WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY ROCZNIKI 2010-2011 Warszawa, 18. - 19.5.2023 |
Konkurencja 1 18.05.2023 - 9:15 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SOBÓTKA Oliwia | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 29.07 | 490 | ||||
2. | JEŻEWSKA Blanka | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 29.16 | 486 | ||||
3. | KOKOSZKA Paulina | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 29.19 | 484 | ||||
4. | ROKICKA Gabriela | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 29.25 | 481 | ||||
5. | MATOWICKA Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 29.38 | 475 | ||||
6. | SADOWSKA Zofia | 10 | UKS 307 Warszawa | 29.70 | 460 | ||||
7. | BOGUCKA Maria | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 29.86 | 452 | ||||
8. | SOSNOWSKA Natalia | 11 | Buks | 30.17 | 439 | ||||
9. | NIEDZIŃSKA Bianka | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 30.28 | 434 | ||||
10. | NIZIO Kamila | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 30.38 | 429 | ||||
11. | POLSAKOVA Nina | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 30.65 | 418 | ||||
12. | KOSMALA Pola | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 30.69 | 417 | ||||
13. | GAJEWSKA Karolina | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 30.72 | 415 | ||||
14. | GERASIMOVA Nicole | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 30.74 | 415 | ||||
15. | BERNAT Natalia | 10 | UKS Żoliborz | 30.80 | 412 | ||||
16. | ZWARDOŃ Aleksandra | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 30.94 | 407 | ||||
17. | CZECHMAŃSKA Antonina | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 30.97 | 405 | ||||
18. | LACH Maria | 11 | MKS Ochota Warszawa | 31.07 | 401 | ||||
19. | SADOWSKA Zuzanna | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 31.12 | 400 | ||||
20. | GŁUCHOWSKA Ewa | 11 | Buks | 31.52 | 384 | ||||
21. | JAROS Barbara | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 31.54 | 384 | ||||
22. | WIĘCEK Alicja | 11 | UKS WAWER Warszawa | 31.62 | 381 | ||||
23. | MARCINIAK Natalia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 31.84 | 373 | ||||
24. | BORUCKA Hanna | 10 | Buks | 31.86 | 372 | ||||
25. | KASIŃSKA Michalina | 11 | UKS 307 Warszawa | 31.88 | 372 | ||||
26. | ŁĄTKOWSKA Livia | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 31.94 | 370 | ||||
27. | KANCLERZ Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 31.95 | 369 | ||||
28. | IWAŃSKA Wiktoria | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 32.01 | 367 | ||||
29. | KRAJEWSKA Maja | 10 | UKS 307 Warszawa | 32.06 | 365 | ||||
30. | BOROWIEC Antonina | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 32.07 | 365 | ||||
31. | MOROZOWICZ Nadia | 11 | MKS Ochota Warszawa | 32.10 | 364 | ||||
32. | MENTEL Kinga | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 32.12 | 363 | ||||
33. | ZIÓŁKOWSKA Zofia | 11 | MKS Ochota Warszawa | 32.37 | 355 | ||||
34. | MATUZEWICZ Lena | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 32.53 | 350 | ||||
STREFNER Laura | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 32.53 | 350 | |||||
36. | KOBIAŁKA Wiktoria | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 32.71 | 344 | ||||
37. | CZERNIGA Agata | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 32.72 | 344 | ||||
38. | CIEŚLIKOWSKA Hanna | 11 | UKS 307 Warszawa | 32.81 | 341 | ||||
39. | OTULAK Julia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 32.82 | 341 | ||||
40. | PETRUK Polina | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 32.91 | 338 | ||||
41. | PACYK Alexandra | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 33.11 | 332 | ||||
42. | NIESŁUCHOWSKA Gabriela | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 33.21 | 329 | ||||
43. | GRZONEK Helena | 11 | UKS WAWER Warszawa | 33.33 | 325 | ||||
44. | SOCHA Gabriela | 11 | UKS Ostrobramska | 33.45 | 322 | ||||
45. | SERAFIN Michalina | 10 | UKS Żoliborz | 33.52 | 320 | ||||
46. | SZERSZENOWICZ Natalia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 33.73 | 314 | ||||
47. | DĄBROWSKA Anna | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 33.79 | 312 | ||||
48. | KOWALCZUK Julia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 33.95 | 308 | ||||
49. | MISSALA Róża | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 33.96 | 307 | ||||
50. | DANISZEWSKA Aleksandra | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 34.12 | 303 | ||||
51. | CIEŚLAK Helena | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 34.27 | 299 | ||||
52. | FRANEK Maja | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.37 | 296 | ||||
53. | SZCZEŚNIAK Zofia | 10 | UKS H2O Warszawa | 34.45 | 294 | ||||
54. | WITTBRODT Alicja | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 34.60 | 291 | ||||
SZAJKOWSKA Aleksandra | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.60 | 291 | |||||
56. | MALASZEWSKA Maja | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 34.77 | 286 | ||||
57. | RZĄSA Antonina | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 34.83 | 285 | ||||
58. | WIKALIŃSKA Maria | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 35.00 | 281 | ||||
59. | GERC Jagoda | 11 | UKS 307 Warszawa | 35.05 | 279 | ||||
60. | WIEWIÓRKA Patrycja | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 35.07 | 279 | ||||
61. | ROKICKA Alicja | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 35.42 | 271 | ||||
62. | SYPEREK Zofia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 35.51 | 269 | ||||
KRAJEWSKA Julia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 35.51 | 269 | |||||
64. | SZYMANIAK Alicja | 10 | UKS H2O Warszawa | 35.62 | 266 | ||||
65. | RAIYATI Roxana | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 35.74 | 264 | ||||
66. | PACHECKA Zofia | 10 | UKS WAWER Warszawa | 35.89 | 260 | ||||
67. | GRABIA Michalina | 10 | UKS Żoliborz | 35.90 | 260 | ||||
68. | ŁANTOWSKA Julia | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 35.96 | 259 | ||||
69. | KOTRUCHOW Liliana | 10 | UKS H2O Warszawa | 35.99 | 258 | ||||
70. | GADOWSKA Monika | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 36.10 | 256 | ||||
71. | STANISZEWSKA Patrycja | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 36.17 | 254 | ||||
72. | KRYNICKA Julia | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 36.32 | 251 | ||||
73. | NOWAŃSKA Klara | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 36.33 | 251 | ||||
74. | ZEMAN Antonina | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 36.38 | 250 | ||||
75. | KOBUS Paulina | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 36.42 | 249 | ||||
76. | KLIBER Hanna | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 36.46 | 248 | ||||
77. | GAŁASZEWSKA Ewa | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 36.91 | 239 | ||||
78. | STARZEC Michalina | 11 | UKS 307 Warszawa | 37.15 | 235 | ||||
79. | ATŁAS Alicja | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 37.60 | 226 | ||||
80. | RZEPKA Maja | 10 | UKS Żoliborz | 37.65 | 225 | ||||
81. | KOBUS Hanna | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 37.76 | 223 | ||||
82. | BEMOWSKA Marianna | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 37.86 | 222 | ||||
83. | PIĄTKOWSKA Natalia | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 37.97 | 220 | ||||
84. | RYSZKOWSKA Alicja | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 37.99 | 219 | ||||
85. | OPALA Alicja | 10 | UKS WAWER Warszawa | 38.07 | 218 | ||||
86. | ROGUSKA Alicja | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 38.11 | 217 | ||||
87. | PIĘTAK Pola | 11 | Buks | 38.53 | 210 | ||||
88. | GOMUŁKA Pola | 11 | UKS Żoliborz | 38.59 | 209 | ||||
89. | BACHURA Hanna | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 38.81 | 206 | ||||
90. | BULENDA Liliana | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 39.05 | 202 | ||||
BORUC Helena | 11 | UKS Żoliborz | 39.05 | 202 | |||||
92. | ANTONIEWICZ Lena | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 39.24 | 199 | ||||
93. | SOKOŁOWSKA Hanna | 11 | UKS Żoliborz | 39.27 | 199 | ||||
94. | RZEWUSKA Marcelina | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 39.56 | 194 | ||||
95. | KWAŚNIEWSKA Emilia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 39.58 | 194 | ||||
96. | ANCELEWSKA Patrycja | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 39.95 | 189 | ||||
97. | KURIATA Nina | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 39.98 | 188 | ||||
98. | WIECZOREK Hanna | 11 | UKS WAWER Warszawa | 40.22 | 185 | ||||
99. | MIAŁKOWSKA Helena | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 40.54 | 180 | ||||
100. | GROCHOWSKA Julia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 40.77 | 177 | ||||
101. | SZCZECHURA Malina | 11 | UKS Żoliborz | 40.98 | 175 | ||||
102. | BORMAN Weronika | 11 | UKS Żoliborz | 41.04 | 174 | ||||
103. | KOZERSKA Antonina | 11 | UKS Żoliborz | 41.53 | 168 | ||||
104. | STRYJEK Sonia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 43.73 | 144 | ||||
105. | GRABIA Kalina | 11 | UKS Żoliborz | 44.62 | 135 | ||||
106. | CEGIEŁKA Hanna | 11 | Buks | 44.92 | 133 | ||||
107. | SZULC Klara | 11 | UKS Żoliborz | 45.43 | 128 | ||||
108. | OSYPIUK Maria | 11 | UKS WAWER Warszawa | 46.08 | 123 | ||||
DYSKW. | CHMIELECKA Zoja | 11 | UKS Żoliborz | 39.60 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | ZAGOŻDŻON Alicja | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 40.74 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18.05.2023 - 9:37 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | POŁOWNIAK Mateusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 26.67 | 431 | ||||
2. | GRZEGORSKI Maciej | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 26.76 | 427 | ||||
3. | TRYDULSKI Wiktor | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 27.18 | 408 | ||||
4. | MROZIŃSKI Kazimierz | 10 | UKS Żoliborz | 27.70 | 385 | ||||
5. | MRÓWCZYŃSKI Bartosz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 27.74 | 383 | ||||
6. | GRABOWSKI Wojciech | 10 | UKS Ostrobramska | 28.16 | 366 | ||||
7. | ZUBAKHIN Yevgeniy | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 28.52 | 353 | ||||
8. | STRYCZYŃSKI Szymon | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 28.99 | 336 | ||||
9. | BOGUCKI Jan | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 29.10 | 332 | ||||
10. | PIWOWARSKI Mikołaj | 11 | UKS 307 Warszawa | 29.12 | 331 | ||||
11. | KULIK Konstanty | 10 | UKS 307 Warszawa | 29.16 | 330 | ||||
SKAWIŃSKI Aleksander | 10 | UKS 307 Warszawa | 29.16 | 330 | |||||
13. | UGORSKI Hubert | 10 | UKS 307 Warszawa | 29.52 | 318 | ||||
14. | MAJEWSKI Nikodem | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 29.58 | 316 | ||||
15. | ANTOSIK Błażej | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 29.60 | 315 | ||||
16. | BIEGAŃSKI Patryk | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 29.80 | 309 | ||||
17. | KUSYK Franciszek | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 29.84 | 308 | ||||
18. | PIETRZAK Marcel | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 29.99 | 303 | ||||
19. | DYBALSKI Filip | 10 | Buks | 30.23 | 296 | ||||
20. | BRUSZEWSKI Maksymilian | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 30.26 | 295 | ||||
21. | PRZYBYTNIAK Simon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 30.30 | 294 | ||||
22. | SIEMBIDA Igor | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 30.50 | 288 | ||||
KUBIAK Cyprian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 30.50 | 288 | |||||
24. | LINDNER Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 30.61 | 285 | ||||
25. | DZIĘCIOŁOWSKI Kamil | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 30.67 | 284 | ||||
26. | ZAKOŚCIELNY Adam | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 30.70 | 283 | ||||
27. | GRABIŃSKI Tymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 30.75 | 281 | ||||
28. | SZYMAŃSKI-ZAKĘPSKI Stanisław | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 30.86 | 278 | ||||
29. | SADŁOŃ Ignacy | 10 | UKS 307 Warszawa | 30.88 | 278 | ||||
30. | KACZMAREK Stanisław | 10 | UKS Żoliborz | 30.91 | 277 | ||||
31. | BAJER Igor | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 31.06 | 273 | ||||
32. | DIAKITE Malik | 10 | UKS 307 Warszawa | 31.12 | 271 | ||||
33. | DUK Julian | 10 | UKS Żoliborz | 31.26 | 268 | ||||
34. | KRUPA Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 31.31 | 266 | ||||
35. | ŚWIĄTKOWSKI Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 31.37 | 265 | ||||
SULIMA - SZULMANIEWICZ Jan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 31.37 | 265 | |||||
37. | BIESIADA Antoni | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 31.49 | 262 | ||||
38. | PIERCHAŁA Aleksander | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 31.50 | 262 | ||||
39. | SOBCZAK Iwo | 10 | UKS Żoliborz | 31.57 | 260 | ||||
40. | PERKA Jan | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 31.60 | 259 | ||||
41. | PERKA Ernest | 11 | Buks | 31.61 | 259 | ||||
42. | RYMER Jakub | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 31.65 | 258 | ||||
43. | MACKIEWICZ Michał | 10 | UKS H2O Warszawa | 31.72 | 256 | ||||
44. | WIŚNIEWSKI Wiktor | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 31.80 | 254 | ||||
TAJANOWICZ Szymon | 10 | UKS Żoliborz | 31.80 | 254 | |||||
46. | IWANKOWSKI Norbert | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 31.92 | 251 | ||||
47. | ORLIŃSKI Jakub | 10 | UKS Żoliborz | 32.03 | 249 | ||||
48. | ZIÓŁKOWSKI Jan | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 32.05 | 248 | ||||
49. | KOŚMIDER Albert | 10 | UKS Żoliborz | 32.07 | 248 | ||||
50. | SYPEN Maksym | 11 | UKS 307 Warszawa | 32.22 | 244 | ||||
51. | BOROWY Mateusz | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 32.23 | 244 | ||||
52. | SIDOR Antoni | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 32.24 | 244 | ||||
53. | WĄSIŃSKI Dominik | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 32.25 | 244 | ||||
KOTŁOWSKI Piotr | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 32.25 | 244 | |||||
55. | CHĄCIAK Patryk | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 32.27 | 243 | ||||
56. | ANDRZEJUK Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 32.28 | 243 | ||||
57. | KLIMKOWSKI Igor | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 32.31 | 242 | ||||
58. | BOJANOWSKI Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 32.33 | 242 | ||||
59. | PORZEZIŃSKI Franciszek | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 32.43 | 240 | ||||
60. | GUTOWSKI Radosław | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 32.55 | 237 | ||||
61. | KOMOROWSKI Michał | 11 | Buks | 32.69 | 234 | ||||
62. | MIŁEK Filip | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 32.74 | 233 | ||||
63. | JĘDRYCZKA Adam | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 32.80 | 232 | ||||
64. | BODUEN Ian | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 32.84 | 231 | ||||
65. | RÓZGA Lucjan | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 32.89 | 230 | ||||
66. | KARWACKI Mateusz | 11 | Buks | 32.94 | 229 | ||||
67. | TRYTIAK Dawyd | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 33.00 | 227 | ||||
68. | FLISIUK Michał | 10 | UKS WAWER Warszawa | 33.09 | 226 | ||||
69. | BRONIECKI Oliwier | 10 | UKS Żoliborz | 33.11 | 225 | ||||
70. | KLUSEK Adam | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 33.16 | 224 | ||||
MAKAREWICZ Damian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 33.16 | 224 | |||||
72. | JAROSZ Filip | 11 | Buks | 33.19 | 224 | ||||
73. | CELEJOWSKI Mikołaj | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 33.39 | 220 | ||||
74. | OCHAŁEK Marcel | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 33.52 | 217 | ||||
75. | SPOCZYŃSKI Maciej | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 33.54 | 217 | ||||
76. | MOĆKO Aleksander | 10 | UKS Żoliborz | 33.65 | 215 | ||||
77. | STAŃCZYK Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 33.72 | 213 | ||||
78. | BALAS Mateusz | 11 | UKS 307 Warszawa | 33.75 | 213 | ||||
79. | BUJAK Tymoteusz | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 33.80 | 212 | ||||
80. | MASEWICZ Krzysztof | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 33.90 | 210 | ||||
81. | BŁAŻEJCZYK Mateusz | 10 | UKS Żoliborz | 34.04 | 207 | ||||
82. | ŁUKASZEWSKI Maksymilian | 10 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 34.05 | 207 | ||||
83. | JUSZKO Wiktor | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 34.08 | 207 | ||||
84. | DZIERZBICKI Adam | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 34.12 | 206 | ||||
GŁÓD Mateusz | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 34.12 | 206 | |||||
86. | BOGUCKI Adrian | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 34.13 | 206 | ||||
87. | BRZOZOWSKI Michał | 10 | UKS Żoliborz | 34.15 | 205 | ||||
88. | KWIECIAK Wojciech | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 34.21 | 204 | ||||
89. | BURDA Mateusz | 11 | Buks | 34.44 | 200 | ||||
90. | GRZELAK Leonard | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 34.46 | 200 | ||||
91. | PIONTKIEWICZ Marcel | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.58 | 198 | ||||
92. | CHLIPAŁA Szymon | 10 | UKS WAWER Warszawa | 34.62 | 197 | ||||
93. | CYGAN Krzysztof | 10 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 34.67 | 196 | ||||
94. | ADAMSKI Mikołaj | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 34.71 | 195 | ||||
95. | OWCZARCZYK Jan | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 34.72 | 195 | ||||
96. | SZCZEPANEK Stanisław | 11 | Buks | 34.77 | 194 | ||||
97. | TERLECKI Piotr | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 34.78 | 194 | ||||
98. | ORNAT Oskar | 11 | UKS Żoliborz | 34.79 | 194 | ||||
99. | MARCZAK Antoni | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 34.81 | 194 | ||||
100. | SZCZECHURA Eryk | 10 | UKS Żoliborz | 34.91 | 192 | ||||
101. | OSUCH Oskar | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 34.97 | 191 | ||||
102. | MACIOCH Michał | 10 | UKS Żoliborz | 35.04 | 190 | ||||
103. | BORKOWSKI Jan | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 35.08 | 189 | ||||
104. | TABOR Aleksander | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 35.11 | 189 | ||||
105. | DZIĘCIOŁOWSKI Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 35.12 | 189 | ||||
106. | KUCZYŃSKI Michał | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 35.18 | 188 | ||||
107. | WARDECKI Ryszard | 10 | UKS Ostrobramska | 35.26 | 186 | ||||
108. | JAGODZIŃSKI Julian | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 35.29 | 186 | ||||
109. | STAŃCZAK Tymoteusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 35.57 | 182 | ||||
110. | KARDAS Tomasz | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 35.64 | 180 | ||||
111. | JASTRZĘBSKI Oliwier | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 35.71 | 179 | ||||
112. | NIEZBECKI Mateusz | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 35.76 | 179 | ||||
113. | FEDORENKO Tymur | 11 | UKS H2O Warszawa | 35.77 | 179 | ||||
114. | CISZEWSKI Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 35.79 | 178 | ||||
115. | SZCZYGIEŁ Wiktor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 35.82 | 178 | ||||
116. | SULIMA-SZULMANIEWICZ Leon | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 35.84 | 177 | ||||
117. | ROSA Michał | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 36.15 | 173 | ||||
118. | JANOWSKI Filip | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 36.17 | 173 | ||||
119. | JANOWSKI Jakub | 10 | UKS Żoliborz | 36.19 | 172 | ||||
120. | OLEJNICZAK Jan | 11 | UKS Żoliborz | 36.32 | 171 | ||||
121. | IZDEBSKI Piotr | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 36.34 | 170 | ||||
122. | TOLAK Tymoteusz | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 36.37 | 170 | ||||
123. | WYSOCZAŃSKI Ryszard | 11 | UKS H2O Warszawa | 36.66 | 166 | ||||
124. | DZIERŻYKRAJ - STOKALSKI Ignacy | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 36.72 | 165 | ||||
125. | FIJOŁEK Adam | 11 | UKS Żoliborz | 36.76 | 164 | ||||
126. | WYSOCKI Krzysztof | 11 | UKS WAWER Warszawa | 37.24 | 158 | ||||
127. | WRÓBEL Franciszek | 10 | UKS H2O Warszawa | 37.25 | 158 | ||||
128. | MARSZAŁ Dominik | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 37.29 | 158 | ||||
129. | WĘGIEŁEK Piotr | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 37.31 | 157 | ||||
130. | LENARD Olaf | 11 | UKS H2O Warszawa | 37.64 | 153 | ||||
131. | MOLAK Sebastian | 10 | UKS Ostrobramska | 37.70 | 152 | ||||
132. | LESIAK Wiktor | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 37.74 | 152 | ||||
133. | SOBCZYŃSKI Szymon | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 37.75 | 152 | ||||
134. | FRANKOWSKI Iwo | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 37.84 | 151 | ||||
135. | PACHLA Franciszek | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 37.87 | 150 | ||||
136. | ALEKSANDROWICZ Modest | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 37.96 | 149 | ||||
137. | KOCHNOWICZ Mikołaj | 10 | UKS Żoliborz | 37.97 | 149 | ||||
138. | RÓG Wiktor | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 38.02 | 149 | ||||
139. | HURY Michał | 11 | UKS "Wodnik Gocław" | 38.80 | 140 | ||||
140. | GREGORCZYK Wojciech | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 38.83 | 139 | ||||
141. | NAWROCKI Leonard | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 38.98 | 138 | ||||
142. | POMYKAŁA Jan | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 39.21 | 135 | ||||
143. | PAWLIK Robert | 11 | UKS Ostrobramska | 39.29 | 135 | ||||
144. | WALECKI Krzysztof | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 39.30 | 134 | ||||
145. | WYSOCZAŃSKI Aleksander | 11 | UKS H2O Warszawa | 39.91 | 128 | ||||
MAJKUT Jeremi | 11 | UKS Żoliborz | 39.91 | 128 | |||||
147. | ŁYDZIŃSKI Ksawery | 11 | UKS Ostrobramska | 40.12 | 126 | ||||
148. | DOŁOWY Hubert | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 40.32 | 125 | ||||
149. | PORAY-ZBROŻEK Mikołaj | 10 | UKS Żoliborz | 40.45 | 123 | ||||
150. | GRONCZEWSKI Michał | 10 | UKS Żoliborz | 40.58 | 122 | ||||
151. | PIEŃKOWSKI Adam | 11 | UKS Manta Warszawa Włochy | 41.01 | 118 | ||||
152. | STARCZEWSKI Oskar | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 41.17 | 117 | ||||
153. | KAMIŃSKI Maksymilian | 11 | UKS WAWER Warszawa | 41.20 | 117 | ||||
154. | KOSEWSKI Aleksander | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 41.26 | 116 | ||||
155. | BEDNARSKI Adam | 11 | UKS Żoliborz | 41.40 | 115 | ||||
156. | TOBOŁA PERTKIEWICZ Leon | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 41.45 | 115 | ||||
157. | STAWICKI Jan | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 41.67 | 113 | ||||
158. | DELUGA Władysław | 11 | UKS H2O Warszawa | 42.32 | 108 | ||||
159. | ROSTEK Karol | 11 | UKS Żoliborz | 42.36 | 107 | ||||
160. | ŚWIĘTEK Tymon | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 43.55 | 99 | ||||
161. | ORACZ Jan | 11 | Buks | 43.91 | 96 | ||||
FRĄTCZAK Antoni | 11 | UKS Żoliborz | 43.91 | 96 | |||||
163. | MILEWSKI Maurycy | 11 | UKS Żoliborz | 44.53 | 92 | ||||
164. | STRZELCZYK Jędrzej | 10 | UKS WAWER Warszawa | 45.40 | 87 | ||||
165. | PTASIŃSKI Robert | 11 | UKS H2O Warszawa | 45.65 | 86 | ||||
166. | TYBURCY Adam | 11 | UKS Żoliborz | 46.80 | 79 | ||||
167. | KOSSOWSKI Filip | 10 | UKS Żoliborz | 48.26 | 72 | ||||
168. | KRYNKE Borys | 11 | UKS Żoliborz | 50.80 | 62 | ||||
DYSKW. | WINKLER Wojciech | 11 | UKS H2O Warszawa | ||||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | RADŁOWSKI Mariusz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 29.65 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | BALCER Wojciech | 10 | UKS Żoliborz | 35.44 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 18.05.2023 - 10:13 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | RACHWALIK Wiktoria | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:17.12 | 528 | 36.23 | 40.89 | ||||
2. | KOPP Zuzanna | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:17.23 | 526 | 36.94 | 40.29 | ||||
3. | RUCZKOWSKA Maria | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:18.68 | 497 | 36.48 | 42.20 | ||||
4. | KOWALSKA-FRĄCZYK Zofia | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:20.16 | 470 | 38.41 | 41.75 | ||||
5. | PRZYWARA Laura | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:22.30 | 435 | 38.35 | 43.95 | ||||
6. | SOBCZAK Małgorzata | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:22.97 | 424 | 38.34 | 44.63 | ||||
7. | WYSOKIŃSKA Emilia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:23.07 | 423 | 38.90 | 44.17 | ||||
8. | SZPAKIEWICZ Bianka | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:24.23 | 405 | 39.52 | 44.71 | ||||
9. | PETRUK Polina | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:24.63 | 400 | 40.55 | 44.08 | ||||
10. | SOLIS Zuzanna | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:24.73 | 398 | 39.93 | 44.80 | ||||
11. | KURPIEL Maja | 11 | Buks | 1:26.11 | 379 | 39.61 | 46.50 | ||||
12. | CIBOROWSKA Anna | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:26.84 | 370 | 40.61 | 46.23 | ||||
13. | KRYSTMAN Kaja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:27.59 | 360 | 41.45 | 46.14 | ||||
HANDZLIK Aleksandra | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:27.59 | 360 | 42.00 | 45.59 | |||||
15. | ZIĘBA Berenika | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:28.04 | 355 | 41.74 | 46.30 | ||||
16. | DAMIĘCKA Blanka | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:28.92 | 344 | 41.99 | 46.93 | ||||
17. | CZAJKOWSKA Maya | 11 | UKS Żoliborz | 1:29.06 | 343 | 42.80 | 46.26 | ||||
18. | POCHWALSKA Zuzanna | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:30.03 | 332 | 40.59 | 49.44 | ||||
19. | SZERSZEŃ -NIEWĘGŁOWSKA Zofia | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:30.91 | 322 | 42.87 | 48.04 | ||||
20. | GDAWIEC Anda | 11 | Buks | 1:30.94 | 322 | 43.16 | 47.78 | ||||
21. | SADOWSKA Zuzanna | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:31.12 | 320 | 43.53 | 47.59 | ||||
22. | RADEVIĆ Marija | 10 | MKS Ochota Warszawa | 1:31.29 | 318 | 43.17 | 48.12 | ||||
23. | TRAUTZEL Matylda | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:31.40 | 317 | 42.62 | 48.78 | ||||
24. | OSADCZUK Laura | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:31.79 | 313 | 43.27 | 48.52 | ||||
25. | ZYDROŃ Wiktoria | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:32.52 | 306 | 43.08 | 49.44 | ||||
26. | KRAJEWSKA Maja | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:33.80 | 293 | 44.64 | 49.16 | ||||
27. | ŚMIECIŃSKA Anna | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:36.06 | 273 | 45.37 | 50.69 | ||||
28. | SZAJKOWSKA Aleksandra | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:37.75 | 259 | 46.54 | 51.21 | ||||
29. | BUDZISZEWSKA Nelly | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:37.79 | 259 | 44.86 | 52.93 | ||||
30. | GERC Jagoda | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:38.08 | 257 | 47.79 | 50.29 | ||||
31. | SOCHA Gabriela | 11 | UKS Ostrobramska | 1:38.34 | 254 | 47.17 | 51.17 | ||||
32. | KLIBER Hanna | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:38.89 | 250 | 47.33 | 51.56 | ||||
33. | WIĘCKOWSKA Maja | 10 | Buks | 1:39.06 | 249 | 46.69 | 52.37 | ||||
34. | PACHECKA Zofia | 10 | UKS WAWER Warszawa | 1:39.47 | 246 | 45.32 | 54.15 | ||||
35. | SYPEREK Zofia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:40.61 | 238 | 48.38 | 52.23 | ||||
36. | KĄKOLECKA Karolina | 11 | Buks | 1:40.74 | 237 | 47.59 | 53.15 | ||||
37. | STARZEC Michalina | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:40.90 | 236 | 48.63 | 52.27 | ||||
38. | WITTBRODT Alicja | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:41.72 | 230 | 48.51 | 53.21 | ||||
39. | MISSALA Róża | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:44.16 | 214 | 48.18 | 55.98 | ||||
40. | PIĘTAK Pola | 11 | Buks | 1:45.76 | 205 | 50.73 | 55.03 | ||||
41. | OPALA Alicja | 10 | UKS WAWER Warszawa | 1:46.96 | 198 | 49.14 | 57.82 | ||||
42. | PIĄTKOWSKA Natalia | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:47.09 | 197 | 50.08 | 57.01 | ||||
43. | BEMOWSKA Marianna | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 1:47.13 | 197 | 49.99 | 57.14 | ||||
44. | FRANEK Maja | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:48.19 | 191 | 51.59 | 56.60 | ||||
45. | MIAŁKOWSKA Helena | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:48.29 | 190 | 51.63 | 56.66 | ||||
46. | ANTONIEWICZ Lena | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:48.55 | 189 | 51.53 | 57.02 | ||||
47. | GAŁASZEWSKA Ewa | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:49.11 | 186 | 50.89 | 58.22 | ||||
48. | KOZERSKA Antonina | 11 | UKS Żoliborz | 1:50.54 | 179 | 53.03 | 57.51 | ||||
49. | KRYNICKA Julia | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 1:51.24 | 176 | 52.13 | 59.11 | ||||
50. | MAJCHER Natalia | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:51.63 | 174 | 52.74 | 58.89 | ||||
51. | SZCZECHURA Malina | 11 | UKS Żoliborz | 1:55.48 | 157 | 53.88 | 1:01.60 | ||||
52. | KALISZEWSKA Helena | 11 | UKS Żoliborz | 1:56.44 | 153 | 54.05 | 1:02.39 | ||||
53. | ANCELEWSKA Patrycja | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:58.25 | 146 | 53.61 | 1:04.64 | ||||
54. | SZULC Klara | 11 | UKS Żoliborz | 1:59.35 | 142 | 56.37 | 1:02.98 | ||||
55. | STRYJEK Sonia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:05.90 | 121 | 59.67 | 1:06.23 | ||||
DYSKW. | ŁYSIUK Lidia | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:26.42 | 40.74 | 45.68 | |||||
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie). |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 18.05.2023 - 10:35 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | YAROSHENKO Alexander | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:13.25 | 429 | 34.66 | 38.59 | ||||
2. | STAMATEL Goran | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:14.96 | 401 | 35.60 | 39.36 | ||||
3. | MRÓWCZYŃSKI Bartosz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:15.76 | 388 | 35.37 | 40.39 | ||||
4. | SIEMASZKO Leon | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:16.38 | 379 | 36.67 | 39.71 | ||||
5. | POLKOWSKI PNIEWSKI Kacper | 11 | Buks | 1:17.53 | 362 | 36.89 | 40.64 | ||||
6. | JAKUBOWSKI Stanisław | 10 | UKS Ostrobramska | 1:19.98 | 330 | 38.23 | 41.75 | ||||
7. | URBANEK Damian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:20.25 | 326 | 36.55 | 43.70 | ||||
8. | WĘGRODZKI Witold | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:21.73 | 309 | 37.74 | 43.99 | ||||
9. | ŻĘGOTA Borys | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:21.77 | 308 | 37.71 | 44.06 | ||||
10. | PRZYBYTNIAK Simon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:22.04 | 305 | 37.82 | 44.22 | ||||
11. | YARUI Kiril | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:22.48 | 301 | 38.58 | 43.90 | ||||
12. | WIETESKA Nikodem | 10 | MKS Ochota Warszawa | 1:22.73 | 298 | 39.01 | 43.72 | ||||
13. | WŁODKOWSKI Bartosz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:24.24 | 282 | 38.97 | 45.27 | ||||
14. | KUBIAK Cyprian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:24.34 | 281 | 41.23 | 43.11 | ||||
15. | PERKA Jan | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:24.41 | 280 | 40.61 | 43.80 | ||||
16. | DRZYMKOWSKI Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:24.67 | 278 | 39.43 | 45.24 | ||||
17. | DZIENISZEWSKI Leon | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:27.00 | 256 | 41.35 | 45.65 | ||||
GUTOWSKI Radosław | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:27.00 | 256 | 40.94 | 46.06 | |||||
19. | OLSZEWSKI Wojciech | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:27.57 | 251 | 41.26 | 46.31 | ||||
20. | SZYMAŃSKI-ZAKĘPSKI Stanisław | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 1:27.61 | 251 | 40.78 | 46.83 | ||||
21. | PORZEZIŃSKI Franciszek | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:29.00 | 239 | 42.04 | 46.96 | ||||
22. | ZAMIARA Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:29.03 | 239 | 41.74 | 47.29 | ||||
23. | BURZA Adam | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:29.61 | 234 | 42.04 | 47.57 | ||||
24. | NIEDZIÓŁKA Jakub | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:29.82 | 233 | 41.61 | 48.21 | ||||
25. | PSODA Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:30.09 | 231 | 42.63 | 47.46 | ||||
26. | ADAMSKI Mikołaj | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:31.06 | 223 | 43.23 | 47.83 | ||||
27. | KOMOROWSKI Michał | 11 | Buks | 1:31.82 | 218 | 43.13 | 48.69 | ||||
28. | KANIEWSKI Szymon | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:32.20 | 215 | 44.25 | 47.95 | ||||
29. | POPŁAWSKI Filip | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:32.71 | 211 | 44.64 | 48.07 | ||||
30. | KACZMAREK Stanisław | 10 | UKS Żoliborz | 1:33.00 | 210 | 43.85 | 49.15 | ||||
31. | MOLAK Sebastian | 10 | UKS Ostrobramska | 1:35.24 | 195 | 44.79 | 50.45 | ||||
32. | KRĘGIEL Marcin | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:36.06 | 190 | 45.34 | 50.72 | ||||
33. | MASEWICZ Krzysztof | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:37.50 | 182 | 44.78 | 52.72 | ||||
34. | BOJANOWSKI Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:38.18 | 178 | 46.44 | 51.74 | ||||
35. | PIECHOWICZ Andrzej | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:39.17 | 173 | 47.54 | 51.63 | ||||
36. | BOGUCKI Adrian | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:39.67 | 170 | 46.17 | 53.50 | ||||
37. | KAMIŃSKI Ignacy | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:40.54 | 166 | 48.17 | 52.37 | ||||
38. | WARDECKI Ryszard | 10 | UKS Ostrobramska | 1:40.57 | 166 | 46.77 | 53.80 | ||||
39. | LESIAK Wiktor | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:40.67 | 165 | 47.51 | 53.16 | ||||
40. | SZCZYGIEŁ Wiktor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:40.80 | 164 | 47.81 | 52.99 | ||||
41. | WYSOCKI Krzysztof | 11 | UKS WAWER Warszawa | 1:41.86 | 159 | 47.21 | 54.65 | ||||
42. | CYGAN Krzysztof | 10 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 1:42.85 | 155 | 47.17 | 55.68 | ||||
43. | JAGODZIŃSKI Julian | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:44.07 | 149 | 50.16 | 53.91 | ||||
44. | CISZEWSKI Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 1:44.24 | 149 | 48.34 | 55.90 | ||||
45. | ŁUKASZEWSKI Maksymilian | 10 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 1:44.39 | 148 | 45.91 | 58.48 | ||||
46. | TYBURCY Adam | 11 | UKS Żoliborz | 1:46.74 | 138 | 52.70 | 54.04 | ||||
47. | SULIMA-SZULMANIEWICZ Leon | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:47.30 | 136 | 51.09 | 56.21 | ||||
48. | SZCZEŚNIAK Antoni | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:47.32 | 136 | 50.54 | 56.78 | ||||
49. | DOŁOWY Hubert | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:47.56 | 135 | 50.50 | 57.06 | ||||
50. | MACIOCH Michał | 10 | UKS Żoliborz | 1:47.58 | 135 | 51.06 | 56.52 | ||||
51. | JOBDA Adam | 11 | Buks | 1:49.66 | 128 | 51.96 | 57.70 | ||||
52. | STAWICKI Jan | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:49.96 | 127 | 50.84 | 59.12 | ||||
53. | MARCZEWSKI Jerzy | 11 | UKS Żoliborz | 1:50.72 | 124 | 53.04 | 57.68 | ||||
54. | POMYKAŁA Jan | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:50.82 | 124 | 52.83 | 57.99 | ||||
55. | RÓG Wiktor | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:53.85 | 114 | 52.60 | 1:01.25 | ||||
56. | BEDNARSKI Adam | 11 | UKS Żoliborz | 1:54.46 | 112 | 56.30 | 58.16 | ||||
57. | HURY Michał | 11 | UKS "Wodnik Gocław" | 1:56.93 | 105 | 55.38 | 1:01.55 | ||||
58. | KOSSOWSKI Filip | 10 | UKS Żoliborz | 2:05.52 | 85 | 58.37 | 1:07.15 | ||||
59. | KOSEWSKI Aleksander | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:12.17 | 73 | 1:00.23 | 1:11.94 | ||||
60. | MILEWSKI Maurycy | 11 | UKS Żoliborz | 2:12.79 | 72 | 1:01.38 | 1:11.41 | ||||
DYSKW. | GRZELAK Leonard | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:27.78 | 42.31 | 45.47 | |||||
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie). | |||||||||||
DYSKW. | SOBCZAK Iwo | 10 | UKS Żoliborz | 1:38.90 | 49.31 | 49.59 | |||||
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie). | |||||||||||
DYSKW. | MAKAREWICZ Damian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:50.72 | 49.59 | 1:01.13 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | HOTÓWKO Stanisław | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:05.72 | 56.98 | 1:08.74 | |||||
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie). |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 18.05.2023 - 11:06 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | JEŻEWSKA Blanka | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 32.04 | 490 | |||
2. | GOŁUB Karolina | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 32.50 | 470 | |||
3. | STANISŁAWIUK Maja | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 32.62 | 464 | |||
4. | MARKOWSKA Pola | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 33.13 | 443 | |||
5. | BOGUCKA Maria | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.14 | 405 | |||
6. | KANCLERZ Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 34.25 | 401 | |||
7. | BOŁDAK Natasza | 10 | UKS Ostrobramska | 34.54 | 391 | |||
8. | NIEDZIŃSKA Bianka | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.55 | 391 | |||
9. | PŁOSKONKA Liliana | 10 | UKS Żoliborz | 34.73 | 385 | |||
10. | BARCIŃSKA Ida | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 34.96 | 377 | |||
11. | RZĄSA Amelia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 35.41 | 363 | |||
12. | CIEŚLAK Antonina | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 35.55 | 359 | |||
13. | BERNAT Natalia | 10 | UKS Żoliborz | 35.92 | 348 | |||
14. | PAPLIŃSKA Marianna | 10 | UKS Ostrobramska | 36.05 | 344 | |||
15. | KANIEWSKA Lena | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 36.07 | 343 | |||
16. | KOSMALA Pola | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 36.18 | 340 | |||
17. | JAŃCZUK Klara | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 36.25 | 338 | |||
18. | SZCZERBA Sonia | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 36.39 | 334 | |||
19. | BORUCKA Hanna | 10 | Buks | 36.55 | 330 | |||
20. | WIĘCEK Alicja | 11 | UKS WAWER Warszawa | 36.62 | 328 | |||
21. | KWACZEK Maria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 36.65 | 327 | |||
22. | GERASIMOVA Nicole | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 36.86 | 322 | |||
23. | ROSZCZYK Kamila | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 37.10 | 316 | |||
24. | SZERSZENOWICZ Natalia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 37.18 | 313 | |||
25. | IZDEBSKA Zuzanna | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 37.24 | 312 | |||
26. | RADEVIĆ Marija | 10 | MKS Ochota Warszawa | 37.30 | 310 | |||
27. | KOBIAŁKA Wiktoria | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 37.44 | 307 | |||
28. | TSOKH Milena | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 37.64 | 302 | |||
29. | STREFNER Laura | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 37.79 | 299 | |||
30. | ŁĄTKOWSKA Livia | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 37.98 | 294 | |||
31. | JAROS Barbara | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 38.04 | 293 | |||
32. | SERAFIN Michalina | 10 | UKS Żoliborz | 38.23 | 288 | |||
33. | PACYK Alexandra | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 38.30 | 287 | |||
34. | WOJDAK Emilia | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 38.35 | 286 | |||
DĄBROWSKA Anna | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 38.35 | 286 | ||||
36. | MAŁKIEWICZ Martyna | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 39.48 | 262 | |||
37. | STANISZEWSKA Patrycja | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 40.10 | 250 | |||
38. | KOWALCZUK Julia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 40.72 | 238 | |||
39. | KABAŁA Marta | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 40.87 | 236 | |||
40. | RAIYATI Roxana | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 41.37 | 227 | |||
41. | ROKICKA Alicja | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 41.49 | 225 | |||
42. | KOBUS Hanna | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 41.56 | 224 | |||
43. | MAZURKIEWICZ Michalina | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 42.31 | 213 | |||
44. | ROGUSKA Alicja | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 42.62 | 208 | |||
45. | BRZEZIŃSKA Hanna | 11 | UKS Żoliborz | 42.98 | 203 | |||
46. | WIEWIÓRKA Patrycja | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 43.00 | 202 | |||
47. | RYSZKOWSKA Alicja | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 43.22 | 199 | |||
48. | MALASZEWSKA Maja | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 43.27 | 199 | |||
49. | GOMUŁKA Pola | 11 | UKS Żoliborz | 43.54 | 195 | |||
50. | CIEŚLAK Helena | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 43.56 | 195 | |||
51. | NOWAŃSKA Klara | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 43.70 | 193 | |||
52. | KOBUS Paulina | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 44.14 | 187 | |||
53. | GADOWSKA Monika | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 44.15 | 187 | |||
54. | MAJCHER Natalia | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 44.27 | 185 | |||
55. | BACHURA Hanna | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 44.93 | 177 | |||
56. | RZEPKA Maja | 10 | UKS Żoliborz | 46.12 | 164 | |||
57. | BORUC Helena | 11 | UKS Żoliborz | 46.17 | 163 | |||
58. | SOKOŁOWSKA Hanna | 11 | UKS Żoliborz | 46.50 | 160 | |||
59. | BULENDA Liliana | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 46.57 | 159 | |||
60. | WIECZOREK Hanna | 11 | UKS WAWER Warszawa | 47.10 | 154 | |||
61. | MENCHETTI Cristina | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.18 | 153 | |||
62. | ZAGOŻDŻON Alicja | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 47.34 | 152 | |||
63. | BORMAN Weronika | 11 | UKS Żoliborz | 47.64 | 149 | |||
64. | RZEWUSKA Marcelina | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 48.87 | 138 | |||
65. | GROCHOWSKA Julia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 49.05 | 136 | |||
66. | KWAŚNIEWSKA Emilia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 50.00 | 129 | |||
67. | OSYPIUK Maria | 11 | UKS WAWER Warszawa | 52.67 | 110 | |||
68. | CEGIEŁKA Hanna | 11 | Buks | 53.18 | 107 | |||
69. | MACIEJOWSKA Marcelina | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 58.62 | 80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 18.05.2023 - 11:23 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SZYMAŃSKI Rafał | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 30.07 | 403 | ||||
2. | DAWIDOWICZ Konrad | 10 | MKS Ochota Warszawa | 30.21 | 397 | ||||
3. | UGORSKI Hubert | 10 | UKS 307 Warszawa | 31.21 | 360 | ||||
4. | MROZIŃSKI Kazimierz | 10 | UKS Żoliborz | 31.68 | 345 | ||||
5. | URBAŃSKI Dariusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 31.99 | 335 | ||||
6. | MAJEWSKI Dawid | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 32.10 | 331 | ||||
7. | JARGAS Aron | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 32.21 | 328 | ||||
8. | ZUBAKHIN Yevgeniy | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 32.55 | 318 | ||||
9. | BOGUCKI Jan | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 32.61 | 316 | ||||
10. | BIEGAŃSKI Patryk | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 32.93 | 307 | ||||
11. | ŁUKASZEWICZ Michał | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 33.36 | 295 | ||||
12. | SUSKA Sebastian | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 33.66 | 287 | ||||
13. | DYBALSKI Filip | 10 | Buks | 33.94 | 280 | ||||
14. | PIOTROWSKI Szymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.13 | 275 | ||||
15. | WITKOWSKI Marcel | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.62 | 264 | ||||
16. | GRABIŃSKI Tymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.77 | 260 | ||||
17. | MILEWSKI Jan | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 34.88 | 258 | ||||
18. | GRAF Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 35.04 | 254 | ||||
WĘGRODZKI Witold | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 35.04 | 254 | |||||
20. | SUSLIK Adam | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 35.22 | 251 | ||||
21. | DĄBROWSKI Leonard | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 35.23 | 250 | ||||
22. | LINDNER Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 35.52 | 244 | ||||
23. | DZIURLA Kajetan | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 35.59 | 243 | ||||
24. | RADŁOWSKI Mariusz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 35.80 | 239 | ||||
25. | KARWACKI Mateusz | 11 | Buks | 36.13 | 232 | ||||
26. | GRABISZEWSKI Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 36.15 | 232 | ||||
27. | BAJER Igor | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 36.17 | 231 | ||||
28. | DUK Julian | 10 | UKS Żoliborz | 36.18 | 231 | ||||
29. | PIETRZAK Marcel | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 36.19 | 231 | ||||
30. | BEDYŃSKI Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 36.29 | 229 | ||||
31. | DZIĘCIOŁOWSKI Kamil | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 36.48 | 225 | ||||
32. | SPOCZYŃSKI Maciej | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 37.54 | 207 | ||||
33. | WOŹNIAK Szymon | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 37.64 | 205 | ||||
34. | KLIMKOWSKI Igor | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 37.91 | 201 | ||||
KOŚMIDER Albert | 10 | UKS Żoliborz | 37.91 | 201 | |||||
36. | OCHAŁEK Marcel | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 38.02 | 199 | ||||
37. | WĄSIŃSKI Dominik | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 38.04 | 199 | ||||
38. | CISEK Michał | 10 | UKS Ostrobramska | 38.31 | 195 | ||||
39. | SIDOR Antoni | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 38.56 | 191 | ||||
40. | KOTŁOWSKI Piotr | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 38.73 | 188 | ||||
41. | CHLIPAŁA Szymon | 10 | UKS WAWER Warszawa | 38.97 | 185 | ||||
42. | BOROWY Mateusz | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 39.01 | 184 | ||||
43. | MIŁEK Filip | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 39.28 | 181 | ||||
44. | BUJAK Tymoteusz | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 39.30 | 180 | ||||
45. | SYPEN Maksym | 11 | UKS 307 Warszawa | 39.57 | 177 | ||||
46. | ORLIŃSKI Jakub | 10 | UKS Żoliborz | 39.74 | 174 | ||||
47. | TAJANOWICZ Szymon | 10 | UKS Żoliborz | 40.13 | 169 | ||||
48. | PIONTKIEWICZ Marcel | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 40.26 | 168 | ||||
49. | DZIĘCIOŁOWSKI Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 40.48 | 165 | ||||
50. | TERLECKI Piotr | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 40.55 | 164 | ||||
51. | JĘDRYCZKA Adam | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 40.61 | 163 | ||||
52. | MARKIEWICZ Kacper | 11 | UKS Żoliborz | 40.62 | 163 | ||||
53. | BŁAŻEJCZYK Mateusz | 10 | UKS Żoliborz | 40.68 | 162 | ||||
54. | BRONIECKI Oliwier | 10 | UKS Żoliborz | 40.87 | 160 | ||||
55. | GŁÓD Mateusz | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 40.91 | 160 | ||||
56. | BURDA Mateusz | 11 | Buks | 40.95 | 159 | ||||
STAŃCZAK Tymoteusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 40.95 | 159 | |||||
58. | SZCZECHURA Eryk | 10 | UKS Żoliborz | 41.18 | 157 | ||||
59. | BORKOWSKI Jan | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 41.21 | 156 | ||||
60. | BURZA Adam | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 41.23 | 156 | ||||
61. | STAŃCZYK Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 41.69 | 151 | ||||
62. | CELEJOWSKI Mikołaj | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 41.70 | 151 | ||||
63. | IWANKOWSKI Norbert | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 41.97 | 148 | ||||
64. | JANOWSKI Filip | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 42.14 | 146 | ||||
65. | BALCER Wojciech | 10 | UKS Żoliborz | 42.20 | 145 | ||||
66. | SMOLAREK Stanisław | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 42.30 | 144 | ||||
67. | WINKLER Wojciech | 11 | UKS H2O Warszawa | 42.46 | 143 | ||||
68. | BODUEN Ian | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 42.67 | 141 | ||||
69. | TOLAK Tymoteusz | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 42.75 | 140 | ||||
70. | ORNAT Oskar | 11 | UKS Żoliborz | 42.93 | 138 | ||||
71. | OLEJNICZAK Jan | 11 | UKS Żoliborz | 43.21 | 135 | ||||
72. | IZDEBSKI Piotr | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 43.36 | 134 | ||||
73. | TABOR Aleksander | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 43.41 | 134 | ||||
74. | JASTRZĘBSKI Oliwier | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 43.42 | 134 | ||||
75. | PACHLA Franciszek | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 43.63 | 132 | ||||
76. | JUSZKO Wiktor | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 44.00 | 128 | ||||
77. | STĘCLIK Jan | 11 | UKS Żoliborz | 44.02 | 128 | ||||
78. | PORAY-ZBROŻEK Mikołaj | 10 | UKS Żoliborz | 44.50 | 124 | ||||
79. | MOĆKO Aleksander | 10 | UKS Żoliborz | 44.60 | 123 | ||||
80. | ALEKSANDROWICZ Modest | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 45.08 | 119 | ||||
81. | KOCHNOWICZ Mikołaj | 10 | UKS Żoliborz | 45.75 | 114 | ||||
82. | PAJDZIŃSKI Antoni | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 45.84 | 113 | ||||
83. | WĘGIEŁEK Piotr | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 45.92 | 113 | ||||
84. | GREGORCZYK Wojciech | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 46.14 | 111 | ||||
85. | WYSOCZAŃSKI Aleksander | 11 | UKS H2O Warszawa | 46.21 | 111 | ||||
86. | FIJOŁEK Adam | 11 | UKS Żoliborz | 46.45 | 109 | ||||
87. | KAMIŃSKI Maksymilian | 11 | UKS WAWER Warszawa | 46.50 | 109 | ||||
88. | MAJKUT Jeremi | 11 | UKS Żoliborz | 46.97 | 105 | ||||
89. | PAWLIK Robert | 11 | UKS Ostrobramska | 47.51 | 102 | ||||
90. | FRANKOWSKI Iwo | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 47.61 | 101 | ||||
91. | MARSZAŁ Dominik | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 47.85 | 100 | ||||
92. | ŁYDZIŃSKI Ksawery | 11 | UKS Ostrobramska | 47.96 | 99 | ||||
93. | WALECKI Krzysztof | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 48.11 | 98 | ||||
94. | DELUGA Władysław | 11 | UKS H2O Warszawa | 48.69 | 95 | ||||
95. | GRONCZEWSKI Michał | 10 | UKS Żoliborz | 49.26 | 91 | ||||
96. | NAWROCKI Leonard | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 50.02 | 87 | ||||
97. | PTASIŃSKI Robert | 11 | UKS H2O Warszawa | 50.96 | 82 | ||||
98. | ŚWIĘTEK Tymon | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 51.43 | 80 | ||||
99. | TOBOŁA PERTKIEWICZ Leon | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 51.88 | 78 | ||||
100. | MARCZEWSKI Jerzy | 11 | UKS Żoliborz | 53.22 | 72 | ||||
101. | ROSTEK Karol | 11 | UKS Żoliborz | 54.19 | 68 | ||||
102. | FRĄTCZAK Antoni | 11 | UKS Żoliborz | 54.81 | 66 | ||||
103. | ORACZ Jan | 11 | Buks | 55.41 | 64 | ||||
DYSKW. | LENARD Olaf | 11 | UKS H2O Warszawa | 43.92 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | STRZELCZYK Jędrzej | 10 | UKS WAWER Warszawa | 49.65 | |||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. | |||||||||
DYSKW. | STARCZEWSKI Oskar | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 50.33 | |||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. | |||||||||
DYSKW. | PIEŃKOWSKI Adam | 11 | UKS Manta Warszawa Włochy | 53.85 | |||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. | |||||||||
DYSKW. | KRYNKE Borys | 11 | UKS Żoliborz | 53.90 | |||||
O3 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 18.05.2023 - 11:56 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | LEŚNIEWSKA Barbara | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:08.05 | 516 | 32.21 | 35.84 | |||
2. | BORTLISZ Gabriela | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:08.22 | 512 | 32.29 | 35.93 | |||
3. | RUCZKOWSKA Maria | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:10.19 | 470 | 32.38 | 37.81 | |||
4. | KOWALSKA-FRĄCZYK Zofia | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:11.79 | 439 | 33.30 | 38.49 | |||
5. | NEUHORN Diana | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:13.84 | 404 | 34.32 | 39.52 | |||
6. | POLSAKOVA Nina | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:14.39 | 395 | 34.12 | 40.27 | |||
7. | KOKOSZKA Paulina | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:15.04 | 385 | 34.01 | 41.03 | |||
8. | GAJEWSKA Karolina | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:16.81 | 358 | 36.27 | 40.54 | |||
9. | ZWARDOŃ Aleksandra | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:17.27 | 352 | 35.65 | 41.62 | |||
10. | HORBATY Antonina | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:17.67 | 347 | 37.29 | 40.38 | |||
11. | ŁYSIUK Karina | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:18.05 | 342 | 34.59 | 43.46 | |||
12. | ZWOLIŃSKA Krystyna | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:19.09 | 328 | 36.34 | 42.75 | |||
13. | LACH Maria | 11 | MKS Ochota Warszawa | 1:19.10 | 328 | 36.27 | 42.83 | |||
14. | ONEILL Kiera | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:21.29 | 302 | 36.99 | 44.30 | |||
15. | MARCINIAK Natalia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:21.42 | 301 | 37.34 | 44.08 | |||
16. | BOŁDAK Natasza | 10 | UKS Ostrobramska | 1:22.39 | 290 | 39.26 | 43.13 | |||
17. | CIEŚLIKOWSKA Hanna | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:24.82 | 266 | 38.53 | 46.29 | |||
18. | MROZOWSKA Zofia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:25.71 | 258 | 38.67 | 47.04 | |||
19. | RZĄSA Antonina | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:25.83 | 257 | 38.27 | 47.56 | |||
20. | KAMIŃSKA Oliwia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:28.98 | 230 | 41.00 | 47.98 | |||
21. | SZCZEŚNIAK Zofia | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:31.87 | 209 | 43.83 | 48.04 | |||
22. | OSADCZUK Laura | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:41.01 | 157 | 45.05 | 55.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 18.05.2023 - 12:04 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | ZAWŁOCKI Kajetan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:02.73 | 441 | 30.06 | 32.67 | ||||
2. | GRZEGORSKI Maciej | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:06.11 | 377 | 32.00 | 34.11 | ||||
3. | RYMARCZUK Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:09.07 | 331 | 31.88 | 37.19 | ||||
4. | SOBCZAK Mateusz | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:10.02 | 317 | 31.60 | 38.42 | ||||
5. | KWIATKOWSKI Jan | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:10.24 | 314 | 32.59 | 37.65 | ||||
6. | KUCZMAR Zbigniew | 11 | MKS Ochota Warszawa | 1:10.44 | 312 | 32.82 | 37.62 | ||||
7. | POLKOWSKI PNIEWSKI Kacper | 11 | Buks | 1:12.25 | 289 | 32.57 | 39.68 | ||||
8. | GUZIAK Igor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:12.30 | 288 | 33.19 | 39.11 | ||||
9. | SIEMASZKO Leon | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:12.50 | 286 | 34.27 | 38.23 | ||||
10. | OSTASZEWSKI Szymon | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:13.02 | 280 | 33.89 | 39.13 | ||||
11. | SZOK Filip | 11 | MKS Ochota Warszawa | 1:14.59 | 262 | 34.83 | 39.76 | ||||
12. | KULIK Konstanty | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:14.72 | 261 | 34.11 | 40.61 | ||||
13. | YARUI Kiril | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:15.22 | 256 | 34.85 | 40.37 | ||||
14. | PIETRYCH Igor | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:16.00 | 248 | 34.66 | 41.34 | ||||
15. | PIOTROWSKI Szymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:16.85 | 240 | 35.50 | 41.35 | ||||
16. | BARYCKI Fryderyk | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:17.51 | 234 | 36.31 | 41.20 | ||||
17. | PIERCHAŁA Aleksander | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:18.91 | 221 | 37.36 | 41.55 | ||||
18. | PERKA Ernest | 11 | Buks | 1:21.00 | 205 | 37.39 | 43.61 | ||||
19. | ANDRZEJUK Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:21.65 | 200 | 37.78 | 43.87 | ||||
20. | GOŁDA Przemysław | 11 | Buks | 1:29.29 | 153 | 41.40 | 47.89 | ||||
21. | SZCZEPANEK Stanisław | 11 | Buks | 1:29.83 | 150 | 42.17 | 47.66 | ||||
22. | KAMIŃSKI Ignacy | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:34.93 | 127 | 43.71 | 51.22 | ||||
DYSKW. | ŚWIĄTKOWSKI Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:27.34 | 36.82 | 50.52 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 18.05.2023 - 12:16 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ROKICKA Gabriela | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 4:47.56 | 538 |
50m: 100m: | 32.81 1:08.54 | 32.81 35.73 | 150m: 200m: | 1:44.98 2:22.05 | 36.44 37.07 | 250m: 300m: | 2:59.69 3:36.93 | 37.64 37.24 | 350m: 400m: | 4:13.52 4:47.56 | 36.59 34.04 |
2. | MATOWICKA Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 4:47.92 | 536 |
50m: 100m: | 32.13 1:07.92 | 32.13 35.79 | 150m: 200m: | 1:44.99 2:22.58 | 37.07 37.59 | 250m: 300m: | 2:59.74 3:37.32 | 37.16 37.58 | 350m: 400m: | 4:13.86 4:47.92 | 36.54 34.06 |
3. | NEUHORN Diana | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 4:56.35 | 491 |
50m: 100m: | 33.95 1:10.96 | 33.95 37.01 | 150m: 200m: | 1:48.02 2:25.90 | 37.06 37.88 | 250m: 300m: | 3:04.08 3:41.65 | 38.18 37.57 | 350m: 400m: | 4:20.03 4:56.35 | 38.38 36.32 |
4. | NIZIO Kamila | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 5:00.12 | 473 |
50m: 100m: | 34.55 1:12.71 | 34.55 38.16 | 150m: 200m: | 1:51.11 2:29.48 | 38.40 38.37 | 250m: 300m: | 3:08.42 3:46.71 | 38.94 38.29 | 350m: 400m: | 4:24.58 5:00.12 | 37.87 35.54 |
5. | CZECHMAŃSKA Antonina | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 5:02.31 | 463 |
50m: 100m: | 35.26 1:13.28 | 35.26 38.02 | 150m: 200m: | 1:53.16 2:31.93 | 39.88 38.77 | 250m: 300m: | 3:10.35 3:49.02 | 38.42 38.67 | 350m: 400m: | 4:26.98 5:02.31 | 37.96 35.33 |
6. | TOBOŁA PERTKIEWICZ Zofia | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 5:09.70 | 430 |
50m: 100m: | 34.51 1:12.61 | 34.51 38.10 | 150m: 200m: | 1:52.06 2:31.99 | 39.45 39.93 | 250m: 300m: | 3:12.44 3:52.95 | 40.45 40.51 | 350m: 400m: | 4:32.33 5:09.70 | 39.38 37.37 |
7. | BARCIŃSKA Ida | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:10.78 | 426 |
50m: 100m: | 35.95 1:14.77 | 35.95 38.82 | 150m: 200m: | 1:53.83 2:34.12 | 39.06 40.29 | 250m: 300m: | 3:14.14 3:54.72 | 40.02 40.58 | 350m: 400m: | 4:34.22 5:10.78 | 39.50 36.56 |
8. | OSICZKO Kaja | 11 | MKS Ochota Warszawa | 5:12.72 | 418 |
50m: 100m: | 34.84 1:13.59 | 34.84 38.75 | 150m: 200m: | 1:53.68 2:34.22 | 40.09 40.54 | 250m: 300m: | 3:14.86 3:55.36 | 40.64 40.50 | 350m: 400m: | 4:33.73 5:12.72 | 38.37 38.99 |
9. | MOROZOWICZ Nadia | 11 | MKS Ochota Warszawa | 5:13.29 | 416 |
50m: 100m: | 35.39 1:14.14 | 35.39 38.75 | 150m: 200m: | 1:54.71 2:35.61 | 40.57 40.90 | 250m: 300m: | 3:16.47 3:56.32 | 40.86 39.85 | 350m: 400m: | 4:34.70 5:13.29 | 38.38 38.59 |
10. | KWACZEK Maria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 5:15.10 | 409 |
50m: 100m: | 35.91 1:15.71 | 35.91 39.80 | 150m: 200m: | 1:56.66 2:37.00 | 40.95 40.34 | 250m: 300m: | 3:17.83 3:57.31 | 40.83 39.48 | 350m: 400m: | 4:36.54 5:15.10 | 39.23 38.56 |
11. | RZĄSA Amelia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:19.02 | 394 |
50m: 100m: | 35.71 1:15.14 | 35.71 39.43 | 150m: 200m: | 1:55.85 2:36.27 | 40.71 40.42 | 250m: 300m: | 3:16.99 3:58.23 | 40.72 41.24 | 350m: 400m: | 4:39.43 5:19.02 | 41.20 39.59 |
12. | IWAŃSKA Wiktoria | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:22.87 | 380 |
50m: 100m: | 35.91 1:15.96 | 35.91 40.05 | 150m: 200m: | 1:57.50 2:39.67 | 41.54 42.17 | 250m: 300m: | 3:21.47 4:03.11 | 41.80 41.64 | 350m: 400m: | 4:45.60 5:22.87 | 42.49 37.27 |
13. | ŚMIECIŃSKA Anna | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 5:23.33 | 378 |
50m: 100m: | 36.87 1:17.07 | 36.87 40.20 | 150m: 200m: | 1:57.57 2:38.44 | 40.50 40.87 | 250m: 300m: | 3:19.97 4:01.19 | 41.53 41.22 | 350m: 400m: | 4:42.45 5:23.33 | 41.26 40.88 |
14. | KANIEWSKA Lena | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 5:23.60 | 377 |
50m: 100m: | 36.44 1:16.82 | 36.44 40.38 | 150m: 200m: | 1:58.23 2:40.99 | 41.41 42.76 | 250m: 300m: | 3:23.11 4:05.46 | 42.12 42.35 | 350m: 400m: | 4:46.30 5:23.60 | 40.84 37.30 |
15. | SZCZERBA Sonia | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:24.26 | 375 |
50m: 100m: | 35.38 1:14.20 | 35.38 38.82 | 150m: 200m: | 1:55.16 2:37.47 | 40.96 42.31 | 250m: 300m: | 3:19.03 4:01.26 | 41.56 42.23 | 350m: 400m: | 4:44.01 5:24.26 | 42.75 40.25 |
16. | OTULAK Julia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:25.31 | 371 |
50m: 100m: | 36.56 1:16.80 | 36.56 40.24 | 150m: 200m: | 1:57.26 2:38.53 | 40.46 41.27 | 250m: 300m: | 3:19.38 4:01.82 | 40.85 42.44 | 350m: 400m: | 4:45.26 5:25.31 | 43.44 40.05 |
17. | ZYCH Martyna | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:25.42 | 371 |
50m: 100m: | 34.90 1:16.08 | 34.90 41.18 | 150m: 200m: | 1:57.69 2:40.32 | 41.61 42.63 | 250m: 300m: | 3:22.20 4:03.76 | 41.88 41.56 | 350m: 400m: | 4:45.63 5:25.42 | 41.87 39.79 |
18. | SOSNOWSKA Natalia | 11 | Buks | 5:26.88 | 366 |
50m: 100m: | 37.27 1:17.88 | 37.27 40.61 | 150m: 200m: | 2:00.64 2:43.73 | 42.76 43.09 | 250m: 300m: | 3:26.21 4:08.27 | 42.48 42.06 | 350m: 400m: | 4:49.43 5:26.88 | 41.16 37.45 |
19. | KABAŁA Marta | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 5:29.06 | 359 |
50m: 100m: | 35.42 1:14.90 | 35.42 39.48 | 150m: 200m: | 1:56.41 2:38.48 | 41.51 42.07 | 250m: 300m: | 3:20.92 4:03.73 | 42.44 42.81 | 350m: 400m: | 4:46.36 5:29.06 | 42.63 42.70 |
20. | POCHWALSKA Zuzanna | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:35.82 | 337 |
50m: 100m: | 37.50 1:20.31 | 37.50 42.81 | 150m: 200m: | 2:03.68 2:47.58 | 43.37 43.90 | 250m: 300m: | 3:30.95 4:15.27 | 43.37 44.32 | 350m: 400m: | 4:57.80 5:35.82 | 42.53 38.02 |
21. | KASIŃSKA Michalina | 11 | UKS 307 Warszawa | 5:36.23 | 336 |
50m: 100m: | 37.50 1:20.56 | 37.50 43.06 | 150m: 200m: | 2:04.32 2:47.46 | 43.76 43.14 | 250m: 300m: | 3:31.66 4:15.83 | 44.20 44.17 | 350m: 400m: | 4:57.17 5:36.23 | 41.34 39.06 |
22. | ROSZCZYK Kamila | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:38.07 | 331 |
50m: 100m: | 37.18 1:18.48 | 37.18 41.30 | 150m: 200m: | 2:02.86 2:46.86 | 44.38 44.00 | 250m: 300m: | 3:30.89 4:14.46 | 44.03 43.57 | 350m: 400m: | 4:58.18 5:38.07 | 43.72 39.89 |
23. | DANISZEWSKA Aleksandra | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 5:45.79 | 309 |
50m: 100m: | 39.28 1:22.54 | 39.28 43.26 | 150m: 200m: | 2:06.95 2:50.91 | 44.41 43.96 | 250m: 300m: | 3:36.36 4:20.87 | 45.45 44.51 | 350m: 400m: | 5:04.69 5:45.79 | 43.82 41.10 |
24. | KĄKOLECKA Karolina | 11 | Buks | 5:57.79 | 279 |
50m: 100m: | 39.10 1:23.37 | 39.10 44.27 | 150m: 200m: | 2:08.59 2:54.45 | 45.22 45.86 | 250m: 300m: | 3:40.98 4:29.83 | 46.53 48.85 | 350m: 400m: | 5:16.57 5:57.79 | 46.74 41.22 |
25. | WIĘCKOWSKA Maja | 10 | Buks | 6:20.73 | 231 |
50m: 100m: | 40.41 1:27.70 | 40.41 47.29 | 150m: 200m: | 2:15.80 3:05.17 | 48.10 49.37 | 250m: 300m: | 3:55.88 4:46.17 | 50.71 50.29 | 350m: 400m: | 5:37.58 6:20.73 | 51.41 43.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 18.05.2023 - 12:48 | Chłopców, 400m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | DAWIDOWICZ Konrad | 10 | MKS Ochota Warszawa | 4:24.14 | 518 |
50m: 100m: | 30.15 1:03.53 | 30.15 33.38 | 150m: 200m: | 1:37.09 2:10.60 | 33.56 33.51 | 250m: 300m: | 2:43.70 3:17.32 | 33.10 33.62 | 350m: 400m: | 3:51.57 4:24.14 | 34.25 32.57 |
2. | TRYDULSKI Wiktor | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 4:35.65 | 456 |
50m: 100m: | 30.96 1:04.62 | 30.96 33.66 | 150m: 200m: | 1:39.31 2:14.57 | 34.69 35.26 | 250m: 300m: | 2:50.19 3:26.27 | 35.62 36.08 | 350m: 400m: | 4:01.89 4:35.65 | 35.62 33.76 |
3. | KWIATKOWSKI Jan | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 4:36.00 | 454 |
50m: 100m: | 30.82 1:05.29 | 30.82 34.47 | 150m: 200m: | 1:40.86 2:16.65 | 35.57 35.79 | 250m: 300m: | 2:52.12 3:27.72 | 35.47 35.60 | 350m: 400m: | 4:02.08 4:36.00 | 34.36 33.92 |
4. | POŁOWNIAK Mateusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 4:38.87 | 440 |
50m: 100m: | 30.31 1:04.43 | 30.31 34.12 | 150m: 200m: | 1:40.15 2:16.50 | 35.72 36.35 | 250m: 300m: | 2:52.22 3:28.38 | 35.72 36.16 | 350m: 400m: | 4:04.28 4:38.87 | 35.90 34.59 |
5. | KUCZMAR Zbigniew | 11 | MKS Ochota Warszawa | 4:38.88 | 440 |
50m: 100m: | 32.21 1:06.76 | 32.21 34.55 | 150m: 200m: | 1:42.04 2:17.68 | 35.28 35.64 | 250m: 300m: | 2:53.18 3:28.71 | 35.50 35.53 | 350m: 400m: | 4:03.96 4:38.88 | 35.25 34.92 |
6. | URBANEK Damian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 4:50.14 | 391 |
50m: 100m: | 33.67 1:10.17 | 33.67 36.50 | 150m: 200m: | 1:47.93 2:25.24 | 37.76 37.31 | 250m: 300m: | 3:02.42 3:38.86 | 37.18 36.44 | 350m: 400m: | 4:15.47 4:50.14 | 36.61 34.67 |
7. | STRYCZYŃSKI Szymon | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 4:51.00 | 388 |
50m: 100m: | 33.04 1:09.61 | 33.04 36.57 | 150m: 200m: | 1:47.33 2:25.18 | 37.72 37.85 | 250m: 300m: | 3:02.86 3:39.96 | 37.68 37.10 | 350m: 400m: | 4:16.92 4:51.00 | 36.96 34.08 |
8. | MAJEWSKI Dawid | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 4:51.91 | 384 |
50m: 100m: | 33.91 1:10.54 | 33.91 36.63 | 150m: 200m: | 1:47.88 2:25.59 | 37.34 37.71 | 250m: 300m: | 3:02.80 3:40.22 | 37.21 37.42 | 350m: 400m: | 4:17.18 4:51.91 | 36.96 34.73 |
9. | SZOK Filip | 11 | MKS Ochota Warszawa | 4:53.40 | 378 |
50m: 100m: | 33.97 1:11.21 | 33.97 37.24 | 150m: 200m: | 1:48.63 2:25.65 | 37.42 37.02 | 250m: 300m: | 3:02.63 3:40.15 | 36.98 37.52 | 350m: 400m: | 4:17.77 4:53.40 | 37.62 35.63 |
10. | KACZMAREK Mikołaj | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 4:54.36 | 374 |
50m: 100m: | 34.34 1:11.84 | 34.34 37.50 | 150m: 200m: | 1:49.87 2:26.99 | 38.03 37.12 | 250m: 300m: | 3:04.70 3:41.91 | 37.71 37.21 | 350m: 400m: | 4:18.85 4:54.36 | 36.94 35.51 |
11. | SKAWIŃSKI Aleksander | 10 | UKS 307 Warszawa | 4:55.04 | 372 |
50m: 100m: | 33.10 1:09.54 | 33.10 36.44 | 150m: 200m: | 1:46.68 2:24.24 | 37.14 37.56 | 250m: 300m: | 3:02.12 3:40.46 | 37.88 38.34 | 350m: 400m: | 4:18.42 4:55.04 | 37.96 36.62 |
12. | OSTASZEWSKI Szymon | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 4:56.62 | 366 |
50m: 100m: | 32.33 1:09.07 | 32.33 36.74 | 150m: 200m: | 1:47.22 2:25.26 | 38.15 38.04 | 250m: 300m: | 3:04.53 3:43.01 | 39.27 38.48 | 350m: 400m: | 4:20.93 4:56.62 | 37.92 35.69 |
13. | MILEWSKI Jan | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 5:03.84 | 340 |
50m: 100m: | 34.24 1:12.58 | 34.24 38.34 | 150m: 200m: | 1:51.30 2:30.35 | 38.72 39.05 | 250m: 300m: | 3:09.53 3:47.80 | 39.18 38.27 | 350m: 400m: | 4:26.79 5:03.84 | 38.99 37.05 |
14. | DZIENISZEWSKI Leon | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:04.66 | 338 |
50m: 100m: | 34.16 1:12.39 | 34.16 38.23 | 150m: 200m: | 1:51.20 2:29.77 | 38.81 38.57 | 250m: 300m: | 3:08.48 3:47.30 | 38.71 38.82 | 350m: 400m: | 4:26.32 5:04.66 | 39.02 38.34 |
15. | GUZIAK Igor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:05.52 | 335 |
50m: 100m: | 34.19 1:12.29 | 34.19 38.10 | 150m: 200m: | 1:51.39 2:30.75 | 39.10 39.36 | 250m: 300m: | 3:09.76 3:49.34 | 39.01 39.58 | 350m: 400m: | 4:28.01 5:05.52 | 38.67 37.51 |
16. | WIETESKA Nikodem | 10 | MKS Ochota Warszawa | 5:06.74 | 331 |
50m: 100m: | 35.73 1:14.70 | 35.73 38.97 | 150m: 200m: | 1:53.95 2:33.49 | 39.25 39.54 | 250m: 300m: | 3:12.47 3:51.23 | 38.98 38.76 | 350m: 400m: | 4:29.34 5:06.74 | 38.11 37.40 |
17. | WŁODKOWSKI Bartosz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:08.52 | 325 |
50m: 100m: | 34.04 1:12.43 | 34.04 38.39 | 150m: 200m: | 1:51.56 2:31.49 | 39.13 39.93 | 250m: 300m: | 3:11.42 3:51.58 | 39.93 40.16 | 350m: 400m: | 4:31.59 5:08.52 | 40.01 36.93 |
18. | GRABISZEWSKI Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:09.73 | 321 |
50m: 100m: | 33.61 1:12.03 | 33.61 38.42 | 150m: 200m: | 1:51.81 2:32.31 | 39.78 40.50 | 250m: 300m: | 3:12.99 3:52.70 | 40.68 39.71 | 350m: 400m: | 4:32.43 5:09.73 | 39.73 37.30 |
19. | BEDYŃSKI Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:15.03 | 305 |
50m: 100m: | 32.45 1:09.69 | 32.45 37.24 | 150m: 200m: | 1:49.76 2:30.78 | 40.07 41.02 | 250m: 300m: | 3:11.59 3:53.17 | 40.81 41.58 | 350m: 400m: | 4:34.29 5:15.03 | 41.12 40.74 |
20. | SZYMANEK Marcin | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:16.38 | 301 |
50m: 100m: | 34.31 1:13.70 | 34.31 39.39 | 150m: 200m: | 1:54.82 2:36.15 | 41.12 41.33 | 250m: 300m: | 3:16.79 3:57.78 | 40.64 40.99 | 350m: 400m: | 4:37.81 5:16.38 | 40.03 38.57 |
21. | DRZYMKOWSKI Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 5:18.47 | 296 |
50m: 100m: | 34.89 1:13.71 | 34.89 38.82 | 150m: 200m: | 1:54.42 2:35.67 | 40.71 41.25 | 250m: 300m: | 3:16.91 3:59.12 | 41.24 42.21 | 350m: 400m: | 4:39.66 5:18.47 | 40.54 38.81 |
22. | SULIMA - SZULMANIEWICZ Jan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 5:20.71 | 289 |
50m: 100m: | 36.79 1:17.14 | 36.79 40.35 | 150m: 200m: | 1:58.35 2:40.05 | 41.21 41.70 | 250m: 300m: | 3:20.91 4:02.43 | 40.86 41.52 | 350m: 400m: | 4:42.61 5:20.71 | 40.18 38.10 |
23. | PIETRYCH Igor | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 5:23.71 | 281 |
50m: 100m: | 35.24 1:14.57 | 35.24 39.33 | 150m: 200m: | 1:55.72 2:37.19 | 41.15 41.47 | 250m: 300m: | 3:19.68 4:01.97 | 42.49 42.29 | 350m: 400m: | 4:43.41 5:23.71 | 41.44 40.30 |
24. | ZIÓŁKOWSKI Jan | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 5:32.34 | 260 |
50m: 100m: | 34.74 1:15.01 | 34.74 40.27 | 150m: 200m: | 1:57.03 2:40.61 | 42.02 43.58 | 250m: 300m: | 3:24.08 4:08.02 | 43.47 43.94 | 350m: 400m: | 4:50.69 5:32.34 | 42.67 41.65 |
25. | ROSA Michał | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 5:34.10 | 256 |
50m: 100m: | 38.27 1:19.77 | 38.27 41.50 | 150m: 200m: | 2:02.33 2:45.27 | 42.56 42.94 | 250m: 300m: | 3:28.54 4:10.21 | 43.27 41.67 | 350m: 400m: | 4:52.76 5:34.10 | 42.55 41.34 |
26. | STĘCLIK Jan | 11 | UKS Żoliborz | 5:43.96 | 234 |
50m: 100m: | 39.48 1:24.28 | 39.48 44.80 | 150m: 200m: | 2:09.29 2:53.51 | 45.01 44.22 | 250m: 300m: | 3:37.22 4:20.97 | 43.71 43.75 | 350m: 400m: | 5:04.27 5:43.96 | 43.30 39.69 |
27. | OWCZARCZYK Jan | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 5:44.10 | 234 |
50m: 100m: | 37.28 1:19.99 | 37.28 42.71 | 150m: 200m: | 2:03.62 2:48.23 | 43.63 44.61 | 250m: 300m: | 3:31.97 4:16.93 | 43.74 44.96 | 350m: 400m: | 5:00.34 5:44.10 | 43.41 43.76 |
28. | MACKIEWICZ Michał | 10 | UKS H2O Warszawa | 5:44.25 | 234 |
50m: 100m: | 38.58 1:20.30 | 38.58 41.72 | 150m: 200m: | 2:03.43 2:47.91 | 43.13 44.48 | 250m: 300m: | 3:32.66 4:17.21 | 44.75 44.55 | 350m: 400m: | 5:01.93 5:44.25 | 44.72 42.32 |
29. | RADOWSKI Robert | 11 | UKS Żoliborz | 5:44.54 | 233 |
50m: 100m: | 39.09 1:21.87 | 39.09 42.78 | 150m: 200m: | 2:06.19 2:50.65 | 44.32 44.46 | 250m: 300m: | 3:34.79 4:18.99 | 44.14 44.20 | 350m: 400m: | 5:02.75 5:44.54 | 43.76 41.79 |
30. | PIECHOWICZ Andrzej | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 5:44.89 | 233 |
50m: 100m: | 39.07 1:23.39 | 39.07 44.32 | 150m: 200m: | 2:08.39 2:52.85 | 45.00 44.46 | 250m: 300m: | 3:37.14 4:21.13 | 44.29 43.99 | 350m: 400m: | 5:04.36 5:44.89 | 43.23 40.53 |
31. | MARCZAK Antoni | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 5:46.21 | 230 |
50m: 100m: | 39.76 1:21.52 | 39.76 41.76 | 150m: 200m: | 2:05.24 2:49.36 | 43.72 44.12 | 250m: 300m: | 3:34.19 4:19.11 | 44.83 44.92 | 350m: 400m: | 5:04.60 5:46.21 | 45.49 41.61 |
32. | SMOLAREK Stanisław | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 5:48.31 | 226 |
50m: 100m: | 38.10 1:21.48 | 38.10 43.38 | 150m: 200m: | 2:07.07 2:52.04 | 45.59 44.97 | 250m: 300m: | 3:36.36 4:21.47 | 44.32 45.11 | 350m: 400m: | 5:06.80 5:48.31 | 45.33 41.51 |
DYSKW. | GRABOWSKI Wojciech | 10 | UKS Ostrobramska | ||||||
O2 - Pływak nie ukończył całego dystansu |
50m: 100m: | 32.91 1:09.85 | 32.91 36.94 | 150m: 200m: | 1:47.77 2:25.66 | 37.92 37.89 | 250m: 300m: | 3:02.99 3:38.76 | 37.33 35.77 | 350m: 400m: | 4:16.43 | 37.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 18.05.2023 - 13:28 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | BORTLISZ Gabriela | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:08.65 | 557 | 33.74 | 34.91 | |||
2. | LEŚNIEWSKA Barbara | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:08.68 | 557 | 32.20 | 36.48 | |||
3. | GOŁUB Karolina | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:11.43 | 495 | 33.00 | 38.43 | |||
4. | SOBÓTKA Oliwia | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:11.85 | 486 | 32.66 | 39.19 | |||
5. | RACHWALIK Wiktoria | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:12.58 | 471 | 33.96 | 38.62 | |||
6. | STANISŁAWIUK Maja | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:12.61 | 471 | 33.24 | 39.37 | |||
7. | KOPP Zuzanna | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:13.02 | 463 | 35.75 | 37.27 | |||
8. | MARKOWSKA Pola | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:13.91 | 446 | 33.51 | 40.40 | |||
9. | WYSOKIŃSKA Emilia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:14.65 | 433 | 34.41 | 40.24 | |||
10. | ŁYSIUK Karina | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:14.79 | 431 | 34.99 | 39.80 | |||
11. | SADOWSKA Zofia | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:15.09 | 426 | 35.30 | 39.79 | |||
12. | SOBCZAK Małgorzata | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:15.91 | 412 | 36.33 | 39.58 | |||
13. | ŁYSIUK Lidia | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:16.06 | 410 | 35.31 | 40.75 | |||
14. | SOLIS Zuzanna | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:16.60 | 401 | 36.69 | 39.91 | |||
15. | PŁOSKONKA Liliana | 10 | UKS Żoliborz | 1:17.64 | 385 | 35.88 | 41.76 | |||
16. | SZPAKIEWICZ Bianka | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:17.66 | 385 | 36.65 | 41.01 | |||
17. | CIBOROWSKA Anna | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:17.94 | 381 | 36.20 | 41.74 | |||
18. | HORBATY Antonina | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:18.36 | 375 | 35.43 | 42.93 | |||
19. | CZERNIGA Agata | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:19.29 | 362 | 36.82 | 42.47 | |||
20. | KRYSTMAN Kaja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:19.30 | 361 | 37.19 | 42.11 | |||
21. | ZYDROŃ Wiktoria | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:19.35 | 361 | 36.38 | 42.97 | |||
22. | BOROWIEC Antonina | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:19.57 | 358 | 36.91 | 42.66 | |||
23. | ZIĘBA Berenika | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:19.77 | 355 | 38.26 | 41.51 | |||
24. | CIEŚLAK Antonina | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:19.91 | 353 | 36.40 | 43.51 | |||
25. | GŁUCHOWSKA Ewa | 11 | Buks | 1:20.78 | 342 | 39.93 | 40.85 | |||
26. | TRAUTZEL Matylda | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:20.86 | 341 | 38.21 | 42.65 | |||
27. | PAPLIŃSKA Marianna | 10 | UKS Ostrobramska | 1:20.94 | 340 | 38.70 | 42.24 | |||
28. | DAMIĘCKA Blanka | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:20.95 | 340 | 39.27 | 41.68 | |||
29. | WOJDAK Emilia | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:21.46 | 333 | 37.75 | 43.71 | |||
30. | MROZOWSKA Zofia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:21.52 | 333 | 38.62 | 42.90 | |||
31. | ZWOLIŃSKA Krystyna | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:21.53 | 332 | 37.97 | 43.56 | |||
32. | OSICZKO Kaja | 11 | MKS Ochota Warszawa | 1:22.25 | 324 | 38.42 | 43.83 | |||
33. | MATUZEWICZ Lena | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:22.35 | 323 | 39.71 | 42.64 | |||
34. | ONEILL Kiera | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:22.37 | 322 | 38.04 | 44.33 | |||
35. | TSOKH Milena | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:22.42 | 322 | 37.84 | 44.58 | |||
36. | TOBOŁA PERTKIEWICZ Zofia | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:22.59 | 320 | 37.70 | 44.89 | |||
37. | HANDZLIK Aleksandra | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:23.79 | 306 | 39.94 | 43.85 | |||
38. | JAŃCZUK Klara | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:23.83 | 306 | 37.79 | 46.04 | |||
39. | BUDZISZEWSKA Nelly | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:23.84 | 306 | 38.39 | 45.45 | |||
40. | KURPIEL Maja | 11 | Buks | 1:24.02 | 304 | 39.73 | 44.29 | |||
41. | IZDEBSKA Zuzanna | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:25.10 | 292 | 38.91 | 46.19 | |||
42. | GDAWIEC Anda | 11 | Buks | 1:25.29 | 290 | 41.04 | 44.25 | |||
43. | KAMIŃSKA Oliwia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:25.51 | 288 | 39.73 | 45.78 | |||
44. | MENTEL Kinga | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:25.66 | 287 | 41.44 | 44.22 | |||
45. | SZERSZEŃ -NIEWĘGŁOWSKA Zofia | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:25.74 | 286 | 40.58 | 45.16 | |||
46. | MAŁKIEWICZ Martyna | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:26.36 | 280 | 39.73 | 46.63 | |||
47. | NIESŁUCHOWSKA Gabriela | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:26.82 | 275 | 39.07 | 47.75 | |||
48. | ZYCH Martyna | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:27.24 | 271 | 40.39 | 46.85 | |||
49. | ŁANTOWSKA Julia | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:27.34 | 270 | 40.58 | 46.76 | |||
50. | CZAJKOWSKA Maya | 11 | UKS Żoliborz | 1:27.62 | 268 | 44.20 | 43.42 | |||
51. | GRZONEK Helena | 11 | UKS WAWER Warszawa | 1:29.33 | 253 | 40.36 | 48.97 | |||
52. | ZEMAN Antonina | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:29.90 | 248 | 42.45 | 47.45 | |||
53. | SZYMANIAK Alicja | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:30.04 | 247 | 42.35 | 47.69 | |||
54. | MAZURKIEWICZ Michalina | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:30.41 | 244 | 41.27 | 49.14 | |||
55. | WIKALIŃSKA Maria | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:32.35 | 229 | 42.18 | 50.17 | |||
56. | BRZEZIŃSKA Hanna | 11 | UKS Żoliborz | 1:32.82 | 225 | 43.51 | 49.31 | |||
57. | KRAJEWSKA Julia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:32.91 | 225 | 44.30 | 48.61 | |||
58. | ATŁAS Alicja | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:33.62 | 219 | 42.62 | 51.00 | |||
59. | KOTRUCHOW Liliana | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:35.14 | 209 | 44.25 | 50.89 | |||
60. | KURIATA Nina | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:41.95 | 170 | 49.24 | 52.71 | |||
61. | CHMIELECKA Zoja | 11 | UKS Żoliborz | 1:42.85 | 165 | 50.54 | 52.31 | |||
62. | MENCHETTI Cristina | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:50.67 | 133 | 51.16 | 59.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 18.05.2023 - 13:51 | Chłopców, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | ZAWŁOCKI Kajetan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:05.13 | 433 | 30.40 | 34.73 | ||||
2. | SZYMAŃSKI Rafał | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:05.14 | 432 | 29.59 | 35.55 | ||||
3. | YAROSHENKO Alexander | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:09.19 | 361 | 32.94 | 36.25 | ||||
4. | STAMATEL Goran | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:09.87 | 350 | 34.07 | 35.80 | ||||
5. | URBAŃSKI Dariusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:11.37 | 329 | 32.46 | 38.91 | ||||
6. | SOBCZAK Mateusz | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:11.62 | 325 | 32.58 | 39.04 | ||||
7. | JARGAS Aron | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:12.52 | 313 | 32.95 | 39.57 | ||||
8. | ŁUKASZEWICZ Michał | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:14.16 | 293 | 33.52 | 40.64 | ||||
9. | SUSLIK Adam | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:14.96 | 284 | 34.22 | 40.74 | ||||
10. | JAKUBOWSKI Stanisław | 10 | UKS Ostrobramska | 1:15.84 | 274 | 37.89 | 37.95 | ||||
11. | SIEMBIDA Igor | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:16.32 | 269 | 34.56 | 41.76 | ||||
12. | PIWOWARSKI Mikołaj | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:16.65 | 265 | 34.73 | 41.92 | ||||
13. | ANTOSIK Błażej | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:16.77 | 264 | 35.51 | 41.26 | ||||
14. | ŻĘGOTA Borys | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:17.42 | 257 | 37.13 | 40.29 | ||||
15. | BARYCKI Fryderyk | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:17.92 | 252 | 36.14 | 41.78 | ||||
16. | KOWIECZNIKOW Szymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:18.02 | 251 | 36.19 | 41.83 | ||||
17. | KANIEWSKI Szymon | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:18.24 | 249 | 36.32 | 41.92 | ||||
18. | DIAKITE Malik | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:18.36 | 248 | 36.79 | 41.57 | ||||
19. | ZAKOŚCIELNY Adam | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:18.53 | 247 | 35.30 | 43.23 | ||||
20. | SUSKA Sebastian | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:18.58 | 246 | 36.03 | 42.55 | ||||
21. | KACZMAREK Mikołaj | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:18.60 | 246 | 34.36 | 44.24 | ||||
22. | OLSZEWSKI Wojciech | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:18.68 | 245 | 38.15 | 40.53 | ||||
23. | DĄBROWSKI Leonard | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:18.80 | 244 | 36.96 | 41.84 | ||||
24. | WITKOWSKI Marcel | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:19.27 | 240 | 35.28 | 43.99 | ||||
25. | GRAF Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:19.31 | 239 | 35.18 | 44.13 | ||||
26. | SZYMANEK Marcin | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:19.43 | 238 | 36.79 | 42.64 | ||||
27. | BIESIADA Antoni | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:20.51 | 229 | 38.49 | 42.02 | ||||
28. | BRUSZEWSKI Maksymilian | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:20.57 | 228 | 37.50 | 43.07 | ||||
29. | SADŁOŃ Ignacy | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:21.41 | 221 | 37.86 | 43.55 | ||||
30. | RYMER Jakub | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:21.71 | 219 | 38.20 | 43.51 | ||||
31. | DZIURLA Kajetan | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:21.81 | 218 | 37.30 | 44.51 | ||||
32. | KRUPA Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:21.87 | 218 | 37.67 | 44.20 | ||||
33. | KLUSEK Adam | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:22.31 | 214 | 37.90 | 44.41 | ||||
34. | MAJEWSKI Nikodem | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:22.37 | 214 | 37.97 | 44.40 | ||||
35. | PSODA Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:22.57 | 212 | 38.53 | 44.04 | ||||
36. | WOŹNIAK Szymon | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:22.64 | 212 | 38.27 | 44.37 | ||||
37. | NIEDZIÓŁKA Jakub | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:22.82 | 210 | 39.20 | 43.62 | ||||
38. | TRYTIAK Dawyd | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:23.20 | 207 | 38.44 | 44.76 | ||||
39. | JAROSZ Filip | 11 | Buks | 1:23.24 | 207 | 39.58 | 43.66 | ||||
40. | POPŁAWSKI Filip | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:23.99 | 201 | 38.99 | 45.00 | ||||
41. | KRĘGIEL Marcin | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:24.21 | 200 | 39.67 | 44.54 | ||||
42. | WIŚNIEWSKI Wiktor | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:24.80 | 196 | 38.03 | 46.77 | ||||
43. | RÓZGA Lucjan | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:25.21 | 193 | 40.82 | 44.39 | ||||
44. | CISEK Michał | 10 | UKS Ostrobramska | 1:25.27 | 193 | 39.84 | 45.43 | ||||
45. | BALAS Mateusz | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:27.15 | 180 | 40.67 | 46.48 | ||||
46. | KUCZYŃSKI Michał | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:27.90 | 176 | 40.79 | 47.11 | ||||
47. | OSUCH Oskar | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:28.15 | 174 | 39.46 | 48.69 | ||||
48. | BRZOZOWSKI Michał | 10 | UKS Żoliborz | 1:28.74 | 171 | 42.20 | 46.54 | ||||
49. | DZIERZBICKI Adam | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:29.25 | 168 | 41.36 | 47.89 | ||||
50. | NIEZBECKI Mateusz | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:30.59 | 160 | 40.71 | 49.88 | ||||
51. | RADOWSKI Robert | 11 | UKS Żoliborz | 1:31.33 | 157 | 44.91 | 46.42 | ||||
52. | GOŁDA Przemysław | 11 | Buks | 1:34.52 | 141 | 43.32 | 51.20 | ||||
53. | WYSOCZAŃSKI Ryszard | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:36.17 | 134 | 43.82 | 52.35 | ||||
54. | KUZNETSOV Denis | 11 | UKS Żoliborz | 1:40.22 | 118 | 46.33 | 53.89 | ||||
55. | JOBDA Adam | 11 | Buks | 1:41.58 | 114 | 47.50 | 54.08 | ||||
56. | SZCZEŚNIAK Antoni | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:43.11 | 109 | 49.36 | 53.75 | ||||
57. | PAJDZIŃSKI Antoni | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:43.36 | 108 | 47.62 | 55.74 | ||||
DYSKW. | KUSYK Franciszek | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:18.96 | 37.71 | 41.25 | |||||
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie). | |||||||||||
DYSKW. | FEDORENKO Tymur | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:28.07 | 42.47 | 45.60 | |||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. | |||||||||||
DYSKW. | SOBCZYŃSKI Szymon | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:34.33 | 42.19 | 52.14 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 18.05.2023 - 14:22 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:56.20 | 504 |
LEŚNIEWSKA Barbara GOŁUB Karolina | 10 10 | 28.99 29.29 | KOKOSZKA Paulina SOBÓTKA Oliwia | 11 10 | 29.26 28.66 |
2. | UKS G-8 Bielany Warszawa 1 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:59.32 | 465 |
BOGUCKA Maria RACHWALIK Wiktoria | 11 10 | 29.55 29.49 | NIEDZIŃSKA Bianka KOSMALA Pola | 10 11 | 30.25 30.03 |
3. | MUKP Warszawianka- Wodny Park 1 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:59.79 | 460 |
BORTLISZ Gabriela CIBOROWSKA Anna | 10 10 | 27.60 30.83 | GERASIMOVA Nicole ZYDROŃ Wiktoria | 10 10 | 30.87 30.49 |
4. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:59.86 | 459 |
NEUHORN Diana KOPP Zuzanna | 10 10 | 30.29 29.97 | MARKOWSKA Pola MATOWICKA Maja | 10 10 | 30.38 29.22 |
5. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:01.24 | 444 |
JEŻEWSKA Blanka RUCZKOWSKA Maria | 10 10 | 28.92 30.13 | WYSOKIŃSKA Emilia CZERNIGA Agata | 10 10 | 30.27 31.92 |
6. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 2 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:02.84 | 426 |
STANISŁAWIUK Maja KOWALSKA-FRĄCZYK Zofia | 10 10 | 30.48 30.19 | ŁYSIUK Karina ŁYSIUK Lidia | 11 11 | 31.52 30.65 |
7. | UKS G-8 Bielany Warszawa 2 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:05.31 | 402 |
ZWARDOŃ Aleksandra SADOWSKA Zuzanna | 10 10 | 31.14 30.54 | MARCINIAK Natalia MENTEL Kinga | 10 11 | 31.52 32.11 |
8. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 3 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:05.70 | 398 |
HORBATY Antonina SOLIS Zuzanna | 10 11 | 31.13 32.42 | BOROWIEC Antonina NIZIO Kamila | 10 10 | 32.30 29.85 |
9. | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | 2:05.78 | 397 |
SOBCZAK Małgorzata KASIŃSKA Michalina | 10 11 | 31.03 34.11 | KRAJEWSKA Maja SADOWSKA Zofia | 10 10 | 31.71 28.93 |
10. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 2 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:05.90 | 396 |
BARCIŃSKA Ida GAJEWSKA Karolina | 10 10 | 32.12 30.30 | MROZOWSKA Zofia KANCLERZ Maja | 11 10 | 32.29 31.19 |
11. | Buks 1 | Buks | 2:07.07 | 385 |
SOSNOWSKA Natalia GŁUCHOWSKA Ewa | 11 11 | 30.81 31.70 | BORUCKA Hanna WIĘCKOWSKA Maja | 10 10 | 31.38 33.18 |
12. | MUKP Warszawianka- Wodny Park 2 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:11.07 | 351 |
NIESŁUCHOWSKA Gabriela ŁĄTKOWSKA Livia | 10 10 | 33.75 31.90 | CIEŚLAK Helena KANIEWSKA Lena | 10 11 | 33.96 31.46 |
13. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 3 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:11.11 | 351 |
SZERSZENOWICZ Natalia RZĄSA Amelia | 10 10 | 33.62 31.75 | ZYCH Martyna IWAŃSKA Wiktoria | 10 11 | 33.89 31.85 |
14. | UKS Żoliborz 3 | UKS Żoliborz | 2:12.20 | 342 |
PŁOSKONKA Liliana SERAFIN Michalina | 10 10 | 31.87 33.18 | GRABIA Michalina BERNAT Natalia | 10 10 | 36.59 30.56 |
15. | UKS G-8 Bielany Warszawa 3 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:13.29 | 334 |
STREFNER Laura ROSZCZYK Kamila | 11 11 | 33.87 32.75 | SZCZERBA Sonia ZIĘBA Berenika | 11 11 | 32.89 33.78 |
16. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 4 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:16.92 | 308 |
KRYSTMAN Kaja JAŃCZUK Klara | 10 10 | 33.43 34.19 | DAMIĘCKA Blanka RZĄSA Antonina | 10 11 | 34.14 35.16 |
17. | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa 1 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 2:17.26 | 306 |
ROGUSKA Alicja WITTBRODT Alicja | 11 11 | 37.37 34.47 | PACYK Alexandra POLSAKOVA Nina | 11 10 | 33.38 32.04 |
18. | MUKP Warszawianka- Wodny Park 3 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:17.56 | 304 |
CIEŚLAK Antonina MAZURKIEWICZ Michalina | 10 10 | 34.02 36.01 | HANDZLIK Aleksandra TSOKH Milena | 10 11 | 35.42 32.11 |
19. | UKS G-8 Bielany Warszawa 4 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:17.98 | 301 |
BUDZISZEWSKA Nelly SZAJKOWSKA Aleksandra | 11 11 | 35.63 34.84 | IZDEBSKA Zuzanna KOWALCZUK Julia | 11 10 | 34.23 33.28 |
20. | UKS H2O Warszawa 1 | UKS H2O Warszawa | 2:20.09 | 287 |
SZPAKIEWICZ Bianka SZCZEŚNIAK Zofia | 10 10 | 31.15 35.29 | KOTRUCHOW Liliana SZYMANIAK Alicja | 10 10 |
21. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 5 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:20.92 | 282 |
WIEWIÓRKA Patrycja SYPEREK Zofia | 11 10 | 35.62 35.20 | ROKICKA Alicja KAMIŃSKA Oliwia | 11 11 | 34.96 35.14 |
22. | Buks 2 | Buks | 2:21.00 | 282 |
GDAWIEC Anda PIĘTAK Pola | 11 11 | 34.63 37.86 | KURPIEL Maja KĄKOLECKA Karolina | 11 11 | 34.76 33.75 |
23. | MUKP Warszawianka- Wodny Park 4 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:26.65 | 250 |
ATŁAS Alicja ZEMAN Antonina | 10 11 | 37.80 35.28 | GAŁASZEWSKA Ewa KRAJEWSKA Julia | 11 11 | 38.46 35.11 |
24. | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | 2:30.36 | 232 |
BRZEZIŃSKA Hanna CHMIELECKA Zoja | 11 11 | 36.43 40.95 | SOKOŁOWSKA Hanna CZAJKOWSKA Maya | 11 11 | 38.49 34.49 |
25. | UKS Żoliborz 4 | UKS Żoliborz | 2:42.90 | 183 |
KALISZEWSKA Helena GOMUŁKA Pola | 11 11 | 38.65 39.11 | GRABIA Kalina RZEPKA Maja | 11 10 | 48.15 36.99 |
26. | UKS Żoliborz 2 | UKS Żoliborz | 2:52.45 | 154 |
BORMAN Weronika SZULC Klara | 11 11 | 40.86 48.48 | KOZERSKA Antonina SZCZECHURA Malina | 11 11 | 41.62 41.49 |
DYSKW. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 2 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:12.31 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
OTULAK Julia ONEILL Kiera | 10 11 | 32.86 32.52 | POCHWALSKA Zuzanna STANISZEWSKA Patrycja | 11 10 | 32.22 34.71 |
DYSKW. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 4 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:15.03 | ||||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
TRAUTZEL Matylda DANISZEWSKA Aleksandra | 10 11 | 34.35 34.11 | MAŁKIEWICZ Martyna WOJDAK Emilia | 10 11 | 34.54 32.03 |
DYSKW. | MUKP Warszawianka- Wodny Park 5 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:36.55 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
KURIATA Nina KWAŚNIEWSKA Emilia | 10 11 | 41.59 37.88 | ANTONIEWICZ Lena GADOWSKA Monika | 11 10 | 40.17 36.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 18.05.2023 - 14:38 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | UKS G-8 Bielany Warszawa 1 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:49.26 | 419 |
ZAWŁOCKI Kajetan MRÓWCZYŃSKI Bartosz | 10 10 | 26.57 27.24 | MAJEWSKI Dawid URBANEK Damian | 10 10 | 27.99 27.46 |
2. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:50.46 | 406 |
SZYMAŃSKI Rafał URBAŃSKI Dariusz | 10 10 | 26.97 28.41 | STRYCZYŃSKI Szymon POŁOWNIAK Mateusz | 10 10 | 28.43 26.65 |
3. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:52.50 | 384 |
TRYDULSKI Wiktor JARGAS Aron | 10 10 | 27.89 28.80 | RYMARCZUK Jan SIEMASZKO Leon | 10 10 | 28.21 27.60 |
4. | UKS G-8 Bielany Warszawa 2 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:53.37 | 375 |
BOGUCKI Jan YAROSHENKO Alexander | 11 10 | 28.75 27.48 | PIOTROWSKI Szymon ZUBAKHIN Yevgeniy | 10 10 | 29.28 27.86 |
5. | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | 1:55.89 | 351 |
SKAWIŃSKI Aleksander PIWOWARSKI Mikołaj | 10 11 | 29.24 29.23 | KULIK Konstanty SOBCZAK Mateusz | 10 10 | 29.32 28.10 |
6. | UKS G-8 Bielany Warszawa 3 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:58.56 | 328 |
RADŁOWSKI Mariusz BIEGAŃSKI Patryk | 10 10 | 29.40 29.56 | MAJEWSKI Nikodem ANTOSIK Błażej | 10 11 | 29.87 29.73 |
7. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 2 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:00.76 | 310 |
KUSYK Franciszek DZIENISZEWSKI Leon | 11 10 | 30.02 30.84 | DZIĘCIOŁOWSKI Kamil LINDNER Filip | 11 10 | 30.52 29.38 |
8. | UKS ,,Skalar'' Warszawa 1 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:01.12 | 308 |
BAJER Igor KLIMKOWSKI Igor | 10 10 | 31.08 31.97 | OSTASZEWSKI Szymon KWIATKOWSKI Jan | 10 10 | 30.47 27.60 |
9. | UKS Żoliborz 3 | UKS Żoliborz | 2:01.16 | 307 |
MROZIŃSKI Kazimierz DUK Julian | 10 10 | 28.00 31.05 | SOBCZAK Iwo KACZMAREK Stanisław | 10 10 | 31.46 30.65 |
10. | UKS Manta Warszawa Włochy 1 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:03.22 | 292 |
GUTOWSKI Radosław PIETRZAK Marcel | 10 10 | 33.08 29.61 | GŁÓD Mateusz GRZEGORSKI Maciej | 10 10 | 33.94 26.59 |
11. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 2 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:03.31 | 291 |
BRUSZEWSKI Maksymilian KANIEWSKI Szymon | 10 11 | 30.90 31.19 | KACZMAREK Mikołaj DĄBROWSKI Leonard | 11 10 | 30.76 30.46 |
12. | Buks 1 | Buks | 2:03.58 | 290 |
POLKOWSKI PNIEWSKI Kacper DYBALSKI Filip | 11 10 | 30.27 29.28 | KARWACKI Mateusz PERKA Ernest | 11 11 | 32.32 31.71 |
13. | UKS 307 Warszawa 2 | UKS 307 Warszawa | 2:03.81 | 288 |
DIAKITE Malik SYPEN Maksym | 10 11 | 31.95 31.55 | SADŁOŃ Ignacy UGORSKI Hubert | 10 10 | 31.05 29.26 |
14. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 3 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:04.09 | 286 |
ŻĘGOTA Borys SUSLIK Adam | 10 11 | 31.58 31.70 | DRZYMKOWSKI Jan MILEWSKI Jan | 10 11 | 30.36 30.45 |
15. | UKS G-8 Bielany Warszawa 5 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:04.92 | 280 |
GRABIŃSKI Tymon KUBIAK Cyprian | 10 10 | 30.61 30.84 | KOWIECZNIKOW Szymon SULIMA - SZULMANIEWICZ Jan | 10 10 | 32.21 31.26 |
16. | UKS Ostrobramska 1 | UKS Ostrobramska | 2:08.31 | 259 |
GRABOWSKI Wojciech CISEK Michał | 10 10 | 29.12 32.85 | WARDECKI Ryszard JAKUBOWSKI Stanisław | 10 10 | 35.79 30.55 |
17. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 3 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:08.60 | 257 |
OLSZEWSKI Wojciech ŚWIĄTKOWSKI Jakub | 10 11 | 31.27 32.34 | ROSA Michał BEDYŃSKI Jakub | 11 11 | 34.67 30.32 |
18. | UKS G-8 Bielany Warszawa 6 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:08.67 | 256 |
SUSKA Sebastian SZYMANEK Marcin | 11 11 | 32.09 32.24 | SIDOR Antoni WIŚNIEWSKI Wiktor | 11 10 | 32.85 31.49 |
19. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 4 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:09.02 | 254 |
ANDRZEJUK Jan RYMER Jakub | 10 10 | 33.48 31.75 | BOROWY Mateusz KOTŁOWSKI Piotr | 10 11 | 31.47 32.32 |
20. | UKS Żoliborz 4 | UKS Żoliborz | 2:10.26 | 247 |
TAJANOWICZ Szymon ORLIŃSKI Jakub | 10 10 | 32.39 32.33 | KOŚMIDER Albert BRONIECKI Oliwier | 10 10 | 32.65 32.89 |
21. | MUKP Warszawianka- Wodny Park 1 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:10.77 | 244 |
BIESIADA Antoni WĄSIŃSKI Dominik | 10 10 | 32.22 33.25 | PIECHOWICZ Andrzej SIEMBIDA Igor | 10 10 | 34.90 30.40 |
22. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 3 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:14.59 | 224 |
BOJANOWSKI Filip GRABISZEWSKI Tymon | 11 11 | 33.51 31.42 | ADAMSKI Mikołaj KAMIŃSKI Ignacy | 11 11 | 34.04 35.62 |
23. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 4 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:17.44 | 210 |
DZIURLA Kajetan OCHAŁEK Marcel | 11 11 | 33.04 34.23 | STAŃCZAK Tymoteusz BORKOWSKI Jan | 10 10 | 34.34 35.83 |
24. | UKS Żoliborz 5 | UKS Żoliborz | 2:18.03 | 208 |
MOĆKO Aleksander STAŃCZYK Tomasz | 10 10 | 33.35 34.99 | BŁAŻEJCZYK Mateusz BRZOZOWSKI Michał | 10 10 | 34.29 35.40 |
25. | UKS H2O Warszawa 1 | UKS H2O Warszawa | 2:19.10 | 203 |
MACKIEWICZ Michał FEDORENKO Tymur | 10 11 | 31.96 34.99 | WRÓBEL Franciszek WINKLER Wojciech | 10 11 | 35.58 36.57 |
26. | UKS G-8 Bielany Warszawa 7 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:19.65 | 200 |
TRYTIAK Dawyd JAGODZIŃSKI Julian | 11 11 | 35.54 35.42 | SULIMA-SZULMANIEWICZ Leon MIŁEK Filip | 11 11 | 35.96 32.73 |
27. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 4 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:20.51 | 197 |
TABOR Aleksander OWCZARCZYK Jan | 10 10 | 35.77 34.95 | OSUCH Oskar TERLECKI Piotr | 11 11 | 36.12 33.67 |
28. | MUKP Warszawianka- Wodny Park 2 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:20.60 | 196 |
JASTRZĘBSKI Oliwier WOŹNIAK Szymon | 11 10 | 35.85 31.68 | GRZELAK Leonard RÓG Wiktor | 10 11 | 34.06 39.01 |
29. | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa 1 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 2:22.34 | 189 |
PIERCHAŁA Aleksander BOGUCKI Adrian | 10 10 | 32.30 35.06 | NIEZBECKI Mateusz WĘGIEŁEK Piotr | 10 11 | 36.71 38.27 |
30. | UKS Żoliborz 6 | UKS Żoliborz | 2:23.49 | 185 |
ORNAT Oskar SZCZECHURA Eryk | 11 10 | 35.23 37.10 | DZIĘCIOŁOWSKI Tomasz CISZEWSKI Tomasz | 10 10 | 35.25 35.91 |
31. | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | 2:24.49 | 181 |
OLEJNICZAK Jan FIJOŁEK Adam | 11 11 | 36.01 37.38 | STĘCLIK Jan RADOWSKI Robert | 11 11 | 35.75 35.35 |
32. | UKS H2O Warszawa 2 | UKS H2O Warszawa | 2:41.71 | 129 |
WYSOCZAŃSKI Ryszard LENARD Olaf | 11 11 | 37.60 39.15 | DELUGA Władysław SZCZEŚNIAK Antoni | 11 11 | 42.60 42.36 |
33. | UKS Żoliborz 2 | UKS Żoliborz | 2:46.09 | 119 |
KUZNETSOV Denis MARCZEWSKI Jerzy | 11 11 | 37.16 42.71 | BEDNARSKI Adam MAJKUT Jeremi | 11 11 | 43.40 42.82 |
DYSKW. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:00.57 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
STAMATEL Goran ŁUKASZEWICZ Michał | 10 11 | 28.95 28.80 | GUZIAK Igor PERKA Jan | 10 11 | 30.60 32.22 |
DYSKW. | UKS G-8 Bielany Warszawa 4 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:01.16 | ||||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
PRZYBYTNIAK Simon WŁODKOWSKI Bartosz | 10 10 | 30.18 29.97 | ZAKOŚCIELNY Adam WITKOWSKI Marcel | 10 10 | 30.17 30.84 |
DYSKW. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 2 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:06.85 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
KRUPA Filip GRAF Tymon | 11 11 | 31.86 31.84 | BARYCKI Fryderyk IWANKOWSKI Norbert | 11 10 | 31.68 31.47 |
DYSKW. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 5 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:07.59 | ||||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
RÓZGA Lucjan KLUSEK Adam | 11 11 | 32.45 33.09 | CHĄCIAK Patryk ZAMIARA Jan | 10 10 | 32.81 29.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19.05.2023 - 9:15 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | GOŁUB Karolina | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:02.21 | 527 | 30.55 | 31.66 | |||
2. | ROKICKA Gabriela | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:03.08 | 505 | 30.19 | 32.89 | |||
3. | KOKOSZKA Paulina | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:03.11 | 504 | 30.08 | 33.03 | |||
4. | MATOWICKA Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:03.56 | 494 | 30.58 | 32.98 | |||
5. | JEŻEWSKA Blanka | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:03.77 | 489 | 31.19 | 32.58 | |||
6. | CZECHMAŃSKA Antonina | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:05.07 | 460 | 31.67 | 33.40 | |||
7. | NEUHORN Diana | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:05.43 | 452 | 31.70 | 33.73 | |||
8. | SADOWSKA Zofia | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:06.14 | 438 | 31.76 | 34.38 | |||
9. | ŁYSIUK Lidia | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:06.25 | 436 | 31.98 | 34.27 | |||
10. | SZPAKIEWICZ Bianka | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:06.76 | 426 | 32.14 | 34.62 | |||
11. | KOSMALA Pola | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:07.82 | 406 | 33.15 | 34.67 | |||
12. | POLSAKOVA Nina | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:07.97 | 404 | 32.43 | 35.54 | |||
13. | SOSNOWSKA Natalia | 11 | Buks | 1:08.32 | 397 | 32.88 | 35.44 | |||
14. | LACH Maria | 11 | MKS Ochota Warszawa | 1:08.46 | 395 | 32.60 | 35.86 | |||
15. | PETRUK Polina | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:08.55 | 393 | 32.49 | 36.06 | |||
16. | PŁOSKONKA Liliana | 10 | UKS Żoliborz | 1:08.89 | 388 | 32.57 | 36.32 | |||
17. | MARCINIAK Natalia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:08.96 | 386 | 33.02 | 35.94 | |||
18. | BERNAT Natalia | 10 | UKS Żoliborz | 1:09.09 | 384 | 32.84 | 36.25 | |||
19. | PAPLIŃSKA Marianna | 10 | UKS Ostrobramska | 1:09.17 | 383 | 34.07 | 35.10 | |||
20. | BORUCKA Hanna | 10 | Buks | 1:09.64 | 375 | 33.55 | 36.09 | |||
21. | MOROZOWICZ Nadia | 11 | MKS Ochota Warszawa | 1:09.98 | 370 | 34.44 | 35.54 | |||
22. | JAROS Barbara | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:10.08 | 368 | 33.28 | 36.80 | |||
23. | STREFNER Laura | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:10.32 | 364 | 33.89 | 36.43 | |||
24. | WIĘCEK Alicja | 11 | UKS WAWER Warszawa | 1:10.73 | 358 | 32.82 | 37.91 | |||
25. | SZCZERBA Sonia | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:11.06 | 353 | 34.15 | 36.91 | |||
26. | ONEILL Kiera | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:11.13 | 352 | 33.63 | 37.50 | |||
27. | JAŃCZUK Klara | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:11.78 | 343 | 33.91 | 37.87 | |||
28. | OTULAK Julia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:11.79 | 342 | 34.46 | 37.33 | |||
29. | GŁUCHOWSKA Ewa | 11 | Buks | 1:12.40 | 334 | 34.44 | 37.96 | |||
30. | MENTEL Kinga | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:12.88 | 327 | 34.27 | 38.61 | |||
31. | ZYCH Martyna | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:13.28 | 322 | 34.79 | 38.49 | |||
32. | ŚMIECIŃSKA Anna | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:13.36 | 321 | 35.76 | 37.60 | |||
33. | DĄBROWSKA Anna | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:13.43 | 320 | 35.27 | 38.16 | |||
34. | DAMIĘCKA Blanka | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:13.47 | 319 | 35.14 | 38.33 | |||
35. | CIEŚLIKOWSKA Hanna | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:13.70 | 316 | 34.82 | 38.88 | |||
36. | GERC Jagoda | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:15.24 | 297 | 36.79 | 38.45 | |||
37. | SERAFIN Michalina | 10 | UKS Żoliborz | 1:15.37 | 296 | 35.64 | 39.73 | |||
38. | ŁAPIŃSKA Natalia | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:15.48 | 295 | 35.96 | 39.52 | |||
39. | MISSALA Róża | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:16.16 | 287 | 36.49 | 39.67 | |||
40. | CZAJKOWSKA Maya | 11 | UKS Żoliborz | 1:16.43 | 284 | 36.80 | 39.63 | |||
41. | RZĄSA Antonina | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:16.49 | 283 | 36.13 | 40.36 | |||
42. | ROKICKA Alicja | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:17.32 | 274 | 37.17 | 40.15 | |||
43. | SZAJKOWSKA Aleksandra | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:17.69 | 270 | 37.23 | 40.46 | |||
44. | SOCHA Gabriela | 11 | UKS Ostrobramska | 1:17.77 | 269 | 37.41 | 40.36 | |||
45. | DOROZ Stella | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 1:18.06 | 266 | 37.08 | 40.98 | |||
46. | SZCZEŚNIAK Zofia | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:18.28 | 264 | 38.14 | 40.14 | |||
47. | JANKOWSKA Jaśmina | 10 | UKS WAWER Warszawa | 1:18.59 | 261 | 36.69 | 41.90 | |||
48. | KROPIEWNICKA Liliana | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:19.55 | 252 | 37.50 | 42.05 | |||
49. | RAIYATI Roxana | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:19.87 | 249 | 38.44 | 41.43 | |||
50. | WERESKA Zofia | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:20.05 | 247 | 37.51 | 42.54 | |||
51. | SYPEREK Zofia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:20.06 | 247 | 38.11 | 41.95 | |||
52. | NIEDŹWIEDZKA Nadia | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:20.47 | 243 | 37.91 | 42.56 | |||
53. | SZYMANIAK Alicja | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:20.97 | 239 | 39.27 | 41.70 | |||
54. | KRYNICKA Julia | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 1:21.01 | 238 | 37.33 | 43.68 | |||
55. | BRZEZIŃSKA Hanna | 11 | UKS Żoliborz | 1:21.24 | 236 | 38.72 | 42.52 | |||
56. | SCHAFTLEIN Julia | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:21.55 | 233 | 38.53 | 43.02 | |||
57. | WIEWIÓRKA Patrycja | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:21.72 | 232 | 37.66 | 44.06 | |||
58. | OSICKA Lena | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:22.83 | 223 | 38.93 | 43.90 | |||
59. | NERKA Małgorzata | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:23.59 | 217 | 40.22 | 43.37 | |||
60. | SOKOŁOWSKA Hanna | 11 | UKS Żoliborz | 1:23.71 | 216 | 39.89 | 43.82 | |||
61. | BULENDA Liliana | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:24.96 | 206 | 40.96 | 44.00 | |||
62. | PACHECKA Zofia | 10 | UKS WAWER Warszawa | 1:26.25 | 197 | 39.62 | 46.63 | |||
63. | BEMOWSKA Marianna | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 1:26.89 | 193 | 41.28 | 45.61 | |||
64. | GAŁASZEWSKA Ewa | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:27.04 | 192 | 40.70 | 46.34 | |||
65. | GOMUŁKA Pola | 11 | UKS Żoliborz | 1:27.19 | 191 | 40.53 | 46.66 | |||
66. | PIĄTKOWSKA Natalia | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:27.39 | 190 | 40.44 | 46.95 | |||
67. | MAJCHER Natalia | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:27.74 | 187 | 40.59 | 47.15 | |||
68. | BORUC Helena | 11 | UKS Żoliborz | 1:27.76 | 187 | 41.17 | 46.59 | |||
69. | CHMIELECKA Zoja | 11 | UKS Żoliborz | 1:27.82 | 187 | 42.48 | 45.34 | |||
70. | KALISZEWSKA Helena | 11 | UKS Żoliborz | 1:28.02 | 186 | 39.71 | 48.31 | |||
71. | JAKUBAS Marta | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:28.20 | 184 | 40.20 | 48.00 | |||
72. | RZEPKA Maja | 10 | UKS Żoliborz | 1:28.65 | 182 | 44.95 | 43.70 | |||
73. | BACHURA Hanna | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:28.66 | 182 | 40.53 | 48.13 | |||
74. | KWAŚNIEWSKA Emilia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:29.25 | 178 | 41.52 | 47.73 | |||
75. | KURIATA Nina | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:29.41 | 177 | 43.33 | 46.08 | |||
76. | BELKIEWICZ Maja | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:30.22 | 172 | 42.93 | 47.29 | |||
77. | KOZERSKA Antonina | 11 | UKS Żoliborz | 1:32.51 | 160 | 44.19 | 48.32 | |||
78. | SZCZECHURA Malina | 11 | UKS Żoliborz | 1:32.72 | 159 | 44.46 | 48.26 | |||
79. | PRYCIAK Ida | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:33.12 | 157 | 44.66 | 48.46 | |||
80. | MOKRIANSKA Vira | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:33.21 | 156 | 42.23 | 50.98 | |||
81. | ZAGOŻDŻON Alicja | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:34.22 | 151 | 44.65 | 49.57 | |||
82. | ROSIŃSKA Jagoda | 10 | UKS WAWER Warszawa | 1:36.08 | 143 | 44.78 | 51.30 | |||
83. | GROCHOWSKA Julia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:36.23 | 142 | 44.25 | 51.98 | |||
84. | BARTOSZEWSKA Sylwia | 11 | UKS Żoliborz | 1:40.76 | 124 | 45.69 | 55.07 | |||
85. | SZULC Klara | 11 | UKS Żoliborz | 1:45.15 | 109 | 48.32 | 56.83 | |||
86. | ZAJĄC Monika | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:48.86 | 98 | 49.69 | 59.17 | |||
87. | GRABIA Kalina | 11 | UKS Żoliborz | 1:53.09 | 87 | 49.34 | 1:03.75 | |||
88. | WASILEWSKA Oliwia | 11 | UKS WAWER Warszawa | 1:55.50 | 82 | 50.86 | 1:04.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19.05.2023 - 9:47 | Chłopców, 100m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | ZAWŁOCKI Kajetan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 57.40 | 476 | 28.03 | 29.37 | ||||
2. | POŁOWNIAK Mateusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 58.15 | 458 | 28.37 | 29.78 | ||||
3. | SZYMAŃSKI Rafał | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 58.46 | 451 | 28.54 | 29.92 | ||||
4. | TRYDULSKI Wiktor | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 58.81 | 443 | 28.73 | 30.08 | ||||
5. | MRÓWCZYŃSKI Bartosz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:00.59 | 405 | 29.06 | 31.53 | ||||
6. | YAROSHENKO Alexander | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:02.05 | 377 | 29.73 | 32.32 | ||||
7. | STRYCZYŃSKI Szymon | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:02.45 | 370 | 30.01 | 32.44 | ||||
8. | ZUBAKHIN Yevgeniy | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:02.50 | 369 | 29.62 | 32.88 | ||||
9. | GRABOWSKI Wojciech | 10 | UKS Ostrobramska | 1:03.13 | 358 | 30.43 | 32.70 | ||||
10. | MROZIŃSKI Kazimierz | 10 | UKS Żoliborz | 1:03.69 | 348 | 29.36 | 34.33 | ||||
11. | SOBCZAK Mateusz | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:03.92 | 345 | 29.97 | 33.95 | ||||
12. | RYMARCZUK Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:04.23 | 340 | 31.00 | 33.23 | ||||
13. | DYBALSKI Filip | 10 | Buks | 1:04.45 | 336 | 30.99 | 33.46 | ||||
14. | SKAWIŃSKI Aleksander | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:04.46 | 336 | 31.21 | 33.25 | ||||
15. | ŁUKASZEWICZ Michał | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:04.75 | 332 | 30.40 | 34.35 | ||||
16. | BOGUCKI Jan | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:05.11 | 326 | 31.27 | 33.84 | ||||
17. | PIOTROWSKI Szymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:05.13 | 326 | 30.62 | 34.51 | ||||
18. | POLKOWSKI PNIEWSKI Kacper | 11 | Buks | 1:05.40 | 322 | 31.61 | 33.79 | ||||
19. | WŁODKOWSKI Bartosz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:05.41 | 322 | 30.99 | 34.42 | ||||
20. | PIWOWARSKI Mikołaj | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:05.43 | 321 | 31.19 | 34.24 | ||||
21. | PIETRZAK Marcel | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:05.56 | 319 | 31.46 | 34.10 | ||||
22. | ZAMIARA Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:05.74 | 317 | 31.22 | 34.52 | ||||
23. | LINDNER Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:05.82 | 316 | 32.09 | 33.73 | ||||
24. | GRABIŃSKI Tymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:06.09 | 312 | 31.09 | 35.00 | ||||
25. | UGORSKI Hubert | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:06.52 | 306 | 31.41 | 35.11 | ||||
26. | KANIEWSKI Szymon | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:07.17 | 297 | 32.67 | 34.50 | ||||
27. | KUSYK Franciszek | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:07.27 | 296 | 32.11 | 35.16 | ||||
28. | KUBIAK Cyprian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:07.51 | 293 | 32.45 | 35.06 | ||||
29. | PIERCHAŁA Aleksander | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:07.57 | 292 | 32.76 | 34.81 | ||||
30. | BAJER Igor | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:07.75 | 289 | 32.08 | 35.67 | ||||
31. | KACZMAREK Stanisław | 10 | UKS Żoliborz | 1:07.82 | 289 | 32.45 | 35.37 | ||||
32. | DĄBROWSKI Leonard | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:07.97 | 287 | 32.30 | 35.67 | ||||
33. | DUK Julian | 10 | UKS Żoliborz | 1:08.65 | 278 | 32.71 | 35.94 | ||||
34. | ORLIŃSKI Jakub | 10 | UKS Żoliborz | 1:09.20 | 272 | 33.31 | 35.89 | ||||
35. | SADŁOŃ Ignacy | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:09.27 | 271 | 32.86 | 36.41 | ||||
36. | SULIMA - SZULMANIEWICZ Jan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:09.30 | 270 | 32.99 | 36.31 | ||||
37. | DIAKITE Malik | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:09.44 | 269 | 32.41 | 37.03 | ||||
38. | WIŚNIEWSKI Wiktor | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:09.63 | 267 | 32.91 | 36.72 | ||||
39. | ZIÓŁKOWSKI Jan | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:10.07 | 262 | 33.72 | 36.35 | ||||
40. | DZIĘCIOŁOWSKI Kamil | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:10.11 | 261 | 32.74 | 37.37 | ||||
41. | PERKA Jan | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:10.31 | 259 | 33.94 | 36.37 | ||||
42. | CHĄCIAK Patryk | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:10.76 | 254 | 34.46 | 36.30 | ||||
43. | RYMER Jakub | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:10.82 | 253 | 33.96 | 36.86 | ||||
44. | RÓZGA Lucjan | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:10.91 | 252 | 34.54 | 36.37 | ||||
45. | PIETRYCH Igor | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:10.98 | 252 | 33.43 | 37.55 | ||||
46. | KOWIECZNIKOW Szymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:11.43 | 247 | 34.11 | 37.32 | ||||
47. | KOŚMIDER Albert | 10 | UKS Żoliborz | 1:11.55 | 246 | 34.08 | 37.47 | ||||
48. | BODUEN Ian | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 1:11.89 | 242 | 34.11 | 37.78 | ||||
49. | BOROWY Mateusz | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:11.96 | 241 | 34.26 | 37.70 | ||||
50. | KOTŁOWSKI Piotr | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:12.03 | 241 | 33.59 | 38.44 | ||||
51. | MACKIEWICZ Michał | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:12.04 | 241 | 34.21 | 37.83 | ||||
52. | KLUSEK Adam | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:12.38 | 237 | 34.23 | 38.15 | ||||
53. | TAJANOWICZ Szymon | 10 | UKS Żoliborz | 1:12.42 | 237 | 33.70 | 38.72 | ||||
54. | BOJANOWSKI Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:12.47 | 236 | 35.40 | 37.07 | ||||
55. | GUTOWSKI Radosław | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:12.56 | 235 | 35.35 | 37.21 | ||||
56. | SYPEN Maksym | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:12.69 | 234 | 33.53 | 39.16 | ||||
57. | IWANKOWSKI Norbert | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:12.74 | 234 | 34.94 | 37.80 | ||||
58. | MIŁEK Filip | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:13.16 | 230 | 34.40 | 38.76 | ||||
59. | KOMOROWSKI Michał | 11 | Buks | 1:13.36 | 228 | 34.79 | 38.57 | ||||
60. | MOĆKO Aleksander | 10 | UKS Żoliborz | 1:13.96 | 222 | 35.28 | 38.68 | ||||
61. | KARDAS Tomasz | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 1:14.08 | 221 | 36.58 | 37.50 | ||||
62. | STAŃCZAK Tymoteusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:14.22 | 220 | 35.45 | 38.77 | ||||
63. | MARCZAK Antoni | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:14.24 | 220 | 35.47 | 38.77 | ||||
64. | KARWACKI Mateusz | 11 | Buks | 1:14.59 | 217 | 35.40 | 39.19 | ||||
65. | RATAJSKI Maciej | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:14.66 | 216 | 35.26 | 39.40 | ||||
66. | OCHAŁEK Marcel | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:14.69 | 216 | 35.24 | 39.45 | ||||
67. | BRONIECKI Oliwier | 10 | UKS Żoliborz | 1:15.00 | 213 | 35.13 | 39.87 | ||||
68. | SMOLAREK Stanisław | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:15.02 | 213 | 35.78 | 39.24 | ||||
69. | SPOCZYŃSKI Maciej | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:15.09 | 212 | 35.07 | 40.02 | ||||
70. | JUSZKO Wiktor | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 1:15.12 | 212 | 35.55 | 39.57 | ||||
71. | FILIPEK Alan | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:15.40 | 210 | 35.49 | 39.91 | ||||
72. | JAROSZ Filip | 11 | Buks | 1:15.54 | 209 | 36.21 | 39.33 | ||||
73. | GŁÓD Mateusz | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:15.73 | 207 | 35.91 | 39.82 | ||||
74. | BURDA Mateusz | 11 | Buks | 1:15.77 | 207 | 36.96 | 38.81 | ||||
75. | STAŃCZYK Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 1:15.82 | 206 | 35.17 | 40.65 | ||||
76. | SIDOR Antoni | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:15.83 | 206 | 35.51 | 40.32 | ||||
77. | JĘDRYCZKA Adam | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:16.09 | 204 | 36.55 | 39.54 | ||||
78. | BŁAŻEJCZYK Mateusz | 10 | UKS Żoliborz | 1:16.22 | 203 | 36.22 | 40.00 | ||||
79. | RADOWSKI Robert | 11 | UKS Żoliborz | 1:16.26 | 203 | 37.29 | 38.97 | ||||
80. | DZIĘCIOŁOWSKI Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 1:16.66 | 200 | 37.87 | 38.79 | ||||
81. | PIECHOWICZ Andrzej | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:16.85 | 198 | 36.93 | 39.92 | ||||
82. | BORKOWSKI Jan | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:16.93 | 198 | 37.44 | 39.49 | ||||
83. | OWCZARCZYK Jan | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:17.29 | 195 | 36.07 | 41.22 | ||||
84. | OLEJNICZAK Jan | 11 | UKS Żoliborz | 1:17.33 | 194 | 37.17 | 40.16 | ||||
85. | BUJAK Tymoteusz | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 1:17.40 | 194 | 35.62 | 41.78 | ||||
86. | BALCER Wojciech | 10 | UKS Żoliborz | 1:17.53 | 193 | 36.95 | 40.58 | ||||
87. | STĘCLIK Jan | 11 | UKS Żoliborz | 1:17.67 | 192 | 37.40 | 40.27 | ||||
88. | WARDECKI Ryszard | 10 | UKS Ostrobramska | 1:17.69 | 192 | 37.01 | 40.68 | ||||
89. | FEDORENKO Tymur | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:17.80 | 191 | 37.13 | 40.67 | ||||
90. | TABOR Aleksander | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:18.11 | 189 | 36.71 | 41.40 | ||||
91. | PIONTKIEWICZ Marcel | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:18.19 | 188 | 36.51 | 41.68 | ||||
92. | CHAGOWSKI Tymon | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:18.62 | 185 | 37.05 | 41.57 | ||||
93. | KWIECIAK Wojciech | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 1:18.69 | 185 | 37.35 | 41.34 | ||||
94. | NOGAJ Bernard | 11 | UKS Żoliborz | 1:19.40 | 180 | 37.95 | 41.45 | ||||
95. | MACIOCH Michał | 10 | UKS Żoliborz | 1:19.57 | 178 | 37.16 | 42.41 | ||||
96. | JANOWSKI Jakub | 10 | UKS Żoliborz | 1:19.60 | 178 | 37.18 | 42.42 | ||||
97. | NIEZBECKI Mateusz | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:19.85 | 177 | 37.33 | 42.52 | ||||
98. | KUCZYŃSKI Michał | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:20.02 | 175 | 36.90 | 43.12 | ||||
99. | CHLIPAŁA Szymon | 10 | UKS WAWER Warszawa | 1:20.04 | 175 | 36.25 | 43.79 | ||||
100. | DZIERŻYKRAJ - STOKALSKI Ignacy | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:20.62 | 172 | 38.75 | 41.87 | ||||
101. | ORNAT Oskar | 11 | UKS Żoliborz | 1:21.78 | 164 | 37.64 | 44.14 | ||||
102. | SZCZYGIEŁ Wiktor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:21.89 | 164 | 38.39 | 43.50 | ||||
103. | ŁUKASZEWSKI Maksymilian | 10 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 1:22.83 | 158 | 38.46 | 44.37 | ||||
104. | SZCZECHURA Eryk | 10 | UKS Żoliborz | 1:24.51 | 149 | 39.13 | 45.38 | ||||
105. | MARSZAŁ Dominik | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 1:24.76 | 148 | 40.55 | 44.21 | ||||
106. | WYSOCZAŃSKI Ryszard | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:24.97 | 146 | 40.66 | 44.31 | ||||
107. | CISZEWSKI Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 1:25.13 | 146 | 38.93 | 46.20 | ||||
108. | ALEKSANDROWICZ Modest | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:25.50 | 144 | 40.12 | 45.38 | ||||
109. | WINKLER Wojciech | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:25.56 | 143 | 40.58 | 44.98 | ||||
110. | TOLAK Tymoteusz | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:25.96 | 141 | 40.84 | 45.12 | ||||
111. | FIJOŁEK Adam | 11 | UKS Żoliborz | 1:26.02 | 141 | 40.43 | 45.59 | ||||
112. | LESIAK Wiktor | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:26.05 | 141 | 40.46 | 45.59 | ||||
113. | GRZELAK Olaf | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:26.46 | 139 | 40.57 | 45.89 | ||||
114. | FRANKOWSKI Iwo | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:28.16 | 131 | 41.37 | 46.79 | ||||
115. | JANICKI Artur | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:28.20 | 131 | 40.76 | 47.44 | ||||
116. | WŁODARCZYK Karol | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:28.35 | 130 | 39.40 | 48.95 | ||||
117. | BRAJCZEWSKI Filip | 10 | UKS WAWER Warszawa | 1:28.37 | 130 | 40.79 | 47.58 | ||||
118. | TYBURCY Adam | 11 | UKS Żoliborz | 1:28.41 | 130 | 43.65 | 44.76 | ||||
119. | MAJKUT Jeremi | 11 | UKS Żoliborz | 1:28.96 | 128 | 42.93 | 46.03 | ||||
120. | PACHLA Franciszek | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:28.99 | 127 | 40.86 | 48.13 | ||||
121. | GÓRKIEWICZ Ignacy | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:29.03 | 127 | 42.02 | 47.01 | ||||
122. | KRZAK Piotr | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:29.35 | 126 | 41.55 | 47.80 | ||||
123. | JOBDA Adam | 11 | Buks | 1:29.53 | 125 | 42.67 | 46.86 | ||||
124. | KOCHNOWICZ Mikołaj | 10 | UKS Żoliborz | 1:29.75 | 124 | 44.57 | 45.18 | ||||
125. | GREGORCZYK Wojciech | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:29.80 | 124 | 43.72 | 46.08 | ||||
126. | WYSOCZAŃSKI Aleksander | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:30.27 | 122 | 42.73 | 47.54 | ||||
127. | PORAY-ZBROŻEK Mikołaj | 10 | UKS Żoliborz | 1:30.77 | 120 | 42.81 | 47.96 | ||||
128. | GRONCZEWSKI Michał | 10 | UKS Żoliborz | 1:31.07 | 119 | 44.35 | 46.72 | ||||
129. | STARCZEWSKI Oskar | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:31.81 | 116 | 42.36 | 49.45 | ||||
130. | TOBOŁA PERTKIEWICZ Leon | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:31.98 | 115 | 43.44 | 48.54 | ||||
131. | DOŁOWY Hubert | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:32.02 | 115 | 43.81 | 48.21 | ||||
132. | PAWLIK Robert | 11 | UKS Ostrobramska | 1:32.45 | 114 | 43.18 | 49.27 | ||||
133. | ŁYDZIŃSKI Ksawery | 11 | UKS Ostrobramska | 1:33.43 | 110 | 41.71 | 51.72 | ||||
134. | MARCZEWSKI Jerzy | 11 | UKS Żoliborz | 1:33.66 | 109 | 45.16 | 48.50 | ||||
135. | KOSEWSKI Aleksander | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:34.34 | 107 | 43.19 | 51.15 | ||||
136. | WĘGIEŁEK Piotr | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:34.39 | 107 | 40.87 | 53.52 | ||||
137. | PAJDZIŃSKI Antoni | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:36.04 | 101 | 45.18 | 50.86 | ||||
138. | KAMIŃSKI Maksymilian | 11 | UKS WAWER Warszawa | 1:36.55 | 100 | 44.97 | 51.58 | ||||
139. | BEDNARSKI Adam | 11 | UKS Żoliborz | 1:37.12 | 98 | 45.57 | 51.55 | ||||
140. | KRASUSKI Jakub | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:39.40 | 91 | 45.36 | 54.04 | ||||
141. | SZCZEŚNIAK Antoni | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:39.74 | 90 | 46.93 | 52.81 | ||||
142. | ORACZ Jan | 11 | Buks | 1:39.82 | 90 | 45.67 | 54.15 | ||||
143. | FRĄTCZAK Antoni | 11 | UKS Żoliborz | 1:40.21 | 89 | 48.05 | 52.16 | ||||
144. | JABŁOŃSKI Konstanty | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:40.46 | 88 | 43.99 | 56.47 | ||||
145. | MATERKA Bruno | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:41.96 | 85 | 1:41.96 | |||||
146. | ŚWIĘTEK Tymon | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:47.39 | 72 | 50.11 | 57.28 | ||||
147. | MILEWSKI Maurycy | 11 | UKS Żoliborz | 1:47.95 | 71 | 49.31 | 58.64 | ||||
148. | PTASIŃSKI Robert | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:48.02 | 71 | 49.82 | 58.20 | ||||
149. | GÓRECKI Antoni | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:52.13 | 63 | 54.74 | 57.39 | ||||
150. | KOSSOWSKI Filip | 10 | UKS Żoliborz | 1:52.44 | 63 | 54.74 | 57.70 | ||||
151. | KRYNKE Borys | 11 | UKS Żoliborz | 1:54.75 | 59 | 53.57 | 1:01.18 | ||||
152. | ZALESKI Ignacy | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:56.17 | 57 | 53.71 | 1:02.46 | ||||
153. | LITWIŃCZUK Adam | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:58.42 | 54 | 53.78 | 1:04.64 | ||||
154. | SZMIDT Antoni | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:59.86 | 52 | 53.50 | 1:06.36 | ||||
DYSKW. | JATKOWSKI Stanisław | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:03.12 | 30.71 | 32.41 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | RADŁOWSKI Mariusz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:06.07 | 31.13 | 34.94 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | BALAS Mateusz | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:13.60 | 34.65 | 38.95 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | CISEK Michał | 10 | UKS Ostrobramska | 1:14.84 | 35.34 | 39.50 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | SZCZEPANEK Stanisław | 11 | Buks | 1:17.00 | 37.27 | 39.73 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19.05.2023 - 10:42 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | BORTLISZ Gabriela | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 34.77 | 554 | ||||
2. | RACHWALIK Wiktoria | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 35.88 | 504 | ||||
3. | KOPP Zuzanna | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 36.42 | 482 | ||||
4. | KOWALSKA-FRĄCZYK Zofia | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 36.43 | 481 | ||||
5. | PRZYWARA Laura | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 37.09 | 456 | ||||
6. | RUCZKOWSKA Maria | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 37.40 | 445 | ||||
7. | KURPIEL Maja | 11 | Buks | 39.14 | 388 | ||||
8. | PETRUK Polina | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 39.25 | 385 | ||||
9. | SOLIS Zuzanna | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 39.27 | 384 | ||||
10. | NIZIO Kamila | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 39.30 | 383 | ||||
11. | CIBOROWSKA Anna | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 39.44 | 379 | ||||
SOBÓTKA Oliwia | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 39.44 | 379 | |||||
13. | WYSOKIŃSKA Emilia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 39.58 | 375 | ||||
14. | GAJEWSKA Karolina | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 39.69 | 372 | ||||
15. | DAMIĘCKA Blanka | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 39.84 | 368 | ||||
16. | CZERNIGA Agata | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 39.97 | 364 | ||||
17. | HANDZLIK Aleksandra | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 39.98 | 364 | ||||
18. | ZWARDOŃ Aleksandra | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 40.21 | 358 | ||||
19. | POCHWALSKA Zuzanna | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 40.29 | 356 | ||||
20. | KRYSTMAN Kaja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 41.29 | 330 | ||||
21. | OSADCZUK Laura | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 41.55 | 324 | ||||
22. | BOROWIEC Antonina | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 41.67 | 321 | ||||
23. | MARKOWSKA Pola | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 41.80 | 318 | ||||
24. | GLINKA Lena | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 41.86 | 317 | ||||
25. | SADOWSKA Zuzanna | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 42.01 | 314 | ||||
26. | RADEVIĆ Marija | 10 | MKS Ochota Warszawa | 42.06 | 313 | ||||
27. | GDAWIEC Anda | 11 | Buks | 42.10 | 312 | ||||
28. | KRAJEWSKA Maja | 10 | UKS 307 Warszawa | 42.56 | 302 | ||||
29. | MATUZEWICZ Lena | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 42.78 | 297 | ||||
30. | SZERSZEŃ -NIEWĘGŁOWSKA Zofia | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 42.93 | 294 | ||||
31. | DANISZEWSKA Aleksandra | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 43.34 | 286 | ||||
32. | SZERSZENOWICZ Natalia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 43.56 | 281 | ||||
33. | SZAJKOWSKA Aleksandra | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 43.87 | 275 | ||||
34. | BUDZISZEWSKA Nelly | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 43.99 | 273 | ||||
35. | WIĘCKOWSKA Maja | 10 | Buks | 44.00 | 273 | ||||
36. | ŁĄTKOWSKA Livia | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 44.02 | 273 | ||||
37. | GERASIMOVA Nicole | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 44.05 | 272 | ||||
38. | SOCHA Gabriela | 11 | UKS Ostrobramska | 44.07 | 272 | ||||
39. | KAMIŃSKA Oliwia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 44.28 | 268 | ||||
40. | MENTEL Kinga | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 44.68 | 261 | ||||
41. | GERC Jagoda | 11 | UKS 307 Warszawa | 45.17 | 252 | ||||
42. | ROMANOWSKA Maria | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 45.38 | 249 | ||||
43. | PACHECKA Zofia | 10 | UKS WAWER Warszawa | 45.83 | 242 | ||||
44. | SCHAFTLEIN Julia | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 46.09 | 237 | ||||
45. | KLIBER Hanna | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 46.16 | 236 | ||||
46. | STARZEC Michalina | 11 | UKS 307 Warszawa | 46.34 | 234 | ||||
47. | GRABIA Michalina | 10 | UKS Żoliborz | 46.47 | 232 | ||||
48. | WITTBRODT Alicja | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 46.98 | 224 | ||||
49. | ROSZCZYK Kamila | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 47.36 | 219 | ||||
50. | GADOWSKA Monika | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 47.40 | 218 | ||||
51. | GRZONEK Helena | 11 | UKS WAWER Warszawa | 47.46 | 217 | ||||
52. | ZEMAN Antonina | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 47.54 | 216 | ||||
53. | SZYMANIAK Alicja | 10 | UKS H2O Warszawa | 47.66 | 215 | ||||
54. | PIĘTAK Pola | 11 | Buks | 47.71 | 214 | ||||
55. | ROGUSKA Alicja | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 48.12 | 209 | ||||
56. | JANKOWSKA Jaśmina | 10 | UKS WAWER Warszawa | 48.48 | 204 | ||||
57. | JAKUBAS Marta | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 49.13 | 196 | ||||
58. | BEMOWSKA Marianna | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 49.40 | 193 | ||||
59. | PIĄTKOWSKA Natalia | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 49.68 | 189 | ||||
60. | GAŁASZEWSKA Ewa | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 49.84 | 188 | ||||
61. | KRAJEWSKA Julia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 50.10 | 185 | ||||
62. | KRYNICKA Julia | 10 | UKS "Wodnik Gocław" | 50.26 | 183 | ||||
63. | MIAŁKOWSKA Helena | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 50.49 | 180 | ||||
64. | MATUSIK Hanna | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 51.12 | 174 | ||||
65. | GROCHOWSKA Julia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 51.14 | 174 | ||||
66. | SOKOŁOWSKA Hanna | 11 | UKS Żoliborz | 51.26 | 172 | ||||
67. | ZAGOŻDŻON Alicja | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 52.11 | 164 | ||||
68. | CEGIEŁKA Hanna | 11 | Buks | 52.15 | 164 | ||||
69. | CIEŚLAK Helena | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 52.91 | 157 | ||||
70. | BELKIEWICZ Maja | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 53.22 | 154 | ||||
71. | BORUC Helena | 11 | UKS Żoliborz | 54.20 | 146 | ||||
72. | MENCHETTI Cristina | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 54.26 | 145 | ||||
73. | BORMAN Weronika | 11 | UKS Żoliborz | 55.20 | 138 | ||||
74. | SZULC Klara | 11 | UKS Żoliborz | 55.61 | 135 | ||||
75. | ROSIŃSKA Jagoda | 10 | UKS WAWER Warszawa | 55.74 | 134 | ||||
76. | TOPOLSKA Kinga | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 59.08 | 112 | ||||
77. | ZAJĄC Monika | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:01.55 | 99 | ||||
78. | WASILEWSKA Oliwia | 11 | UKS WAWER Warszawa | 1:08.86 | 71 | ||||
79. | PRUSAK Oliwia | 11 | UKS WAWER Warszawa | 1:21.35 | 43 | ||||
DYSKW. | SOBCZAK Małgorzata | 10 | UKS 307 Warszawa | 37.16 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | CZAJKOWSKA Maya | 11 | UKS Żoliborz | 42.12 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||
DYSKW. | KOTRUCHOW Liliana | 10 | UKS H2O Warszawa | 49.43 | |||||
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie). | |||||||||
DYSKW. | KALISZEWSKA Helena | 11 | UKS Żoliborz | 52.82 | |||||
K6 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion. | |||||||||
DYSKW. | BĄK Laura | 11 | UKS WAWER Warszawa | 1:00.95 | |||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19.05.2023 - 11:02 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MRÓWCZYŃSKI Bartosz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 33.76 | 403 | ||||
2. | URBANEK Damian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.35 | 383 | ||||
3. | SIEMASZKO Leon | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 34.42 | 380 | ||||
4. | YAROSHENKO Alexander | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.61 | 374 | ||||
5. | STAMATEL Goran | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 34.66 | 373 | ||||
6. | GRABOWSKI Wojciech | 10 | UKS Ostrobramska | 35.20 | 356 | ||||
7. | ŻĘGOTA Borys | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 36.13 | 329 | ||||
8. | PRZYBYTNIAK Simon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 36.45 | 320 | ||||
9. | WĘGRODZKI Witold | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 36.48 | 319 | ||||
10. | JAKUBOWSKI Stanisław | 10 | UKS Ostrobramska | 37.75 | 288 | ||||
11. | KUBIAK Cyprian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 38.18 | 279 | ||||
12. | YARUI Kiril | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 38.46 | 273 | ||||
13. | GUTOWSKI Radosław | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 38.64 | 269 | ||||
14. | BIEGAŃSKI Patryk | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 38.71 | 267 | ||||
15. | KULIK Konstanty | 10 | UKS 307 Warszawa | 38.75 | 266 | ||||
16. | ANTOSIK Błażej | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 38.76 | 266 | ||||
17. | GRZELAK Leonard | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 39.13 | 259 | ||||
18. | WIETESKA Nikodem | 10 | MKS Ochota Warszawa | 39.18 | 258 | ||||
19. | PERKA Jan | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 39.44 | 253 | ||||
20. | ADAMSKI Mikołaj | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 39.49 | 252 | ||||
21. | FLISIUK Michał | 10 | UKS WAWER Warszawa | 39.87 | 245 | ||||
22. | OLSZEWSKI Wojciech | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 40.06 | 241 | ||||
23. | DZIENISZEWSKI Leon | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 40.14 | 240 | ||||
24. | ZĘBALA Jan | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 40.31 | 237 | ||||
25. | BIESIADA Antoni | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 40.67 | 230 | ||||
BRUSZEWSKI Maksymilian | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 40.67 | 230 | |||||
27. | PSODA Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 40.78 | 229 | ||||
28. | BURZA Adam | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 40.80 | 228 | ||||
29. | NIEDZIÓŁKA Jakub | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 41.16 | 222 | ||||
30. | KOMOROWSKI Michał | 11 | Buks | 41.44 | 218 | ||||
31. | PORZEZIŃSKI Franciszek | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 41.51 | 217 | ||||
32. | MASEWICZ Krzysztof | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 41.61 | 215 | ||||
33. | KACZMAREK Stanisław | 10 | UKS Żoliborz | 41.69 | 214 | ||||
34. | BARYCKI Fryderyk | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 42.41 | 203 | ||||
35. | ŚWIĄTKOWSKI Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 42.61 | 200 | ||||
36. | TRYTIAK Dawyd | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 42.80 | 198 | ||||
37. | SZYMANEK Marcin | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 43.13 | 193 | ||||
38. | SIDOR Antoni | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 43.55 | 188 | ||||
39. | ŁUKASZEWSKI Maksymilian | 10 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 44.51 | 176 | ||||
40. | KRĘGIEL Marcin | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 44.63 | 174 | ||||
41. | JAGODZIŃSKI Julian | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 44.68 | 174 | ||||
42. | BOJANOWSKI Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 45.06 | 169 | ||||
43. | TERLECKI Piotr | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 45.31 | 166 | ||||
44. | SOBCZAK Iwo | 10 | UKS Żoliborz | 45.47 | 165 | ||||
45. | NOGAJ Bernard | 11 | UKS Żoliborz | 45.60 | 163 | ||||
46. | WARDECKI Ryszard | 10 | UKS Ostrobramska | 45.73 | 162 | ||||
47. | DZIERZBICKI Adam | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 45.76 | 162 | ||||
48. | BRZOZOWSKI Michał | 10 | UKS Żoliborz | 45.78 | 161 | ||||
49. | LESIAK Wiktor | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 45.89 | 160 | ||||
50. | TOLAK Tymoteusz | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 46.02 | 159 | ||||
51. | RADOWSKI Robert | 11 | UKS Żoliborz | 46.27 | 156 | ||||
52. | JĘDRYCZKA Adam | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 46.41 | 155 | ||||
53. | KAMIŃSKI Ignacy | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 46.64 | 153 | ||||
54. | FEDORENKO Tymur | 11 | UKS H2O Warszawa | 46.69 | 152 | ||||
55. | GÓRKIEWICZ Ignacy | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 46.75 | 152 | ||||
56. | OLEJNICZAK Jan | 11 | UKS Żoliborz | 46.79 | 151 | ||||
57. | SZCZYGIEŁ Wiktor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 46.90 | 150 | ||||
58. | PACHLA Franciszek | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 46.94 | 150 | ||||
59. | KWARCIANY Ignacy | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 47.20 | 147 | ||||
60. | OSUCH Oskar | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.72 | 142 | ||||
61. | CISZEWSKI Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 48.20 | 138 | ||||
62. | DZIERŻYKRAJ - STOKALSKI Ignacy | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 48.69 | 134 | ||||
63. | WRÓBEL Franciszek | 10 | UKS H2O Warszawa | 48.70 | 134 | ||||
64. | KUZNETSOV Denis | 11 | UKS Żoliborz | 49.28 | 129 | ||||
65. | TYBURCY Adam | 11 | UKS Żoliborz | 49.78 | 125 | ||||
66. | SZCZEŚNIAK Antoni | 11 | UKS H2O Warszawa | 50.56 | 120 | ||||
67. | JASTRZĘBSKI Oliwier | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 50.73 | 118 | ||||
68. | WALECKI Krzysztof | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 50.81 | 118 | ||||
69. | STAWICKI Jan | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 51.07 | 116 | ||||
70. | DOŁOWY Hubert | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 51.33 | 114 | ||||
71. | JANICKI Artur | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 51.36 | 114 | ||||
MACIOCH Michał | 10 | UKS Żoliborz | 51.36 | 114 | |||||
73. | PAWLIK Robert | 11 | UKS Ostrobramska | 51.74 | 112 | ||||
74. | BORKOWSKI Jan | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 51.96 | 110 | ||||
75. | POMYKAŁA Jan | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 52.07 | 110 | ||||
76. | MARCZEWSKI Jerzy | 11 | UKS Żoliborz | 52.91 | 104 | ||||
77. | TOBOŁA PERTKIEWICZ Leon | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 53.09 | 103 | ||||
78. | BEDNARSKI Adam | 11 | UKS Żoliborz | 53.33 | 102 | ||||
79. | SOBCZYŃSKI Szymon | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 54.30 | 97 | ||||
80. | SZYSZ Franciszek | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 54.36 | 96 | ||||
81. | JABŁOŃSKI Konstanty | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 54.43 | 96 | ||||
82. | KOSSOWSKI Filip | 10 | UKS Żoliborz | 55.52 | 90 | ||||
83. | GRONCZEWSKI Michał | 10 | UKS Żoliborz | 55.72 | 89 | ||||
84. | DELUGA Władysław | 11 | UKS H2O Warszawa | 57.73 | 80 | ||||
85. | ZALESKI Ignacy | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:00.24 | 71 | ||||
86. | KOSEWSKI Aleksander | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:01.66 | 66 | ||||
87. | MILEWSKI Maurycy | 11 | UKS Żoliborz | 1:02.17 | 64 | ||||
DYSKW. | HOTÓWKO Stanisław | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 56.29 | |||||
K6 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion. | |||||||||
DYSKW. | ORACZ Jan | 11 | Buks | 57.20 | |||||
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg. | |||||||||
DYSKW. | MATERKA Bruno | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 59.40 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||
DYSKW. | SZMIDT Antoni | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:00.60 | |||||
K9 - Pływak wynurzył łokcie ponad lustro wody (z wyjątkiem ostatniego ruchu przed nawrotem, w czasie nawrotu lub zakończenia wyścigu). |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 19.05.2023 - 11:29 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | JEŻEWSKA Blanka | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:08.35 | 517 | 32.96 | 35.39 | |||
2. | STANISŁAWIUK Maja | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:08.95 | 504 | 32.82 | 36.13 | |||
3. | WYSOKIŃSKA Emilia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:12.93 | 426 | 34.94 | 37.99 | |||
4. | KANCLERZ Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:13.62 | 414 | 35.56 | 38.06 | |||
5. | BOGUCKA Maria | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:14.10 | 406 | 35.67 | 38.43 | |||
6. | NIEDZIŃSKA Bianka | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:14.40 | 401 | 35.00 | 39.40 | |||
7. | ŁYSIUK Karina | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:14.95 | 392 | 35.85 | 39.10 | |||
8. | BARCIŃSKA Ida | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:15.84 | 379 | 36.81 | 39.03 | |||
9. | KANIEWSKA Lena | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:16.02 | 376 | 37.38 | 38.64 | |||
10. | RZĄSA Amelia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:16.38 | 371 | 37.95 | 38.43 | |||
11. | OSICZKO Kaja | 11 | MKS Ochota Warszawa | 1:16.55 | 368 | 37.59 | 38.96 | |||
12. | CIEŚLAK Antonina | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:16.68 | 366 | 37.68 | 39.00 | |||
13. | PŁOSKONKA Liliana | 10 | UKS Żoliborz | 1:17.13 | 360 | 37.80 | 39.33 | |||
14. | KWACZEK Maria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:17.33 | 357 | 36.98 | 40.35 | |||
15. | KOSMALA Pola | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:18.16 | 346 | 38.16 | 40.00 | |||
16. | SZCZERBA Sonia | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:18.24 | 345 | 37.57 | 40.67 | |||
17. | RADEVIĆ Marija | 10 | MKS Ochota Warszawa | 1:19.26 | 332 | 37.95 | 41.31 | |||
18. | POCHWALSKA Zuzanna | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:19.30 | 331 | 38.48 | 40.82 | |||
19. | IWAŃSKA Wiktoria | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:19.33 | 331 | 39.60 | 39.73 | |||
20. | BORUCKA Hanna | 10 | Buks | 1:19.49 | 329 | 38.74 | 40.75 | |||
21. | JAŃCZUK Klara | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:19.64 | 327 | 37.99 | 41.65 | |||
22. | SZPAKIEWICZ Bianka | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:19.75 | 326 | 38.53 | 41.22 | |||
23. | KOBIAŁKA Wiktoria | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 1:20.15 | 321 | 39.19 | 40.96 | |||
24. | TSOKH Milena | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:20.59 | 315 | 39.23 | 41.36 | |||
25. | JAROS Barbara | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:20.75 | 314 | 38.98 | 41.77 | |||
26. | BERNAT Natalia | 10 | UKS Żoliborz | 1:21.03 | 310 | 40.11 | 40.92 | |||
27. | SZERSZENOWICZ Natalia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:21.99 | 300 | 39.99 | 42.00 | |||
28. | WIĘCEK Alicja | 11 | UKS WAWER Warszawa | 1:22.06 | 299 | 38.81 | 43.25 | |||
29. | KASIŃSKA Michalina | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:22.92 | 290 | 40.19 | 42.73 | |||
30. | STANISZEWSKA Patrycja | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:25.31 | 266 | 40.61 | 44.70 | |||
31. | DĄBROWSKA Anna | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:25.36 | 265 | 41.48 | 43.88 | |||
32. | KABAŁA Marta | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:26.30 | 257 | 42.23 | 44.07 | |||
33. | RAIYATI Roxana | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:27.06 | 250 | 41.97 | 45.09 | |||
34. | OSICKA Lena | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:27.72 | 245 | 43.47 | 44.25 | |||
35. | ROKICKA Alicja | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:29.00 | 234 | 44.25 | 44.75 | |||
36. | KRAJEWSKA Maja | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:30.01 | 226 | 43.22 | 46.79 | |||
37. | MŁYNARZ Urszula | 10 | Buks | 1:30.70 | 221 | 42.57 | 48.13 | |||
38. | NIEDŹWIEDZKA Nadia | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:32.09 | 211 | 45.74 | 46.35 | |||
39. | ROMANOWSKA Maria | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:32.24 | 210 | 44.68 | 47.56 | |||
40. | KOTRUCHOW Liliana | 10 | UKS H2O Warszawa | 1:33.71 | 200 | 45.51 | 48.20 | |||
41. | BRZEZIŃSKA Hanna | 11 | UKS Żoliborz | 1:34.30 | 197 | 46.15 | 48.15 | |||
42. | GOMUŁKA Pola | 11 | UKS Żoliborz | 1:34.34 | 196 | 45.55 | 48.79 | |||
43. | ROGUSKA Alicja | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:34.50 | 195 | 44.30 | 50.20 | |||
44. | KROPIEWNICKA Liliana | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:35.18 | 191 | 45.26 | 49.92 | |||
45. | KLIBER Hanna | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:36.13 | 186 | 46.90 | 49.23 | |||
46. | GRZELAK Julita | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:36.44 | 184 | 45.46 | 50.98 | |||
47. | MAJCHER Natalia | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:36.74 | 182 | 46.56 | 50.18 | |||
48. | STARZEC Michalina | 11 | UKS 307 Warszawa | 1:36.92 | 181 | 47.38 | 49.54 | |||
49. | BACHURA Hanna | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 1:37.31 | 179 | 1:37.31 | ||||
50. | RZEPKA Maja | 10 | UKS Żoliborz | 1:40.30 | 163 | 48.04 | 52.26 | |||
51. | CHMIELECKA Zoja | 11 | UKS Żoliborz | 1:41.27 | 159 | 48.76 | 52.51 | |||
52. | KOZERSKA Antonina | 11 | UKS Żoliborz | 1:42.18 | 155 | 50.65 | 51.53 | |||
53. | KWAŚNIEWSKA Emilia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:46.58 | 136 | 53.17 | 53.41 | |||
54. | PRYCIAK Ida | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:47.00 | 134 | 51.84 | 55.16 | |||
55. | MOKRIANSKA Vira | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:48.29 | 130 | 53.71 | 54.58 | |||
56. | BORMAN Weronika | 11 | UKS Żoliborz | 1:48.43 | 129 | 54.50 | 53.93 | |||
57. | SZCZECHURA Malina | 11 | UKS Żoliborz | 1:49.36 | 126 | 53.81 | 55.55 | |||
58. | MENCHETTI Cristina | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:49.39 | 126 | 53.03 | 56.36 | |||
59. | BARTOSZEWSKA Sylwia | 11 | UKS Żoliborz | 1:52.17 | 117 | 54.29 | 57.88 | |||
60. | MATUSIK Hanna | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:52.97 | 114 | 53.94 | 59.03 | |||
61. | MACIEJOWSKA Marcelina | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:08.11 | 78 | 1:00.01 | 1:08.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 19.05.2023 - 11:54 | Chłopców, 100m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | DAWIDOWICZ Konrad | 10 | MKS Ochota Warszawa | 1:03.74 | 435 | 31.26 | 32.48 | ||||
2. | SZYMAŃSKI Rafał | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:04.02 | 430 | 31.35 | 32.67 | ||||
3. | ZAWŁOCKI Kajetan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:06.68 | 380 | 32.88 | 33.80 | ||||
4. | UGORSKI Hubert | 10 | UKS 307 Warszawa | 1:08.35 | 353 | 32.61 | 35.74 | ||||
5. | URBAŃSKI Dariusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:08.80 | 346 | 33.34 | 35.46 | ||||
6. | JARGAS Aron | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:09.11 | 342 | 32.88 | 36.23 | ||||
MROZIŃSKI Kazimierz | 10 | UKS Żoliborz | 1:09.11 | 342 | 33.79 | 35.32 | |||||
8. | KWIATKOWSKI Jan | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:09.31 | 339 | 33.31 | 36.00 | ||||
9. | ZUBAKHIN Yevgeniy | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:10.45 | 322 | 34.25 | 36.20 | ||||
10. | BOGUCKI Jan | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:10.70 | 319 | 34.74 | 35.96 | ||||
11. | MAJEWSKI Dawid | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:10.79 | 318 | 34.40 | 36.39 | ||||
12. | ŁUKASZEWICZ Michał | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:11.33 | 311 | 34.43 | 36.90 | ||||
13. | BIEGAŃSKI Patryk | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:12.68 | 294 | 34.25 | 38.43 | ||||
14. | PIOTROWSKI Szymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:13.13 | 288 | 34.97 | 38.16 | ||||
15. | POLKOWSKI PNIEWSKI Kacper | 11 | Buks | 1:13.16 | 288 | 35.81 | 37.35 | ||||
16. | DYBALSKI Filip | 10 | Buks | 1:13.17 | 288 | 35.81 | 37.36 | ||||
17. | MILEWSKI Jan | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:13.70 | 281 | 35.73 | 37.97 | ||||
18. | WITKOWSKI Marcel | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:13.72 | 281 | 35.46 | 38.26 | ||||
19. | WĘGRODZKI Witold | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:13.88 | 279 | 35.06 | 38.82 | ||||
20. | BEDYŃSKI Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:14.28 | 275 | 35.94 | 38.34 | ||||
21. | SUSLIK Adam | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:14.40 | 274 | 35.92 | 38.48 | ||||
22. | PORZEZIŃSKI Franciszek | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:15.03 | 267 | 36.48 | 38.55 | ||||
23. | LINDNER Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:15.18 | 265 | 36.83 | 38.35 | ||||
24. | RADŁOWSKI Mariusz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:15.66 | 260 | 36.89 | 38.77 | ||||
25. | GRAF Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:15.72 | 260 | 36.77 | 38.95 | ||||
26. | SUSKA Sebastian | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:16.19 | 255 | 36.48 | 39.71 | ||||
27. | DĄBROWSKI Leonard | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:16.77 | 249 | 37.75 | 39.02 | ||||
28. | JATKOWSKI Stanisław | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:17.22 | 245 | 37.80 | 39.42 | ||||
29. | BAJER Igor | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:17.41 | 243 | 37.80 | 39.61 | ||||
30. | DZIURLA Kajetan | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:18.98 | 229 | 37.98 | 41.00 | ||||
31. | GRABISZEWSKI Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:19.50 | 224 | 37.97 | 41.53 | ||||
32. | DZIĘCIOŁOWSKI Kamil | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:21.50 | 208 | 39.59 | 41.91 | ||||
33. | KOŚMIDER Albert | 10 | UKS Żoliborz | 1:22.12 | 203 | 40.47 | 41.65 | ||||
34. | KOTŁOWSKI Piotr | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:22.51 | 200 | 40.16 | 42.35 | ||||
35. | KARWACKI Mateusz | 11 | Buks | 1:22.77 | 199 | 39.46 | 43.31 | ||||
36. | ORLIŃSKI Jakub | 10 | UKS Żoliborz | 1:24.58 | 186 | 42.26 | 42.32 | ||||
37. | OCHAŁEK Marcel | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:24.81 | 185 | 40.53 | 44.28 | ||||
38. | RATAJSKI Maciej | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:25.16 | 182 | 41.54 | 43.62 | ||||
39. | RÓZGA Lucjan | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:25.83 | 178 | 42.86 | 42.97 | ||||
40. | BURZA Adam | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:26.14 | 176 | 41.73 | 44.41 | ||||
41. | TERLECKI Piotr | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:26.61 | 173 | 42.13 | 44.48 | ||||
42. | CHLIPAŁA Szymon | 10 | UKS WAWER Warszawa | 1:27.11 | 170 | 41.13 | 45.98 | ||||
43. | BRONIECKI Oliwier | 10 | UKS Żoliborz | 1:28.12 | 164 | 43.44 | 44.68 | ||||
44. | BURDA Mateusz | 11 | Buks | 1:28.55 | 162 | 44.47 | 44.08 | ||||
45. | BRAJCZEWSKI Filip | 10 | UKS WAWER Warszawa | 1:28.59 | 162 | 43.55 | 45.04 | ||||
46. | STAŃCZYK Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 1:28.60 | 162 | 42.89 | 45.71 | ||||
47. | SMOLAREK Stanisław | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:29.11 | 159 | 43.14 | 45.97 | ||||
48. | PIONTKIEWICZ Marcel | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:29.52 | 157 | 43.09 | 46.43 | ||||
49. | DZIĘCIOŁOWSKI Tomasz | 10 | UKS Żoliborz | 1:29.63 | 156 | 44.87 | 44.76 | ||||
50. | JAGODZIŃSKI Julian | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:29.90 | 155 | 44.40 | 45.50 | ||||
51. | BALCER Wojciech | 10 | UKS Żoliborz | 1:32.58 | 142 | 45.12 | 47.46 | ||||
52. | KWARCIANY Ignacy | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:33.04 | 140 | 45.49 | 47.55 | ||||
53. | JASTRZĘBSKI Oliwier | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:33.50 | 138 | 46.00 | 47.50 | ||||
54. | SZCZECHURA Eryk | 10 | UKS Żoliborz | 1:33.84 | 136 | 45.70 | 48.14 | ||||
55. | FIJOŁEK Adam | 11 | UKS Żoliborz | 1:35.94 | 127 | 46.28 | 49.66 | ||||
56. | ORNAT Oskar | 11 | UKS Żoliborz | 1:36.23 | 126 | 46.23 | 50.00 | ||||
57. | PORAY-ZBROŻEK Mikołaj | 10 | UKS Żoliborz | 1:37.28 | 122 | 47.55 | 49.73 | ||||
58. | PAJDZIŃSKI Antoni | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:37.47 | 121 | 47.13 | 50.34 | ||||
59. | LENARD Olaf | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:38.81 | 117 | 49.81 | 49.00 | ||||
60. | MAJKUT Jeremi | 11 | UKS Żoliborz | 1:40.62 | 110 | 50.03 | 50.59 | ||||
61. | ALEKSANDROWICZ Modest | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:41.32 | 108 | 50.02 | 51.30 | ||||
62. | FRANKOWSKI Iwo | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 1:43.22 | 102 | 51.47 | 51.75 | ||||
63. | KAMIŃSKI Maksymilian | 11 | UKS WAWER Warszawa | 1:43.49 | 101 | 52.17 | 51.32 | ||||
64. | STAWICKI Jan | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:43.89 | 100 | 51.83 | 52.06 | ||||
65. | ŁYDZIŃSKI Ksawery | 11 | UKS Ostrobramska | 1:45.36 | 96 | 50.22 | 55.14 | ||||
66. | POMYKAŁA Jan | 11 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:45.81 | 95 | 52.01 | 53.80 | ||||
67. | MARSZAŁ Dominik | 11 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 1:46.07 | 94 | 53.13 | 52.94 | ||||
68. | DELUGA Władysław | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:46.47 | 93 | 51.88 | 54.59 | ||||
69. | KRASUSKI Jakub | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:53.61 | 76 | 54.25 | 59.36 | ||||
70. | PTASIŃSKI Robert | 11 | UKS H2O Warszawa | 1:54.24 | 75 | 55.91 | 58.33 | ||||
71. | KRYNKE Borys | 11 | UKS Żoliborz | 1:56.40 | 71 | 56.59 | 59.81 | ||||
72. | FRĄTCZAK Antoni | 11 | UKS Żoliborz | 1:59.97 | 65 | 57.43 | 1:02.54 | ||||
73. | LITWIŃCZUK Adam | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 2:06.25 | 56 | 1:01.13 | 1:05.12 | ||||
DYSKW. | STAŃCZAK Tymoteusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | ||||||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | GREGORCZYK Wojciech | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:37.17 | 48.09 | 49.08 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | GÓRECKI Antoni | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:57.47 | 54.44 | 1:03.03 | |||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 19.05.2023 - 12:29 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | KOWALSKA-FRĄCZYK Zofia | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 30.33 | 519 | |||
2. | LEŚNIEWSKA Barbara | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 30.77 | 497 | |||
3. | STANISŁAWIUK Maja | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 31.01 | 485 | |||
4. | RUCZKOWSKA Maria | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 31.30 | 472 | |||
5. | BOGUCKA Maria | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 32.00 | 442 | |||
6. | HORBATY Antonina | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 32.07 | 439 | |||
7. | RACHWALIK Wiktoria | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 32.12 | 437 | |||
8. | SADOWSKA Zofia | 10 | UKS 307 Warszawa | 32.55 | 420 | |||
9. | MARKOWSKA Pola | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 32.59 | 418 | |||
10. | POLSAKOVA Nina | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 33.16 | 397 | |||
11. | KOKOSZKA Paulina | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 33.29 | 392 | |||
12. | ŁYSIUK Lidia | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 33.39 | 389 | |||
13. | SOBCZAK Małgorzata | 10 | UKS 307 Warszawa | 33.49 | 385 | |||
14. | CZERNIGA Agata | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 33.54 | 384 | |||
15. | ZWARDOŃ Aleksandra | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 33.59 | 382 | |||
16. | NIEDZIŃSKA Bianka | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 33.78 | 375 | |||
17. | GAJEWSKA Karolina | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 33.95 | 370 | |||
18. | MARCINIAK Natalia | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.46 | 354 | |||
19. | ZWOLIŃSKA Krystyna | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 34.75 | 345 | |||
20. | ONEILL Kiera | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 35.08 | 335 | |||
21. | BOROWIEC Antonina | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 35.37 | 327 | |||
22. | SADOWSKA Zuzanna | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 35.57 | 321 | |||
23. | TOBOŁA PERTKIEWICZ Zofia | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 35.68 | 319 | |||
24. | MOROZOWICZ Nadia | 11 | MKS Ochota Warszawa | 35.79 | 316 | |||
25. | WOJDAK Emilia | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 36.13 | 307 | |||
26. | ZIĘBA Berenika | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 36.36 | 301 | |||
27. | RZĄSA Antonina | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 36.64 | 294 | |||
28. | MISSALA Róża | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 36.86 | 289 | |||
29. | NIESŁUCHOWSKA Gabriela | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 37.00 | 286 | |||
30. | KRYSTMAN Kaja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 37.13 | 283 | |||
31. | ŁĄTKOWSKA Livia | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 37.22 | 281 | |||
32. | MROZOWSKA Zofia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 37.36 | 277 | |||
33. | CIEŚLIKOWSKA Hanna | 11 | UKS 307 Warszawa | 37.56 | 273 | |||
34. | CIEŚLAK Antonina | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 37.67 | 271 | |||
35. | PACYK Alexandra | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 38.24 | 259 | |||
36. | KAMIŃSKA Oliwia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 38.40 | 255 | |||
37. | TRAUTZEL Matylda | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 38.70 | 250 | |||
38. | ANDRUSZKIEWICZ Zuzanna | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 38.73 | 249 | |||
39. | IZDEBSKA Zuzanna | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 39.04 | 243 | |||
40. | DOROZ Stella | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 39.11 | 242 | |||
41. | STANISZEWSKA Patrycja | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 40.00 | 226 | |||
42. | MŁYNARZ Urszula | 10 | Buks | 40.10 | 224 | |||
43. | ZEMAN Antonina | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 40.20 | 223 | |||
44. | SZCZEŚNIAK Zofia | 10 | UKS H2O Warszawa | 40.22 | 222 | |||
45. | MAŁKIEWICZ Martyna | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 40.97 | 210 | |||
46. | PAPLIŃSKA Marianna | 10 | UKS Ostrobramska | 40.98 | 210 | |||
47. | KRAJEWSKA Julia | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 41.20 | 207 | |||
48. | GLINKA Lena | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 41.30 | 205 | |||
49. | BUDZISZEWSKA Nelly | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 41.36 | 204 | |||
50. | SOBKOWICZ Marcelina | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 42.39 | 190 | |||
51. | GRZELAK Julita | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 45.01 | 158 | |||
52. | KURIATA Nina | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 46.77 | 141 | |||
53. | MIAŁKOWSKA Helena | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.91 | 131 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 19.05.2023 - 12:40 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | GRZEGORSKI Maciej | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 28.12 | 462 | ||||
2. | SOBCZAK Mateusz | 10 | UKS 307 Warszawa | 29.67 | 393 | ||||
3. | RYMARCZUK Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 30.35 | 368 | ||||
4. | MAJEWSKI Dawid | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 31.09 | 342 | ||||
5. | JARGAS Aron | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 31.87 | 317 | ||||
6. | SZOK Filip | 11 | MKS Ochota Warszawa | 32.00 | 313 | ||||
7. | PIWOWARSKI Mikołaj | 11 | UKS 307 Warszawa | 32.33 | 304 | ||||
8. | OSTASZEWSKI Szymon | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 32.54 | 298 | ||||
9. | GUZIAK Igor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 32.61 | 296 | ||||
10. | ZAMIARA Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 33.22 | 280 | ||||
11. | ANTOSIK Błażej | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 33.31 | 278 | ||||
12. | CHĄCIAK Patryk | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 33.46 | 274 | ||||
13. | KANIEWSKI Szymon | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 33.47 | 274 | ||||
14. | GRAF Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 33.58 | 271 | ||||
15. | DRZYMKOWSKI Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 33.91 | 263 | ||||
16. | ANDRZEJUK Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 34.00 | 261 | ||||
17. | GRABIŃSKI Tymon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.10 | 259 | ||||
18. | PIERCHAŁA Aleksander | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 34.27 | 255 | ||||
PRZYBYTNIAK Simon | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.27 | 255 | |||||
20. | PERKA Ernest | 11 | Buks | 34.57 | 249 | ||||
21. | KRUPA Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 34.66 | 247 | ||||
22. | BIESIADA Antoni | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 34.88 | 242 | ||||
23. | BRUSZEWSKI Maksymilian | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 34.93 | 241 | ||||
24. | TRYTIAK Dawyd | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 35.05 | 238 | ||||
25. | ŻĘGOTA Borys | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 35.53 | 229 | ||||
26. | SYPEN Maksym | 11 | UKS 307 Warszawa | 35.61 | 227 | ||||
27. | JAROSZ Filip | 11 | Buks | 36.16 | 217 | ||||
28. | KLUSEK Adam | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 36.32 | 214 | ||||
29. | PSODA Filip | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 36.51 | 211 | ||||
30. | ŚWIĄTKOWSKI Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 36.63 | 209 | ||||
31. | ZĘBALA Jan | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 36.79 | 206 | ||||
32. | NIEDZIÓŁKA Jakub | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 36.93 | 204 | ||||
33. | POPŁAWSKI Filip | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 36.98 | 203 | ||||
34. | OSUCH Oskar | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 37.10 | 201 | ||||
35. | ADAMSKI Mikołaj | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 37.48 | 195 | ||||
36. | MIŁEK Filip | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 37.78 | 190 | ||||
37. | DZIERZBICKI Adam | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 38.01 | 187 | ||||
38. | BŁAŻEJCZYK Mateusz | 10 | UKS Żoliborz | 38.14 | 185 | ||||
39. | GŁÓD Mateusz | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 38.57 | 179 | ||||
40. | IWANKOWSKI Norbert | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 38.81 | 176 | ||||
41. | KUCZYŃSKI Michał | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 38.90 | 174 | ||||
42. | BUJAK Tymoteusz | 10 | UKS Swim Team Wilanów | 39.05 | 172 | ||||
43. | SOBCZAK Iwo | 10 | UKS Żoliborz | 39.08 | 172 | ||||
44. | SPOCZYŃSKI Maciej | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 39.30 | 169 | ||||
45. | ROSA Michał | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 39.43 | 167 | ||||
46. | SZCZEPANEK Stanisław | 11 | Buks | 39.90 | 161 | ||||
47. | GOŁDA Przemysław | 11 | Buks | 40.05 | 160 | ||||
48. | CHAGOWSKI Tymon | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 40.07 | 159 | ||||
49. | BOROWY Mateusz | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 40.08 | 159 | ||||
50. | STĘCLIK Jan | 11 | UKS Żoliborz | 40.72 | 152 | ||||
51. | MARCZAK Antoni | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 41.23 | 146 | ||||
52. | KUZNETSOV Denis | 11 | UKS Żoliborz | 41.46 | 144 | ||||
53. | GRZELAK Olaf | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 41.96 | 139 | ||||
54. | NIEZBECKI Mateusz | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 42.00 | 138 | ||||
55. | BRZOZOWSKI Michał | 10 | UKS Żoliborz | 43.29 | 126 | ||||
56. | FILIPEK Alan | 10 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 43.83 | 122 | ||||
57. | BODUEN Ian | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 44.28 | 118 | ||||
58. | ZIÓŁKOWSKI Jan | 10 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 44.44 | 117 | ||||
59. | WALECKI Krzysztof | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 45.68 | 107 | ||||
60. | WINKLER Wojciech | 11 | UKS H2O Warszawa | 46.04 | 105 | ||||
61. | WŁODARCZYK Karol | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 46.10 | 105 | ||||
62. | WYSOCZAŃSKI Ryszard | 11 | UKS H2O Warszawa | 46.72 | 100 | ||||
63. | SOBCZYŃSKI Szymon | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 47.02 | 98 | ||||
64. | WYSOCZAŃSKI Aleksander | 11 | UKS H2O Warszawa | 52.06 | 72 | ||||
65. | LENARD Olaf | 11 | UKS H2O Warszawa | 56.28 | 57 | ||||
66. | SZYSZ Franciszek | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:01.30 | 44 | ||||
DYSKW. | DAMPC Michał | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 34.75 | |||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||
DYSKW. | WIŚNIEWSKI Wiktor | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 35.27 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | TABOR Aleksander | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 39.60 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | TAJANOWICZ Szymon | 10 | UKS Żoliborz | 39.92 | |||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||
DYSKW. | WĘGIEŁEK Piotr | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 45.23 | |||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion. | |||||||||
DYSKW. | JOBDA Adam | 11 | Buks | 48.97 | |||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion. |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 19.05.2023 - 13:00 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | BORTLISZ Gabriela | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:09.39 | 619 | 31.03 | 34.03 | 32.74 | 31.59 | |||
2. | SOBÓTKA Oliwia | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:10.24 | 607 | 30.81 | 33.42 | 33.44 | 32.57 | |||
3. | MATOWICKA Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:16.58 | 526 | 31.24 | 34.83 | 36.44 | 34.07 | |||
4. | GOŁUB Karolina | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:16.89 | 523 | 31.69 | 35.38 | 36.44 | 33.38 | |||
5. | ROKICKA Gabriela | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:17.35 | 518 | 31.06 | 34.45 | 36.04 | 35.80 | |||
6. | NIZIO Kamila | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:20.24 | 486 | 32.19 | 35.44 | 36.61 | 36.00 | |||
7. | CZECHMAŃSKA Antonina | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:24.28 | 446 | 32.42 | 37.58 | 39.64 | 34.64 | |||
8. | BARCIŃSKA Ida | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:26.43 | 427 | 35.37 | 38.08 | 37.38 | 35.60 | |||
9. | RZĄSA Amelia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:28.15 | 412 | 34.26 | 37.80 | 38.93 | 37.16 | |||
10. | OSICZKO Kaja | 11 | MKS Ochota Warszawa | 2:28.33 | 411 | 34.37 | 37.81 | 38.75 | 37.40 | |||
11. | TOBOŁA PERTKIEWICZ Zofia | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:28.65 | 408 | 34.25 | 37.80 | 38.68 | 37.92 | |||
12. | KANIEWSKA Lena | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:29.81 | 399 | 34.37 | 38.64 | 39.25 | 37.55 | |||
13. | LACH Maria | 11 | MKS Ochota Warszawa | 2:29.90 | 398 | 33.23 | 37.73 | 40.02 | 38.92 | |||
14. | SOSNOWSKA Natalia | 11 | Buks | 2:31.99 | 382 | 35.49 | 38.65 | 39.79 | 38.06 | |||
15. | KWACZEK Maria | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:32.69 | 377 | 34.67 | 39.15 | 40.29 | 38.58 | |||
16. | ŚMIECIŃSKA Anna | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:33.04 | 374 | 35.46 | 39.01 | 39.81 | 38.76 | |||
17. | KOBIAŁKA Wiktoria | 11 | UKS Swim Team Wilanów | 2:34.80 | 361 | 35.23 | 40.31 | 40.69 | 38.57 | |||
18. | KANCLERZ Maja | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:35.05 | 360 | 34.99 | 39.36 | 41.40 | 39.30 | |||
19. | STREFNER Laura | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:35.21 | 358 | 36.01 | 40.02 | 41.48 | 37.70 | |||
20. | OTULAK Julia | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:35.37 | 357 | 35.58 | 40.05 | 40.96 | 38.78 | |||
21. | KABAŁA Marta | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:35.64 | 356 | 35.39 | 39.11 | 40.63 | 40.51 | |||
22. | IWAŃSKA Wiktoria | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:36.03 | 353 | 35.30 | 39.68 | 41.95 | 39.10 | |||
23. | NIESŁUCHOWSKA Gabriela | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:38.27 | 338 | 36.22 | 39.65 | 40.59 | 41.81 | |||
24. | PACYK Alexandra | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 2:39.39 | 331 | 35.58 | 40.53 | 42.05 | 41.23 | |||
25. | HANDZLIK Aleksandra | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:41.35 | 319 | 37.71 | 42.24 | 39.68 | 41.72 | |||
26. | KASIŃSKA Michalina | 11 | UKS 307 Warszawa | 2:41.71 | 317 | 36.19 | 41.13 | 42.69 | 41.70 | |||
27. | MATUZEWICZ Lena | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:43.23 | 308 | 36.68 | 43.02 | 43.17 | 40.36 | |||
28. | WITTBRODT Alicja | 11 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 2:43.64 | 306 | 38.09 | 42.42 | 42.84 | 40.29 | |||
29. | DANISZEWSKA Aleksandra | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:43.89 | 304 | 36.79 | 42.37 | 43.75 | 40.98 | |||
30. | OSADCZUK Laura | 11 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:44.04 | 304 | 36.55 | 42.64 | 43.48 | 41.37 | |||
31. | MAŁKIEWICZ Martyna | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:44.24 | 302 | 37.12 | 41.51 | 43.23 | 42.38 | |||
32. | KĄKOLECKA Karolina | 11 | Buks | 2:45.12 | 298 | 37.78 | 42.82 | 44.25 | 40.27 | |||
33. | TRAUTZEL Matylda | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:45.55 | 295 | 36.95 | 42.21 | 43.96 | 42.43 | |||
34. | ANDRUSZKIEWICZ Zuzanna | 10 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:46.51 | 290 | 38.58 | 42.84 | 43.59 | 41.50 | |||
35. | CIEŚLAK Helena | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:51.75 | 264 | 39.22 | 43.42 | 45.00 | 44.11 | |||
36. | SYPEREK Zofia | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:54.46 | 252 | 39.41 | 44.38 | 46.86 | 43.81 | |||
37. | WIĘCKOWSKA Maja | 10 | Buks | 2:54.80 | 251 | 38.64 | 45.51 | 46.93 | 43.72 | |||
38. | BULENDA Liliana | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:55.16 | 249 | 42.06 | 45.43 | 45.60 | 42.07 | |||
39. | WERESKA Zofia | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:57.53 | 239 | 39.54 | 46.71 | 47.48 | 43.80 | |||
40. | SOBKOWICZ Marcelina | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 3:00.51 | 228 | 37.58 | 45.01 | 49.08 | 48.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 19.05.2023 - 13:24 | Chłopców, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | DAWIDOWICZ Konrad | 10 | MKS Ochota Warszawa | 2:07.12 | 477 | 29.88 | 32.54 | 32.55 | 32.15 | |||
2. | GRZEGORSKI Maciej | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:08.73 | 459 | 30.85 | 33.05 | 33.03 | 31.80 | |||
3. | POŁOWNIAK Mateusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:08.88 | 458 | 29.68 | 33.51 | 34.02 | 31.67 | |||
4. | TRYDULSKI Wiktor | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:09.37 | 453 | 30.43 | 33.14 | 33.68 | 32.12 | |||
5. | KWIATKOWSKI Jan | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:11.50 | 431 | 30.32 | 33.93 | 33.73 | 33.52 | |||
6. | KUCZMAR Zbigniew | 11 | MKS Ochota Warszawa | 2:14.39 | 404 | 31.49 | 33.44 | 34.71 | 34.75 | |||
7. | URBAŃSKI Dariusz | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:16.77 | 383 | 31.07 | 34.45 | 35.84 | 35.41 | |||
8. | URBANEK Damian | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:17.29 | 379 | 31.29 | 34.89 | 36.08 | 35.03 | |||
9. | SKAWIŃSKI Aleksander | 10 | UKS 307 Warszawa | 2:19.23 | 363 | 32.20 | 35.36 | 36.12 | 35.55 | |||
10. | SZOK Filip | 11 | MKS Ochota Warszawa | 2:20.34 | 354 | 32.01 | 35.96 | 36.97 | 35.40 | |||
11. | KACZMAREK Mikołaj | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:20.78 | 351 | 33.72 | 36.28 | 36.18 | 34.60 | |||
12. | GUZIAK Igor | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:22.64 | 338 | 32.10 | 36.07 | 37.28 | 37.19 | |||
13. | PIETRZAK Marcel | 10 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:22.96 | 335 | 32.33 | 36.66 | 38.06 | 35.91 | |||
14. | DRZYMKOWSKI Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:24.24 | 326 | 33.74 | 37.55 | 37.99 | 34.96 | |||
15. | MILEWSKI Jan | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:24.51 | 325 | 33.25 | 37.37 | 37.74 | 36.15 | |||
16. | DZIENISZEWSKI Leon | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:24.99 | 321 | 32.76 | 37.20 | 38.96 | 36.07 | |||
17. | JAKUBOWSKI Stanisław | 10 | UKS Ostrobramska | 2:25.20 | 320 | 34.27 | 36.85 | 37.23 | 36.85 | |||
18. | WIETESKA Nikodem | 10 | MKS Ochota Warszawa | 2:25.64 | 317 | 33.57 | 37.83 | 37.91 | 36.33 | |||
19. | GRABISZEWSKI Tymon | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:27.39 | 306 | 33.26 | 37.77 | 39.01 | 37.35 | |||
20. | KULIK Konstanty | 10 | UKS 307 Warszawa | 2:27.74 | 304 | 31.71 | 37.96 | 39.56 | 38.51 | |||
21. | SZYMANEK Marcin | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:27.79 | 303 | 33.06 | 37.69 | 38.98 | 38.06 | |||
22. | KRUPA Filip | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:28.53 | 299 | 35.09 | 38.24 | 38.20 | 37.00 | |||
23. | OLSZEWSKI Wojciech | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:29.34 | 294 | 34.37 | 38.78 | 39.11 | 37.08 | |||
24. | PIETRYCH Igor | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:29.75 | 292 | 33.54 | 38.10 | 39.07 | 39.04 | |||
25. | DIAKITE Malik | 10 | UKS 307 Warszawa | 2:30.09 | 290 | 34.70 | 39.51 | 39.21 | 36.67 | |||
26. | WITKOWSKI Marcel | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:30.29 | 289 | 34.49 | 38.78 | 39.42 | 37.60 | |||
27. | SULIMA - SZULMANIEWICZ Jan | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:30.37 | 288 | 34.71 | 39.14 | 39.22 | 37.30 | |||
28. | DUK Julian | 10 | UKS Żoliborz | 2:30.50 | 287 | 35.07 | 39.62 | 39.94 | 35.87 | |||
29. | SADŁOŃ Ignacy | 10 | UKS 307 Warszawa | 2:31.54 | 281 | 33.88 | 38.73 | 39.91 | 39.02 | |||
30. | PERKA Ernest | 11 | Buks | 2:32.23 | 278 | 34.97 | 39.92 | 40.53 | 36.81 | |||
31. | RYMER Jakub | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:34.35 | 266 | 34.93 | 39.81 | 41.67 | 37.94 | |||
32. | DAMPC Michał | 10 | Uks ,,Szesnastka'' | 2:34.39 | 266 | 33.77 | 41.42 | 42.22 | 36.98 | |||
33. | BALAS Mateusz | 11 | UKS 307 Warszawa | 2:37.59 | 250 | 35.95 | 40.06 | 41.14 | 40.44 | |||
34. | KUSYK Franciszek | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:38.67 | 245 | 36.56 | 41.17 | 42.37 | 38.57 | |||
35. | MACKIEWICZ Michał | 10 | UKS H2O Warszawa | 2:40.80 | 235 | 36.61 | 40.10 | 41.94 | 42.15 | |||
36. | OWCZARCZYK Jan | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:42.04 | 230 | 36.63 | 42.02 | 42.33 | 41.06 | |||
37. | POPŁAWSKI Filip | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:43.88 | 222 | 38.90 | 42.80 | 42.69 | 39.49 | |||
38. | ROSA Michał | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:44.16 | 221 | 38.32 | 41.79 | 43.03 | 41.02 | |||
39. | PIECHOWICZ Andrzej | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:44.49 | 220 | 38.34 | 43.11 | 43.13 | 39.91 | |||
40. | GRZELAK Leonard | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:45.11 | 217 | 37.32 | 41.63 | 44.15 | 42.01 | |||
41. | MOĆKO Aleksander | 10 | UKS Żoliborz | 2:47.36 | 209 | 38.19 | 42.55 | 39.29 | 47.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 19.05.2023 - 13:51 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | LEŚNIEWSKA Barbara | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:33.53 | 500 | 33.15 | 39.11 | 45.57 | 35.70 | |||
2. | KOPP Zuzanna | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:38.17 | 457 | 35.87 | 40.99 | 43.58 | 37.73 | |||
3. | NEUHORN Diana | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:39.36 | 447 | 35.01 | 42.56 | 47.04 | 34.75 | |||
4. | ŁYSIUK Karina | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:40.67 | 436 | 36.34 | 41.68 | 45.47 | 37.18 | |||
5. | PRZYWARA Laura | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:43.19 | 416 | 35.09 | 42.30 | 46.25 | 39.55 | |||
6. | SOLIS Zuzanna | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:44.65 | 405 | 38.02 | 42.75 | 45.95 | 37.93 | |||
7. | HORBATY Antonina | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:50.67 | 364 | 35.79 | 43.20 | 50.35 | 41.33 | |||
8. | CIBOROWSKA Anna | 10 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:51.73 | 357 | 37.46 | 43.96 | 49.22 | 41.09 | |||
9. | ZWOLIŃSKA Krystyna | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:53.47 | 346 | 36.24 | 44.21 | 51.86 | 41.16 | |||
10. | TSOKH Milena | 11 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:54.75 | 339 | 38.05 | 43.26 | 54.84 | 38.60 | |||
11. | ZIĘBA Berenika | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:57.21 | 325 | 38.41 | 47.29 | 47.81 | 43.70 | |||
12. | SZERSZEŃ -NIEWĘGŁOWSKA Zofia | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:57.45 | 323 | 40.80 | 48.10 | 49.33 | 39.22 | |||
13. | MROZOWSKA Zofia | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:57.56 | 323 | 38.58 | 48.86 | 50.05 | 40.07 | |||
14. | WOJDAK Emilia | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:57.69 | 322 | 38.38 | 46.82 | 52.10 | 40.39 | |||
15. | IZDEBSKA Zuzanna | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:59.70 | 311 | 40.29 | 43.56 | 54.24 | 41.61 | |||
16. | KURPIEL Maja | 11 | Buks | 3:00.63 | 307 | 40.48 | 48.62 | 49.47 | 42.06 | |||
17. | GŁUCHOWSKA Ewa | 11 | Buks | 3:04.63 | 287 | 40.61 | 49.64 | 54.38 | 40.00 | |||
18. | ZYCH Martyna | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:04.89 | 286 | 41.31 | 46.99 | 56.51 | 40.08 | |||
19. | ROSZCZYK Kamila | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 3:05.11 | 285 | 37.19 | 47.50 | 1:00.58 | 39.84 | |||
20. | GDAWIEC Anda | 11 | Buks | 3:09.78 | 264 | 43.66 | 51.82 | 52.26 | 42.04 | |||
21. | KĄKOLECKA Karolina | 11 | Buks | 3:10.92 | 260 | 46.87 | 48.08 | 54.47 | 41.50 | |||
22. | ŁAPIŃSKA Natalia | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 3:11.68 | 256 | 42.71 | 48.71 | 57.37 | 42.89 | |||
23. | GRZONEK Helena | 11 | UKS WAWER Warszawa | 3:16.05 | 240 | 39.47 | 52.20 | 59.85 | 44.53 | |||
24. | NERKA Małgorzata | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 3:31.84 | 190 | 49.12 | 52.70 | 1:02.80 | 47.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 19.05.2023 - 14:06 | Chłopców, 200m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | SIEMASZKO Leon | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:30.46 | 386 | 34.30 | 40.17 | 41.77 | 34.22 | |||
2. | KUCZMAR Zbigniew | 11 | MKS Ochota Warszawa | 2:31.91 | 375 | 33.54 | 39.21 | 44.49 | 34.67 | |||
3. | STAMATEL Goran | 10 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:32.87 | 368 | 33.16 | 42.14 | 42.78 | 34.79 | |||
4. | OSTASZEWSKI Szymon | 10 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:32.94 | 368 | 33.99 | 40.93 | 44.94 | 33.08 | |||
5. | STRYCZYŃSKI Szymon | 10 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:34.75 | 355 | 33.35 | 39.43 | 47.48 | 34.49 | |||
6. | RYMARCZUK Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:38.71 | 329 | 32.19 | 41.47 | 49.68 | 35.37 | |||
7. | SUSLIK Adam | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:38.78 | 329 | 34.96 | 38.72 | 48.81 | 36.29 | |||
8. | KACZMAREK Mikołaj | 11 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:39.87 | 322 | 35.35 | 40.99 | 49.17 | 34.36 | |||
9. | YARUI Kiril | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:42.83 | 305 | 34.38 | 45.33 | 44.74 | 38.38 | |||
10. | BEDYŃSKI Jakub | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:42.91 | 304 | 36.40 | 41.08 | 49.27 | 36.16 | |||
11. | WŁODKOWSKI Bartosz | 10 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:42.97 | 304 | 36.73 | 42.82 | 46.69 | 36.73 | |||
12. | BARYCKI Fryderyk | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:46.28 | 286 | 36.51 | 42.91 | 49.91 | 36.95 | |||
13. | ANDRZEJUK Jan | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:46.51 | 285 | 36.90 | 41.57 | 49.66 | 38.38 | |||
14. | SUSKA Sebastian | 11 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:51.97 | 259 | 37.62 | 43.34 | 51.75 | 39.26 | |||
15. | CHĄCIAK Patryk | 10 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:53.81 | 250 | 37.61 | 46.56 | 50.39 | 39.25 | |||
16. | KRĘGIEL Marcin | 11 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 3:02.85 | 215 | 41.41 | 45.89 | 54.55 | 41.00 | |||
17. | DZIURLA Kajetan | 11 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:03.25 | 214 | 39.92 | 45.18 | 58.67 | 39.48 | |||
18. | KAMIŃSKI Ignacy | 11 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:06.98 | 201 | 43.69 | 48.02 | 52.44 | 42.83 | |||
19. | GOŁDA Przemysław | 11 | Buks | 3:17.89 | 170 | 43.71 | 52.30 | 56.20 | 45.68 | |||
20. | KRZAK Piotr | 11 | Uks ,,Szesnastka'' | 3:30.45 | 141 | 44.13 | 54.36 | 1:00.37 | 51.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 19.05.2023 - 14:29 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:09.31 | 496 |
GOŁUB Karolina LEŚNIEWSKA Barbara | 10 10 | 33.79 37.02 | STANISŁAWIUK Maja SOBÓTKA Oliwia | 10 10 | 30.79 27.71 |
2. | UKS G-8 Bielany Warszawa 1 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:10.95 | 477 |
NIEDZIŃSKA Bianka RACHWALIK Wiktoria | 10 10 | 34.20 35.28 | ZWARDOŃ Aleksandra BOGUCKA Maria | 10 11 | 32.28 29.19 |
3. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:11.26 | 474 |
JEŻEWSKA Blanka WYSOKIŃSKA Emilia | 10 10 | 31.96 37.59 | RUCZKOWSKA Maria OTULAK Julia | 10 10 | 30.34 31.37 |
4. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:11.66 | 470 |
MARKOWSKA Pola KOPP Zuzanna | 10 10 | 33.36 36.25 | NEUHORN Diana MATOWICKA Maja | 10 10 | 33.00 29.05 |
5. | MUKP Warszawianka- Wodny Park 1 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:16.28 | 423 |
CIEŚLAK Antonina CIBOROWSKA Anna | 10 10 | 35.01 40.47 | BORTLISZ Gabriela GERASIMOVA Nicole | 10 10 | 30.47 30.33 |
6. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 2 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:16.47 | 422 |
ŁYSIUK Karina KOWALSKA-FRĄCZYK Zofia | 11 10 | 35.81 37.11 | KOKOSZKA Paulina NIZIO Kamila | 11 10 | 33.74 29.81 |
7. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 3 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:19.96 | 391 |
SOLIS Zuzanna ŁYSIUK Lidia | 11 11 | 36.53 39.59 | HORBATY Antonina WOJDAK Emilia | 10 11 | 32.08 31.76 |
8. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 2 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:21.70 | 377 |
KANCLERZ Maja GAJEWSKA Karolina | 10 10 | 35.25 40.04 | RZĄSA Amelia BARCIŃSKA Ida | 10 10 | 34.64 31.77 |
9. | UKS G-8 Bielany Warszawa 2 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:22.96 | 367 |
KOSMALA Pola ZIĘBA Berenika | 11 11 | 36.97 40.86 | MARCINIAK Natalia SADOWSKA Zuzanna | 10 10 | 34.37 30.76 |
10. | Buks 1 | Buks | 2:26.13 | 343 |
SOSNOWSKA Natalia KURPIEL Maja | 11 11 | 35.97 39.96 | GŁUCHOWSKA Ewa BORUCKA Hanna | 11 10 | 38.85 31.35 |
11. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 2 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:26.61 | 340 |
STANISZEWSKA Patrycja POCHWALSKA Zuzanna | 10 11 | 40.08 40.88 | CZERNIGA Agata ONEILL Kiera | 10 11 | 32.98 32.67 |
12. | MUKP Warszawianka- Wodny Park 2 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:27.56 | 333 |
KANIEWSKA Lena HANDZLIK Aleksandra | 11 10 | 36.94 40.96 | ŁĄTKOWSKA Livia NIESŁUCHOWSKA Gabriela | 10 10 | 37.11 32.55 |
13. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 4 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:27.72 | 332 |
MAŁKIEWICZ Martyna SZERSZEŃ -NIEWĘGŁOWSKA Zofia | 10 11 | 39.62 41.91 | ZWOLIŃSKA Krystyna BOROWIEC Antonina | 10 10 | 34.60 31.59 |
14. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 3 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:27.82 | 332 |
SZERSZENOWICZ Natalia DAMIĘCKA Blanka | 10 10 | 37.73 40.17 | RZĄSA Antonina IWAŃSKA Wiktoria | 11 11 | 37.67 32.25 |
15. | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | 2:29.27 | 322 |
KASIŃSKA Michalina SOBCZAK Małgorzata | 11 10 | 39.82 38.80 | CIEŚLIKOWSKA Hanna KRAJEWSKA Maja | 11 10 | 38.96 31.69 |
16. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 4 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:29.79 | 319 |
JAŃCZUK Klara MROZOWSKA Zofia | 10 11 | 37.32 42.13 | KRYSTMAN Kaja ZYCH Martyna | 10 10 | 36.58 33.76 |
17. | MUKP Warszawianka- Wodny Park 3 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:33.92 | 294 |
TSOKH Milena GLINKA Lena | 11 10 | 38.10 42.68 | ZEMAN Antonina CIEŚLAK Helena | 11 10 | 39.23 33.91 |
18. | UKS G-8 Bielany Warszawa 4 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:34.65 | 290 |
STREFNER Laura KLIBER Hanna | 11 11 | 38.86 45.32 | ROSZCZYK Kamila KOWALCZUK Julia | 11 10 | 36.45 34.02 |
19. | UKS G-8 Bielany Warszawa 3 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:36.75 | 278 |
SZCZERBA Sonia WERESKA Zofia | 11 11 | 36.29 49.09 | IZDEBSKA Zuzanna MENTEL Kinga | 11 11 | 39.97 31.40 |
20. | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa 1 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 2:37.50 | 274 |
ROGUSKA Alicja WITTBRODT Alicja | 11 11 | 43.58 47.65 | POLSAKOVA Nina PACYK Alexandra | 10 11 | 32.86 33.41 |
21. | Buks 2 | Buks | 2:37.96 | 272 |
KĄKOLECKA Karolina GDAWIEC Anda | 11 11 | 42.41 43.09 | MŁYNARZ Urszula WIĘCKOWSKA Maja | 10 10 | 39.08 33.38 |
22. | UKS H2O Warszawa 1 | UKS H2O Warszawa | 2:39.45 | 264 |
KOTRUCHOW Liliana SZPAKIEWICZ Bianka | 10 10 | 43.62 39.71 | SZCZEŚNIAK Zofia SZYMANIAK Alicja | 10 10 | 39.60 36.52 |
23. | Uks ,,Pingwiny'' 1 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:39.51 | 264 |
OSICKA Lena TOBOŁA PERTKIEWICZ Zofia | 11 10 | 40.54 41.32 | ANDRUSZKIEWICZ Zuzanna MAJCHER Natalia | 10 11 | 40.73 36.92 |
24. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 5 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:41.40 | 255 |
ROKICKA Alicja SYPEREK Zofia | 11 10 | 41.60 46.09 | KAMIŃSKA Oliwia RAIYATI Roxana | 11 10 | 37.86 35.85 |
25. | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | 2:51.93 | 211 |
CHMIELECKA Zoja CZAJKOWSKA Maya | 11 11 | 47.42 40.14 | BRZEZIŃSKA Hanna SOKOŁOWSKA Hanna | 11 11 | 46.60 37.77 |
26. | MUKP Warszawianka- Wodny Park 4 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:55.99 | 196 |
GADOWSKA Monika ROMANOWSKA Maria | 10 10 | 44.86 45.22 | KURIATA Nina GAŁASZEWSKA Ewa | 10 11 | 49.76 36.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 19.05.2023 - 14:44 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | UKS G-8 Bielany Warszawa 1 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:01.80 | 405 |
MAJEWSKI Dawid MRÓWCZYŃSKI Bartosz | 10 10 | 32.44 34.12 | ZAWŁOCKI Kajetan URBANEK Damian | 10 10 | 28.16 27.08 |
2. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:03.22 | 391 |
SZYMAŃSKI Rafał URBAŃSKI Dariusz | 10 10 | 29.75 36.28 | POŁOWNIAK Mateusz STRYCZYŃSKI Szymon | 10 10 | 29.05 28.14 |
3. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:04.71 | 377 |
JARGAS Aron SIEMASZKO Leon | 10 10 | 32.55 34.53 | RYMARCZUK Jan TRYDULSKI Wiktor | 10 10 | 30.93 26.70 |
4. | UKS G-8 Bielany Warszawa 2 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:06.19 | 364 |
ZUBAKHIN Yevgeniy YAROSHENKO Alexander | 10 10 | 32.17 33.87 | PIOTROWSKI Szymon BOGUCKI Jan | 10 11 | 31.88 28.27 |
5. | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | 2:06.75 | 359 |
UGORSKI Hubert SKAWIŃSKI Aleksander | 10 10 | 31.22 36.72 | SOBCZAK Mateusz PIWOWARSKI Mikołaj | 10 11 | 29.47 29.34 |
6. | UKS G-8 Bielany Warszawa 3 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:10.69 | 328 |
BIEGAŃSKI Patryk PRZYBYTNIAK Simon | 10 10 | 32.76 36.86 | GRABIŃSKI Tymon JATKOWSKI Stanisław | 10 10 | 33.08 27.99 |
7. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:11.89 | 319 |
GRAF Tymon STAMATEL Goran | 11 10 | 35.66 34.55 | GUZIAK Igor ŁUKASZEWICZ Michał | 10 11 | 32.85 28.83 |
8. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 2 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:14.04 | 304 |
MILEWSKI Jan ŻĘGOTA Borys | 11 10 | 35.66 35.61 | KACZMAREK Mikołaj BRUSZEWSKI Maksymilian | 11 10 | 33.33 29.44 |
9. | UKS G-8 Bielany Warszawa 4 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:14.61 | 300 |
SUSKA Sebastian WĘGRODZKI Witold | 11 10 | 35.30 36.59 | ANTOSIK Błażej RADŁOWSKI Mariusz | 11 10 | 33.49 29.23 |
10. | UKS ,,Skalar'' Warszawa 1 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:15.63 | 293 |
BAJER Igor YARUI Kiril | 10 11 | 35.64 38.53 | OSTASZEWSKI Szymon KWIATKOWSKI Jan | 10 10 | 33.39 28.07 |
11. | UKS Manta Warszawa Włochy 1 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:16.25 | 289 |
GŁÓD Mateusz GUTOWSKI Radosław | 10 10 | 39.71 38.75 | GRZEGORSKI Maciej PIETRZAK Marcel | 10 10 | 28.27 29.52 |
12. | UKS G-8 Bielany Warszawa 5 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:17.97 | 278 |
WITKOWSKI Marcel KUBIAK Cyprian | 10 10 | 34.57 37.20 | WŁODKOWSKI Bartosz SULIMA - SZULMANIEWICZ Jan | 10 10 | 35.33 30.87 |
13. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 3 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:17.99 | 278 |
SUSLIK Adam DRZYMKOWSKI Jan | 11 10 | 35.19 39.67 | KANIEWSKI Szymon DĄBROWSKI Leonard | 11 10 | 32.78 30.35 |
14. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 2 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:19.03 | 272 |
LINDNER Filip DZIENISZEWSKI Leon | 10 10 | 34.43 39.91 | OLSZEWSKI Wojciech KUSYK Franciszek | 10 11 | 34.19 30.50 |
15. | Buks 1 | Buks | 2:19.66 | 268 |
KARWACKI Mateusz DYBALSKI Filip | 11 10 | 36.45 37.47 | JAROSZ Filip PERKA Ernest | 11 11 | 35.09 30.65 |
16. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 2 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:21.56 | 258 |
GRABISZEWSKI Tymon PERKA Jan | 11 11 | 36.73 37.81 | KRUPA Filip IWANKOWSKI Norbert | 11 10 | 34.99 32.03 |
17. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 4 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:22.77 | 251 |
ANDRZEJUK Jan NIEDZIÓŁKA Jakub | 10 11 | 35.17 41.57 | ZAMIARA Jan RYMER Jakub | 10 10 | 34.29 31.74 |
18. | UKS Żoliborz 3 | UKS Żoliborz | 2:24.37 | 243 |
MROZIŃSKI Kazimierz BRONIECKI Oliwier | 10 10 | 32.02 41.73 | KACZMAREK Stanisław SOBCZAK Iwo | 10 10 | 39.21 31.41 |
19. | UKS 307 Warszawa 2 | UKS 307 Warszawa | 2:25.02 | 240 |
SYPEN Maksym DIAKITE Malik | 11 10 | 39.39 41.16 | KULIK Konstanty SADŁOŃ Ignacy | 10 10 | 33.66 30.81 |
20. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 3 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:25.25 | 239 |
DZIURLA Kajetan PSODA Filip | 11 10 | 36.60 41.63 | ŚWIĄTKOWSKI Jakub DZIĘCIOŁOWSKI Kamil | 11 11 | 35.77 31.25 |
21. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 3 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:26.14 | 234 |
BARYCKI Fryderyk ADAMSKI Mikołaj | 11 11 | 36.73 40.70 | OSUCH Oskar BOJANOWSKI Filip | 11 11 | 37.12 31.59 |
22. | MUKP Warszawianka- Wodny Park 1 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 2:28.56 | 223 |
BIESIADA Antoni GRZELAK Leonard | 10 10 | 38.76 40.00 | PIECHOWICZ Andrzej DZIERZBICKI Adam | 10 11 | 37.05 32.75 |
23. | UKS G-8 Bielany Warszawa 6 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:30.09 | 216 |
SIDOR Antoni TRYTIAK Dawyd | 11 11 | 38.60 43.66 | WIŚNIEWSKI Wiktor SZYMANEK Marcin | 10 11 | 35.97 31.86 |
24. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 5 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:31.82 | 209 |
BURZA Adam POPŁAWSKI Filip | 11 11 | 40.77 42.61 | PIETRYCH Igor KOTŁOWSKI Piotr | 10 11 | 35.70 32.74 |
25. | UKS Żoliborz 4 | UKS Żoliborz | 2:33.41 | 202 |
DUK Julian BŁAŻEJCZYK Mateusz | 10 10 | 36.65 46.63 | BRZOZOWSKI Michał ORLIŃSKI Jakub | 10 10 | 38.22 31.91 |
26. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 4 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:34.10 | 200 |
OCHAŁEK Marcel STAŃCZAK Tymoteusz | 11 10 | 39.45 45.13 | BEDYŃSKI Jakub BORKOWSKI Jan | 11 10 | 34.48 35.04 |
27. | UKS Ostrobramska 1 | UKS Ostrobramska | 2:35.28 | 195 |
JAKUBOWSKI Stanisław WARDECKI Ryszard | 10 10 | 37.89 46.04 | GRABOWSKI Wojciech ŁYDZIŃSKI Ksawery | 10 11 | 33.50 37.85 |
28. | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa 1 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 2:37.13 | 188 |
NIEZBECKI Mateusz PACHLA Franciszek | 10 10 | 41.40 47.75 | PIERCHAŁA Aleksander FILIPEK Alan | 10 10 | 34.29 33.69 |
29. | UKS G-8 Bielany Warszawa 7 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:42.55 | 170 |
PAJDZIŃSKI Antoni JAGODZIŃSKI Julian | 11 11 | 46.09 44.99 | MIŁEK Filip PIONTKIEWICZ Marcel | 11 10 | 36.75 34.72 |
30. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 4 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:43.22 | 168 |
OWCZARCZYK Jan TABOR Aleksander | 10 10 | 40.53 43.80 | KAMIŃSKI Ignacy SZCZYGIEŁ Wiktor | 11 10 | 41.86 37.03 |
31. | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | 2:47.36 | 156 |
FIJOŁEK Adam OLEJNICZAK Jan | 11 11 | 45.28 44.62 | STĘCLIK Jan RADOWSKI Robert | 11 11 | 42.75 34.71 |
32. | MUKP Warszawianka- Wodny Park 2 | MUKP Warszawianka- Wodny Park | 3:09.95 | 106 |
JASTRZĘBSKI Oliwier KOSEWSKI Aleksander | 11 11 | 44.24 1:00.33 | SOBCZYŃSKI Szymon FRANKOWSKI Iwo | 11 11 | 46.37 39.01 |
33. | UKS H2O Warszawa 2 | UKS H2O Warszawa | 3:11.28 | 104 |
DELUGA Władysław WYSOCZAŃSKI Aleksander | 11 11 | 48.10 59.98 | WYSOCZAŃSKI Ryszard WINKLER Wojciech | 11 11 | 47.12 36.08 |
DYSKW. | UKS H2O Warszawa 1 | UKS H2O Warszawa | 2:59.27 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
SZCZEŚNIAK Antoni MACKIEWICZ Michał | 11 10 | 47.81 41.45 | LENARD Olaf FEDORENKO Tymur | 11 11 | 54.60 35.41 |
DYSKW. | UKS Żoliborz 2 | UKS Żoliborz | 3:06.86 | ||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. |
BEDNARSKI Adam MARCZEWSKI Jerzy | 11 11 | 50.18 52.05 | KUZNETSOV Denis MAJKUT Jeremi | 11 11 | 42.48 42.15 |