Zgrupowania

Zgrupowanie Kadry Młodzika WMOZP w Cetniewie 16.10-27.10.2022 r.

  • W dniach 16.10-27.10.2022 r. w Cetniewie odbędzie się zgrupowanie Kadry Młodzika WMOZP
  • Aktualna lista powołanych zawodników znajduje się na stronie WMOZP w zakładce Kadra/Młodziki
  • Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie
  • Treningi odbywać się będą na pływalni (25m) wraz z zapleczem sportowym COS Cetniewo
  • Zawodnicy powołani na zgrupowanie powinni posiadać sprzęt sportowy do treningu w wodzie oraz na lądzie
  • Kadra trenerska: Marcin Pietrych UKS Gim 92 Ursynów, Jakub Smolec UKS G-8 Bielany, Wojciech Kobylarczyk UKP Polonia Warszawa
  • Koszt obozu to 1450 zł po stronie rodzica/klubu (dodatkowo każdy kadrowicz otrzymuje dofinansowanie z Unii Sportu oraz Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 967 zł)
  • Zgłoszenia zawodników dokonują trenerzy klubowi do dnia 02.10.2022 na adres e-mail: pietrych.marcin@gmail.com
  • Opłaty za zgrupowanie dokonują kluby/trenerzy lub rodzice powołanych zawodników jednym przelewem na konto WMOZP 27 1090 1014 0000 0001 1912 9609
  • Opis przelewu: „Dotyczy dopłaty do obozu Kadry młodzika: data obozu, imię i nazwisko zawodnika/zawodniczki”
  • Potwierdzenie przelewu wraz z listą zawodników proszę wysłać na adresy mailowe biuro@wmozp.pl oraz pietrych.marcin@gmail.com
  • INFORMACJE DOTYCZĄCE WYJAZDU

    Data: 16.10 (niedziela)
    Miejsce zbiórki: Hol główny Dworca Centralnego PKP
    Godzina zbiórki: 13:15
    Godzina odjazdu: 13:45
    UWAGA:
    Zawodnicy muszą posiadać przy sobie ważne legitymacje szkolne

  • INFORMACJE DOTYCZĄCE POWROTU
    Data: 27.10 (czwartek)
    Miejsce zbiórki: Hol główny Dworca Centralnego PKP
    Godzina odjazdu z Cetniewa: 11:40
    Godzina przyjazdu do Warszawy: 17:34

Trener Koordynator – Marcin Pietrych

LISTA UCZESTNIKÓW

1 Balcerzak Barbara 2010 K 103414600040 Delfin Kozienice
2 Bieńczyk Krzysztof 2009 M 104514700100 UKS 307
3 Bortlisz Gabriela 2010 K 110014600082 MKP Warszawianka
4 Chmurski Wiktor 2009 M 103614700126 UKS Kapry-Armexim Pruszków
5 Dawidowicz Konrad 2010 M 106214700103 MKS Ochota
6 Dudkiewicz Maja 2009 K 109514600224 UKP Polonia
7 Gradek Jakub 2009 M 109514700452 UKP Polonia
8 Janus Tymon 2009 M 109514700226 UKP Polonia
9 Kacała Lena 2010 K 105114601230 UKS G8
10 Kwiatkowski Jan 2010 M 103314700189 UKS Skalar
11 Mrówczyński Bartek 2010 M 105114700534 UKS G8
12 Pietuch Antonina 2010 K 101414600067 UKS Delfin Legionowo
13 Piguła Franciszek 2009 M 105114700554 UKS G8
14 Piotrowski Szymon 2010 M 105114700536 UKS G8
15 Piwowarski Michał 2009 M 104514700101 UKS 307
16 Połowniak Mateusz 2010 M 110314700108 MKS Jagiellonka
17 Powierza Arkadiusz 2009 M 105214700590 UKS Gim 92 Ursynów
18 Pytel Mikołaj 2009 M 103614700131 UKS Kapry-Armexim Pruszków
19 Rachwalik Wiktoria 2010 K 105114600538 UKS G8
20 Reszko Lena 2009 K 109514600264 UKP Polonia
21 Skiba Natalia 2010 K 108614600026 SIG NOVUM Klub Pływacki Grójec
22 Sobótka Oliwia 2010 K 104114600102 UKS Gim 92 Ursynów
23 Stamatel Goran 2010 M 109514700291 UKP Polonia
24 Stanisławiuk Maja 2010 K 103314600182 UKS Skalar
25 Stawicki Mateusz 2009 M 105314700394 UKS Gim 92 Ursynów
26 Szymański Rafał 2010 M 110314700121 MKS Jagiellonka
27 Tarasiewicz Piotr 2009 M 109514700231 UKP Polonia
28 Ugorski Hubert 2010 M 104514700210 UKS 307
29 Wiraszka Piotr 2009 M 105214700392 UKS Gim 92 Ursynów
30 Włodarczyk Michał 2009 M 109514700234 UKP Polonia
31 Zawłocki Kajetan 2010 M 105114700567 UKS G8
32 Markowska Pola 2010 K 110314600091 MKS Jagiellonka
33 Neuhorn Diana 2010 K 110314600086 MKS Jagiellonka
34 Ostaszewski Szymon 2010 M 103314700184 UKS Skalar
35 Potrzebowski Franciszek 2009 M 109514700228 UKP Polonia
36 Romanowska Aleksandra 2009 K 105214600422 UKS Gim 92 Ursynów
37 Urbański Dariusz 2010 M 110314700107 MKS Jagiellonka
38 Wyskokinska Emilia 2010 K 109514600303 UKP Polonia
39 Yaroshenko Alexander 2010 M 105114700543 UKS G8
40 Zwardoń Aleksandra 2010 K 105114600544 UKS G8