Zawody pływackie Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych – Mińsk Maz Mińsk Mazowiecki, 15.5.2023 |
Konkurencja 1 15.05.2023 | Dziewcząt, 8 x 25m dowolny | 13 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Sp 5 Wyszków 1 | Sp 5 Wyszków | 2:15.02 |
, , , , | 36.25 33.46 | , , , , | 34.62 30.69 |
2. | Sp 2 Konstancin Jeziorna 1 | Sp 2 Konstancin Jeziorna | 2:17.28 |
, , , , | 40.53 25.19 | , , , , | 41.41 30.15 |
3. | Sp 3 Łomianki 1 | Sp 3 Łomianki | 2:20.18 |
, , , , | 43.60 32.54 | , , , , | 31.43 32.61 |
4. | Sp 8 Legionowo 1 | Sp 8 Legionowo | 2:24.26 |
, , , , | , , , , |
5. | Sp 3 Kozienice 1 | Sp 3 Kozienice | 2:31.01 |
, , , , | 45.92 38.48 | , , , , | 35.98 30.63 |
6. | Sp 8 Siedlce 1 | Sp 8 Siedlce | 2:40.64 |
, , , , | 41.92 1:23.89 | , , , , | 34.83 |
7. | SP 2 Siedlce 1 | SP 2 Siedlce | 2:50.50 |
, , , , | , , , , | 37.60 43.01 |
8. | SP 1 Mińsk 1 | SP 1 Mińsk | 3:16.72 |
, , , , | 50.04 49.68 | , , , , | 47.02 49.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15.05.2023 | Chłopców, 8 x 25m dowolny | 13 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Sp 5 Piaseczno 1 | Sp 5 Piaseczno | 2:08.32 |
, , , , | 35.85 32.96 | , , , , | 30.25 29.26 |
2. | Sp 5 Wyszków 1 | Sp 5 Wyszków | 2:12.50 |
, , , , | 36.85 34.16 | , , , , | 33.46 28.03 |
3. | Sp 3 Łomianki 1 | Sp 3 Łomianki | 2:16.78 |
, , , , | 39.93 35.47 | , , , , | 31.67 29.71 |
4. | Sp 8 Legionowo 1 | Sp 8 Legionowo | 2:20.03 |
, , , , | 40.28 36.45 | , , , , | 31.54 31.76 |
5. | Sp 8 Siedlce 1 | Sp 8 Siedlce | 2:22.17 |
, , , , | 38.41 38.01 | , , , , | 33.38 32.37 |
6. | Sp 3 Kozienice 1 | Sp 3 Kozienice | 2:32.03 |
, , , , | 44.08 39.19 | , , , , | 37.15 31.61 |
7. | SP 5 Mińsk 1 | SP 5 Mińsk | 2:50.23 |
, , , , | 40.05 36.70 | , , , , | 40.33 53.15 |
8. | SP 1 Mińsk 1 | SP 1 Mińsk | 2:53.82 |
, , , , | 38.53 44.77 | , , , , | 48.89 41.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15.05.2023 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ŚWIĄTKIEWICZ, Tola | 10 | Sp 2 Konstancin Jeziorna | 16.47 | 375 | |||
2. | NIEDZIÓŁKA, Matylda | 10 | SP 3 Siedlce | 16.84 | 351 | |||
3. | DYGA, Antonina | 11 | Sp 5 Wyszków | 18.72 | 255 | |||
4. | FRANASZAK, Zofia | 10 | Sp 3 Łomianki | 19.34 | 231 | |||
5. | PIERŚCIENIAK, Antonina | 11 | Sp 3 Łomianki | 19.47 | 227 | |||
6. | KAŹMIERCZAK, Wiktoria | 10 | Sp 5 Wyszków | 21.63 | 165 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15.05.2023 | Chłopców, 25m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | SUSABOWSKI, Paweł | 11 | Sp 5 Piaseczno | 16.61 | 242 | |||
2. | GÓRA, Gabriel | 10 | Sp 3 Łomianki | 16.73 | 237 | |||
3. | NITECKI, Adam | 11 | Sp 5 Piaseczno | 17.43 | 209 | |||
4. | ZIÓŁKOWSKI, Jacek | 11 | Sp 3 Łomianki | 18.41 | 178 | |||
5. | OSIK, Jan | 11 | Sp 5 Wyszków | 20.74 | 124 | |||
6. | KACZMARSKI, Oliwier | 10 | Sp 5 Wyszków | 20.77 | 124 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15.05.2023 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ŚWIĄTKIEWICZ, Tola | 10 | Sp 2 Konstancin Jeziorna | 17.74 | 419 | |||
2. | JABŁOŃSKA, Julia | 10 | Sp 3 Łomianki | 18.46 | 372 | |||
3. | BŁASZCZAK, Marta | 11 | Sp 2 Konstancin Jeziorna | 19.09 | 336 | |||
4. | FLIS, Roksana | 10 | Sp 5 Wyszków | 19.34 | 323 | |||
5. | MATUSZEWSKA, Alicja | 11 | Sp 3 Łomianki | 19.72 | 305 | |||
6. | STEGENKA, Wiktoria | 11 | Sp 2 Konstancin Jeziorna | 19.93 | 295 | |||
7. | KOŁACZ, Antonina | 10 | Sp 8 Legionowo | 20.08 | 289 | |||
8. | PIEKARSKA, Liwia | 10 | SP 10 Siedlce | 20.26 | 281 | |||
9. | ZYGAN, Zuzanna | 10 | Sp 8 Legionowo | 20.36 | 277 | |||
10. | CISZKOWSKA, Kornelia | 11 | Sp 5 Wyszków | 20.63 | 266 | |||
11. | KALBARCZYK, Alicja | 10 | Sp 3 Kozienice | 21.24 | 244 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15.05.2023 | Chłopców, 25m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MRÓWKA, Tymon | 10 | Sp 5 Piaseczno | 16.80 | 318 | |||
2. | NITECKI, Adam | 11 | Sp 5 Piaseczno | 18.25 | 248 | |||
3. | LEWANDOWSKI, Mikołaj | 10 | Sp 5 Wyszków | 18.78 | 227 | |||
4. | OSTROWSKI, Ignacy | 10 | Sp 8 Siedlce | 19.02 | 219 | |||
5. | JABŁOŃSKI, Maciej | 10 | Sp 3 Łomianki | 19.27 | 210 | |||
6. | DŁUTOWSKI, Ignacy | 11 | Sp 3 Łomianki | 19.85 | 192 | |||
7. | BUDZISZ, Stanisłąw | 10 | Sp 8 Legionowo | 20.12 | 185 | |||
8. | SMOLIK, Jan | 10 | Sp 5 Piaseczno | 20.62 | 172 | |||
9. | SKWAREK, Franciszek | 10 | Sp 8 Legionowo | 20.69 | 170 | |||
10. | JASTRZĘBSKI, Kacper | 10 | Sp 8 Siedlce | 21.69 | 147 | |||
11. | PIÓRKOWSKI, Karol | 11 | Sp 5 Wyszków | 22.68 | 129 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15.05.2023 | Dziewcząt, 25m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | LISOWSKA, Zofia | 10 | Sp 2 Konstancin Jeziorna | 13.59 | 455 | |||
2. | BALCERZAK, Barbara | 10 | Sp 3 Kozienice | 13.73 | 442 | |||
3. | FRANASZAK, Zofia | 10 | Sp 3 Łomianki | 14.54 | 372 | |||
4. | NIEDZIÓŁKA, Matylda | 10 | SP 3 Siedlce | 14.94 | 343 | |||
5. | PIERŚCIENIAK, Antonina | 11 | Sp 3 Łomianki | 15.40 | 313 | |||
6. | STEGENKA, Wiktoria | 11 | Sp 2 Konstancin Jeziorna | 15.45 | 310 | |||
7. | KOTWICA, Alicja | 10 | Sp 8 Legionowo | 15.67 | 297 | |||
8. | ZIMNY, Natasza | 10 | Sp 5 Wyszków | 16.11 | 273 | |||
9. | SZOPA, Lena | 10 | Sp 8 Legionowo | 16.18 | 270 | |||
10. | REDA, Michalina | 11 | Sp 8 Siedlce | 16.40 | 259 | |||
11. | POMIAN, Antonina | 11 | Sp 5 Wyszków | 16.62 | 249 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15.05.2023 | Chłopców, 25m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MRÓWKA, Tymon | 10 | Sp 5 Piaseczno | 13.60 | 297 | |||
2. | GÓRA, Gabriel | 10 | Sp 3 Łomianki | 13.68 | 292 | |||
3. | JASEK, Bartosz | 10 | Sp 3 Kozienice | 13.94 | 276 | |||
4. | ZIMNY, Michał | 10 | Sp 5 Wyszków | 14.01 | 272 | |||
5. | SUSABOWSKI, Paweł | 11 | Sp 5 Piaseczno | 14.30 | 256 | |||
6. | JEZIERSKI, Kacper | 10 | Sp 8 Legionowo | 14.66 | 237 | |||
7. | ZIÓŁKOWSKI, Jacek | 11 | Sp 3 Łomianki | 15.20 | 213 | |||
8. | BORKOWSKI, Rafał | 11 | Sp 8 Siedlce | 15.43 | 203 | |||
9. | SMOLIK, Jan | 10 | Sp 5 Piaseczno | 15.58 | 197 | |||
10. | MICHALSKI, Karol | 10 | Sp 8 Legionowo | 15.77 | 190 | |||
11. | CZYŻAK, Gabriel | 11 | Sp 5 Wyszków | 16.06 | 180 | |||
12. | ŚWIDER, Tymoyeusz | 11 | Sp 8 Siedlce | 16.74 | 159 | |||
13. | BOLEK, Antoni | 10 | Sp 3 Kozienice | 17.40 | 142 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15.05.2023 | Dziewcząt, 6 x 25m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Sp 158 Warszawa 1 | Sp 158 Warszawa | 1:25.36 |
, , , | 28.44 28.55 | , , , | 28.37 |
2. | Sp 3 Łomianki 1 | Sp 3 Łomianki | 1:34.70 |
, , , | 30.99 32.73 | , , , | 30.98 |
3. | Sp 5 Wyszków 1 | Sp 5 Wyszków | 1:39.20 |
, , , | 32.00 33.71 | , , , | 33.49 |
4. | Sp 8 Siedlce 1 | Sp 8 Siedlce | 1:41.34 |
, , , | 33.53 34.01 | , , , | 33.80 |
5. | Sp 3 Kozienice 1 | Sp 3 Kozienice | 1:47.07 |
, , , | 40.64 34.39 | , , , | 32.04 |
6. | SP 2 Siedlce 1 | SP 2 Siedlce | 1:51.11 |
, , , | 39.46 37.32 | , , , | 34.33 |
7. | SP 2 Mińsk 1 | SP 2 Mińsk | 2:05.12 |
, , , | 41.89 42.61 | , , , | 40.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15.05.2023 | Chłopców, 6 x 25m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Sp 158 Warszawa 1 | Sp 158 Warszawa | 1:15.34 |
, , , | 24.99 24.79 | , , , | 25.56 |
2. | Sp 4 Pruszków 1 | Sp 4 Pruszków | 1:21.58 |
, , , | 26.29 20.31 | , , , | 34.98 |
3. | Sp 5 Piaseczno 1 | Sp 5 Piaseczno | 1:24.05 |
, , , | 28.48 27.99 | , , , | 27.58 |
4. | Sp 5 Wyszków 1 | Sp 5 Wyszków | 1:25.19 |
, , , | 29.22 29.30 | , , , | 26.67 |
5. | Sp 8 Legionowo 1 | Sp 8 Legionowo | 1:25.65 |
, , , | 29.55 28.81 | , , , | 27.29 |
6. | Sp 8 Siedlce 1 | Sp 8 Siedlce | 1:28.02 |
, , , | 30.34 29.84 | , , , | 27.84 |
7. | SP 3 Mińsk 1 | SP 3 Mińsk | 1:34.16 |
, , , | 34.15 30.58 | , , , | 29.43 |
8. | Sp 1 Kozienice 1 | Sp 1 Kozienice | 1:38.05 |
, , , | 31.45 35.79 | , , , | 30.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15.05.2023 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | DUDKIEWICZ, Maja | 09 | Sp 158 Warszawa | 32.00 | 492 | |||
2. | ROMANOWSKA, Aleksandra | 09 | Sp 303 Warszawa | 32.28 | 479 | |||
3. | BATORY, Helena | 09 | Sp 158 Warszawa | 33.05 | 446 | |||
4. | SZOSTEK, Sandra | 09 | SP 3 Siedlce | 36.08 | 343 | |||
5. | DOMAŃSKA, Anna | 09 | SP 4 Mińsk | 37.05 | 317 | |||
6. | KOSTRZEWA, Roksana | 09 | Sp 3 Łomianki | 40.32 | 246 | |||
7. | CHROSTECKA, Julia | 09 | Sp 3 Łomianki | 40.87 | 236 | |||
8. | KRAWCZYK, Aleksandra | 09 | Sp 5 Wyszków | 41.98 | 218 | |||
9. | BOLEK, Alicja | 09 | Sp 3 Kozienice | 42.10 | 216 | |||
10. | HYRYCZ, Zuzanna | 09 | Sp 5 Wyszków | 47.24 | 153 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15.05.2023 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | WŁODARCZYK, Michał | 09 | Sp 158 Warszawa | 30.13 | 401 | ||||
2. | PYTEL, Mikołaj | 09 | Sp 4 Pruszków | 30.18 | 399 | ||||
3. | TUPALSKI, Natan | 08 | Sp 158 Warszawa | 30.80 | 375 | ||||
4. | ŻACZEK, Gabriel | 09 | SP Wiśniew | 32.30 | 325 | ||||
5. | WIŚNIEWSKI, Antoni | 09 | Sp 4 Pruszków | 33.16 | 300 | ||||
6. | DĘBSKI, Antoni | 09 | Sp 5 Piaseczno | 33.29 | 297 | ||||
7. | REDA, Maksymilian | 09 | Sp 8 Siedlce | 33.39 | 294 | ||||
8. | BIENIEK, Maciej | 09 | Sp 1 Kozienice | 34.24 | 273 | ||||
9. | SOBIESZEK, Antoni | 08 | Sp 5 Piaseczno | 34.29 | 272 | ||||
10. | WÓJCIK, Paweł | 09 | Sp 5 Wyszków | 37.03 | 216 | ||||
11. | PUSZKARSKI, Wojciech | 09 | Sp 8 Legionowo | 37.61 | 206 | ||||
12. | SABCZAK, Hubert | 09 | Sp 5 Wyszków | 39.08 | 183 | ||||
13. | OLSZYNKA, Leon | 08 | Sp 1 Kozienice | 58.03 | 56 | ||||
DYSKW. | BUBNOV, Davyd | 09 | Sp 8 Legionowo | 37.62 | |||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 15.05.2023 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | RESZKO, Lena | 09 | Sp 158 Warszawa | 28.61 | 514 | |||
2. | KIJEWSKA, Wiktoria | 08 | Sp 158 Warszawa | 30.31 | 432 | |||
3. | DOMAŃSKA, Anna | 09 | SP 4 Mińsk | 31.69 | 378 | |||
4. | KOZIOŁ, Maja | 09 | Sp 8 Siedlce | 32.68 | 345 | |||
5. | BRONISZ, Martyna | 08 | Sp 3 Kozienice | 32.69 | 345 | |||
6. | JASIONKOWSKA, Julia | 09 | Sp 5 Wyszków | 33.22 | 328 | |||
7. | KBEISSI, Eva | 09 | Sp 3 Kozienice | 33.67 | 315 | |||
8. | GRZYBCZAK, Maja | 09 | Sp 3 Łomianki | 33.88 | 310 | |||
9. | WYSZYŃSKA, Julia | 09 | Sp 3 Łomianki | 35.70 | 264 | |||
10. | ANDRZEJEWSKA, Izabela | 09 | Sp 5 Wyszków | 35.84 | 261 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 15.05.2023 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | POLKOWSKI, Piotr | 08 | Sp 158 Warszawa | 25.18 | 513 | |||
2. | CHMURSKI, Wiktor | 09 | Sp 4 Pruszków | 25.44 | 497 | |||
3. | TARASIEWICZ, Piotr | 09 | Sp 158 Warszawa | 26.36 | 447 | |||
4. | BOREK, Bartosz | 09 | Sp 5 Wyszków | 27.22 | 406 | |||
5. | ŻACZEK, Gabriel | 09 | SP Wiśniew | 28.48 | 354 | |||
6. | PILICH, Michał | 09 | Sp 8 Siedlce | 29.61 | 315 | |||
7. | KARPIK, Piotr | 09 | Sp 8 Legionowo | 29.78 | 310 | |||
8. | SROKA, Maciej | 08 | Sp 4 Pruszków | 30.06 | 301 | |||
9. | REDA, Maksymilian | 09 | Sp 8 Siedlce | 30.19 | 297 | |||
10. | JERZAK, Julian | 09 | Sp 8 Legionowo | 30.71 | 282 | |||
11. | NOWAK, Nikodem | 09 | Sp 5 Piaseczno | 31.64 | 258 | |||
12. | MARTOVOI, Heorhii | 09 | Sp 5 Piaseczno | 31.65 | 258 | |||
13. | ŁEZKA, Jan | 09 | Sp 5 Wyszków | 32.79 | 232 | |||
14. | STALUSZKA, Aleks | 08 | Sp 1 Kozienice | 39.36 | 134 | |||
15. | HOŁUŃ, Igor | 08 | Sp 1 Kozienice | 40.48 | 123 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 15.05.2023 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ZALEWSKA, Zofia | 09 | Sp 158 Warszawa | 36.80 | 467 | |||
2. | BARAN, Agata | 08 | Sp 158 Warszawa | 37.37 | 446 | |||
3. | DOMAŃSKA, Anna | 09 | SP 4 Mińsk | 44.30 | 267 | |||
4. | WÓJCIK, Zofia | 08 | Sp 3 Kozienice | 44.52 | 264 | |||
ŻYGADŁO, Maja | 09 | Sp 3 Łomianki | 44.52 | 264 | ||||
6. | MELION, Laura | 09 | Sp 5 Wyszków | 44.86 | 258 | |||
7. | MLECZKO, Weronika | 09 | Sp 3 Łomianki | 45.95 | 240 | |||
8. | KAZIMIERCZAK, Klara | 09 | Sp 5 Wyszków | 47.53 | 216 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 15.05.2023 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | JANUS, Tymon | 09 | Sp 158 Warszawa | 32.38 | 457 | |||
2. | CZAJKA, Maciej | 08 | Sp 158 Warszawa | 33.64 | 407 | |||
3. | WIELECHOWSKI, Maksymilian | 08 | Sp 4 Pruszków | 34.10 | 391 | |||
4. | BIENIEK, Michał | 09 | Sp 1 Kozienice | 35.64 | 343 | |||
5. | BRYK, Jarosław | 09 | Sp 5 Piaseczno | 36.01 | 332 | |||
6. | REĆKO, Przemysław | 09 | Sp 5 Wyszków | 36.12 | 329 | |||
7. | ŻACZEK, Gabriel | 09 | SP Wiśniew | 38.28 | 276 | |||
8. | FRĄCKIEWICZ, Krzysztof | 09 | Sp 8 Legionowo | 39.85 | 245 | |||
9. | SKARŻYŃSKI, Mikołaj | 08 | Sp 4 Pruszków | 40.87 | 227 | |||
10. | OKUROWSKI, Karol | 09 | Sp 8 Legionowo | 43.02 | 195 | |||
11. | REDA, Maksymilian | 09 | Sp 8 Siedlce | 43.50 | 188 | |||
12. | WOŁOS, Kamil | 08 | Sp 1 Kozienice | 43.72 | 185 | |||
13. | GAJEWSKI, Leon | 09 | Sp 5 Wyszków | 46.81 | 151 | |||
DYSKW. | DOMAŃSKI, Franciszek | 09 | Sp 5 Piaseczno | 40.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 15.05.2023 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 15.05.2023 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | I Lo Siedlce 1 | I Lo Siedlce | 1:53.62 | 373 |
, , | 27.61 30.05 | , , | 27.77 28.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 15.05.2023 | Kobiet, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 15.05.2023 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | NIECZYPORUK, Maciej | 07 | I Lo Siedlce | 28.93 | 453 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 15.05.2023 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 15.05.2023 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | NIECZYPORUK, Maciej | 07 | I Lo Siedlce | 27.88 | 378 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 15.05.2023 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 15.05.2023 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2022 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | BIELECKI, Michał | 07 | IV Lo Siedlce | 33.03 | 431 |