Aktualności

Wróć do Aktualności

PODSUMOWANIE – CHARYTATYWNA GALA NA WARSZAWIANCE – PŁYWAMY DLA UKRAINY

PODSUMOWANIE IMPREZY: CHARYTATYWNA GALA NA WARSZAWIANCE – PŁYWAMY DLA UKRAINY, której celem było przeznaczenie opłaty startowej z zawodów pływackich na zawodników i zawodniczki z z Ukrainy zarejestrowanych od momentu wybuchu Wojny 24.02.2022r. do 29.04.2022r. z licencjami w systemie SEL PZP.Pierwszy raz w Warszawie udało się skoordynować trzy sporty : piłkę wodną , pływanie artystyczne i zawody pływackie. Mogło się udać tylko dzięki pracy i zaangażowaniu grupy osób. Andrzej Skorykow Prezes Klubu Warsaw Masters Team, który zajął się piłką wodną „GRAMY DLA UKRAINY” (zaproszenie zespołów, transport , zakwaterowanie i i wyżywienie , zwiedzanie Warszawy – zespół z Ukrainy, nagrody).

DZIĘKUJEMY za przybycie zawodniczką z Klubu Sportowego SYNCHRO WARSZAWA oraz Zespołowi SYNCHRO SHOW za piękne pokazy pływania artystycznego podczas przerw technicznych imprezy.

PODZIĘKOWANIE należy także skierować do: Fundacji Warszawianka Wodny Park (udostępnienie pływalni godz..10.00-22.00), MUKP Warszawianka – Wodny Park (sprawy organizacyjne imprezy), Prezydium Kolegium Sędziów WMOZP (charytatywna praca sędziów). Sędziemu Głównemu zawodów pływackich Markowi Grzywaczowi oraz Przewodniczącej KPS WMOZP Magdzie Selidze – Zielskiej za sprawne przeprowadzenie zawód pływackich.Wszystkim Sędziom (pływanie i piłka wodna) przybyłym na imprezę. Prezesowi WMOZP Pawłowi Słomińskiemu za wsparcie merytorycznie, przybycie na zawody i otworzenie wraz z Przewodniczącym Fundacji Warszawianka – Wodny Park. podziękowanie należy się także Skarbnikowi WMOZP Robertowi Daniszewskiemu za organizację nagród-medali, którymi mogliśmy nagrodzić zwycięzców zawodów pływackich oraz podziękować wszystkim osobą zaangażowanym w bezinteresowną pomoc przy imprezie.

DZIĘKUJEMY PARTNEROM : MICHAŁ HARASIM LIVETIMING (przekaz live), SHOCK SPORT – SŁAWOMIR GRABIEC (obsługa systemu i komputerowego), MIASTO CIECHANÓW – JANUSZ SZYMŃCZYK (obsługa elektronicznego pomiaru czasu), E-TEAM WOJCIECH OKŃISKI (opieka medyczna imprezy), EXTRA -SPORT – IRENEUSZ ROWIŃSKI (spiker imprezy), KK BUSTERS – KAROLINA i TOMASZ KAMIŃSKI (projekty graficzne : dyplomów, podziękowań , plakatów PL i UK), JOANNIE i JANUSZOWI WIEJACKIM – umowa sposoringową na zakup wydruku wszystkich projektów (dyplomów, podziękowań , plakatów PL i UK) i oraz wody do picia dla zawodników, trenerów i organizacji zawodów.

SPONSORAMI IMPREZY BYLI (sprzęt sportowy na nagrody, słodycze): AQUA SPORT NET – KATARZYNA WAWRZYNKIEWICZ, TYR SP. Z O.O., H2O SP. Z O.O., FRAJDOO MACIEJ DUKAŁA.

WSPOMNIEĆ NALEŻY o osobach , które koordynowały działania w tle imprezy : Annie Dąbrowskiej i Alesandrowi Gostkiewiczowi oraz za bezcenne wsparcie na koniec zawodów pływackich Łukaszowi Głaskowi – Parasportowi. W przeprowadzenie sprawne imprezy zaangażowane były także osoby z biura i działu księgowego WMOZP, które wspierały nie tylko aktywnym działaniem ale również merytoryczna wiedzą.W obecnej chwili zostały rozesłane pisma do Klubów , które we wspomnianym okresie przyjęły zawodników i zawodniczki z Ukrainy i moja oni Licencję w systemie SEL PZP. Kwota zebrana zostanie równo podzielona i przekazana na zakup specjalistycznego sprzętu sportowego do treningu pływackiego.

https://mk-photo-media.pixellu.gallery/waterpolo-pl-ua/s/backstage/all


Udostępnij ten wpis

Wróć do Aktualności