Grand Prix WMOZP 2011 – III runda Warszawa, 12.10.2022 |
Konkurencja 1 12.10.2022 | 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 2 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:09.68 | 311 |
ŁUKASZEWICZ Michał GRABISZEWSKI Tymon | 11 11 | 31.22 32.72 | ONEILL Kiera GRAF Tymon | 11 11 | 32.94 32.80 |
2. | MKS Piaseczno 1 | MKS Piaseczno | 2:11.36 | 299 |
SUWARA Aleksandra STANKIEWICZ Maja | 11 11 | 32.16 34.06 | NITECKI Adam SUSABOWSKI Paweł | 11 11 | 33.66 31.48 |
3. | Buks 1 | Buks | 2:13.62 | 284 |
POLKOWSKI PNIEWSKI Kacper GŁUCHOWSKA Ewa | 11 11 | 32.81 32.55 | KONOPKA Martyna KĄKOLECKA Karolina | 11 11 | 34.36 33.90 |
4. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 3 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:16.10 | 269 |
BOJANOWSKI Filip BARYCKI Fryderyk | 11 11 | 33.66 33.76 | POCHWALSKA Zuzanna KRUPA Filip | 11 11 | 34.84 33.84 |
5. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:19.42 | 250 |
KUSYK Franciszek DZIURLA Kajetan | 11 11 | 33.60 36.01 | MROZOWSKA Zofia BEDYŃSKI Jakub | 11 11 | 35.94 33.87 |
6. | UKS Swim Team Wilanów 1 | UKS Swim Team Wilanów | 2:20.73 | 243 |
ŻELAZO Franciszek KOBIAŁKA Wiktoria | 11 11 | 36.44 34.44 | BODUEN Ian DOROZ Stella | 11 11 | 34.90 34.95 |
7. | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | 2:23.33 | 230 |
KUBIK Nina STĘCLIK Jan | 11 11 | 32.98 37.25 | CZAJKOWSKA Maya ORNAT Oskar | 11 11 | 36.04 37.06 |
8. | MKP ,,Warszawianka'' 1 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:28.84 | 205 |
GAŁASZEWSKA Ewa RÓG Wiktor | 11 11 | 38.09 37.96 | JASTRZĘBSKI Oliwier DZIERZBICKI Adam | 11 11 | 37.23 35.56 |
9. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:29.67 | 202 |
PERKA Jan TERLECKI Piotr | 11 11 | 35.01 36.63 | OSUCH Oskar MENCHETTI Cristina | 11 11 | 36.97 41.06 |
10. | MKS Piaseczno 2 | MKS Piaseczno | 2:30.60 | 198 |
PARZUCHOWSKA Alicja ZAPAŚNIK Igor | 11 11 | 39.81 36.58 | GWIAZDOWSKI Bruno SZABLIŃSKI Ignacy | 11 11 | 38.10 36.11 |
11. | Buks 2 | Buks | 2:36.44 | 177 |
JASTRZĘBSKI Maciej BURDA Mateusz | 11 11 | 40.12 38.04 | JAROSZ Filip GOŁDA Przemysław | 11 11 | 37.39 40.89 |
12. | UKS Żoliborz 2 | UKS Żoliborz | 2:41.76 | 160 |
BORUC Helena MARKIEWICZ Kacper | 11 11 | 41.11 43.03 | BRZEZIŃSKA Hanna KUZNETSOV Denis | 11 11 | 37.81 39.81 |
13. | UKS Żoliborz 3 | UKS Żoliborz | 2:48.63 | 141 |
KOZERSKA Antonina OLEJNICZAK Jan | 11 11 | 46.24 39.46 | SOKOŁOWSKA Hanna FIJOŁEK Adam | 11 11 | 42.82 40.11 |
14. | MUKP Warszawianka Wodny Park 1 | MUKP Warszawianka Wodny Park | 2:51.31 | 135 |
FRANKOWSKI Iwo KOSEWSKI Aleksander | 11 11 | 43.59 47.12 | KWAŚNIEWSKA Emilia SOBCZYŃSKI Szymon | 11 11 | 39.26 41.34 |
15. | UKS Żoliborz 4 | UKS Żoliborz | 3:09.91 | 99 |
BORMAN Weronika FRĄTCZAK Antoni | 11 11 | 45.41 48.83 | MAJKUT Jeremi MARCZEWSKI Jerzy | 11 11 | 47.77 47.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12.10.2022 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | PRZYWARA Laura | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 39.52 | 377 | ||||
2. | KURPIEL Maja | 11 | Buks | 41.82 | 318 | ||||
3. | MROZOWSKA Zofia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 42.86 | 295 | ||||
4. | SUWARA Aleksandra | 11 | MKS Piaseczno | 42.95 | 294 | ||||
5. | OSADCZUK Laura | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 43.59 | 281 | ||||
6. | GDAWIEC Anda | 11 | Buks | 43.71 | 278 | ||||
7. | POCHWALSKA Zuzanna | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 44.12 | 271 | ||||
8. | CZAJKOWSKA Maya | 11 | UKS Żoliborz | 44.16 | 270 | ||||
9. | ŚLESICKA Katarzyna | 11 | UKS Ostrobramska | 44.73 | 260 | ||||
10. | SOCHA Gabriela | 11 | UKS Ostrobramska | 45.66 | 244 | ||||
11. | KĄKOLECKA Karolina | 11 | Buks | 48.24 | 207 | ||||
12. | GAŁASZEWSKA Ewa | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 48.53 | 203 | ||||
13. | OBORSKA Wanda | 11 | UKS Ostrobramska | 49.44 | 192 | ||||
14. | PĘKALA Zofia | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 50.42 | 181 | ||||
15. | ZEMAN Antonina | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 50.74 | 178 | ||||
16. | PIĘTAK Pola | 11 | Buks | 50.86 | 177 | ||||
17. | PIĄTKOWSKA Natalia | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 51.67 | 168 | ||||
18. | GOŚCICKA Zuzanna | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 52.03 | 165 | ||||
19. | KOSIM Małgorzata | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 54.16 | 146 | ||||
20. | SOKOŁOWSKA Hanna | 11 | UKS Żoliborz | 54.96 | 140 | ||||
21. | PARZUCHOWSKA Alicja | 11 | MKS Piaseczno | 55.23 | 138 | ||||
22. | MENCHETTI Cristina | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 56.83 | 126 | ||||
23. | BORUC Helena | 11 | UKS Żoliborz | 57.87 | 120 | ||||
24. | BORMAN Weronika | 11 | UKS Żoliborz | 59.24 | 112 | ||||
25. | SZULC Klara | 11 | UKS Żoliborz | 59.64 | 109 | ||||
26. | KOVALENKO Daria | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:00.91 | 103 | ||||
DYSKW. | MIAŁKOWSKA Helena | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 43.09 | |||||
K4 - Pływak wykonał cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami (z wyjątkiem ostatniego cyklu przed nawrotem lub zakończeniem wyścigu). | |||||||||
DYSKW. | MATUZEWICZ Lena | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 44.62 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | KOZERSKA Antonina | 11 | UKS Żoliborz | 54.56 | |||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12.10.2022 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | YARUI Kiril | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 39.56 | 250 | ||||
2. | POLKOWSKI PNIEWSKI Kacper | 11 | Buks | 41.10 | 223 | ||||
3. | NITECKI Adam | 11 | MKS Piaseczno | 42.91 | 196 | ||||
4. | ADAMSKI Mikołaj | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 43.16 | 193 | ||||
5. | PERKA Jan | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 43.66 | 186 | ||||
6. | BOJANOWSKI Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 45.00 | 170 | ||||
7. | BARYCKI Fryderyk | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 45.03 | 170 | ||||
8. | ŻELAZO Franciszek | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 45.67 | 163 | ||||
9. | ŚWIĄTKOWSKI Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 47.07 | 148 | ||||
10. | OCHAŁEK Marcel | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 47.28 | 146 | ||||
11. | LESIAK Wiktor | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.55 | 144 | ||||
12. | KRUPA Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.63 | 143 | ||||
13. | KAMIŃSKI Ignacy | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.79 | 142 | ||||
14. | TERLECKI Piotr | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 48.54 | 135 | ||||
15. | RÓG Wiktor | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 51.42 | 114 | ||||
16. | GOŁDA Przemysław | 11 | Buks | 52.14 | 109 | ||||
17. | ZARYCHTA Karol | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 52.32 | 108 | ||||
18. | JASTRZĘBSKI Maciej | 11 | Buks | 53.50 | 101 | ||||
19. | JASTRZĘBSKI Oliwier | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 54.56 | 95 | ||||
20. | WALECKI Krzysztof | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 54.91 | 93 | ||||
21. | MARCZEWSKI Jerzy | 11 | UKS Żoliborz | 55.02 | 93 | ||||
22. | SZCZEŚNIAK Antoni | 11 | UKS H2O Warszawa | 55.27 | 91 | ||||
23. | ORNAT Oskar | 11 | UKS Żoliborz | 55.55 | 90 | ||||
24. | TYBURCY Adam | 11 | UKS Żoliborz | 56.94 | 84 | ||||
25. | HARDEJ Filip | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:00.73 | 69 | ||||
26. | WYSOCZAŃSKI Aleksander | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:09.38 | 46 | ||||
27. | SKUZA Aleksander | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:09.93 | 45 | ||||
DYSKW. | USHATKIN Miron | 11 | Uks 8 Siedlce | 40.87 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | ZAPAŚNIK Igor | 11 | MKS Piaseczno | 47.69 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||
DYSKW. | OLEJNICZAK Jan | 11 | UKS Żoliborz | 50.11 | |||||
K4 - Pływak wykonał cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami (z wyjątkiem ostatniego cyklu przed nawrotem lub zakończeniem wyścigu). | |||||||||
DYSKW. | WYSOCZAŃSKI Ryszard | 11 | UKS H2O Warszawa | 56.03 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||
DYSKW. | ALEKSANDROWICZ Modest | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 56.90 | |||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12.10.2022 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ŚLESICKA Katarzyna | 11 | UKS Ostrobramska | 31.82 | 374 | ||||
2. | GŁUCHOWSKA Ewa | 11 | Buks | 32.11 | 364 | ||||
3. | KANIEWSKA Lena | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 32.15 | 362 | ||||
4. | KUBIK Nina | 11 | UKS Żoliborz | 32.32 | 357 | ||||
5. | ZIELINSKA Wiktoria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 32.74 | 343 | ||||
6. | SUWARA Aleksandra | 11 | MKS Piaseczno | 32.80 | 341 | ||||
7. | TSOKH Milena | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 34.18 | 301 | ||||
8. | STANKIEWICZ Maja | 11 | MKS Piaseczno | 34.59 | 291 | ||||
9. | KĄKOLECKA Karolina | 11 | Buks | 34.73 | 287 | ||||
10. | DOROZ Stella | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 35.24 | 275 | ||||
11. | OBORSKA Wanda | 11 | UKS Ostrobramska | 35.63 | 266 | ||||
12. | KURPIEL Maja | 11 | Buks | 35.82 | 262 | ||||
13. | KABAŁA Marta | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 35.88 | 261 | ||||
14. | SOCHA Gabriela | 11 | UKS Ostrobramska | 37.19 | 234 | ||||
15. | NOWAŃSKA Klara | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 37.45 | 229 | ||||
16. | OSADCZUK Laura | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 37.59 | 226 | ||||
17. | BRZEZIŃSKA Hanna | 11 | UKS Żoliborz | 38.20 | 216 | ||||
18. | ROKICKA Alicja | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 38.52 | 210 | ||||
19. | PIĘTAK Pola | 11 | Buks | 38.84 | 205 | ||||
20. | KAMIŃSKA Oliwia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 39.87 | 190 | ||||
21. | PARZUCHOWSKA Alicja | 11 | MKS Piaseczno | 41.06 | 174 | ||||
22. | KWAŚNIEWSKA Emilia | 11 | MUKP Warszawianka Wodny Park | 41.20 | 172 | ||||
23. | BORUC Helena | 11 | UKS Żoliborz | 41.71 | 166 | ||||
24. | PĘKALA Zofia | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 41.80 | 165 | ||||
25. | PIĄTKOWSKA Natalia | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 42.91 | 152 | ||||
26. | ANCELEWSKA Patrycja | 11 | MUKP Warszawianka Wodny Park | 43.15 | 150 | ||||
27. | SOKOŁOWSKA Hanna | 11 | UKS Żoliborz | 44.06 | 140 | ||||
28. | MIAŁKOWSKA Helena | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 44.48 | 136 | ||||
29. | KOSIM Małgorzata | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 46.06 | 123 | ||||
30. | GOŚCICKA Zuzanna | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 46.96 | 116 | ||||
31. | KOVALENKO Daria | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 48.14 | 108 | ||||
32. | SZULC Klara | 11 | UKS Żoliborz | 50.65 | 92 | ||||
33. | BORMAN Weronika | 11 | UKS Żoliborz | 50.73 | 92 | ||||
34. | KAMASZYN Matylda | 11 | MUKP Warszawianka Wodny Park | 51.40 | 88 | ||||
DYSKW. | RZĄSA Antonina | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 36.71 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12.10.2022 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ŁUKASZEWICZ Michał | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 30.69 | 283 | ||||
2. | SUSABOWSKI Paweł | 11 | MKS Piaseczno | 31.21 | 269 | ||||
3. | MILEWSKI Jan | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 31.41 | 264 | ||||
4. | GRABISZEWSKI Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 33.73 | 213 | ||||
5. | KUSYK Franciszek | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 34.65 | 196 | ||||
6. | SZCZEPANEK Stanisław | 11 | Buks | 35.03 | 190 | ||||
7. | MATUSZEWSKI Aleks | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 35.09 | 189 | ||||
8. | DZIĘCIOŁOWSKI Kamil | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 35.15 | 188 | ||||
9. | DZIURLA Kajetan | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 35.36 | 185 | ||||
10. | NITECKI Adam | 11 | MKS Piaseczno | 35.39 | 184 | ||||
11. | PERKA Jan | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 35.79 | 178 | ||||
12. | JANOWSKI Filip | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 35.83 | 178 | ||||
13. | SZABLIŃSKI Ignacy | 11 | MKS Piaseczno | 36.05 | 174 | ||||
14. | OSUCH Oskar | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 36.49 | 168 | ||||
15. | TERLECKI Piotr | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 36.50 | 168 | ||||
16. | DZIERZBICKI Adam | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 36.61 | 166 | ||||
17. | IZDEBSKI Piotr | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 37.87 | 150 | ||||
18. | BURDA Mateusz | 11 | Buks | 37.95 | 149 | ||||
19. | ROSA Michał | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 38.43 | 144 | ||||
20. | ZARYCHTA Karol | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 38.66 | 141 | ||||
21. | GWIAZDOWSKI Bruno | 11 | MKS Piaseczno | 39.20 | 136 | ||||
22. | MARSZAŁ Dominik | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 39.41 | 133 | ||||
23. | ORNAT Oskar | 11 | UKS Żoliborz | 39.46 | 133 | ||||
24. | KUZNETSOV Denis | 11 | UKS Żoliborz | 39.82 | 129 | ||||
25. | SOBCZYŃSKI Szymon | 11 | MUKP Warszawianka Wodny Park | 40.07 | 127 | ||||
26. | ZAPAŚNIK Igor | 11 | MKS Piaseczno | 40.21 | 126 | ||||
27. | REZNIK Matwij | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 40.65 | 121 | ||||
28. | GOŁDA Przemysław | 11 | Buks | 41.32 | 116 | ||||
29. | FIJOŁEK Adam | 11 | UKS Żoliborz | 41.45 | 115 | ||||
30. | FRANKOWSKI Iwo | 11 | MUKP Warszawianka Wodny Park | 41.97 | 110 | ||||
31. | MARKIEWICZ Kacper | 11 | UKS Żoliborz | 42.38 | 107 | ||||
32. | ALEKSANDROWICZ Modest | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 42.75 | 104 | ||||
33. | WALECKI Krzysztof | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 43.80 | 97 | ||||
34. | WYSOCZAŃSKI Ryszard | 11 | UKS H2O Warszawa | 44.25 | 94 | ||||
35. | SZCZEŚNIAK Antoni | 11 | UKS H2O Warszawa | 44.82 | 91 | ||||
36. | KOSEWSKI Aleksander | 11 | MUKP Warszawianka Wodny Park | 45.59 | 86 | ||||
37. | WYSOCZAŃSKI Aleksander | 11 | UKS H2O Warszawa | 46.68 | 80 | ||||
38. | MARCZEWSKI Jerzy | 11 | UKS Żoliborz | 47.04 | 78 | ||||
39. | TYBURCY Adam | 11 | UKS Żoliborz | 47.22 | 77 | ||||
40. | PTASIŃSKI Robert | 11 | UKS H2O Warszawa | 48.65 | 71 | ||||
41. | HARDEJ Filip | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 48.66 | 71 | ||||
42. | FRĄTCZAK Antoni | 11 | UKS Żoliborz | 51.32 | 60 | ||||
43. | KRYNKE Borys | 11 | UKS Żoliborz | 1:07.50 | 26 | ||||
DYSKW. | MAJKUT Jeremi | 11 | UKS Żoliborz | 43.07 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | DELUGA Władysław | 11 | UKS H2O Warszawa | 48.38 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | SKUZA Aleksander | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 54.97 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12.10.2022 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | KANIEWSKA Lena | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:19.62 | 327 | 39.65 | 39.97 | ||||
2. | PRZYWARA Laura | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:20.46 | 317 | 40.06 | 40.40 | ||||
3. | ZIELINSKA Wiktoria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:22.97 | 289 | 41.38 | 41.59 | ||||
4. | POCHWALSKA Zuzanna | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:24.48 | 274 | 41.55 | 42.93 | ||||
5. | KOBIAŁKA Wiktoria | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 1:24.73 | 271 | 41.01 | 43.72 | ||||
6. | TSOKH Milena | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:26.01 | 259 | 42.08 | 43.93 | ||||
7. | ONEILL Kiera | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:26.42 | 256 | 42.47 | 43.95 | ||||
8. | KWACZEK Maria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:26.64 | 254 | 41.94 | 44.70 | ||||
9. | KURPIEL Maja | 11 | Buks | 1:30.80 | 220 | 45.11 | 45.69 | ||||
10. | KĄKOLECKA Karolina | 11 | Buks | 1:31.39 | 216 | 45.66 | 45.73 | ||||
11. | BRZEZIŃSKA Hanna | 11 | UKS Żoliborz | 1:40.26 | 164 | 48.97 | 51.29 | ||||
12. | ROKICKA Alicja | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:42.89 | 151 | 51.29 | 51.60 | ||||
13. | NOWAŃSKA Klara | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 1:42.99 | 151 | 51.09 | 51.90 | ||||
14. | KWAŚNIEWSKA Emilia | 11 | MUKP Warszawianka Wodny Park | 1:58.75 | 98 | 55.70 | 1:03.05 | ||||
15. | KAMASZYN Matylda | 11 | MUKP Warszawianka Wodny Park | 2:03.38 | 88 | 59.46 | 1:03.92 | ||||
DYSKW. | ANCELEWSKA Patrycja | 11 | MUKP Warszawianka Wodny Park | 2:03.46 | 2:03.46 | ||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12.10.2022 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | SUSABOWSKI Paweł | 11 | MKS Piaseczno | 1:17.42 | 243 | 36.97 | 40.45 | ||||
2. | GRAF Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:21.32 | 209 | 39.34 | 41.98 | ||||
3. | BEDYŃSKI Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:23.43 | 194 | 40.93 | 42.50 | ||||
4. | BOJANOWSKI Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:30.13 | 154 | 44.02 | 46.11 | ||||
5. | STĘCLIK Jan | 11 | UKS Żoliborz | 1:30.97 | 149 | 44.56 | 46.41 | ||||
6. | MAMIŃSKI Szymon | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:32.53 | 142 | 46.81 | 45.72 | ||||
7. | JANOWSKI Filip | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 1:33.52 | 138 | 46.12 | 47.40 | ||||
8. | SZABLIŃSKI Ignacy | 11 | MKS Piaseczno | 1:34.35 | 134 | 45.95 | 48.40 | ||||
9. | ZARYCHTA Karol | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:37.80 | 120 | 47.62 | 50.18 | ||||
10. | BODUEN Ian | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 1:37.83 | 120 | 45.93 | 51.90 | ||||
11. | BURDA Mateusz | 11 | Buks | 1:39.82 | 113 | 50.12 | 49.70 | ||||
12. | KUZNETSOV Denis | 11 | UKS Żoliborz | 1:42.46 | 104 | 49.88 | 52.58 | ||||
13. | JASTRZĘBSKI Oliwier | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:44.42 | 99 | 51.52 | 52.90 | ||||
14. | REZNIK Matwij | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 1:45.13 | 97 | 52.43 | 52.70 | ||||
15. | SOBCZYŃSKI Szymon | 11 | MUKP Warszawianka Wodny Park | 1:45.46 | 96 | 49.29 | 56.17 | ||||
16. | GWIAZDOWSKI Bruno | 11 | MKS Piaseczno | 1:46.72 | 92 | 51.64 | 55.08 | ||||
17. | FIJOŁEK Adam | 11 | UKS Żoliborz | 1:48.09 | 89 | 52.64 | 55.45 | ||||
18. | SZCZEŚNIAK Antoni | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:54.10 | 75 | 56.32 | 57.78 | ||||
19. | FRANKOWSKI Iwo | 11 | MUKP Warszawianka Wodny Park | 1:55.51 | 73 | 55.81 | 59.70 | ||||
20. | DELUGA Władysław | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:56.90 | 70 | 56.55 | 1:00.35 | ||||
21. | PTASIŃSKI Robert | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:57.90 | 68 | 56.91 | 1:00.99 | ||||
22. | KOSEWSKI Aleksander | 11 | MUKP Warszawianka Wodny Park | 1:59.83 | 65 | 57.75 | 1:02.08 | ||||
23. | HARDEJ Filip | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:09.91 | 51 | 1:00.36 | 1:09.55 | ||||
DYSKW. | TERLECKI Piotr | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:27.37 | 42.11 | 45.26 | |||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu | |||||||||||
DYSKW. | WYSOCZAŃSKI Aleksander | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:57.09 | 56.22 | 1:00.87 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | SKUZA Aleksander | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 2:07.77 | 1:11.67 | 56.10 | |||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12.10.2022 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | PRZYWARA Laura | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 35.63 | 320 | |||
2. | SUWARA Aleksandra | 11 | MKS Piaseczno | 38.97 | 244 | |||
3. | STANKIEWICZ Maja | 11 | MKS Piaseczno | 39.41 | 236 | |||
4. | MATUZEWICZ Lena | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 40.17 | 223 | |||
5. | GŁUCHOWSKA Ewa | 11 | Buks | 40.18 | 223 | |||
6. | RZĄSA Antonina | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 41.15 | 207 | |||
7. | MROZOWSKA Zofia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 42.12 | 193 | |||
8. | DOROZ Stella | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 42.21 | 192 | |||
9. | KONOPKA Martyna | 11 | Buks | 42.34 | 190 | |||
10. | KABAŁA Marta | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 44.08 | 169 | |||
11. | KAMIŃSKA Oliwia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 56.19 | 81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12.10.2022 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | USHATKIN Miron | 11 | Uks 8 Siedlce | 34.52 | 250 | ||||
2. | POLKOWSKI PNIEWSKI Kacper | 11 | Buks | 34.68 | 246 | ||||
3. | GRAF Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 35.03 | 239 | ||||
4. | YARUI Kiril | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 36.80 | 206 | ||||
5. | ADAMSKI Mikołaj | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 38.54 | 179 | ||||
6. | OSUCH Oskar | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 38.58 | 179 | ||||
7. | NITECKI Adam | 11 | MKS Piaseczno | 39.04 | 172 | ||||
8. | SUSABOWSKI Paweł | 11 | MKS Piaseczno | 39.29 | 169 | ||||
9. | DZIERZBICKI Adam | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 40.23 | 158 | ||||
10. | JAROSZ Filip | 11 | Buks | 41.93 | 139 | ||||
11. | KAMIŃSKI Ignacy | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 42.34 | 135 | ||||
12. | DZIURLA Kajetan | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 42.92 | 130 | ||||
13. | ŚWIĄTKOWSKI Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 43.61 | 124 | ||||
14. | IZDEBSKI Piotr | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 43.72 | 123 | ||||
15. | DZIĘCIOŁOWSKI Kamil | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 44.24 | 118 | ||||
16. | JASTRZĘBSKI Maciej | 11 | Buks | 51.28 | 76 | ||||
17. | WYSOCZAŃSKI Ryszard | 11 | UKS H2O Warszawa | 54.76 | 62 | ||||
DYSKW. | SZCZEPANEK Stanisław | 11 | Buks | 42.03 | |||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12.10.2022 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | KANIEWSKA Lena | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:12.40 | 334 | 34.61 | 37.79 | ||||
2. | KWACZEK Maria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:13.32 | 321 | 35.25 | 38.07 | ||||
3. | ONEILL Kiera | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:13.50 | 319 | 35.50 | 38.00 | ||||
4. | SUWARA Aleksandra | 11 | MKS Piaseczno | 1:14.67 | 304 | 37.20 | 37.47 | ||||
5. | KOBIAŁKA Wiktoria | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 1:16.55 | 282 | 37.01 | 39.54 | ||||
6. | TSOKH Milena | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:18.82 | 259 | 37.53 | 41.29 | ||||
7. | MATUZEWICZ Lena | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:19.49 | 252 | 37.97 | 41.52 | ||||
8. | CZAJKOWSKA Maya | 11 | UKS Żoliborz | 1:20.65 | 241 | 38.71 | 41.94 | ||||
9. | ZEMAN Antonina | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:26.47 | 196 | 42.19 | 44.28 | ||||
10. | GAŁASZEWSKA Ewa | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:27.70 | 188 | 41.19 | 46.51 | ||||
11. | PĘKALA Zofia | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:37.59 | 136 | 44.47 | 53.12 | ||||
12. | KOZERSKA Antonina | 11 | UKS Żoliborz | 1:42.77 | 116 | 49.09 | 53.68 | ||||
13. | KOVALENKO Daria | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:51.17 | 92 | 50.73 | 1:00.44 | ||||
DYSKW. | PARZUCHOWSKA Alicja | 11 | MKS Piaseczno | 1:32.40 | 42.39 | 50.01 | |||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12.10.2022 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | ŁUKASZEWICZ Michał | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:07.30 | 295 | 32.82 | 34.48 | |||
2. | MILEWSKI Jan | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:09.39 | 269 | 33.44 | 35.95 | |||
3. | SUSABOWSKI Paweł | 11 | MKS Piaseczno | 1:09.52 | 268 | 33.90 | 35.62 | |||
4. | POLKOWSKI PNIEWSKI Kacper | 11 | Buks | 1:11.45 | 247 | 34.82 | 36.63 | |||
5. | GRABISZEWSKI Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:12.28 | 238 | 35.21 | 37.07 | |||
6. | BEDYŃSKI Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:15.50 | 209 | 36.11 | 39.39 | |||
7. | KRUPA Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:17.36 | 194 | 37.79 | 39.57 | |||
8. | SZABLIŃSKI Ignacy | 11 | MKS Piaseczno | 1:18.24 | 188 | 37.88 | 40.36 | |||
9. | ROSA Michał | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:19.35 | 180 | 38.53 | 40.82 | |||
10. | STĘCLIK Jan | 11 | UKS Żoliborz | 1:20.12 | 175 | 38.07 | 42.05 | |||
11. | ŻELAZO Franciszek | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 1:20.76 | 171 | 38.63 | 42.13 | |||
12. | BODUEN Ian | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 1:21.65 | 165 | 37.70 | 43.95 | |||
13. | MAMIŃSKI Szymon | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:23.19 | 156 | 40.76 | 42.43 | |||
14. | OLEJNICZAK Jan | 11 | UKS Żoliborz | 1:25.97 | 141 | 41.69 | 44.28 | |||
15. | ZAPAŚNIK Igor | 11 | MKS Piaseczno | 1:26.17 | 140 | 40.83 | 45.34 | |||
16. | GWIAZDOWSKI Bruno | 11 | MKS Piaseczno | 1:27.31 | 135 | 41.72 | 45.59 | |||
17. | MARSZAŁ Dominik | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 1:28.08 | 131 | 42.47 | 45.61 | |||
18. | MARKIEWICZ Kacper | 11 | UKS Żoliborz | 1:33.49 | 110 | 44.34 | 49.15 | |||
19. | RÓG Wiktor | 11 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:33.57 | 110 | 44.42 | 49.15 | |||
20. | MAJKUT Jeremi | 11 | UKS Żoliborz | 1:44.54 | 78 | 54.13 | 50.41 | |||
21. | FRĄTCZAK Antoni | 11 | UKS Żoliborz | 1:56.01 | 57 | 54.75 | 1:01.26 | |||
22. | KRYNKE Borys | 11 | UKS Żoliborz | 2:06.13 | 44 | 56.84 | 1:09.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12.10.2022 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | ZIELINSKA Wiktoria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:22.01 | 327 | 38.99 | 43.02 | |||
2. | STANKIEWICZ Maja | 11 | MKS Piaseczno | 1:23.75 | 307 | 40.10 | 43.65 | |||
3. | GDAWIEC Anda | 11 | Buks | 1:24.65 | 297 | 41.86 | 42.79 | |||
4. | KONOPKA Martyna | 11 | Buks | 1:25.94 | 284 | 41.58 | 44.36 | |||
5. | GŁUCHOWSKA Ewa | 11 | Buks | 1:26.19 | 281 | 41.99 | 44.20 | |||
6. | POCHWALSKA Zuzanna | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:28.09 | 263 | 41.81 | 46.28 | |||
7. | ONEILL Kiera | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:28.16 | 263 | 41.73 | 46.43 | |||
8. | KUBIK Nina | 11 | UKS Żoliborz | 1:30.25 | 245 | 41.48 | 48.77 | |||
9. | OSADCZUK Laura | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:30.63 | 242 | 44.35 | 46.28 | |||
10. | KĄKOLECKA Karolina | 11 | Buks | 1:31.99 | 231 | 45.36 | 46.63 | |||
11. | KABAŁA Marta | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:36.45 | 201 | 46.76 | 49.69 | |||
12. | MENCHETTI Cristina | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:49.61 | 137 | 50.96 | 58.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12.10.2022 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | ŁUKASZEWICZ Michał | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:18.91 | 243 | 36.17 | 42.74 | ||||
2. | USHATKIN Miron | 11 | Uks 8 Siedlce | 1:19.85 | 235 | 37.19 | 42.66 | ||||
3. | MILEWSKI Jan | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:20.03 | 233 | 37.97 | 42.06 | ||||
4. | BARYCKI Fryderyk | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:21.28 | 222 | 37.42 | 43.86 | ||||
5. | NITECKI Adam | 11 | MKS Piaseczno | 1:23.20 | 207 | 39.90 | 43.30 | ||||
6. | GRAF Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:26.18 | 186 | 39.18 | 47.00 | ||||
7. | OCHAŁEK Marcel | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:30.46 | 161 | 42.69 | 47.77 | ||||
8. | JAROSZ Filip | 11 | Buks | 1:31.09 | 158 | 43.73 | 47.36 | ||||
9. | KAMIŃSKI Ignacy | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:32.07 | 153 | 43.79 | 48.28 | ||||
10. | MATUSZEWSKI Aleks | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:36.51 | 133 | 43.69 | 52.82 | ||||
DYSKW. | KUSYK Franciszek | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:27.63 | 42.07 | 45.56 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12.10.2022 | Dziewcząt, 4 x 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Buks 1 | Buks | 6:05.17 | 232 |
KONOPKA Martyna GDAWIEC Anda | 11 11 | 44.89 45.05 | 1:29.56 1:35.74 | KĄKOLECKA Karolina GŁUCHOWSKA Ewa | 11 11 | 47.63 35.67 | 1:44.29 1:15.58 |
2. | MKP ,,Warszawianka'' 1 | MKP ,,Warszawianka'' | 6:16.22 | 212 |
TSOKH Milena ZEMAN Antonina | 11 11 | 42.60 50.49 | 1:28.99 1:48.35 | KANIEWSKA Lena GAŁASZEWSKA Ewa | 11 11 | 41.57 40.42 | 1:33.90 1:24.98 |
3. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 6:17.89 | 209 |
ROKICKA Alicja MROZOWSKA Zofia | 11 11 | 49.03 44.07 | 1:39.80 1:34.75 | RZĄSA Antonina KAMIŃSKA Oliwia | 11 11 | 41.21 42.20 | 1:32.73 1:30.61 |
4. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 6:32.04 | 187 |
POCHWALSKA Zuzanna PIĄTKOWSKA Natalia | 11 11 | 42.88 54.84 | 1:25.61 1:55.26 | ONEILL Kiera MENCHETTI Cristina | 11 11 | 42.59 45.50 | 1:33.39 1:37.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12.10.2022 | Chłopców, 4 x 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:26.62 | 226 |
GRAF Tymon ADAMSKI Mikołaj | 11 11 | 40.80 43.58 | 1:21.66 1:35.36 | BARYCKI Fryderyk ŁUKASZEWICZ Michał | 11 11 | 39.76 31.76 | 1:21.58 1:08.02 |
2. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 2 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:44.92 | 192 |
GRABISZEWSKI Tymon PERKA Jan | 11 11 | 40.65 45.44 | 1:22.78 1:36.07 | KRUPA Filip BOJANOWSKI Filip | 11 11 | 41.48 34.91 | 1:30.82 1:15.25 |
3. | MKS Piaseczno 1 | MKS Piaseczno | 5:56.48 | 174 |
SZABLIŃSKI Ignacy NITECKI Adam | 11 11 | 44.87 44.18 | 1:32.22 1:33.53 | SUSABOWSKI Paweł GWIAZDOWSKI Bruno | 11 11 | 40.47 40.64 | 1:26.31 1:24.42 |
4. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 3 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 6:39.55 | 123 |
TERLECKI Piotr LESIAK Wiktor | 11 11 | 43.08 49.80 | 1:31.20 1:52.17 | KAMIŃSKI Ignacy OSUCH Oskar | 11 11 | 48.84 40.17 | 1:49.39 1:26.79 |
DYSKW. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 6:11.60 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
DZIURLA Kajetan KUSYK Franciszek | 11 11 | 43.44 48.42 | 1:27.40 1:43.71 | OCHAŁEK Marcel BEDYŃSKI Jakub | 11 11 | 45.73 36.69 | 1:43.57 1:16.92 |