Aktualności

Wróć do Aktualności

UWAGA !!! AKTYWACJA LICENCJI PZP – SYSTEM LICENCJI SEL OKRĘGU

!!! INFORMACJA !!!

Bardzo duża ilość spływających licencji do akceptacji spowodowała zwolnienie przeglądania i akceptacji licencji przez Okręg. Obecna sytuacja pozwalała nam na odczytywanie i odpisywanie na wiadomości sprzed 14 dni, w tej chwili odczytujemy e-maile z przed 7 dni. Dużym ułatwieniem w aktywowaniu licencji byłoby:

* przesyłanie na formatce zarodników i zawodniczek , których dokumenty są przez administratorów sprawdzone (jakość, widok podłączanych dokuemntów , podłączanie dokumentów w odpowiednim miejscu – częste zamiany lub podłączanie dokumentów innej osoby !),

  • zachowanie ciągłości wiadomości (historia odpisywania), każdy nowy wątek (nowa aktywacja, nadkładanie się formatek) powoduje przesunięcie się informacji na liście,
  • informowanie o naniesionych poprawkach (po naszych Okręgowych informacjach w ciągłości historii aktywacji), ponieważ jako administrator od strony okręgu nie wiemy (system nas sam nie informuje) ” kto został poprawiony” w jakim stopniu przez administratora klubowego.
  • załączanie poprawnych zdjęć (poważnych) , które później znajdują się na licencji,
  • !!!! Prosimy o zachowanie opanowania w komentarzach w przesyłanych e-mailach , które nie pomagają w tak napiętym czasie :)

 

Udostępnij ten wpis

Wróć do Aktualności