Zawody pływackie Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych – Mińsk Maz Mińsk Mazowiecki, 15.5.2023 |
Konkurencja 1 15.05.2023 | Dziewcząt, 8 x 25m dowolny | 13 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
1 | Sp 3 Łomianki 1 | Sp 3 Łomianki | 1:30.34 | ||||
2 | Sp 2 Konstancin Jeziorna 1 | Sp 2 Konstancin Jeziorna | 1:38.11 | ||||
3 | Sp 8 Siedlce 1 | Sp 8 Siedlce | 2:23.44 | ||||
4 | Sp 8 Legionowo 1 | Sp 8 Legionowo | 2:23.46 | ||||
5 | SP 1 Mińsk 1 | SP 1 Mińsk | 3:00.12 | ||||
6 | Sp 5 Wyszków 1 | Sp 5 Wyszków | NT | ||||
7 | Sp 3 Kozienice 1 | Sp 3 Kozienice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15.05.2023 | Chłopców, 8 x 25m dowolny | 13 lat i młodsi Lista zgłoszeń |
1 | Sp 3 Łomianki 1 | Sp 3 Łomianki | 1:25.28 | ||||
2 | Sp 5 Piaseczno 1 | Sp 5 Piaseczno | 2:08.34 | ||||
3 | Sp 8 Legionowo 1 | Sp 8 Legionowo | 2:20.31 | ||||
4 | Sp 8 Siedlce 1 | Sp 8 Siedlce | 2:28.87 | ||||
5 | SP 5 Mińsk 1 | SP 5 Mińsk | 2:53.11 | ||||
6 | SP 1 Mińsk 1 | SP 1 Mińsk | 3:04.15 | ||||
7 | Sp 5 Wyszków 1 | Sp 5 Wyszków | NT | ||||
8 | Sp 3 Kozienice 1 | Sp 3 Kozienice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15.05.2023 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | FRANASZAK, Zofia | 10 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
2 | PIERŚCIENIAK, Antonina | 11 | Sp 3 Łomianki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15.05.2023 | Chłopców, 25m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | GÓRA, Gabriel | 10 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
2 | ZIÓŁKOWSKI, Jacek | 11 | Sp 3 Łomianki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15.05.2023 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | BŁASZCZAK, Zofia | 11 | Sp 2 Konstancin Jeziorna | NT | |||
2 | ŚWIĄTKIEWICZ, Tola | 10 | Sp 2 Konstancin Jeziorna | NT | |||
3 | STEGENKA, Wiktoria | 11 | Sp 2 Konstancin Jeziorna | NT | |||
4 | KALBARCZYK, Alicja | 10 | Sp 3 Kozienice | NT | |||
5 | JABŁOŃSKA, Julia | 10 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
6 | MATUSZEWSKA, Alicja | 11 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
7 | CISZKOWSKA, Kornelia | 10 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
8 | FLIS, Roksana | 10 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
9 | KOŁACZ, Antonina | 10 | Sp 8 Legionowo | NT | |||
10 | ZYGAN, Zuzanna | 10 | Sp 8 Legionowo | NT | |||
11 | MICHALAK, Maria | 10 | Sp 8 Siedlce | NT | |||
12 | GUT, Alicja | 10 | Sp 8 Siedlce | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15.05.2023 | Chłopców, 25m klasyczny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | MRÓWKA, Tymon | 10 | Sp 5 Piaseczno | 36.47 | |||
2 | NITECKI, Adam | 11 | Sp 5 Piaseczno | 39.25 | |||
3 | SKWAREK, Franciszek | 10 | Sp 8 Legionowo | 44.57 | |||
4 | BUDZISZ, Stanisłąw | 10 | Sp 8 Legionowo | 45.06 | |||
5 | JABŁOŃSKI, Maciej | 10 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
6 | DŁUTOWSKI, Ignacy | 11 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
7 | LEWANDOWSKI, Mikołaj | 10 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
8 | PIÓRKOWSKI, Karol | 10 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
9 | OSTROWSKI, Ignacy | 10 | Sp 8 Siedlce | NT | |||
10 | JASTRZĘBSKI, Kacper | 10 | Sp 8 Siedlce | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15.05.2023 | Dziewcząt, 25m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | LISOWSKA, Zofia | 10 | Sp 2 Konstancin Jeziorna | NT | |||
2 | BALCERZAK, Barbara | 10 | Sp 3 Kozienice | NT | |||
3 | BORYCZKA, Zofia | 10 | Sp 3 Kozienice | NT | |||
4 | FRANASZAK, Zofia | 10 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
5 | PIERŚCIENIAK, Antonina | 11 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
6 | POMIAN, Antonina | 10 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
7 | ZIMNY, Natasza | 10 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
8 | SZOPA, Lena | 10 | Sp 8 Legionowo | NT | |||
9 | KOTWICA, Alicja | 10 | Sp 8 Legionowo | NT | |||
10 | REDA, Michalina | 11 | Sp 8 Siedlce | NT | |||
11 | CHACIŃSKA, Zuzanna | 11 | Sp 8 Siedlce | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15.05.2023 | Chłopców, 25m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SUSABOWSKI, Paweł | 11 | Sp 5 Piaseczno | 30.98 | |||
2 | JEZIERSKI, Kacper | 10 | Sp 8 Legionowo | 31.24 | |||
3 | MICHALSKI, Karol | 10 | Sp 8 Legionowo | 34.89 | |||
4 | SMOLIK, Jan | 10 | Sp 5 Piaseczno | 3:31.60 | |||
5 | BOLEK, Antoni | 10 | Sp 3 Kozienice | NT | |||
6 | JASEK, Bartosz | 10 | Sp 3 Kozienice | NT | |||
7 | GÓRA, Gabriel | 10 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
8 | ZIÓŁKOWSKI, Jacek | 11 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
9 | CZYŻAK, Gabriel | 10 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
10 | ZIMNY, Michał | 10 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
11 | BORKOWSKI, Rafał | 11 | Sp 8 Siedlce | NT | |||
12 | ŚWIDER, Tymoyeusz | 11 | Sp 8 Siedlce | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15.05.2023 | Dziewcząt, 6 x 25m dowolny | 14 - 15 lat Lista zgłoszeń |
1 | Sp 3 Łomianki 1 | Sp 3 Łomianki | 1:00.00 | ||||
2 | Sp 158 Warszawa 1 | Sp 158 Warszawa | 1:24.22 | ||||
3 | Sp 5 Piaseczno 1 | Sp 5 Piaseczno | 1:30.27 | ||||
4 | Sp 8 Siedlce 1 | Sp 8 Siedlce | 1:42.53 | ||||
5 | SP 2 Mińsk 1 | SP 2 Mińsk | 2:06.80 | ||||
6 | Sp 5 Wyszków 1 | Sp 5 Wyszków | NT | ||||
7 | Sp 3 Kozienice 1 | Sp 3 Kozienice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15.05.2023 | Chłopców, 6 x 25m dowolny | 14 - 15 lat Lista zgłoszeń |
1 | Sp 158 Warszawa 1 | Sp 158 Warszawa | 1:14.31 | ||||
2 | Sp 5 Piaseczno 1 | Sp 5 Piaseczno | 1:23.57 | ||||
3 | Sp 8 Legionowo 1 | Sp 8 Legionowo | 1:24.88 | ||||
4 | Sp 8 Siedlce 1 | Sp 8 Siedlce | 1:28.28 | ||||
5 | SP 3 Mińsk 1 | SP 3 Mińsk | 1:40.54 | ||||
6 | Sp 5 Wyszków 1 | Sp 5 Wyszków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15.05.2023 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ROMANOWSKA, Aleksandra | 09 | Sp 303 Warszawa | 32.11 | |||
2 | DUDKIEWICZ, Maja | 09 | Sp 158 Warszawa | 32.20 | |||
3 | BATORY, Helena | 09 | Sp 158 Warszawa | 32.80 | |||
4 | CHAŁUPKA, Amelia | 09 | Sp 5 Piaseczno | 35.12 | |||
5 | DOMAŃSKA, Anna | 09 | SP 4 Mińsk | 37.03 | |||
6 | FROŁOW, Natalia | 09 | Sp 5 Piaseczno | 41.79 | |||
7 | BOLEK, Alicja | 09 | Sp 3 Kozienice | NT | |||
8 | CHROSTECKA, Julia | 09 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
9 | KOSTRZEWA, Roksana | 09 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
10 | HYRYCZ, Zuzanna | 09 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
11 | KRAWCZYK, Aleksandra | 09 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
12 | MIERZEJEWSKA, Lena | 09 | Sp 8 Siedlce | NT | |||
13 | DRZEWIEC, Milena | 09 | Sp 8 Siedlce | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15.05.2023 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WŁODARCZYK, Michał | 09 | Sp 158 Warszawa | 31.22 | |||
2 | TUPALSKI, Natan | 08 | Sp 158 Warszawa | 31.58 | |||
3 | DĘBSKI, Antoni | 09 | Sp 5 Piaseczno | 32.70 | |||
4 | REDA, Maksymilian | 09 | Sp 8 Siedlce | 33.17 | |||
5 | SOBIESZEK, Antoni | 08 | Sp 5 Piaseczno | 33.85 | |||
6 | PUSZKARSKI, Wojciech | 09 | Sp 8 Legionowo | 35.56 | |||
7 | BUBNOV, Davyd | 09 | Sp 8 Legionowo | 35.95 | |||
8 | SABCZAK, Hubert | 09 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
9 | WÓJCIK, Paweł | 09 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
10 | MIKLASIŃSKI, Olaf | 09 | Sp 8 Siedlce | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 15.05.2023 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 15 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | RESZKO, Lena | 09 | Sp 158 Warszawa | 28.46 | |||
2 | KIJEWSKA, Wiktoria | 08 | Sp 158 Warszawa | 28.85 | |||
3 | DOMAŃSKA, Anna | 09 | SP 4 Mińsk | 30.13 | |||
4 | MARTOVOIA, Maria | 09 | Sp 5 Piaseczno | 33.03 | |||
5 | ŻMUDA, Zofia | 09 | Sp 5 Piaseczno | 35.14 | |||
6 | KBEISSI, Eva | 09 | Sp 3 Kozienice | NT | |||
7 | BRONISZ, Martyna | 08 | Sp 3 Kozienice | NT | |||
8 | GRZYBCZAK, Maja | 09 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
9 | WYSZYŃSKA, Julia | 09 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
10 | DOMANOWSKA, Aleksandra | 09 | Sp 303 Warszawa | NT | |||
11 | ANDRZEJEWSKA, Izabela | 09 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
12 | JASIONKOWSKA, Julia | 09 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
13 | KOŻUCHOWSKA, Zofia | 09 | Sp 8 Siedlce | NT | |||
14 | KOZIOŁ, Maja | 09 | Sp 8 Siedlce | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 15.05.2023 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | POLKOWSKI, Piotr | 08 | Sp 158 Warszawa | 24.47 | |||
2 | TARASIEWICZ, Piotr | 09 | Sp 158 Warszawa | 26.18 | |||
3 | KARPIK, Piotr | 09 | Sp 8 Legionowo | 29.33 | |||
4 | REDA, Maksymilian | 09 | Sp 8 Siedlce | 29.40 | |||
5 | MARTOVOI, Heorhii | 09 | Sp 5 Piaseczno | 30.64 | |||
6 | NOWAK, Nikodem | 09 | Sp 5 Piaseczno | 31.00 | |||
7 | JERZAK, Julian | 09 | Sp 8 Legionowo | 32.17 | |||
8 | CZAJKA, Maciej | 08 | Sp 158 Warszawa | 32.48 | |||
9 | BRYK, Jarosław | 09 | Sp 5 Piaseczno | 35.12 | |||
10 | BOREK, Bartosz | 09 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
11 | ŁEZKA, Jan | 09 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
12 | PILICH, Michał | 09 | Sp 8 Siedlce | NT | |||
13 | TAJAK, Tomasz | 09 | Sp 8 Siedlce | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 15.05.2023 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ZALEWSKA, Zofia | 09 | Sp 158 Warszawa | 36.10 | |||
2 | BARAN, Agata | 08 | Sp 158 Warszawa | 37.40 | |||
3 | BURZA, Zuzanna | 09 | Sp 5 Piaseczno | 37.59 | |||
4 | MOLENDA, Iga | 09 | Sp 5 Piaseczno | 38.10 | |||
5 | DOMAŃSKA, Anna | 09 | SP 4 Mińsk | 42.70 | |||
6 | WÓJCIK, Zofia | 08 | Sp 3 Kozienice | NT | |||
7 | ŻYGADŁO, Maja | 09 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
8 | MLECZKO, Weronika | 09 | Sp 3 Łomianki | NT | |||
9 | KAZIMIERCZAK, Klara | 09 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
10 | ŚWIDER, Aleksandra | 09 | Sp 8 Siedlce | NT | |||
11 | KOKIEĆ, Kornelia | 09 | Sp 8 Siedlce | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 15.05.2023 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | JANUS, Tymon | 09 | Sp 158 Warszawa | 30.80 | |||
2 | FRĄCKIEWICZ, Krzysztof | 09 | Sp 8 Legionowo | 38.78 | |||
3 | REDA, Maksymilian | 09 | Sp 8 Siedlce | 39.40 | |||
4 | DOMAŃSKI, Franciszek | 09 | Sp 5 Piaseczno | 40.44 | |||
5 | OKUROWSKI, Karol | 09 | Sp 8 Legionowo | 41.81 | |||
6 | GAJEWSKI, Leon | 09 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
7 | REĆKO, Przemysław | 09 | Sp 5 Wyszków | NT | |||
8 | OSTROWSKI, Aleksander | 09 | Sp 8 Siedlce | NT | |||
9 | KOBAK, Filip | 09 | Sp 8 Siedlce | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 15.05.2023 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | 16 lat i starsi Lista zgłoszeń |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 15.05.2023 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | 16 lat i starsi Lista zgłoszeń |
1 | I Lo Siedlce 1 | I Lo Siedlce | 2:20.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 15.05.2023 | Kobiet, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 15.05.2023 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | NIECZYPORUK, Maciej | 07 | I Lo Siedlce | 22.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 15.05.2023 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SAFIANCZYK, Natalia | 07 | I Lo Siedlce | 31.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 15.05.2023 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | NIECZYPORUK, Maciej | 07 | I Lo Siedlce | 25.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 15.05.2023 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 15.05.2023 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | BIELECKI, Michał | 07 | IV Lo Siedlce | NT |