WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY ROCZNIK 2012 Warszawa, 23. - 24.5.2023 |
Konkurencja 1 23.05.2023 - 9:15 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | KRYSZKIEWICZ, Lidia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 31.46 | 387 | ||||
2. | STAROWIEYSKA, Kaja | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 31.59 | 382 | ||||
3. | WITEK, Wiktoria | 12 | Buks | 32.67 | 345 | ||||
4. | ŁUCZAK, Wiktoria | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 32.96 | 336 | ||||
5. | BAŁABAN, Zofia | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 33.20 | 329 | ||||
6. | FIGIELSKA, Hanna | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 33.27 | 327 | ||||
7. | RYMARCZUK, Alicja | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 33.88 | 310 | ||||
8. | VERAKSA, Alisa | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 34.56 | 292 | ||||
9. | KOUSHYK, Valeryia | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 34.57 | 291 | ||||
10. | HOJCZAK, Agata | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 34.70 | 288 | ||||
BURCZYŃSKA, Gabriela | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.70 | 288 | |||||
12. | STUDZIŃSKA, Hanna | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 34.85 | 284 | ||||
13. | WOŹNIAK, Maja | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.91 | 283 | ||||
14. | MĄKOSZA, Amelia | 12 | UKS WAWER Warszawa | 35.04 | 280 | ||||
15. | DZIEDZIC, Lena | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 35.51 | 269 | ||||
16. | LEWANDOWSKA, Julia | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 35.61 | 266 | ||||
17. | SIDOR, Antonina | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 35.71 | 264 | ||||
18. | GOŁDA, Hanna | 12 | UKS H2O Warszawa | 36.19 | 254 | ||||
19. | STAŚKIEWICZ, Gabriela | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 36.35 | 251 | ||||
20. | NURZYŃSKA, Zofia | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 36.46 | 248 | ||||
21. | SOBASZEK, Olga | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 36.51 | 247 | ||||
22. | SURAWSKA, Zofia | 12 | UKS Żoliborz | 36.72 | 243 | ||||
23. | PEŁSZYŃSKA, Weronika | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 36.85 | 240 | ||||
24. | SOBKOWIAK, Joanna | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 36.98 | 238 | ||||
25. | ZIĘBA, Antonina | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 37.12 | 235 | ||||
26. | MELEROWICZ, Hanna | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 37.15 | 235 | ||||
27. | JAŚKIEWICZ, Urszula | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 37.26 | 233 | ||||
28. | PATOKA, Zofia | 12 | UKS 307 Warszawa | 37.56 | 227 | ||||
29. | SAWICKA, Laura | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 37.71 | 224 | ||||
30. | HUTKOWSKA, Marta | 12 | UKS 307 Warszawa | 37.91 | 221 | ||||
31. | WOŹNIAK, Oliwia | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 38.35 | 213 | ||||
32. | BRUNAK, Alicja | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 38.36 | 213 | ||||
33. | DZIEHEL, Nadzeya | 12 | UKS Żoliborz | 38.37 | 213 | ||||
34. | BATORY, Maria | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 38.49 | 211 | ||||
35. | PODKAŃSKA, Nikola | 12 | Buks | 38.51 | 211 | ||||
36. | RYPINA, Hanna | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 38.68 | 208 | ||||
37. | SZOPA, Nadia | 12 | UKS WAWER Warszawa | 38.93 | 204 | ||||
38. | NIEZBECKA, Aleksandra | 12 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 39.39 | 197 | ||||
39. | KRZESIŃSKA, Anna | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 39.45 | 196 | ||||
40. | BITNER, Magdalena | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 39.51 | 195 | ||||
41. | KRAWCZYŃSKA, Lidia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 39.63 | 193 | ||||
42. | BIERNAT, Natalia | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 39.68 | 192 | ||||
RYSZ, Dorota | 12 | UKS Swim Team Wilanów | 39.68 | 192 | |||||
44. | KORONA, Zuzanna | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 39.78 | 191 | ||||
45. | BOGUSŁAWSKA, Nina | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 39.82 | 190 | ||||
46. | LEŃKOWSKA, Magdalena | 12 | UKS WAWER Warszawa | 39.88 | 190 | ||||
47. | IWASZKIEWICZ, Aniela | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 39.89 | 189 | ||||
48. | FLORKIEWICZ, Lena | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 39.98 | 188 | ||||
49. | WIKALIŃSKA, Aleksandra | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 40.00 | 188 | ||||
50. | CIEŚLAK, Aleksandra | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 40.08 | 187 | ||||
51. | KORCZAK, Julia | 12 | Buks | 40.11 | 186 | ||||
52. | RYBKA, Hannah | 12 | UKS Żoliborz | 40.14 | 186 | ||||
53. | TOPIŃSKA, Pola | 12 | UKS Żoliborz | 40.35 | 183 | ||||
54. | RADZISZEWSKA, Małgorzata | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 40.68 | 179 | ||||
55. | KUBACKA, Hanna | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 40.70 | 178 | ||||
56. | STRZAŁKOWSKA, Zuzanna | 12 | UKS H2O Warszawa | 40.87 | 176 | ||||
57. | KOTLARZ, Zuzanna | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 40.99 | 175 | ||||
58. | SADECKA, Hanna | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 41.42 | 169 | ||||
59. | WAŁĘKA, Gabriela | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 41.98 | 162 | ||||
60. | MOZDYNIEWICZ, Aleksandra | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 41.99 | 162 | ||||
61. | DRZYMAŁA, Zofia | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 42.19 | 160 | ||||
62. | POPOWSKA, Natalia | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 42.27 | 159 | ||||
63. | BEMOWSKA, Barbara | 12 | UKS "Wodnik Gocław" | 43.32 | 148 | ||||
64. | RUDO, Zofia | 12 | UKS 307 Warszawa | 44.26 | 139 | ||||
65. | MARCZAK, Wiktoria | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 44.50 | 136 | ||||
66. | KAMASZYN, Matylda | 12 | Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park | 46.16 | 122 | ||||
67. | MAŁECKA, Alicja | 12 | UKS H2O Warszawa | 46.62 | 118 | ||||
68. | VASYUKOVA, Jelyzaveta | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 47.05 | 115 | ||||
69. | CHOJNACKA, Aleksandra | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 47.09 | 115 | ||||
70. | RYMARZ, Maja | 12 | UKS Żoliborz | 47.14 | 115 | ||||
71. | MADALIŃSKA, Jagoda | 12 | UKS Żoliborz | 47.80 | 110 | ||||
72. | MATCZAK, Joanna | 12 | UKS WAWER Warszawa | 48.70 | 104 | ||||
73. | SZLACHTA, Zuzanna | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 49.50 | 99 | ||||
74. | MARANDA, Karolina | 12 | UKS Ostrobramska | 55.19 | 71 | ||||
DYSKW. | SACIŁOWSKA, Gabrysia | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | ||||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | DUDZIK, Aleksandra | 12 | UKS H2O Warszawa | ||||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | CZAJKOWSKA, Patrycja | 12 | Buks | 36.21 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 23.05.2023 - 9:32 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | WACHOWSKI, Maksymilian | 12 | MKS Ochota Warszawa | 30.31 | 294 | ||||
2. | MALINOWSKI, Stanisław | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 30.66 | 284 | ||||
3. | PAŁASZ, Leonard | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 30.86 | 278 | ||||
4. | KASZKO, Damian | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 31.33 | 266 | ||||
5. | PRZYBYLSKI, Witold | 12 | UKS WAWER Warszawa | 31.45 | 263 | ||||
6. | PATOKA, Antoni | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 31.46 | 263 | ||||
7. | GROCHALA, Aleks | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 32.15 | 246 | ||||
8. | DUDKOWSKI, Leonard | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 32.23 | 244 | ||||
9. | BROŚ, Antoni | 12 | UKS 307 Warszawa | 34.02 | 208 | ||||
10. | STELMASIAK, Juliusz | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 34.68 | 196 | ||||
11. | LASOTA, Sebastian | 12 | Buks | 34.70 | 196 | ||||
12. | RADEVIĆ, Đorđe | 12 | MKS Ochota Warszawa | 34.81 | 194 | ||||
13. | SOKOŁOWSKI, Eryk | 12 | UKS Swim Team Wilanów | 34.90 | 192 | ||||
14. | MITROWSKI, Jakub | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 34.97 | 191 | ||||
15. | GRZELEWSKI, Aleksander | 12 | Buks | 35.03 | 190 | ||||
16. | NADOLNY, Wojciech | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 35.23 | 187 | ||||
17. | TROJANEK, Ignacy | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 35.33 | 185 | ||||
18. | ZAGROBA, Ignacy | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 35.67 | 180 | ||||
19. | JEDLIŃSKI, Julius | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 36.14 | 173 | ||||
SWOSZOWSKI, Wiktor | 12 | UKS Żoliborz | 36.14 | 173 | |||||
21. | WITKOWSKI, Damian | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 36.28 | 171 | ||||
22. | NOJSZEWSKI, Kacper | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 36.43 | 169 | ||||
23. | PAWLIK, Oskar | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 36.46 | 169 | ||||
24. | GRUSZKA, Oskar | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 36.60 | 167 | ||||
SZUTKOWSKI, Antoni | 12 | UKS 307 Warszawa | 36.60 | 167 | |||||
26. | BONECKI, Jan | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 36.61 | 166 | ||||
27. | BORUCKI, Jan | 12 | Buks | 36.74 | 165 | ||||
28. | DUDA, Szymon | 12 | Buks | 36.86 | 163 | ||||
29. | KACZMAREK, Józef | 12 | UKS Żoliborz | 37.02 | 161 | ||||
30. | JARASZEK, Jan | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 37.10 | 160 | ||||
31. | ZADROŻNY, Franciszek | 12 | UKS 307 Warszawa | 37.39 | 156 | ||||
32. | JABRZYK, Paweł | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 37.74 | 152 | ||||
33. | TRUBAS, Wojciech | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 37.91 | 150 | ||||
34. | GAJEK, Oskar | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 38.02 | 149 | ||||
35. | DROZD, Leon | 12 | Buks | 38.03 | 148 | ||||
LEŚNIK, Piotr | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 38.03 | 148 | |||||
37. | JACHNA, Adam | 12 | UKS H2O Warszawa | 38.10 | 148 | ||||
38. | ŁADA, Jan | 12 | UKS Żoliborz | 38.19 | 147 | ||||
39. | TOMASZEWSKI, Adam | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 38.30 | 145 | ||||
40. | ANIELSKI, Filip | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 38.38 | 144 | ||||
41. | DĘBSKI, Emilian | 12 | Buks | 39.04 | 137 | ||||
42. | SHALAPUKHA, Ivan | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 39.20 | 136 | ||||
43. | MARKOWSKI, Oliwier | 12 | UKS WAWER Warszawa | 39.40 | 133 | ||||
44. | KACPROWICZ, Filip | 12 | UKS Żoliborz | 39.56 | 132 | ||||
45. | SAWICKI, Marcel | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 39.59 | 132 | ||||
46. | PERKOWSKI, Julian | 12 | UKS 307 Warszawa | 39.64 | 131 | ||||
47. | DENIS, Krzysztof | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 39.94 | 128 | ||||
48. | DMOWSKI, Jan | 12 | Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park | 40.26 | 125 | ||||
49. | PULCYN, Tadeusz | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 40.46 | 123 | ||||
50. | ŻERKOWSKI, Mikołaj | 12 | Buks | 40.49 | 123 | ||||
51. | ŁĄCZYŃSKI, Mateusz | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 40.61 | 122 | ||||
52. | GOGACZ, Mateusz | 12 | UKS H2O Warszawa | 40.62 | 122 | ||||
53. | ZYDROŃ, Aleksander | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 40.66 | 121 | ||||
54. | SHEREMETOV, Aleksandr | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 40.88 | 119 | ||||
55. | MATSUDA, Szymon | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 40.98 | 119 | ||||
56. | KWAŚNICKI, Aleksander | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 41.34 | 115 | ||||
57. | BOGUTA, Maciej | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 41.39 | 115 | ||||
58. | MORBIATO, Juliusz | 12 | UKS "Wodnik Gocław" | 41.53 | 114 | ||||
59. | BONDER, Dominik | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 41.86 | 111 | ||||
60. | PANASIUK, Wojciech | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 41.95 | 110 | ||||
GROTOWSKI, Marcin | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 41.95 | 110 | |||||
62. | MACIAK, Wiktor | 12 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 41.96 | 110 | ||||
63. | GRONOWSKI, Mateusz | 12 | UKS Swim Team Wilanów | 42.17 | 109 | ||||
64. | KUZIAK, Dobromir | 12 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 42.26 | 108 | ||||
65. | MICHALAK, Tymon | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 42.50 | 106 | ||||
66. | KAMIŃSKI, Miłosz | 12 | UKS Żoliborz | 42.64 | 105 | ||||
PADZIK, Stanisław | 12 | UKS Żoliborz | 42.64 | 105 | |||||
68. | PŁASSOWSKI, Ivo | 12 | UKS Żoliborz | 43.07 | 102 | ||||
69. | BIERNAT, Aleks | 12 | UKS Żoliborz | 43.20 | 101 | ||||
70. | PEŁZAK, Grzegorz | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 43.58 | 98 | ||||
71. | PAPLIŃSKI, Filip | 12 | UKS Żoliborz | 43.59 | 98 | ||||
72. | RÓŻNOWSKI, Hubert | 12 | UKS H2O Warszawa | 44.20 | 94 | ||||
73. | ZNYK, Dawid | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 44.27 | 94 | ||||
74. | SAMULAK, Kacper | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 44.79 | 91 | ||||
75. | KĘSIK, Jan | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 44.85 | 90 | ||||
76. | MACIOCH, Jakub | 12 | UKS Żoliborz | 45.40 | 87 | ||||
77. | SZYMAŃSKI-SZCZEPANIK, Kornel | 12 | UKS Żoliborz | 45.97 | 84 | ||||
78. | JANISZEWSKI, Ryszard | 12 | UKS WAWER Warszawa | 46.17 | 83 | ||||
79. | MARCINKIEWICZ, Krzysztof | 12 | UKS Żoliborz | 46.23 | 82 | ||||
80. | TRUBAS, Krzysztof | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 46.36 | 82 | ||||
81. | KIELAK, Filip | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 47.22 | 77 | ||||
82. | SUCHECKI, Adrian | 12 | UKS H2O Warszawa | 47.40 | 76 | ||||
83. | RANDZIO, Hubert | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 48.83 | 70 | ||||
84. | CZARNY, Alan | 12 | UKS Żoliborz | 49.56 | 67 | ||||
85. | TARARAJ VEL TARARUJ, Bogusław | 12 | UKS Żoliborz | 50.09 | 65 | ||||
86. | ŁADCZUK, Ignacy | 12 | UKS Żoliborz | 50.40 | 64 | ||||
87. | BIJOK, Tomasz | 12 | UKS H2O Warszawa | 51.40 | 60 | ||||
88. | WIECZOREK, Franciszek | 12 | UKS Żoliborz | 51.89 | 58 | ||||
DYSKW. | WALINOWICZ, Stanisław | 12 | UKS Żoliborz | ||||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | GORTATOWSKI, Nikodem | 12 | UKS Żoliborz | ||||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | NIEDZIAŁKOWSKI, Tymon | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 35.76 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 23.05.2023 - 9:53 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | PŁOSKONKA, Emilia | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:24.51 | 401 | 38.61 | 45.90 | |||
2. | GODLEWSKA, Agata | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:29.67 | 336 | 42.10 | 47.57 | |||
3. | DZIEDZIC, Lena | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:36.57 | 269 | 45.84 | 50.73 | |||
4. | JASIEWICZ, Antonina | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:38.00 | 257 | 46.95 | 51.05 | |||
5. | ŚWIDERSKA, Natalia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:38.12 | 256 | 45.39 | 52.73 | |||
6. | CZAJKOWSKA, Patrycja | 12 | Buks | 1:38.94 | 250 | 45.63 | 53.31 | |||
7. | NURZYŃSKA, Zofia | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:39.46 | 246 | 46.43 | 53.03 | |||
8. | SROCZYŃSKA, Alicja | 12 | Buks | 1:41.19 | 234 | 48.01 | 53.18 | |||
9. | JAREMEK, Magdalena | 12 | Buks | 1:41.55 | 231 | 47.90 | 53.65 | |||
10. | SAŁACIŃSKA, Urszula | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:41.63 | 231 | 48.82 | 52.81 | |||
11. | JASIŃSKA, Aleksandra | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:42.29 | 226 | 46.67 | 55.62 | |||
12. | SIERADZKA, Lea | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:42.47 | 225 | 48.58 | 53.89 | |||
13. | GOŁDA, Hanna | 12 | UKS H2O Warszawa | 1:43.18 | 220 | 48.57 | 54.61 | |||
14. | PODKAŃSKA, Nikola | 12 | Buks | 1:43.36 | 219 | 49.87 | 53.49 | |||
15. | WĘGRODZKA, Konstancja | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:45.10 | 208 | 50.25 | 54.85 | |||
16. | HUTKOWSKA, Marta | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:47.39 | 195 | 50.52 | 56.87 | |||
17. | PYC, Oliwia | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:47.54 | 194 | 50.71 | 56.83 | |||
18. | TELESIEWICZ, Hanna | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:47.60 | 194 | 49.46 | 58.14 | |||
19. | RĄCZKA, Maja | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:47.62 | 194 | 51.99 | 55.63 | |||
20. | WOŹNIAK, Oliwia | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:47.92 | 192 | 50.51 | 57.41 | |||
21. | BATORY, Maria | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:49.10 | 186 | 50.51 | 58.59 | |||
22. | SURAWSKA, Zofia | 12 | UKS Żoliborz | 1:50.65 | 179 | 51.76 | 58.89 | |||
23. | SOBASZEK, Olga | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:51.40 | 175 | 52.58 | 58.82 | |||
24. | KOMOROWSKA, Lidia | 12 | UKS Żoliborz | 1:55.12 | 158 | 54.14 | 1:00.98 | |||
25. | GRZELAK, Emilia | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:55.32 | 158 | 55.64 | 59.68 | |||
26. | BEMOWSKA, Barbara | 12 | UKS "Wodnik Gocław" | 1:55.51 | 157 | 53.91 | 1:01.60 | |||
27. | POPOWSKA, Natalia | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:55.67 | 156 | 52.40 | 1:03.27 | |||
28. | CIEŚLAK, Aleksandra | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:56.02 | 155 | 56.55 | 59.47 | |||
29. | KORCZAK, Julia | 12 | Buks | 1:57.34 | 150 | 55.66 | 1:01.68 | |||
30. | KUBACKA, Hanna | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:59.71 | 141 | 55.97 | 1:03.74 | |||
31. | FLORKIEWICZ, Lena | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:02.37 | 132 | 57.86 | 1:04.51 | |||
32. | RUDO, Zofia | 12 | UKS 307 Warszawa | 2:04.29 | 126 | 1:00.58 | 1:03.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 23.05.2023 - 10:08 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | PRZYBYLSKI, Witold | 12 | UKS WAWER Warszawa | 1:30.44 | 228 | 43.09 | 47.35 | ||||
2. | NADOLNY, Wojciech | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:37.85 | 180 | 46.62 | 51.23 | ||||
3. | ZWOLIŃSKI, Jakub | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:40.15 | 168 | 47.66 | 52.49 | ||||
4. | LASOTA, Sebastian | 12 | Buks | 1:41.11 | 163 | 48.59 | 52.52 | ||||
5. | SKOWROŃSKI, Łukasz | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:42.25 | 158 | 49.08 | 53.17 | ||||
6. | NGUYEN TIEN, Viet | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:42.36 | 157 | 48.80 | 53.56 | ||||
7. | RÓŻNOWSKI, Hubert | 12 | UKS H2O Warszawa | 1:42.45 | 157 | 46.81 | 55.64 | ||||
8. | ŁADA, Jan | 12 | UKS Żoliborz | 1:44.88 | 146 | 50.35 | 54.53 | ||||
GIACOBELLI, Gabriel | 12 | UKS Żoliborz | 1:44.88 | 146 | 49.25 | 55.63 | |||||
10. | DĘBSKI, Emilian | 12 | Buks | 1:44.96 | 146 | 50.63 | 54.33 | ||||
11. | POŁOWNIAK, Maksymilian | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:45.05 | 145 | 48.31 | 56.74 | ||||
12. | LEWANDOWSKI, Mateusz | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:45.52 | 143 | 49.51 | 56.01 | ||||
13. | ZYDROŃ, Aleksander | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:45.64 | 143 | 49.18 | 56.46 | ||||
14. | ŁAWIŃSKI, Artur | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:47.16 | 137 | 50.64 | 56.52 | ||||
15. | BIŁYK, Adam | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:48.32 | 132 | 50.88 | 57.44 | ||||
16. | DUDA, Szymon | 12 | Buks | 1:48.62 | 131 | 51.78 | 56.84 | ||||
17. | DROZD, Leon | 12 | Buks | 1:48.71 | 131 | 52.61 | 56.10 | ||||
18. | DENIS, Krzysztof | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:49.75 | 127 | 52.14 | 57.61 | ||||
19. | KAWA, Franciszek | 12 | UKS Żoliborz | 1:50.67 | 124 | 52.74 | 57.93 | ||||
20. | BORUCKI, Jan | 12 | Buks | 1:52.46 | 118 | 53.61 | 58.85 | ||||
21. | MORBIATO, Juliusz | 12 | UKS "Wodnik Gocław" | 1:52.76 | 117 | 52.29 | 1:00.47 | ||||
22. | WIERCIGROCH, Jerzy | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:54.04 | 113 | 54.48 | 59.56 | ||||
23. | ANIELSKI, Filip | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:56.10 | 107 | 54.80 | 1:01.30 | ||||
24. | SWOSZOWSKI, Wiktor | 12 | UKS Żoliborz | 1:59.50 | 98 | 56.87 | 1:02.63 | ||||
25. | PAPLIŃSKI, Filip | 12 | UKS Żoliborz | 2:00.10 | 97 | 56.50 | 1:03.60 | ||||
26. | DAMIĘCKI, Kacper | 12 | Buks | 2:00.20 | 97 | 57.28 | 1:02.92 | ||||
27. | WITEK, Aleksander | 12 | Buks | 2:01.31 | 94 | 57.68 | 1:03.63 | ||||
28. | KAMIŃSKI, Miłosz | 12 | UKS Żoliborz | 2:01.42 | 94 | 56.51 | 1:04.91 | ||||
29. | PŁASSOWSKI, Ivo | 12 | UKS Żoliborz | 2:04.08 | 88 | 57.87 | 1:06.21 | ||||
30. | ŻERKOWSKI, Mikołaj | 12 | Buks | 2:06.14 | 84 | 1:00.95 | 1:05.19 | ||||
31. | WIECZOREK, Franciszek | 12 | UKS Żoliborz | 2:26.00 | 54 | 1:09.52 | 1:16.48 | ||||
DYSKW. | PEŁZAK, Grzegorz | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:58.33 | 55.93 | 1:02.40 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 23.05.2023 - 10:29 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | STAROWIEYSKA, Kaja | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 34.58 | 390 | |||
2. | GODLEWSKA, Agata | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 37.04 | 317 | |||
3. | FRĄCZEK, Natasza | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 38.06 | 292 | |||
4. | ZYCH, Agata | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 38.22 | 289 | |||
5. | NIEDZIŃSKA, Marika | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 40.49 | 243 | |||
6. | NESTERUK, Maja | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 40.60 | 241 | |||
7. | BURCZYŃSKA, Gabriela | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 40.70 | 239 | |||
8. | RZEMIENIEWSKA, Aurelia | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 41.00 | 234 | |||
9. | SROCZYŃSKA, Alicja | 12 | Buks | 41.06 | 233 | |||
10. | MUSIATEWICZ, Julia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 41.11 | 232 | |||
11. | TUKA, Liliana | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 42.33 | 212 | |||
12. | PEŁSZYŃSKA, Weronika | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 43.01 | 202 | |||
13. | BRUNAK, Alicja | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 43.24 | 199 | |||
14. | RADZISZEWSKA, Małgorzata | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 43.96 | 189 | |||
15. | DUDZIK, Aleksandra | 12 | UKS H2O Warszawa | 43.99 | 189 | |||
16. | JASIEWICZ, Antonina | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 44.08 | 188 | |||
17. | ZIĘBA, Antonina | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 44.26 | 186 | |||
TOPIŃSKA, Pola | 12 | UKS Żoliborz | 44.26 | 186 | ||||
19. | JAŚKIEWICZ, Urszula | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 44.46 | 183 | |||
20. | DZIEHEL, Nadzeya | 12 | UKS Żoliborz | 44.75 | 180 | |||
21. | TELESIEWICZ, Hanna | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 44.77 | 179 | |||
22. | RYSZ, Dorota | 12 | UKS Swim Team Wilanów | 44.96 | 177 | |||
23. | MELEROWICZ, Hanna | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 45.09 | 176 | |||
24. | SOBKOWIAK, Joanna | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 45.13 | 175 | |||
25. | SZOPA, Nadia | 12 | UKS WAWER Warszawa | 45.42 | 172 | |||
26. | BOGUSŁAWSKA, Nina | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 46.45 | 161 | |||
27. | VASYUKOVA, Jelyzaveta | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 46.48 | 160 | |||
28. | MOZDYNIEWICZ, Aleksandra | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 47.07 | 154 | |||
29. | STRZAŁKOWSKA, Zuzanna | 12 | UKS H2O Warszawa | 47.63 | 149 | |||
30. | CHOJNACKA, Aleksandra | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 47.64 | 149 | |||
31. | KRAWCZYŃSKA, Lidia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 47.81 | 147 | |||
32. | BITNER, Magdalena | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 47.92 | 146 | |||
33. | KRZESIŃSKA, Anna | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 48.96 | 137 | |||
34. | KORONA, Zuzanna | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 48.97 | 137 | |||
35. | POPOWSKA, Natalia | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 49.07 | 136 | |||
36. | KOTLARZ, Zuzanna | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 49.83 | 130 | |||
37. | KAMASZYN, Matylda | 12 | Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park | 50.39 | 126 | |||
38. | LEŃKOWSKA, Magdalena | 12 | UKS WAWER Warszawa | 50.60 | 124 | |||
39. | MARANDA, Karolina | 12 | UKS Ostrobramska | 50.95 | 122 | |||
40. | WAŁĘKA, Gabriela | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 51.37 | 119 | |||
41. | WIKALIŃSKA, Aleksandra | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 52.31 | 112 | |||
42. | SZLACHTA, Zuzanna | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 52.70 | 110 | |||
43. | RYMARZ, Maja | 12 | UKS Żoliborz | 52.91 | 108 | |||
44. | MARCZAK, Wiktoria | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 54.22 | 101 | |||
45. | KOMOROWSKA, Lidia | 12 | UKS Żoliborz | 56.07 | 91 | |||
46. | MAŁECKA, Alicja | 12 | UKS H2O Warszawa | 57.30 | 85 | |||
47. | MADALIŃSKA, Jagoda | 12 | UKS Żoliborz | 58.32 | 81 | |||
48. | MATCZAK, Joanna | 12 | UKS WAWER Warszawa | 1:03.38 | 63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 23.05.2023 - 10:42 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | GROCHALA, Aleks | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 35.43 | 246 | ||||
2. | ZAWISZEWSKI, Emil | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 35.57 | 243 | ||||
3. | RUSINIAK, Antoni | 12 | UKS 307 Warszawa | 35.69 | 241 | ||||
4. | DUDKOWSKI, Leonard | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 36.16 | 232 | ||||
5. | RYZHYI, Matvii | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 38.68 | 189 | ||||
6. | FIJAŁKOWSKI, Konstanty | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 39.02 | 184 | ||||
7. | STEFANOWICZ, Michał | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 39.09 | 183 | ||||
8. | RADEVIĆ, Đorđe | 12 | MKS Ochota Warszawa | 39.25 | 181 | ||||
9. | SKWARA, Michał | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 40.05 | 170 | ||||
10. | NIEDZIAŁKOWSKI, Tymon | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 40.49 | 165 | ||||
11. | STATKIEWICZ, Dawid | 12 | Buks | 41.63 | 152 | ||||
12. | LEWANDOWSKI, Mateusz | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 41.66 | 151 | ||||
13. | PYSZYŃSKI, Julian | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 41.94 | 148 | ||||
14. | TROJANEK, Ignacy | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 42.50 | 142 | ||||
15. | WITKOWSKI, Damian | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 42.85 | 139 | ||||
16. | PAWLIK, Oskar | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 42.93 | 138 | ||||
17. | ŁAWIŃSKI, Artur | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 43.02 | 137 | ||||
18. | LEŚNIK, Piotr | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 43.06 | 137 | ||||
19. | GRZELEWSKI, Aleksander | 12 | Buks | 43.48 | 133 | ||||
20. | GRUSZKA, Oskar | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 43.59 | 132 | ||||
21. | JABRZYK, Paweł | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 43.68 | 131 | ||||
22. | SHALAPUKHA, Ivan | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 43.78 | 130 | ||||
23. | NOJSZEWSKI, Kacper | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 44.53 | 124 | ||||
24. | MATSUDA, Szymon | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 44.91 | 121 | ||||
25. | TOMASZEWSKI, Adam | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 45.46 | 116 | ||||
26. | PULCYN, Tadeusz | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 46.70 | 107 | ||||
27. | KACZMAREK, Józef | 12 | UKS Żoliborz | 46.85 | 106 | ||||
28. | BONDER, Dominik | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 46.97 | 105 | ||||
29. | GOGACZ, Mateusz | 12 | UKS H2O Warszawa | 47.14 | 104 | ||||
30. | WIERCIGROCH, Jerzy | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 47.85 | 100 | ||||
31. | SHEREMETOV, Aleksandr | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 48.16 | 98 | ||||
32. | MARKOWSKI, Oliwier | 12 | UKS WAWER Warszawa | 48.40 | 96 | ||||
33. | MICHALAK, Tymon | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 48.94 | 93 | ||||
34. | DMOWSKI, Jan | 12 | Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park | 49.00 | 93 | ||||
35. | GROTOWSKI, Marcin | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 49.15 | 92 | ||||
36. | PANASIUK, Wojciech | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 49.29 | 91 | ||||
37. | GRONOWSKI, Mateusz | 12 | UKS Swim Team Wilanów | 49.88 | 88 | ||||
38. | MARCINKIEWICZ, Krzysztof | 12 | UKS Żoliborz | 50.13 | 87 | ||||
39. | SAMULAK, Kacper | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 51.02 | 82 | ||||
40. | KACPROWICZ, Filip | 12 | UKS Żoliborz | 51.23 | 81 | ||||
41. | GORTATOWSKI, Nikodem | 12 | UKS Żoliborz | 51.67 | 79 | ||||
42. | ZNYK, Dawid | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 51.75 | 79 | ||||
43. | KIELAK, Filip | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 51.87 | 78 | ||||
44. | PERKOWSKI, Julian | 12 | UKS 307 Warszawa | 52.09 | 77 | ||||
45. | MACIOCH, Jakub | 12 | UKS Żoliborz | 52.43 | 76 | ||||
46. | CZARNY, Alan | 12 | UKS Żoliborz | 52.99 | 73 | ||||
47. | KUZIAK, Dobromir | 12 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 53.24 | 72 | ||||
48. | PADZIK, Stanisław | 12 | UKS Żoliborz | 54.20 | 68 | ||||
49. | RANDZIO, Hubert | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 54.54 | 67 | ||||
50. | KĘSIK, Jan | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 54.71 | 66 | ||||
51. | TARARAJ VEL TARARUJ, Bogusław | 12 | UKS Żoliborz | 55.38 | 64 | ||||
52. | TRUBAS, Wojciech | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 56.03 | 62 | ||||
53. | SZYMAŃSKI-SZCZEPANIK, Kornel | 12 | UKS Żoliborz | 56.30 | 61 | ||||
54. | ŁADCZUK, Ignacy | 12 | UKS Żoliborz | 57.47 | 57 | ||||
DYSKW. | JANISZEWSKI, Ryszard | 12 | UKS WAWER Warszawa | 1:01.33 | |||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu. |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 23.05.2023 - 11:02 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | FIGIELSKA, Hanna | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 35.06 | 336 | ||||
2. | ŁUCZAK, Wiktoria | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 36.62 | 295 | ||||
3. | KOUSHYK, Valeryia | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 37.21 | 281 | ||||
4. | WOŹNIAK, Maja | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 37.85 | 267 | ||||
5. | FRĄCZEK, Natasza | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 37.90 | 266 | ||||
6. | WITEK, Wiktoria | 12 | Buks | 39.05 | 243 | ||||
7. | HOJCZAK, Agata | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 39.22 | 240 | ||||
8. | ŚWIDERSKA, Natalia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 39.29 | 238 | ||||
9. | ZYCH, Agata | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 39.57 | 233 | ||||
10. | VERAKSA, Alisa | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 39.69 | 231 | ||||
11. | LEWANDOWSKA, Julia | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 39.91 | 227 | ||||
12. | SIDOR, Antonina | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 41.52 | 202 | ||||
13. | NESTERUK, Maja | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 41.73 | 199 | ||||
14. | RZEMIENIEWSKA, Aurelia | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 41.92 | 196 | ||||
15. | PATOKA, Zofia | 12 | UKS 307 Warszawa | 43.36 | 177 | ||||
16. | STUDZIŃSKA, Hanna | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 43.61 | 174 | ||||
SAWICKA, Laura | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 43.61 | 174 | |||||
18. | SADECKA, Hanna | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 45.39 | 154 | ||||
19. | GRZELAK, Natalia | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 45.72 | 151 | ||||
20. | RYPINA, Hanna | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 45.81 | 150 | ||||
21. | SAŁACIŃSKA, Urszula | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.71 | 133 | ||||
22. | NIEZBECKA, Aleksandra | 12 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 48.47 | 127 | ||||
DYSKW. | DRZYMAŁA, Zofia | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:01.29 | |||||
M8 - Pływak wykonał ruchy nóg jak do stylu klasycznego - stopy zwrócone na zewnątrz |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 23.05.2023 - 11:07 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MALINOWSKI, Stanisław | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 34.27 | 255 | ||||
2. | RUSINIAK, Antoni | 12 | UKS 307 Warszawa | 34.41 | 252 | ||||
3. | PATOKA, Antoni | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 35.43 | 231 | ||||
4. | FIJAŁKOWSKI, Konstanty | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 38.37 | 182 | ||||
5. | BROŚ, Antoni | 12 | UKS 307 Warszawa | 39.22 | 170 | ||||
6. | NOWAKOWSKI, Marcel | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 39.41 | 168 | ||||
7. | MITROWSKI, Jakub | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 39.46 | 167 | ||||
8. | STEFANOWICZ, Michał | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 40.59 | 153 | ||||
9. | ZWOLIŃSKI, Jakub | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 42.17 | 137 | ||||
10. | KUR, Stanisław | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 42.56 | 133 | ||||
11. | ZAGROBA, Ignacy | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 42.90 | 130 | ||||
12. | POŁOWNIAK, Maksymilian | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 43.76 | 122 | ||||
13. | STATKIEWICZ, Dawid | 12 | Buks | 44.45 | 117 | ||||
14. | BONECKI, Jan | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 45.41 | 109 | ||||
15. | SZUTKOWSKI, Antoni | 12 | UKS 307 Warszawa | 46.57 | 101 | ||||
16. | ZADROŻNY, Franciszek | 12 | UKS 307 Warszawa | 46.82 | 100 | ||||
17. | SKOWROŃSKI, Łukasz | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 46.94 | 99 | ||||
18. | TRUBAS, Krzysztof | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 47.85 | 93 | ||||
19. | SAWICKI, Marcel | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 48.49 | 90 | ||||
20. | KWAŚNICKI, Aleksander | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 48.69 | 89 | ||||
21. | BOGUTA, Maciej | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 54.04 | 65 | ||||
22. | MACIAK, Wiktor | 12 | IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 55.96 | 58 | ||||
23. | BIERNAT, Aleks | 12 | UKS Żoliborz | 55.99 | 58 | ||||
DYSKW. | NGUYEN TIEN, Viet | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 45.22 | |||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion. | |||||||||
DYSKW. | JARASZEK, Jan | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 45.95 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 23.05.2023 - 11:19 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | KRYSZKIEWICZ, Lidia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:30.62 | 392 | 34.90 | 38.72 | 39.68 | 37.32 | |||
2. | BAŁABAN, Zofia | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:34.28 | 365 | 35.47 | 38.96 | 40.19 | 39.66 | |||
3. | RYMARCZUK, Alicja | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:40.81 | 322 | 36.83 | 41.70 | 42.33 | 39.95 | |||
4. | JAREMEK, Magdalena | 12 | Buks | 2:52.49 | 261 | 38.66 | 45.33 | 45.52 | 42.98 | |||
5. | MĄKOSZA, Amelia | 12 | UKS WAWER Warszawa | 2:52.53 | 261 | 40.57 | 45.27 | 44.96 | 41.73 | |||
6. | SIERADZKA, Lea | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:56.27 | 245 | 39.37 | 44.93 | 46.23 | 45.74 | |||
7. | MUSIATEWICZ, Julia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:56.78 | 242 | 40.08 | 46.69 | 47.56 | 42.45 | |||
8. | RĄCZKA, Maja | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 3:02.07 | 222 | 42.22 | 46.92 | 46.96 | 45.97 | |||
9. | PYC, Oliwia | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 3:04.80 | 212 | 44.32 | 48.81 | 47.92 | 43.75 | |||
10. | JASIŃSKA, Aleksandra | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:08.90 | 199 | 40.26 | 47.64 | 50.92 | 50.08 | |||
11. | TUKA, Liliana | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:18.21 | 172 | 40.77 | 48.82 | 49.59 | 59.03 | |||
12. | STAŚKIEWICZ, Gabriela | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:21.37 | 164 | 42.66 | 50.69 | 54.27 | 53.75 | |||
13. | IWASZKIEWICZ, Aniela | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:23.87 | 158 | 45.62 | 51.85 | 53.73 | 52.67 | |||
14. | GRZELAK, Natalia | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:24.59 | 156 | 45.63 | 51.81 | 54.44 | 52.71 | |||
15. | GRZELAK, Emilia | 12 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:27.91 | 149 | 48.15 | 53.74 | 54.95 | 51.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 23.05.2023 - 11:31 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | WACHOWSKI, Maksymilian | 12 | MKS Ochota Warszawa | 2:26.03 | 315 | 33.88 | 38.22 | 38.60 | 35.33 | |||
2. | ZAWISZEWSKI, Emil | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:28.96 | 296 | 33.96 | 38.34 | 39.02 | 37.64 | |||
3. | PAŁASZ, Leonard | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:35.66 | 260 | 34.30 | 40.84 | 41.26 | 39.26 | |||
4. | KASZKO, Damian | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:39.49 | 241 | 34.01 | 40.84 | 42.60 | 42.04 | |||
5. | SKWARA, Michał | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:47.87 | 207 | 39.93 | 44.74 | 43.03 | 40.17 | |||
6. | NOWAKOWSKI, Marcel | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:49.10 | 202 | 37.55 | 44.18 | 44.77 | 42.60 | |||
7. | PYSZYŃSKI, Julian | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:50.23 | 198 | 38.85 | 45.12 | 45.11 | 41.15 | |||
8. | STELMASIAK, Juliusz | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:53.30 | 188 | 39.26 | 45.94 | 45.04 | 43.06 | |||
9. | JEDLIŃSKI, Julius | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 2:54.65 | 184 | 39.23 | 46.48 | 45.74 | 43.20 | |||
10. | KUR, Stanisław | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:01.31 | 164 | 40.60 | 47.13 | 47.37 | 46.21 | |||
11. | RYZHYI, Matvii | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:02.91 | 160 | 41.85 | 47.37 | 48.91 | 44.78 | |||
12. | GIACOBELLI, Gabriel | 12 | UKS Żoliborz | 3:04.05 | 157 | 42.30 | 49.23 | 48.94 | 43.58 | |||
13. | GAJEK, Oskar | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:06.96 | 150 | 43.62 | 48.96 | 48.41 | 45.97 | |||
14. | DAMIĘCKI, Kacper | 12 | Buks | 3:10.67 | 141 | 43.06 | 50.19 | 50.16 | 47.26 | |||
15. | KAWA, Franciszek | 12 | UKS Żoliborz | 3:13.74 | 134 | 43.89 | 50.08 | 50.64 | 49.13 | |||
16. | BIŁYK, Adam | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:15.28 | 131 | 44.68 | 50.42 | 51.99 | 48.19 | |||
17. | ŁĄCZYŃSKI, Mateusz | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:24.06 | 115 | 47.64 | 54.95 | 53.62 | 47.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 23.05.2023 - 11:51 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | UKS G-8 Bielany Warszawa 1 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:26.76 | 339 |
STAROWIEYSKA, Kaja PŁOSKONKA, Emilia | 12 12 | +0,74 +0,53 | 34.95 38.66 | NIEDZIŃSKA, Marika BURCZYŃSKA, Gabriela | 12 12 | 38.39 34.76 |
2. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:27.52 | 334 |
FRĄCZEK, Natasza DZIEDZIC, Lena | 12 12 | +0,72 | 36.42 43.02 | FIGIELSKA, Hanna RYMARCZUK, Alicja | 12 12 | 34.92 33.16 |
3. | Buks 1 | Buks | 2:35.91 | 283 |
SROCZYŃSKA, Alicja CZAJKOWSKA, Patrycja | 12 12 | +0,79 | 39.95 43.43 | WITEK, Wiktoria JAREMEK, Magdalena | 12 12 | +0,17 | 38.52 34.01 |
4. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:38.10 | 271 |
KRYSZKIEWICZ, Lidia ŚWIDERSKA, Natalia | 12 12 | +0,71 | 35.54 45.57 | STUDZIŃSKA, Hanna ZYCH, Agata | 12 12 | 42.84 34.15 |
5. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:38.27 | 270 |
GODLEWSKA, Agata JASIEWICZ, Antonina | 12 12 | +0,58 +0,12 | 37.38 44.36 | RZEMIENIEWSKA, Aurelia LEWANDOWSKA, Julia | 12 12 | +0,29 +0,51 | 40.09 36.44 |
6. | UKS ,,Skalar'' Warszawa 1 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:42.34 | 250 |
BRUNAK, Alicja ŁUCZAK, Wiktoria | 12 12 | +0,73 | 42.47 44.05 | VERAKSA, Alisa ZIĘBA, Antonina | 12 12 | +0,42 | 39.89 35.93 |
7. | UKS G-8 Bielany Warszawa 2 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:47.96 | 226 |
MELEROWICZ, Hanna WĘGRODZKA, Konstancja | 12 12 | +0,76 +0,52 | 44.40 48.26 | WOŹNIAK, Maja PEŁSZYŃSKA, Weronika | 12 12 | 38.81 36.49 |
8. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 2 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:53.65 | 204 |
NURZYŃSKA, Zofia SAŁACIŃSKA, Urszula | 12 12 | +0,84 | 45.56 48.34 | SAWICKA, Laura SIDOR, Antonina | 12 12 | 42.52 37.23 |
9. | MKP ,,Warszawianka'' 1 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:54.29 | 202 |
TUKA, Liliana JASIŃSKA, Aleksandra | 12 12 | +0,72 | 43.23 48.70 | SADECKA, Hanna STAŚKIEWICZ, Gabriela | 12 12 | 45.41 36.95 |
10. | MKP ,,Warszawianka'' 2 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:00.48 | 182 |
JAŚKIEWICZ, Urszula WOŹNIAK, Oliwia | 12 12 | +0,87 | 44.26 48.36 | GRZELAK, Natalia IWASZKIEWICZ, Aniela | 12 12 | 47.27 40.59 |
11. | UKS H2O Warszawa 1 | UKS H2O Warszawa | 3:00.85 | 181 |
DUDZIK, Aleksandra GOŁDA, Hanna | 12 12 | +0,78 | 44.96 44.48 | STRZAŁKOWSKA, Zuzanna MAŁECKA, Alicja | 12 12 | 45.32 46.09 |
12. | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | 3:01.57 | 179 |
TOPIŃSKA, Pola KOMOROWSKA, Lidia | 12 12 | +0,69 | 44.07 54.64 | SURAWSKA, Zofia DZIEHEL, Nadzeya | 12 12 | 44.44 38.42 |
13. | Uks ,,Pingwiny'' 1 | Uks ,,Pingwiny'' | 3:04.40 | 171 |
SOBASZEK, Olga MOZDYNIEWICZ, Aleksandra | 12 12 | +0,78 | 43.50 49.26 | KORONA, Zuzanna SOBKOWIAK, Joanna | 12 12 | 53.62 38.02 |
14. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 2 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:05.53 | 168 |
MUSIATEWICZ, Julia KOTLARZ, Zuzanna | 12 12 | +0,69 | 41.87 55.92 | RYPINA, Hanna KRAWCZYŃSKA, Lidia | 12 12 | 46.69 41.05 |
DYSKW. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 2 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:40.61 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
NESTERUK, Maja RĄCZKA, Maja | 12 12 | +0,79 | 40.08 49.65 | KOUSHYK, Valeryia HOJCZAK, Agata | 12 12 | -0,40 | 36.64 34.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 23.05.2023 - 12:02 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | UKS ,,Skalar'' Warszawa 1 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:28.11 | 225 |
SKWARA, Michał ZAWISZEWSKI, Emil | 12 12 | +0,82 | 41.48 40.93 | MALINOWSKI, Stanisław GROCHALA, Aleks | 12 12 | 33.55 32.15 |
2. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:32.76 | 205 |
DUDKOWSKI, Leonard NADOLNY, Wojciech | 12 12 | +0,75 | 36.69 43.83 | FIJAŁKOWSKI, Konstanty STEFANOWICZ, Michał | 12 12 | 37.37 34.87 |
3. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:39.31 | 181 |
RYZHYI, Matvii ZWOLIŃSKI, Jakub | 12 12 | +0,73 | 38.93 45.95 | PAŁASZ, Leonard KUR, Stanisław | 12 12 | +0,43 | 36.17 38.26 |
4. | UKS G-8 Bielany Warszawa 2 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:40.23 | 178 |
NIEDZIAŁKOWSKI, Tymon LEWANDOWSKI, Mateusz | 12 12 | +0,76 +0,24 | 39.98 47.56 | PATOKA, Antoni JABRZYK, Paweł | 12 12 | 35.62 37.07 |
5. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:43.64 | 167 |
NOWAKOWSKI, Marcel SKOWROŃSKI, Łukasz | 12 12 | +0,73 | 42.49 47.42 | KASZKO, Damian STELMASIAK, Juliusz | 12 12 | +0,40 | 37.77 35.96 |
6. | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | 2:44.81 | 163 |
SZUTKOWSKI, Antoni ZADROŻNY, Franciszek | 12 12 | +0,69 | 43.85 50.80 | RUSINIAK, Antoni BROŚ, Antoni | 12 12 | 36.31 33.85 |
7. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 2 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:48.95 | 151 |
PAWLIK, Oskar NGUYEN TIEN, Viet | 12 12 | +0,68 +0,61 | 40.35 46.78 | ŁAWIŃSKI, Artur JARASZEK, Jan | 12 12 | 45.38 36.44 |
8. | UKS ,,Skalar'' Warszawa 2 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:50.89 | 146 |
WITKOWSKI, Damian ANIELSKI, Filip | 12 12 | +0,74 | 44.31 50.40 | MITROWSKI, Jakub NOJSZEWSKI, Kacper | 12 12 | 39.88 36.30 |
9. | Buks 1 | Buks | 2:51.67 | 144 |
GRZELEWSKI, Aleksander LASOTA, Sebastian | 12 12 | +0,76 | 44.37 46.00 | STATKIEWICZ, Dawid BORUCKI, Jan | 12 12 | +0,15 | 44.83 36.47 |
10. | Buks 2 | Buks | 3:05.59 | 114 |
ŻERKOWSKI, Mikołaj DĘBSKI, Emilian | 12 12 | +0,88 | 47.57 48.85 | WITEK, Aleksander DROZD, Leon | 12 12 | 50.86 38.31 |
11. | UKS H2O Warszawa 1 | UKS H2O Warszawa | 3:09.65 | 107 |
GOGACZ, Mateusz RÓŻNOWSKI, Hubert | 12 12 | +0,72 | 47.36 46.54 | SUCHECKI, Adrian JACHNA, Adam | 12 12 | 58.99 36.76 |
12. | UKS Żoliborz 2 | UKS Żoliborz | 3:14.53 | 99 |
GORTATOWSKI, Nikodem KAWA, Franciszek | 12 12 | +0,79 | 51.64 50.57 | PAPLIŃSKI, Filip KACZMAREK, Józef | 12 12 | 55.15 37.17 |
13. | Uks ,,Pingwiny'' 1 | Uks ,,Pingwiny'' | 3:17.30 | 95 |
KIELAK, Filip ZNYK, Dawid | 12 12 | +0,79 | 57.75 48.02 | PANASIUK, Wojciech SHALAPUKHA, Ivan | 12 12 | 51.75 39.78 |
DYSKW. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 2 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:55.59 | ||||||
Z2 - Pływak pokonał jednym stylem więcej niż 1/4 dystansu. |
TROJANEK, Ignacy TOMASZEWSKI, Adam | 12 12 | +0,67 | 1:33.27 42.83 | POŁOWNIAK, Maksymilian GAJEK, Oskar | 12 12 | 39.49 |
DYSKW. | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | 3:00.28 | ||||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. |
KACPROWICZ, Filip GIACOBELLI, Gabriel | 12 12 | +0,92 | 49.93 48.65 | ŁADA, Jan SWOSZOWSKI, Wiktor | 12 12 | 45.91 35.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 24.05.2023 - 9:19 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | KRYSZKIEWICZ, Lidia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:09.19 | 383 | 33.48 | 35.71 | |||
2. | STAROWIEYSKA, Kaja | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:10.06 | 368 | 33.60 | 36.46 | |||
3. | GODLEWSKA, Agata | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:11.81 | 342 | 34.13 | 37.68 | |||
4. | RYMARCZUK, Alicja | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:14.43 | 307 | 35.53 | 38.90 | |||
5. | WITEK, Wiktoria | 12 | Buks | 1:14.55 | 306 | 35.70 | 38.85 | |||
6. | WOŹNIAK, Maja | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:16.37 | 284 | 37.74 | 38.63 | |||
7. | JAREMEK, Magdalena | 12 | Buks | 1:16.39 | 284 | 36.61 | 39.78 | |||
8. | DZIEDZIC, Lena | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:17.22 | 275 | 37.85 | 39.37 | |||
9. | BURCZYŃSKA, Gabriela | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:18.03 | 267 | 37.72 | 40.31 | |||
10. | MUSIATEWICZ, Julia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:18.72 | 260 | 37.96 | 40.76 | |||
11. | VERAKSA, Alisa | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:18.76 | 259 | 37.37 | 41.39 | |||
12. | KOUSHYK, Valeryia | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:18.79 | 259 | 37.76 | 41.03 | |||
13. | SIERADZKA, Lea | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:18.85 | 258 | 38.20 | 40.65 | |||
14. | STUDZIŃSKA, Hanna | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:20.56 | 242 | 38.25 | 42.31 | |||
15. | ZIĘBA, Antonina | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:20.91 | 239 | 39.23 | 41.68 | |||
16. | HOJCZAK, Agata | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:22.30 | 227 | 38.58 | 43.72 | |||
17. | HUTKOWSKA, Marta | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:23.16 | 220 | 40.41 | 42.75 | |||
18. | BATORY, Maria | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:23.39 | 218 | 40.61 | 42.78 | |||
19. | DUDZIK, Aleksandra | 12 | UKS H2O Warszawa | 1:23.56 | 217 | 41.64 | 41.92 | |||
20. | NESTERUK, Maja | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:23.96 | 214 | 39.63 | 44.33 | |||
21. | KOTLARZ, Zuzanna | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:24.51 | 210 | 40.00 | 44.51 | |||
22. | PEŁSZYŃSKA, Weronika | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:25.33 | 204 | 41.19 | 44.14 | |||
23. | SAWICKA, Laura | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:25.66 | 201 | 39.50 | 46.16 | |||
24. | ANTOSIEWICZ, Hanna | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:25.67 | 201 | 40.16 | 45.51 | |||
25. | PYC, Oliwia | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:25.85 | 200 | 40.81 | 45.04 | |||
26. | CZAJKOWSKA, Patrycja | 12 | Buks | 1:27.13 | 191 | 41.94 | 45.19 | |||
27. | RZEMIENIEWSKA, Aurelia | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:27.52 | 189 | 40.11 | 47.41 | |||
28. | PODKAŃSKA, Nikola | 12 | Buks | 1:27.73 | 187 | 40.04 | 47.69 | |||
29. | WĘGRODZKA, Konstancja | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:28.05 | 185 | 42.52 | 45.53 | |||
30. | NURZYŃSKA, Zofia | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:28.27 | 184 | 40.37 | 47.90 | |||
31. | PATOKA, Zofia | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:28.29 | 184 | 42.63 | 45.66 | |||
32. | DZIEHEL, Nadzeya | 12 | UKS Żoliborz | 1:28.30 | 184 | 41.70 | 46.60 | |||
33. | KORCZAK, Julia | 12 | Buks | 1:28.77 | 181 | 42.98 | 45.79 | |||
34. | BITNER, Magdalena | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:28.88 | 180 | 42.94 | 45.94 | |||
35. | BOGUSŁAWSKA, Nina | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:29.45 | 177 | 41.93 | 47.52 | |||
36. | SAŁACIŃSKA, Urszula | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:30.48 | 171 | 41.70 | 48.78 | |||
37. | KRZESIŃSKA, Anna | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:30.73 | 169 | 44.81 | 45.92 | |||
38. | KRAWCZYŃSKA, Lidia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:31.43 | 166 | 42.29 | 49.14 | |||
39. | LEŃKOWSKA, Magdalena | 12 | UKS WAWER Warszawa | 1:31.55 | 165 | 43.89 | 47.66 | |||
40. | SZOPA, Nadia | 12 | UKS WAWER Warszawa | 1:32.46 | 160 | 44.59 | 47.87 | |||
41. | RYBKA, Hannah | 12 | UKS Żoliborz | 1:32.80 | 158 | 44.36 | 48.44 | |||
42. | KORONA, Zuzanna | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:33.92 | 153 | 44.93 | 48.99 | |||
43. | MOZDYNIEWICZ, Aleksandra | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:37.36 | 137 | 44.00 | 53.36 | |||
44. | RUDO, Zofia | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:38.40 | 133 | 47.47 | 50.93 | |||
45. | BEMOWSKA, Barbara | 12 | UKS "Wodnik Gocław" | 1:42.16 | 119 | 48.33 | 53.83 | |||
46. | KAMASZYN, Matylda | 12 | Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park | 1:42.76 | 116 | 50.25 | 52.51 | |||
47. | MAŁECKA, Alicja | 12 | UKS H2O Warszawa | 1:45.55 | 107 | 50.02 | 55.53 | |||
48. | MARANDA, Karolina | 12 | UKS Ostrobramska | 1:47.59 | 101 | 47.24 | 1:00.35 | |||
49. | RYMARZ, Maja | 12 | UKS Żoliborz | 1:49.11 | 97 | 53.26 | 55.85 | |||
50. | SZLACHTA, Zuzanna | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:53.08 | 87 | 51.63 | 1:01.45 | |||
51. | MADALIŃSKA, Jagoda | 12 | UKS Żoliborz | 2:00.13 | 73 | 51.20 | 1:08.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 24.05.2023 - 9:38 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | WACHOWSKI, Maksymilian | 12 | MKS Ochota Warszawa | 1:06.35 | 308 | 31.58 | 34.77 | ||||
2. | MALINOWSKI, Stanisław | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:07.42 | 294 | 32.13 | 35.29 | ||||
3. | PAŁASZ, Leonard | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:08.97 | 274 | 32.11 | 36.86 | ||||
4. | PRZYBYLSKI, Witold | 12 | UKS WAWER Warszawa | 1:10.76 | 254 | 33.19 | 37.57 | ||||
5. | KASZKO, Damian | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:10.96 | 252 | 33.26 | 37.70 | ||||
6. | RUSINIAK, Antoni | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:11.43 | 247 | 33.61 | 37.82 | ||||
7. | ZWOLIŃSKI, Jakub | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:12.39 | 237 | 34.16 | 38.23 | ||||
8. | DUDKOWSKI, Leonard | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:12.52 | 236 | 33.89 | 38.63 | ||||
9. | SKWARA, Michał | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:16.67 | 200 | 36.65 | 40.02 | ||||
10. | MITROWSKI, Jakub | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:17.34 | 194 | 38.07 | 39.27 | ||||
11. | GRZELEWSKI, Aleksander | 12 | Buks | 1:18.07 | 189 | 37.80 | 40.27 | ||||
12. | NOWAKOWSKI, Marcel | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:18.81 | 184 | 38.15 | 40.66 | ||||
13. | NOJSZEWSKI, Kacper | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:18.93 | 183 | 38.02 | 40.91 | ||||
14. | STELMASIAK, Juliusz | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:18.96 | 183 | 37.26 | 41.70 | ||||
15. | LASOTA, Sebastian | 12 | Buks | 1:19.27 | 180 | 37.46 | 41.81 | ||||
16. | BROŚ, Antoni | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:19.33 | 180 | 37.94 | 41.39 | ||||
17. | RYZHYI, Matvii | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:21.61 | 165 | 37.94 | 43.67 | ||||
18. | SWOSZOWSKI, Wiktor | 12 | UKS Żoliborz | 1:21.84 | 164 | 39.57 | 42.27 | ||||
19. | KUR, Stanisław | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:21.93 | 163 | 38.83 | 43.10 | ||||
20. | JEDLIŃSKI, Julius | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:22.20 | 162 | 39.92 | 42.28 | ||||
21. | GIACOBELLI, Gabriel | 12 | UKS Żoliborz | 1:22.24 | 162 | 40.14 | 42.10 | ||||
22. | STATKIEWICZ, Dawid | 12 | Buks | 1:22.51 | 160 | 39.02 | 43.49 | ||||
23. | TROJANEK, Ignacy | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:22.57 | 160 | 38.26 | 44.31 | ||||
24. | ZAGROBA, Ignacy | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:22.62 | 159 | 39.59 | 43.03 | ||||
25. | BORUCKI, Jan | 12 | Buks | 1:22.79 | 158 | 40.49 | 42.30 | ||||
26. | PAWLIK, Oskar | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:23.73 | 153 | 38.78 | 44.95 | ||||
27. | ANIELSKI, Filip | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:23.81 | 153 | 40.86 | 42.95 | ||||
28. | JARASZEK, Jan | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:24.52 | 149 | 40.84 | 43.68 | ||||
29. | KACZMAREK, Józef | 12 | UKS Żoliborz | 1:24.55 | 149 | 39.52 | 45.03 | ||||
30. | NIEDZIAŁKOWSKI, Tymon | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:24.98 | 146 | 40.81 | 44.17 | ||||
31. | JABRZYK, Paweł | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:25.49 | 144 | 42.57 | 42.92 | ||||
32. | GAJEK, Oskar | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:26.24 | 140 | 41.84 | 44.40 | ||||
33. | DROZD, Leon | 12 | Buks | 1:26.62 | 138 | 42.58 | 44.04 | ||||
34. | MORBIATO, Juliusz | 12 | UKS "Wodnik Gocław" | 1:27.95 | 132 | 41.26 | 46.69 | ||||
35. | ZADROŻNY, Franciszek | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:28.56 | 129 | 41.29 | 47.27 | ||||
36. | SHALAPUKHA, Ivan | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:29.04 | 127 | 42.06 | 46.98 | ||||
37. | SAWICKI, Marcel | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:29.65 | 125 | 42.22 | 47.43 | ||||
38. | WIERCIGROCH, Jerzy | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:29.66 | 125 | 42.61 | 47.05 | ||||
39. | KACPROWICZ, Filip | 12 | UKS Żoliborz | 1:29.70 | 124 | 42.69 | 47.01 | ||||
40. | DAMIĘCKI, Kacper | 12 | Buks | 1:29.99 | 123 | 42.22 | 47.77 | ||||
41. | MARKOWSKI, Oliwier | 12 | UKS WAWER Warszawa | 1:30.07 | 123 | 41.29 | 48.78 | ||||
42. | ŁADA, Jan | 12 | UKS Żoliborz | 1:30.35 | 122 | 40.14 | 50.21 | ||||
43. | SKOWROŃSKI, Łukasz | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:30.92 | 119 | 43.17 | 47.75 | ||||
44. | KAWA, Franciszek | 12 | UKS Żoliborz | 1:31.59 | 117 | 42.72 | 48.87 | ||||
45. | DUDA, Szymon | 12 | Buks | 1:31.79 | 116 | 41.25 | 50.54 | ||||
46. | ŻERKOWSKI, Mikołaj | 12 | Buks | 1:32.06 | 115 | 44.64 | 47.42 | ||||
47. | PERKOWSKI, Julian | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:33.41 | 110 | 41.49 | 51.92 | ||||
48. | ŁĄCZYŃSKI, Mateusz | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:33.51 | 110 | 43.42 | 50.09 | ||||
49. | DMOWSKI, Jan | 12 | Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park | 1:33.52 | 110 | 43.60 | 49.92 | ||||
50. | PADZIK, Stanisław | 12 | UKS Żoliborz | 1:35.24 | 104 | 44.25 | 50.99 | ||||
51. | PANASIUK, Wojciech | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:36.51 | 100 | 44.69 | 51.82 | ||||
52. | PŁASSOWSKI, Ivo | 12 | UKS Żoliborz | 1:38.49 | 94 | 47.08 | 51.41 | ||||
53. | MAŃK, Jan | 12 | UKS Żoliborz | 1:38.86 | 93 | 46.64 | 52.22 | ||||
54. | WITEK, Aleksander | 12 | Buks | 1:39.77 | 90 | 47.63 | 52.14 | ||||
55. | BONDER, Dominik | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:40.59 | 88 | 45.71 | 54.88 | ||||
56. | SZYMAŃSKI-SZCZEPANIK, Kornel | 12 | UKS Żoliborz | 1:40.86 | 87 | 47.24 | 53.62 | ||||
57. | GORTATOWSKI, Nikodem | 12 | UKS Żoliborz | 1:42.23 | 84 | 50.60 | 51.63 | ||||
58. | MACIOCH, Jakub | 12 | UKS Żoliborz | 1:44.72 | 78 | 51.03 | 53.69 | ||||
59. | MARCINKIEWICZ, Krzysztof | 12 | UKS Żoliborz | 1:48.74 | 70 | 49.71 | 59.03 | ||||
60. | SUCHECKI, Adrian | 12 | UKS H2O Warszawa | 1:51.03 | 65 | 48.85 | 1:02.18 | ||||
61. | ŁADCZUK, Ignacy | 12 | UKS Żoliborz | 1:51.27 | 65 | 51.88 | 59.39 | ||||
62. | TARARAJ VEL TARARUJ, Bogusław | 12 | UKS Żoliborz | 1:52.01 | 64 | 54.04 | 57.97 | ||||
63. | CZARNY, Alan | 12 | UKS Żoliborz | 1:54.23 | 60 | 51.58 | 1:02.65 | ||||
64. | PORAY-ZBROŻEK, Filip | 12 | UKS Żoliborz | 2:03.26 | 48 | 59.80 | 1:03.46 | ||||
DYSKW. | SZUTKOWSKI, Antoni | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:26.47 | 39.83 | 46.64 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 24.05.2023 - 10:05 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | PŁOSKONKA, Emilia | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 38.82 | 398 | ||||
2. | ŁUCZAK, Wiktoria | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 43.25 | 287 | ||||
3. | DZIEDZIC, Lena | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 43.68 | 279 | ||||
4. | JASIEWICZ, Antonina | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 44.17 | 270 | ||||
5. | GOŁDA, Hanna | 12 | UKS H2O Warszawa | 44.26 | 268 | ||||
6. | MĄKOSZA, Amelia | 12 | UKS WAWER Warszawa | 44.63 | 262 | ||||
7. | CZAJKOWSKA, Patrycja | 12 | Buks | 44.82 | 258 | ||||
8. | ŚWIDERSKA, Natalia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 44.95 | 256 | ||||
9. | NURZYŃSKA, Zofia | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 45.26 | 251 | ||||
10. | RZEMIENIEWSKA, Aurelia | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 45.42 | 248 | ||||
11. | JAREMEK, Magdalena | 12 | Buks | 46.10 | 237 | ||||
12. | ANTOSIEWICZ, Hanna | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 46.30 | 234 | ||||
13. | SROCZYŃSKA, Alicja | 12 | Buks | 46.84 | 226 | ||||
14. | SAŁACIŃSKA, Urszula | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.08 | 223 | ||||
15. | SIDOR, Antonina | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.11 | 222 | ||||
16. | LEWANDOWSKA, Julia | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 48.47 | 204 | ||||
17. | SOBASZEK, Olga | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 48.52 | 203 | ||||
18. | MELEROWICZ, Hanna | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 49.10 | 196 | ||||
19. | GMITRZUK, Wiktoria | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 49.37 | 193 | ||||
20. | STRZAŁKOWSKA, Zuzanna | 12 | UKS H2O Warszawa | 49.56 | 191 | ||||
21. | BATORY, Maria | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 49.59 | 191 | ||||
22. | HUTKOWSKA, Marta | 12 | UKS 307 Warszawa | 49.76 | 189 | ||||
23. | RĄCZKA, Maja | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 50.03 | 186 | ||||
24. | BIERNAT, Natalia | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 50.39 | 182 | ||||
25. | SURAWSKA, Zofia | 12 | UKS Żoliborz | 50.49 | 180 | ||||
26. | SOBKOWIAK, Joanna | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 51.00 | 175 | ||||
27. | RYPINA, Hanna | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 51.15 | 174 | ||||
28. | PYC, Oliwia | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 51.75 | 168 | ||||
29. | RADZISZEWSKA, Małgorzata | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 51.90 | 166 | ||||
30. | KOTLARZ, Zuzanna | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 52.17 | 164 | ||||
31. | SZOPA, Nadia | 12 | UKS WAWER Warszawa | 53.87 | 149 | ||||
32. | BEMOWSKA, Barbara | 12 | UKS "Wodnik Gocław" | 55.40 | 137 | ||||
33. | KOMOROWSKA, Lidia | 12 | UKS Żoliborz | 56.57 | 128 | ||||
34. | RUDO, Zofia | 12 | UKS 307 Warszawa | 58.75 | 114 | ||||
35. | MAŁECKA, Alicja | 12 | UKS H2O Warszawa | 1:00.26 | 106 | ||||
36. | MARCZAK, Wiktoria | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:01.83 | 98 | ||||
37. | CHOJNACKA, Aleksandra | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:02.00 | 97 | ||||
38. | KAMASZYN, Matylda | 12 | Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park | 1:02.09 | 97 | ||||
DYSKW. | SACIŁOWSKA, Gabrysia | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 56.47 | |||||
K2 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową po rozpoczęciu ruchu dłoni do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie. | |||||||||
DYSKW. | MARANDA, Karolina | 12 | UKS Ostrobramska | 1:11.05 | |||||
K10 - Pływak przeniósł dłonie poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach). |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 24.05.2023 - 10:15 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | PRZYBYLSKI, Witold | 12 | UKS WAWER Warszawa | 40.43 | 235 | ||||
2. | PATOKA, Antoni | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 41.14 | 223 | ||||
3. | STEFANOWICZ, Michał | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 43.45 | 189 | ||||
4. | NADOLNY, Wojciech | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 43.98 | 182 | ||||
5. | KASZKO, Damian | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 44.12 | 180 | ||||
6. | RÓŻNOWSKI, Hubert | 12 | UKS H2O Warszawa | 46.14 | 158 | ||||
7. | NGUYEN TIEN, Viet | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 47.84 | 141 | ||||
8. | MITROWSKI, Jakub | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 47.93 | 141 | ||||
9. | BIŁYK, Adam | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 48.19 | 138 | ||||
10. | DENIS, Krzysztof | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 48.47 | 136 | ||||
11. | POŁOWNIAK, Maksymilian | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 48.69 | 134 | ||||
12. | ŁADA, Jan | 12 | UKS Żoliborz | 48.82 | 133 | ||||
13. | GIACOBELLI, Gabriel | 12 | UKS Żoliborz | 48.83 | 133 | ||||
14. | TOMASZEWSKI, Adam | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 49.11 | 131 | ||||
15. | LEWANDOWSKI, Mateusz | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 49.18 | 130 | ||||
16. | DUDA, Szymon | 12 | Buks | 49.38 | 128 | ||||
17. | ŁAWIŃSKI, Artur | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 49.68 | 126 | ||||
18. | JACHNA, Adam | 12 | UKS H2O Warszawa | 50.64 | 119 | ||||
19. | ZADROŻNY, Franciszek | 12 | UKS 307 Warszawa | 51.01 | 117 | ||||
20. | RADEVIĆ, Đorđe | 12 | MKS Ochota Warszawa | 51.48 | 113 | ||||
21. | ANIELSKI, Filip | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 51.73 | 112 | ||||
22. | MORBIATO, Juliusz | 12 | UKS "Wodnik Gocław" | 52.08 | 109 | ||||
23. | GAJEK, Oskar | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 53.31 | 102 | ||||
24. | GOGACZ, Mateusz | 12 | UKS H2O Warszawa | 53.36 | 102 | ||||
25. | ZAGROBA, Ignacy | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 53.54 | 101 | ||||
26. | WIERCIGROCH, Jerzy | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 54.10 | 98 | ||||
27. | PŁASSOWSKI, Ivo | 12 | UKS Żoliborz | 54.22 | 97 | ||||
28. | DAMIĘCKI, Kacper | 12 | Buks | 54.26 | 97 | ||||
29. | KAMIŃSKI, Miłosz | 12 | UKS Żoliborz | 54.34 | 96 | ||||
30. | SAWICKI, Marcel | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 54.99 | 93 | ||||
31. | WITEK, Aleksander | 12 | Buks | 57.05 | 83 | ||||
32. | ŻERKOWSKI, Mikołaj | 12 | Buks | 58.43 | 77 | ||||
33. | SZYMAŃSKI-SZCZEPANIK, Kornel | 12 | UKS Żoliborz | 1:01.73 | 66 | ||||
34. | ŁĄCZYŃSKI, Mateusz | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:02.03 | 65 | ||||
35. | BIJOK, Tomasz | 12 | UKS H2O Warszawa | 1:04.18 | 58 | ||||
36. | TARARAJ VEL TARARUJ, Bogusław | 12 | UKS Żoliborz | 1:06.83 | 52 | ||||
DYSKW. | WIECZOREK, Franciszek | 12 | UKS Żoliborz | ||||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | LEŚNIK, Piotr | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 49.75 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||
DYSKW. | BONDER, Dominik | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 50.36 | |||||
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie). |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 24.05.2023 - 10:30 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | STAROWIEYSKA, Kaja | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:17.48 | 355 | 37.93 | 39.55 | ||||
2. | FRĄCZEK, Natasza | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:19.42 | 330 | 38.79 | 40.63 | ||||
3. | BAŁABAN, Zofia | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:20.45 | 317 | 39.49 | 40.96 | ||||
4. | FIGIELSKA, Hanna | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:23.44 | 284 | 40.92 | 42.52 | ||||
5. | ZYCH, Agata | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:24.94 | 269 | 40.39 | 44.55 | ||||
6. | NIEDZIŃSKA, Marika | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:27.23 | 249 | 41.86 | 45.37 | ||||
7. | SROCZYŃSKA, Alicja | 12 | Buks | 1:28.15 | 241 | 43.55 | 44.60 | ||||
8. | NESTERUK, Maja | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:29.55 | 230 | 43.82 | 45.73 | ||||
9. | BURCZYŃSKA, Gabriela | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:30.07 | 226 | 44.50 | 45.57 | ||||
10. | VERAKSA, Alisa | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:30.37 | 224 | 43.53 | 46.84 | ||||
11. | SOBASZEK, Olga | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:30.67 | 221 | 43.91 | 46.76 | ||||
12. | MUSIATEWICZ, Julia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:31.41 | 216 | 45.42 | 45.99 | ||||
13. | BRUNAK, Alicja | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:32.66 | 207 | 45.22 | 47.44 | ||||
14. | HOJCZAK, Agata | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:32.86 | 206 | 45.82 | 47.04 | ||||
15. | RYPINA, Hanna | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:34.04 | 198 | 45.64 | 48.40 | ||||
16. | GMITRZUK, Wiktoria | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:39.92 | 165 | 48.90 | 51.02 | ||||
17. | KRAWCZYŃSKA, Lidia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:40.15 | 164 | 49.13 | 51.02 | ||||
18. | MOZDYNIEWICZ, Aleksandra | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:40.39 | 163 | 49.33 | 51.06 | ||||
19. | BOGUSŁAWSKA, Nina | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:40.42 | 163 | 49.28 | 51.14 | ||||
20. | SOBKOWIAK, Joanna | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:41.01 | 160 | 49.21 | 51.80 | ||||
21. | BITNER, Magdalena | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:44.29 | 145 | 52.70 | 51.59 | ||||
22. | KORONA, Zuzanna | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:49.32 | 126 | 53.43 | 55.89 | ||||
23. | LEŃKOWSKA, Magdalena | 12 | UKS WAWER Warszawa | 1:49.38 | 126 | 53.60 | 55.78 | ||||
24. | KRZESIŃSKA, Anna | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:51.46 | 119 | 53.55 | 57.91 | ||||
25. | SZLACHTA, Zuzanna | 12 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:58.65 | 99 | 55.10 | 1:03.55 | ||||
26. | MARCZAK, Wiktoria | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:59.01 | 98 | 56.14 | 1:02.87 | ||||
27. | RYMARZ, Maja | 12 | UKS Żoliborz | 2:00.85 | 93 | 57.56 | 1:03.29 | ||||
DYSKW. | TOPIŃSKA, Pola | 12 | UKS Żoliborz | 1:38.72 | 48.14 | 50.58 | |||||
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie). |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 24.05.2023 - 10:42 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | PAŁASZ, Leonard | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:16.01 | 257 | 36.75 | 39.26 | ||||
2. | GROCHALA, Aleks | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:16.65 | 250 | 37.65 | 39.00 | ||||
3. | DUDKOWSKI, Leonard | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:17.22 | 245 | 37.59 | 39.63 | ||||
4. | ZAWISZEWSKI, Emil | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:17.59 | 241 | 38.03 | 39.56 | ||||
5. | RADEVIĆ, Đorđe | 12 | MKS Ochota Warszawa | 1:23.29 | 195 | 40.93 | 42.36 | ||||
6. | FIJAŁKOWSKI, Konstanty | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:23.87 | 191 | 40.42 | 43.45 | ||||
7. | SKWARA, Michał | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:26.37 | 175 | 41.80 | 44.57 | ||||
8. | STATKIEWICZ, Dawid | 12 | Buks | 1:28.16 | 164 | 42.74 | 45.42 | ||||
9. | NIEDZIAŁKOWSKI, Tymon | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:28.70 | 161 | 42.50 | 46.20 | ||||
10. | RYZHYI, Matvii | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:28.80 | 161 | 43.84 | 44.96 | ||||
11. | PYSZYŃSKI, Julian | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:30.77 | 150 | 43.56 | 47.21 | ||||
12. | TROJANEK, Ignacy | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:31.49 | 147 | 43.85 | 47.64 | ||||
13. | GRUSZKA, Oskar | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:31.85 | 145 | 44.47 | 47.38 | ||||
14. | ŁAWIŃSKI, Artur | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:32.03 | 144 | 45.55 | 46.48 | ||||
15. | KUR, Stanisław | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:32.36 | 143 | 45.12 | 47.24 | ||||
16. | GRZELEWSKI, Aleksander | 12 | Buks | 1:34.45 | 133 | 46.70 | 47.75 | ||||
17. | LEŚNIK, Piotr | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:34.79 | 132 | 46.15 | 48.64 | ||||
18. | STELMASIAK, Juliusz | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:36.02 | 127 | 44.99 | 51.03 | ||||
19. | SHALAPUKHA, Ivan | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:36.27 | 126 | 47.01 | 49.26 | ||||
20. | JEDLIŃSKI, Julius | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:38.38 | 118 | 47.40 | 50.98 | ||||
21. | TOMASZEWSKI, Adam | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:40.13 | 112 | 49.54 | 50.59 | ||||
22. | PAPLIŃSKI, Filip | 12 | UKS Żoliborz | 1:42.33 | 105 | 48.30 | 54.03 | ||||
23. | MARKOWSKI, Oliwier | 12 | UKS WAWER Warszawa | 1:44.96 | 97 | 50.94 | 54.02 | ||||
24. | DMOWSKI, Jan | 12 | Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park | 1:46.73 | 92 | 53.45 | 53.28 | ||||
25. | PANASIUK, Wojciech | 12 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:50.62 | 83 | 51.85 | 58.77 | ||||
26. | MARCINKIEWICZ, Krzysztof | 12 | UKS Żoliborz | 1:51.54 | 81 | 53.55 | 57.99 | ||||
27. | GORTATOWSKI, Nikodem | 12 | UKS Żoliborz | 1:55.02 | 74 | 56.53 | 58.49 | ||||
28. | PORAY-ZBROŻEK, Filip | 12 | UKS Żoliborz | 1:55.52 | 73 | 55.49 | 1:00.03 | ||||
29. | CZARNY, Alan | 12 | UKS Żoliborz | 1:57.87 | 68 | 57.79 | 1:00.08 | ||||
30. | MACIOCH, Jakub | 12 | UKS Żoliborz | 1:59.91 | 65 | 59.90 | 1:00.01 | ||||
DYSKW. | PERKOWSKI, Julian | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:52.87 | 54.32 | 58.55 | |||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 24.05.2023 - 11:01 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | GODLEWSKA, Agata | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:18.12 | 378 | 36.06 | 42.06 | |||
2. | PŁOSKONKA, Emilia | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:18.89 | 367 | 37.93 | 40.96 | |||
3. | KRYSZKIEWICZ, Lidia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:18.95 | 366 | 36.61 | 42.34 | |||
4. | ŁUCZAK, Wiktoria | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:23.46 | 310 | 38.99 | 44.47 | |||
5. | BAŁABAN, Zofia | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:23.72 | 307 | 38.60 | 45.12 | |||
6. | FIGIELSKA, Hanna | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:23.89 | 305 | 38.03 | 45.86 | |||
7. | FRĄCZEK, Natasza | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:24.03 | 304 | 38.03 | 46.00 | |||
8. | ŚWIDERSKA, Natalia | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:25.55 | 288 | 40.12 | 45.43 | |||
9. | RYMARCZUK, Alicja | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:27.39 | 270 | 39.77 | 47.62 | |||
10. | WITEK, Wiktoria | 12 | Buks | 1:27.42 | 270 | 39.99 | 47.43 | |||
11. | ZYCH, Agata | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:27.72 | 267 | 40.28 | 47.44 | |||
12. | MĄKOSZA, Amelia | 12 | UKS WAWER Warszawa | 1:28.14 | 263 | 40.83 | 47.31 | |||
13. | NIEDZIŃSKA, Marika | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:28.52 | 260 | 41.36 | 47.16 | |||
14. | KOUSHYK, Valeryia | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:29.11 | 255 | 40.74 | 48.37 | |||
15. | LEWANDOWSKA, Julia | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:29.81 | 249 | 42.91 | 46.90 | |||
16. | JASIEWICZ, Antonina | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:31.15 | 238 | 42.87 | 48.28 | |||
17. | GOŁDA, Hanna | 12 | UKS H2O Warszawa | 1:32.03 | 231 | 43.53 | 48.50 | |||
18. | SAWICKA, Laura | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:33.41 | 221 | 43.89 | 49.52 | |||
19. | SIDOR, Antonina | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:33.72 | 219 | 42.83 | 50.89 | |||
20. | PODKAŃSKA, Nikola | 12 | Buks | 1:34.60 | 213 | 46.14 | 48.46 | |||
21. | SIERADZKA, Lea | 12 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 1:34.61 | 213 | 45.29 | 49.32 | |||
22. | WĘGRODZKA, Konstancja | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:35.72 | 205 | 47.50 | 48.22 | |||
23. | DUDZIK, Aleksandra | 12 | UKS H2O Warszawa | 1:36.29 | 202 | 46.83 | 49.46 | |||
24. | ZIĘBA, Antonina | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:36.64 | 199 | 48.58 | 48.06 | |||
25. | STUDZIŃSKA, Hanna | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:36.85 | 198 | 46.25 | 50.60 | |||
26. | RĄCZKA, Maja | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:37.58 | 194 | 47.66 | 49.92 | |||
27. | KORCZAK, Julia | 12 | Buks | 1:38.10 | 191 | 46.12 | 51.98 | |||
MELEROWICZ, Hanna | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:38.10 | 191 | 44.49 | 53.61 | ||||
29. | PATOKA, Zofia | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:38.13 | 190 | 45.90 | 52.23 | |||
30. | SURAWSKA, Zofia | 12 | UKS Żoliborz | 1:39.09 | 185 | 46.96 | 52.13 | |||
31. | STRZAŁKOWSKA, Zuzanna | 12 | UKS H2O Warszawa | 1:39.53 | 183 | 46.59 | 52.94 | |||
32. | TOPIŃSKA, Pola | 12 | UKS Żoliborz | 1:41.29 | 173 | 45.24 | 56.05 | |||
33. | DZIEHEL, Nadzeya | 12 | UKS Żoliborz | 1:44.47 | 158 | 48.15 | 56.32 | |||
34. | KOMOROWSKA, Lidia | 12 | UKS Żoliborz | 1:50.00 | 135 | 51.07 | 58.93 | |||
35. | SACIŁOWSKA, Gabrysia | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:50.94 | 132 | 52.14 | 58.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 24.05.2023 - 11:15 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | WACHOWSKI, Maksymilian | 12 | MKS Ochota Warszawa | 1:16.51 | 267 | 35.31 | 41.20 | ||||
2. | MALINOWSKI, Stanisław | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:19.29 | 240 | 36.92 | 42.37 | ||||
3. | ZAWISZEWSKI, Emil | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:19.44 | 238 | 37.35 | 42.09 | ||||
4. | RUSINIAK, Antoni | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:19.70 | 236 | 35.37 | 44.33 | ||||
5. | PATOKA, Antoni | 12 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 1:19.82 | 235 | 36.37 | 43.45 | ||||
6. | GROCHALA, Aleks | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:20.47 | 229 | 37.24 | 43.23 | ||||
7. | NADOLNY, Wojciech | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:22.92 | 209 | 39.16 | 43.76 | ||||
8. | FIJAŁKOWSKI, Konstanty | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:24.35 | 199 | 38.11 | 46.24 | ||||
9. | PYSZYŃSKI, Julian | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:27.27 | 180 | 41.35 | 45.92 | ||||
10. | ZWOLIŃSKI, Jakub | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:27.53 | 178 | 41.43 | 46.10 | ||||
11. | NOWAKOWSKI, Marcel | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:29.62 | 166 | 41.63 | 47.99 | ||||
12. | BROŚ, Antoni | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:31.64 | 155 | 42.20 | 49.44 | ||||
13. | LASOTA, Sebastian | 12 | Buks | 1:32.60 | 150 | 44.41 | 48.19 | ||||
14. | POŁOWNIAK, Maksymilian | 12 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:33.00 | 148 | 41.99 | 51.01 | ||||
15. | NOJSZEWSKI, Kacper | 12 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 1:33.87 | 144 | 43.98 | 49.89 | ||||
16. | PAWLIK, Oskar | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:34.38 | 142 | 44.09 | 50.29 | ||||
17. | JARASZEK, Jan | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:34.75 | 140 | 44.43 | 50.32 | ||||
18. | SKOWROŃSKI, Łukasz | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:36.00 | 135 | 46.08 | 49.92 | ||||
19. | BORUCKI, Jan | 12 | Buks | 1:36.09 | 134 | 46.65 | 49.44 | ||||
20. | BIŁYK, Adam | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:37.88 | 127 | 45.32 | 52.56 | ||||
21. | DROZD, Leon | 12 | Buks | 1:38.48 | 125 | 48.37 | 50.11 | ||||
22. | RÓŻNOWSKI, Hubert | 12 | UKS H2O Warszawa | 1:43.82 | 106 | 48.40 | 55.42 | ||||
23. | SWOSZOWSKI, Wiktor | 12 | UKS Żoliborz | 1:44.26 | 105 | 49.78 | 54.48 | ||||
24. | KAWA, Franciszek | 12 | UKS Żoliborz | 1:44.64 | 104 | 51.51 | 53.13 | ||||
25. | KACPROWICZ, Filip | 12 | UKS Żoliborz | 1:45.46 | 102 | 52.06 | 53.40 | ||||
26. | WITEK, Aleksander | 12 | Buks | 1:45.74 | 101 | 51.76 | 53.98 | ||||
27. | GOGACZ, Mateusz | 12 | UKS H2O Warszawa | 1:46.74 | 98 | 49.12 | 57.62 | ||||
28. | PAPLIŃSKI, Filip | 12 | UKS Żoliborz | 1:49.49 | 91 | 52.07 | 57.42 | ||||
29. | PADZIK, Stanisław | 12 | UKS Żoliborz | 1:58.23 | 72 | 59.15 | 59.08 | ||||
30. | SUCHECKI, Adrian | 12 | UKS H2O Warszawa | 2:02.15 | 65 | 56.75 | 1:05.40 | ||||
DYSKW. | STEFANOWICZ, Michał | 12 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:26.07 | 39.75 | 46.32 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | NGUYEN TIEN, Viet | 12 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:38.13 | 47.21 | 50.92 | |||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion. | |||||||||||
DYSKW. | SZUTKOWSKI, Antoni | 12 | UKS 307 Warszawa | 1:43.80 | 43.46 | 1:00.34 | |||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. | |||||||||||
DYSKW. | MAŃK, Jan | 12 | UKS Żoliborz | 1:53.71 | 53.75 | 59.96 | |||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion. |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 24.05.2023 - 11:37 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | UKS G-8 Bielany Warszawa 1 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:12.46 | 340 |
STAROWIEYSKA, Kaja WOŹNIAK, Maja | 12 12 | 31.43 34.98 | BURCZYŃSKA, Gabriela PŁOSKONKA, Emilia | 12 12 | 35.21 30.84 |
2. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:14.77 | 323 |
FIGIELSKA, Hanna FRĄCZEK, Natasza | 12 12 | 33.60 33.41 | RYMARCZUK, Alicja KOUSHYK, Valeryia | 12 12 | 33.77 33.99 |
3. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:15.02 | 321 |
ZYCH, Agata ŚWIDERSKA, Natalia | 12 12 | 35.44 33.95 | KRYSZKIEWICZ, Lidia STUDZIŃSKA, Hanna | 12 12 | 30.93 34.70 |
4. | Buks 1 | Buks | 2:18.57 | 297 |
WITEK, Wiktoria CZAJKOWSKA, Patrycja | 12 12 | 32.72 35.12 | SROCZYŃSKA, Alicja JAREMEK, Magdalena | 12 12 | 36.58 34.15 |
5. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:24.88 | 260 |
GODLEWSKA, Agata LEWANDOWSKA, Julia | 12 12 | 32.98 37.28 | SIDOR, Antonina NURZYŃSKA, Zofia | 12 12 | 37.08 37.54 |
6. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 2 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:26.13 | 253 |
HOJCZAK, Agata NESTERUK, Maja | 12 12 | 35.17 36.88 | PYC, Oliwia DZIEDZIC, Lena | 12 12 | 38.84 35.24 |
7. | UKS ,,Skalar'' Warszawa 1 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:26.61 | 251 |
ŁUCZAK, Wiktoria BRUNAK, Alicja | 12 12 | 33.30 39.95 | ZIĘBA, Antonina VERAKSA, Alisa | 12 12 | 38.30 35.06 |
8. | UKS G-8 Bielany Warszawa 2 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:28.00 | 244 |
ANTOSIEWICZ, Hanna NIEDZIŃSKA, Marika | 12 12 | 35.38 37.74 | PEŁSZYŃSKA, Weronika MELEROWICZ, Hanna | 12 12 | 36.10 38.78 |
9. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 2 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:36.27 | 207 |
SAWICKA, Laura SAŁACIŃSKA, Urszula | 12 12 | 38.83 40.84 | JASIEWICZ, Antonina RZEMIENIEWSKA, Aurelia | 12 12 | 38.20 38.40 |
10. | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | 2:37.47 | 202 |
KOMOROWSKA, Lidia TOPIŃSKA, Pola | 12 12 | 42.51 39.76 | DZIEHEL, Nadzeya SURAWSKA, Zofia | 12 12 | 38.64 36.56 |
11. | Uks ,,Pingwiny'' 1 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:40.24 | 192 |
SOBASZEK, Olga SOBKOWIAK, Joanna | 12 12 | 37.18 39.16 | KORONA, Zuzanna GMITRZUK, Wiktoria | 12 12 | 43.80 40.10 |
12. | UKS H2O Warszawa 1 | UKS H2O Warszawa | 2:42.13 | 185 |
GOŁDA, Hanna STRZAŁKOWSKA, Zuzanna | 12 12 | 37.61 42.62 | DUDZIK, Aleksandra MAŁECKA, Alicja | 12 12 | 37.73 44.17 |
13. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 2 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:43.13 | 182 |
MUSIATEWICZ, Julia RYPINA, Hanna | 12 12 | 37.00 40.03 | KOTLARZ, Zuzanna KRAWCZYŃSKA, Lidia | 12 12 | 44.40 41.70 |
14. | UKS G-8 Bielany Warszawa 3 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:44.87 | 176 |
RADZISZEWSKA, Małgorzata BIERNAT, Natalia | 12 12 | 41.05 42.39 | WĘGRODZKA, Konstancja SACIŁOWSKA, Gabrysia | 12 12 | 37.56 43.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 24.05.2023 - 11:44 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | UKS ,,Skalar'' Warszawa 1 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:09.54 | 251 |
ZAWISZEWSKI, Emil SKWARA, Michał | 12 12 | 32.41 34.11 | GROCHALA, Aleks MALINOWSKI, Stanisław | 12 12 | 32.08 30.94 |
2. | UKP ,,Polonia Warszawa'' 1 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:14.22 | 226 |
DUDKOWSKI, Leonard NADOLNY, Wojciech | 12 12 | 32.73 33.41 | FIJAŁKOWSKI, Konstanty STEFANOWICZ, Michał | 12 12 | 33.75 34.33 |
3. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 1 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:16.33 | 216 |
PAŁASZ, Leonard TROJANEK, Ignacy | 12 12 | 30.89 35.97 | ZWOLIŃSKI, Jakub GRUSZKA, Oskar | 12 12 | 32.62 36.85 |
4. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:20.19 | 198 |
KASZKO, Damian STELMASIAK, Juliusz | 12 12 | 32.98 35.48 | PAWLIK, Oskar NOWAKOWSKI, Marcel | 12 12 | 36.05 35.68 |
5. | UKS G-8 Bielany Warszawa 1 | UKS G-8 Bielany Warszawa | 2:20.94 | 195 |
PATOKA, Antoni NIEDZIAŁKOWSKI, Tymon | 12 12 | 32.92 35.60 | JABRZYK, Paweł LEWANDOWSKI, Mateusz | 12 12 | 37.14 35.28 |
6. | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | 2:22.62 | 188 |
BROŚ, Antoni ZADROŻNY, Franciszek | 12 12 | 33.86 38.73 | SZUTKOWSKI, Antoni RUSINIAK, Antoni | 12 12 | 36.56 33.47 |
7. | Buks 1 | Buks | 2:27.22 | 171 |
BORUCKI, Jan GRZELEWSKI, Aleksander | 12 12 | 36.80 35.79 | DUDA, Szymon LASOTA, Sebastian | 12 12 | 38.53 36.10 |
8. | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | 2:30.40 | 160 |
GIACOBELLI, Gabriel KACZMAREK, Józef | 12 12 | 37.40 39.00 | ŁADA, Jan SWOSZOWSKI, Wiktor | 12 12 | 30.37 43.63 |
9. | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa 2 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:33.73 | 150 |
POŁOWNIAK, Maksymilian RYZHYI, Matvii | 12 12 | 37.01 37.08 | GAJEK, Oskar TOMASZEWSKI, Adam | 12 12 | 40.71 38.93 |
10. | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 2 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:34.39 | 148 |
JARASZEK, Jan ŁAWIŃSKI, Artur | 12 12 | 37.74 38.29 | SKOWROŃSKI, Łukasz NGUYEN TIEN, Viet | 12 12 | 38.58 39.78 |
11. | UKS ,,Skalar'' Warszawa 2 | UKS ,,Skalar'' Warszawa | 2:35.04 | 146 |
MITROWSKI, Jakub GROTOWSKI, Marcin | 12 12 | 35.33 45.58 | ANIELSKI, Filip NOJSZEWSKI, Kacper | 12 12 | 37.43 36.70 |
12. | Buks 2 | Buks | 2:36.58 | 142 |
DAMIĘCKI, Kacper ŻERKOWSKI, Mikołaj | 12 12 | 44.31 38.28 | DROZD, Leon STATKIEWICZ, Dawid | 12 12 | 36.83 37.16 |
13. | UKS Żoliborz 3 | UKS Żoliborz | 2:46.25 | 119 |
KAWA, Franciszek KAMIŃSKI, Miłosz | 12 12 | 41.32 42.79 | KACPROWICZ, Filip GORTATOWSKI, Nikodem | 12 12 | 40.44 41.70 |
14. | UKS H2O Warszawa 1 | UKS H2O Warszawa | 2:53.15 | 105 |
JACHNA, Adam RÓŻNOWSKI, Hubert | 12 12 | 38.86 47.14 | GOGACZ, Mateusz SUCHECKI, Adrian | 12 12 | 40.23 46.92 |
15. | UKS Żoliborz 2 | UKS Żoliborz | 2:59.18 | 95 |
PŁASSOWSKI, Ivo PADZIK, Stanisław | 12 12 | 44.33 43.14 | PAPLIŃSKI, Filip MAŃK, Jan | 12 12 | 47.56 44.15 |
16. | UKS Żoliborz 4 | UKS Żoliborz | 3:13.72 | 75 |
SZYMAŃSKI-SZCZEPANIK, Kornel MARCINKIEWICZ, Krzysztof | 12 12 | 45.47 47.82 | MACIOCH, Jakub CZARNY, Alan | 12 12 | 49.01 51.42 |