 Bielany Warszawa 7 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:00.71 | 386 |
, , | 28.45 29.86 | , , | 32.18 30.22 |
6. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 3 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:01.98 | 374 |
BIENIECKA, Maja ZABROCKI, Mikołaj | 09 09 | 29.64 30.46 | BATORY, Helena NADOLNY, Jerzy | 09 09 | 32.14 29.74 |
7. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 5 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:02.00 | 373 |
, , | 29.85 30.50 | , , | 30.37 31.28 |
8. | UKS Kapry-Armexim Pruszków 1 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:03.48 | 360 |
, , | 33.36 34.28 | , , | 29.31 26.53 |
9. | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | 2:03.83 | 357 |
, , | 30.80 32.03 | , , | 30.45 30.55 |
10. | Uks ,,Pingwiny'' 1 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:06.15 | 338 |
SKŁODOWSKI, Jan KORCZYŃSKI, Oliwier | 09 09 | 31.95 30.34 | FURMANEK, Maciej GOZDECKA, Natalia | 09 09 | 32.81 31.05 |
11. | MKP ,,Warszawianka'' 1 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:06.36 | 336 |
, , | 32.87 30.59 | , , | 32.93 29.97 |
12. | UKS 48 Warszawa Śródmieście 1 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:06.74 | 333 |
, , | 30.62 31.38 | , , | 33.42 31.32 |
13. | MKS Piaseczno 2 | MKS Piaseczno | 2:07.76 | 325 |
JADOWSKA, Lena BRYK, Jarosław | 09 09 | 31.77 31.82 | MOLENDA, Iga CHAŁUPKA, Amelia | 09 09 | 32.89 31.28 |
14. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 4 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:08.28 | 321 |
SIECZEK, Bartosz ZALEWSKA, Zofia | 09 09 | 32.45 32.07 | OLSZYCA, Igor BANASIUK, Sebastian | 09 09 | 31.53 32.23 |
15. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 6 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:09.87 | 309 |
, , | 32.56 31.10 | , , | 33.42 32.79 |
16. | UKS G-8 Bielany Warszawa 8 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:09.99 | 309 |
, , | 32.93 32.26 | , , | 33.79 31.01 |
17. | UKS Żoliborz 2 | UKS Żoliborz | 2:13.51 | 285 |
, , | 32.06 33.69 | , , | 35.89 31.87 |
18. | MKS Piaseczno 3 | MKS Piaseczno | 2:16.00 | 269 |
SZCZEPAŃSKA, Anna KRÓLICA, Leon | 09 09 | 33.71 35.59 | NOWAK, Nikodem RUSIN, Aleksandra | 09 09 | 33.79 32.91 |
19. | UKS Żoliborz 3 | UKS Żoliborz | 2:18.46 | 255 |
, , | 35.09 34.62 | , , | 35.49 33.26 |