Monthly Archives: Styczeń 2018

ZMIANY W OPŁACIE LICENCJI SEL – ZAWODNIKÓW. WPŁATY do OZP : 25 ZŁ – NOWA LICENCJA, 15 ZŁ – PRZEDŁUŻENIE , 25 zł – PRZEDŁUŻENIE PO 31 marca 2018r.

  • -

Prosimy o zapoznanie się  z nowymi zmianami dotyczącymi opłat licencji zawodników. PROSIMY O STOSOWANIE NOWYCH PRZEPISÓW !!! – wpłaty przesyłane bez listy zawodników opłaconych będą odsyłane.Wpłaty nie prawidłowe będą odsyłane (zawodnicy nieaktywni). Listę zawodników razem z potwierdzeniem wpłaty przesyłamy na..

więcej

WAŻNE ZMIANY W SYSTEMIE LICENCJI SEL

  • -

http://www.polswim.pl/wazne-zmiany-w-internetowym-systemie-ewidencji-i-licencji-sel Od 01 stycznia 2018r. do systemu licencji SEL administratorzy systemu z poziomu KLUBU są zobowiązani do załączania skanu AKTUALNYCH BADAŃ LEKARSKICH zawodników oraz skanu podpisanego OŚWIADCZENIA dot. PRZETWARZANIA DANYCH I WYKORZYSTANIA WIZERUNKU (dokument do pobrania w systemie licencji SEL..

więcej

FINAŁ PIERWSZY KROK PŁYWACKI 2017

  • -

23 Listopada 2017r. odbyły się zawody z cyklu Pierwszy Krok Pływacki 2008-2009 – FINAŁ, podsumowujący rozgrywki 2017 roku. Do odebrania zostały nagrody (nie odebrane podczas dekoracji) : statuetki wraz z nagrodami rzeczowymi przez zawodniczki i zawodników z niżej wymienionej listy..

więcej