GRAND PRIX WMOZP 2011 - II runda Piaseczno, 4.4.2023 |
Konkurencja 1 04.04.2023 - 9:15 | 4 x 50m dowolny | 12 lat Lista zgłoszeń |
1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | NT | ||||
2 | MKS Piaseczno 1 | MKS Piaseczno | NT | ||||
3 | MKS Piaseczno 2 | MKS Piaseczno | NT | ||||
4 | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | ||||
5 | UKP ,,Polonia Warszawa'' 2 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | ||||
6 | UKP ,,Polonia Warszawa'' 3 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | ||||
7 | UKS Kapry-Armexim Pruszków 1 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 04.04.2023 - 9:15 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SOSNOWSKA, Natalia | 11 | Buks | 30.74 | |||
2 | ZIELINSKA, Wiktoria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 31.01 | |||
3 | GŁUCHOWSKA, Ewa | 11 | Buks | 31.66 | |||
4 | KANIEWSKA, Lena | 11 | Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park | 32.15 | |||
5 | SUWARA, Aleksandra | 11 | MKS Piaseczno | 32.80 | |||
6 | KWACZEK, Maria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 33.37 | |||
7 | ONEILL, Kiera | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 33.90 | |||
8 | KĄKOLECKA, Karolina | 11 | Buks | 33.95 | |||
9 | OSADCZUK, Laura | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 34.20 | |||
10 | KABAŁA, Marta | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 34.46 | |||
11 | GDAWIEC, Anda | 11 | Buks | 35.55 | |||
12 | RZĄSA, Antonina | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 36.83 | |||
13 | WIEWIÓRKA, Patrycja | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 37.61 | |||
14 | ROKICKA, Alicja | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 38.18 | |||
15 | PIĘTAK, Pola | 11 | Buks | 38.79 | |||
16 | PĘKALA, Zofia | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 40.18 | |||
17 | PARZUCHOWSKA, Alicja | 11 | MKS Piaseczno | 41.06 | |||
18 | PIĄTKOWSKA, Natalia | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 42.91 | |||
19 | KOVALENKO, Daria | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 45.10 | |||
20 | MENCHETTI, Cristina | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 45.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 04.04.2023 - 9:15 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | POLKOWSKI PNIEWSKI, Kacper | 11 | Buks | 28.41 | |||
2 | ŁUKASZEWICZ, Michał | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 29.90 | |||
3 | LYSIUCHENKO, ivan | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 31.05 | |||
4 | SUSABOWSKI, Paweł | 11 | MKS Piaseczno | 31.21 | |||
5 | GRAF, Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 31.43 | |||
6 | BARYCKI, Fryderyk | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 31.83 | |||
7 | USHATKIN, Miron | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 31.95 | |||
8 | GRAJKOWSKI, Piotr | 11 | MKS Piaseczno | 32.84 | |||
9 | BOJANOWSKI, Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 32.97 | |||
10 | KUSYK, Franciszek | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 33.43 | |||
11 | PERKA, Ernest | 11 | Buks | 33.46 | |||
12 | KOMOROWSKI, Michał | 11 | Buks | 33.51 | |||
13 | TERLECKI, Piotr | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 34.15 | |||
14 | KARWACKI, Mateusz | 11 | Buks | 34.31 | |||
15 | DZIĘCIOŁOWSKI, Kamil | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 34.44 | |||
16 | JAROSZ, Filip | 11 | Buks | 34.55 | |||
17 | SZCZEPANEK, Stanisław | 11 | Buks | 35.03 | |||
18 | NITECKI, Adam | 11 | MKS Piaseczno | 35.39 | |||
19 | SZABLIŃSKI, Ignacy | 11 | MKS Piaseczno | 36.05 | |||
20 | ROSA, Michał | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 36.39 | |||
21 | BURDA, Mateusz | 11 | Buks | 36.45 | |||
22 | ŚWIĄTKOWSKI, Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 37.39 | |||
23 | WINKLER, Wojciech | 11 | UKS H2O Warszawa | 37.55 | |||
24 | LENARD, Olaf | 11 | UKS H2O Warszawa | 38.31 | |||
25 | ZARYCHTA, Karol | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 38.38 | |||
26 | OCHAŁEK, Marcel | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 38.72 | |||
27 | ZAPAŚNIK, Igor | 11 | MKS Piaseczno | 38.76 | |||
28 | JASTRZĘBSKI, Maciej | 11 | Buks | 39.10 | |||
29 | GWIAZDOWSKI, Bruno | 11 | MKS Piaseczno | 39.20 | |||
30 | WYSOCZAŃSKI, Ryszard | 11 | UKS H2O Warszawa | 39.36 | |||
31 | GOŁDA, Przemysław | 11 | Buks | 39.53 | |||
32 | FEDORENKO, Tymur | 11 | UKS H2O Warszawa | 39.84 | |||
33 | ALEKSANDROWICZ, Modest | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 40.57 | |||
34 | WALECKI, Krzysztof | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 41.75 | |||
35 | WYSOCZAŃSKI, Aleksander | 11 | UKS H2O Warszawa | 42.74 | |||
36 | JOBDA, Adam | 11 | Buks | 43.49 | |||
37 | STACHOŃ, Antoni | 11 | UKS H2O Warszawa | 44.30 | |||
38 | SKUZA, Aleksander | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 46.13 | |||
39 | PTASIŃSKI, Robert | 11 | UKS H2O Warszawa | 48.65 | |||
40 | HARDEJ, Filip | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 48.66 | |||
41 | DELUGA, Władysław | 11 | UKS H2O Warszawa | 50.45 | |||
42 | LESIAK, Wiktor | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 04.04.2023 - 9:15 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SOSNOWSKA, Natalia | 11 | Buks | 38.38 | |||
2 | KURPIEL, Maja | 11 | Buks | 39.67 | |||
3 | ZIELINSKA, Wiktoria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 40.16 | |||
4 | GŁUCHOWSKA, Ewa | 11 | Buks | 41.94 | |||
5 | OSADCZUK, Laura | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 42.26 | |||
6 | MROZOWSKA, Zofia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 42.86 | |||
7 | SUWARA, Aleksandra | 11 | MKS Piaseczno | 42.95 | |||
8 | GDAWIEC, Anda | 11 | Buks | 43.40 | |||
9 | POCHWALSKA, Zuzanna | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 44.12 | |||
10 | KĄKOLECKA, Karolina | 11 | Buks | 44.69 | |||
11 | STANKIEWICZ, Maja | 11 | MKS Piaseczno | 47.01 | |||
12 | WIEWIÓRKA, Patrycja | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 48.47 | |||
13 | PĘKALA, Zofia | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 49.30 | |||
14 | PIĘTAK, Pola | 11 | Buks | 50.30 | |||
15 | PIĄTKOWSKA, Natalia | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 51.67 | |||
16 | KOVALENKO, Daria | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 55.22 | |||
17 | PARZUCHOWSKA, Alicja | 11 | MKS Piaseczno | 55.23 | |||
18 | KABAŁA, Marta | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | NT | |||
19 | KWACZEK, Maria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 04.04.2023 - 9:15 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | POLKOWSKI PNIEWSKI, Kacper | 11 | Buks | 37.16 | |||
2 | USHATKIN, Miron | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 40.18 | |||
3 | GRAJKOWSKI, Piotr | 11 | MKS Piaseczno | 42.55 | |||
4 | NITECKI, Adam | 11 | MKS Piaseczno | 42.91 | |||
5 | KOMOROWSKI, Michał | 11 | Buks | 43.44 | |||
6 | BOJANOWSKI, Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 44.26 | |||
7 | OCHAŁEK, Marcel | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 47.28 | |||
8 | KAMIŃSKI, Ignacy | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.33 | |||
9 | LESIAK, Wiktor | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.55 | |||
10 | TERLECKI, Piotr | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 48.54 | |||
11 | ZAPAŚNIK, Igor | 11 | MKS Piaseczno | 49.92 | |||
12 | JASTRZĘBSKI, Maciej | 11 | Buks | 51.40 | |||
13 | ZARYCHTA, Karol | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 52.32 | |||
14 | FEDORENKO, Tymur | 11 | UKS H2O Warszawa | 52.44 | |||
15 | WALECKI, Krzysztof | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 54.91 | |||
16 | SZCZEŚNIAK, Antoni | 11 | UKS H2O Warszawa | 55.27 | |||
17 | HARDEJ, Filip | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:00.73 | |||
18 | SKUZA, Aleksander | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 1:09.93 | |||
19 | JOBDA, Adam | 11 | Buks | NT | |||
20 | ALEKSANDROWICZ, Modest | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | NT | |||
21 | DELUGA, Władysław | 11 | UKS H2O Warszawa | NT | |||
22 | WYSOCZAŃSKI, Ryszard | 11 | UKS H2O Warszawa | NT | |||
23 | LYSIUCHENKO, ivan | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 04.04.2023 - 9:21 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ONEILL, Kiera | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:22.56 | |||
2 | RZĄSA, Antonina | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:24.05 | |||
3 | SUWARA, Aleksandra | 11 | MKS Piaseczno | 1:26.32 | |||
4 | MROZOWSKA, Zofia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:26.97 | |||
5 | KAMIŃSKA, Oliwia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:29.60 | |||
6 | GŁUCHOWSKA, Ewa | 11 | Buks | 1:37.70 | |||
7 | SOSNOWSKA, Natalia | 11 | Buks | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 04.04.2023 - 9:21 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | POLKOWSKI PNIEWSKI, Kacper | 11 | Buks | 1:10.89 | |||
2 | BARYCKI, Fryderyk | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:16.99 | |||
3 | KRUPA, Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:19.35 | |||
4 | PERKA, Ernest | 11 | Buks | 1:21.69 | |||
5 | JAROSZ, Filip | 11 | Buks | 1:24.91 | |||
6 | SZCZEPANEK, Stanisław | 11 | Buks | 1:25.16 | |||
7 | GOŁDA, Przemysław | 11 | Buks | 1:25.96 | |||
8 | ŚWIĄTKOWSKI, Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:28.05 | |||
9 | KAMIŃSKI, Ignacy | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:35.64 | |||
10 | LENARD, Olaf | 11 | UKS H2O Warszawa | 2:00.38 | |||
11 | DZIURLA, Kajetan | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | NT | |||
12 | ŁUKASZEWICZ, Michał | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | |||
13 | WYSOCZAŃSKI, Ryszard | 11 | UKS H2O Warszawa | NT | |||
14 | WYSOCZAŃSKI, Aleksander | 11 | UKS H2O Warszawa | NT | |||
15 | SZCZEŚNIAK, Antoni | 11 | UKS H2O Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 04.04.2023 - 9:25 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | KANIEWSKA, Lena | 11 | Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park | 2:45.77 | |||
2 | KWACZEK, Maria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:46.99 | |||
3 | STANKIEWICZ, Maja | 11 | MKS Piaseczno | 2:50.27 | |||
4 | IWAŃSKA, Wiktoria | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:00.68 | |||
5 | KAMIŃSKA, Oliwia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:05.24 | |||
6 | ROKICKA, Alicja | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:06.67 | |||
7 | KURPIEL, Maja | 11 | Buks | 3:11.12 | |||
8 | MENCHETTI, Cristina | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:55.73 | |||
9 | SOSNOWSKA, Natalia | 11 | Buks | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 04.04.2023 - 9:25 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ŁUKASZEWICZ, Michał | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:31.99 | |||
2 | SUSABOWSKI, Paweł | 11 | MKS Piaseczno | 2:36.47 | |||
3 | GRAF, Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:48.70 | |||
4 | DZIURLA, Kajetan | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:49.74 | |||
5 | SZABLIŃSKI, Ignacy | 11 | MKS Piaseczno | 2:57.19 | |||
6 | TERLECKI, Piotr | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:59.67 | |||
7 | DZIĘCIOŁOWSKI, Kamil | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:04.67 | |||
8 | BURDA, Mateusz | 11 | Buks | 3:14.54 | |||
9 | GWIAZDOWSKI, Bruno | 11 | MKS Piaseczno | 3:14.68 | |||
10 | WYSOCZAŃSKI, Aleksander | 11 | UKS H2O Warszawa | 3:39.54 | |||
11 | KARWACKI, Mateusz | 11 | Buks | NT | |||
12 | DELUGA, Władysław | 11 | UKS H2O Warszawa | NT | |||
13 | PTASIŃSKI, Robert | 11 | UKS H2O Warszawa | NT | |||
14 | STACHOŃ, Antoni | 11 | UKS H2O Warszawa | NT | |||
15 | WINKLER, Wojciech | 11 | UKS H2O Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 04.04.2023 - 9:29 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ZIELINSKA, Wiktoria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 5:19.53 | |||
2 | ONEILL, Kiera | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:45.39 | |||
3 | IWAŃSKA, Wiktoria | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:48.04 | |||
4 | POCHWALSKA, Zuzanna | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:49.17 | |||
5 | KĄKOLECKA, Karolina | 11 | Buks | 5:55.59 | |||
6 | PĘKALA, Zofia | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 6:45.03 | |||
7 | SOSNOWSKA, Natalia | 11 | Buks | NT | |||
8 | KABAŁA, Marta | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | NT | |||
9 | OSADCZUK, Laura | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | NT | |||
10 | KOVALENKO, Daria | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 04.04.2023 - 9:29 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SUSABOWSKI, Paweł | 11 | MKS Piaseczno | 5:00.24 | |||
2 | KUSYK, Franciszek | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:14.99 | |||
3 | KRUPA, Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:16.09 | |||
4 | NITECKI, Adam | 11 | MKS Piaseczno | 5:20.99 | |||
5 | GRAJKOWSKI, Piotr | 11 | MKS Piaseczno | 5:24.91 | |||
6 | LYSIUCHENKO, ivan | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 5:27.61 | |||
7 | USHATKIN, Miron | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 5:30.29 | |||
8 | ROSA, Michał | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:30.88 | |||
9 | SZABLIŃSKI, Ignacy | 11 | MKS Piaseczno | 5:44.03 | |||
10 | ZARYCHTA, Karol | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | 5:59.80 | |||
11 | LENARD, Olaf | 11 | UKS H2O Warszawa | 7:06.42 | |||
12 | SZCZEŚNIAK, Antoni | 11 | UKS H2O Warszawa | 7:35.27 | |||
13 | ZAPAŚNIK, Igor | 11 | MKS Piaseczno | NT | |||
14 | FEDORENKO, Tymur | 11 | UKS H2O Warszawa | NT | |||
15 | SKUZA, Aleksander | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | NT | |||
16 | HARDEJ, Filip | 11 | UKS Kapry-Armexim Pruszków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 04.04.2023 - 9:37 | Dziewcząt, 4 x 100m zmienny | 12 lat Lista zgłoszeń |
1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | NT | ||||
2 | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 04.04.2023 - 9:37 | Chłopców, 4 x 100m zmienny | 12 lat Lista zgłoszeń |
1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | NT | ||||
2 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 2 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | NT | ||||
3 | MKS Piaseczno 1 | MKS Piaseczno | NT | ||||
4 | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | ||||
5 | UKP ,,Polonia Warszawa'' 2 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT |