GRAND PRIX WMOZP rocznik 2013 – II runda Warszawa, 16.4.2024 |
Konkurencja 1 16.04.2024 - 9:15 | 4 x 50m zmienny | 11 lat Lista zgłoszeń |
1 | Buks 1 | Buks | NT | ||||
2 | Buks 2 | Buks | NT | ||||
3 | MKP | MKP ,,Warszawianka'' | NT | ||||
4 | MKP | MKP ,,Warszawianka'' | NT | ||||
5 | MKP | MKP ,,Warszawianka'' | NT | ||||
6 | UKP | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | ||||
7 | UKP | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | ||||
8 | UKS "Dwójka" 1 | UKS "Dwójka" | NT | ||||
9 | UKS "Dwójka" 2 | UKS "Dwójka" | NT | ||||
10 | UKS | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | ||||
11 | Uks | Uks ,,Pingwiny'' | NT | ||||
12 | Uks | Uks ,,Szesnastka'' | NT | ||||
13 | Uks | Uks ,,Szesnastka'' | NT | ||||
14 | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | NT | ||||
15 | UKS 307 Warszawa 2 | UKS 307 Warszawa | NT | ||||
16 | UKS 307 Warszawa 3 | UKS 307 Warszawa | NT | ||||
17 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy 1 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | NT | ||||
18 | UKS Manta Warszawa Włochy 1 | UKS Manta Warszawa Włochy | NT | ||||
19 | UKS Manta Warszawa Włochy 2 | UKS Manta Warszawa Włochy | NT | ||||
20 | UKS Swim Team Wilanów 1 | UKS Swim Team Wilanów | NT | ||||
21 | UKS WAWER Warszawa 1 | UKS WAWER Warszawa | NT | ||||
22 | UKS WAWER Warszawa 2 | UKS WAWER Warszawa | NT | ||||
23 | MKS Piaseczno 1 | MKS Piaseczno | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 16.04.2024 - 9:17 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WOŹNIAK Nina | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 36.61 | |||
2 | OGONOWSKA Aleksandra | 13 | UKS WAWER Warszawa | 36.78 | |||
3 | DAMPC Zuzanna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 38.85 | |||
4 | ONEILL Cecilia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 40.13 | |||
5 | OLSZEWSKA Malwina | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 40.28 | |||
6 | WITUŃ Natasza | 13 | Buks | 40.31 | |||
7 | BRZEZIŃSKA Zuzanna | 13 | Buks | 41.74 | |||
8 | WROŃSKA Karolina | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 42.34 | |||
9 | OLIWA Felicja | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 44.17 | |||
10 | SOBKOWICZ Barbara | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 44.55 | |||
11 | SURMACZYŃSKA Ola | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 44.72 | |||
12 | DZIEDZIC Pola | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 45.39 | |||
13 | SZYMANIAK Urszula | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 47.10 | |||
14 | OKTABOWICZ Hanna | 13 | UKS Olimpic Warka | 47.22 | |||
15 | BUCZEK Aniela | 13 | UKS Ostrobramska | 48.29 | |||
16 | KRYSTOSIAK Alicja | 13 | UKS 307 Warszawa | 49.29 | |||
17 | ŻUK Patrycja | 13 | MKS Piaseczno | 49.47 | |||
18 | PYSIAK Pola | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 49.88 | |||
19 | AFTYKA Małgorzata | 13 | UKS 307 Warszawa | 50.34 | |||
20 | RDZONEK Alicja | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | |||
21 | LIPIŃSKA Nadia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | |||
22 | JANISZEWSKA Blanka | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | |||
23 | DOMAŃSKA Zuzanna | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | NT | |||
24 | ARENDARSKA Nina | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | NT | |||
25 | RUDOLF Amelia | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | NT | |||
26 | OLESIŃSKA Maja | 13 | MKS Piaseczno | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 16.04.2024 - 9:17 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | NITECKI Wojciech | 13 | MKS Piaseczno | 33.28 | |||
2 | KURPIEL Tomasz | 13 | Buks | 36.33 | |||
3 | BITNER Tomasz | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 37.60 | |||
4 | RZĄDKOWSKI Jakub | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 37.95 | |||
5 | BANAŚ Filip | 13 | Buks | 39.54 | |||
6 | FURMANIAK Antoni | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 40.55 | |||
7 | GOŁUB Bartosz | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 42.45 | |||
8 | WIADERNY Kajetan | 13 | UKS Olimpic Warka | 42.75 | |||
9 | GRAF Antoni | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.37 | |||
10 | MIKOŁAJCZYK Andrzej | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 47.48 | |||
11 | NIEMIROWSKI Piotr | 13 | Buks | 52.91 | |||
12 | ORZEŁ Tymon | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 53.75 | |||
13 | CZARNECKI Gustaw | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 55.09 | |||
14 | MICHAŁOWSKI Patryk | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | NT | |||
15 | RUSNAK Aleksander | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | NT | |||
16 | GUTOWSKI Bartłomiej | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | |||
17 | KARASIŃSKI Dominik | 13 | UKS "Dwójka" | NT | |||
18 | BARDZKI Mikołaj | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | |||
19 | SKUBIDA Bartosz | 13 | UKS 307 Warszawa | NT | |||
20 | JĘDRASZEWSKI Alan | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | NT | |||
21 | KUŚMIERCZUK Tymoteusz | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | NT | |||
22 | GOŁACKI Adam | 13 | MKS Piaseczno | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 16.04.2024 - 9:17 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | POTĘPA Alicja | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 39.61 | |||
2 | MALIK Ewa | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 39.65 | |||
3 | MARKOWSKA Iga | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 40.27 | |||
4 | STRADOWSKA Gabriela | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 40.74 | |||
5 | ŻUK Patrycja | 13 | MKS Piaseczno | 42.23 | |||
6 | KACZMAREK Marcelina | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 42.32 | |||
7 | DZIENIEWICZ Sara | 13 | Buks | 44.09 | |||
8 | OGONOWSKA Aleksandra | 13 | UKS WAWER Warszawa | 44.10 | |||
9 | RUDOLF Amelia | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 44.42 | |||
10 | ZYŚK Wiktoria | 13 | Buks | 44.69 | |||
11 | AUSTIN - TERMAN Hanna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 44.84 | |||
12 | STASZEWSKA Natasza | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 44.92 | |||
13 | DUBIS Hanna | 13 | Buks | 45.78 | |||
14 | KROPIEWNICKA Lena | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 46.01 | |||
15 | SUSABOWSKA Aleksandra | 13 | MKS Piaseczno | 46.36 | |||
16 | KOZICKA Natalia | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 46.42 | |||
17 | OKTABOWICZ Hanna | 13 | UKS Olimpic Warka | 46.43 | |||
18 | RAWA Zofia | 13 | UKS 307 Warszawa | 46.60 | |||
19 | ŁAPIENIECKA Wiktoria | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 46.79 | |||
20 | GRABARCZUK Barbara | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 46.83 | |||
21 | POLKOWSKA Pola | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 46.86 | |||
22 | FRONTCZAK Julia | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 47.16 | |||
23 | MOSSAKOWSKA Helena | 13 | UKS Ostrobramska | 47.28 | |||
24 | MACIOROWSKA Nina | 13 | UKS WAWER Warszawa | 47.95 | |||
25 | JAŚKIEWICZ Mira | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 48.15 | |||
26 | JAROSZ Matylda | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 48.59 | |||
27 | DOBEK Natalia | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 48.84 | |||
28 | BOŁDAK Nela | 13 | UKS Ostrobramska | 49.55 | |||
29 | KIENIG Anna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 49.95 | |||
30 | RDZONEK Alicja | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 49.96 | |||
31 | MAŁASIEWICZ Liliana | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 50.08 | |||
32 | ZYCHOWICZ Aleksandra | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 50.62 | |||
33 | OLESIŃSKA Maja | 13 | MKS Piaseczno | 50.83 | |||
34 | DUDAK Hanna | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 50.85 | |||
35 | NIESZCZERZEWICZ Hanna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 51.78 | |||
36 | RAKOWSKA Helena | 13 | UKS Żoliborz | 51.95 | |||
37 | NIEDZIAŁEK Lena | 13 | UKS "Dwójka" | 52.66 | |||
38 | DZIEDZIC Nikola | 13 | UKS "Dwójka" | 52.89 | |||
39 | PIGNAN Maja | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 53.00 | |||
40 | KACZMARCZYK Malina | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 53.86 | |||
41 | MUCHA Oliwia | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 54.87 | |||
42 | GAŃKO Kaja | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 54.96 | |||
43 | PIEKARCZYK Nina | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 56.42 | |||
44 | FALKOWSKA Amelia | 13 | UKS Żoliborz | 57.86 | |||
45 | KWIATKOWSKA Karolina | 13 | UKS Żoliborz | 59.39 | |||
46 | KOCHNOWICZ Hanna | 13 | UKS Żoliborz | 1:00.23 | |||
47 | KALISZEWSKA Kalina | 13 | UKS Żoliborz | 1:05.30 | |||
48 | JASKÓŁKA Maria | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | NT | |||
49 | LIPIŃSKA Nadia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | |||
50 | OGRODOWSKA Oliwia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | |||
51 | ŻUKOWSKA-FORMELA Hanna | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | |||
52 | CZAPLICKA Wanda | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | NT | |||
53 | JAKONIUK Joanna | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | NT | |||
54 | PULCYN Jadwiga | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | NT | |||
55 | KĘPKA Alicja | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | NT | |||
56 | DZIĘCIOŁOWSKA Zofia | 13 | UKS Żoliborz | NT | |||
57 | GWADERA Kalina | 13 | UKS Żoliborz | NT | |||
58 | MOLENDA Pola | 13 | MKS Piaseczno | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 16.04.2024 - 9:17 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | BANAŚ Filip | 13 | Buks | 38.16 | |||
2 | STEFAŃSKI Szymon | 13 | Buks | 38.48 | |||
3 | KURPIEL Tomasz | 13 | Buks | 38.66 | |||
4 | WOLSKI Stanisław | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 40.05 | |||
5 | MILEWSKI Oliwier | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 40.24 | |||
6 | TARNOWSKI Jan | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 41.39 | |||
7 | BILSKI Leonard | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 41.50 | |||
8 | KAŹMIERCZAK Jan | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 41.51 | |||
9 | CHERNA Danylo | 13 | UKS Żoliborz | 42.22 | |||
10 | WIADERNY Kajetan | 13 | UKS Olimpic Warka | 42.36 | |||
11 | BITNER Tomasz | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 42.81 | |||
12 | ZIĘBA Tymon | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 43.57 | |||
13 | ZAWIDZKI Joao | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 44.11 | |||
14 | STRZELCZYK Witold | 13 | UKS WAWER Warszawa | 47.08 | |||
15 | DĄBKIEWICZ Henryk | 13 | MKS Piaseczno | 47.39 | |||
16 | POPIEL Piotr | 13 | UKS 307 Warszawa | 47.93 | |||
17 | SARNA Kacper | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 48.61 | |||
18 | KASZUBSKI Eryk | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 48.72 | |||
19 | DRAGANEK Kacper | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 48.73 | |||
20 | CZARNECKI Gustaw | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 49.13 | |||
21 | DRAGANEK Filip | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 49.66 | |||
22 | KUŚMIERCZUK Tymoteusz | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 49.90 | |||
23 | GRAF Antoni | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 50.43 | |||
24 | ŁYSIUK Patryk | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 51.71 | |||
25 | URBAŃSKI Filip | 13 | UKS "Dwójka" | 52.18 | |||
26 | KATYNIA Yahor | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 52.51 | |||
27 | URBAŃSKI Kacper | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 52.88 | |||
28 | WASILONEK Oliwier | 13 | MKS Piaseczno | 52.88 | |||
29 | PALARCZYK Piotr | 13 | UKS 307 Warszawa | 52.92 | |||
30 | KAMUSIŃSKI Filip | 13 | UKS "Dwójka" | 53.63 | |||
31 | MARCINKIEWICZ Adam | 13 | UKS Żoliborz | 53.82 | |||
32 | ANDRZEJCZYK Stanisław | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 53.95 | |||
33 | BALCER Franciszek | 13 | UKS Żoliborz | 54.01 | |||
34 | MARTINELLO Julian | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 54.96 | |||
35 | MATOWICKI Mikołaj | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 57.03 | |||
36 | CHARUBIN Bartosz | 13 | UKS Żoliborz | 57.74 | |||
37 | STEMPNOWSKI Michał | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 58.50 | |||
38 | KIERSNOWSKI Wojciech | 13 | UKS Żoliborz | 58.74 | |||
39 | GUMKOWSKI Aleksander | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 59.77 | |||
40 | GUTOWSKI Bartłomiej | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | |||
41 | WRÓBLEWSKI Jakub | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | |||
42 | KOZIOŁ Julian | 13 | UKS "Dwójka" | NT | |||
43 | SZYMAŃSKI Vidal | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | NT | |||
44 | WREDE Jan | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | NT | |||
45 | STRZELECKI Mateusz | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | NT | |||
46 | BORG Simon | 13 | UKS Swim Team Wilanów | NT | |||
47 | CEKLARZ Wojciech | 13 | UKS WAWER Warszawa | NT | |||
48 | JEDLIŃSKI Wojciech | 13 | UKS WAWER Warszawa | NT | |||
49 | KUKOWSKI Mateusz | 13 | UKS WAWER Warszawa | NT | |||
50 | ARENDT Maciej | 13 | UKS WAWER Warszawa | NT | |||
51 | KARAMUSHKA Viacheslav | 13 | UKS Żoliborz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 16.04.2024 - 9:21 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | ONEILL Cecilia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:38.20 | |||
2 | SEREK Martyna | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:39.22 | |||
3 | WROŃSKA Karolina | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:39.99 | |||
4 | DOBEK Natalia | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:42.30 | |||
5 | DZIENIEWICZ Sara | 13 | Buks | 1:42.60 | |||
6 | WÓJCIK Amelia | 13 | Buks | 1:43.17 | |||
7 | KASZCZYŃSKA Karolina | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:44.70 | |||
8 | SAWCZUK Janina | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:46.73 | |||
9 | LIPIEC Olga | 13 | MKS Piaseczno | 1:46.92 | |||
10 | POLAK Wiktoria | 13 | Buks | 1:47.01 | |||
11 | WRONA Zuzanna | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:47.33 | |||
12 | JAROSZ Hanna | 13 | Buks | 1:47.60 | |||
13 | MOSE Rita | 13 | UKS Żoliborz | 1:48.28 | |||
14 | KOSTRO Julia | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:50.07 | |||
15 | KIENIG Anna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:50.24 | |||
16 | BUCZEK Aniela | 13 | UKS Ostrobramska | 1:51.00 | |||
17 | FRONTCZAK Julia | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:51.55 | |||
18 | BOŁDAK Nela | 13 | UKS Ostrobramska | 1:52.53 | |||
19 | MAŁASIEWICZ Liliana | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:52.66 | |||
20 | MOLENDA Pola | 13 | MKS Piaseczno | 1:53.67 | |||
21 | ATŁAS Kaja | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:54.46 | |||
22 | JASKULSKA Wiktoria | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:55.68 | |||
23 | CZAPLICKA Wanda | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:55.69 | |||
24 | DUBIS Hanna | 13 | Buks | 1:55.72 | |||
25 | KOZICKA Natalia | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:56.43 | |||
26 | STRADOWSKA Gabriela | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:57.67 | |||
27 | SUSABOWSKA Aleksandra | 13 | MKS Piaseczno | 1:58.35 | |||
28 | KITOWSKA Aleksandra | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:59.20 | |||
29 | RDZONEK Alicja | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:59.82 | |||
30 | JAROSZ Matylda | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:01.64 | |||
31 | ŁAPIENIECKA Wiktoria | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:01.89 | |||
32 | DZIEDZIC Nikola | 13 | UKS "Dwójka" | 2:04.70 | |||
33 | STEFANIAK Gabriela | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:05.71 | |||
34 | DUDAK Hanna | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:05.85 | |||
35 | ŻUKOWSKA-FORMELA Hanna | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:06.00 | |||
36 | KROPIEWNICKA Lena | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 2:06.17 | |||
37 | KULITA Matylda | 13 | UKS 307 Warszawa | 2:06.46 | |||
38 | FALKOWSKA Amelia | 13 | UKS Żoliborz | 2:09.58 | |||
39 | KACZMARCZYK Malina | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:10.38 | |||
40 | BĄCZKOWSKA Sabina | 13 | UKS 307 Warszawa | 2:12.76 | |||
41 | GAŃKO Kaja | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:13.81 | |||
42 | NIEDZIAŁEK Lena | 13 | UKS "Dwójka" | 2:16.41 | |||
43 | KALISZEWSKA Kalina | 13 | UKS Żoliborz | 2:17.59 | |||
44 | MUCHA Oliwia | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:23.19 | |||
45 | KWIATKOWSKA Karolina | 13 | UKS Żoliborz | 2:23.24 | |||
46 | JAŚKIEWICZ Mira | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | NT | |||
47 | JANISZEWSKA Blanka | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | |||
48 | JURZYK Maja | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | |||
49 | DOMAŃSKA Zuzanna | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | NT | |||
50 | PIGNAN Maja | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | NT | |||
51 | KĘPKA Alicja | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | NT | |||
52 | BRANICKA Nadia | 13 | UKS Olimpic Warka | NT | |||
53 | DZIĘCIOŁOWSKA Zofia | 13 | UKS Żoliborz | NT | |||
54 | GWADERA Kalina | 13 | UKS Żoliborz | NT | |||
55 | KOCHNOWICZ Hanna | 13 | UKS Żoliborz | NT | |||
56 | RAKOWSKA Helena | 13 | UKS Żoliborz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 16.04.2024 - 9:21 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WOJCIECHOWSKI Szymon | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 1:33.83 | |||
2 | TARNOWSKI Jan | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:41.14 | |||
3 | IHNATSENKA Vlad | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:45.01 | |||
4 | NIECIECKI Tymoteusz | 13 | Buks | 1:45.05 | |||
5 | RZĄDKOWSKI Jakub | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:47.00 | |||
6 | KUKOWSKI Mateusz | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:48.29 | |||
7 | JĘDRASZEWSKI Alan | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 1:50.55 | |||
8 | ZAWADA Antoni | 13 | UKS Żoliborz | 1:51.14 | |||
9 | RUSNAK Aleksander | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:51.90 | |||
10 | MIKOŁAJCZYK Andrzej | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:55.30 | |||
11 | BARDZKI Mikołaj | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:56.73 | |||
12 | URBAŃSKI Kacper | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:56.75 | |||
13 | RADZIEWICZ Aleksander | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:56.86 | |||
14 | JEDLIŃSKI Wojciech | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:57.70 | |||
15 | SARNA Kacper | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 1:58.56 | |||
16 | CEKLARZ Wojciech | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:58.98 | |||
17 | JANECZEK Karol | 13 | MKS Piaseczno | 1:59.21 | |||
18 | BIELSKI Tadeusz | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:59.79 | |||
19 | POSYTEK Antoni | 13 | Buks | 2:00.17 | |||
20 | KAMUSIŃSKI Filip | 13 | UKS "Dwójka" | 2:02.17 | |||
21 | JĘDRYKIEWICZ Jan | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:03.23 | |||
22 | WASILONEK Oliwier | 13 | MKS Piaseczno | 2:03.49 | |||
23 | BALCER Franciszek | 13 | UKS Żoliborz | 2:04.71 | |||
24 | ARENDT Maciej | 13 | UKS WAWER Warszawa | 2:10.92 | |||
25 | MARTINELLO Julian | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 2:11.33 | |||
26 | KIERPIEC Kacper | 13 | MKS Piaseczno | 2:20.08 | |||
27 | POPIEL Piotr | 13 | UKS 307 Warszawa | 2:20.42 | |||
28 | PALARCZYK Piotr | 13 | UKS 307 Warszawa | 2:26.94 | |||
29 | WRÓBLEWSKI Jakub | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | |||
30 | URBAŃSKI Filip | 13 | UKS "Dwójka" | NT | |||
31 | ROLSKI Stanisław | 13 | UKS "Dwójka" | NT | |||
32 | ŁYSIUK Patryk | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | |||
33 | ANDRZEJCZYK Stanisław | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | NT | |||
34 | KATYNIA Yahor | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | NT | |||
35 | BORG Simon | 13 | UKS Swim Team Wilanów | NT | |||
36 | GOŁACKI Adam | 13 | MKS Piaseczno | NT | |||
37 | NITECKI Wojciech | 13 | MKS Piaseczno | NT | |||
38 | BULYNKO Kuba | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 16.04.2024 - 9:25 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | MARKOWSKA Iga | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:43.64 | |||
2 | WROŃSKA Karolina | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:49.88 | |||
3 | ŻUK Patrycja | 13 | MKS Piaseczno | 2:50.52 | |||
4 | RUDOLF Amelia | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:52.79 | |||
5 | MALIK Ewa | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 2:54.92 | |||
6 | KASZCZYŃSKA Karolina | 13 | UKS WAWER Warszawa | 2:55.39 | |||
7 | BRZEZIŃSKA Zuzanna | 13 | Buks | 3:01.42 | |||
8 | JASKÓŁKA Maria | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:01.81 | |||
9 | GRABARCZUK Barbara | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 3:06.63 | |||
10 | WOŹNIAK Nina | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 3:06.98 | |||
11 | POTĘPA Alicja | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:13.62 | |||
12 | SURMACZYŃSKA Ola | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:15.18 | |||
13 | PYSIAK Pola | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 3:28.57 | |||
14 | MOSE Rita | 13 | UKS Żoliborz | 3:30.65 | |||
15 | NIESZCZERZEWICZ Hanna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 3:31.80 | |||
16 | BARTOSZEK Zofia | 13 | MKS Piaseczno | 3:33.63 | |||
17 | OLESIŃSKA Maja | 13 | MKS Piaseczno | 3:45.37 | |||
18 | STASZEWSKA Natasza | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | |||
19 | KOZICKA Natalia | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | NT | |||
20 | AUSTIN - TERMAN Hanna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | NT | |||
21 | JAKONIUK Joanna | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | NT | |||
22 | PULCYN Jadwiga | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | NT | |||
23 | MOSSAKOWSKA Helena | 13 | UKS Ostrobramska | NT | |||
24 | FALKOWSKA Amelia | 13 | UKS Żoliborz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 16.04.2024 - 9:25 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | KURPIEL Tomasz | 13 | Buks | 2:45.18 | |||
2 | MILEWSKI Oliwier | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:45.68 | |||
3 | FURMANIAK Antoni | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:52.82 | |||
4 | BITNER Tomasz | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:56.87 | |||
5 | OLSZEWSKI Tomasz | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:59.44 | |||
6 | STRZELCZYK Witold | 13 | UKS WAWER Warszawa | 3:06.00 | |||
7 | WREDE Jan | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 3:08.40 | |||
8 | ZIĘBA Tymon | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:09.00 | |||
9 | ORZEŁ Tymon | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 3:10.53 | |||
10 | ZAWIDZKI Joao | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:20.13 | |||
11 | KASZUBSKI Eryk | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 3:21.94 | |||
12 | ZAWADA Antoni | 13 | UKS Żoliborz | 3:26.04 | |||
13 | DRAGANEK Kacper | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 3:27.74 | |||
14 | DĄBKIEWICZ Henryk | 13 | MKS Piaseczno | 3:28.73 | |||
15 | DRAGANEK Filip | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 3:31.41 | |||
16 | GWARDYS Antoni | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:41.88 | |||
17 | KIERSNOWSKI Wojciech | 13 | UKS Żoliborz | 4:36.77 | |||
18 | ROLSKI Stanisław | 13 | UKS "Dwójka" | NT | |||
19 | GOŁUB Bartosz | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | |||
20 | WOLSKI Stanisław | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | |||
21 | KAŹMIERCZAK Jan | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | |||
22 | POSEPNY Szymon | 13 | UKS 307 Warszawa | NT | |||
23 | SZYMAŃSKI Vidal | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | NT | |||
24 | WOJCIECHOWSKI Szymon | 13 | UKS Swim Team Wilanów | NT | |||
25 | KIERPIEC Kacper | 13 | MKS Piaseczno | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 16.04.2024 - 9:29 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | OGONOWSKA Aleksandra | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:28.93 | |||
2 | DAMPC Zuzanna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:29.23 | |||
3 | SEREK Martyna | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:30.47 | |||
4 | ONEILL Cecilia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:30.64 | |||
5 | BUCZEK Aniela | 13 | UKS Ostrobramska | 1:30.82 | |||
6 | BRZEZIŃSKA Zuzanna | 13 | Buks | 1:30.97 | |||
7 | WITUŃ Natasza | 13 | Buks | 1:31.34 | |||
8 | OLSZEWSKA Malwina | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:31.62 | |||
9 | KUCHARSKA Hanna | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:31.94 | |||
10 | JAROSZ Hanna | 13 | Buks | 1:34.81 | |||
11 | BOŁDAK Nela | 13 | UKS Ostrobramska | 1:34.82 | |||
12 | KACZMAREK Marcelina | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:35.23 | |||
13 | OLIWA Felicja | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:36.73 | |||
14 | ATŁAS Kaja | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:39.93 | |||
15 | POLKOWSKA Pola | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:40.57 | |||
16 | ARENDARSKA Nina | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:41.18 | |||
17 | SAWCZUK Janina | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:42.31 | |||
18 | SUSABOWSKA Aleksandra | 13 | MKS Piaseczno | 1:44.35 | |||
19 | SZYMANIAK Urszula | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:44.36 | |||
20 | WRONA Zuzanna | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:46.03 | |||
21 | MACIOROWSKA Nina | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:46.45 | |||
22 | LIPIEC Olga | 13 | MKS Piaseczno | 1:48.39 | |||
23 | BARTOSZEK Zofia | 13 | MKS Piaseczno | 1:50.30 | |||
24 | SOBKOWICZ Barbara | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:51.18 | |||
25 | KOSTRO Julia | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:53.51 | |||
26 | MOLENDA Pola | 13 | MKS Piaseczno | 1:54.24 | |||
27 | STEFANIAK Gabriela | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:59.22 | |||
28 | POLAK Wiktoria | 13 | Buks | NT | |||
29 | OGRODOWSKA Oliwia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | |||
30 | DZIEDZIC Nikola | 13 | UKS "Dwójka" | NT | |||
31 | NIEDZIAŁEK Lena | 13 | UKS "Dwójka" | NT | |||
32 | DZIEDZIC Pola | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | |||
33 | JURZYK Maja | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | |||
34 | KULITA Matylda | 13 | UKS 307 Warszawa | NT | |||
35 | BRANICKA Nadia | 13 | UKS Olimpic Warka | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16.04.2024 - 9:29 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | NITECKI Wojciech | 13 | MKS Piaseczno | 1:18.78 | |||
2 | CHERNA Danylo | 13 | UKS Żoliborz | 1:25.15 | |||
3 | STEFAŃSKI Szymon | 13 | Buks | 1:26.18 | |||
4 | KOŁAKOWSKI Bartosz | 13 | Buks | 1:27.70 | |||
5 | OLSZEWSKI Tomasz | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:30.28 | |||
6 | BILSKI Leonard | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 1:32.11 | |||
7 | DREGER Maciej | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:32.66 | |||
8 | WIADERNY Kajetan | 13 | UKS Olimpic Warka | 1:33.64 | |||
9 | BANAŚ Filip | 13 | Buks | 1:37.96 | |||
10 | JANECZEK Karol | 13 | MKS Piaseczno | 1:39.54 | |||
11 | NIEMIROWSKI Piotr | 13 | Buks | 1:40.47 | |||
12 | RUSNAK Aleksander | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:40.80 | |||
13 | GRAF Antoni | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:41.42 | |||
14 | KUŚMIERCZUK Tymoteusz | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 1:43.73 | |||
15 | JĘDRASZEWSKI Alan | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 1:43.75 | |||
16 | GWARDYS Antoni | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:44.57 | |||
17 | WRÓBLEWSKI Jakub | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:46.21 | |||
18 | SKUBIDA Bartosz | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:47.05 | |||
19 | ROLSKI Stanisław | 13 | UKS "Dwójka" | 1:47.57 | |||
20 | POSYTEK Antoni | 13 | Buks | 1:52.34 | |||
21 | JĘDRYKIEWICZ Jan | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:57.61 | |||
22 | MATOWICKI Mikołaj | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:04.20 | |||
23 | MICHAŁOWSKI Patryk | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | NT | |||
24 | BIELSKI Tadeusz | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | NT | |||
25 | KARASIŃSKI Dominik | 13 | UKS "Dwójka" | NT | |||
26 | KAMUSIŃSKI Filip | 13 | UKS "Dwójka" | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16.04.2024 - 9:37 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Lista zgłoszeń |
1 | Buks 1 | Buks | NT | ||||
2 | UKP | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | ||||
3 | UKP | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | ||||
4 | UKS | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | ||||
5 | Uks | Uks ,,Szesnastka'' | NT | ||||
6 | Uks | Uks ,,Szesnastka'' | NT | ||||
7 | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | NT | ||||
8 | UKS 307 Warszawa 2 | UKS 307 Warszawa | NT | ||||
9 | UKS Manta Warszawa Włochy 1 | UKS Manta Warszawa Włochy | NT | ||||
10 | UKS WAWER Warszawa 1 | UKS WAWER Warszawa | NT | ||||
11 | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | NT | ||||
12 | MKS Piaseczno 1 | MKS Piaseczno | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 16.04.2024 - 9:37 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Lista zgłoszeń |
1 | Buks 1 | Buks | NT | ||||
2 | UKP | UKP ,,Polonia Warszawa'' | NT | ||||
3 | UKS "Dwójka" 1 | UKS "Dwójka" | NT | ||||
4 | UKS | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | NT | ||||
5 | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | NT | ||||
6 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy 1 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | NT | ||||
7 | UKS Manta Warszawa Włochy 1 | UKS Manta Warszawa Włochy | NT | ||||
8 | UKS WAWER Warszawa 1 | UKS WAWER Warszawa | NT | ||||
9 | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | NT | ||||
10 | MKS Piaseczno 1 | MKS Piaseczno | NT |