Statystyka medalowa | Multimedaliści | Plik wyników (Lenex) |
Medaliści wg konkurencji | Progresja zawodników (szczegóły) | |
Medaliści wg klubu | Progresja zawodników (podsumowanie) | |
Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
dowolny | dowolny | ||||||||||
800m | Serie na czas | 12 | Lista startowa | Wyniki | 800m | Serie na czas | 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
grzbietowy | grzbietowy | ||||||||||
50m | Serie na czas | 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
klasyczny | klasyczny | ||||||||||
100m | Serie na czas | 12 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
motylkowy | motylkowy | ||||||||||
50m | Serie na czas | 12 | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
zmienny | zmienny | ||||||||||
100m | Serie na czas | 12 | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
dowolny sztafeta | dowolny sztafeta | ||||||||||
4 x 100m | Serie na czas | 12 | Lista startowa | Wyniki | 4 x 100m | Serie na czas | 12 | Lista startowa | Wyniki | ||
Inne konkurencje | |||||||
1. | Wszystkie | 4 x 50m zmienny | Serie na czas | 9:15 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
Statystyka medalowa | Multimedaliści | Plik wyników (Lenex) |
Medaliści wg konkurencji | Progresja zawodników (szczegóły) | |
Medaliści wg klubu | Progresja zawodników (podsumowanie) | |
1 - I Blok - 11.10.2022 - 9:15 | |||||||
1. | Wszystkie | 4 x 50m zmienny | Serie na czas | 9:15 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
2. | Dziewcząt | 50m grzbietowy | Serie na czas | 9:23 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
3. | Chłopców | 50m grzbietowy | Serie na czas | 9:30 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
1. | Wszystkie | 4 x 50m zmienny | Ceremonia medalowa | 9:38 | 12 lat | ||
4. | Dziewcząt | 50m motylkowy | Serie na czas | 9:40 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
5. | Chłopców | 50m motylkowy | Serie na czas | 9:47 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
2. | Dziewcząt | 50m grzbietowy | Ceremonia medalowa | 9:52 | 12 lat | ||
3. | Chłopców | 50m grzbietowy | Ceremonia medalowa | 9:54 | 12 lat | ||
6. | Dziewcząt | 100m klasyczny | Serie na czas | 9:56 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
7. | Chłopców | 100m klasyczny | Serie na czas | 10:06 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
4. | Dziewcząt | 50m motylkowy | Ceremonia medalowa | 10:16 | 12 lat | ||
5. | Chłopców | 50m motylkowy | Ceremonia medalowa | 10:18 | 12 lat | ||
8. | Dziewcząt | 100m zmienny | Serie na czas | 10:20 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
9. | Chłopców | 100m zmienny | Serie na czas | 10:31 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
6. | Dziewcząt | 100m klasyczny | Ceremonia medalowa | 10:43 | 12 lat | ||
7. | Chłopców | 100m klasyczny | Ceremonia medalowa | 10:45 | 12 lat | ||
10. | Dziewcząt | 800m dowolny | Serie na czas | 10:47 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
11. | Chłopców | 800m dowolny | Serie na czas | 11:17 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
8. | Dziewcząt | 100m zmienny | Ceremonia medalowa | 11:36 | 12 lat | ||
9. | Chłopców | 100m zmienny | Ceremonia medalowa | 11:38 | 12 lat | ||
10. | Dziewcząt | 800m dowolny | Ceremonia medalowa | 11:40 | 12 lat | ||
11. | Chłopców | 800m dowolny | Ceremonia medalowa | 11:42 | 12 lat | ||
12. | Dziewcząt | 4 x 100m dowolny | Serie na czas | 11:44 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
13. | Chłopców | 4 x 100m dowolny | Serie na czas | 11:54 | 12 lat | Lista startowa | Wyniki |
12. | Dziewcząt | 4 x 100m dowolny | Ceremonia medalowa | 11:58 | 12 lat | ||
13. | Chłopców | 4 x 100m dowolny | Ceremonia medalowa | 12:00 | 12 lat |