WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ROCZNIKI 2005,2006,2007 Warszawa, 10. - 11.5.2023 |
Konkurencja 1 10.05.2023 - 9:15 | Kobiet, 50m dowolny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 5 | BROJANOWSKA Natalia KEDZIOREK Weronika KORNACKA Kesja GRZEGORZEWSKA Julia | 07 07 06 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS ,,GIM 92 Ursynów'' MUKP Warszawianka- Wodny Park | NT 31.13 NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KOLODZIEJCZYK Maja LUCKNER Alicja SOCHA Maria WICHULSKA Małgorzata DOBOSIEWICZ Marta PABISIAK Helena | 07 07 07 07 06 05 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS "Wodnik Gocław" UKS Ostrobramska MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS Manta Warszawa Włochy UKP ,,Polonia Warszawa'' | 30.20 30.01 29.90 29.91 30.16 30.22 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | PIAŚCIŃSKA Alicja MOLAK Aniela PODPORA Marta TOMKIEL Anna VYSATA Zuzanna DREGER Gabriela | 07 07 06 07 07 07 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS Ostrobramska UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park | 29.56 29.37 28.92 28.96 29.52 29.67 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | FILIPOWICZ Barbara ZAWADA Nikola KUCZMAR Zuzanna SOBIECKA Małgorzata TARASZKIEWICZ Zofia RUCIŃSKA Helena | 07 06 07 06 07 06 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Stowarzyszenie Pływackie ,,SWIMMERS'' UKP ,,Polonia Warszawa'' UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park | 28.59 28.47 28.27 28.27 28.51 28.68 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ROJEK Wiktoria MURAS Nina BESZTERDA Maria SADO Aleksandra ADAMCZYK Karolina MAKSYMOWICZ Nadia | 07 07 05 07 06 05 | UKS Manta Warszawa Włochy MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa Stowarzyszenie Pływackie ,,SWIMMERS'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa | 28.19 27.99 27.81 27.94 28.02 28.25 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | BŁASZCZYK Wiktoria GRUSZCZYŃSKA Aleksandra PRZYBYLSKA Maja BONECKA Anna JAGODZIŃSKA Klaudia WISZNIEWSKA Zuzanna | 06 06 05 07 06 06 | MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS ,,GIM 92 Ursynów'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' | 27.79 27.46 27.37 27.44 27.67 27.79 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | FIGURSKA Paula WALCZAK Barbara SOBCZAK Zofia STAROŃ Aniela MAKSYMOWICZ Nina STAWICKA Julia | 07 06 06 06 05 05 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | 27.27 26.46 25.48 26.19 27.03 27.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 10.05.2023 - 9:22 | Chłopców, 50m dowolny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 | KOZŁOWSKI Stanisław LUKAWKI Tomasz BEJDA Aleksander KUROPATNICKI Konstanty BAKER Iles | 05 07 07 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Ostrobramska MUKP Warszawianka- Wodny Park | NT NT 34.31 NT NT |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | STOLARSKI Tadeusz WRONA Maciej ZIOŁECKI Beniamin GAWLIK Kacper WASIELEWSKI Krzysztof STAŚKIEWICZ Wiktor | 06 06 07 06 07 07 | MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park | 27.78 27.70 27.35 27.67 27.74 28.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WOJCIECHOWSKI Wiktor TOMECKI Filip ŁAGODZKI Damian MIELCZAREK Maciej CZARNOMSKI Mateusz OBŁUSKI Aleksander | 07 07 06 07 06 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS Manta Warszawa Włochy UKP ,,Polonia Warszawa'' UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park | 26.98 26.76 26.28 26.31 26.87 27.29 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZYGIEŁ Stanisław CHMIELEWSKI Jan URBAŃSKI Maciej KRUPA Borys KORNACKI Hubert RZEPECKI Mikołaj | 07 07 06 06 06 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park | 26.18 25.96 25.82 25.84 26.07 26.24 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DZIK Kamil FEDOROWICZ Fabian LYSKOVICH Artsiom CHMIELEWSKI Franciszek EROMIN Jan WESTIN Michał | 07 06 05 07 07 06 | UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS Manta Warszawa Włochy | 25.48 25.12 25.07 25.11 25.25 25.79 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMANEK Jakub SKRZECZ Piotr OLEWNICZAK Maciej WIŚNIEWSKI Jakub KRYSIAK Maciej KOZAKIEWICZ Aleksander | 06 05 05 07 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park | 24.96 24.83 24.62 24.81 24.94 24.99 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BULIŃSKI Hektor FRONCZAK Antoni PIOTROWSKI Kacper REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz WASILEWSKI Kacper LEŚNIEWSKI Wiktor | 05 06 07 07 06 06 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' | 24.59 24.37 24.32 24.33 24.56 24.61 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | FAŁEK Szymon MIENICKI Rafał SHYPIN Aliaksandr POPOW Igor ANTOSIK Kacper BACHANEK Jakub | 05 06 07 06 07 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS 48 Warszawa Śródmieście UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | 24.19 23.88 23.48 23.54 24.09 24.31 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | MALIK Dawid BRZÓSKA Jan RÓŻYCKI Szymon JABŁOŃSKI Jakub SHEREMET Nikita GÓRKA Oliwier | 06 06 05 07 07 05 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | 23.33 23.14 22.17 23.04 23.24 23.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 10.05.2023 - 9:31 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | MAKSYMOWICZ Nina MAKSYMOWICZ Nadia MICHALAK Zuzanna CZUBIK Marta | 05 05 07 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KEDZIOREK Weronika MOLAK Aniela SZABRAŃSKA Oliwia IGNACZAK Julia KOWALSKA Wiktoria LUCKNER Alicja | 07 07 06 07 06 07 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS Ostrobramska UKS ,,GIM 92 Ursynów'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS "Wodnik Gocław" | 39.37 37.48 35.80 36.42 37.57 40.65 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | VYSATA Zuzanna RYZNAR Katarzyna JANASZEK-SEYDLITZ Zofia GRUSZCZYŃSKA Aleksandra STAWICKA Julia FILIPOWICZ Barbara | 07 07 06 06 05 07 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 34.05 33.46 32.57 32.66 33.51 35.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 10.05.2023 - 9:35 | Chłopców, 50m klasyczny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | RYSTWEJ Maksymilian GAWLIK Kacper BEJDA Aleksander ŁAZAROWICZ Janusz | 06 06 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS 48 Warszawa Śródmieście | NT 37.98 46.32 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BARTŁOMIEJCZYK Ignacy CYGAŃSKI Krzysztof HANDZLIK Mateusz KRAS Mateusz ZIOŁECKI Beniamin STOLARSKI Tadeusz | 06 07 06 07 07 06 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS ,,GIM 92 Ursynów'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park | 33.25 32.88 32.47 32.85 32.90 36.51 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SKRZECZ Piotr GLIŃSKI Oskar KRUK Franciszek DUBINIAK Kacper WEIKUM Kacper JEDLIŃSKI Mateusz | 05 06 07 06 06 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS 48 Warszawa Śródmieście UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' | 31.77 31.41 30.02 30.69 31.51 31.94 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PAPROCKI Leszek CZOGAŁA Grzegorz KOZŁOWSKI Stanisław ŁUPIŃSKI Mateusz FALARZ Mateusz KUCHARCZYK Paweł | 06 07 05 05 05 05 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' | 28.89 28.50 27.55 27.65 28.57 29.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 10.05.2023 - 9:44 | Kobiet, 100m grzbietowy | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | JAGODZIŃSKA Klaudia DREGER Gabriela DOŁOWY Małgorzata | 06 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT 1:11.88 1:12.06 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | DOBOSIEWICZ Marta TOMASZEWSKA Maja PIAŚCIŃSKA Alicja SOLIŃSKA Patrycja PIETRAS Hanna | 06 07 07 06 06 | UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS Manta Warszawa Włochy | 1:11.50 1:09.66 1:08.44 1:09.25 1:09.77 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | WILANOWSKA Karina BADURA Oliwia ŚCIBIOREK Dominika JASIŃSKA Michalina PRÓBA Oliwia RUCIŃSKA Helena | 06 07 07 06 06 06 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:06.29 1:05.19 1:02.82 1:05.09 1:06.05 1:07.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 10.05.2023 - 9:50 | Chłopców, 100m grzbietowy | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | ŁAGODZKI Damian TOBIASZ Kacper KOZAKIEWICZ Aleksander | 06 07 07 | UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park | NT 1:09.09 NT |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | WASIELEWSKI Krzysztof STAWIARSKI Oskar RZEPECKI Mikołaj WOJCIECHOWSKI Wiktor | 07 07 06 07 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:05.39 1:03.16 1:04.41 1:06.63 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BOGATEK Bartłomiej CUR Kacper MIŁKOWSKI Mikołaj JAŃCZYK Maksymilian KACZMAREK Michał SZCZYGIEŁ Stanisław | 07 07 07 07 06 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS 48 Warszawa Śródmieście UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:02.28 1:00.87 58.93 1:00.02 1:00.89 1:02.43 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | DUBINIAK Kacper STYŚ Aleksander BRZOZOWSKI Bartosz GÓRKA Oliwier POPOW Igor TRYDULSKI Oskar | 06 06 06 05 06 05 | UKS 48 Warszawa Śródmieście UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa | 57.70 56.89 55.68 56.17 57.25 58.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 10.05.2023 - 10:01 | Kobiet, 100m motylkowy | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | KORNACKA Kesja PRZYBYLSKA Maja SADO Aleksandra | 06 05 07 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Stowarzyszenie Pływackie ,,SWIMMERS'' | NT 1:11.88 NT |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | MICHALSKA Pola BESZTERDA Maria BROJANOWSKA Natalia DOŁOWY Małgorzata | 07 05 07 07 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:09.75 1:08.86 1:09.09 1:10.81 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ROJEK Wiktoria ZAWADA Nikola BONECKA Anna PASIEROWSKA Wiktoria SOBIECKA Małgorzata MURAS Nina | 07 06 07 05 06 07 | UKS Manta Warszawa Włochy Stowarzyszenie Pływackie ,,SWIMMERS'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:06.89 1:05.51 1:02.17 1:04.97 1:05.96 1:07.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 10.05.2023 - 10:07 | Chłopców, 100m motylkowy | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | MAJEWSKI Kacper ŁUPIŃSKI Mateusz BURCZYŃSKI Jakub RÓŻYCKI Szymon | 06 05 07 05 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | LUKAWKI Tomasz TOMECKI Filip STAŚKIEWICZ Wiktor MAZIARZ Mateusz YARUI Stanislav PAPROCKI Leszek | 07 07 07 06 07 06 | MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,Skalar'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | NT 1:05.66 1:04.44 1:05.10 1:08.43 NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WRONA Maciej OBŁUSKI Aleksander PTASZYŃSKI Łukasz ŻÓŁTOWSKI Rafał KORNACKI Hubert DZIK Kamil | 06 07 06 05 06 07 | MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:02.77 1:02.56 1:00.58 1:01.62 1:02.69 1:03.34 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KRYSIAK Maciej BRZOZOWSKI Bartosz FEDOROWICZ Fabian OKOŃ Maksymilian BEDYŃSKI Sebastian MRUGAŁA Michał | 07 06 06 05 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKP ,,Polonia Warszawa'' UKP ,,Polonia Warszawa'' | 59.40 59.25 58.96 59.05 59.32 1:00.33 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WERPACHOWSKI Jan URBAŃSKI Maciej JABŁOŃSKI Jakub HANDZLIK Mateusz GARWULEWSKI Bartłomiej ŚLESIK Oskar | 05 06 07 06 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | 58.62 58.49 57.33 58.01 58.54 58.77 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BACHANEK Jakub BARCHWIC Jakub FALARZ Mateusz OLEWNICZAK Maciej STYŚ Aleksander WILDNER Arkadiusz | 06 05 05 05 06 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa | 55.78 54.77 53.79 54.68 54.88 57.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 10.05.2023 - 10:20 | Kobiet, 200m dowolny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | GRZEGORZEWSKA Julia PABISIAK Helena KOLODZIEJCZYK Maja STAROŃ Aniela | 07 05 07 06 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa | NT 2:20.43 2:23.48 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALSKA Wiktoria TOMKIEL Anna BAKUN Maja PODPORA Marta DZIĘGIEL Marta TOMASZEWSKA Maja | 06 07 07 06 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:16.15 2:15.86 2:11.83 2:15.17 2:16.01 2:19.81 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KUCZMAR Zuzanna PRÓBA Oliwia MACIAK Julia WALCZAK Barbara PASIEROWSKA Wiktoria CZUBIK Marta | 07 06 06 06 05 06 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa IUKS Muszelka UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:09.52 2:06.41 2:03.17 2:06.14 2:08.32 2:11.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 10.05.2023 - 10:29 | Chłopców, 200m dowolny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | TRYDULSKI Oskar WERPACHOWSKI Jan BAKER Iles | 05 05 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | MIELCZAREK Maciej ŻÓŁTOWSKI Rafał PTASZYŃSKI Łukasz SZYMANEK Jakub KRUPA Borys | 07 05 06 06 06 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:11.38 2:08.04 2:06.25 2:06.37 2:08.10 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | CHMIELEWSKI Jan CHMIELEWSKI Franciszek OKOŃ Maksymilian LEŚNIEWSKI Wiktor KACZMAREK Michał ŁAZAROWICZ Janusz | 07 07 05 06 06 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:03.09 2:02.56 1:58.79 1:59.99 2:03.05 2:04.28 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | FAŁEK Szymon STEFAŃSKI Leon BULIŃSKI Hektor PIOTROWSKI Kacper REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz LYSKOVICH Artsiom | 05 07 05 07 07 05 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:58.26 1:57.32 1:55.36 1:56.60 1:57.82 1:58.28 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BRZÓSKA Jan MALIK Dawid FRONCZAK Antoni ŚLESIK Oskar LARYŚ Jerzy YEVDOKYMOV Dmytro | 06 06 06 07 06 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa IUKS Muszelka MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:54.20 1:54.03 1:51.56 1:54.00 1:54.09 1:54.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 10.05.2023 - 10:47 | Kobiet, 200m klasyczny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | BADURA Oliwia WICHULSKA Małgorzata SOBCZAK Zofia JANASZEK-SEYDLITZ Zofia IGNACZAK Julia SOLIŃSKA Patrycja | 07 07 06 06 07 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT 2:51.36 2:32.50 2:33.39 2:51.68 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 10.05.2023 - 10:50 | Chłopców, 200m klasyczny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | WESTIN Michał JEDLIŃSKI Mateusz CYGAŃSKI Krzysztof | 06 06 07 | UKS Manta Warszawa Włochy UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT 2:36.26 2:41.01 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | KRUK Franciszek KUCHARCZYK Paweł WIŚNIEWSKI Jakub KRAS Mateusz | 07 05 07 07 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:25.91 2:19.60 2:23.34 2:34.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 10.05.2023 - 11:01 | Kobiet, 200m zmienny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | WISZNIEWSKA Zuzanna FIGURSKA Paula MICHALAK Zuzanna RYZNAR Katarzyna | 06 07 07 07 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | TARASZKIEWICZ Zofia BAKUN Maja ŚCIBIOREK Dominika JASIŃSKA Michalina BŁASZCZYK Wiktoria PIETRAS Hanna | 07 07 07 06 06 06 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS Manta Warszawa Włochy | 2:33.12 2:31.57 2:27.84 2:31.15 2:32.68 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 10.05.2023 - 11:08 | Chłopców, 200m zmienny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | JAŃCZYK Maksymilian TOBIASZ Kacper WASILEWSKI Kacper | 07 07 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | STAWIARSKI Oskar MAJEWSKI Kacper YARUI Stanislav GLIŃSKI Oskar ANTOSIK Kacper SHEREMET Nikita | 07 06 07 06 07 07 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,Skalar'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT 2:27.31 NT NT NT |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BOGATEK Bartłomiej BARTŁOMIEJCZYK Ignacy SHYPIN Aliaksandr STEFAŃSKI Leon BURCZYŃSKI Jakub MRUGAŁA Michał | 07 06 07 07 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:26.77 2:19.01 2:13.80 2:15.90 2:23.43 2:27.06 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | WEIKUM Kacper MIENICKI Rafał MIŁKOWSKI Mikołaj CZOGAŁA Grzegorz CUR Kacper GARWULEWSKI Bartłomiej | 06 06 07 07 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS 48 Warszawa Śródmieście UKS 48 Warszawa Śródmieście UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:13.32 2:11.11 2:03.19 2:08.03 2:11.84 2:13.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 10.05.2023 - 11:24 | Kobiet, 800m dowolny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | DZIĘGIEL Marta MACIAK Julia ADAMCZYK Karolina MICHALSKA Pola | 07 06 06 07 | UKS Manta Warszawa Włochy IUKS Muszelka MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park | 9:50.67 8:53.06 9:40.94 9:57.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 10.05.2023 - 11:35 | Chłopców, 1500m dowolny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | SZMYTKE Bartosz BARCHWIC Jakub LARYŚ Jerzy RYSTWEJ Maksymilian WILDNER Arkadiusz MAZIARZ Mateusz | 07 05 06 06 07 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy IUKS Muszelka UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | NT 16:36.10 15:19.91 16:34.44 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 10.05.2023 - 12:00 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | UKS G-8 Bielany Warszawa 1 UKS G-8 Bielany Warszawa 5 UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 UKS G-8 Bielany Warszawa 3 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | UKS G-8 Bielany Warszawa 2 UKS G-8 Bielany Warszawa 4 UKS Manta Warszawa Włochy 1 UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1 MUKP Warszawianka- Wodny Park 1 MUKP Warszawianka- Wodny Park 2 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy UKS ,,GIM 92 Ursynów'' MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 10.05.2023 - 12:11 | Chłopców, 4 x 100m zmienny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | MUKP Warszawianka- Wodny Park 2 UKS G-8 Bielany Warszawa 9 UKS G-8 Bielany Warszawa 3 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1 UKS G-8 Bielany Warszawa 6 MUKP Warszawianka- Wodny Park 1 UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 UKS G-8 Bielany Warszawa 8 UKS 48 Warszawa Śródmieście 1 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS 48 Warszawa Śródmieście | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | UKS G-8 Bielany Warszawa 1 UKS G-8 Bielany Warszawa 7 UKS G-8 Bielany Warszawa 4 UKS G-8 Bielany Warszawa 5 UKS Manta Warszawa Włochy 1 UKS G-8 Bielany Warszawa 2 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 11.05.2023 - 9:19 | Kobiet, 100m dowolny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 | GRZEGORZEWSKA Julia WESOŁEK Maja KEDZIOREK Weronika LUCKNER Alicja KORNACKA Kesja | 07 06 07 07 06 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS WAWER Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS "Wodnik Gocław" UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT 1:12.87 1:08.20 1:11.18 NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MOLAK Aniela PABISIAK Helena SURMACZYŃSKA Julia KOLODZIEJCZYK Maja SOCHA Maria IGNACZAK Julia | 07 05 07 07 07 07 | UKS Ostrobramska UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS Ostrobramska MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:06.48 1:05.76 1:05.42 1:05.46 1:05.96 1:07.78 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PODPORA Marta MICHALAK Zuzanna SADO Aleksandra ZAWADA Nikola TOMKIEL Anna DZIĘGIEL Marta | 06 07 07 06 07 07 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS Manta Warszawa Włochy Stowarzyszenie Pływackie ,,SWIMMERS'' Stowarzyszenie Pływackie ,,SWIMMERS'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS Manta Warszawa Włochy | 1:02.42 1:02.09 1:01.89 1:02.08 1:02.40 1:04.16 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BŁASZCZYK Wiktoria BESZTERDA Maria BAKUN Maja PRZYBYLSKA Maja TARASZKIEWICZ Zofia WISZNIEWSKA Zuzanna | 06 05 07 05 07 06 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:00.88 1:00.09 59.78 59.89 1:00.35 1:01.08 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | JASIŃSKA Michalina STAROŃ Aniela WALCZAK Barbara PRÓBA Oliwia JAGODZIŃSKA Klaudia FIGURSKA Paula | 06 06 06 06 06 07 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | 59.62 59.39 56.99 58.66 59.49 59.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 11.05.2023 - 9:27 | Chłopców, 100m dowolny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | KUROPATNICKI Konstanty LUKAWKI Tomasz REZNER Jan | 07 07 05 | UKS Ostrobramska MUKP Warszawianka- Wodny Park Stowarzyszenie Pływackie ,,SWIMMERS'' | NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
2 3 4 5 | STOLARSKI Tadeusz CZARNOMSKI Mateusz GAWLIK Kacper MAŁEK Filip | 06 06 06 05 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS WAWER Warszawa | 1:04.54 58.63 59.90 1:05.83 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KORNACKI Hubert TOBIASZ Kacper DZIK Kamil MAZIARZ Mateusz KRUPA Borys ŻÓŁTOWSKI Rafał | 06 07 07 06 06 05 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa | 57.80 56.82 56.54 56.73 57.58 58.50 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SKRZECZ Piotr EROMIN Jan KOZAKIEWICZ Aleksander URBAŃSKI Maciej WESTIN Michał MIELCZAREK Maciej | 05 07 07 06 06 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS Manta Warszawa Włochy UKP ,,Polonia Warszawa'' | 56.15 55.83 55.39 55.81 56.02 56.49 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | LYSKOVICH Artsiom CIECHANOWSKI Stanisław STEFAŃSKI Leon MIŁKOWSKI Mikołaj WERPACHOWSKI Jan DUBINIAK Kacper | 05 07 07 07 05 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS 48 Warszawa Śródmieście UKS G-8 Bielany Warszawa UKS 48 Warszawa Śródmieście | 54.83 54.58 54.53 54.57 54.74 55.18 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WASILEWSKI Kacper PIOTROWSKI Kacper SZYMANEK Jakub SZMYTKE Bartosz LEŚNIEWSKI Wiktor ŁAZAROWICZ Janusz | 06 07 06 07 06 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS 48 Warszawa Śródmieście | 54.26 53.82 53.55 53.67 53.93 54.49 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz YEVDOKYMOV Dmytro JABŁOŃSKI Jakub OLEWNICZAK Maciej SHYPIN Aliaksandr ANTOSIK Kacper | 07 06 07 05 07 07 | UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | 53.02 52.71 51.93 51.97 52.95 53.42 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GÓRKA Oliwier BRZÓSKA Jan MALIK Dawid MIENICKI Rafał FRONCZAK Antoni SHEREMET Nikita | 05 06 06 06 06 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS 48 Warszawa Śródmieście UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | 50.97 50.60 50.32 50.34 50.63 51.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 11.05.2023 - 9:40 | Kobiet, 100m klasyczny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | LUCKNER Alicja MOLAK Aniela WISZNIEWSKA Zuzanna IGNACZAK Julia KEDZIOREK Weronika | 07 07 06 07 07 | UKS "Wodnik Gocław" UKS Ostrobramska UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:32.98 1:22.93 1:20.12 1:22.59 1:29.32 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | SZABRAŃSKA Oliwia RYZNAR Katarzyna JANASZEK-SEYDLITZ Zofia DRYNKOWSKA Lena STAWICKA Julia WICHULSKA Małgorzata | 06 07 06 06 05 07 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:18.56 1:14.30 1:10.96 1:13.22 1:14.54 1:19.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 11.05.2023 - 9:44 | Chłopców, 100m klasyczny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | BACHANEK Jakub BARTŁOMIEJCZYK Ignacy CYGAŃSKI Krzysztof | 06 06 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT 1:12.59 1:12.69 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | JEDLIŃSKI Mateusz WIŚNIEWSKI Jakub GLIŃSKI Oskar KRAS Mateusz | 06 07 06 07 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:10.20 1:06.60 1:08.63 1:11.02 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KUCHARCZYK Paweł CZOGAŁA Grzegorz ŁUPIŃSKI Mateusz KOZŁOWSKI Stanisław PAPROCKI Leszek KRUK Franciszek | 05 07 05 05 06 07 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:04.05 1:02.46 1:00.97 1:02.28 1:02.84 1:05.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 11.05.2023 - 9:53 | Kobiet, 50m grzbietowy | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | MURAS Oliwia TOMASZEWSKA Maja DOŁOWY Małgorzata SURMACZYŃSKA Julia | 06 07 07 07 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park | NT 32.94 33.00 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | PIETRAS Hanna SOLIŃSKA Patrycja STAROŃ Aniela ROJEK Wiktoria BROJANOWSKA Natalia DOBOSIEWICZ Marta | 06 06 06 07 07 06 | UKS Manta Warszawa Włochy UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy | 32.24 31.83 31.05 31.62 31.98 32.84 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BADURA Oliwia CZUBIK Marta DRYNKOWSKA Lena ŚCIBIOREK Dominika FILIPOWICZ Barbara MICHALSKA Pola | 07 06 06 07 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' MUKP Warszawianka- Wodny Park | 30.03 29.87 28.79 29.27 29.98 30.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 11.05.2023 - 9:57 | Chłopców, 50m grzbietowy | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | RYSTWEJ Maksymilian KOZAKIEWICZ Aleksander GARWULEWSKI Bartłomiej WASIELEWSKI Krzysztof STOLARSKI Tadeusz | 06 07 07 07 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park | NT NT 29.28 30.40 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BURCZYŃSKI Jakub KACZMAREK Michał DUBINIAK Kacper JAŃCZYK Maksymilian BOGATEK Bartłomiej STAWIARSKI Oskar | 07 06 06 07 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS 48 Warszawa Śródmieście UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' | 28.50 27.71 26.99 27.29 28.33 28.51 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | POPOW Igor FALARZ Mateusz STYŚ Aleksander ŚLESIK Oskar BRZOZOWSKI Bartosz TRYDULSKI Oskar | 06 05 06 07 06 05 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | 26.31 25.53 25.21 25.41 25.90 26.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 11.05.2023 - 10:05 | Kobiet, 50m motylkowy | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | JAGODZIŃSKA Klaudia MAKSYMOWICZ Nadia DOŁOWY Małgorzata FILIPOWICZ Barbara KORNACKA Kesja GRZEGORZEWSKA Julia | 06 05 07 07 06 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS ,,GIM 92 Ursynów'' MUKP Warszawianka- Wodny Park | NT 33.07 31.46 32.45 NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PODPORA Marta KOWALSKA Wiktoria BAKUN Maja BŁASZCZYK Wiktoria JANASZEK-SEYDLITZ Zofia TOMKIEL Anna | 06 06 07 06 06 07 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS ,,GIM 92 Ursynów'' MUKP Warszawianka- Wodny Park | 31.16 30.93 30.57 30.89 30.94 31.29 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PASIEROWSKA Wiktoria MAKSYMOWICZ Nina ADAMCZYK Karolina ROJEK Wiktoria PRZYBYLSKA Maja BESZTERDA Maria | 05 05 06 07 05 05 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS Manta Warszawa Włochy UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS G-8 Bielany Warszawa | 30.48 30.07 29.96 30.07 30.09 30.53 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MURAS Oliwia SOBIECKA Małgorzata SOBCZAK Zofia ZAWADA Nikola SADO Aleksandra STAWICKA Julia | 06 06 06 06 07 05 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa Stowarzyszenie Pływackie ,,SWIMMERS'' Stowarzyszenie Pływackie ,,SWIMMERS'' UKS G-8 Bielany Warszawa | 29.32 29.08 27.92 28.44 29.30 29.37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 11.05.2023 - 10:10 | Chłopców, 50m motylkowy | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | ZIOŁECKI Beniamin ŻÓŁTOWSKI Rafał LUKAWKI Tomasz REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz KUROPATNICKI Konstanty | 07 05 07 07 07 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS Ostrobramska | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CUR Kacper GAWLIK Kacper KRUPA Borys CZARNOMSKI Mateusz PAPROCKI Leszek LEŚNIEWSKI Wiktor | 07 06 06 06 06 06 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKP ,,Polonia Warszawa'' UKP ,,Polonia Warszawa'' UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT 32.01 29.79 29.97 NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | BARTŁOMIEJCZYK Ignacy KUCHARCZYK Paweł KORNACKI Hubert ŁAGODZKI Damian OBŁUSKI Aleksander BETTONI Leonardo | 06 05 06 06 07 06 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS Manta Warszawa Włochy MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park | 29.20 28.70 28.13 28.56 28.75 29.56 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | EROMIN Jan MRUGAŁA Michał DZIK Kamil WEIKUM Kacper CIECHANOWSKI Stanisław PTASZYŃSKI Łukasz | 07 07 07 06 07 06 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKP ,,Polonia Warszawa'' UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS Manta Warszawa Włochy | 27.82 27.51 26.90 27.19 27.78 27.87 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | URBAŃSKI Maciej SKRZECZ Piotr ŁUPIŃSKI Mateusz MAJEWSKI Kacper BEDYŃSKI Sebastian OKOŃ Maksymilian | 06 05 05 06 07 05 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 26.80 26.60 26.40 26.58 26.78 26.88 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WASILEWSKI Kacper WERPACHOWSKI Jan POPOW Igor KRYSIAK Maciej TOPP Filip SZMYTKE Bartosz | 06 05 06 07 06 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | 26.30 26.05 25.47 25.95 26.28 26.40 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KOZŁOWSKI Stanisław BACHANEK Jakub BRZÓSKA Jan GÓRKA Oliwier REZNER Jan WILDNER Arkadiusz | 05 06 06 05 05 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa Stowarzyszenie Pływackie ,,SWIMMERS'' UKS G-8 Bielany Warszawa | 25.30 24.85 24.53 24.59 25.06 25.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 11.05.2023 - 10:21 | Kobiet, 200m grzbietowy | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | PRÓBA Oliwia PIETRAS Hanna BROJANOWSKA Natalia | 06 06 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa | NT 2:32.18 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | TOMASZEWSKA Maja WILANOWSKA Karina JASIŃSKA Michalina BADURA Oliwia SOLIŃSKA Patrycja | 07 06 06 07 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:29.46 2:22.64 2:20.92 2:21.78 2:25.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 11.05.2023 - 10:27 | Chłopców, 200m grzbietowy | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | MIENICKI Rafał TRYDULSKI Oskar WOJCIECHOWSKI Wiktor STAWIARSKI Oskar MAZIARZ Mateusz JAŃCZYK Maksymilian | 06 05 07 07 06 07 | UKS 48 Warszawa Śródmieście UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT 2:21.91 2:25.30 NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZYGIEŁ Stanisław CUR Kacper STYŚ Aleksander BRZOZOWSKI Bartosz KACZMAREK Michał WASIELEWSKI Krzysztof | 07 07 06 06 06 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:14.81 2:08.03 2:02.38 2:03.09 2:13.32 2:20.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 11.05.2023 - 10:38 | Kobiet, 200m motylkowy | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | ŚCIBIOREK Dominika MICHALSKA Pola MACIAK Julia SOBIECKA Małgorzata CZUBIK Marta | 07 07 06 06 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park IUKS Muszelka UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa | NT 2:41.28 2:19.52 2:30.92 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 11.05.2023 - 10:42 | Chłopców, 200m motylkowy | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | YARUI Stanislav CZOGAŁA Grzegorz ANTOSIK Kacper | 07 07 07 | UKS ,,Skalar'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | SZYMANEK Jakub MRUGAŁA Michał FALARZ Mateusz BOGATEK Bartłomiej | 06 07 05 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | GARWULEWSKI Bartłomiej KRYSIAK Maciej PTASZYŃSKI Łukasz BETTONI Leonardo OBŁUSKI Aleksander TOBIASZ Kacper | 07 07 06 06 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy MUKP Warszawianka- Wodny Park MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:28.29 2:21.44 2:13.80 2:20.63 2:23.16 2:30.17 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BEDYŃSKI Sebastian JABŁOŃSKI Jakub OLEWNICZAK Maciej MIŁKOWSKI Mikołaj OKOŃ Maksymilian ŚLESIK Oskar | 07 07 05 07 05 07 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS 48 Warszawa Śródmieście UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:11.26 2:09.57 2:00.64 2:01.85 2:11.08 2:11.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 11.05.2023 - 10:58 | Kobiet, 400m dowolny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | KOWALSKA Wiktoria PABISIAK Helena KOLODZIEJCZYK Maja | 06 05 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park | NT 4:52.67 5:03.82 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | RYZNAR Katarzyna TARASZKIEWICZ Zofia DZIĘGIEL Marta FIGURSKA Paula | 07 07 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa | 4:49.64 4:41.33 4:44.45 4:49.80 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KUCZMAR Zuzanna WALCZAK Barbara MACIAK Julia SOBCZAK Zofia ADAMCZYK Karolina SZABRAŃSKA Oliwia | 07 06 06 06 06 06 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa IUKS Muszelka UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 4:30.91 4:28.79 4:16.24 4:20.98 4:30.42 4:37.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 11.05.2023 - 11:14 | Chłopców, 400m dowolny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | JEDLIŃSKI Mateusz WOJCIECHOWSKI Wiktor MAŁEK Filip MIELCZAREK Maciej | 06 07 05 07 | UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS WAWER Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT 4:42.49 5:26.00 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BURCZYŃSKI Jakub MAJEWSKI Kacper LYSKOVICH Artsiom ŁAZAROWICZ Janusz WILDNER Arkadiusz SZCZYGIEŁ Stanisław | 07 06 05 07 07 07 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS 48 Warszawa Śródmieście UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | 4:30.30 4:26.00 4:17.71 4:20.78 4:27.09 4:31.05 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | YEVDOKYMOV Dmytro RYSTWEJ Maksymilian LARYŚ Jerzy FRONCZAK Antoni MALIK Dawid PIOTROWSKI Kacper | 06 06 06 06 06 07 | MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa IUKS Muszelka UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | 4:12.06 4:04.65 3:54.85 4:02.06 4:08.50 4:13.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 11.05.2023 - 11:34 | Kobiet, 400m zmienny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | MAKSYMOWICZ Nadia PASIEROWSKA Wiktoria MAKSYMOWICZ Nina MICHALAK Zuzanna WICHULSKA Małgorzata WILANOWSKA Karina | 05 05 05 07 07 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT NT 5:03.60 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 11.05.2023 - 11:40 | Chłopców, 400m zmienny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | WESTIN Michał TOPP Filip SHEREMET Nikita WEIKUM Kacper | 06 06 07 06 | UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | STEFAŃSKI Leon YARUI Stanislav LARYŚ Jerzy WIŚNIEWSKI Jakub SHYPIN Aliaksandr GLIŃSKI Oskar | 07 07 06 07 07 06 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,Skalar'' Warszawa IUKS Muszelka UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | NT 5:23.77 4:23.17 4:52.51 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 11.05.2023 - 12:01 | Kobiet, 4 x 200m dowolny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | UKS G-8 Bielany Warszawa 2 MUKP Warszawianka- Wodny Park 1 UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 UKS G-8 Bielany Warszawa 1 | UKS G-8 Bielany Warszawa MUKP Warszawianka- Wodny Park UKP ,,Polonia Warszawa'' UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1 MUKP Warszawianka- Wodny Park 2 UKS G-8 Bielany Warszawa 3 UKS G-8 Bielany Warszawa 5 UKS G-8 Bielany Warszawa 4 UKS Manta Warszawa Włochy 1 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 11.05.2023 - 12:20 | Chłopców, 4 x 200m dowolny | 16 - 18 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | UKS G-8 Bielany Warszawa 4 UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 MUKP Warszawianka- Wodny Park 1 UKS G-8 Bielany Warszawa 7 UKS Manta Warszawa Włochy 1 UKS G-8 Bielany Warszawa 5 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKP ,,Polonia Warszawa'' MUKP Warszawianka- Wodny Park UKS G-8 Bielany Warszawa UKS Manta Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | UKS G-8 Bielany Warszawa 2 UKS G-8 Bielany Warszawa 3 UKS G-8 Bielany Warszawa 1 UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1 UKS G-8 Bielany Warszawa 6 UKS G-8 Bielany Warszawa 8 | UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa UKS ,,GIM 92 Ursynów'' UKS G-8 Bielany Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT NT NT |