GRAND PRIX WMOZP rocznik 2013 – II runda Warszawa, 16.4.2024 |
Konkurencja 1 16.04.2024 - 9:15 | 4 x 50m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2023 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | MKS | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:29.78 | 256 |
POTĘPA Alicja MARKOWSKA Iga | 13 13 | +0,69 | 37.82 43.12 | JASKÓŁKA Maria FURMANIAK Antoni | 13 13 | 37.65 31.19 |
2. | UKS | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:31.78 | 246 |
WOLSKI Stanisław SEREK Martyna | 13 13 | +0,64 | 37.09 43.75 | GOŁUB Bartosz STASZEWSKA Natasza | 13 13 | 38.29 32.65 |
3. | UKS Swim Team Wilanów 1 | UKS Swim Team Wilanów | 2:32.39 | 243 |
MALIK Ewa WOJCIECHOWSKI Szymon | 13 13 | +0,72 | 38.61 40.64 | BILSKI Leonard SARNA Kacper | 13 13 | 37.38 35.76 |
4. | Buks 1 | Buks | 2:33.80 | 236 |
BANAŚ Filip DZIENIEWICZ Sara | 13 13 | +0,65 | 39.01 46.08 | KURPIEL Tomasz KOŁAKOWSKI Bartosz | 13 13 | 35.45 33.26 |
5. | MKS Piaseczno 1 | MKS Piaseczno | 2:37.96 | 218 |
DĄBKIEWICZ Henryk LIPIEC Olga | 13 13 | +0,77 | 43.97 46.93 | NITECKI Wojciech ŻUK Patrycja | 13 13 | 35.12 31.94 |
6. | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | 2:39.23 | 213 |
RAWA Zofia KUCHARSKA Hanna | 13 13 | +0,57 | 44.74 43.57 | DREGER Maciej IHNATSENKA Vlad | 13 13 | 36.62 34.30 |
7. | UKP | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:43.62 | 196 |
ZAWIDZKI Joao MAŁASIEWICZ Liliana | 13 13 | +0,70 | 43.19 47.65 | ONEILL Cecilia OLSZEWSKI Tomasz | 13 13 | 39.34 33.44 |
8. | Buks 2 | Buks | 2:43.66 | 196 |
STEFAŃSKI Szymon WÓJCIK Amelia | 13 13 | +0,72 | 39.74 49.11 | WITUŃ Natasza NIEMIROWSKI Piotr | 13 13 | 39.52 35.29 |
9. | UKS Manta Warszawa Włochy 1 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:44.40 | 193 |
GRABARCZUK Barbara WROŃSKA Karolina | 13 13 | +0,80 | 44.02 46.16 | BITNER Tomasz RUDOLF Amelia | 13 13 | 38.30 35.92 |
10. | Uks | Uks ,,Szesnastka'' | 2:45.80 | 189 |
WOŹNIAK Nina KIENIG Anna | 13 13 | +0,70 | 42.62 47.66 | DAMPC Zuzanna ORZEŁ Tymon | 13 13 | 38.74 36.78 |
11. | UKS WAWER Warszawa 1 | UKS WAWER Warszawa | 2:46.35 | 187 |
WRONA Zuzanna KUKOWSKI Mateusz | 13 13 | +0,71 | 45.53 49.32 | OGONOWSKA Aleksandra MACIOROWSKA Nina | 13 13 | 37.13 34.37 |
12. | UKS 307 Warszawa 2 | UKS 307 Warszawa | 2:53.38 | 165 |
POSEPNY Szymon JASKULSKA Wiktoria | 13 13 | +0,66 | 45.10 50.20 | KRYSTOSIAK Alicja KITOWSKA Aleksandra | 13 13 | 43.21 34.87 |
13. | MKP | MKP ,,Warszawianka'' | 2:58.83 | 150 |
GWARDYS Antoni FRONTCZAK Julia | 13 13 | +0,66 | 44.38 49.39 | RUSNAK Aleksander ATŁAS Kaja | 13 13 | 45.30 39.76 |
14. | UKP | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:02.21 | 142 |
RDZONEK Alicja GUTOWSKI Bartłomiej | 13 13 | +0,99 | 47.69 53.98 | POLKOWSKA Pola GRAF Antoni | 13 13 | 42.77 37.77 |
15. | Uks | Uks ,,Pingwiny'' | 3:04.31 | 137 |
KOZICKA Natalia MIKOŁAJCZYK Andrzej | 13 13 | +0,78 | 45.49 49.55 | DOMAŃSKA Zuzanna URBAŃSKI Kacper | 13 13 | 46.72 42.55 |
16. | Uks | Uks ,,Szesnastka'' | 3:05.55 | 134 |
ARENDARSKA Nina AUSTIN - TERMAN Hanna | 13 13 | +0,71 | 47.06 53.07 | SOBKOWICZ Barbara CZARNECKI Gustaw | 13 13 | 44.53 40.89 |
17. | UKS "Dwójka" 2 | UKS "Dwójka" | 3:06.67 | 132 |
DZIEDZIC Nikola ROLSKI Stanisław | 13 13 | +0,77 | 50.29 47.66 | NIEDZIAŁEK Lena KARASIŃSKI Dominik | 13 13 | 46.83 41.89 |
18. | UKS 307 Warszawa 3 | UKS 307 Warszawa | 3:07.04 | 131 |
PALARCZYK Piotr BĄCZKOWSKA Sabina | 13 13 | +0,83 | 49.39 53.88 | AFTYKA Małgorzata POPIEL Piotr | 13 13 | 44.37 39.40 |
19. | MKP | MKP ,,Warszawianka'' | 3:07.62 | 130 |
JĘDRYKIEWICZ Jan JAŚKIEWICZ Mira | 13 13 | +0,87 | 48.41 50.41 | MICHAŁOWSKI Patryk BIELSKI Tadeusz | 13 13 | 47.84 40.96 |
20. | Uks | Uks ,,Szesnastka'' | 3:13.42 | 119 |
KROPIEWNICKA Lena MARTINELLO Julian | 13 13 | +0,77 | 47.12 55.27 | CZAPLICKA Wanda SZYMANIAK Urszula | 13 13 | 52.76 38.27 |
21. | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy 1 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 3:24.02 | 101 |
PIEKARCZYK Nina KATYNIA Yahor | 13 13 | +0,69 | 53.83 57.49 | KUŚMIERCZUK Tymoteusz JĘDRASZEWSKI Alan | 13 13 | 52.23 40.47 |
DYSKW. | MKP | MKP ,,Warszawianka'' | 3:22.24 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
JAROSZ Matylda DUDAK Hanna | 13 13 | +0,65 | 46.96 55.79 | STEFANIAK Gabriela BULYNKO Kuba | 13 13 | 54.73 44.76 |
DYSKW. | UKS "Dwójka" 1 | UKS "Dwójka" | 3:25.70 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
URBAŃSKI Filip KAMUSIŃSKI Filip | 13 13 | +0,67 | 58.23 49.30 | OKTABOWICZ Hanna KOZIOŁ Julian | 13 13 | 47.94 50.23 |
DYSKW. | UKS Manta Warszawa Włochy 2 | UKS Manta Warszawa Włochy | 3:26.53 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
KASZUBSKI Eryk DRAGANEK Filip | 13 13 | 47.38 58.17 | DRAGANEK Kacper GAŃKO Kaja | 13 13 | 54.86 46.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 16.04.2024 - 9:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2023 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | WOŹNIAK Nina | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 36.39 | 300 | |||
2. | JASKÓŁKA Maria | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 37.11 | 283 | |||
3. | OGONOWSKA Aleksandra | 13 | UKS WAWER Warszawa | 37.79 | 268 | |||
4. | DAMPC Zuzanna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 38.49 | 254 | |||
5. | SURMACZYŃSKA Ola | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 38.50 | 253 | |||
6. | WITUŃ Natasza | 13 | Buks | 39.46 | 235 | |||
7. | ONEILL Cecilia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 39.76 | 230 | |||
8. | WROŃSKA Karolina | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 40.37 | 220 | |||
9. | BUCZEK Aniela | 13 | UKS Ostrobramska | 41.21 | 207 | |||
10. | JANISZEWSKA Blanka | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 41.32 | 205 | |||
11. | ŻUK Patrycja | 13 | MKS Piaseczno | 41.45 | 203 | |||
12. | BRZEZIŃSKA Zuzanna | 13 | Buks | 41.56 | 201 | |||
13. | DZIEDZIC Pola | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 41.93 | 196 | |||
14. | RUDOLF Amelia | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 42.25 | 192 | |||
15. | OLIWA Felicja | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 42.56 | 187 | |||
16. | SOBKOWICZ Barbara | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 44.38 | 165 | |||
17. | KRYSTOSIAK Alicja | 13 | UKS 307 Warszawa | 45.37 | 155 | |||
18. | SZYMANIAK Urszula | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 45.82 | 150 | |||
19. | OKTABOWICZ Hanna | 13 | UKS Olimpic Warka | 47.72 | 133 | |||
20. | DOMAŃSKA Zuzanna | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 48.26 | 128 | |||
21. | RDZONEK Alicja | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 48.35 | 128 | |||
22. | AFTYKA Małgorzata | 13 | UKS 307 Warszawa | 48.56 | 126 | |||
23. | ARENDARSKA Nina | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 48.73 | 125 | |||
24. | OLESIŃSKA Maja | 13 | MKS Piaseczno | 50.30 | 113 | |||
25. | LIPIŃSKA Nadia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 51.06 | 108 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 16.04.2024 - 9:37 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2023 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | NITECKI Wojciech | 13 | MKS Piaseczno | 33.15 | 282 | |||
2. | FURMANIAK Antoni | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 37.46 | 195 | |||
3. | BITNER Tomasz | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 37.68 | 192 | |||
4. | BANAŚ Filip | 13 | Buks | 39.67 | 164 | |||
5. | GOŁUB Bartosz | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 40.00 | 160 | |||
6. | RZĄDKOWSKI Jakub | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 40.86 | 150 | |||
7. | GRAF Antoni | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 41.35 | 145 | |||
8. | WIADERNY Kajetan | 13 | UKS Olimpic Warka | 41.42 | 144 | |||
9. | GUTOWSKI Bartłomiej | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 43.75 | 122 | |||
10. | BARDZKI Mikołaj | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 44.97 | 113 | |||
11. | RUSNAK Aleksander | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 45.60 | 108 | |||
12. | NIEMIROWSKI Piotr | 13 | Buks | 45.69 | 107 | |||
13. | MIKOŁAJCZYK Andrzej | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 47.01 | 99 | |||
14. | MICHAŁOWSKI Patryk | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 47.70 | 94 | |||
15. | SKUBIDA Bartosz | 13 | UKS 307 Warszawa | 48.56 | 89 | |||
16. | GOŁACKI Adam | 13 | MKS Piaseczno | 49.15 | 86 | |||
17. | ORZEŁ Tymon | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 49.85 | 83 | |||
18. | KARASIŃSKI Dominik | 13 | UKS "Dwójka" | 49.90 | 82 | |||
19. | KUŚMIERCZUK Tymoteusz | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 52.21 | 72 | |||
20. | CZARNECKI Gustaw | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 53.14 | 68 | |||
21. | JĘDRASZEWSKI Alan | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 54.35 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 16.04.2024 - 9:43 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2023 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | POTĘPA Alicja | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 37.74 | 299 | ||||
2. | STRADOWSKA Gabriela | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 37.80 | 298 | ||||
3. | MARKOWSKA Iga | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 37.89 | 295 | ||||
4. | MALIK Ewa | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 38.46 | 282 | ||||
5. | KACZMAREK Marcelina | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 39.19 | 267 | ||||
6. | ŻUK Patrycja | 13 | MKS Piaseczno | 41.75 | 221 | ||||
7. | STASZEWSKA Natasza | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 41.97 | 217 | ||||
8. | DZIENIEWICZ Sara | 13 | Buks | 42.42 | 210 | ||||
9. | RUDOLF Amelia | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 42.85 | 204 | ||||
10. | BOŁDAK Nela | 13 | UKS Ostrobramska | 43.59 | 194 | ||||
11. | OGONOWSKA Aleksandra | 13 | UKS WAWER Warszawa | 43.73 | 192 | ||||
12. | RAWA Zofia | 13 | UKS 307 Warszawa | 44.00 | 188 | ||||
13. | ZYŚK Wiktoria | 13 | Buks | 44.38 | 184 | ||||
14. | AUSTIN - TERMAN Hanna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 44.69 | 180 | ||||
15. | GRABARCZUK Barbara | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 45.30 | 173 | ||||
16. | JAROSZ Matylda | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 45.33 | 172 | ||||
17. | MOSSAKOWSKA Helena | 13 | UKS Ostrobramska | 45.44 | 171 | ||||
18. | KROPIEWNICKA Lena | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 46.13 | 163 | ||||
19. | OKTABOWICZ Hanna | 13 | UKS Olimpic Warka | 46.52 | 159 | ||||
20. | RDZONEK Alicja | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 46.68 | 158 | ||||
21. | KIENIG Anna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 46.73 | 157 | ||||
22. | NIEDZIAŁEK Lena | 13 | UKS "Dwójka" | 46.78 | 157 | ||||
23. | KOZICKA Natalia | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 46.95 | 155 | ||||
24. | MACIOROWSKA Nina | 13 | UKS WAWER Warszawa | 47.10 | 154 | ||||
25. | FRONTCZAK Julia | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 47.20 | 153 | ||||
26. | ŁAPIENIECKA Wiktoria | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 47.31 | 152 | ||||
27. | MAŁASIEWICZ Liliana | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.50 | 150 | ||||
28. | POLKOWSKA Pola | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 47.64 | 148 | ||||
29. | SUSABOWSKA Aleksandra | 13 | MKS Piaseczno | 47.65 | 148 | ||||
30. | DUBIS Hanna | 13 | Buks | 47.98 | 145 | ||||
31. | PULCYN Jadwiga | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 49.01 | 136 | ||||
32. | PIGNAN Maja | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 49.15 | 135 | ||||
33. | DUDAK Hanna | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 49.22 | 135 | ||||
34. | RAKOWSKA Helena | 13 | UKS Żoliborz | 49.71 | 131 | ||||
35. | OLESIŃSKA Maja | 13 | MKS Piaseczno | 49.94 | 129 | ||||
36. | JAKONIUK Joanna | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 50.03 | 128 | ||||
37. | DZIĘCIOŁOWSKA Zofia | 13 | UKS Żoliborz | 50.20 | 127 | ||||
38. | JAŚKIEWICZ Mira | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 50.22 | 127 | ||||
39. | DZIEDZIC Nikola | 13 | UKS "Dwójka" | 50.29 | 126 | ||||
40. | LIPIŃSKA Nadia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 50.51 | 124 | ||||
41. | ŻUKOWSKA-FORMELA Hanna | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 50.59 | 124 | ||||
42. | MUCHA Oliwia | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 51.18 | 120 | ||||
43. | MOLENDA Pola | 13 | MKS Piaseczno | 52.18 | 113 | ||||
44. | KACZMARCZYK Malina | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 52.67 | 110 | ||||
45. | OGRODOWSKA Oliwia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 53.21 | 106 | ||||
46. | ZYCHOWICZ Aleksandra | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 53.87 | 102 | ||||
47. | GAŃKO Kaja | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 55.10 | 96 | ||||
48. | PIEKARCZYK Nina | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 56.66 | 88 | ||||
49. | KOCHNOWICZ Hanna | 13 | UKS Żoliborz | 57.21 | 85 | ||||
50. | KWIATKOWSKA Karolina | 13 | UKS Żoliborz | 57.24 | 85 | ||||
51. | GWADERA Kalina | 13 | UKS Żoliborz | 59.31 | 77 | ||||
52. | KALISZEWSKA Kalina | 13 | UKS Żoliborz | 1:04.16 | 60 | ||||
DYSKW. | KUC Natalia | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 47.58 | |||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. | |||||||||
DYSKW. | CZAPLICKA Wanda | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 48.20 | |||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. | |||||||||
DYSKW. | FALKOWSKA Amelia | 13 | UKS Żoliborz | 51.84 | |||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 16.04.2024 - 9:59 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2023 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | KURPIEL Tomasz | 13 | Buks | 36.28 | 226 | ||||
2. | CHERNA Danylo | 13 | UKS Żoliborz | 36.92 | 214 | ||||
3. | WOLSKI Stanisław | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 38.25 | 193 | ||||
4. | MILEWSKI Oliwier | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 38.73 | 186 | ||||
5. | KAŹMIERCZAK Jan | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 39.79 | 171 | ||||
6. | STEFAŃSKI Szymon | 13 | Buks | 40.14 | 167 | ||||
7. | BANAŚ Filip | 13 | Buks | 40.50 | 162 | ||||
8. | BILSKI Leonard | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 40.59 | 161 | ||||
9. | STRZELCZYK Witold | 13 | UKS WAWER Warszawa | 40.78 | 159 | ||||
10. | WIADERNY Kajetan | 13 | UKS Olimpic Warka | 40.89 | 158 | ||||
11. | TARNOWSKI Jan | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 40.98 | 157 | ||||
12. | BITNER Tomasz | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 41.59 | 150 | ||||
13. | ZIĘBA Tymon | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 42.06 | 145 | ||||
14. | WREDE Jan | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 43.76 | 128 | ||||
15. | SARNA Kacper | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 44.01 | 126 | ||||
16. | ZAWIDZKI Joao | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 44.09 | 126 | ||||
17. | DĄBKIEWICZ Henryk | 13 | MKS Piaseczno | 44.18 | 125 | ||||
18. | GRAF Antoni | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 45.84 | 112 | ||||
19. | ŁYSIUK Patryk | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 45.96 | 111 | ||||
20. | GUTOWSKI Bartłomiej | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 46.56 | 107 | ||||
21. | POPIEL Piotr | 13 | UKS 307 Warszawa | 48.45 | 95 | ||||
22. | CEKLARZ Wojciech | 13 | UKS WAWER Warszawa | 48.76 | 93 | ||||
23. | BORG Simon | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 48.83 | 92 | ||||
24. | KUŚMIERCZUK Tymoteusz | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 49.07 | 91 | ||||
25. | CZARNECKI Gustaw | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 49.10 | 91 | ||||
26. | DRAGANEK Kacper | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 49.36 | 89 | ||||
27. | KASZUBSKI Eryk | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 49.57 | 88 | ||||
28. | KAMUSIŃSKI Filip | 13 | UKS "Dwójka" | 50.06 | 86 | ||||
29. | MARTINELLO Julian | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 50.34 | 84 | ||||
30. | STRZELECKI Mateusz | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 50.63 | 83 | ||||
31. | ARENDT Maciej | 13 | UKS WAWER Warszawa | 51.64 | 78 | ||||
32. | KATYNIA Yahor | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 52.86 | 73 | ||||
33. | PALARCZYK Piotr | 13 | UKS 307 Warszawa | 53.21 | 71 | ||||
34. | KIERSNOWSKI Wojciech | 13 | UKS Żoliborz | 53.30 | 71 | ||||
35. | URBAŃSKI Kacper | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 53.39 | 71 | ||||
36. | STEMPNOWSKI Michał | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 53.61 | 70 | ||||
37. | SZYMAŃSKI Vidal | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 53.81 | 69 | ||||
38. | MATOWICKI Mikołaj | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 54.37 | 67 | ||||
39. | CHARUBIN Bartosz | 13 | UKS Żoliborz | 57.23 | 57 | ||||
40. | KARAMUSHKA Viacheslav | 13 | UKS Żoliborz | 57.95 | 55 | ||||
41. | URBAŃSKI Filip | 13 | UKS "Dwójka" | 1:00.44 | 48 | ||||
42. | GUMKOWSKI Aleksander | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:00.56 | 48 | ||||
43. | KOZIOŁ Julian | 13 | UKS "Dwójka" | 1:02.30 | 44 | ||||
DYSKW. | KUKOWSKI Mateusz | 13 | UKS WAWER Warszawa | 41.55 | |||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. | |||||||||
DYSKW. | DRAGANEK Filip | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 50.51 | |||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 16.04.2024 - 10:15 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2023 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | SEREK Martyna | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:37.40 | 262 | 45.81 | 51.59 | ||||
2. | ONEILL Cecilia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:38.44 | 254 | 47.04 | 51.40 | ||||
3. | DZIENIEWICZ Sara | 13 | Buks | 1:38.97 | 250 | 46.81 | 52.16 | ||||
4. | WROŃSKA Karolina | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 1:39.15 | 248 | 46.86 | 52.29 | ||||
5. | DOBEK Natalia | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:41.95 | 228 | 48.43 | 53.52 | ||||
6. | FRONTCZAK Julia | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:43.87 | 216 | 49.76 | 54.11 | ||||
7. | ŻUKOWSKA-FORMELA Hanna | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:43.97 | 215 | 49.31 | 54.66 | ||||
8. | MAŁASIEWICZ Liliana | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:44.18 | 214 | 49.36 | 54.82 | ||||
9. | KASZCZYŃSKA Karolina | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:44.20 | 214 | 49.57 | 54.63 | ||||
10. | MOSE Rita | 13 | UKS Żoliborz | 1:44.48 | 212 | 48.22 | 56.26 | ||||
11. | JAROSZ Hanna | 13 | Buks | 1:45.56 | 206 | 51.02 | 54.54 | ||||
12. | ATŁAS Kaja | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:45.71 | 205 | 51.24 | 54.47 | ||||
13. | BUCZEK Aniela | 13 | UKS Ostrobramska | 1:45.99 | 203 | 50.72 | 55.27 | ||||
14. | KIENIG Anna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:46.01 | 203 | 49.78 | 56.23 | ||||
15. | LIPIEC Olga | 13 | MKS Piaseczno | 1:46.39 | 201 | 49.05 | 57.34 | ||||
16. | BOŁDAK Nela | 13 | UKS Ostrobramska | 1:46.71 | 199 | 50.97 | 55.74 | ||||
17. | JURZYK Maja | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:46.88 | 198 | 50.68 | 56.20 | ||||
18. | SAWCZUK Janina | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:47.68 | 194 | 51.60 | 56.08 | ||||
19. | KOSTRO Julia | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:47.86 | 193 | 49.98 | 57.88 | ||||
20. | JASKULSKA Wiktoria | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:48.85 | 188 | 52.22 | 56.63 | ||||
21. | WÓJCIK Amelia | 13 | Buks | 1:48.87 | 187 | 50.09 | 58.78 | ||||
22. | WRONA Zuzanna | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:49.13 | 186 | 50.42 | 58.71 | ||||
23. | POLAK Wiktoria | 13 | Buks | 1:49.40 | 185 | 51.37 | 58.03 | ||||
24. | STRADOWSKA Gabriela | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:50.35 | 180 | 51.64 | 58.71 | ||||
25. | JANISZEWSKA Blanka | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:51.86 | 173 | 51.85 | 1:00.01 | ||||
26. | BRANICKA Nadia | 13 | UKS Olimpic Warka | 1:52.22 | 171 | 51.30 | 1:00.92 | ||||
27. | DUBIS Hanna | 13 | Buks | 1:54.67 | 160 | 55.00 | 59.67 | ||||
28. | MOLENDA Pola | 13 | MKS Piaseczno | 1:54.96 | 159 | 54.15 | 1:00.81 | ||||
29. | JAROSZ Matylda | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:55.89 | 155 | 55.23 | 1:00.66 | ||||
30. | KOZICKA Natalia | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:56.60 | 152 | 55.40 | 1:01.20 | ||||
31. | KITOWSKA Aleksandra | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:56.65 | 152 | 53.82 | 1:02.83 | ||||
32. | SUSABOWSKA Aleksandra | 13 | MKS Piaseczno | 1:56.93 | 151 | 54.79 | 1:02.14 | ||||
33. | CZAPLICKA Wanda | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:57.14 | 150 | 54.59 | 1:02.55 | ||||
34. | NIEDZIAŁEK Lena | 13 | UKS "Dwójka" | 1:57.72 | 148 | 56.54 | 1:01.18 | ||||
35. | STEFANIAK Gabriela | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:58.68 | 145 | 56.12 | 1:02.56 | ||||
36. | KULITA Matylda | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:58.91 | 144 | 56.15 | 1:02.76 | ||||
37. | FALKOWSKA Amelia | 13 | UKS Żoliborz | 1:58.96 | 144 | 55.93 | 1:03.03 | ||||
38. | ŁAPIENIECKA Wiktoria | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:59.14 | 143 | 56.30 | 1:02.84 | ||||
39. | KROPIEWNICKA Lena | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 2:01.57 | 134 | 57.91 | 1:03.66 | ||||
40. | DZIEDZIC Nikola | 13 | UKS "Dwójka" | 2:02.03 | 133 | 57.84 | 1:04.19 | ||||
41. | DOMAŃSKA Zuzanna | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 2:02.25 | 132 | 58.61 | 1:03.64 | ||||
42. | DUDAK Hanna | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:02.83 | 130 | 58.89 | 1:03.94 | ||||
43. | RDZONEK Alicja | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:02.99 | 130 | 58.29 | 1:04.70 | ||||
44. | BĄCZKOWSKA Sabina | 13 | UKS 307 Warszawa | 2:03.53 | 128 | 59.71 | 1:03.82 | ||||
45. | JAŚKIEWICZ Mira | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:03.97 | 127 | 58.32 | 1:05.65 | ||||
46. | RAKOWSKA Helena | 13 | UKS Żoliborz | 2:07.74 | 116 | 59.04 | 1:08.70 | ||||
47. | KACZMARCZYK Malina | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:07.81 | 116 | 59.33 | 1:08.48 | ||||
48. | MUCHA Oliwia | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:08.96 | 113 | 1:01.39 | 1:07.57 | ||||
49. | KALISZEWSKA Kalina | 13 | UKS Żoliborz | 2:09.18 | 112 | 1:03.63 | 1:05.55 | ||||
50. | GAŃKO Kaja | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:10.00 | 110 | 58.95 | 1:11.05 | ||||
51. | KWIATKOWSKA Karolina | 13 | UKS Żoliborz | 2:16.41 | 95 | 1:04.94 | 1:11.47 | ||||
52. | DZIĘCIOŁOWSKA Zofia | 13 | UKS Żoliborz | 2:17.89 | 92 | 1:01.21 | 1:16.68 | ||||
DYSKW. | PIGNAN Maja | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:56.14 | 54.27 | 1:01.87 | |||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie). | |||||||||||
DYSKW. | KOCHNOWICZ Hanna | 13 | UKS Żoliborz | 2:10.91 | 1:00.99 | 1:09.92 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | GWADERA Kalina | 13 | UKS Żoliborz | 2:16.67 | 1:05.77 | 1:10.90 | |||||
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg. |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 16.04.2024 - 10:41 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2023 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | NITECKI Wojciech | 13 | MKS Piaseczno | 1:29.15 | 238 | 42.41 | 46.74 | ||||
2. | WOJCIECHOWSKI Szymon | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 1:29.76 | 233 | 41.16 | 48.60 | ||||
3. | KOŁAKOWSKI Bartosz | 13 | Buks | 1:38.23 | 178 | 45.19 | 53.04 | ||||
4. | ROLSKI Stanisław | 13 | UKS "Dwójka" | 1:44.33 | 148 | 48.50 | 55.83 | ||||
5. | JANECZEK Karol | 13 | MKS Piaseczno | 1:45.37 | 144 | 49.28 | 56.09 | ||||
6. | ZAWADA Antoni | 13 | UKS Żoliborz | 1:45.48 | 143 | 49.17 | 56.31 | ||||
7. | RZĄDKOWSKI Jakub | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:46.38 | 140 | 50.64 | 55.74 | ||||
8. | IHNATSENKA Vlad | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:47.13 | 137 | 49.56 | 57.57 | ||||
9. | SARNA Kacper | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 1:47.19 | 137 | 49.83 | 57.36 | ||||
10. | KUKOWSKI Mateusz | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:47.89 | 134 | 51.60 | 56.29 | ||||
11. | JĘDRYKIEWICZ Jan | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:48.69 | 131 | 51.72 | 56.97 | ||||
12. | NIECIECKI Tymoteusz | 13 | Buks | 1:48.76 | 131 | 50.48 | 58.28 | ||||
13. | MIKOŁAJCZYK Andrzej | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:49.33 | 129 | 50.06 | 59.27 | ||||
14. | JĘDRASZEWSKI Alan | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 1:51.14 | 123 | 50.51 | 1:00.63 | ||||
15. | URBAŃSKI Kacper | 13 | Uks ,,Pingwiny'' | 1:54.16 | 113 | 52.56 | 1:01.60 | ||||
16. | CEKLARZ Wojciech | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:55.66 | 109 | 53.95 | 1:01.71 | ||||
17. | BIELSKI Tadeusz | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:55.97 | 108 | 55.73 | 1:00.24 | ||||
18. | ŁYSIUK Patryk | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:56.90 | 105 | 55.14 | 1:01.76 | ||||
19. | MARTINELLO Julian | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:59.80 | 98 | 56.28 | 1:03.52 | ||||
20. | POSYTEK Antoni | 13 | Buks | 2:00.58 | 96 | 1:00.16 | 1:00.42 | ||||
21. | BULYNKO Kuba | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 2:02.96 | 90 | 56.22 | 1:06.74 | ||||
22. | BORG Simon | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 2:03.83 | 88 | 57.25 | 1:06.58 | ||||
23. | KIERPIEC Kacper | 13 | MKS Piaseczno | 2:06.62 | 83 | 58.19 | 1:08.43 | ||||
24. | KATYNIA Yahor | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 2:11.29 | 74 | 1:00.66 | 1:10.63 | ||||
25. | POPIEL Piotr | 13 | UKS 307 Warszawa | 2:12.13 | 73 | 1:02.22 | 1:09.91 | ||||
26. | PALARCZYK Piotr | 13 | UKS 307 Warszawa | 2:23.26 | 57 | 1:07.13 | 1:16.13 | ||||
27. | URBAŃSKI Filip | 13 | UKS "Dwójka" | 2:24.03 | 56 | 1:04.99 | 1:19.04 | ||||
DYSKW. | TARNOWSKI Jan | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:35.52 | 45.03 | 50.49 | |||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | RUSNAK Aleksander | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:41.15 | 47.41 | 53.74 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | BARDZKI Mikołaj | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:49.86 | 50.66 | 59.20 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | RADZIEWICZ Aleksander | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:52.13 | 51.46 | 1:00.67 | |||||
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg. | |||||||||||
DYSKW. | KAMUSIŃSKI Filip | 13 | UKS "Dwójka" | 1:53.18 | 53.27 | 59.91 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | GOŁACKI Adam | 13 | MKS Piaseczno | 2:04.23 | 57.35 | 1:06.88 | |||||
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu. | |||||||||||
DYSKW. | ARENDT Maciej | 13 | UKS WAWER Warszawa | 2:07.45 | 58.77 | 1:08.68 | |||||
K10 - Pływak przeniósł dłonie poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach). |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 16.04.2024 - 11:05 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2023 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | MARKOWSKA Iga | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:38.73 | 335 | 36.86 | 42.53 | 41.92 | 37.42 | |||
2. | STASZEWSKA Natasza | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:43.39 | 307 | 37.23 | 41.76 | 42.99 | 41.41 | |||
3. | MALIK Ewa | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 2:44.86 | 299 | 37.17 | 42.96 | 43.39 | 41.34 | |||
4. | POTĘPA Alicja | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:46.37 | 291 | 37.68 | 44.18 | 44.53 | 39.98 | |||
5. | WROŃSKA Karolina | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:48.02 | 282 | 38.45 | 43.51 | 43.81 | 42.25 | |||
6. | KASZCZYŃSKA Karolina | 13 | UKS WAWER Warszawa | 2:50.40 | 271 | 40.72 | 43.12 | 43.80 | 42.76 | |||
7. | BRZEZIŃSKA Zuzanna | 13 | Buks | 2:51.76 | 264 | 39.11 | 44.72 | 45.60 | 42.33 | |||
8. | ŻUK Patrycja | 13 | MKS Piaseczno | 2:52.67 | 260 | 37.31 | 45.02 | 45.75 | 44.59 | |||
9. | SURMACZYŃSKA Ola | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:53.05 | 259 | 40.85 | 45.23 | 45.08 | 41.89 | |||
10. | RUDOLF Amelia | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:53.17 | 258 | 41.47 | 44.39 | 44.59 | 42.72 | |||
11. | WOŹNIAK Nina | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 3:02.56 | 220 | 41.08 | 47.82 | 48.39 | 45.27 | |||
12. | KUC Natalia | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:03.71 | 216 | 42.11 | 48.66 | 48.35 | 44.59 | |||
13. | PULCYN Jadwiga | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 3:08.66 | 199 | 43.05 | 50.22 | 48.36 | 47.03 | |||
14. | AUSTIN - TERMAN Hanna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 3:11.33 | 191 | 44.33 | 48.92 | 51.21 | 46.87 | |||
15. | GRABARCZUK Barbara | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 3:11.53 | 191 | 40.68 | 50.17 | 52.93 | 47.75 | |||
16. | MOSSAKOWSKA Helena | 13 | UKS Ostrobramska | 3:12.43 | 188 | 43.81 | 50.72 | 51.48 | 46.42 | |||
17. | JAKONIUK Joanna | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 3:21.73 | 163 | 44.54 | 50.78 | 53.89 | 52.52 | |||
18. | MOSE Rita | 13 | UKS Żoliborz | 3:24.09 | 157 | 42.64 | 50.30 | 55.02 | 56.13 | |||
19. | OLESIŃSKA Maja | 13 | MKS Piaseczno | 3:32.79 | 139 | 48.21 | 54.35 | 54.47 | 55.76 | |||
20. | BARTOSZEK Zofia | 13 | MKS Piaseczno | 3:35.63 | 133 | 49.12 | 56.23 | 57.05 | 53.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 16.04.2024 - 11:21 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2023 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | FURMANIAK Antoni | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:38.61 | 245 | 35.91 | 41.38 | 43.88 | 37.44 | |||
2. | KURPIEL Tomasz | 13 | Buks | 2:42.72 | 227 | 35.71 | 41.59 | 44.39 | 41.03 | |||
3. | KAŹMIERCZAK Jan | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:44.77 | 219 | 38.96 | 42.96 | 43.41 | 39.44 | |||
4. | WOLSKI Stanisław | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:46.27 | 213 | 37.52 | 43.22 | 43.92 | 41.61 | |||
5. | MILEWSKI Oliwier | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:46.41 | 212 | 36.41 | 43.66 | 44.86 | 41.48 | |||
6. | WOJCIECHOWSKI Szymon | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 2:46.42 | 212 | 37.32 | 44.99 | 42.97 | 41.14 | |||
7. | STRZELCZYK Witold | 13 | UKS WAWER Warszawa | 2:50.46 | 198 | 39.28 | 44.84 | 45.14 | 41.20 | |||
8. | BITNER Tomasz | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:52.06 | 192 | 39.66 | 44.96 | 45.22 | 42.22 | |||
9. | GOŁUB Bartosz | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:53.63 | 187 | 37.88 | 46.81 | 45.92 | 43.02 | |||
10. | OLSZEWSKI Tomasz | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:56.80 | 177 | 38.26 | 45.28 | 47.18 | 46.08 | |||
11. | ZIĘBA Tymon | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 3:00.36 | 167 | 42.72 | 49.85 | 46.15 | 41.64 | |||
12. | WREDE Jan | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 3:06.40 | 151 | 41.62 | 47.90 | 49.54 | 47.34 | |||
13. | POSEPNY Szymon | 13 | UKS 307 Warszawa | 3:08.62 | 146 | 40.44 | 49.18 | 51.33 | 47.67 | |||
14. | ROLSKI Stanisław | 13 | UKS "Dwójka" | 3:09.44 | 144 | 41.85 | 48.68 | 50.39 | 48.52 | |||
15. | KASZUBSKI Eryk | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 3:11.03 | 140 | 46.13 | 49.59 | 48.65 | 46.66 | |||
16. | GWARDYS Antoni | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 3:11.70 | 139 | 44.57 | 50.20 | 51.76 | 45.17 | |||
17. | DRAGANEK Kacper | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 3:13.00 | 136 | 43.68 | 49.41 | 52.13 | 47.78 | |||
18. | ZAWADA Antoni | 13 | UKS Żoliborz | 3:19.14 | 124 | 44.51 | 53.49 | 54.37 | 46.77 | |||
19. | ZAWIDZKI Joao | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 3:19.47 | 123 | 45.33 | 52.19 | 53.04 | 48.91 | |||
20. | DĄBKIEWICZ Henryk | 13 | MKS Piaseczno | 3:21.92 | 119 | 44.30 | 51.97 | 54.76 | 50.89 | |||
21. | DRAGANEK Filip | 13 | UKS Manta Warszawa Włochy | 3:22.25 | 118 | 46.41 | 52.21 | 53.28 | 50.35 | |||
22. | SZYMAŃSKI Vidal | 13 | UKS 48 Warszawa Śródmieście | 3:38.33 | 94 | 46.89 | 57.46 | 58.73 | 55.25 | |||
23. | KIERPIEC Kacper | 13 | MKS Piaseczno | 3:45.14 | 85 | 48.83 | 58.44 | 1:00.24 | 57.63 | |||
24. | KIERSNOWSKI Wojciech | 13 | UKS Żoliborz | 4:15.12 | 59 | 54.85 | 1:06.27 | 1:05.69 | 1:08.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 16.04.2024 - 11:44 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2023 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | SEREK Martyna | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:25.91 | 284 | 40.00 | 45.91 | ||||
2. | WITUŃ Natasza | 13 | Buks | 1:27.77 | 266 | 40.44 | 47.33 | ||||
3. | KACZMAREK Marcelina | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:28.39 | 261 | 40.82 | 47.57 | ||||
4. | KUCHARSKA Hanna | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:29.01 | 255 | 42.69 | 46.32 | ||||
5. | DAMPC Zuzanna | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:29.10 | 255 | 41.02 | 48.08 | ||||
6. | OGONOWSKA Aleksandra | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:30.01 | 247 | 39.68 | 50.33 | ||||
7. | JASKÓŁKA Maria | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:30.27 | 245 | 39.01 | 51.26 | ||||
8. | ONEILL Cecilia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:31.24 | 237 | 43.90 | 47.34 | ||||
9. | DZIEDZIC Pola | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:32.47 | 228 | 42.37 | 50.10 | ||||
10. | JAROSZ Hanna | 13 | Buks | 1:32.55 | 227 | 42.95 | 49.60 | ||||
11. | BRZEZIŃSKA Zuzanna | 13 | Buks | 1:33.61 | 219 | 43.49 | 50.12 | ||||
12. | SAWCZUK Janina | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:33.85 | 218 | 42.65 | 51.20 | ||||
13. | MACIOROWSKA Nina | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:33.89 | 218 | 45.35 | 48.54 | ||||
14. | JURZYK Maja | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:35.88 | 204 | 43.77 | 52.11 | ||||
15. | KOSTRO Julia | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:36.22 | 202 | 45.01 | 51.21 | ||||
16. | OLIWA Felicja | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:36.41 | 201 | 43.84 | 52.57 | ||||
17. | BRANICKA Nadia | 13 | UKS Olimpic Warka | 1:38.39 | 189 | 46.25 | 52.14 | ||||
18. | DOBEK Natalia | 13 | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 1:38.46 | 189 | 47.07 | 51.39 | ||||
19. | ATŁAS Kaja | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:39.53 | 183 | 49.10 | 50.43 | ||||
20. | POLKOWSKA Pola | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:39.57 | 182 | 45.02 | 54.55 | ||||
21. | POLAK Wiktoria | 13 | Buks | 1:41.20 | 174 | 45.97 | 55.23 | ||||
22. | ARENDARSKA Nina | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:43.06 | 164 | 46.54 | 56.52 | ||||
23. | WRONA Zuzanna | 13 | UKS WAWER Warszawa | 1:43.24 | 163 | 48.49 | 54.75 | ||||
24. | SZYMANIAK Urszula | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:43.27 | 163 | 47.39 | 55.88 | ||||
25. | NIEDZIAŁEK Lena | 13 | UKS "Dwójka" | 1:43.42 | 163 | 48.52 | 54.90 | ||||
26. | SOBKOWICZ Barbara | 13 | Uks ,,Szesnastka'' | 1:44.58 | 157 | 47.66 | 56.92 | ||||
27. | SUSABOWSKA Aleksandra | 13 | MKS Piaseczno | 1:46.79 | 148 | 50.97 | 55.82 | ||||
28. | LIPIEC Olga | 13 | MKS Piaseczno | 1:48.98 | 139 | 50.73 | 58.25 | ||||
29. | BARTOSZEK Zofia | 13 | MKS Piaseczno | 1:49.37 | 137 | 55.16 | 54.21 | ||||
30. | DZIEDZIC Nikola | 13 | UKS "Dwójka" | 1:52.35 | 127 | 52.89 | 59.46 | ||||
31. | MOLENDA Pola | 13 | MKS Piaseczno | 1:52.91 | 125 | 56.47 | 56.44 | ||||
32. | STEFANIAK Gabriela | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:55.03 | 118 | 54.11 | 1:00.92 | ||||
33. | OGRODOWSKA Oliwia | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:03.64 | 95 | 58.48 | 1:05.16 | ||||
DYSKW. | KULITA Matylda | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:54.67 | 56.37 | 58.30 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16.04.2024 - 11:58 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2023 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | NITECKI Wojciech | 13 | MKS Piaseczno | 1:18.16 | 250 | 35.69 | 42.47 | ||||
2. | CHERNA Danylo | 13 | UKS Żoliborz | 1:24.85 | 195 | 38.43 | 46.42 | ||||
3. | STEFAŃSKI Szymon | 13 | Buks | 1:25.66 | 190 | 40.79 | 44.87 | ||||
4. | DREGER Maciej | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:27.13 | 180 | 39.09 | 48.04 | ||||
5. | KOŁAKOWSKI Bartosz | 13 | Buks | 1:27.75 | 177 | 41.00 | 46.75 | ||||
6. | WIADERNY Kajetan | 13 | UKS Olimpic Warka | 1:28.11 | 174 | 41.61 | 46.50 | ||||
7. | OLSZEWSKI Tomasz | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:31.53 | 156 | 42.32 | 49.21 | ||||
8. | BANAŚ Filip | 13 | Buks | 1:33.30 | 147 | 40.48 | 52.82 | ||||
9. | GRAF Antoni | 13 | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 1:38.48 | 125 | 44.58 | 53.90 | ||||
10. | JANECZEK Karol | 13 | MKS Piaseczno | 1:38.53 | 125 | 46.73 | 51.80 | ||||
11. | ROLSKI Stanisław | 13 | UKS "Dwójka" | 1:38.81 | 124 | 48.13 | 50.68 | ||||
12. | GWARDYS Antoni | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:39.40 | 121 | 46.06 | 53.34 | ||||
13. | NIEMIROWSKI Piotr | 13 | Buks | 1:41.35 | 114 | 45.75 | 55.60 | ||||
14. | KUŚMIERCZUK Tymoteusz | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 1:44.57 | 104 | 51.03 | 53.54 | ||||
15. | JĘDRYKIEWICZ Jan | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:45.08 | 103 | 52.70 | 52.38 | ||||
16. | MICHAŁOWSKI Patryk | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:45.77 | 101 | 49.86 | 55.91 | ||||
17. | KARASIŃSKI Dominik | 13 | UKS "Dwójka" | 1:46.50 | 99 | 48.82 | 57.68 | ||||
18. | JĘDRASZEWSKI Alan | 13 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 1:47.56 | 96 | 56.30 | 51.26 | ||||
19. | SKUBIDA Bartosz | 13 | UKS 307 Warszawa | 1:51.24 | 86 | 51.32 | 59.92 | ||||
20. | MATOWICKI Mikołaj | 13 | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 1:58.75 | 71 | 56.14 | 1:02.61 | ||||
DYSKW. | BILSKI Leonard | 13 | UKS Swim Team Wilanów | 1:28.42 | 40.58 | 47.84 | |||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu). | |||||||||||
DYSKW. | RUSNAK Aleksander | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:36.66 | 45.47 | 51.19 | |||||
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | BIELSKI Tadeusz | 13 | MKP ,,Warszawianka'' | 1:48.85 | 54.86 | 53.99 | |||||
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach. | |||||||||||
DYSKW. | POSYTEK Antoni | 13 | Buks | 1:50.55 | 52.59 | 57.96 | |||||
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej. |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16.04.2024 - 12:18 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2023 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | MKS | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:16.51 | 311 |
STRADOWSKA Gabriela JASKÓŁKA Maria | 13 13 | 35.12 35.34 | POTĘPA Alicja MARKOWSKA Iga | 13 13 | 34.04 32.01 |
2. | UKS | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:21.48 | 279 |
DZIEDZIC Pola STASZEWSKA Natasza | 13 13 | 35.77 33.84 | SEREK Martyna KACZMAREK Marcelina | 13 13 | 34.80 37.07 |
3. | UKS WAWER Warszawa 1 | UKS WAWER Warszawa | 2:24.20 | 263 |
WRONA Zuzanna KASZCZYŃSKA Karolina | 13 13 | 37.66 36.90 | MACIOROWSKA Nina OGONOWSKA Aleksandra | 13 13 | 35.26 34.38 |
4. | Buks 1 | Buks | 2:27.79 | 245 |
WITUŃ Natasza BRZEZIŃSKA Zuzanna | 13 13 | 35.75 37.07 | JAROSZ Hanna POLAK Wiktoria | 13 13 | 38.29 36.68 |
5. | Uks | Uks ,,Szesnastka'' | 2:27.97 | 244 |
WOŹNIAK Nina AUSTIN - TERMAN Hanna | 13 13 | 36.29 38.73 | KIENIG Anna DAMPC Zuzanna | 13 13 | 36.95 36.00 |
6. | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | 2:30.51 | 232 |
KITOWSKA Aleksandra JASKULSKA Wiktoria | 13 13 | 37.33 37.59 | RAWA Zofia KUCHARSKA Hanna | 13 13 | 39.05 36.54 |
7. | MKS | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:30.70 | 231 |
SURMACZYŃSKA Ola OLIWA Felicja | 13 13 | 35.82 39.60 | KUC Natalia KOSTRO Julia | 13 13 | 39.11 36.17 |
8. | UKS Manta Warszawa Włochy 1 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:39.22 | 196 |
RUDOLF Amelia GRABARCZUK Barbara | 13 13 | 38.31 38.80 | GAŃKO Kaja WROŃSKA Karolina | 13 13 | 47.06 35.05 |
9. | MKS Piaseczno 1 | MKS Piaseczno | 2:42.01 | 186 |
ŻUK Patrycja SUSABOWSKA Aleksandra | 13 13 | 34.74 43.34 | LIPIEC Olga BARTOSZEK Zofia | 13 13 | 40.64 43.29 |
10. | Uks | Uks ,,Szesnastka'' | 2:43.10 | 182 |
ARENDARSKA Nina KROPIEWNICKA Lena | 13 13 | 39.30 41.33 | SOBKOWICZ Barbara SZYMANIAK Urszula | 13 13 | 42.16 40.31 |
11. | UKP | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:46.35 | 171 |
POLKOWSKA Pola MAŁASIEWICZ Liliana | 13 13 | 41.36 42.98 | RDZONEK Alicja ONEILL Cecilia | 13 13 | 43.84 38.17 |
DYSKW. | UKS 307 Warszawa 2 | UKS 307 Warszawa | 2:48.63 | ||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa). |
BĄCZKOWSKA Sabina KULITA Matylda | 13 13 | 43.48 45.39 | KRYSTOSIAK Alicja AFTYKA Małgorzata | 13 13 | 41.59 38.17 |
PK | UKS Olimpic Warka 1 | UKS Olimpic Warka | 2:44.99 | 176 |
NIEDZIAŁEK Lena DZIEDZIC Nikola | 13 13 | 43.01 42.36 | BRANICKA Nadia OKTABOWICZ Hanna | 13 13 | 41.33 38.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 16.04.2024 - 12:25 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2023 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | MKS | MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa | 2:15.09 | 222 |
MILEWSKI Oliwier ZIĘBA Tymon | 13 13 | 34.27 34.45 | RZĄDKOWSKI Jakub FURMANIAK Antoni | 13 13 | 35.83 30.54 |
2. | Buks 1 | Buks | 2:15.10 | 221 |
KURPIEL Tomasz KOŁAKOWSKI Bartosz | 13 13 | 33.76 34.36 | STEFAŃSKI Szymon BANAŚ Filip | 13 13 | 34.38 32.60 |
3. | UKS | UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 2:19.34 | 202 |
GOŁUB Bartosz WOLSKI Stanisław | 13 13 | 35.93 32.85 | TARNOWSKI Jan KAŹMIERCZAK Jan | 13 13 | 36.08 34.48 |
4. | UKS 307 Warszawa 1 | UKS 307 Warszawa | 2:27.93 | 169 |
SKUBIDA Bartosz POSEPNY Szymon | 13 13 | 39.40 39.31 | IHNATSENKA Vlad DREGER Maciej | 13 13 | 35.44 33.78 |
5. | MKS Piaseczno 1 | MKS Piaseczno | 2:33.86 | 150 |
NITECKI Wojciech JANECZEK Karol | 13 13 | 31.33 37.97 | DĄBKIEWICZ Henryk GOŁACKI Adam | 13 13 | 39.23 45.33 |
6. | UKP | UKP ,,Polonia Warszawa'' | 2:35.59 | 145 |
ZAWIDZKI Joao GUTOWSKI Bartłomiej | 13 13 | 42.57 37.27 | GRAF Antoni OLSZEWSKI Tomasz | 13 13 | 31.24 44.51 |
7. | UKS Manta Warszawa Włochy 1 | UKS Manta Warszawa Włochy | 2:41.76 | 129 |
BITNER Tomasz DRAGANEK Kacper | 13 13 | 36.45 41.79 | DRAGANEK Filip KASZUBSKI Eryk | 13 13 | 41.94 41.58 |
8. | UKS WAWER Warszawa 1 | UKS WAWER Warszawa | 2:43.52 | 125 |
ARENDT Maciej STRZELCZYK Witold | 13 13 | 46.38 34.79 | CEKLARZ Wojciech KUKOWSKI Mateusz | 13 13 | 44.17 38.18 |
9. | UKS "Dwójka" 1 | UKS "Dwójka" | 2:46.28 | 119 |
KARASIŃSKI Dominik KAMUSIŃSKI Filip | 13 13 | 44.20 39.83 | URBAŃSKI Filip ROLSKI Stanisław | 13 13 | 44.67 37.58 |
10. | UKS Żoliborz 1 | UKS Żoliborz | 2:54.47 | 103 |
KIERSNOWSKI Wojciech CHARUBIN Bartosz | 13 13 | 51.39 50.90 | ZAWADA Antoni CHERNA Danylo | 13 13 | 39.10 33.08 |
11. | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy 1 | UKS KRAKEN 227 Warszawa Włochy | 2:58.92 | 95 |
KUŚMIERCZUK Tymoteusz STEMPNOWSKI Michał | 13 13 | 43.75 48.07 | KATYNIA Yahor JĘDRASZEWSKI Alan | 13 13 | 45.82 41.28 |