Aktualności

Wróć do Aktualności

WAŻNE INFORMACJE NA 2019 ROK

Szanowni Państwo (informacja wysłana do wszystkich klubów (dostępne adresy e-mailowe w systemie SEL)

Nowy rok 2019 przyniósł zmiany dotyczące licencji zawodniczych. Kontynuujemy pracę w Systemie Ewidencji Licencji SEL, a poniżej kilka istotnych uwag i przypomnień:

 1. Pojawił się nowy taryfikator opłat związkowych. Opłaty klubowe pozostają bez zmian dal obecnych członków: roczna klubowa składka w PZP – 300 zł, roczna klubowa składka w WMOZP – 200 zł, płatne do 31 marca.
 2. Zmianie ulegają wysokości opłat za licencje zawodnicze (30 zł – przedłużenie do 31 marca, 40 zł – przedłużenie po 31 marca, 40 zł – nowa, niezależnie od terminu wpłaty). Szczegóły znajdują się w załącznikach i na stronie https://wmozp.pl/?p=3281
 3. Niezmienne pozostają warunki aktywności licencji w systemie SEL:
  1. Opłacona składka PZP
  2. Opłacona składka WMOZP
  3. Opłacona odpowiednia kwota za licencję zawodniczą
  4. Uzupełnione wszystkie dane w profilu zawodnika
  5. Aktualne zdjęcie zawodnika
  6. Dołączony podpisany skan oświadczenia SEL o przetwarzaniu danych osobowych i wykorzystaniu wizerunku
  7. Dołączony skan ważnych badań lekarskich z widocznym imieniem i nazwiskiem zawodnika, którego badania dotyczą. W przypadku dwustronnej książeczki zdrowia sportowca, druga strona powinna być opatrzona imieniem i nazwiskiem zawodnika.
 4. Płatności za licencje można dokonywać :
  1. Przelewem na konto WMOZP, szczegółowe dane w zakładce „kontakt” na naszej stronie: https://wmozp.pl/?page_id=23. Po dokonaniu przelewu należy przesłać jego potwierdzenie na adres mailowy daniluk.karol@gmail.com z kopią do biuro@wmozp.pl.

WAŻNE! Do potwierdzenia przelewu należy dołączyć listę zawodników (w Excelu, w formacie .xls, .xlsx), których przelew dotyczy. Formatkę (załącznik do pobrania poniżej), którą należy uzupełnić przesyłam w załączeniu. Z uwagi na dodatkowe obowiązki statystyczne nałożone na okręg przez Polski Związek Pływacki, listy zawodników będą przyjmowane TYLKO i WYŁĄCZNIE w formacie dołączonym do wiadomości. Pozwoli to na zachowanie porządku zarówno dla nas jak i dla klubów, zwłaszcza tych liczniejszych.
Wszystkie inne pozostałe formy listy będą odsyłane do poprawienia.

plik formatka_licencji_WMOZP_2019

 

AKTUALIZACJA LICENCJI NASTĄPI OD 24 GODZIN DO 72 GODZIN OD MOMENTU WYSŁANIA

POTWIERDZEŃ PŁATNOŚCI WRAZ Z FORMATKĄ.

 1. Zmianie ulega numer telefonu, pod którym można kontaktować się w temacie licencji. Od nowego roku będzie obowiązywał numer: 500-226-908, zostanie także uruchomiony w sprawie licencji numer: 882-194-798 Poprzedni 519… nie będzie aktywny w temacie licencji PZP.

 

Proszę o zapoznanie się z dołączonymi materiałami i przekazanie tych informacji osobom zajmującym się

licencjami i obsługą systemu SEL w Państwa klubach.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Karol Daniluk

Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki

tel.: 500-226-908

e-mail: daniluk.karol@gmail.com

www.wmozp.pl

 

Udostępnij ten wpis

Wróć do Aktualności